Information om Lagotto Romagnolo från Rasdata.nu

Rallylydnad 2016

Resultat i namnordning


2016-12-26 Ulricehamn SBK
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Porques Ester Fortsättningsklass100 poäng Mattsson Lena
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Fortsättningsklass96 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Avancerad klass70 poäng Svanstedt Eva

2016-12-11 Kungsör SBK
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Fortsättningsklass90 poäng Beijer Zandra
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Porques Ester Fortsättningsklass83 poäng Beijer Zandra
SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N RLD F Blixtra Angiolina Fortsättningsklass68 poäng Beijer Zandra
FI&DK UCH NO UCH RLD N RLD F C.I.B. & SE UCH Blixtra Contessa Fortsättningsklass0 poäng Beijer Zandra

2016-12-04 Älvsjö SHU
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass88 poäng Falk Emil

2016-12-03 Älvsjö SHU
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass0 poäng Lysholdt Paul

2016-11-27 Karlshamn SBK
Boopies Lockiga Karljohan Nybörjarklass76 poäng Langefors Barbro

2016-11-26 Kalix SKK
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Fortsättningsklass41 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Fortsättningsklass0 poäng Sandström Lisa
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass38 poäng Sandström Lisa
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass27 poäng Hag Carola

2016-11-26 Ulricehamn SBK
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Nybörjarklass72 poäng Mattsson Lena
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Nybörjarklass69 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Avancerad klass90 poäng Freij Sandra
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Avancerad klass87 poäng Dahlqvist Ingrid

2016-11-19 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass100 poäng Hag Carola
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass47 poäng Nilsson Anna
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Fortsättningsklass90 poäng Elegård Liss-Britt
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Porques Ester Fortsättningsklass82 poäng Elegård Liss-Britt
FI&DK UCH NO UCH RLD N RLD F C.I.B. & SE UCH Blixtra Contessa Fortsättningsklass79 poäng Elegård Liss-Britt
SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N RLD F Blixtra Angiolina Fortsättningsklass0 poäng Elegård Liss-Britt
NORD&DK UCH SE VCH RU CH VDH CH WW-17 C.I.B. & NORDIC CH Cisco Nybörjarklass85 poäng Kättström Maria
Fiona Nybörjarklass0 poäng Carlberg Lotta

2016-11-13 Kiruna SBK
LPI RLD N RLD F SPH I SPH II SPH III Future's Di Alba Fortsättningsklass98 poäng Strömberg Katarina
LPI RLD N RLD F SPH I SPH II SPH III Future's Di Alba Fortsättningsklass0 poäng Strömberg Katarina

2016-11-12 Kiruna SBK
LPI RLD N RLD F SPH I SPH II SPH III Future's Di Alba Fortsättningsklass85 poäng Strömberg Katarina

2016-11-05 Fagersta SBK
Gleska Mayday Nybörjarklass52 poäng Strömberg Katarina

2016-11-05 Olofström SBK
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Fortsättningsklass94 poäng Dahlqvist Ingrid

2016-10-30 Piteå SBK
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Fortsättningsklass0 poäng Björklund Emma
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Fortsättningsklass0 poäng Mårtensson Christer
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass21 poäng Björklund Emma
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea Avancerad klass0 poäng Björklund Emma

2016-10-29 Piteå SBK
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea Avancerad klass89 poäng Mårtensson Christer
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea Avancerad klass0 poäng Björklund Emma

2016-10-23 SBK
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Skogström Mia
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Andersson Jan-Olof

2016-10-23 Degeberga SBK
Boopies Lockiga Karljohan Nybörjarklass75 poäng Nilsson Petra
Boopies Lockiga Karljohan Nybörjarklass66 poäng Hansson Gitte

2016-10-23 Bålsta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass74 poäng Huuki Diana
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass52 poäng Huuki Diana
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass49 poäng Mokko Marketta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass47 poäng Kättström Maria
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass38 poäng Nilsson Anna
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass3 poäng Kättström Maria
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass0 poäng Huuki Diana
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass0 poäng Mokko Marketta

2016-10-22 Bålsta SBK
Fiona Nybörjarklass93 poäng Swahn Natalie
RLD F Mega Terra Mr Alonzo Nybörjarklass91 poäng Hernander Louise
NORD&DK UCH SE VCH RU CH VDH CH WW-17 C.I.B. & NORDIC CH Cisco Nybörjarklass90 poäng Hernander Louise
NORD&DK UCH SE VCH RU CH VDH CH WW-17 C.I.B. & NORDIC CH Cisco Nybörjarklass85 poäng Nilsson Anna
RLD F Mega Terra Mr Alonzo Nybörjarklass75 poäng Nilsson Anna
Fiona Nybörjarklass71 poäng Swahn Natalie

2016-10-22 Svalöv SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Mästarklass36 poäng Dahlstedt Anna Karin
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Fortsättningsklass64 poäng Hansson Eva

2016-10-16 Frövi SBK
RLD N Lundens Bellagotto Amare Fortsättningsklass86 poäng Skoog Maria
RLD N RLD F Lundens Bellagotto Romantico Lucia Fortsättningsklass41 poäng Skoog Maria
Gleska Mayday Nybörjarklass64 poäng Braathen Johansson H
RLD F Lundens Bellagotto Belladonna Nybörjarklass55 poäng Braathen Johansson H

2016-10-16 Lund SBK
Stella Fortsättningsklass70 poäng Persson Madeleine

2016-10-09 Knivsta SBK
RLD N Belizia Dario Af Gazton Nybörjarklass73 poäng Kättström Maria

2016-10-09 Helsingborg SBK
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Mästarklass72 poäng Palm Beatrice
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Mästarklass69 poäng Eberhard Martina
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Fortsättningsklass94 poäng Jansson Mats
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Fortsättningsklass71 poäng Wrambeck Monique

