SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-01-19 | Gävle | SBK | Avancerad klass | 93 poäng | Hedman Carina |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-01-19 | Gävle | SBK | Avancerad klass | 95 poäng | Swahn Natalie |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-02-09 | Fagersta | SBK | Avancerad klass | 75 poäng | Strömberg Katarina |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-02-09 | Fagersta | SBK | Avancerad klass | 77 poäng | Strömberg Katarina |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-03-23 | Gävle | SBK | Avancerad klass | 84 poäng | Wessberg Ida |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-03-23 | Gävle | SBK | Avancerad klass | 87 poäng | Hedman Carina |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-04-20 | Gävle | SBK | Avancerad klass | 83 poäng | Norström Elin |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-04-20 | Gävle | SBK | Avancerad klass | 87 poäng | Hedman Carina |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-05-01 | Hudiksvall | SBK | Mästarklass | 73 poäng | Nordqvist Jeanette |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-05-01 | Hudiksvall | SBK | Mästarklass | 77 poäng | Hedman Carina |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-06-01 | Gävle | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Wessberg Ida |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-06-01 | Gävle | SBK | Mästarklass | 49 poäng | Krüger Anna |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-06-04 | Falun | SBK | Mästarklass | 85 poäng | Arvidsson Thors Katr |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-06-04 | Falun | SBK | Mästarklass | 96 poäng | Falk Emil |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-06-16 | Järvsö | SBK | Mästarklass | 50 poäng | Norberg Carina |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-06-16 | Järvsö | SBK | Mästarklass | 66 poäng | Norberg Carina |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-06-30 | Hudiksvall | SBK | Mästarklass | 73 poäng | Vengelin Annette |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-06-30 | Hudiksvall | SBK | Mästarklass | 88 poäng | Vengelin Annette |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-07-21 | Bollnäs | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Wessberg Ida |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-07-21 | Bollnäs | SBK | Mästarklass | 84 poäng | Falk Emil |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-08-04 | Gävle | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Norberg Carina |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-08-04 | Gävle | SBK | Mästarklass | 90 poäng | Hedman Carina |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-08-17 | Uppsala | SBK | Mästarklass | 45 poäng | Strömberg Katarina |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-08-17 | Uppsala | SBK | Mästarklass | 74 poäng | Gerdlind Lise Lott |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-08-18 | Uppsala | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Huuki Diana |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-08-18 | Uppsala | SBK | Mästarklass | 69 poäng | Carlberg Lotta |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-09-14 | Sandviken | SBK | Mästarklass | 79 poäng | Swahn Natalie |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-09-14 | Sandviken | SBK | Mästarklass | 84 poäng | Swahn Natalie |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-09-22 | Gävle | SBK | Mästarklass | 59 poäng | Persson Gunnel |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-09-22 | Gävle | SBK | Mästarklass | 88 poäng | Skoog Maria |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-09-29 | Gävle | SBK | Mästarklass | 84 poäng | Carlberg Lotta |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino | 2019-09-29 | Gävle | SBK | Mästarklass | 95 poäng | Hedman Carina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | 2019-04-28 | Upplands Väsby | SBK | Mästarklass | 76 poäng | Thörner Camilla |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | 2019-04-28 | Upplands Väsby | SBK | Mästarklass | 86 poäng | Hedman Carina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | 2019-05-11 | Täby | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | 2019-06-28 | Hallstavik | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Huuki Diana |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | 2019-06-28 | Hallstavik | SBK | Mästarklass | 57 poäng | Hag Carola |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | 2019-09-03 | Uppsala | SHU | Mästarklass | 87 poäng | Sterner Martos E |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | 2019-09-07 | Tierp | SBK | Mästarklass | 84 poäng | Hernander Louise |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | 2019-09-07 | Tierp | SBK | Mästarklass | 88 poäng | Norström Elin |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | 2019-09-08 | Ekerö | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Wendel Kristin |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | 2019-09-08 | Ekerö | SBK | Mästarklass | 80 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | 2019-09-22 | Gävle | SBK | Mästarklass | 69 poäng | Persson Gunnel |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | 2019-09-22 | Gävle | SBK | Mästarklass | 81 poäng | Skoog Maria |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | 2019-10-18 | Uppsala/Knivsta | SBK | Mästarklass | 91 poäng | Hernander Louise |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | 2019-10-18 | Uppsala/Knivsta | SBK | Mästarklass | 76 poäng | Norström Elin |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | 2019-10-19 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 75 poäng | Braathen Johansson H |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix | 2019-10-19 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 82 poäng | Hernander Louise |
NW 1 Belizia Elliot Af Biscotti | 2019-03-02 | Linköping | SHU | Avancerad klass | 73 poäng | Arvestrand Therese |
NW 1 Belizia Elliot Af Biscotti | 2019-04-27 | Linköping | SBK | Avancerad klass | 41 poäng | Wessberg Ida |
NW 1 Belizia Elliot Af Biscotti | 2019-04-27 | Linköping | SBK | Avancerad klass | 69 poäng | Arvestrand Therese |
NW 1 Belizia Elliot Af Biscotti | 2019-05-01 | Söderköping | SBK | Avancerad klass | 57 poäng | Frejås Annelie |
NW 1 Belizia Elliot Af Biscotti | 2019-05-01 | Söderköping | SBK | Avancerad klass | 73 poäng | Wessberg Ida |
NW 1 Belizia Elliot Af Biscotti | 2019-05-30 | Tranås | SBK | Avancerad klass | 0 poäng | Frejås Annelie |
NW 1 Belizia Elliot Af Biscotti | 2019-05-30 | Tranås | SBK | Avancerad klass | 56 poäng | Sävner Pia |
NW 1 Belizia Elliot Af Biscotti | 2019-06-29 | Åtvidaberg | SKK | Avancerad klass | 0 poäng | Ortscheid Günter |
NW 1 Belizia Elliot Af Biscotti | 2019-06-29 | Åtvidaberg | SKK | Avancerad klass | 73 poäng | Tilly Jannika |
NW 1 Belizia Elliot Af Biscotti | 2019-07-16 | Ödeshög | SKK | Avancerad klass | 47 poäng | Arvestrand Therese |
NW 1 Belizia Elliot Af Biscotti | 2019-07-16 | Ödeshög | SKK | Avancerad klass | 73 poäng | Mattsson Lena |
SE&DK&FI UCH RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 SE VV-23 Blixtra Alberta | 2019-08-11 | Flen | SBK | Mästarklass | 76 poäng | Löhman Hans |
SE&DK&FI UCH RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 SE VV-23 Blixtra Alberta | 2019-11-09 | Ljungsbro | SHU | Mästarklass | 56 poäng | Frejås Annelie |
