Information om Lagotto Romagnolo från Rasdata.nu

Rallylydnad 2017

Resultat i namnordning


2017-12-29 Piteå SHU
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass48 poäng Sandström Lisa
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass47 poäng Sandström Lisa
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass35 poäng Sandström Lisa
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass0 poäng Sandström Lisa

2017-12-17 Stockholm SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass85 poäng Penttilä Linda
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass76 poäng Hag Carola
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass0 poäng Penttilä Linda

2017-12-16 Stockholm SBK
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass88 poäng Nilsson Anna

2017-12-10 Kungsör SBK
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass95 poäng Aasen Linn
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass63 poäng Aasen Linn
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Fortsättningsklass75 poäng Skoog Maria
FI&DK UCH NO UCH RLD N RLD F C.I.B. & SE UCH Blixtra Contessa Fortsättningsklass61 poäng Skoog Maria
SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N RLD F Blixtra Angiolina Fortsättningsklass50 poäng Skoog Maria
SE VCH C.I.B. FI UCH NORD UCH RLD N RLD F Updates Pavarotti Fortsättningsklass31 poäng Skoog Maria

2017-12-09 Kungsör SBK
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Avancerad klass71 poäng Löhman Hans

2017-12-03 Mellerud SBK
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Fortsättningsklass0 poäng Moberg Örn Louise

2017-12-02 Knivsta SBK
SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N RLD F Blixtra Angiolina Fortsättningsklass96 poäng Hag Carola
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Fortsättningsklass96 poäng Hag Carola
SE UCH DK UCH RLD N Gleska Fair Enough Nybörjarklass85 poäng Kättström Maria
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Nybörjarklass71 poäng Hag Carola

2017-11-26 Kalix SKK
RLD N RLD F Maverick Nybörjarklass84 poäng Hag Carola

2017-11-25 Kalix SKK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass50 poäng Hag Carola
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass0 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass79 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Avancerad klass51 poäng Hag Carola
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass0 poäng Hag Carola

2017-11-25 Mockfjärd SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass63 poäng Ertzinger Filip
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Mästarklass63 poäng Ertzinger Sofie
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Mästarklass49 poäng Ertzinger Filip
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass46 poäng Ertzinger Sofie

2017-11-24 Kalix SKK
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass85 poäng Sandström Lisa
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass67 poäng Sandström Lisa
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass63 poäng Sandström Lisa
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass0 poäng Sandström Lisa

2017-11-19 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass95 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass79 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N Encos Chili Fortsättningsklass86 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass37 poäng Mattsson Lena
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Andersson Jan-Olof
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Fortsättningsklass0 poäng Andersson Jan-Olof
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Fortsättningsklass0 poäng Mattsson Lena

2017-11-19 Värnamo SBK
SE UCH RLD N RLD F RLD A Lagottessa Colomba Nybörjarklass89 poäng Ortscheid Günter
SE UCH RLD N RLD F RLD A Lagottessa Colomba Nybörjarklass85 poäng Ljungberg Carina
SE UCH DK UCH Barista's Donatello Nybörjarklass52 poäng Ortscheid Günter
SE UCH DK UCH Barista's Donatello Nybörjarklass29 poäng Ljungberg Carina
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Avancerad klass0 poäng Ljungberg Carina

2017-11-18 Ulricehamn SBK
SE UCH RLD N RLD F RLD A Lagottessa Colomba Nybörjarklass97 poäng Segvall Marie-Louise
SE UCH RLD N RLD F RLD A Lagottessa Colomba Nybörjarklass92 poäng Dahlqvist Ingrid

2017-11-11 Fagersta SKK
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Mästarklass79 poäng Aasen Linn
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass41 poäng Aasen Linn

2017-10-22 Karlstad SKK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass95 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass83 poäng Moberg Örn Louise

2017-10-22 Tranås SBK
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Wessberg Ida
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Mattsson Lena

2017-10-22 Åkersberga SHU
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass77 poäng Huuki Diana
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass76 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass75 poäng Huuki Diana
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass69 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass65 poäng Huuki Diana
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass0 poäng Hernander Louise

2017-10-22 Bålsta SBK
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Fortsättningsklass95 poäng Carlberg Lotta
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Fortsättningsklass87 poäng Aasen Linn
RLD N Lord Nelson's Calinda Nybörjarklass88 poäng Hedman Carina
RLD N Lord Nelson's Calinda Nybörjarklass79 poäng Löhman Hans

