Information om Lagotto Romagnolo från Rasdata.nu

Rallylydnad 2020

Resultat i namnordning


2020-11-08 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F T-Cart Natalina Fortsättningsklass79 poäng Sävner Pia
RLD N Roma Tartuffs Frida Fortsättningsklass0 poäng Sävner Pia
RLD N Roma Tartuffs Frida Fortsättningsklass0 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F T-Cart Natalina Fortsättningsklass0 poäng Ortscheid Günter

2020-11-07 Ulricehamn SBK
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Mästarklass62 poäng Mattsson Lena
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Mästarklass48 poäng Ortscheid Günter

2020-11-01 Kalix SKK
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Mästarklass78 poäng Lundholm Denise
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass74 poäng Lundholm Denise
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Mästarklass71 poäng Lundholm Denise
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Mästarklass62 poäng Lundholm Denise
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass0 poäng Lundholm Denise
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Mästarklass0 poäng Lundholm Denise

2020-10-31 Kalix SKK
Lagoroma The Power of Joy Nybörjarklass61 poäng Söderlund Anette

2020-10-31 Gamleby SBK
Blixtra Frizzante Nybörjarklass0 poäng Tilly Jannika
Blixtra Frizzante Nybörjarklass0 poäng Ortscheid Günter

2020-10-24 Sölvesborg SBK
RLD N RLD F Gillenias Glory of Pondus Avancerad klass99 poäng Langefors Barbro

2020-10-24 Henån SBK
Järnklevs Ardunio Nybörjarklass85 poäng Thorsén Mona
Järnklevs Ardunio Nybörjarklass78 poäng Larsson Maria

2020-10-18 Ösmo SBK
RLD N Galottens Vice Versa Fortsättningsklass57 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N Galottens Vice Versa Fortsättningsklass50 poäng Viklund Elin

2020-10-10 Ulricehamn SBK
RLD N Roma Tartuffs Frida Fortsättningsklass65 poäng Österlund Camilla
RLD N Roma Tartuffs Frida Fortsättningsklass0 poäng Sävner Pia
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Avancerad klass91 poäng Österlund Camilla
RLD N RLD F Encos Elvira Avancerad klass80 poäng Österlund Camilla
RLD N RLD F Encos Elvira Avancerad klass58 poäng Sävner Pia
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Avancerad klass35 poäng Sävner Pia

2020-10-04 Skultuna SBK
RLD N RLD F Nostryffelns Jonna Di Fedro Fortsättningsklass78 poäng Skoog Maria
RLD N Galottens Vice Versa Fortsättningsklass68 poäng Skoog Maria
RLD N Regun Volta Fortsättningsklass56 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F Nostryffelns Jonna Di Fedro Fortsättningsklass49 poäng Aasen Linn
RLD N Regun Volta Fortsättningsklass45 poäng Skoog Maria
RLD N Goldwork Bud Spencer Fortsättningsklass42 poäng Skoog Maria
RLD N Goldwork Bud Spencer Fortsättningsklass35 poäng Aasen Linn
RLD N Galottens Vice Versa Fortsättningsklass31 poäng Aasen Linn

2020-10-04 Karlskrona SBK
RLD N Riccadonna Letitzia Af Olly Nybörjarklass87 poäng Mårtensson Christer
RLD N Riccadonna Letitzia Af Olly Nybörjarklass80 poäng Langefors Barbro

2020-10-03 Mariestad SBK
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Avancerad klass96 poäng Strandli Chatrine
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Avancerad klass88 poäng Strandli Chatrine

2020-09-27 Hudiksvall SBK
RLD N Goldwork Bud Spencer Fortsättningsklass67 poäng Arvidsson Thors Katr
RLD N Goldwork Bud Spencer Fortsättningsklass37 poäng Nordqvist Jeanette

2020-09-27 Kil SBK
RLD N Delindas Roberto Nani Fortsättningsklass85 poäng Skoog Maria
RLD N Delindas Roberto Nani Fortsättningsklass76 poäng Skoog Maria

2020-09-26 Vinninga SBK
RLD N Roma Tartuffs Frida Nybörjarklass79 poäng Wendel Kristin
RLD N Roma Tartuffs Frida Nybörjarklass72 poäng Mattsson Lena

2020-09-22 SHU
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass40 poäng Utterström Beatrice
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Mästarklass0 poäng Utterström Beatrice
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Mästarklass0 poäng Utterström Beatrice

