Information om Lagotto Romagnolo från Rasdata.nu

Rallylydnad 2018

Resultat i namnordning


2018-12-30 Kalix SKK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass43 poäng Sandström Lisa
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass0 poäng Sandström Lisa
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass83 poäng Sandström Lisa
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass81 poäng Sandström Lisa
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass73 poäng Sandström Lisa
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass68 poäng Sandström Lisa

2018-12-16 Piteå SHU
RLD N Lanegotte's Zelda Nybörjarklass64 poäng Lundholm Denise
RLD N Lanegotte's Zelda Nybörjarklass63 poäng Sandström Lisa

2018-12-09 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass68 poäng Hag Carola
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass66 poäng Hag Carola
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Mästarklass48 poäng Hag Carola

2018-12-02 Gävle SBK
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Fortsättningsklass97 poäng Swahn Natalie
SE UCH DK UCH RLD N Gleska Fair Enough Fortsättningsklass70 poäng Swahn Natalie
LD STARTKLASS Mimosa Nybörjarklass74 poäng Swahn Natalie

2018-12-02 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass91 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass89 poäng Wendel Kristin
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass73 poäng Persdotter Hildur

2018-12-02 Kungsör SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass82 poäng Frejås Annelie
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass81 poäng Frejås Annelie
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass74 poäng Strandli Chatrine
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Mästarklass67 poäng Strandli Chatrine

2018-12-02 Mellerud SBK
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Fortsättningsklass99 poäng Himmel Jana

2018-12-01 Gävle SBK
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Fortsättningsklass88 poäng Swahn Natalie
SE UCH DK UCH RLD N Gleska Fair Enough Fortsättningsklass59 poäng Swahn Natalie
SE VCH Cavatelli Honky Dory Nybörjarklass65 poäng Swahn Natalie
LD STARTKLASS Mimosa Nybörjarklass44 poäng Swahn Natalie

2018-12-01 Ulricehamn SBK
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Avancerad klass5 poäng Skogström Mia
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Avancerad klass0 poäng Mattsson Lena
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Avancerad klass0 poäng Krüger Anna
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Avancerad klass0 poäng Friis Hansen Eva

2018-12-01 Kungsör SBK
RLD N Galottens Vice Versa Nybörjarklass57 poäng Skoog Maria

2018-11-25 Kungsbacka SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass90 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass77 poäng Friis Hansen Eva
SE VCH NORD UCH RLD N AGD I AGHD I Galottens Rotatorkuff Nybörjarklass92 poäng Svanstedt Eva
SE VCH NORD UCH RLD N AGD I AGHD I Galottens Rotatorkuff Nybörjarklass72 poäng Svanstedt Eva

2018-11-24 Dala Floda SBK
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Mästarklass77 poäng Mårtensson Christer
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Mästarklass5 poäng Åhs Margareta

2018-11-17 Torslanda SBK
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Fortsättningsklass0 poäng Andersson Jan-Olof

2018-11-11 Kalix SKK
RLD N RLD F Maverick Fortsättningsklass82 poäng Utterström Beatrice
RLD N RLD F Maverick Fortsättningsklass71 poäng Söderlund Anette

2018-11-11 Värnamo SBK
RLD N RLD F Lingotto D'oro Havanna Hill Fortsättningsklass90 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F Lingotto D'oro Havanna Hill Fortsättningsklass77 poäng Ljungberg Carina
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass22 poäng Mattsson Lena
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass12 poäng Ljungberg Carina
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Nybörjarklass68 poäng Mattsson Lena
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Nybörjarklass68 poäng Ljungberg Carina

2018-11-10 Kalix SKK
RLD N Lanegotte's Zelda Nybörjarklass93 poäng Utterström Beatrice
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass95 poäng Utterström Beatrice
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Avancerad klass85 poäng Utterström Beatrice
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Avancerad klass77 poäng Utterström Beatrice
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass63 poäng Utterström Beatrice
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass0 poäng Utterström Beatrice
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass0 poäng Utterström Beatrice

2018-11-10 Ulricehamn SBK
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass15 poäng Sävner Pia
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Thorsén Mona
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Nybörjarklass82 poäng Jensen Lisa
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Nybörjarklass64 poäng Klug Susanne

2018-11-04 Gävle SBK
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Fortsättningsklass95 poäng Hedman Carina
SE VCH SE UCH NO UCH RLD N Rowntree Wear Prada Fortsättningsklass70 poäng Hedman Carina