2017-10-21 Lund SBK
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Avancerad klass70 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Avancerad klass57 poäng Persson Ann

2017-10-21 Bålsta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass98 poäng Mokko Marketta
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass96 poäng Mokko Marketta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass93 poäng Huuki Diana
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass89 poäng Mokko Marketta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass81 poäng Nordqvist Jeanette
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass81 poäng Mokko Marketta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass80 poäng Nordqvist Jeanette
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass74 poäng Huuki Diana
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Avancerad klass87 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Avancerad klass75 poäng Carlberg Lotta

2017-10-19 Piteå SHU
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Fortsättningsklass96 poäng Sandström Lisa

2017-10-15 Gävle SBK
SE VCH C.I.B. FI UCH NORD UCH RLD N RLD F Updates Pavarotti Fortsättningsklass93 poäng Vengelin Annette
SE VCH C.I.B. FI UCH NORD UCH RLD N RLD F Updates Pavarotti Fortsättningsklass85 poäng Nordqvist Jeanette
SE VCH C.I.B. FI UCH NORD UCH RLD N RLD F Updates Pavarotti Fortsättningsklass50 poäng Björklund Emma
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Nybörjarklass90 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Nybörjarklass84 poäng Arvidsson Thors Katr
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Nybörjarklass83 poäng Swahn Natalie

2017-10-14 Vallentuna SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass88 poäng Johansson Agneta
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass59 poäng Johansson Agneta
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass51 poäng Johansson Agneta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass49 poäng Johansson Agneta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass31 poäng Johansson Agneta
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Nybörjarklass75 poäng Hernander Louise

2017-10-14 Kungsbacka SBK
RLD N Encos Chili Fortsättningsklass42 poäng Skogström Mia

2017-10-14 Ljungbyhed SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Mästarklass32 poäng Ertzinger Sofie
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Avancerad klass75 poäng Ertzinger Sofie

2017-10-08 Uppland SHU
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Avancerad klass83 poäng Huuki Diana

2017-10-08 Uppsala SBK
SE UCH DK UCH RLD N Gleska Fair Enough Nybörjarklass89 poäng Hernander Louise
SE UCH DK UCH RLD N Gleska Fair Enough Nybörjarklass69 poäng Carlberg Lotta

2017-10-08 Vetlanda SBK
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Ljungberg Carina
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Ljungberg Carina

2017-10-08 Helsingborg SBK
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Mästarklass98 poäng Borgenlöv Leif
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Mästarklass75 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Mästarklass0 poäng Borgenlöv Leif
SE UCH DK UCH Barista's Donatello Nybörjarklass69 poäng Ertzinger Filip

2017-10-08 Flen SBK
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Avancerad klass76 poäng Skoog Maria

2017-10-07 Uppsala SBK
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Fortsättningsklass83 poäng Sterner Martos E
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Fortsättningsklass55 poäng Swahn Natalie

2017-10-07 Norsborg SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass96 poäng Angleby Sofia
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass84 poäng Angleby Sofia
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass83 poäng Angleby Sofia
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass82 poäng Angleby Sofia
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass0 poäng Angleby Sofia

2017-10-07 Luleå SBK
Fireblaze Born to Be Loved Nybörjarklass1 poäng Lundholm Denise
Fireblaze Born to Be Loved Nybörjarklass0 poäng Lundholm Denise
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass58 poäng Lundholm Denise
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass56 poäng Lundholm Denise
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass36 poäng Lundholm Denise
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass0 poäng Lundholm Denise

2017-10-01 Svalöv SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass88 poäng Hansson Eva
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass85 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass52 poäng Ertzinger Sofie
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Mästarklass46 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Mästarklass0 poäng Persson Madeleine
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Mästarklass0 poäng Ertzinger Sofie

2017-10-01 Söderköping SBK
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Nybörjarklass64 poäng Frejås Annelie

2017-09-30 Eskilstuna SKK
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass79 poäng Mokko Marketta
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass70 poäng Frejås Annelie
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Avancerad klass95 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Avancerad klass71 poäng Löhman Hans

2017-09-30 Rättvik SBK
Goldwork Signora Giovanna Avancerad klass23 poäng Kättström Maria