2020-09-20 Mölndal SBK
RLD N Chicabeams Felicia Di Igino Fortsättningsklass66 poäng Svanstedt Eva

2020-09-20 Gustavsberg SBK
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Mästarklass94 poäng Braathen Johansson H

2020-09-19 Hölö SBK
SE UCH DK UCH Belizia Ilona Di Gerardo Nybörjarklass86 poäng Kättström Maria
RLD N RLD F LD STARTKLASS Bonebreakers Meraviglia Avancerad klass80 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F LD STARTKLASS Bonebreakers Meraviglia Avancerad klass67 poäng Kättström Maria

2020-09-19 Farsta SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Quintinos Ombretti Mästarklass92 poäng Wendel Kristin
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Quintinos Ombretti Mästarklass78 poäng Åhs Margareta
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Mästarklass74 poäng Wendel Kristin
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Mästarklass48 poäng Åhs Margareta

2020-09-19 Valbo SBK
Rowntree Juicy Fruit Nybörjarklass26 poäng Wessberg Ida
Rowntree Juicy Fruit Nybörjarklass0 poäng Gustafsson Caroline

2020-09-19 Linköping SBK
RLD N LD STARTKLASS One Hands Pixel Nybörjarklass90 poäng Tilly Jannika
RLD N LD STARTKLASS One Hands Pixel Nybörjarklass84 poäng Arvestrand Therese
Blixtra Frizzante Nybörjarklass0 poäng Tilly Jannika
Blixtra Frizzante Nybörjarklass0 poäng Arvestrand Therese

2020-09-17 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Bonebreakers Meraviglia Avancerad klass77 poäng Kättström Maria

2020-09-13 Oskarshamn SBK
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia Avancerad klass0 poäng Persson Gunnel
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia Avancerad klass0 poäng Ortscheid Günter

2020-09-12 Surahammar SBK
RLD N RLD F Rowntree Elettra Fortsättningsklass97 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F Rowntree Elettra Fortsättningsklass96 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F Nostryffelns Jonna Di Fedro Fortsättningsklass81 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F Nostryffelns Jonna Di Fedro Fortsättningsklass76 poäng Aasen Linn
RLD N Galottens Vice Versa Fortsättningsklass70 poäng Aasen Linn
RLD N Galottens Vice Versa Fortsättningsklass56 poäng Aasen Linn
RLD N Regun Volta Fortsättningsklass55 poäng Aasen Linn
RLD N Regun Volta Fortsättningsklass54 poäng Aasen Linn

2020-09-12 Ulricehamn SBK
RLD N Roma Tartuffs Frida Nybörjarklass77 poäng Sävner Pia
RLD N Roma Tartuffs Frida Nybörjarklass0 poäng Friis Hansen Eva

2020-09-11 Stigen SBK
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Avancerad klass90 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Avancerad klass41 poäng Larsson Maria

2020-09-06 Ekerö SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass68 poäng Wendel Kristin
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Mästarklass52 poäng Wendel Kristin
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Mästarklass20 poäng Penttilä Linda
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass0 poäng Wendel Kristin
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass0 poäng Penttilä Linda

2020-09-06 Västerås SKK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass97 poäng Löhman Hans

2020-09-06 Stenkullen SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass0 poäng Krüger Anna
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass0 poäng Sävner Pia
RLD N RLD F T-Cart Natalina Fortsättningsklass70 poäng Krüger Anna
RLD N RLD F T-Cart Natalina Fortsättningsklass0 poäng Sävner Pia

2020-09-06 Vadstena SBK
Blixtra Frizzante Nybörjarklass24 poäng Tilly Jannika
Blixtra Frizzante Nybörjarklass0 poäng Tilly Jannika

2020-09-05 Adelsö SBK
Belizia Lennon For Fun Nybörjarklass79 poäng Huuki Diana

2020-08-31 Tierp SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass83 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass64 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass15 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass0 poäng Hernander Louise

2020-08-31 Göteborg SBK
RLD N Chicabeams Felicia Di Igino Fortsättningsklass32 poäng Skogström Mia
RLD N Chicabeams Felicia Di Igino Fortsättningsklass0 poäng Svanstedt Eva

2020-08-30 Nossebro SBK
RLD N RLD F T-Cart Natalina Fortsättningsklass92 poäng Wendel Kristin
RLD N RLD F T-Cart Natalina Fortsättningsklass0 poäng Wendel Kristin
RLD N Roma Tartuffs Frida Nybörjarklass86 poäng Krüger Anna
RLD N Roma Tartuffs Frida Nybörjarklass48 poäng Sävner Pia