2018-11-04 Göteborg SBK
SE VCH NORD UCH RLD N AGD I AGHD I Galottens Rotatorkuff Nybörjarklass78 poäng Andersson Jan-Olof
SE VCH NORD UCH RLD N AGD I AGHD I Galottens Rotatorkuff Nybörjarklass0 poäng Svanstedt Eva

2018-11-03 Fagersta SBK
RLD N Galottens Vice Versa Nybörjarklass41 poäng Strömberg Katarina
RLD N Galottens Vice Versa Nybörjarklass0 poäng Hag Carola

2018-11-03 Gävle SBK
SE VCH SE UCH NO UCH RLD N Rowntree Wear Prada Fortsättningsklass72 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Fortsättningsklass0 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N Rowntree Vincenza Fortsättningsklass0 poäng Swahn Natalie

2018-11-03 Olofström SBK
RLD N RLD F Gillenias Glory of Pondus Fortsättningsklass57 poäng Hansson Gitte

2018-10-27 Norrköping SBK
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Fortsättningsklass74 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Fortsättningsklass37 poäng Aasen Linn

2018-10-21 Bålsta SBK
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Fortsättningsklass80 poäng Elegård Liss-Britt
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Fortsättningsklass64 poäng Carlberg Lotta

2018-10-20 Bålsta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass96 poäng Mokko Marketta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass88 poäng Strandli Chatrine
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass76 poäng Mokko Marketta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass70 poäng Strandli Chatrine
SE UCH RLD N RLD F RLD A Lagottessa Colomba Avancerad klass95 poäng Kättström Maria
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass68 poäng Hernander Louise
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass68 poäng Kättström Maria

2018-10-19 Färgelanda SBK
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Fortsättningsklass68 poäng Larsson Maria

2018-10-14 Uppsala SHU
SE UCH RLD N RLD F RLD A Lagottessa Colomba Avancerad klass94 poäng Hernander Louise
SE UCH RLD N RLD F RLD A Lagottessa Colomba Avancerad klass89 poäng Mokko Marketta
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Avancerad klass52 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Avancerad klass39 poäng Mokko Marketta

2018-10-14 Uppsala SBK
RLD N Killinge's Carenza Nybörjarklass96 poäng Nilsson Anna
RLD N Killinge's Carenza Nybörjarklass83 poäng Elegård Liss-Britt

2018-10-14 Söderköping SBK
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Fortsättningsklass47 poäng Frejås Annelie

2018-10-13 Uppsala SBK
SE UCH DK UCH RLD N RLD F Bonebreakers Calza Di Lana Fortsättningsklass87 poäng Strömberg Katarina
SE UCH DK UCH RLD N RLD F Bonebreakers Calza Di Lana Fortsättningsklass78 poäng Hernander Louise
SE UCH DK UCH RLD N Gleska Fair Enough Fortsättningsklass75 poäng Strömberg Katarina
SE UCH DK UCH RLD N Gleska Fair Enough Fortsättningsklass70 poäng Hernander Louise

2018-10-13 Karlstad SKK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass85 poäng Pöykiöniemi Pernilla
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass79 poäng Larsson Maria

2018-10-13 Uppsala SHU
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass94 poäng Åhs Margareta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass89 poäng Sterner Martos E
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass81 poäng Åhs Margareta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass72 poäng Sterner Martos E

2018-10-07 Filipstad SBK
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Mästarklass79 poäng Braathen Johansson H
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Mästarklass56 poäng Braathen Johansson H

2018-10-06 Luleå SKK
RLD N Lanegotte's Zelda Nybörjarklass52 poäng Sandström Lisa
RLD N Lanegotte's Zelda Nybörjarklass0 poäng Sandström Lisa
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Avancerad klass83 poäng Sandström Lisa
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass64 poäng Sandström Lisa
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass59 poäng Sandström Lisa
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Avancerad klass47 poäng Sandström Lisa
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass47 poäng Sandström Lisa
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass0 poäng Sandström Lisa
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea Avancerad klass0 poäng Sandström Lisa
SE UCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Peppino Del Monte Della Dea Avancerad klass0 poäng Sandström Lisa

2018-10-06 Gävle SBK
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Fortsättningsklass84 poäng Hernander Louise
SE VCH RLD N Rowntree Vincenza Fortsättningsklass70 poäng Hernander Louise
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Fortsättningsklass0 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N Rowntree Vincenza Fortsättningsklass0 poäng Hedman Carina

2018-09-30 Karlskrona SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Kråkslottets Svea Soul to Zelda Fortsättningsklass84 poäng Persson Gunnel
RLD N RLD F LD STARTKLASS Kråkslottets Svea Soul to Zelda Fortsättningsklass0 poäng Persson Gunnel