2017-09-30 Norsborg SKK
RLD N Lord Nelson's Calinda Nybörjarklass82 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Nybörjarklass69 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Avancerad klass84 poäng Gerdlind Lise Lott

2017-09-30 Gävle SBK
SE VCH SE UCH FI UCH Luca Della Taparina Nybörjarklass0 poäng Swahn Natalie

2017-09-24 Höör SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Mästarklass0 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Avancerad klass58 poäng Borgenlöv Leif

2017-09-24 Strömstad SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass93 poäng Freij Sandra
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass90 poäng Freij Sandra

2017-09-17 Vännäs SBK
RLD N Encos Ida Nybörjarklass55 poäng Blom Monika

2017-09-16 Avesta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass93 poäng Löhman Hans
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass90 poäng Löhman Hans
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass77 poäng Löhman Hans
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass75 poäng Löhman Hans
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass61 poäng Löhman Hans
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass56 poäng Löhman Hans
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Mästarklass28 poäng Löhman Hans
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Mästarklass2 poäng Löhman Hans
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass0 poäng Löhman Hans
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass0 poäng Löhman Hans

2017-09-16 Vadstena SBK
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Nybörjarklass67 poäng Tilly Jannika
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Nybörjarklass0 poäng Frejås Annelie
Belizia Elliot Af Biscotti Avancerad klass50 poäng Tilly Jannika
Belizia Elliot Af Biscotti Avancerad klass26 poäng Frejås Annelie

2017-09-16 Norrtälje SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass40 poäng Johansson Agneta
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Fortsättningsklass93 poäng Björklund Emma
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Nybörjarklass83 poäng Björklund Emma

2017-09-12 Dala Floda SBK
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Avancerad klass81 poäng Arvidsson Thors Katr
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Avancerad klass67 poäng Arvidsson Thors Katr

2017-09-10 Lerum SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass79 poäng Segvall Marie-Louise
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Mästarklass77 poäng Segvall Marie-Louise
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Mästarklass64 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass0 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Mästarklass0 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Mästarklass0 poäng Dahlqvist Ingrid

2017-09-10 Ekerö SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass94 poäng Angleby Sofia
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass94 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass93 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass82 poäng Angleby Sofia
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass75 poäng Angleby Sofia
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass37 poäng Strömberg Katarina
RLD F Mega Terra Mr Alonzo Fortsättningsklass86 poäng Hernander Louise
RLD F Mega Terra Mr Alonzo Fortsättningsklass77 poäng Hernander Louise

2017-09-10 Tyresö SHU
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Nybörjarklass96 poäng Hedman Carina
RLD N Lord Nelson's Calinda Nybörjarklass94 poäng Hedman Carina
RLD N Hesiodos Vild Vittra Da Carletto Nybörjarklass82 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Nybörjarklass78 poäng Thörner Camilla
RLD N Hesiodos Vild Vittra Da Carletto Nybörjarklass73 poäng Thörner Camilla
RLD N Lord Nelson's Calinda Nybörjarklass58 poäng Thörner Camilla

2017-09-09 Haninge SBK
Fiona Fortsättningsklass35 poäng Gerdlind Lise Lott
Fiona Fortsättningsklass34 poäng Gerdlind Lise Lott

2017-09-09 Råda SBK
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Avancerad klass94 poäng Himmel Jana
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Avancerad klass87 poäng Himmel Jana

2017-09-09 Skå Ekerö Komm SBK
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Nybörjarklass93 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Nybörjarklass88 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Avancerad klass72 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Avancerad klass0 poäng Carlberg Lotta

2017-09-09 Färjestaden SBK
RLD N RLD F Lingotto D'oro Havanna Hill Fortsättningsklass92 poäng Persson Gunnel
LPI RLD A Nostryffelns Nina Avancerad klass72 poäng Persson Gunnel

2017-09-07 Lidingö SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass97 poäng Penttilä Linda
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass93 poäng Penttilä Linda
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass76 poäng Penttilä Linda

2017-09-03 Hallstavik SBK
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass69 poäng Hernander Louise
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Mästarklass68 poäng Hernander Louise
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass66 poäng Johansson Agneta
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Mästarklass40 poäng Johansson Agneta
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass34 poäng Johansson Agneta
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass0 poäng Hernander Louise
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Fortsättningsklass86 poäng Hernander Louise
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Fortsättningsklass80 poäng Johansson Agneta

2017-09-03 Forserum SBK
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Skogström Mia