2020-08-29 Uddevalla SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass90 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass85 poäng Moberg Örn Louise
RLD N RLD F T-Cart Natalina Fortsättningsklass87 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F T-Cart Natalina Fortsättningsklass63 poäng Moberg Örn Louise

2020-08-29 Ösmo SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Quintinos Ombretti Mästarklass91 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Quintinos Ombretti Mästarklass90 poäng Penttilä Linda

2020-08-29 Järvsö SBK
SE VCH RLD N Tufflaz Cheer Up Buttercup Nybörjarklass85 poäng Palm Åsa
SE VCH RLD N Tufflaz Cheer Up Buttercup Nybörjarklass76 poäng Palm Åsa

2020-08-28 Knivsta SBK
RLD N Goldwork Bud Spencer Nybörjarklass86 poäng Norström Elin
RLD N Goldwork Bud Spencer Nybörjarklass75 poäng Kättström Maria
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH Semenzinas Universe For Fun Nybörjarklass18 poäng Norström Elin

2020-08-27 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F Rowntree Elettra Fortsättningsklass98 poäng Viklund Elin
RLD N RLD F Rowntree Elettra Fortsättningsklass90 poäng Norström Elin
RLD N Galottens Vice Versa Fortsättningsklass67 poäng Norström Elin
RLD N RLD F Nostryffelns Jonna Di Fedro Fortsättningsklass52 poäng Viklund Elin
RLD N Regun Volta Fortsättningsklass43 poäng Norström Elin
RLD N Regun Volta Fortsättningsklass40 poäng Viklund Elin

2020-08-23 Uppsala SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass90 poäng Angleby Sofia
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass81 poäng Angleby Sofia
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass66 poäng Angleby Sofia
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass0 poäng Angleby Sofia

2020-08-23 Kristinehamn SBK
RLD N Delindas Roberto Nani Nybörjarklass87 poäng Braathen Johansson H
RLD N Delindas Roberto Nani Nybörjarklass81 poäng Himmel Jana

2020-08-22 Uppsala SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass68 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass61 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass24 poäng Gerdlind Lise Lott

2020-08-22 Ydre SBK
Encos Sune Nybörjarklass68 poäng Wessberg Ida
Encos Sune Nybörjarklass43 poäng Sävner Pia

2020-08-21 Knivsta SBK
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Avancerad klass86 poäng Norström Elin
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Avancerad klass0 poäng Kättström Maria

2020-08-16 Mönsterås SBK
RLD N Riccadonna Letitzia Af Olly Nybörjarklass84 poäng Tilly Jannika
RLD N Riccadonna Letitzia Af Olly Nybörjarklass62 poäng Ljungberg Carina

2020-08-15 Henån SBK
RLD N RLD F Imperie's Gioele Grimaldo Avancerad klass76 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Avancerad klass72 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Avancerad klass0 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F Imperie's Gioele Grimaldo Avancerad klass0 poäng Larsson Maria

2020-08-13 Alingsås SBK
RLD N RLD F Encos Elvira Fortsättningsklass98 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F LD STARTKLASS Galottens Vespa Fortsättningsklass89 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F T-Cart Natalina Fortsättningsklass84 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N Chicabeams Felicia Di Igino Fortsättningsklass80 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F Encos Elvira Fortsättningsklass75 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F LD STARTKLASS Galottens Vespa Fortsättningsklass73 poäng Svanstedt Eva
RLD N Chicabeams Felicia Di Igino Fortsättningsklass37 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F T-Cart Natalina Fortsättningsklass0 poäng Svanstedt Eva

2020-08-11 Lidingö SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass94 poäng Penttilä Linda
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass89 poäng Penttilä Linda

2020-08-08 Väröbacka SBK
RLD M SE RALLYCH Encos Enzos Mästarklass73 poäng Svanstedt Eva
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Mästarklass33 poäng Svanstedt Eva

2020-08-07 Mariestad SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass99 poäng Himmel Jana
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass0 poäng Wendel Kristin

2020-08-06 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass94 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass91 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass88 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass83 poäng Carlberg Lotta
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass66 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass64 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass59 poäng Strömberg Katarina
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass51 poäng Carlberg Lotta

2020-08-02 Kumla SBK
RLD N RLD F T-Cart Natalina Nybörjarklass87 poäng Skoog Maria
RLD N RLD F T-Cart Natalina Nybörjarklass75 poäng Skoog Maria