2016-10-08 Eskilstuna SKK
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass0 poäng Penttilä Linda
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass0 poäng Aasen Linn
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Porques Ester Fortsättningsklass98 poäng Segvall Marie-Louise
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Fortsättningsklass62 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Nybörjarklass90 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Nybörjarklass89 poäng Gustafsson Caroline
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata Avancerad klass56 poäng Mokko Marketta
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata Avancerad klass0 poäng Tilly Jannika

2016-10-02 Söderköping SBK
Belizia Elliot Af Biscotti Fortsättningsklass89 poäng Thörner Camilla

2016-10-02 Gävle SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass95 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass88 poäng Mokko Marketta
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass80 poäng Hedman Carina
Enando's Hawthorn Nybörjarklass89 poäng Mokko Marketta
Enando's Hawthorn Nybörjarklass86 poäng Swahn Natalie
Enando's Hawthorn Nybörjarklass79 poäng Hedman Carina

2016-10-02 Värnamo SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Avancerad klass82 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Avancerad klass58 poäng Ljungberg Carina

2016-10-01 Uppsala SHU
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass86 poäng Huuki Diana
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass47 poäng Johansson Agneta

2016-10-01 Dala Floda SBK
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Nybörjarklass100 poäng Blom Monika

2016-10-01 Färgelanda SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass74 poäng Freij Sandra
C.I.B. NO UCH NORD UCH SE JV-13 RLD N&F EUW-15 Imperie's Hilton Hilfiger Fortsättningsklass86 poäng Johansson Karin

2016-09-25 Munkfors SBK
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Nybörjarklass91 poäng Braathen Johansson H
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Nybörjarklass71 poäng Braathen Johansson H

2016-09-25 Höör SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Avancerad klass83 poäng Wrambeck Monique

2016-09-25 Älvkarleby SPK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass75 poäng Hernander Louise
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass61 poäng Penttilä Linda

2016-09-24 Norsborg SKK
DK UCH PL CH RLD N Belizia Daisy Af Gazton Nybörjarklass90 poäng Lundbergh Åsa
RLD N Belizia Dario Af Gazton Nybörjarklass55 poäng Lundbergh Åsa
RLD F Mega Terra Mr Alonzo Nybörjarklass29 poäng Lundbergh Åsa
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata Avancerad klass41 poäng Lundbergh Åsa

2016-09-24 Hörby SBK
Marolinn's Loreen Nybörjarklass58 poäng Persson Madeleine
Flinga Nybörjarklass52 poäng Persson Madeleine

2016-09-24 Älvkarleby SPK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass80 poäng Penttilä Linda
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass70 poäng Hedman Carina

2016-09-24 Åkersberga SBK
Fiona Nybörjarklass52 poäng Nilsson Anna
Fiona Nybörjarklass40 poäng Gerdlind Lise Lott

2016-09-24 Oskarshamn SBK
LPI RLD A Nostryffelns Nina Avancerad klass0 poäng Sandström Peter

2016-09-18 Flen SBK
Guldlövets Ballerina Khaleesi Nybörjarklass86 poäng Thörner Camilla
Guldlövets Ballerina Khaleesi Nybörjarklass75 poäng Thörner Camilla

2016-09-18 Vänersborg SSPK
RLD N RLD F Nostryffelns Happy Midi Lovely Avancerad klass39 poäng Svanstedt Eva
Yllegårdens Bel-Ci Flora Avancerad klass37 poäng Svanstedt Eva

2016-09-17 Angered SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass94 poäng Freij Sandra
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Mästarklass85 poäng Freij Sandra
RLD N Encos Chili Fortsättningsklass68 poäng Freij Sandra
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Avancerad klass88 poäng Skogström Mia

2016-09-17 Ljungbyhed SBK
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Fortsättningsklass70 poäng Mårtensson Christer
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Avancerad klass80 poäng Jansson Mats

2016-09-17 Hölö SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass76 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass27 poäng Hag Carola
DK UCH PL CH RLD N Belizia Daisy Af Gazton Nybörjarklass89 poäng Skoog Maria
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata Avancerad klass60 poäng Skoog Maria

2016-09-17 Motala SBK
RLD N Lundens Bellagotto Amare Nybörjarklass90 poäng Himmel Jana
RLD N Lundens Bellagotto Amare Nybörjarklass87 poäng Himmel Jana

2016-09-11 Nossebro SBK
C.I.B. NO UCH NORD UCH SE JV-13 RLD N&F EUW-15 Imperie's Hilton Hilfiger Fortsättningsklass92 poäng Andersson Jan-Olof
C.I.B. NO UCH NORD UCH SE JV-13 RLD N&F EUW-15 Imperie's Hilton Hilfiger Fortsättningsklass79 poäng Skogström Mia
SE VCH C.I.B. NORD UCH RLD N Blixtra Belladonna Nybörjarklass96 poäng Andersson Jan-Olof
NORD&FI UCH SE VCH C.I.B. RLD N NO V-14 NO JV-14 Soul to Soul Diva Di Mondovi Nybörjarklass95 poäng Skogström Mia
SE VCH C.I.B. NORD UCH RLD N Blixtra Belladonna Nybörjarklass83 poäng Skogström Mia
NORD&FI UCH SE VCH C.I.B. RLD N NO V-14 NO JV-14 Soul to Soul Diva Di Mondovi Nybörjarklass82 poäng Andersson Jan-Olof

2016-09-11 Boden SBK
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Fortsättningsklass76 poäng Sandström Lisa
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Fortsättningsklass55 poäng Sandström Lisa

2016-09-10 Boden SBK
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass0 poäng Sandström Lisa

2016-09-10 Norsborg SKK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass63 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass58 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass52 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass51 poäng Hernander Louise
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass0 poäng Hernander Louise

2016-09-10 Älmhult SBK
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Fortsättningsklass70 poäng Ortscheid Günter