2017-08-31 SHU
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass79 poäng Penttilä Linda
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass48 poäng Penttilä Linda
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass0 poäng Penttilä Linda

2017-08-28 Göteborg SBK
RLD N Encos Chili Fortsättningsklass79 poäng Svanstedt Eva

2017-08-27 Åtvidaberg SKK
Belizia Elliot Af Biscotti Avancerad klass57 poäng Skogström Mia
Belizia Elliot Af Biscotti Avancerad klass47 poäng Andersson Jan-Olof

2017-08-27 Halmstad SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass98 poäng Mårtensson Christer
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass95 poäng Persdotter Hildur

2017-08-26 Luleå SBK
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea Avancerad klass87 poäng Pettersson Emma
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass80 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass74 poäng Pettersson Emma
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass64 poäng Pettersson Emma
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass49 poäng Strömberg Katarina
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea Avancerad klass29 poäng Strömberg Katarina

2017-08-26 Åtvidaberg SKK
SE UCH NO UCH RLD N NO V-17 La Gottis Calina Nybörjarklass88 poäng Skogström Mia
SE UCH NO UCH RLD N NO V-17 La Gottis Calina Nybörjarklass86 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Nybörjarklass71 poäng Skogström Mia
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Nybörjarklass61 poäng Andersson Jan-Olof

2017-08-26 Halmstad SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass79 poäng Nilsson Petra
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Avancerad klass72 poäng Ortscheid Günter

2017-08-20 Eskilstuna SBK
SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N RLD F Blixtra Angiolina Fortsättningsklass94 poäng Hedman Carina
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Fortsättningsklass86 poäng Hedman Carina
FI&DK UCH NO UCH RLD N RLD F C.I.B. & SE UCH Blixtra Contessa Fortsättningsklass77 poäng Hedman Carina

2017-08-20 Göta SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass93 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass69 poäng Johansson Karin

2017-08-20 Helsingborg SBK
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Avancerad klass71 poäng Wrambeck Monique

2017-08-19 Nordmaling SBK
RLD N Encos Ida Nybörjarklass94 poäng Norberg Carina
RLD N Encos Ida Nybörjarklass94 poäng Norberg Carina

2017-08-19 Järvsö SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Avancerad klass0 poäng Svelander Lena
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Avancerad klass0 poäng Svelander Lena

2017-08-19 Uddevalla SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass90 poäng Freij Sandra

2017-08-13 Bromma SKK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Avancerad klass63 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Avancerad klass43 poäng Hernander Louise

2017-08-12 Bromma SKK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass73 poäng Penttilä Linda
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass57 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Fortsättningsklass99 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Fortsättningsklass82 poäng Wessberg Ida
Fiona Fortsättningsklass0 poäng Wessberg Ida

2017-08-06 Avan SBTK
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Fortsättningsklass94 poäng Lundholm Denise
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Fortsättningsklass90 poäng Sandström Lisa

2017-08-06 Mark SBK
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Mästarklass77 poäng Persdotter Hildur
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Mästarklass61 poäng Persdotter Hildur
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Fortsättningsklass0 poäng Bratt Mona

2017-08-06 Stora Höga SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass86 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass78 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass72 poäng Freij Sandra
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass72 poäng Freij Sandra

2017-08-06 Matfors SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass87 poäng Vengelin Annette
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass86 poäng Svelander Lena
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass83 poäng Svelander Lena
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass80 poäng Vengelin Annette
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass71 poäng Svelander Lena
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass0 poäng Svelander Lena

2017-08-05 Njurunda SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass82 poäng Svelander Lena
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass77 poäng Vengelin Annette
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass0 poäng Vengelin Annette
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass0 poäng Svelander Lena

2017-07-30 Visby SBK
RLD F Mega Terra Mr Alonzo Fortsättningsklass85 poäng Hedman Carina
RLD F Mega Terra Mr Alonzo Fortsättningsklass0 poäng Penttilä Linda

2017-07-29 Torsås SBK
RLD N RLD F Lingotto D'oro Havanna Hill Fortsättningsklass64 poäng Sandström Peter
RLD N RLD F Lingotto D'oro Havanna Hill Fortsättningsklass40 poäng Eberhard Martina

2017-07-27 Eskilstuna SPK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass62 poäng Hag Carola

2017-07-26 Eskilstuna SPK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass0 poäng Mokko Marketta