SE&DK&FI UCH RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 SE VV-23 Blixtra Alberta | 2019-11-09 | Ljungsbro | SHU | Mästarklass | 63 poäng | Wessberg Ida |
SE&DK&FI UCH RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 SE VV-23 Blixtra Alberta | 2019-11-23 | Mockfjärd | SBK | Mästarklass | 66 poäng | Norberg Carina |
SE&DK&FI UCH RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 SE VV-23 Blixtra Alberta | 2019-11-23 | Mockfjärd | SBK | Mästarklass | 74 poäng | Carlberg Lotta |
SE&DK&FI UCH RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 SE VV-23 Blixtra Alberta | 2019-11-23 | Mockfjärd | SBK | Mästarklass | 86 poäng | Falk Emil |
SE&DK&FI UCH RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 SE VV-23 Blixtra Alberta | 2019-12-15 | Älvsjö | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Gustafsson Caroline |
FI&DK UCH NO UCH RLD N RLD F C.I.B. & SE UCH Blixtra Contessa | 2019-05-12 | Flen | SBK | Fortsättningsklass | 72 poäng | Angleby Sofia |
FI&DK UCH NO UCH RLD N RLD F C.I.B. & SE UCH Blixtra Contessa | 2019-05-12 | Flen | SBK | Fortsättningsklass | 87 poäng | Frejås Annelie |
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante | 2019-02-10 | Värnamo | SBK | Nybörjarklass | 50 poäng | Friis Hansen Eva |
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante | 2019-02-10 | Värnamo | SBK | Nybörjarklass | 55 poäng | Krüger Anna |
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante | 2019-03-02 | Linköping | SHU | Nybörjarklass | 99 poäng | Arvestrand Therese |
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante | 2019-04-14 | Skillingaryd | SBK | Nybörjarklass | 87 poäng | Ertzinger Filip |
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante | 2019-04-14 | Skillingaryd | SBK | Nybörjarklass | 98 poäng | Ertzinger Sofie |
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante | 2019-04-27 | Norrköping | SBK | Nybörjarklass | 59 poäng | Mattsson Lena |
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante | 2019-04-27 | Norrköping | SBK | Nybörjarklass | 95 poäng | Strömberg Katarina |
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante | 2019-05-05 | Oskarshamn | SBK | Nybörjarklass | 33 poäng | Ortscheid Günter |
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante | 2019-05-05 | Oskarshamn | SBK | Nybörjarklass | 61 poäng | Ljungberg Carina |
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante | 2019-05-12 | Flen | SBK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Angleby Sofia |
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante | 2019-05-12 | Flen | SBK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Frejås Annelie |
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante | 2019-06-30 | Åtvidaberg | SKK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Tilly Jannika |
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante | 2019-06-30 | Åtvidaberg | SKK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Ortscheid Günter |
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante | 2019-08-11 | Flen | SBK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Andersson Jan-Olof |
SE VCH SE&NO UCH FI UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle | 2019-04-02 | Uppsala | SHU | Fortsättningsklass | 68 poäng | Sterner Martos E |
SE VCH SE&NO UCH FI UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle | 2019-04-27 | Upplands Väsby | SBK | Fortsättningsklass | 85 poäng | Hedman Carina |
SE VCH SE&NO UCH FI UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle | 2019-04-27 | Upplands Väsby | SBK | Fortsättningsklass | 86 poäng | Thörner Camilla |
SE VCH SE&NO UCH FI UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle | 2019-05-12 | Flen | SBK | Fortsättningsklass | 74 poäng | Frejås Annelie |
SE VCH SE&NO UCH FI UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle | 2019-05-12 | Flen | SBK | Fortsättningsklass | 82 poäng | Angleby Sofia |
SE VCH SE&NO UCH FI UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle | 2019-09-07 | Ekerö | SBK | Avancerad klass | 0 poäng | Strömberg Katarina |
SE VCH SE&NO UCH FI UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle | 2019-09-07 | Ekerö | SBK | Avancerad klass | 48 poäng | Elegård Liss-Britt |
SE VCH SE&NO UCH FI UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle | 2019-09-08 | Norsborg | SKK | Avancerad klass | 51 poäng | Braathen Johansson H |
SE VCH SE&NO UCH FI UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle | 2019-09-08 | Norsborg | SKK | Avancerad klass | 55 poäng | Wessberg Ida |
SE VCH SE&NO UCH FI UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle | 2019-10-19 | Bålsta | SBK | Avancerad klass | 73 poäng | Hedman Carina |
SE VCH SE&NO UCH FI UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle | 2019-10-19 | Bålsta | SBK | Avancerad klass | 95 poäng | Norström Elin |
SE VCH SE&NO UCH FI UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle | 2019-11-03 | Göteborg | SBK | Avancerad klass | 42 poäng | Friis Hansen Eva |
SE VCH SE&NO UCH FI UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle | 2019-11-09 | Ljungsbro | SHU | Avancerad klass | 0 poäng | Frejås Annelie |
SE VCH SE&NO UCH FI UCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle | 2019-11-09 | Ljungsbro | SHU | Avancerad klass | 89 poäng | Frejås Annelie |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Bonebreakers Meraviglia | 2019-12-07 | Kungsör | SBK | Nybörjarklass | 77 poäng | Svensson Madeleine |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-04-13 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 76 poäng | Viklund Elin |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-04-13 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 88 poäng | Carlberg Lotta |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-04-13 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 89 poäng | Strandli Chatrine |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-04-14 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 48 poäng | Kättström Maria |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-04-14 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 86 poäng | Gerdlind Lise Lott |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-04-14 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 97 poäng | Elegård Liss-Britt |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-04-28 | Upplands Väsby | SBK | Mästarklass | 96 poäng | Hedman Carina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-04-28 | Upplands Väsby | SBK | Mästarklass | 97 poäng | Thörner Camilla |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-05-05 | Farsta | SBK | Mästarklass | 81 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-05-05 | Farsta | SBK | Mästarklass | 97 poäng | Elegård Liss-Britt |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-05-11 | Täby | SBK | Mästarklass | 93 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-08-17 | Uppsala | SBK | Mästarklass | 71 poäng | Hag Carola |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-08-17 | Uppsala | SBK | Mästarklass | 81 poäng | Angleby Sofia |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-08-18 | Uppsala | SBK | Mästarklass | 76 poäng | Hernander Louise |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-08-18 | Uppsala | SBK | Mästarklass | 80 