2016-09-10 Höganäs SSPK
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Mästarklass74 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Nybörjarklass89 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Avancerad klass50 poäng Borgenlöv Leif

2016-09-10 Färjestaden SBK
RLD N Bonebreakers Coccinella Nybörjarklass79 poäng Persson Gunnel
RLD N RLD F Lingotto D'oro Havanna Hill Nybörjarklass70 poäng Persson Gunnel
LPI RLD A Nostryffelns Nina Avancerad klass76 poäng Persson Gunnel

2016-09-04 Jönköping SBK
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass59 poäng Skogström Mia
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass48 poäng Skogström Mia

2016-09-04 Hallstavik SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass87 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass86 poäng Björklund Emma
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass81 poäng Björklund Emma
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass73 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass72 poäng Björklund Emma
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass72 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass53 poäng Gustafsson Caroline
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass44 poäng Björklund Emma
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass31 poäng Björklund Emma
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass0 poäng Gustafsson Caroline

2016-09-04 Åhus SBK
Flinga Nybörjarklass38 poäng Borgenlöv Leif

2016-09-04 Enköping SBK
RLD F Mega Terra Mr Alonzo Nybörjarklass91 poäng Löhman Hans
RLD F Mega Terra Mr Alonzo Nybörjarklass84 poäng Hag Carola

2016-09-03 Haninge SBK
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata Avancerad klass39 poäng Gerdlind Lise Lott

2016-09-03 Jönköping SBK
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Nybörjarklass81 poäng Skogström Mia
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Nybörjarklass60 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Avancerad klass79 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Avancerad klass67 poäng Mattsson Lena

2016-09-03 Skurup SBK
RLD N RLD F Lundens Bellagotto Romantico Lucia Fortsättningsklass90 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F Lundens Bellagotto Romantico Lucia Fortsättningsklass83 poäng Hansson Eva
Stella Fortsättningsklass52 poäng Hansson Eva
RLD F Lundens Bellagotto Belladonna Nybörjarklass85 poäng Hansson Eva
RLD F Lundens Bellagotto Belladonna Nybörjarklass55 poäng Borgenlöv Leif

2016-09-03 Björnlunda SBK
RLD N Belizia Dario Af Gazton Nybörjarklass67 poäng Svärd Caroline

2016-08-29 Göteborg SBK
RLD N Encos Chili Nybörjarklass85 poäng Svanstedt Eva

2016-08-28 Tierp SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass87 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass56 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass63 poäng Hernander Louise
SE VCH SE UCH FI UCH Luca Della Taparina Nybörjarklass0 poäng Hernander Louise
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Lapinlumon Romolo Avancerad klass67 poäng Swahn Natalie

2016-08-28 Råå SBK
C.I.B. FI UCH NORD UCH DE CH RLD N T-Cart Don Dino Fortsättningsklass0 poäng Wrambeck Monique
C.I.B. FI UCH NORD UCH DE CH RLD N T-Cart Don Dino Fortsättningsklass0 poäng Jansson Mats
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Nybörjarklass89 poäng Jansson Mats
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Nybörjarklass81 poäng Wrambeck Monique

2016-08-28 Mönsterås SBK
RLD N AGD I AGHD I Nostryffelns Kamillo Fortsättningsklass0 poäng Dahlstedt Anna Karin
RLD N AGD I AGHD I Nostryffelns Kamillo Fortsättningsklass0 poäng Ortscheid Günter
LPI RLD A Nostryffelns Nina Avancerad klass86 poäng Dahlstedt Anna Karin
LPI RLD A Nostryffelns Nina Avancerad klass69 poäng Ortscheid Günter

2016-08-27 Mönsterås SBK
AGHD I Gillenias Udo Umberto Unico Uno Nybörjarklass71 poäng Eliasson Thulin Cari
AGHD I Gillenias Udo Umberto Unico Uno Nybörjarklass0 poäng Ortscheid Günter

2016-08-27 Osby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass27 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass0 poäng Dahlqvist Ingrid
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Fortsättningsklass90 poäng Palm Beatrice

2016-08-27 Eskilstuna SBK
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Nybörjarklass96 poäng Löhman Hans
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Nybörjarklass87 poäng Gerdlind Lise Lott
Guldlövets Ballerina Khaleesi Nybörjarklass82 poäng Löhman Hans
Guldlövets Ballerina Khaleesi Nybörjarklass62 poäng Gerdlind Lise Lott

2016-08-24 Angered SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass83 poäng Freij Sandra

2016-08-21 Katrineholm SBK
Belizia Elliot Af Biscotti Fortsättningsklass94 poäng Aasen Linn
Belizia Elliot Af Biscotti Fortsättningsklass85 poäng Himmel Jana

2016-08-21 Gävle SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass89 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass71 poäng Hedman Carina

2016-08-21 Helsingborg SBK
C.I.B. FI UCH NORD UCH DE CH RLD N T-Cart Don Dino Fortsättningsklass46 poäng Wrambeck Monique
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Nybörjarklass72 poäng Borgenlöv Leif
Flinga Nybörjarklass32 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Avancerad klass67 poäng Ortscheid Günter

2016-08-21 Katrineholm SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass87 poäng Aasen Linn
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass79 poäng Himmel Jana
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass62 poäng Mattsson Lena
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass52 poäng Mattsson Lena

2016-08-20 Stora Höga SBK
C.I.B. NO UCH NORD UCH SE JV-13 RLD N&F EUW-15 Imperie's Hilton Hilfiger Fortsättningsklass84 poäng Segvall Marie-Louise
Yllegårdens Bel-Ci Flora Avancerad klass83 poäng Segvall Marie-Louise

2016-08-20 Edsbyn SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Fortsättningsklass89 poäng Falk Emil
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Fortsättningsklass61 poäng Falk Emil