2018-09-30 Ösmo SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass96 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass87 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass76 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass71 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass33 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass0 poäng Carlberg Lotta
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass85 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass46 poäng Kättström Maria
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Avancerad klass0 poäng Kättström Maria
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Avancerad klass0 poäng Gerdlind Lise Lott
SE UCH RLD N RLD F RLD A Lagottessa Colomba Avancerad klass0 poäng Gerdlind Lise Lott

2018-09-24 Göteborg SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass84 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass83 poäng Thorsén Mona

2018-09-23 Lund SBK
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Avancerad klass0 poäng Hansson Eva

2018-09-23 Surahammar SBK
RLD N Galottens Vice Versa Nybörjarklass64 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F Nostryffelns Jonna Di Fedro Nybörjarklass25 poäng Aasen Linn

2018-09-22 Sölvesborg SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Kråkslottets Svea Soul to Zelda Fortsättningsklass79 poäng Hansson Gitte
RLD N RLD F Gillenias Glory of Pondus Nybörjarklass98 poäng Mårtensson Christer
RLD N RLD F Gillenias Glory of Pondus Nybörjarklass81 poäng Hansson Gitte

2018-09-22 Strömstad SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass93 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass91 poäng Larsson Maria

2018-09-22 Ljungbyhed SBK
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Avancerad klass98 poäng Jansson Mats

2018-09-22 Haninge SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass87 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass79 poäng Gerdlind Lise Lott
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass0 poäng Gerdlind Lise Lott

2018-09-16 Mark SBK
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Fortsättningsklass79 poäng Andersson Jan-Olof
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Fortsättningsklass64 poäng Klug Susanne

2018-09-16 Sandviken SBK
SE VCH C.I.B. RLD N SE JV-15 NO V-16 NORD UCH & SE UCH Rowntree Ugo Unico Nybörjarklass94 poäng Hernander Louise
SE VCH C.I.B. RLD N SE JV-15 NO V-16 NORD UCH & SE UCH Rowntree Ugo Unico Nybörjarklass90 poäng Hernander Louise
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH Kan Trace Shine On You Crazy Diamon Nybörjarklass0 poäng Hernander Louise
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH Kan Trace Shine On You Crazy Diamon Nybörjarklass0 poäng Hernander Louise

2018-09-16 Norrköping SBK
Belizia Elliot Af Biscotti Avancerad klass75 poäng Persson Gunnel
Belizia Elliot Af Biscotti Avancerad klass36 poäng Tilly Jannika

2018-09-16 Ed SBK
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Nybörjarklass95 poäng Moberg Örn Louise

2018-09-15 Stora Höga SBK
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Nybörjarklass93 poäng Freij Sandra

2018-09-15 Överkalix SBK
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Avancerad klass92 poäng Söderlund Anette
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Avancerad klass77 poäng Söderlund Anette

2018-09-15 Torslanda SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass95 poäng Skogström Mia
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass33 poäng Krüger Anna

2018-09-15 Hölö SBK
SE UCH RLD N RLD F RLD A Lagottessa Colomba Avancerad klass91 poäng Hag Carola
SE UCH RLD N RLD F RLD A Lagottessa Colomba Avancerad klass86 poäng Nilsson Anna
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass67 poäng Hag Carola
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass54 poäng Nilsson Anna

2018-09-08 Uddevalla SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass95 poäng Sävner Pia
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass94 poäng Moberg Örn Louise
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Nybörjarklass56 poäng Sävner Pia
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Nybörjarklass54 poäng Moberg Örn Louise

2018-09-08 Ekerö SBK
SE UCH DK UCH RLD N RLD F Bonebreakers Calza Di Lana Fortsättningsklass83 poäng Gerdlind Lise Lott
SE UCH DK UCH RLD N RLD F Bonebreakers Calza Di Lana Fortsättningsklass0 poäng Strömberg Katarina
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Nybörjarklass96 poäng Strömberg Katarina
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Nybörjarklass78 poäng Gerdlind Lise Lott

2018-09-08 Hallstavik SBK
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass75 poäng Hag Carola
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass71 poäng Carlberg Lotta

2018-09-02 Torsby SBK
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Mästarklass80 poäng Nordqvist Jeanette
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Mästarklass67 poäng Kättström Maria

2018-09-02 Örebro SBK
RLD F Lundens Bellagotto Belladonna Fortsättningsklass86 poäng Strandli Chatrine
RLD F Lundens Bellagotto Belladonna Fortsättningsklass80 poäng Wendel Kristin