2017-07-22 Haninge SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass52 poäng Penttilä Linda

2017-07-22 Gävle SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass66 poäng Braathen Johansson H
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass62 poäng Svelander Lena
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass55 poäng Braathen Johansson H
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass49 poäng Svelander Lena
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Avancerad klass49 poäng Svelander Lena
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Avancerad klass44 poäng Braathen Johansson H

2017-07-22 Falkenberg SBK
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Mästarklass96 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass94 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass93 poäng Svanstedt Eva
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Mästarklass86 poäng Borgenlöv Leif
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass67 poäng Borgenlöv Leif
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Fortsättningsklass88 poäng Nilsson Petra
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Fortsättningsklass19 poäng Palm Beatrice

2017-07-21 Falkenberg SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass88 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass86 poäng Andersson Jan-Olof
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Mästarklass83 poäng Ljungberg Carina
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass78 poäng Freij Sandra
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Mästarklass69 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass50 poäng Ljungberg Carina
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Fortsättningsklass0 poäng Skogström Mia
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Fortsättningsklass0 poäng Segvall Marie-Louise

2017-07-15 Öland SBK
SE UCH DK UCH RLD N RLD F Bonebreakers Calza Di Lana Nybörjarklass71 poäng Ortscheid Günter
LPI RLD A Nostryffelns Nina Avancerad klass83 poäng Tilly Jannika
LPI RLD A Nostryffelns Nina Avancerad klass74 poäng Ortscheid Günter

2017-07-14 Öland SBK
RLD N RLD F Lingotto D'oro Havanna Hill Fortsättningsklass68 poäng Mattsson Lena
SE UCH DK UCH RLD N RLD F Bonebreakers Calza Di Lana Nybörjarklass95 poäng Mattsson Lena
RLD N Lingotto D'oro Hallifax Hill Nybörjarklass0 poäng Mattsson Lena

2017-07-13 Uppsala SHU
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass70 poäng Johansson Agneta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass20 poäng Johansson Agneta

2017-07-11 Ödeshög SKK
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Fortsättningsklass24 poäng Arvestrand Therese
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Fortsättningsklass0 poäng Arvestrand Therese

2017-07-07 Karlstad SBK
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Avancerad klass76 poäng Svensson Madeleine
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Avancerad klass65 poäng Svensson Madeleine

2017-07-05 Kalix SKK
RLD N RLD F Maverick Nybörjarklass94 poäng Söderlund Anette

2017-07-04 Ödeshög SKK
SE UCH NO UCH RLD N NO V-17 La Gottis Calina Nybörjarklass91 poäng Arvestrand Therese
SE UCH NO UCH RLD N NO V-17 La Gottis Calina Nybörjarklass85 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Nybörjarklass55 poäng Arvestrand Therese
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Nybörjarklass0 poäng Mattsson Lena

2017-07-01 Västervik SBK
RLD N RLD F Lingotto D'oro Havanna Hill Nybörjarklass95 poäng Tilly Jannika
RLD N Lingotto D'oro Hallifax Hill Nybörjarklass95 poäng Tilly Jannika
RLD N RLD F Lingotto D'oro Havanna Hill Nybörjarklass90 poäng Persson Gunnel
RLD N Lingotto D'oro Hallifax Hill Nybörjarklass79 poäng Persson Gunnel

2017-06-29 Åkersberga SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass93 poäng Nilsson Anna
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass85 poäng Nilsson Anna
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass82 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass79 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass72 poäng Nilsson Anna
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass62 poäng Hernander Louise
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass61 poäng Gerdlind Lise Lott
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass50 poäng Gerdlind Lise Lott
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass39 poäng Nilsson Anna
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass0 poäng Hernander Louise

2017-06-20 Olofström SBK
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Avancerad klass65 poäng Langefors Barbro

2017-06-18 Mölndal SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass92 poäng Mårtensson Christer
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass88 poäng Hansson Gitte
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Mästarklass84 poäng Hansson Gitte
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Mästarklass68 poäng Mårtensson Christer
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Mästarklass64 poäng Hansson Gitte

2017-06-18 Fagersta SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass95 poäng Mokko Marketta
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass73 poäng Mokko Marketta
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass57 poäng Svensson Madeleine
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass0 poäng Svensson Madeleine