2016-08-20 Ronneby SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Mästarklass79 poäng Nilsson Petra
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Mästarklass0 poäng Langefors Barbro

2016-08-20 Katrineholm SBK
RLD N Lundens Bellagotto Amare Nybörjarklass97 poäng Lundbergh Åsa
RLD N Lundens Bellagotto Amare Nybörjarklass86 poäng Mattsson Lena

2016-08-17 Falun SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass72 poäng Arvidsson Thors Katr
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass0 poäng Swahn Natalie

2016-08-14 SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass69 poäng Mokko Marketta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass64 poäng Mokko Marketta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass31 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass0 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Fortsättningsklass82 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Fortsättningsklass77 poäng Mokko Marketta

2016-08-14 Enköping SBK
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Lapinlumon Romolo Avancerad klass73 poäng Carlberg Lotta
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Lapinlumon Romolo Avancerad klass0 poäng Hernander Louise

2016-08-14 Mark SBK
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Nybörjarklass0 poäng Mattsson Lena

2016-08-13 Varberg SBK
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Mästarklass84 poäng Svanstedt Eva
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Mästarklass46 poäng Svanstedt Eva

2016-08-07 Luleå SBK
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea Fortsättningsklass79 poäng Nordqvist Jeanette
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea Fortsättningsklass77 poäng Nordqvist Jeanette
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Fortsättningsklass67 poäng Nordqvist Jeanette
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Fortsättningsklass0 poäng Nordqvist Jeanette

2016-08-07 Örebro SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass85 poäng Strandli Chatrine
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass80 poäng Strandli Chatrine
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass66 poäng Hag Carola
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass0 poäng Hag Carola

2016-08-06 Örebro SBK
Belizia Elliot Af Biscotti Fortsättningsklass90 poäng Aasen Linn
Belizia Elliot Af Biscotti Fortsättningsklass87 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Avancerad klass99 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Avancerad klass66 poäng Hag Carola

2016-08-06 Köping SBK
Fiona Nybörjarklass69 poäng Skoog Maria
Guldlövets Ballerina Khaleesi Nybörjarklass66 poäng Skoog Maria
Guldlövets Ballerina Khaleesi Nybörjarklass48 poäng Löhman Hans

2016-08-06 Arlöv SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Avancerad klass79 poäng Dahlstedt Anna Karin
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Avancerad klass0 poäng Dahlstedt Anna Karin

2016-07-31 Kalix SKK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass68 poäng Gustafsson Caroline
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Fortsättningsklass57 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Fortsättningsklass0 poäng Hag Carola

2016-07-30 Kalix SKK
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Fortsättningsklass79 poäng Gustafsson Caroline
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Fortsättningsklass0 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Nybörjarklass82 poäng Hag Carola

2016-07-30 Falkenberg SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass93 poäng Svanstedt Eva
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Mästarklass70 poäng Mattsson Lena
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass68 poäng Palm Beatrice
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Mästarklass0 poäng Svanstedt Eva
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Nybörjarklass78 poäng Johansson Karin
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Nybörjarklass57 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Avancerad klass87 poäng Johansson Karin
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Avancerad klass81 poäng Nilsson Petra

2016-07-30 Uddevalla SBK
C.I.B. NO UCH NORD UCH SE JV-13 RLD N&F EUW-15 Imperie's Hilton Hilfiger Fortsättningsklass94 poäng Segvall Marie-Louise
C.I.B. NO UCH NORD UCH SE JV-13 RLD N&F EUW-15 Imperie's Hilton Hilfiger Fortsättningsklass30 poäng Segvall Marie-Louise
SE VCH C.I.B. NORD UCH RLD N Blixtra Belladonna Nybörjarklass78 poäng Andersson Jan-Olof
SE VCH C.I.B. NORD UCH RLD N Blixtra Belladonna Nybörjarklass54 poäng Skogström Mia

2016-07-30 Torsås SBK
LPI RLD A Nostryffelns Nina Fortsättningsklass85 poäng Sandström Peter

2016-07-29 Kalix SKK
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea Fortsättningsklass93 poäng Hag Carola
LPI RLD N RLD F SPH I SPH II SPH III Future's Di Alba Fortsättningsklass86 poäng Gustafsson Caroline
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Fortsättningsklass80 poäng Gustafsson Caroline
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea Fortsättningsklass72 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Fortsättningsklass63 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Fortsättningsklass57 poäng Gustafsson Caroline
LPI RLD N RLD F SPH I SPH II SPH III Future's Di Alba Fortsättningsklass55 poäng Hag Carola
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Fortsättningsklass0 poäng Hag Carola
FI UCH RLD N Ostabergs Mia-Daleo Fortsättningsklass0 poäng Gustafsson Caroline
FI UCH RLD N Ostabergs Mia-Daleo Fortsättningsklass0 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Nybörjarklass61 poäng Hag Carola

2016-07-29 Falkenberg SBK
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Mästarklass76 poäng Johansson Karin
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Mästarklass67 poäng Johansson Karin
Långazandz Gnocchi Mästarklass37 poäng Dahlqvist Ingrid
Långazandz Gnocchi Mästarklass32 poäng Skogström Mia
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Nybörjarklass47 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Avancerad klass82 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Avancerad klass76 poäng Bratt Mona

2016-07-23 Eriksöre Öland SBK
RLD N RLD F Lundens Bellagotto Romantico Lucia Fortsättningsklass89 poäng Mattsson Lena
RLD F Lundens Bellagotto Belladonna Nybörjarklass93 poäng Mattsson Lena
SE UCH DK UCH RLD N RLD F Bonebreakers Calza Di Lana Nybörjarklass76 poäng Mattsson Lena

2016-07-22 Eriksöre Öland SBK
RLD N RLD F Lundens Bellagotto Romantico Lucia Fortsättningsklass66 poäng Mattsson Lena
RLD F Lundens Bellagotto Belladonna Nybörjarklass50 poäng Mattsson Lena