2018-09-02 Boden SBK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass71 poäng Pettersson Emma
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass0 poäng Pettersson Emma

2018-09-02 Torsby SBK
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Mästarklass80 poäng Nordqvist Jeanette
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Mästarklass67 poäng Kättström Maria

2018-09-02 Kista SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass91 poäng Carlberg Lotta
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass83 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass81 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass76 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass74 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass73 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass67 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass63 poäng Gerdlind Lise Lott
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass0 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass0 poäng Carlberg Lotta

2018-09-02 Helsingborg SBK
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Avancerad klass86 poäng Lindgren Ida

2018-09-01 Jönköping SBK
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Nybörjarklass85 poäng Himmel Jana
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Nybörjarklass82 poäng Himmel Jana

2018-08-28 Lidingö SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass86 poäng Penttilä Linda
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass55 poäng Penttilä Linda

2018-08-26 Västerås SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass96 poäng Pöykiöniemi Pernilla
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass94 poäng Pöykiöniemi Pernilla
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass78 poäng Pöykiöniemi Pernilla
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass74 poäng Pöykiöniemi Pernilla

2018-08-26 Järvsö SBK
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Fortsättningsklass94 poäng Vengelin Annette
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Fortsättningsklass34 poäng Vengelin Annette

2018-08-25 Uddevalla SBK
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Avancerad klass82 poäng Larsson Maria

2018-08-25 SHU
RLD N Lanegotte's Zelda Nybörjarklass86 poäng Strömberg Katarina
RLD N Lanegotte's Zelda Nybörjarklass40 poäng Strömberg Katarina
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass65 poäng Strömberg Katarina
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass57 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass49 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass0 poäng Strömberg Katarina

2018-08-19 Vintrosa SBK
RLD F Lundens Bellagotto Belladonna Fortsättningsklass84 poäng Mattsson Lena
RLD F Lundens Bellagotto Belladonna Fortsättningsklass63 poäng Hag Carola

2018-08-19 Ed SBK
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Nybörjarklass72 poäng Segvall Marie-Louise

2018-08-18 Dals Långed SBK
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Nybörjarklass0 poäng Larsson Maria

2018-08-18 Gävle SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass89 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass80 poäng Löhman Hans
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass0 poäng Persson Gunnel
SE VCH C.I.B. RLD N SE JV-15 NO V-16 NORD UCH & SE UCH Rowntree Ugo Unico Nybörjarklass95 poäng Hedman Carina
SE VCH C.I.B. RLD N SE JV-15 NO V-16 NORD UCH & SE UCH Rowntree Ugo Unico Nybörjarklass85 poäng Åhs Margareta
SE VCH C.I.B. RLD N SE JV-15 NO V-16 NORD UCH & SE UCH Rowntree Ugo Unico Nybörjarklass0 poäng Arvidsson Thors Katr

2018-08-13 Norrtälje SBK
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass80 poäng Huuki Diana

2018-08-12 Solvalla Travba SKK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass86 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass32 poäng Gustafsson Caroline

2018-08-12 Forserum SBK
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Sävner Pia
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Nybörjarklass73 poäng Krüger Anna
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Nybörjarklass71 poäng Sävner Pia

2018-08-12 Flen SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass80 poäng Skogström Mia
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass0 poäng Frejås Annelie
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Avancerad klass97 poäng Andersson Jan-Olof
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Avancerad klass93 poäng Elegård Liss-Britt

2018-08-11 Solvalla Travba SKK
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Nybörjarklass78 poäng Mokko Marketta
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Nybörjarklass60 poäng Hedman Carina

2018-08-10 Piteå SBK
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass85 poäng Mårtensson Christer
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass84 poäng Mårtensson Christer
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass71 poäng Mårtensson Christer
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass70 poäng Mårtensson Christer

2018-08-08 Vallentuna SBK
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Fortsättningsklass42 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Fortsättningsklass0 poäng Hag Carola

2018-07-22 Ed SBK
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Nybörjarklass82 poäng Dahlqvist Ingrid

2018-07-20 Falkenberg SBK
Belizia Elliot Af Biscotti Avancerad klass73 poäng Borgenlöv Leif
Belizia Elliot Af Biscotti Avancerad klass45 poäng Andersson Jan-Olof

2018-07-17 Ödeshög SKK
Belizia Elliot Af Biscotti Avancerad klass87 poäng Arvestrand Therese
Belizia Elliot Af Biscotti Avancerad klass46 poäng Mattsson Lena