2020-07-29 Kalix SKK
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Mästarklass97 poäng Norström Elin
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass92 poäng Norström Elin
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Mästarklass90 poäng Norström Elin
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Mästarklass86 poäng Norström Elin
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass78 poäng Norström Elin
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Mästarklass66 poäng Norström Elin

2020-07-29 Jönköping SBK
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Avancerad klass0 poäng Arvestrand Therese

2020-07-28 Kalix SKK
RLD N Lanegotte's Zelda Fortsättningsklass84 poäng Norström Elin
RLD N Lanegotte's Zelda Fortsättningsklass66 poäng Norström Elin

2020-07-28 Järvsö SBK
SE VCH RLD N Tufflaz Cheer Up Buttercup Nybörjarklass86 poäng Palm Åsa
SE VCH RLD N Tufflaz Cheer Up Buttercup Nybörjarklass78 poäng Palm Åsa

2020-07-27 Kil SBK
RLD N Delindas Roberto Nani Nybörjarklass93 poäng Wessberg Ida
RLD N Delindas Roberto Nani Nybörjarklass86 poäng Wessberg Ida

2020-07-26 Halmstad SBK
RLD N RLD F Encos Elvira Fortsättningsklass86 poäng Persdotter Hildur
RLD N RLD F Encos Elvira Fortsättningsklass84 poäng Persdotter Hildur

2020-07-25 Bollnäs SBK
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass63 poäng Arvidsson Thors Katr
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass0 poäng Arvidsson Thors Katr

2020-07-21 Ödeshög SKK
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Avancerad klass0 poäng Arvestrand Therese
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Avancerad klass0 poäng Arvestrand Therese

2020-07-19 Ulricehamn SBK
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Avancerad klass65 poäng Österlund Camilla
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Avancerad klass17 poäng Friis Hansen Eva

2020-07-18 Halmstad SBK
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa Mästarklass76 poäng Persdotter Hildur
LPII SE LCH RLD N&F&A SPH I SPH II Salsa Mästarklass0 poäng Persdotter Hildur

2020-07-16 Upplands Väsby SBK
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH Semenzinas Universe For Fun Nybörjarklass47 poäng Norström Elin
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH Semenzinas Universe For Fun Nybörjarklass0 poäng Hag Carola

2020-07-15 Jönköping SBK
SE VCH Tryffelhunden's Arezzo Hampuzin'i Nybörjarklass43 poäng Arvestrand Therese
SE VCH Tryffelhunden's Armonia Di Zerin'a Nybörjarklass14 poäng Arvestrand Therese
RLD N Roma Tartuffs Frida Nybörjarklass0 poäng Arvestrand Therese

2020-07-14 Ödeshög SKK
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Fortsättningsklass78 poäng Arvestrand Therese
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Fortsättningsklass75 poäng Arvestrand Therese

2020-07-14 Piteå SBK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass71 poäng Utterström Beatrice
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass62 poäng Utterström Beatrice
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Mästarklass53 poäng Utterström Beatrice
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Mästarklass50 poäng Utterström Beatrice
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Mästarklass0 poäng Utterström Beatrice
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Mästarklass0 poäng Utterström Beatrice

2020-07-11 Stigen SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass92 poäng Moberg Örn Louise
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass60 poäng Moberg Örn Louise
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass0 poäng Larsson Maria

2020-07-09 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass96 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass94 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass78 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass0 poäng Hedman Carina

2020-07-09 Mariestad SBK
RLD N RLD F T-Cart Natalina Nybörjarklass90 poäng Mattsson Lena
RLD N RLD F T-Cart Natalina Nybörjarklass59 poäng Wendel Kristin
SE VCH Tryffelhunden's Arezzo Hampuzin'i Nybörjarklass42 poäng Wendel Kristin
SE VCH Tryffelhunden's Arezzo Hampuzin'i Nybörjarklass39 poäng Mattsson Lena

2020-07-07 Ödeshög SKK
RLD N LD STARTKLASS One Hands Pixel Nybörjarklass97 poäng Arvestrand Therese
RLD N LD STARTKLASS One Hands Pixel Nybörjarklass92 poäng Arvestrand Therese

2020-06-30 Piteå SHU
RLD N Lanegotte's Zelda Fortsättningsklass66 poäng Lundholm Denise
RLD N Lanegotte's Zelda Fortsättningsklass63 poäng Lundholm Denise