2016-07-17 Piteå SHU
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Fortsättningsklass74 poäng Dahlqvist Ingrid
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Fortsättningsklass61 poäng Backlund Barbro

2016-07-16 Piteå SHU
FI UCH RLD N Ostabergs Mia-Daleo Nybörjarklass78 poäng Backlund Barbro
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Nybörjarklass67 poäng Backlund Barbro

2016-07-10 Forserum SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Avancerad klass93 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Avancerad klass84 poäng Skogström Mia

2016-07-10 Tanumshede SBK
NORD&FI UCH SE VCH C.I.B. RLD N NO V-14 NO JV-14 Soul to Soul Diva Di Mondovi Nybörjarklass95 poäng Freij Sandra
SE VCH C.I.B. NORD UCH RLD N Blixtra Belladonna Nybörjarklass71 poäng Freij Sandra

2016-07-03 Stockholm SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Avancerad klass85 poäng Skoog Maria

2016-07-03 Björnlunda SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass85 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass71 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass65 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass38 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Fortsättningsklass69 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Fortsättningsklass48 poäng Elegård Liss-Britt

2016-07-02 Tullinge SBK
DK UCH PL CH RLD N Belizia Daisy Af Gazton Nybörjarklass84 poäng Aasen Linn

2016-07-02 Karlshamn SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Mästarklass79 poäng Persson Ann
Boopies Lockiga Karljohan Nybörjarklass84 poäng Palm Beatrice

2016-07-02 Bjuv SBK
C.I.B. FI UCH NORD UCH DE CH RLD N T-Cart Don Dino Fortsättningsklass65 poäng Jansson Mats

2016-07-02 Luleå SHU
LPI RLD N RLD F SPH I SPH II SPH III Future's Di Alba Nybörjarklass99 poäng Vengelin Annette
LPI RLD N RLD F SPH I SPH II SPH III Future's Di Alba Nybörjarklass90 poäng Vengelin Annette

2016-06-28 Ödeshög SKK
Belizia Elliot Af Biscotti Fortsättningsklass85 poäng Mattsson Lena
Belizia Elliot Af Biscotti Fortsättningsklass73 poäng Mattsson Lena

2016-06-26 Forshaga SBK
SE VCH C.I.B. NORD UCH RLD N Blixtra Belladonna Nybörjarklass91 poäng Bratt Mona
NORD&FI UCH SE VCH C.I.B. RLD N NO V-14 NO JV-14 Soul to Soul Diva Di Mondovi Nybörjarklass76 poäng Bratt Mona

2016-06-19 Mölndal SBK
RLD N Encos Chili Nybörjarklass55 poäng Andersson Jan-Olof

2016-06-19 Nässjö SBK
Rowntree Il Spirito Nybörjarklass63 poäng Ortscheid Günter
Rowntree Il Spirito Nybörjarklass43 poäng Ljungberg Carina

2016-06-19 Järvsö SBK
RLD N Rowntree Sergio Fortsättningsklass77 poäng Svelander Lena
RLD N Rowntree Sergio Fortsättningsklass0 poäng Svelander Lena

2016-06-18 Mölndal SBK
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Mästarklass86 poäng Andersson Jan-Olof
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Mästarklass81 poäng Segvall Marie-Louise
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Mästarklass62 poäng Andersson Jan-Olof
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Mästarklass42 poäng Segvall Marie-Louise

2016-06-18 Färgelanda SBK
C.I.B. NO UCH NORD UCH SE JV-13 RLD N&F EUW-15 Imperie's Hilton Hilfiger Fortsättningsklass70 poäng Braathen Johansson H
Yllegårdens Bel-Ci Flora Avancerad klass53 poäng Braathen Johansson H
RLD N RLD F Nostryffelns Happy Midi Lovely Avancerad klass46 poäng Braathen Johansson H

2016-06-18 Nyköping SBK
Belizia Elliot Af Biscotti Fortsättningsklass90 poäng Tilly Jannika
Belizia Elliot Af Biscotti Fortsättningsklass55 poäng Svärd Caroline

2016-06-18 Arlöv SBK
Stella Fortsättningsklass0 poäng Dahlstedt Anna Karin
C.I.B. FI UCH NORD UCH DE CH RLD N T-Cart Don Dino Nybörjarklass72 poäng Dahlstedt Anna Karin
C.I.B. FI UCH NORD UCH DE CH RLD N T-Cart Don Dino Nybörjarklass34 poäng Sundlöf Lena

2016-06-14 Åkersberga SHU
Fiona Nybörjarklass73 poäng Gerdlind Lise Lott

2016-06-14 Kungsör SBK
RLD N RLD F Lundens Bellagotto Romantico Lucia Fortsättningsklass0 poäng Aasen Linn

2016-06-12 Arboga SBK
RLD N RLD F Chicabeams Bella Donna Fortsättningsklass86 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F Chicabeams Bella Donna Fortsättningsklass78 poäng Carlberg Lotta

2016-06-11 Gällivare SBK
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Nybörjarklass84 poäng Strömberg Katarina
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Nybörjarklass69 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Nybörjarklass68 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Nybörjarklass33 poäng Strömberg Katarina

2016-06-11 Södertälje SBK
Firenze Fortsättningsklass72 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Nybörjarklass0 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Nybörjarklass0 poäng Huuki Diana
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Avancerad klass86 poäng Huuki Diana
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata Avancerad klass72 poäng Huuki Diana
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Avancerad klass60 poäng Elegård Liss-Britt
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata Avancerad klass51 poäng Elegård Liss-Britt

2016-06-11 Höganäs SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Fortsättningsklass79 poäng Jansson Mats
C.I.B. FI UCH NORD UCH DE CH RLD N T-Cart Don Dino Nybörjarklass81 poäng Jansson Mats