2018-07-15 Öland SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Mästarklass0 poäng Persson Gunnel
RLD N RLD F Lingotto D'oro Havanna Hill Fortsättningsklass58 poäng Swahn Natalie
RLD N RLD F Lingotto D'oro Havanna Hill Fortsättningsklass0 poäng Hedman Carina

2018-07-14 Öland SBK
RLD F Lundens Bellagotto Belladonna Nybörjarklass73 poäng Hedman Carina
RLD F Lundens Bellagotto Belladonna Nybörjarklass66 poäng Persson Gunnel
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Avancerad klass69 poäng Swahn Natalie

2018-07-13 Öland SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Mästarklass49 poäng Swahn Natalie
RLD N RLD F LD STARTKLASS Kråkslottets Svea Soul to Zelda Fortsättningsklass95 poäng Persson Gunnel
SE UCH DK UCH RLD N RLD F Bonebreakers Calza Di Lana Fortsättningsklass89 poäng Persson Gunnel
RLD N RLD F Lingotto D'oro Havanna Hill Fortsättningsklass0 poäng Persson Gunnel
RLD F Lundens Bellagotto Belladonna Nybörjarklass84 poäng Persson Gunnel

2018-07-12 Kalix SKK
RLD N RLD F Maverick Fortsättningsklass86 poäng Söderlund Anette
RLD N RLD F Maverick Fortsättningsklass75 poäng Hag Carola

2018-07-11 Kalix SKK
RLD N Lanegotte's Zelda Nybörjarklass70 poäng Sandström Lisa
RLD N Lanegotte's Zelda Nybörjarklass65 poäng Hag Carola
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass84 poäng Sandström Lisa
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass66 poäng Hag Carola
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass53 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass52 poäng Sandström Lisa

2018-07-08 Dala Floda SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass0 poäng Skoog Maria

2018-07-08 Falun SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass88 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass0 poäng Langefors Barbro

2018-07-08 Bollnäs SBK
SE VCH SE UCH NO UCH RLD N Rowntree Wear Prada Nybörjarklass95 poäng Wessberg Ida

2018-07-01 Gävle SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass75 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass0 poäng Huuki Diana
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Fortsättningsklass41 poäng Huuki Diana
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Fortsättningsklass0 poäng Hedman Carina

2018-07-01 Grebbestad SBK
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Nybörjarklass63 poäng Larsson Maria

2018-06-30 Södertälje SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass0 poäng Löhman Hans

2018-06-17 Höganäs SBK
RLD N RLD F RLD A Mattisbackens Messalina Mästarklass0 poäng Borgenlöv Leif

2018-06-16 Åkersberga SHU
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass47 poäng Huuki Diana
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass0 poäng Elegård Liss-Britt

2018-06-16 Höganäs SBK
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Avancerad klass82 poäng Eliasson Thulin Cari

2018-06-16 Järvsö SBK
SE VCH RLD N Rowntree Vincenza Nybörjarklass97 poäng Falk Emil
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Nybörjarklass95 poäng Falk Emil
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Nybörjarklass85 poäng Falk Emil
SE VCH RLD N Rowntree Vincenza Nybörjarklass79 poäng Falk Emil

2018-06-12 Uppsala SBK
LD STARTKLASS Graceline's Torrevento Primitivo Nybörjarklass99 poäng Sterner Martos E
Lord Nelson's Grana Padano Nybörjarklass99 poäng Sterner Martos E
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Nybörjarklass93 poäng Sterner Martos E
SE VCH SE UCH NO UCH RLD N Rowntree Wear Prada Nybörjarklass0 poäng Sterner Martos E

2018-06-10 Kil SBK
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Mästarklass60 poäng Himmel Jana

2018-06-09 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Fortsättningsklass84 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Fortsättningsklass76 poäng Hedman Carina
Scheffelfältets Luna Luminosa Nybörjarklass36 poäng Hag Carola
La Gottis Clemenza Nybörjarklass29 poäng Angleby Sofia
Scheffelfältets Luna Luminosa Nybörjarklass0 poäng Angleby Sofia
La Gottis Clemenza Nybörjarklass0 poäng Hag Carola

2018-06-09 Jönköping SBC
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass91 poäng Ortscheid Günter
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass60 poäng Dahlqvist Ingrid

2018-06-06 Skövde SBK
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass58 poäng Bratt Mona
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Svanstedt Eva
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Avancerad klass0 poäng Bratt Mona
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Avancerad klass0 poäng Svanstedt Eva