2017-06-18 Torsåker / Hofo SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Avancerad klass89 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Avancerad klass0 poäng Hedman Carina

2017-06-18 Nossebro SBK
Truffelnose Jenna Nybörjarklass29 poäng Andersson Jan-Olof

2017-06-17 Torsåker / Hofo SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass75 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass0 poäng Hedman Carina

2017-06-17 Haninge SBK
Fiona Fortsättningsklass0 poäng Gerdlind Lise Lott

2017-06-17 Höganäs SBK
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Avancerad klass64 poäng Borgenlöv Leif

2017-06-13 Linköping SBK
SE UCH NO UCH RLD N NO V-17 La Gottis Calina Nybörjarklass64 poäng Tilly Jannika
SE UCH NO UCH RLD N NO V-17 La Gottis Calina Nybörjarklass0 poäng Åhs Margareta

2017-06-11 Gävle SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass93 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass84 poäng Angleby Sofia
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass64 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass0 poäng Angleby Sofia

2017-06-11 Gustavsberg SBK
Fiona Fortsättningsklass89 poäng Nilsson Anna
Fiona Fortsättningsklass52 poäng Huuki Diana

2017-06-10 Gävle SBK
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Avancerad klass66 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Avancerad klass62 poäng Swahn Natalie

2017-06-09 Karlstad SBK
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Fortsättningsklass100 poäng Himmel Jana
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Fortsättningsklass98 poäng Himmel Jana

2017-06-06 Visättra SKK
RLD N Hesiodos Vild Vittra Da Carletto Nybörjarklass44 poäng Strömberg Katarina

2017-06-06 Färjestaden SBK
RLD N RLD F Lingotto D'oro Havanna Hill Nybörjarklass96 poäng Tilly Jannika

2017-05-30 Falun SBK
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass94 poäng Falk Emil
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass88 poäng Swahn Natalie

2017-05-28 Sjöbo SBK
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Avancerad klass82 poäng Hansson Eva
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Avancerad klass0 poäng Borgenlöv Leif

2017-05-27 Upplands Väsby SBK
SE VCH C.I.B. FI UCH NORD UCH RLD N RLD F Updates Pavarotti Fortsättningsklass58 poäng Carlberg Lotta
SE VCH C.I.B. FI UCH NORD UCH RLD N RLD F Updates Pavarotti Fortsättningsklass55 poäng Hernander Louise
RLD N Hesiodos Vild Vittra Da Carletto Nybörjarklass59 poäng Nilsson Anna
RLD N Hesiodos Vild Vittra Da Carletto Nybörjarklass0 poäng Strömberg Katarina

2017-05-27 Nybro SBK
RLD N Bonebreakers Coccinella Fortsättningsklass88 poäng Persson Gunnel
RLD N Lingotto D'oro Hallifax Hill Nybörjarklass88 poäng Persson Gunnel

2017-05-25 Enköping SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Fortsättningsklass97 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Fortsättningsklass73 poäng Carlberg Lotta

2017-05-23 Dala Floda SBK
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Fortsättningsklass100 poäng Falk Emil
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Fortsättningsklass97 poäng Falk Emil

2017-05-21 Gävle SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass83 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass81 poäng Swahn Natalie
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass72 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass64 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass56 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass0 poäng Hedman Carina

2017-05-21 Norrköping SBK
Belizia Elliot Af Biscotti Fortsättningsklass71 poäng Bratt Mona
Belizia Elliot Af Biscotti Fortsättningsklass0 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Nybörjarklass87 poäng Bratt Mona

2017-05-20 Norrtälje SBK
Fiona Nybörjarklass90 poäng Carlberg Lotta

2017-05-20 Olofström SBK
Boopies Lockiga Karljohan Fortsättningsklass39 poäng Langefors Barbro
Boopies Lockiga Karljohan Fortsättningsklass39 poäng Borgenlöv Leif

2017-05-20 Gävle SBK
SE VCH SE UCH FI UCH Luca Della Taparina Nybörjarklass70 poäng Hedman Carina
SE VCH SE UCH FI UCH Luca Della Taparina Nybörjarklass58 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Avancerad klass89 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Avancerad klass76 poäng Swahn Natalie

2017-05-20 Eskilstuna SKK
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Fortsättningsklass96 poäng Löhman Hans

2017-05-16 Uppsala SHU
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Avancerad klass65 poäng Sterner Martos E