2016-06-07 Rättvik SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass65 poäng Arvidsson Thors Katr
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass58 poäng Åström Ulrica
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass85 poäng Åström Ulrica
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass0 poäng Arvidsson Thors Katr

2016-06-06 Hörby SBK
RLD N RLD F Lundens Bellagotto Romantico Lucia Fortsättningsklass93 poäng Borgenlöv Leif
Boopies Lockiga Karljohan Nybörjarklass0 poäng Mårtensson Christer

2016-06-06 Färjestaden SBK
LPI RLD A Nostryffelns Nina Fortsättningsklass96 poäng Persson Gunnel
LPI RLD A Nostryffelns Nina Fortsättningsklass91 poäng Ortscheid Günter
RLD N Bonebreakers Coccinella Nybörjarklass85 poäng Ortscheid Günter
RLD N Bonebreakers Coccinella Nybörjarklass73 poäng Persson Gunnel

2016-06-05 Jönköping SBC
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Avancerad klass72 poäng Mattsson Lena

2016-06-05 Gävle SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass88 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass76 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F Chicabeams Bella Donna Fortsättningsklass94 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F Chicabeams Bella Donna Fortsättningsklass93 poäng Swahn Natalie
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Lapinlumon Romolo Fortsättningsklass92 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass86 poäng Hedman Carina
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Lapinlumon Romolo Fortsättningsklass86 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass0 poäng Swahn Natalie

2016-06-05 Katrineholm SBK
Belizia Elliot Af Biscotti Fortsättningsklass69 poäng Thörner Camilla
Belizia Elliot Af Biscotti Fortsättningsklass52 poäng Svensson Madeleine

2016-06-04 Laholm SBK
RLD N RLD F Lundens Bellagotto Romantico Lucia Fortsättningsklass90 poäng Nilsson Petra
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Fortsättningsklass22 poäng Nilsson Petra

2016-06-04 Gävle SBK
SE VCH SE UCH FI UCH Luca Della Taparina Nybörjarklass70 poäng Hedman Carina
SE VCH SE UCH FI UCH Luca Della Taparina Nybörjarklass54 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Avancerad klass93 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Avancerad klass84 poäng Swahn Natalie

2016-05-29 Strömstad SBK
NORD&FI UCH SE VCH C.I.B. RLD N NO V-14 NO JV-14 Soul to Soul Diva Di Mondovi Nybörjarklass96 poäng Freij Sandra
NORD&FI UCH SE VCH C.I.B. RLD N NO V-14 NO JV-14 Soul to Soul Diva Di Mondovi Nybörjarklass0 poäng Freij Sandra

2016-05-28 Mariestad SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Avancerad klass89 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Avancerad klass87 poäng Bratt Mona

2016-05-28 Norsborg SKK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass59 poäng Hernander Louise

2016-05-28 Vadstena SBK
Belizia Elliot Af Biscotti Fortsättningsklass67 poäng Mattsson Lena
Belizia Elliot Af Biscotti Fortsättningsklass63 poäng Mattsson Lena

2016-05-28 Gnesta SBK
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata Fortsättningsklass62 poäng Gerdlind Lise Lott

2016-05-28 Boden SBK
LPI RLD N RLD F SPH I SPH II SPH III Future's Di Alba Nybörjarklass95 poäng Eberhard Martina
LPI RLD N RLD F SPH I SPH II SPH III Future's Di Alba Nybörjarklass66 poäng Eberhard Martina

2016-05-28 Uddevalla SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass77 poäng Freij Sandra
C.I.B. NO UCH NORD UCH SE JV-13 RLD N&F EUW-15 Imperie's Hilton Hilfiger Fortsättningsklass70 poäng Freij Sandra
NORD&FI UCH SE VCH C.I.B. RLD N NO V-14 NO JV-14 Soul to Soul Diva Di Mondovi Nybörjarklass80 poäng Svanstedt Eva
SE VCH C.I.B. NORD UCH RLD N Blixtra Belladonna Nybörjarklass50 poäng Svanstedt Eva
Yllegårdens Bel-Ci Flora Avancerad klass64 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F Nostryffelns Happy Midi Lovely Avancerad klass51 poäng Svanstedt Eva

2016-05-26 Tierp SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass73 poäng Hernander Louise

2016-05-25 Björnlunda SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Avancerad klass95 poäng Svärd Caroline
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Avancerad klass87 poäng Svärd Caroline

2016-05-22 Angered SBK
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Mästarklass64 poäng Freij Sandra
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Mästarklass61 poäng Freij Sandra
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Mästarklass55 poäng Johansson Karin
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Mästarklass17 poäng Johansson Karin
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass0 poäng Johansson Karin

2016-05-22 Bro SBK
Nikes Tor Nybörjarklass94 poäng Carlberg Lotta
Nikes Tor Nybörjarklass88 poäng Elegård Liss-Britt

2016-05-22 Motala SBK
Belizia Elliot Af Biscotti Fortsättningsklass72 poäng Skoog Maria
Belizia Elliot Af Biscotti Fortsättningsklass0 poäng Skoog Maria

2016-05-21 Fagersta SBK
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Lapinlumon Romolo Fortsättningsklass87 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F Chicabeams Bella Donna Nybörjarklass90 poäng Aasen Linn

2016-05-21 Angered SBK
RLD N Encos Chili Nybörjarklass73 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Avancerad klass85 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Avancerad klass84 poäng Freij Sandra

2016-05-21 Upplands Väsby SBK
Galottens Calor Nybörjarklass74 poäng Penttilä Linda
Galottens Calor Nybörjarklass73 poäng Gustafsson Caroline
RLD F Mega Terra Mr Alonzo Nybörjarklass66 poäng Penttilä Linda
RLD F Mega Terra Mr Alonzo Nybörjarklass45 poäng Gustafsson Caroline
Riding's Divino Nybörjarklass20 poäng Hag Carola
Riding's Divino Nybörjarklass0 poäng Penttilä Linda