2018-06-06 Södertälje SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass95 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass80 poäng Strömberg Katarina

2018-06-06 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass87 poäng Krüger Anna
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass85 poäng Sävner Pia

2018-06-05 Piteå SHU
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass58 poäng Sandström Lisa
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass58 poäng Sandström Lisa

2018-06-05 Eskilstuna SBK
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Nybörjarklass74 poäng Skoog Maria
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Nybörjarklass52 poäng Svärd Caroline

2018-06-02 Norsborg SKK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass79 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass65 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass65 poäng Strömberg Katarina

2018-05-28 Göteborg SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass96 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass90 poäng Andersson Jan-Olof

2018-05-27 Södertälje SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass88 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass88 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass81 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass72 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Quintinos Ombretti Fortsättningsklass97 poäng Wessberg Ida
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Quintinos Ombretti Fortsättningsklass90 poäng Wessberg Ida
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Fortsättningsklass0 poäng Wessberg Ida
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Fortsättningsklass0 poäng Wessberg Ida

2018-05-26 Södertälje SBK
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass94 poäng Hernander Louise
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass91 poäng Löhman Hans

2018-05-26 Forserum SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass77 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass68 poäng Ljungberg Carina

2018-05-26 Nynäshamn SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass95 poäng Penttilä Linda
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass78 poäng Svärd Caroline
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass0 poäng Nilsson Anna
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass0 poäng Svärd Caroline
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass0 poäng Nilsson Anna
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass0 poäng Penttilä Linda

2018-05-22 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Avancerad klass88 poäng Kättström Maria
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass85 poäng Carlberg Lotta
SE UCH RLD N RLD F RLD A Lagottessa Colomba Avancerad klass84 poäng Kättström Maria
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Avancerad klass83 poäng Kättström Maria
SE UCH RLD N RLD F RLD A Lagottessa Colomba Avancerad klass73 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Avancerad klass66 poäng Carlberg Lotta
SE VCH C.I.B. FI UCH NORD UCH RLD N RLD F Updates Pavarotti Avancerad klass31 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F LD STARTKLASS Quintinos Annibale Avancerad klass17 poäng Carlberg Lotta
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass0 poäng Gustafsson Caroline
SE VCH C.I.B. FI UCH NORD UCH RLD N RLD F Updates Pavarotti Avancerad klass0 poäng Gustafsson Caroline

2018-05-20 Göteborg SBK
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Fortsättningsklass77 poäng Mårtensson Christer
SE VCH RLD N RLD F Conzensa Fortsättningsklass0 poäng Andersson Jan-Olof

2018-05-20 Jönköping SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass86 poäng Krüger Anna
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass83 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass78 poäng Bratt Mona

2018-05-20 Gävle SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass54 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass0 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Mästarklass0 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Mästarklass0 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Fortsättningsklass73 poäng Swahn Natalie
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Fortsättningsklass45 poäng Hedman Carina

2018-05-19 Gävle SBK
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Nybörjarklass83 poäng Elegård Liss-Britt
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Nybörjarklass80 poäng Hernander Louise
SE VCH SE UCH NO UCH RLD N Rowntree Wear Prada Nybörjarklass78 poäng Elegård Liss-Britt
SE VCH SE UCH NO UCH RLD N Rowntree Wear Prada Nybörjarklass70 poäng Hernander Louise
SE VCH RLD N Rowntree Vincenza Nybörjarklass60 poäng Elegård Liss-Britt
SE VCH RLD N Rowntree Vincenza Nybörjarklass35 poäng Hernander Louise

2018-05-19 Mariestad SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass74 poäng Sävner Pia
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass67 poäng Wessberg Ida

2018-05-19 Haninge SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Quintinos Ombretti Fortsättningsklass81 poäng Nilsson Anna

2018-05-19 Torsby SBK
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Mästarklass69 poäng Skoog Maria
SE VCH LPI LPII LPIII NO VCH SE LCH RLD F RLD N&F&A Skjervtorpet's Concurrente Corleone Mästarklass66 poäng Braathen Johansson H

2018-05-18 Olofström SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Kråkslottets Svea Soul to Zelda Fortsättningsklass67 poäng Langefors Barbro

2018-05-16 Upplands Väsby SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass94 poäng Hag Carola
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass89 poäng Penttilä Linda
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass89 poäng Penttilä Linda
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass82 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass80 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass80 poäng Penttilä Linda
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass70 poäng Penttilä Linda
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass69 poäng Penttilä Linda
SE VCH SE UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Mattisbackens Claudius Mästarklass61 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass48 poäng Hag Carola