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-09-01 | Ösmo | SBK | Mästarklass | 91 poäng | Hernander Louise |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-09-01 | Ösmo | SBK | Mästarklass | 92 poäng | Carlberg Lotta |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-09-08 | Ekerö | SBK | Mästarklass | 80 poäng | Wendel Kristin |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-09-08 | Ekerö | SBK | Mästarklass | 96 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-09-22 | Norsborg | SKK | Mästarklass | 71 poäng | Åhs Margareta |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-09-22 | Norsborg | SKK | Mästarklass | 94 poäng | Wendel Kristin |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-09-29 | Gävle | SBK | Mästarklass | 70 poäng | Carlberg Lotta |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-09-29 | Gävle | SBK | Mästarklass | 80 poäng | Hedman Carina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-10-19 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 63 poäng | Huuki Diana |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-10-19 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 94 poäng | Sandström Lisa |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre | 2019-12-15 | Älvsjö | SBK | Mästarklass | 74 poäng | Huuki Diana |
SE VCH Cavatelli Honky Dory | 2019-06-01 | Gävle | SBK | Nybörjarklass | 35 poäng | Krüger Anna |
SE VCH Cavatelli Honky Dory | 2019-09-21 | Gävle | SBK | Nybörjarklass | 0 poäng | Persson Gunnel |
SE VCH Cavatelli Honky Dory | 2019-09-21 | Gävle | SBK | Nybörjarklass | 34 poäng | Hernander Louise |
SE VCH Cavatelli Honky Dory | 2019-09-28 | Gävle | SBK | Nybörjarklass | 53 poäng | Åhs Margareta |
SE VCH Cavatelli Honky Dory | 2019-09-28 | Gävle | SBK | Nybörjarklass | 72 poäng | Hernander Louise |
SE VCH Cavatelli Honky Dory | 2019-11-02 | Gävle | SBK | Nybörjarklass | 36 poäng | Swahn Natalie |
SE VCH Cavatelli Honky Dory | 2019-11-03 | Gävle | SBK | Nybörjarklass | 23 poäng | Hedman Carina |
SE VCH Cavatelli Honky Dory | 2019-12-26 | Gävle | SBK | Nybörjarklass | 62 poäng | Hedman Carina |
SE VCH Cavatelli Honky Dory | 2019-12-26 | Gävle | SBK | Nybörjarklass | 80 poäng | Hedman Carina |
RLD N RLD F Chicabeams Felicia Di Igino | 2019-07-05 | Falkenberg | SBK | Nybörjarklass | 0 poäng | Klug Susanne |
RLD N RLD F Chicabeams Felicia Di Igino | 2019-07-05 | Falkenberg | SBK | Nybörjarklass | 80 poäng | Nilsson Petra |
RLD N RLD F Chicabeams Felicia Di Igino | 2019-07-06 | Falkenberg | SBK | Nybörjarklass | 0 poäng | Ertzinger Filip |
RLD N RLD F Chicabeams Felicia Di Igino | 2019-07-06 | Falkenberg | SBK | Nybörjarklass | 75 poäng | Ertzinger Sofie |
RLD N RLD F Chicabeams Felicia Di Igino | 2019-09-05 | Alingsås | SBK | Nybörjarklass | 0 poäng | Svanstedt Eva |
RLD N RLD F Chicabeams Felicia Di Igino | 2019-09-05 | Alingsås | SBK | Nybörjarklass | 0 poäng | Thorsén Mona |
RLD N RLD F Chicabeams Felicia Di Igino | 2019-09-29 | Mark | SBK | Nybörjarklass | 54 poäng | Andersson Jan-Olof |
RLD N RLD F Chicabeams Felicia Di Igino | 2019-09-29 | Mark | SBK | Nybörjarklass | 68 poäng | Skogström Mia |
RLD N RLD F Chicabeams Felicia Di Igino | 2019-11-24 | Kungsbacka | SBK | Nybörjarklass | 63 poäng | Andersson Jan-Olof |
RLD N RLD F Chicabeams Felicia Di Igino | 2019-11-24 | Kungsbacka | SBK | Nybörjarklass | 69 poäng | Andersson Jan-Olof |
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica | 2019-02-03 | Luleå | SKK | Mästarklass | 0 poäng | Lundholm Denise |
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica | 2019-02-03 | Luleå | SKK | Mästarklass | 5 poäng | Lundholm Denise |
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica | 2019-11-16 | Kalix | SKK | Mästarklass | 62 poäng | Sandström Lisa |
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica | 2019-11-16 | Kalix | SKK | Mästarklass | 73 poäng | Sandström Lisa |
RLD N RLD F RLD A NW 1 Delindas Samanta | 2019-09-29 | Ljungby | SBK | Nybörjarklass | 74 poäng | Hansson Gitte |
RLD N RLD F RLD A NW 1 Delindas Samanta | 2019-11-10 | Värnamo | SBK | Nybörjarklass | 76 poäng | Ljungberg Carina |
RLD N RLD F RLD A NW 1 Delindas Samanta | 2019-11-10 | Värnamo | SBK | Nybörjarklass | 97 poäng | Persdotter Hildur |
Dogo Vita's Emil | 2019-08-31 | Mönsterås | SBK | Nybörjarklass | 63 poäng | Eliasson Thulin Cari |
Dogo Vita's Emil | 2019-09-14 | Kalmar | SBK | Nybörjarklass | 39 poäng | Persson Gunnel |
Dogo Vita's Emil | 2019-09-14 | Kalmar | SBK | Nybörjarklass | 61 poäng | Ortscheid Günter |
RLD N RLD F Encos Elvira | 2019-09-29 | Mark | SBK | Nybörjarklass | 84 poäng | Skogström Mia |
RLD N RLD F Encos Elvira | 2019-09-29 | Mark | SBK | Nybörjarklass | 85 poäng | Andersson Jan-Olof |
RLD N RLD F Encos Elvira | 2019-10-05 | Halmstad | SBK | Nybörjarklass | 75 poäng | Dahlqvist Ingrid |
RLD N RLD F Encos Elvira | 2019-10-05 | Halmstad | SBK | Nybörjarklass | 81 poäng | Hansson Gitte |
RLD N Encos Ida | 2019-05-29 | Umeå | SBK | Nybörjarklass | 92 poäng | Pettersson Emma |
Fiona | 2019-04-27 | Upplands Väsby | SBK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Hedman Carina |
Fiona | 2019-04-27 | Upplands Väsby | SBK | Fortsättningsklass | 56 poäng | Thörner Camilla |
Fiona | 2019-09-15 | Södertälje | SBK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Mokko Marketta |
Fiona | 2019-09-15 | Södertälje | SBK | Fortsättningsklass | 57 poäng | Mokko Marketta |
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo | 2019-07-05 | Falkenberg | SBK | Mästarklass | 36 poäng | Skogström Mia |
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo | 2019-07-05 | Falkenberg | SBK | Mästarklass | 42 poäng | Andersson Jan-Olof |
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo | 2019-08-10 | Varberg | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Svanstedt Eva |
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo | 2019-08-10 | Varberg | SBK | Mästarklass | 57 poäng | Klug Susanne |
Galottens Pulex | 2019-06-23 | Ulricehamn | SBK | Nybörjarklass | 0 poäng | Krüger Anna |
Galottens Pulex | 2019-06-23 | Ulricehamn | SBK | Nybörjarklass | 41 poäng | Sävner Pia |
SE VCH NORD UCH RLD N AGD I AGHD I NW 1 Galottens Rotatorkuff | 2019-09-05 | Alingsås | SBK | Nybörjarklass | 29 poäng | Thorsén Mona |
SE VCH NORD UCH RLD N AGD I AGHD I NW 1 Galottens Rotatorkuff | 2019-09-05 | Alingsås | SBK | Nybörjarklass | 62 poäng | Svanstedt Eva |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Galottens Vespa | 2019-09-02 | Angered | SBK | Nybörjarklass | 76 poäng | Andersson Jan-Olof |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Galottens Vespa | 2019-09-02 | Angered | SBK | Nybörjarklass | 83 poäng | Thorsén Mona |
RLD N RLD F RLD A Galottens Vice Versa | 2019-03-19 | Kungsör | SBK | Nybörjarklass | 68 poäng | Aasen Linn |
RLD N RLD F RLD A Galottens Vice Versa | 2019-04-22 | Lindesberg | SBK | Nybörjarklass | 49 poäng | Skoog Maria |
RLD N RLD F RLD A Galottens Vice Versa | 2019-04-22 | Lindesberg | SBK | Nybörjarklass | 85 poäng | Aasen Linn |
RLD N RLD F RLD A Galottens Vice Versa | 2019-05-05 | Farsta | SBK | Nybörjarklass | 87 poäng | Hag Carola |
RLD N RLD F RLD A Galottens Vice Versa | 2019-06-08 | Köping | SBK | Nybörjarklass | 0 poäng | Elegård Liss-Britt |
RLD N RLD F RLD A Galottens Vice Versa | 2019-06-08 | Köping | SBK | Nybörjarklass | 0 poäng | Elegård Liss-Britt |
RLD N RLD F RLD A Galottens Vice Versa | 2019-06-15 | Surahammar | SBK | Nybörjarklass | 61 poäng | Hedman Carina |