2016-05-21 Vetlanda SBK
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass79 poäng Mattsson Lena
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Mattsson Lena

2016-05-21 Sjöbo SBK
Stella Nybörjarklass92 poäng Hansson Eva

2016-05-21 Grödinge SBK
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata Fortsättningsklass76 poäng Svärd Caroline
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Nybörjarklass77 poäng Svärd Caroline
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Avancerad klass38 poäng Huuki Diana

2016-05-15 Höör SBK
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Fortsättningsklass96 poäng Persson Madeleine

2016-05-15 Luleå SBK
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea Fortsättningsklass64 poäng Norberg Carina
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Nybörjarklass61 poäng Norberg Carina
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Nybörjarklass24 poäng Norberg Carina

2016-05-15 Hallstavik SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass46 poäng Johansson Agneta
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Fortsättningsklass0 poäng Carlberg Lotta
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Avancerad klass100 poäng Johansson Agneta
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Avancerad klass89 poäng Carlberg Lotta

2016-05-15 Sandviken SBK
SE VCH SE UCH FI UCH Luca Della Taparina Nybörjarklass83 poäng Swahn Natalie
SE VCH SE UCH FI UCH Luca Della Taparina Nybörjarklass65 poäng Swahn Natalie

2016-05-15 Lund SBK
RLD N RLD F Lundens Bellagotto Romantico Lucia Nybörjarklass84 poäng Ortscheid Günter
Stella Nybörjarklass45 poäng Ortscheid Günter

2016-05-14 Norsborg SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Avancerad klass86 poäng Hag Carola
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Avancerad klass63 poäng Hag Carola

2016-05-14 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Avancerad klass67 poäng Svanstedt Eva

2016-05-14 Torsås SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Mästarklass61 poäng Sandström Peter

2016-05-13 Luleå SBK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass0 poäng Norberg Carina

2016-05-12 Kungsör SBK
LPI Belizia Amorino Mästarklass28 poäng Aasen Linn

2016-05-10 Katrineholm SBK
SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N RLD F Blixtra Angiolina Nybörjarklass94 poäng Thörner Camilla
FI&DK UCH NO UCH RLD N RLD F C.I.B. & SE UCH Blixtra Contessa Nybörjarklass93 poäng Thörner Camilla
FI&DK UCH NO UCH RLD N RLD F C.I.B. & SE UCH Blixtra Contessa Nybörjarklass88 poäng Thörner Camilla
SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N RLD F Blixtra Angiolina Nybörjarklass82 poäng Thörner Camilla

2016-05-08 Kista SHU
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Fortsättningsklass81 poäng Strömberg Katarina

2016-05-08 Kalix SKK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass0 poäng Hag Carola
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea Fortsättningsklass61 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Fortsättningsklass0 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Fortsättningsklass0 poäng Hag Carola

2016-05-08 Norrköping SBK
Fiona Nybörjarklass52 poäng Mattsson Lena

2016-05-08 Mellerud SBK
RLD N RLD F Nostryffelns Happy Midi Lovely Avancerad klass55 poäng Persson Gunnel

2016-05-07 Varberg SBK
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Mästarklass77 poäng Skogström Mia
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass67 poäng Skogström Mia
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Mästarklass60 poäng Skogström Mia
Långazandz Gnocchi Mästarklass0 poäng Skogström Mia

2016-05-07 Märsta SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Avancerad klass77 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Avancerad klass76 poäng Hernander Louise

2016-05-07 Osby SBK
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Fortsättningsklass92 poäng Persson Ann

2016-05-07 Kalix SKK
FI UCH RLD N Ostabergs Mia-Daleo Nybörjarklass84 poäng Hag Carola
FI UCH RLD N Ostabergs Mia-Daleo Nybörjarklass72 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Nybörjarklass70 poäng Hag Carola
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Nybörjarklass68 poäng Hag Carola
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Nybörjarklass54 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Nybörjarklass42 poäng Hag Carola

2016-05-06 Kalix SKK
LPI RLD N RLD F SPH I SPH II SPH III Future's Di Alba Nybörjarklass85 poäng Hag Carola
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Nybörjarklass69 poäng Hag Carola
FI UCH RLD N Ostabergs Mia-Daleo Nybörjarklass62 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Nybörjarklass51 poäng Hag Carola

2016-05-06 Karlskrona SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Mästarklass86 poäng Persson Gunnel

2016-05-01 Skanör SBK
RLD N RLD F Lundens Bellagotto Romantico Lucia Nybörjarklass72 poäng Dahlqvist Ingrid

2016-05-01 Tyresö SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass71 poäng Lundbergh Åsa
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass0 poäng Aasen Linn
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Avancerad klass89 poäng Lundbergh Åsa
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Avancerad klass84 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Avancerad klass73 poäng Lundbergh Åsa
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Avancerad klass47 poäng Aasen Linn

2016-05-01 Smålandsstenar SBK
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Mästarklass92 poäng Sigsgaard Jytte
Långazandz Gnocchi Mästarklass79 poäng Sigsgaard Jytte
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Mästarklass64 poäng Sigsgaard Jytte
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass82 poäng Sigsgaard Jytte

2016-04-30 Kista SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass82 poäng Angleby Sofia
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass0 poäng Penttilä Linda
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Fortsättningsklass81 poäng Huuki Diana
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Fortsättningsklass77 poäng Elegård Liss-Britt

2016-04-29 Mölndal SBK
RLD N Encos Chili Nybörjarklass91 poäng Andersson Jan-Olof

2016-04-28 Uppsala SHU
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Fortsättningsklass64 poäng Huuki Diana