2017-05-14 Kristinehamn SBK
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Nybörjarklass99 poäng Braathen Johansson H
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Nybörjarklass78 poäng Braathen Johansson H

2017-05-14 Växjö SBK
RLD N Lingotto D'oro Hallifax Hill Nybörjarklass76 poäng Ortscheid Günter
RLD N Lingotto D'oro Hallifax Hill Nybörjarklass58 poäng Mårtensson Christer

2017-05-14 Sandviken SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass95 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass93 poäng Hedman Carina

2017-05-14 Flen SBK
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Fortsättningsklass98 poäng Löhman Hans
Guldlövets Ballerina Khaleesi Nybörjarklass0 poäng Thörner Camilla

2017-05-14 Mellerud SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass100 poäng Arvidsson Thors Katr
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass59 poäng Persson Gunnel

2017-05-13 Västerås SKK
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Fortsättningsklass93 poäng Pöykiöniemi Pernilla
SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N RLD F Blixtra Angiolina Fortsättningsklass63 poäng Pöykiöniemi Pernilla
SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N RLD F Blixtra Angiolina Fortsättningsklass50 poäng Löhman Hans

2017-05-13 Nacka SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass85 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass85 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass83 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass77 poäng Lundbergh Åsa
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass69 poäng Gerdlind Lise Lott
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass40 poäng Lundbergh Åsa
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass34 poäng Lundbergh Åsa
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass8 poäng Lundbergh Åsa

2017-05-07 Lidingö SBK
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Nybörjarklass84 poäng Penttilä Linda
Fiona Nybörjarklass62 poäng Penttilä Linda

2017-05-07 Osby SBK
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Avancerad klass85 poäng Borgenlöv Leif
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Avancerad klass77 poäng Persson Ann
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Avancerad klass75 poäng Borgenlöv Leif
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Avancerad klass60 poäng Persson Ann

2017-05-07 Forserum SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass80 poäng Tilly Jannika
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass79 poäng Ortscheid Günter

2017-05-07 Åkersberga SHU
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass78 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass75 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass59 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass57 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass54 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass0 poäng Gerdlind Lise Lott

2017-05-06 Märsta SBK
SE VCH C.I.B. FI UCH NORD UCH RLD N RLD F Updates Pavarotti Nybörjarklass93 poäng Nilsson Anna

2017-05-06 Köping SBK
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Fortsättningsklass99 poäng Swahn Natalie
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Fortsättningsklass99 poäng Löhman Hans

2017-05-06 Varberg SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass95 poäng Persdotter Hildur
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Avancerad klass66 poäng Persdotter Hildur

2017-05-06 Uddevalla SBK
C.I.B. NO UCH NORD UCH SE JV-13 RLD N&F EUW-15 Imperie's Hilton Hilfiger Avancerad klass78 poäng Elgh Birgitta
C.I.B. NO UCH NORD UCH SE JV-13 RLD N&F EUW-15 Imperie's Hilton Hilfiger Avancerad klass70 poäng Himmel Jana
RLD N RLD F Nostryffelns Happy Midi Lovely Avancerad klass0 poäng Elgh Birgitta

2017-05-01 Söderköping SBK
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Nybörjarklass26 poäng Svärd Caroline

2017-04-30 Kalix SKK
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Fortsättningsklass83 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Fortsättningsklass0 poäng Johansson Agneta

2017-04-30 Vadstena SBK
Belizia Elliot Af Biscotti Fortsättningsklass0 poäng Thörner Camilla
Belizia Elliot Af Biscotti Fortsättningsklass0 poäng Löhman Hans

2017-04-29 Dala Floda SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass89 poäng Borgenlöv Leif
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass67 poäng Strandli Chatrine

2017-04-29 Kalix SKK
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Fortsättningsklass60 poäng Johansson Agneta
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass73 poäng Hag Carola

2017-04-23 Mark SBK
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Mästarklass92 poäng Jensen Lisa
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass83 poäng Jensen Lisa
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Mästarklass0 poäng Jensen Lisa

2017-04-22 Hässleholm SBK
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Avancerad klass49 poäng Persson Gunnel

2017-04-22 Jönköping SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass80 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass74 poäng Mattsson Lena

2017-04-22 Färgelanda SBK
C.I.B. NO UCH NORD UCH SE JV-13 RLD N&F EUW-15 Imperie's Hilton Hilfiger Avancerad klass54 poäng Freij Sandra