2018-05-15 Uppsala SBK
Lord Nelson's Grana Padano Nybörjarklass88 poäng Hernander Louise

2018-05-13 Sjöbo SBK
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Avancerad klass66 poäng Eberhard Martina
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Avancerad klass0 poäng Wrambeck Monique

2018-05-13 Mellerud SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass87 poäng Moberg Örn Louise
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass86 poäng Bergström Diana

2018-05-12 Torsås SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Kråkslottets Svea Soul to Zelda Nybörjarklass86 poäng Sandström Peter
RLD N RLD F LD STARTKLASS Kråkslottets Svea Soul to Zelda Nybörjarklass76 poäng Mattsson Lena

2018-05-10 Karlshamn SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Kråkslottets Svea Soul to Zelda Nybörjarklass96 poäng Hansson Gitte

2018-05-06 Eskilstuna SKK
Blixtra Dante Danzatore Nybörjarklass28 poäng Thörner Camilla
Blixtra Dante Danzatore Nybörjarklass0 poäng Thörner Camilla

2018-05-05 Ronneby SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Kråkslottets Svea Soul to Zelda Nybörjarklass95 poäng Ertzinger Sofie

2018-05-05 Hölö SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass91 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass90 poäng Tilly Jannika
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass84 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass79 poäng Tilly Jannika

2018-05-05 Hallstavik SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass74 poäng Hernander Louise
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass69 poäng Gerdlind Lise Lott
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass0 poäng Hernander Louise
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass0 poäng Gerdlind Lise Lott
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Mästarklass0 poäng Hernander Louise
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Mästarklass0 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass52 poäng Carlberg Lotta
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass46 poäng Gustafsson Caroline

2018-04-29 Skövde SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass92 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass89 poäng Johansson Karin

2018-04-29 Norrtälje SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass64 poäng Gerdlind Lise Lott
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass0 poäng Hernander Louise

2018-04-29 Oskarshamn SBK
RLD N Lingotto D'oro Hallifax Hill Fortsättningsklass0 poäng Wessberg Ida
RLD N Lingotto D'oro Hallifax Hill Fortsättningsklass0 poäng Ortscheid Günter

2018-04-28 Norrtälje SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass85 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass72 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass69 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass0 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass0 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass0 poäng Gustafsson Caroline

2018-04-22 Tyresö SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass66 poäng Strömberg Katarina
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass30 poäng Penttilä Linda

2018-04-22 Hudiksvall SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass78 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Mästarklass56 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Rowntree Guido Reni Mästarklass0 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Mästarklass0 poäng Hedman Carina

2018-04-22 Motala SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass96 poäng Wessberg Ida
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass85 poäng Frejås Annelie

2018-04-22 Helsingborg SBK
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Avancerad klass71 poäng Dahlstedt Anna Karin
RLD N RLD F RLD A Chicabeams Bellissa Di Capo Avancerad klass65 poäng Dahlqvist Ingrid

2018-04-21 Luleå SHU
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass0 poäng Lundholm Denise

2018-04-21 Sölvesborg SBK
RLD N RLD F Gillenias Glory of Pondus Nybörjarklass73 poäng Persson Ann
RLD N RLD F Gillenias Glory of Pondus Nybörjarklass69 poäng Langefors Barbro

2018-04-21 Motala SBK
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Nybörjarklass27 poäng Åhs Margareta
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Nybörjarklass0 poäng Strandli Chatrine

2018-04-15 Färgelanda SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass99 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass87 poäng Moberg Örn Louise

2018-04-15 Bålsta SBK
SE UCH RLD N RLD F RLD A Lagottessa Colomba Fortsättningsklass97 poäng Andersson Jan-Olof
SE VCH C.I.B. FI UCH NORD UCH RLD N RLD F Updates Pavarotti Fortsättningsklass90 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Fortsättningsklass86 poäng Andersson Jan-Olof
Fiona Fortsättningsklass64 poäng Andersson Jan-Olof
SE UCH RLD N RLD F RLD A Lagottessa Colomba Fortsättningsklass57 poäng Skogström Mia
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Fortsättningsklass53 poäng Skogström Mia
SE VCH C.I.B. FI UCH NORD UCH RLD N RLD F Updates Pavarotti Fortsättningsklass53 poäng Skogström Mia
Fiona Fortsättningsklass0 poäng Skogström Mia
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Quintinos Ombretti Nybörjarklass99 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Quintinos Ombretti Nybörjarklass89 poäng Persson Gunnel