2016-04-24 Eskilstuna SKK
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata Fortsättningsklass84 poäng Swahn Natalie
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata Fortsättningsklass73 poäng Strandli Chatrine
RLD N RLD F Chicabeams Bella Donna Nybörjarklass99 poäng Thörner Camilla
RLD N RLD F Chicabeams Bella Donna Nybörjarklass88 poäng Hedman Carina

2016-04-24 Svenljunga SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass96 poäng Svanstedt Eva
Långazandz Gnocchi Mästarklass73 poäng Persdotter Hildur
Långazandz Gnocchi Mästarklass37 poäng Svanstedt Eva

2016-04-24 Helsingborg SBK
RLD N RLD F Lundens Bellagotto Romantico Lucia Nybörjarklass85 poäng Borgenlöv Leif
Stella Nybörjarklass76 poäng Borgenlöv Leif

2016-04-23 Åtvidaberg SKK
Belizia Elliot Af Biscotti Fortsättningsklass66 poäng Himmel Jana
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass64 poäng Mattsson Lena
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Himmel Jana
Belizia Elliot Af Biscotti Fortsättningsklass0 poäng Mattsson Lena

2016-04-23 Sölvesborg SBK
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Fortsättningsklass0 poäng Persson Ann

2016-04-17 Mark SBK
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Avancerad klass93 poäng Andersson Jan-Olof

2016-04-17 Gustavsberg SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass0 poäng Huuki Diana
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass0 poäng Huuki Diana

2016-04-16 Färgelanda SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Avancerad klass50 poäng Skogström Mia

2016-04-16 Nacka SBK
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass60 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass0 poäng Penttilä Linda
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass0 poäng Penttilä Linda

2016-04-10 Bålsta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass78 poäng Lundbergh Åsa
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass75 poäng Huuki Diana
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Fortsättningsklass90 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Fortsättningsklass89 poäng Skoog Maria
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata Fortsättningsklass81 poäng Hag Carola
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Fortsättningsklass72 poäng Skoog Maria
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Fortsättningsklass63 poäng Hernander Louise
SE UCH RLD N RLD F Lagottessa Cassata Fortsättningsklass0 poäng Johansson Agneta

2016-04-09 Bålsta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Avancerad klass68 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Avancerad klass63 poäng Löhman Hans

2016-04-02 Dala Floda SBK
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Lapinlumon Romolo Nybörjarklass72 poäng Johansson Agneta

2016-03-12 Åhus SBK
Långazandz Gnocchi Mästarklass75 poäng Borgenlöv Leif
Långazandz Gnocchi Mästarklass47 poäng Hansson Gitte

2016-03-05 Dala Floda SBK
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Lapinlumon Romolo Nybörjarklass98 poäng Swahn Natalie
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Lapinlumon Romolo Nybörjarklass97 poäng Hedman Carina

2016-03-04 Kungsör SBK
FI&DK UCH NO UCH RLD N RLD F C.I.B. & SE UCH Blixtra Contessa Nybörjarklass93 poäng Beijer Zandra
SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N RLD F Blixtra Angiolina Nybörjarklass89 poäng Beijer Zandra

2016-02-27 Burseryd SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass80 poäng Mattsson Lena
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Avancerad klass82 poäng Segvall Marie-Louise
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Avancerad klass71 poäng Segvall Marie-Louise

2016-02-21 Kalix SKK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass56 poäng Hag Carola
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass12 poäng Hag Carola

2016-02-20 Kalix SKK
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Nybörjarklass90 poäng Hag Carola
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Nybörjarklass78 poäng Hag Carola
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Nybörjarklass74 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Nybörjarklass47 poäng Hag Carola

2016-02-14 Luleå SBK
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Fortsättningsklass62 poäng Norberg Carina
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Fortsättningsklass52 poäng Sandström Lisa
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea Fortsättningsklass0 poäng Sandström Lisa
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea Fortsättningsklass0 poäng Norberg Carina

2016-02-13 Fagersta SBK
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Lapinlumon Romolo Nybörjarklass0 poäng Swahn Natalie

2016-02-07 Oskarström SBK
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Avancerad klass88 poäng Skogström Mia
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Avancerad klass77 poäng Skogström Mia
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Avancerad klass75 poäng Lundgren Cristina
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Avancerad klass0 poäng Lundgren Cristina

2016-02-06 Stockholm SHU
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Fortsättningsklass45 poäng Hag Carola
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Fortsättningsklass0 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Fortsättningsklass0 poäng Sterner Martos E
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Avancerad klass88 poäng Elegård Liss-Britt
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Avancerad klass80 poäng Elegård Liss-Britt

2016-01-16 Sölvesborg SBK
LPI RLD N RLD F RLD A Riding's Amore Mästarklass0 poäng Ortscheid Günter

2016-01-10 Fagersta SKK
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Avancerad klass78 poäng Mokko Marketta
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Avancerad klass0 poäng Mokko Marketta

2016-01-06 SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Fortsättningsklass61 poäng Huuki Diana

2016-01-05 SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass57 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass42 poäng Penttilä Linda

2016-01-04 SKK
LPI RLD N Alessa Nybörjarklass98 poäng Penttilä Linda
LPI RLD N Alessa Nybörjarklass90 poäng Hag Carola
FI&DK UCH NO UCH RLD N RLD F C.I.B. & SE UCH Blixtra Contessa Nybörjarklass79 poäng Penttilä Linda
SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N RLD F Blixtra Angiolina Nybörjarklass67 poäng Penttilä Linda
FI&DK UCH NO UCH RLD N RLD F C.I.B. & SE UCH Blixtra Contessa Nybörjarklass64 poäng Hag Carola
SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N RLD F Blixtra Angiolina Nybörjarklass0 poäng Hag Carola


Rasdata.nu Sidan uppdaterad 2021-02-09 / Page updated 9 Feb 2021: lagotto@rasdata.nu
Information från Svenska Kennelklubben 2021-02-08 / Information from the Swedish Kennel Club 8 Feb 2021