2020-06-28 Gävle SBK
RLD N Galottens Vice Versa Fortsättningsklass56 poäng Hedman Carina
RLD N Galottens Vice Versa Fortsättningsklass0 poäng Hedman Carina

2020-06-27 Värnamo SBK
RLD N Delindas Samanta Nybörjarklass83 poäng Ljungberg Carina
RLD N Delindas Samanta Nybörjarklass80 poäng Friis Hansen Eva

2020-06-27 Gävle SBK
RLD N RLD F Nostryffelns Jonna Di Fedro Nybörjarklass76 poäng Arvidsson Thors Katr
RLD N RLD F Nostryffelns Jonna Di Fedro Nybörjarklass68 poäng Carlberg Lotta
SE VCH Cavatelli Honky Dory Nybörjarklass23 poäng Arvidsson Thors Katr

2020-06-25 Tierp SBK
RLD N Goldwork Bud Spencer Nybörjarklass87 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N Goldwork Bud Spencer Nybörjarklass68 poäng Hernander Louise

2020-06-06 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F T-Cart Natalina Nybörjarklass84 poäng Sävner Pia
RLD N RLD F T-Cart Natalina Nybörjarklass64 poäng Krüger Anna

2020-06-04 Alingsås SBK
RLD N RLD F T-Cart Natalina Nybörjarklass83 poäng Sävner Pia
RLD N RLD F T-Cart Natalina Nybörjarklass70 poäng Sävner Pia

2020-03-15 Gävle SBK
RLD N Rowntree Jolly Viking Fortsättningsklass81 poäng Swahn Natalie
RLD N Rowntree Jolly Viking Fortsättningsklass0 poäng Swahn Natalie

2020-03-14 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass93 poäng Swahn Natalie
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Mästarklass89 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass89 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass87 poäng Swahn Natalie
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass86 poäng Hedman Carina
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Mästarklass83 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass80 poäng Wessberg Ida
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass77 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass75 poäng Wessberg Ida
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass71 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F LD STARTKLASS Bonebreakers Meraviglia Fortsättningsklass85 poäng Nilsson Anna
RLD N RLD F Rowntree Elettra Fortsättningsklass77 poäng Nilsson Anna
RLD N RLD F Rowntree Elettra Fortsättningsklass63 poäng Strömberg Katarina
RLD N Goldwork Bud Spencer Nybörjarklass94 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N Sörgårdskullens Leopold Nybörjarklass92 poäng Aasen Linn
RLD N Regun Volta Nybörjarklass87 poäng Norström Elin
RLD N Sörgårdskullens Leopold Nybörjarklass82 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N Regun Volta Nybörjarklass81 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N Goldwork Bud Spencer Nybörjarklass36 poäng Aasen Linn

2020-03-07 Henån SBK
RLD N Lord Nelson's Kisen Nybörjarklass87 poäng Moberg Örn Louise
RLD N Lord Nelson's Kisen Nybörjarklass87 poäng Larsson Maria

2020-03-01 Torslanda SBK
RLD N Chicabeams Felicia Di Igino Nybörjarklass88 poäng Larsson Maria
RLD N Lord Nelson's Kisen Nybörjarklass77 poäng Larsson Maria
RLD N Chicabeams Felicia Di Igino Nybörjarklass68 poäng Thorsén Mona
RLD N Lord Nelson's Kisen Nybörjarklass47 poäng Thorsén Mona

2020-02-29 Gamleby SBK
RLD N Regun Volta Nybörjarklass44 poäng Frejås Annelie
RLD N Regun Volta Nybörjarklass0 poäng Wessberg Ida

2020-02-28 Linköping SHU
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante Fortsättningsklass64 poäng Arvestrand Therese
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Fortsättningsklass56 poäng Arvestrand Therese
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Fortsättningsklass43 poäng Arvestrand Therese

2020-02-23 Kalix SKK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass94 poäng Norström Elin
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Mästarklass88 poäng Norström Elin
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Mästarklass87 poäng Norström Elin
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass82 poäng Norström Elin
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Mästarklass80 poäng Norström Elin
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Mästarklass73 poäng Norström Elin
RLD N Lanegotte's Zelda Fortsättningsklass83 poäng Lundholm Denise
RLD N Lanegotte's Zelda Fortsättningsklass65 poäng Lundholm Denise

2020-02-15 Värnamo SBK
RLD N Delindas Samanta Nybörjarklass97 poäng Wendel Kristin