2018-04-14 Kalix SKK
RLD N RLD F Maverick Nybörjarklass100 poäng Johansson Agneta
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass54 poäng Johansson Agneta
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass0 poäng Johansson Agneta
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass0 poäng Johansson Agneta
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass0 poäng Johansson Agneta

2018-04-14 Bålsta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass89 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass85 poäng Swahn Natalie
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass84 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass78 poäng Skogström Mia
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass65 poäng Skogström Mia
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass65 poäng Skogström Mia
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass0 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass0 poäng Persson Gunnel
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass90 poäng Tilly Jannika
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass82 poäng Tilly Jannika
RLD F Mega Terra Mr Alonzo Avancerad klass68 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD F Mega Terra Mr Alonzo Avancerad klass61 poäng Wessberg Ida

2018-04-08 Uppsala SHU
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Quintinos Ombretti Nybörjarklass92 poäng Sterner Martos E
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Quintinos Ombretti Nybörjarklass82 poäng Kättström Maria

2018-04-08 Uppsala SBK
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass60 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Avancerad klass55 poäng Gustafsson Caroline
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass14 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Avancerad klass0 poäng Carlberg Lotta

2018-04-07 Uppsala SHU
SE UCH RLD N RLD F RLD A Lagottessa Colomba Fortsättningsklass96 poäng Johansson Agneta
SE UCH RLD N RLD F RLD A Lagottessa Colomba Fortsättningsklass92 poäng Björklund Emma

2018-04-06 Färgelanda SBK
SE VCH Långazandz Zerina Nybörjarklass0 poäng Larsson Maria

2018-04-02 Lindesberg SBK
Blixtra Dante Danzatore Nybörjarklass25 poäng Aasen Linn
Blixtra Dante Danzatore Nybörjarklass0 poäng Skoog Maria

2018-03-18 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass91 poäng Freij Sandra
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass77 poäng Dahlqvist Ingrid

2018-03-18 Gävle SBK
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Nybörjarklass60 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N Rowntree Vincenza Nybörjarklass55 poäng Hedman Carina

2018-03-18 Piteå SHU
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass77 poäng Nilsson Anna
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass54 poäng Nilsson Anna
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass0 poäng Nilsson Anna
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass0 poäng Nilsson Anna

2018-03-17 Gävle SBK
SE VCH RLD N Rowntree Vincenza Nybörjarklass70 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Nybörjarklass62 poäng Swahn Natalie

2018-03-17 Älmhult SBK
Boopies Lockiga Karljohan Fortsättningsklass47 poäng Ertzinger Sofie

2018-03-08 Kungsör SBK
SE UCH DK UCH NO UCH FI UCH RLD N RLD F Blixtra Angiolina Fortsättningsklass75 poäng Skoog Maria
FI&DK UCH NO UCH RLD N RLD F C.I.B. & SE UCH Blixtra Contessa Fortsättningsklass62 poäng Skoog Maria
FI&DK UCH NO UCH RLD N RLD F C.I.B. & SE UCH Blixtra Contessa Fortsättningsklass0 poäng Aasen Linn

2018-03-04 Karlstad SKK
SE VCH LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Porques Essi Mästarklass0 poäng Moberg Örn Louise

2018-03-03 Karlstad SKK
Blixtra Dante Danzatore Nybörjarklass0 poäng Larsson Maria
Blixtra Dante Danzatore Nybörjarklass0 poäng Himmel Jana

2018-02-10 Karlshamn SBK
Boopies Lockiga Karljohan Fortsättningsklass62 poäng Ertzinger Filip

2018-01-28 Ulricehamn SBK
RLD N Encos Chili Fortsättningsklass0 poäng Svanstedt Eva

2018-01-20 Sölvesborg SBK
RLD N RLD F Gillenias Glory of Pondus Nybörjarklass73 poäng Langefors Barbro

2018-01-14 Fagersta SKK
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Avancerad klass88 poäng Mokko Marketta
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Avancerad klass85 poäng Mokko Marketta

2018-01-13 Gävle SBK
SE UCH DK UCH RLD N Gleska Fair Enough Nybörjarklass97 poäng Swahn Natalie


Rasdata.nu Sidan uppdaterad 2021-02-09 / Page updated 9 Feb 2021: lagotto@rasdata.nu
Information från Svenska Kennelklubben 2021-02-08 / Information from the Swedish Kennel Club 8 Feb 2021