RLD N RLD F RLD A Galottens Vice Versa | 2019-08-25 | Stoxa Märsta I | SKK | Nybörjarklass | 61 poäng | Elegård Liss-Britt |
RLD N RLD F RLD A Galottens Vice Versa | 2019-09-22 | Ställdalen | SBK | Nybörjarklass | 0 poäng | Falk Emil |
RLD N RLD F RLD A Galottens Vice Versa | 2019-09-22 | Ställdalen | SBK | Nybörjarklass | 64 poäng | Falk Emil |
RLD N RLD F RLD A Galottens Vice Versa | 2019-10-26 | Uppsala | SBK | Nybörjarklass | 64 poäng | Hedman Carina |
RLD N RLD F RLD A Galottens Vice Versa | 2019-10-26 | Uppsala | SBK | Nybörjarklass | 80 poäng | Gustafsson Caroline |
RLD N RLD F RLD A Gillenias Glory of Pondus | 2019-04-27 | Sölvesborg | SBK | Fortsättningsklass | 71 poäng | Langefors Barbro |
RLD N RLD F RLD A Gillenias Glory of Pondus | 2019-05-04 | Olofström | SBK | Fortsättningsklass | 70 poäng | Skogström Mia |
RLD N RLD F RLD A Gillenias Glory of Pondus | 2019-06-01 | Karlshamn | SBK | Fortsättningsklass | 94 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F RLD A Gillenias Glory of Pondus | 2019-09-21 | Sölvesborg | SBK | Fortsättningsklass | 88 poäng | Dahlqvist Ingrid |
RLD N RLD F RLD A Gillenias Glory of Pondus | 2019-10-05 | Olofström | SBK | Fortsättningsklass | 74 poäng | Ljungberg Carina |
RLD N RLD F RLD A Gillenias Glory of Pondus | 2019-10-26 | Sölvesborg | SBK | Fortsättningsklass | 80 poäng | Langefors Barbro |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Graceline's Nova | 2019-04-13 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 75 poäng | Angleby Sofia |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Graceline's Nova | 2019-04-13 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 81 poäng | Hag Carola |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Graceline's Nova | 2019-04-13 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 82 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Graceline's Nova | 2019-04-28 | Upplands Väsby | SBK | Mästarklass | 67 poäng | Thörner Camilla |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Graceline's Nova | 2019-04-28 | Upplands Väsby | SBK | Mästarklass | 83 poäng | Hedman Carina |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Graceline's Nova | 2019-05-05 | Farsta | SBK | Mästarklass | 85 poäng | Elegård Liss-Britt |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Graceline's Nova | 2019-05-05 | Farsta | SBK | Mästarklass | 94 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Graceline's Nova | 2019-09-28 | Eskilstuna | SKK | Mästarklass | 85 poäng | Wendel Kristin |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Graceline's Nova | 2019-09-28 | Eskilstuna | SKK | Mästarklass | 94 poäng | Aasen Linn |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH NW 1 Graceline's Nova | 2019-12-08 | Kungsör | SBK | Mästarklass | 78 poäng | Löhman Hans |
Hundhuset's Sedici Santino | 2019-06-30 | Åtvidaberg | SKK | Nybörjarklass | 0 poäng | Tilly Jannika |
Hundhuset's Sedici Santino | 2019-06-30 | Åtvidaberg | SKK | Nybörjarklass | 0 poäng | Ortscheid Günter |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | 2019-04-13 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Carlberg Lotta |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | 2019-04-13 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Strandli Chatrine |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | 2019-04-13 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 99 poäng | Viklund Elin |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | 2019-04-14 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 83 poäng | Elegård Liss-Britt |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | 2019-04-14 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 86 poäng | Kättström Maria |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | 2019-04-14 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 86 poäng | Gerdlind Lise Lott |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | 2019-04-28 | Upplands Väsby | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Thörner Camilla |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | 2019-04-28 | Upplands Väsby | SBK | Mästarklass | 92 poäng | Hedman Carina |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | 2019-05-05 | Farsta | SBK | Mästarklass | 70 poäng | Strömberg Katarina |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | 2019-05-05 | Farsta | SBK | Mästarklass | 86 poäng | Elegård Liss-Britt |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | 2019-08-31 | Ösmo | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Penttilä Linda |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | 2019-08-31 | Ösmo | SBK | Mästarklass | 61 poäng | Gerdlind Lise Lott |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | 2019-09-08 | Ekerö | SBK | Mästarklass | 74 poäng | Strömberg Katarina |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | 2019-09-08 | Ekerö | SBK | Mästarklass | 90 poäng | Wendel Kristin |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | 2019-09-22 | Norsborg | SKK | Mästarklass | 71 poäng | Åhs Margareta |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | 2019-09-22 | Norsborg | SKK | Mästarklass | 82 poäng | Wendel Kristin |
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS NW 1 Imperie's Felicia Fiore | 2019-12-15 | Älvsjö | SBK | Mästarklass | 60 poäng | Huuki Diana |
RLD N RLD F Imperie's Gioele Grimaldo | 2019-06-10 | Torslanda | SBK | Nybörjarklass | 62 poäng | Thorsén Mona |
RLD N RLD F Imperie's Gioele Grimaldo | 2019-06-10 | Torslanda | SBK | Nybörjarklass | 88 poäng | Larsson Maria |
RLD N RLD F Imperie's Gioele Grimaldo | 2019-08-24 | Jönköping | SBK | Nybörjarklass | 49 poäng | Thorsén Mona |
RLD N RLD F Imperie's Gioele Grimaldo | 2019-08-24 | Jönköping | SBK | Nybörjarklass | 77 poäng | Sävner Pia |
RLD N RLD F Imperie's Gioele Grimaldo | 2019-08-25 | Jönköping | SBK | Nybörjarklass | 86 poäng | Aasen Linn |
RLD N RLD F Imperie's Gioele Grimaldo | 2019-08-25 | Jönköping | SBK | Nybörjarklass | 93 poäng | Bratt Mona |
RLD N RLD F Imperie's Gioele Grimaldo | 2019-12-27 | Vårgårda | SKK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Wendel Kristin |
RLD N RLD F Imperie's Gioele Grimaldo | 2019-12-27 | Vårgårda | SKK | Fortsättningsklass | 89 poäng | Bratt Mona |
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH Kan Trace Shine On You Crazy Diamon | 2019-09-21 | Gävle | SBK | Nybörjarklass | 62 poäng | Persson Gunnel |
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH Kan Trace Shine On You Crazy Diamon | 2019-09-21 | Gävle | SBK | Nybörjarklass | 67 poäng | Hernander Louise |
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH Kan Trace Shine On You Crazy Diamon | 2019-09-28 | Gävle | SBK | Nybörjarklass | 37 poäng | Hernander Louise |
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH Kan Trace Shine On You Crazy Diamon | 2019-09-28 | Gävle | SBK | Nybörjarklass | 49 poäng | Åhs Margareta |
SE VCH SE JV-19 Kan Trace Viking Rock | 2019-05-19 | Sandviken | SBK | Nybörjarklass | 0 poäng | Falk Emil |
RLD N Killinge's Carenza | 2019-05-19 | Nacka | SBK | Nybörjarklass | 85 poäng | Löhman Hans |
RLD N Killinge's Carenza | 2019-05-19 | Nacka | SBK | Nybörjarklass | 93 poäng | Viklund Elin |
RLD N Killinge's Carenza | 2019-08-07 | Eskilstuna | SBK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Skoog Maria |