2020-02-13 Kungsör SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Bonebreakers Meraviglia Fortsättningsklass81 poäng Skoog Maria
RLD N RLD F LD STARTKLASS Bonebreakers Meraviglia Fortsättningsklass78 poäng Aasen Linn

2020-02-08 Gävle SBK
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH Kan Trace Shine On You Crazy Diamon Nybörjarklass90 poäng Hedman Carina
SE VCH SE JV-19 Kan Trace Viking Rock Nybörjarklass82 poäng Hedman Carina
SE VCH SE JV-19 Kan Trace Viking Rock Nybörjarklass82 poäng Hedman Carina
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH Kan Trace Shine On You Crazy Diamon Nybörjarklass63 poäng Hedman Carina
SE VCH Cavatelli Honky Dory Nybörjarklass43 poäng Hedman Carina
SE VCH Cavatelli Honky Dory Nybörjarklass14 poäng Hedman Carina

2020-02-02 Henån SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Galottens Vespa Fortsättningsklass95 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F LD STARTKLASS Galottens Vespa Fortsättningsklass93 poäng Moberg Örn Louise
RLD N RLD F Imperie's Gioele Grimaldo Fortsättningsklass89 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F Imperie's Gioele Grimaldo Fortsättningsklass83 poäng Moberg Örn Louise

2020-01-25 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass89 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass81 poäng Skogström Mia
RLD N Roma Tartuffs Frida Nybörjarklass73 poäng Österlund Camilla
RLD N Roma Tartuffs Frida Nybörjarklass53 poäng Sävner Pia

2020-01-25 Gävle SBK
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass97 poäng Swahn Natalie
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Mästarklass92 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass92 poäng Swahn Natalie
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Mästarklass69 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass69 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass0 poäng Hedman Carina

2020-01-25 Motala SBK
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Fortsättningsklass63 poäng Frejås Annelie
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Fortsättningsklass46 poäng Arvestrand Therese

2020-01-18 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass91 poäng Norström Elin
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass85 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass85 poäng Angleby Sofia
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass84 poäng Norström Elin
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass76 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass75 poäng Norström Elin
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Mästarklass66 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass65 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Mästarklass64 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass52 poäng Gustafsson Caroline
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Mästarklass51 poäng Angleby Sofia
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass37 poäng Angleby Sofia
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Mästarklass0 poäng Norström Elin
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass0 poäng Angleby Sofia
RLD N RLD F LD STARTKLASS Bonebreakers Meraviglia Nybörjarklass98 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N RLD F Rowntree Elettra Nybörjarklass97 poäng Falk Emil
RLD N Rowntree Jolly Viking Nybörjarklass96 poäng Elegård Liss-Britt
Updates Isabeau Nybörjarklass94 poäng Falk Emil
RLD N RLD F LD STARTKLASS Bonebreakers Meraviglia Nybörjarklass93 poäng Aasen Linn
RLD N Regun Volta Nybörjarklass91 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N Rowntree Jolly Viking Nybörjarklass90 poäng Aasen Linn
RLD N Regun Volta Nybörjarklass89 poäng Aasen Linn
One Hands Contrast Nybörjarklass85 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N Sörgårdskullens Leopold Nybörjarklass84 poäng Falk Emil
RLD N RLD F Rowntree Elettra Nybörjarklass81 poäng Sterner Martos E
RLD N Sörgårdskullens Leopold Nybörjarklass79 poäng Sterner Martos E
One Hands Contrast Nybörjarklass68 poäng Aasen Linn
RLD N Goldwork Bud Spencer Nybörjarklass62 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N Goldwork Bud Spencer Nybörjarklass20 poäng Aasen Linn
Updates Isabeau Nybörjarklass0 poäng Sterner Martos E
SE VCH C.I.B. FI UCH NORD UCH RLD N RLD F Updates Pavarotti Avancerad klass71 poäng Swahn Natalie
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Avancerad klass64 poäng Swahn Natalie
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Avancerad klass61 poäng Nilsson Anna
SE VCH C.I.B. FI UCH NORD UCH RLD N RLD F Updates Pavarotti Avancerad klass0 poäng Nilsson Anna

2020-01-04 Mölndal SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Galottens Vespa Nybörjarklass74 poäng Braathen Johansson H


Rasdata.nu Sidan uppdaterad 2021-02-09 / Page updated 9 Feb 2021: lagotto@rasdata.nu
Information från Svenska Kennelklubben 2021-02-08 / Information from the Swedish Kennel Club 8 Feb 2021