2017-04-17 Lindesberg SBK
Guldlövets Ballerina Khaleesi Nybörjarklass45 poäng Aasen Linn
Guldlövets Ballerina Khaleesi Nybörjarklass0 poäng Skoog Maria

2017-04-17 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass99 poäng Svanstedt Eva

2017-04-09 Tyresö SBK
SE VCH C.I.B. FI UCH NORD UCH RLD N RLD F Updates Pavarotti Nybörjarklass88 poäng Swahn Natalie
Fiona Nybörjarklass80 poäng Swahn Natalie
RLD N Hesiodos Vild Vittra Da Carletto Nybörjarklass32 poäng Swahn Natalie

2017-04-09 Bålsta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass95 poäng Nilsson Anna
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass87 poäng Strandli Chatrine
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass87 poäng Himmel Jana
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass81 poäng Nilsson Anna
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass81 poäng Strandli Chatrine
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass73 poäng Kättström Maria
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass72 poäng Strandli Chatrine
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass66 poäng Kättström Maria
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass66 poäng Himmel Jana
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass48 poäng Himmel Jana

2017-04-09 Helsingborg SBK
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Avancerad klass61 poäng Eberhard Martina
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Avancerad klass54 poäng Hansson Gitte

2017-04-08 Älmhult SBK
Tiny Tuft's Livia Di Giuggio Avancerad klass85 poäng Ortscheid Günter

2017-04-08 Bålsta SBK
RLD F Mega Terra Mr Alonzo Fortsättningsklass62 poäng Swahn Natalie
RLD F Mega Terra Mr Alonzo Fortsättningsklass53 poäng Löhman Hans
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Nybörjarklass90 poäng Carlberg Lotta
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Nybörjarklass88 poäng Svärd Caroline
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Nybörjarklass85 poäng Svärd Caroline
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Nybörjarklass82 poäng Carlberg Lotta

2017-04-08 Mölndal SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass91 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass88 poäng Braathen Johansson H

2017-04-02 Uppsala SHU
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass96 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass72 poäng Hernander Louise

2017-03-26 Ulricehamn SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass91 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass88 poäng Dahlqvist Ingrid
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass77 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass64 poäng Mattsson Lena
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Persson Gunnel
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Svanstedt Eva

2017-03-19 Kalix SKK
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Fortsättningsklass81 poäng Sandström Lisa
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Fortsättningsklass0 poäng Gerdlind Lise Lott

2017-03-18 Kalix SKK
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass91 poäng Gerdlind Lise Lott
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass62 poäng Gerdlind Lise Lott

2017-03-18 Upplands Väsby SBK
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass81 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass72 poäng Swahn Natalie
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass66 poäng Hernander Louise
RLD F Mega Terra Mr Alonzo Fortsättningsklass56 poäng Johansson Agneta
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Nybörjarklass96 poäng Elegård Liss-Britt
SE VCH C.I.B. FI UCH NORD UCH RLD N RLD F Updates Pavarotti Nybörjarklass79 poäng Kättström Maria
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Nybörjarklass79 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N Hesiodos Vild Vittra Da Carletto Nybörjarklass76 poäng Kättström Maria
Lucky Bear's Hercules Nybörjarklass47 poäng Kättström Maria
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Avancerad klass79 poäng Hag Carola

2017-03-12 Enköping SBK
Lucky Bear's Hercules Nybörjarklass0 poäng Kättström Maria

2017-03-04 Göteborg SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass85 poäng Svanstedt Eva
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Nostryffelns Sandro Mästarklass85 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass74 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass31 poäng Svanstedt Eva

2017-02-05 Piteå SHU
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Fortsättningsklass56 poäng Nilsson Anna
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Fortsättningsklass40 poäng Nilsson Anna

2017-01-29 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass93 poäng Freij Sandra
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass81 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Svanstedt Eva

2017-01-29 Fagersta SKK
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Avancerad klass89 poäng Mokko Marketta
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Avancerad klass55 poäng Mokko Marketta

2017-01-22 Kalix SKK
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Fortsättningsklass0 poäng Carlberg Lotta


Rasdata.nu Sidan uppdaterad 2021-02-09 / Page updated 9 Feb 2021: lagotto@rasdata.nu
Information från Svenska Kennelklubben 2021-02-08 / Information from the Swedish Kennel Club 8 Feb 2021