RLD N Killinge's Carenza | 2019-08-07 | Eskilstuna | SBK | Fortsättningsklass | 63 poäng | Aasen Linn |
RLD N Killinge's Carenza | 2019-08-10 | Flen | SBK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Thörner Camilla |
La Gottis Clemenza | 2019-04-27 | Upplands Väsby | SBK | Nybörjarklass | 18 poäng | Huuki Diana |
La Gottis Clemenza | 2019-04-27 | Upplands Väsby | SBK | Nybörjarklass | 54 poäng | Gerdlind Lise Lott |
SE&FI UCH RLD M RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie | 2019-02-17 | Kalix | SKK | Mästarklass | 11 poäng | Utterström Beatrice |
SE&FI UCH RLD M RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie | 2019-02-17 | Kalix | SKK | Mästarklass | 50 poäng | Utterström Beatrice |
SE&FI UCH RLD M RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie | 2019-03-31 | Kalix | SKK | Mästarklass | 33 poäng | Sandström Lisa |
SE&FI UCH RLD M RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie | 2019-03-31 | Kalix | SKK | Mästarklass | 77 poäng | Sandström Lisa |
SE&FI UCH RLD M RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie | 2019-07-31 | Kalix | SKK | Mästarklass | 82 poäng | Hag Carola |
SE&FI UCH RLD M RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie | 2019-07-31 | Kalix | SKK | Mästarklass | 84 poäng | Hag Carola |
SE&FI UCH RLD M RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie | 2019-08-08 | Kalix | SKK | Mästarklass | 22 poäng | Hag Carola |
SE&FI UCH RLD M RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie | 2019-08-08 | Kalix | SKK | Mästarklass | 58 poäng | Hag Carola |
SE&FI UCH RLD M RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie | 2019-11-16 | Kalix | SKK | Mästarklass | 0 poäng | Sandström Lisa |
SE&FI UCH RLD M RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie | 2019-11-16 | Kalix | SKK | Mästarklass | 0 poäng | Utterström Beatrice |
SE&FI UCH RLD M RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie | 2019-11-16 | Kalix | SKK | Mästarklass | 63 poäng | Sandström Lisa |
SE&FI UCH RLD M RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie | 2019-12-21 | Kalix | SKK | Mästarklass | 79 poäng | Pettersson Emma |
SE&FI UCH RLD M RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie | 2019-12-21 | Kalix | SKK | Mästarklass | 87 poäng | Pettersson Emma |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 2019-04-13 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 81 poäng | Viklund Elin |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 2019-04-13 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 85 poäng | Strandli Chatrine |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 2019-04-13 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 96 poäng | Carlberg Lotta |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 2019-04-14 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 59 poäng | Kättström Maria |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 2019-04-14 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 86 poäng | Elegård Liss-Britt |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 2019-04-14 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 90 poäng | Gerdlind Lise Lott |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 2019-04-28 | Upplands Väsby | SBK | Mästarklass | 93 poäng | Hedman Carina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 2019-04-28 | Upplands Väsby | SBK | Mästarklass | 93 poäng | Thörner Camilla |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 2019-05-05 | Farsta | SBK | Mästarklass | 73 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 2019-05-05 | Farsta | SBK | Mästarklass | 86 poäng | Elegård Liss-Britt |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 2019-05-11 | Täby | SBK | Mästarklass | 80 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 2019-09-08 | Ekerö | SBK | Mästarklass | 76 poäng | Wendel Kristin |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 2019-09-08 | Ekerö | SBK | Mästarklass | 76 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 2019-09-29 | Gävle | SBK | Mästarklass | 43 poäng | Carlberg Lotta |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 2019-09-29 | Gävle | SBK | Mästarklass | 80 poäng | Hedman Carina |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino | 2019-10-19 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Sandström Lisa |
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino | 2019-04-19 | Vadstena | SBK | Fortsättningsklass | 12 poäng | Löhman Hans |
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino | 2019-04-19 | Vadstena | SBK | Fortsättningsklass | 79 poäng | Frejås Annelie |
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino | 2019-05-01 | Söderköping | SBK | Fortsättningsklass | 52 poäng | Wessberg Ida |
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino | 2019-05-01 | Söderköping | SBK | Fortsättningsklass | 54 poäng | Frejås Annelie |
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino | 2019-08-03 | Norrköping | SBK | Fortsättningsklass | 73 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino | 2019-09-15 | Norrköping | SBK | Fortsättningsklass | 39 poäng | Persson Gunnel |
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino | 2019-09-15 | Norrköping | SBK | Fortsättningsklass | 63 poäng | Frejås Annelie |
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino | 2019-10-19 | Söderköping | SBK | Fortsättningsklass | 58 poäng | Svärd Caroline |
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino | 2019-10-26 | Norrköping | SBK | Fortsättningsklass | 41 poäng | Aasen Linn |
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino | 2019-10-26 | Norrköping | SBK | Fortsättningsklass | 44 poäng | Ortscheid Günter |
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino | 2019-11-09 | Ljungsbro | SHU | Fortsättningsklass | 46 poäng | Wessberg Ida |
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino | 2019-11-09 | Ljungsbro | SHU | Fortsättningsklass | 80 poäng | Wessberg Ida |
SE UCH LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH NW 1 Lagottessa Colomba | 2019-05-05 | Uppsala | SBK | Mästarklass | 42 poäng | Carlberg Lotta |
SE UCH LD STARTKLASS RLD N&F&A & SE RALLY CH NW 1 Lagottessa Colomba | 2019-05-05 | Uppsala | SBK | Mästarklass | 52 poäng | Hernander Louise |
FI UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lanegotte's Heart of Chocolate | 2019-02-16 | Kalix | SKK | Avancerad klass | 62 poäng | Utterström Beatrice |
FI UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lanegotte's Heart of Chocolate | 2019-02-16 | Kalix | SKK | Avancerad klass | 65 poäng | Utterström Beatrice |
FI UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lanegotte's Heart of Chocolate | 2019-02-17 | Kalix | SKK | Mästarklass | 34 poäng | Utterström Beatrice |
FI UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lanegotte's Heart of Chocolate | 2019-02-17 | Kalix | SKK | Mästarklass | 52 poäng | Utterström Beatrice |
FI UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lanegotte's Heart of Chocolate | 2019-07-31 | Kalix | SKK | Mästarklass | 46 poäng | Hag Carola |
FI UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lanegotte's Heart of Chocolate | 2019-07-31 | Kalix | SKK | Mästarklass | 53 poäng | Hag Carola |
FI UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lanegotte's Heart of Chocolate | 2019-08-08 | Kalix | SKK | Mästarklass | 78 poäng | Hag Carola |
FI UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lanegotte's Heart of Chocolate | 2019-08-08 | Kalix | SKK | Mästarklass | 80 poäng | Hag Carola |
FI UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lanegotte's Heart of Chocolate | 2019-11-16 | Kalix | SKK | Mästarklass | 69 poäng | Sandström Lisa |
FI UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lanegotte's Heart of Chocolate | 2019-11-16 | Kalix | SKK | Mästarklass | 71 poäng | Sandström Lisa |
FI UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lanegotte's Heart of Chocolate | 2019-11-16 | Kalix | SKK | Mästarklass | 76 poäng | Utterström Beatrice |
FI UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lanegotte's Heart of Chocolate | 2019-12-21 | Kalix | SKK | Mästarklass | 65 poäng | Pettersson Emma |
FI UCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lanegotte's Heart of Chocolate | 2019-12-21 | Kalix | SKK | Mästarklass | 86 poäng | Pettersson Emma |
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine | 2019-02-16 | Kalix | SKK | Avancerad klass | 59 poäng | Utterström Beatrice |
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine | 2019-02-16 | Kalix | SKK | Avancerad klass | 72 poäng | Utterström Beatrice |
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine | 2019-02-17 | Kalix | SKK | Mästarklass | 0 poäng | Utterström Beatrice |
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine | 2019-02-17 | Kalix | SKK | Mästarklass | 45 poäng | Utterström Beatrice |
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine | 2019-03-31 | Kalix | SKK | Mästarklass | 57 poäng | Sandström Lisa |
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine | 2019-03-31 | Kalix | SKK | Mästarklass | 82 poäng | Sandström Lisa |
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine | 2019-07-31 | Kalix | SKK | Mästarklass | 12 poäng | Hag Carola |
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine | 2019-07-31 | Kalix | SKK | Mästarklass | 70 poäng | Hag Carola |
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine | 2019-08-08 | Kalix | SKK | Mästarklass | 0 poäng | Hag Carola |
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine | 2019-08-08 | Kalix | SKK | Mästarklass | 89 poäng | Hag Carola |
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine | 2019-11-16 | Kalix | SKK | Mästarklass | 0 poäng | Sandström Lisa |
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine | 2019-11-16 | Kalix | SKK | Mästarklass | 67 poäng | Utterström Beatrice |
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine | 2019-11-16 | Kalix | SKK | Mästarklass | 86 poäng | Sandström Lisa |
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine | 2019-12-21 | Kalix | SKK | Mästarklass | 66 poäng | Pettersson Emma |
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine | 2019-12-21 | Kalix | SKK | Mästarklass | 90 poäng | Pettersson Emma |
NW 1 Lanegotte's Mario | 2019-05-22 | Rättvik | SBK | Nybörjarklass | 0 poäng | Åhs Margareta |
RLD N RLD F Lanegotte's Zelda | 2019-02-16 | Kalix | SKK | Nybörjarklass | 0 poäng | Utterström Beatrice |
RLD N RLD F Lanegotte's Zelda | 2019-05-16 | Luleå | SHU | Nybörjarklass | 73 poäng | Utterström Beatrice |
RLD N RLD F Lanegotte's Zelda | 2019-08-07 | Kalix | SKK | Nybörjarklass | 72 poäng | Hag Carola |
RLD N RLD F Lanegotte's Zelda | 2019-08-07 | Kalix | SKK | Nybörjarklass | 79 poäng | Utterström Beatrice |
RLD N RLD F Lanegotte's Zelda | 2019-11-16 | Kalix | SKK | Nybörjarklass | 90 poäng | Utterström Beatrice |
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander | 2019-03-23 | Gävle | SBK | Avancerad klass | 0 poäng | Hedman Carina |
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander | 2019-03-23 | Gävle | SBK | Avancerad klass | 69 poäng | Wessberg Ida |
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander | 2019-04-28 | Upplands Väsby | SBK | Avancerad klass | 0 poäng | Wendel Kristin |
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander | 2019-04-28 | Upplands Väsby | SBK | Avancerad klass | 83 poäng | Wendel Kristin |
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander | 2019-05-11 | Täby | SBK | Avancerad klass | 0 poäng | Carlberg Lotta |
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander | 2019-05-30 | Uppsala | SHU | Avancerad klass | 82 poäng | Norström Elin |
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander | 2019-05-30 | Uppsala | SHU | Avancerad klass | 87 poäng | Hernander Louise |
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander | 2019-06-08 | Uppsala | SHU | Avancerad klass | 0 poäng | Kättström Maria |
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander | 2019-06-28 | Hallstavik | SBK | Mästarklass | 12 poäng | Hag Carola |
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander | 2019-06-28 | Hallstavik | SBK | Mästarklass | 67 poäng | Huuki Diana |
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander | 2019-07-20 | Alunda | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Åhs Margareta |
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander | 2019-09-03 | Uppsala | SHU | Mästarklass | 63 poäng | Sterner Martos E |
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander | 2019-09-07 | Tierp | SBK | Mästarklass | 43 poäng | Hernander Louise |
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander | 2019-09-07 | Tierp | SBK | Mästarklass | 51 poäng | Norström Elin |
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander | 2019-09-08 | Ekerö | SBK | Mästarklass | 51 poäng | Wendel Kristin |
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander | 2019-09-08 | Ekerö | SBK | Mästarklass | 74 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander | 2019-09-22 | Gävle | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Skoog Maria |
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander | 2019-09-22 | Gävle | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Persson Gunnel |
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander | 2019-10-18 | Uppsala/Knivsta | SBK | Mästarklass | 65 poäng | Hernander Louise |
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander | 2019-10-18 | Uppsala/Knivsta | SBK | Mästarklass | 56 poäng | Norström Elin |
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander | 2019-10-19 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 73 poäng | Hernander Louise |
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander | 2019-10-19 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 79 poäng | Braathen Johansson H |
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia | 2019-06-06 | Färjestaden | SBK | Nybörjarklass | 58 poäng | Persson Gunnel |
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia | 2019-07-02 | Ödeshög | SKK | Nybörjarklass | 63 poäng | Frejås Annelie |
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia | 2019-07-02 | Ödeshög | SKK | Nybörjarklass | 92 poäng | Arvestrand Therese |
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia | 2019-07-21 | Jönköping | SBC | Nybörjarklass | 78 poäng | Mattsson Lena |
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia | 2019-07-21 | Jönköping | SBC | Nybörjarklass | 83 poäng | Österlund Camilla |
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia | 2019-08-24 | Hultsfred | SBK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Krüger Anna |
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia | 2019-08-24 | Hultsfred | SBK | Fortsättningsklass | 34 poäng | Wessberg Ida |
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia | 2019-09-01 | Mönsterås | SBK | Fortsättningsklass | 66 poäng | Ortscheid Günter |
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia | 2019-09-01 | Mönsterås | SBK | Fortsättningsklass | 74 poäng | Eliasson Thulin Cari |
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia | 2019-09-14 | Kalmar | SBK | Fortsättningsklass | 65 poäng | Ortscheid Günter |
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia | 2019-09-14 | Kalmar | SBK | Fortsättningsklass | 80 poäng | Persson Gunnel |
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia | 2019-10-20 | Bålsta | SBK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Hedman Carina |
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia | 2019-10-20 | Bålsta | SBK | Fortsättningsklass | 79 poäng | Sandström Lisa |
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia | 2019-10-26 | Norrköping | SBK | Fortsättningsklass | 71 poäng | Ortscheid Günter |
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia | 2019-10-26 | Norrköping | SBK | Fortsättningsklass | 80 poäng | Aasen Linn |
RLD N LD STARTKLASS NW 1 Lingotto D'oro Hallifax Hill | 2019-05-11 | Torsås | SBK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Sandström Peter |
RLD N LD STARTKLASS NW 1 Lingotto D'oro Hallifax Hill | 2019-05-11 | Torsås | SBK | Fortsättningsklass | 48 poäng | Mattsson Lena |
RLD N LD STARTKLASS NW 1 Lingotto D'oro Hallifax Hill | 2019-09-01 | Mönsterås | SBK | Fortsättningsklass | 57 poäng | Eliasson Thulin Cari |
RLD N LD STARTKLASS NW 1 Lingotto D'oro Hallifax Hill | 2019-09-01 | Mönsterås | SBK | Fortsättningsklass | 68 poäng | Ortscheid Günter |
RLD N LD STARTKLASS NW 1 Lingotto D'oro Hallifax Hill | 2019-09-14 | Kalmar | SBK | Fortsättningsklass | 82 poäng | Ortscheid Günter |
RLD N LD STARTKLASS NW 1 Lingotto D'oro Hallifax Hill | 2019-09-14 | Kalmar | SBK | Fortsättningsklass | 87 poäng | Persson Gunnel |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | 2019-01-20 | Gävle | SBK | Mästarklass | 82 poäng | Hedman Carina |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | 2019-01-20 | Gävle | SBK | Mästarklass | 88 poäng | Swahn Natalie |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | 2019-04-14 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 66 poäng | Kättström Maria |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | 2019-04-14 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 89 poäng | Elegård Liss-Britt |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | 2019-04-28 | Upplands Väsby | SBK | Mästarklass | 74 poäng | Thörner Camilla |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | 2019-04-28 | Upplands Väsby | SBK | Mästarklass | 94 poäng | Hedman Carina |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | 2019-05-08 | Kungsör | SBK | Mästarklass | 91 poäng | Aasen Linn |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | 2019-06-01 | Gävle | SBK | Mästarklass | 63 poäng | Wessberg Ida |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | 2019-06-01 | Gävle | SBK | Mästarklass | 97 poäng | Krüger Anna |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | 2019-07-20 | Jönköping | SBC | Mästarklass | 80 poäng | Mattsson Lena |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | 2019-07-20 | Jönköping | SBC | Mästarklass | 82 poäng | Österlund Camilla |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | 2019-07-23 | Ödeshög | SKK | Mästarklass | 66 poäng | Wendel Kristin |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | 2019-07-23 | Ödeshög | SKK | Mästarklass | 71 poäng | Arvestrand Therese |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | 2019-08-18 | Vintrosa | SBK | Mästarklass | 94 poäng | Aasen Linn |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | 2019-08-18 | Vintrosa | SBK | Mästarklass | 100 poäng | Wendel Kristin |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | 2019-09-22 | Norsborg | SKK | Mästarklass | 80 poäng | Wendel Kristin |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | 2019-09-22 | Norsborg | SKK | Mästarklass | 83 poäng | Åhs Margareta |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | 2019-10-12 | Arboga | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Himmel Jana |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | 2019-10-12 | Arboga | SBK | Mästarklass | 89 poäng | Skoog Maria |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | 2019-10-18 | Uppsala/Knivsta | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Hernander Louise |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | 2019-10-18 | Uppsala/Knivsta | SBK | Mästarklass | 89 poäng | Norström Elin |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | 2019-11-09 | Värnamo | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Ljungberg Carina |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline | 2019-11-09 | Värnamo | SBK | Mästarklass | 91 poäng | Ortscheid Günter |
RLD N Lord Nelson's Kisen | 2019-11-09 | Stigen | SBK | Nybörjarklass | 0 poäng | Moberg Örn Louise |
RLD N Lord Nelson's Kisen | 2019-11-09 | Stigen | SBK | Nybörjarklass | 47 poäng | Larsson Maria |
RLD N Lord Nelson's Kisen | 2019-12-27 | Vårgårda | SKK | Nybörjarklass | 87 poäng | Klug Susanne |
RLD N Lord Nelson's Kisen | 2019-12-27 | Vårgårda | SKK | Nybörjarklass | 96 poäng | Moberg Örn Louise |
RLD N Lord Nelson's Troy | 2019-04-27 | Upplands Väsby | SBK | Nybörjarklass | 66 poäng | Huuki Diana |
RLD N Lord Nelson's Troy | 2019-05-05 | Farsta | SBK | Nybörjarklass | 24 poäng | Hag Carola |
RLD N Lord Nelson's Troy | 2019-05-12 | Enköping | SBK | Nybörjarklass | 56 poäng | Kättström Maria |
RLD N Lord Nelson's Troy | 2019-05-23 | Uppsala | SBK | Nybörjarklass | 95 poäng | Norström Elin |
RLD N Lord Nelson's Troy | 2019-06-12 | Lidingö | SBK | Nybörjarklass | 74 poäng | Angleby Sofia |
RLD N Lord Nelson's Troy | 2019-07-20 | Alunda | SBK | Nybörjarklass | 85 poäng | Elegård Liss-Britt |
RLD F Lundens Bellagotto Belladonna | 2019-07-26 | Torsås | SBK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Sandström Peter |
RLD F Lundens Bellagotto Belladonna | 2019-07-26 | Torsås | SBK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Wessberg Ida |
RLD N RLD F Nostryffelns Jonna Di Fedro | 2019-12-08 | Fagersta | SBK | Nybörjarklass | 79 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N RLD F Nostryffelns Jonna Di Fedro | 2019-12-08 | Fagersta | SBK | Nybörjarklass | 95 poäng | Strömberg Katarina |
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo | 2019-05-01 | Kalmar | SBK | Mästarklass | 82 poäng | Ortscheid Günter |
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo | 2019-05-01 | Kalmar | SBK | Mästarklass | 96 poäng | Persson Gunnel |
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo | 2019-05-11 | Torsås | SBK | Mästarklass | 73 poäng | Sandström Peter |
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo | 2019-05-11 | Torsås | SBK | Mästarklass | 73 poäng | Mattsson Lena |
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo | 2019-08-31 | Mönsterås | SBK | Mästarklass | 79 poäng | Eliasson Thulin Cari |
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo | 2019-08-31 | Mönsterås | SBK | Mästarklass | 94 poäng | Ortscheid Günter |
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo | 2019-09-15 | Oskarshamn | SBK | Mästarklass | 41 poäng | Mattsson Lena |
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo | 2019-09-15 | Oskarshamn | SBK | Mästarklass | 64 poäng | Ortscheid Günter |
LPI RLD A Nostryffelns Nina | 2019-05-01 | Kalmar | SBK | Avancerad klass | 80 poäng | Ortscheid Günter |
LPI RLD A Nostryffelns Nina | 2019-05-01 | Kalmar | SBK | Avancerad klass | 86 poäng | Persson Gunnel |
SE VCH Pelinas First Kiss | 2019-06-15 | Järvsö | SBK | Nybörjarklass | 0 poäng | Norberg Carina |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Quintinos Ombretti | 2019-04-27 | Uppsala | SBK | Avancerad klass | 88 poäng | Åhs Margareta |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Quintinos Ombretti | 2019-04-27 | Uppsala | SBK | Avancerad klass | 99 poäng | Hernander Louise |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Quintinos Ombretti | 2019-04-28 | Upplands Väsby | SBK | Avancerad klass | 80 poäng | Wendel Kristin |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Quintinos Ombretti | 2019-04-28 | Upplands Väsby | SBK | Avancerad klass | 97 poäng | Wendel Kristin |
RLD N Riding's Egli | 2019-02-03 | Ulricehamn | SBK | Fortsättningsklass | 45 poäng | Andersson Jan-Olof |
RLD N Riding's Egli | 2019-02-03 | Ulricehamn | SBK | Fortsättningsklass | 57 poäng | Svanstedt Eva |
RLD N Riding's Egli | 2019-04-07 | Ulricehamn | SBK | Fortsättningsklass | 51 poäng | Arvestrand Therese |
RLD N Riding's Egli | 2019-04-07 | Ulricehamn | SBK | Fortsättningsklass | 57 poäng | Wendel Kristin |
RLD N Riding's Egli | 2019-04-14 | Skillingaryd | SBK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Ertzinger Sofie |
RLD N Riding's Egli | 2019-04-14 | Skillingaryd | SBK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Ertzinger Filip |
RLD N Riding's Egli | 2019-07-09 | Ödeshög | SKK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Arvestrand Therese |
RLD N Riding's Egli | 2019-07-09 | Ödeshög | SKK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Wessberg Ida |
SE VCH RLD N RLD F RLD A NW 1 Rowntree Elettra | 2019-09-03 | Uppsala | SHU | Nybörjarklass | 67 poäng | Hernander Louise |
SE VCH RLD N RLD F RLD A NW 1 Rowntree Elettra | 2019-09-08 | Norsborg | SKK | Nybörjarklass | 63 poäng | Braathen Johansson H |
SE VCH RLD N RLD F RLD A NW 1 Rowntree Elettra | 2019-09-08 | Norsborg | SKK | Nybörjarklass | 77 poäng | Wessberg Ida |
SE VCH RLD N RLD F RLD A NW 1 Rowntree Elettra | 2019-09-21 | Norrtälje | SBK | Nybörjarklass | 97 poäng | Huuki Diana |
SE VCH RLD N RLD F RLD A NW 1 Rowntree Elettra | 2019-10-20 | Bålsta | SBK | Nybörjarklass | 67 poäng | Gustafsson Caroline |
SE VCH RLD N RLD F RLD A NW 1 Rowntree Elettra | 2019-10-20 | Bålsta | SBK | Nybörjarklass | 93 poäng | Elegård Liss-Britt |
SE VCH RLD N RLD F RLD A NW 1 Rowntree Elettra | 2019-11-30 | Gävle | SBK | Nybörjarklass | 91 poäng | Hedman Carina |
RLD N Rowntree Jolly Viking | 2019-09-21 | Gävle | SBK | Nybörjarklass | 35 poäng | Hernander Louise |
RLD N Rowntree Jolly Viking | 2019-09-21 | Gävle | SBK | Nybörjarklass | 49 poäng | Persson Gunnel |
RLD N Rowntree Jolly Viking | 2019-12-01 | Gävle | SBK | Nybörjarklass | 73 poäng | Hedman Carina |
RLD N Rowntree Kittiwake | 2019-05-30 | Söderhamn | SBK | Nybörjarklass | 83 poäng | Norberg Carina |
RLD N Rowntree Kittiwake | 2019-05-30 | Söderhamn | SBK | Nybörjarklass | 87 poäng | Norberg Carina |
RLD N Rowntree Kittiwake | 2019-08-24 | Järvsö | SBK | Nybörjarklass | 85 poäng | Norberg Carina |
RLD N Rowntree Kittiwake | 2019-08-24 | Järvsö | SBK | Nybörjarklass | 87 poäng | Norberg Carina |
RLD N Rowntree Kittiwake | 2019-09-21 | Söderhamn | SBK | Fortsättningsklass | 27 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N Rowntree Kittiwake | 2019-09-21 | Söderhamn | SBK | Fortsättningsklass | 87 poäng | Strömberg Katarina |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore | 2019-01-20 | Gävle | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Hedman Carina |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore | 2019-01-20 | Gävle | SBK | Mästarklass | 72 poäng | Swahn Natalie |
SE VCH C.I.B. RLD N SE JV-15 NO V-16 NORD UCH & SE UCH Rowntree Ugo Unico | 2019-02-08 | Njurunda | SBK | Fortsättningsklass | 92 poäng | Svelander Lena |
SE VCH C.I.B. RLD N SE JV-15 NO V-16 NORD UCH & SE UCH Rowntree Ugo Unico | 2019-02-08 | Njurunda | SBK | Fortsättningsklass | 99 poäng | Vengelin Annette |
SE VCH C.I.B. RLD N SE JV-15 NO V-16 NORD UCH & SE UCH Rowntree Ugo Unico | 2019-04-21 | Gävle | SBK | Fortsättningsklass | 77 poäng | Hedman Carina |
SE VCH C.I.B. RLD N SE JV-15 NO V-16 NORD UCH & SE UCH Rowntree Ugo Unico | 2019-04-21 | Gävle | SBK | Fortsättningsklass | 85 poäng | Åhs Margareta |
SE VCH C.I.B. RLD N SE JV-15 NO V-16 NORD UCH & SE UCH Rowntree Ugo Unico | 2019-09-22 | Gävle | SBK | Avancerad klass | 70 poäng | Persson Gunnel |
SE VCH C.I.B. RLD N SE JV-15 NO V-16 NORD UCH & SE UCH Rowntree Ugo Unico | 2019-09-22 | Gävle | SBK | Avancerad klass | 95 poäng | Skoog Maria |
SE VCH C.I.B. RLD N SE JV-15 NO V-16 NORD UCH & SE UCH Rowntree Ugo Unico | 2019-09-28 | Gävle | SBK | Avancerad klass | 84 poäng | Hernander Louise |
SE VCH C.I.B. RLD N SE JV-15 NO V-16 NORD UCH & SE UCH Rowntree Ugo Unico | 2019-09-28 | Gävle | SBK | Avancerad klass | 86 poäng | Åhs Margareta |
SE VCH RLD N NW 1 Rowntree Vincenza | 2019-05-30 | Uppsala | SHU | Fortsättningsklass | 30 poäng | Hernander Louise |
SE VCH RLD N NW 1 Rowntree Vincenza | 2019-05-30 | Uppsala | SHU | Fortsättningsklass | 35 poäng | Norström Elin |
SE VCH RLD N NW 1 Rowntree Vincenza | 2019-06-30 | Hudiksvall | SBK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Vengelin Annette |
SE VCH RLD N NW 1 Rowntree Vincenza | 2019-06-30 | Hudiksvall | SBK | Fortsättningsklass | 25 poäng | Vengelin Annette |
SE VCH RLD N NW 1 Rowntree Vincenza | 2019-08-04 | Gävle | SBK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Norberg Carina |
SE VCH RLD N NW 1 Rowntree Vincenza | 2019-08-04 | Gävle | SBK | Fortsättningsklass | 7 poäng | Hedman Carina |
NW 1 Rowntree Zuccata Ricetta | 2019-10-14 | Tierp | SBK | Nybörjarklass | 46 poäng | Hernander Louise |
NW 1 Rowntree Zuccata Ricetta | 2019-10-14 | Tierp | SBK | Nybörjarklass | 59 poäng | Hernander Louise |
NW 1 Rowntree Zuccata Ricetta | 2019-12-08 | Fagersta | SBK | Nybörjarklass | 68 poäng | Strömberg Katarina |
NW 1 Rowntree Zuccata Ricetta | 2019-12-08 | Fagersta | SBK | Nybörjarklass | 80 poäng | Strömberg Katarina |
NW 1 Rowntree Zuccata Ricetta | 2019-12-26 | Gävle | SBK | Nybörjarklass | 62 poäng | Hedman Carina |
NW 1 Rowntree Zuccata Ricetta | 2019-12-26 | Gävle | SBK | Nybörjarklass | 69 poäng | Hedman Carina |
SE VCH LPI HTM I RLD N Scheffelfältets Demis Dundl• | 2019-08-11 | Flen | SBK | Fortsättningsklass | 29 poäng | Andersson Jan-Olof |
SE VCH LPI HTM I RLD N Scheffelfältets Demis Dundl• | 2019-10-19 | Söderköping | SBK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Svärd Caroline |
SE VCH LPI HTM I RLD N Scheffelfältets Demis Dundl• | 2019-11-09 | Ljungsbro | SHU | Fortsättningsklass | 0 poäng | Wessberg Ida |
SE VCH LPI HTM I RLD N Scheffelfältets Demis Dundl• | 2019-11-09 | Ljungsbro | SHU | Fortsättningsklass | 0 poäng | Wessberg Ida |
RLD N RLD F RLD A NW 1 NW 2 Scheffelfältets Ricciolina Maja | 2019-02-03 | Ulricehamn | SBK | Fortsättningsklass | 77 poäng | Svanstedt Eva |
RLD N RLD F RLD A NW 1 NW 2 Scheffelfältets Ricciolina Maja | 2019-02-03 | Ulricehamn | SBK | Fortsättningsklass | 94 poäng | Andersson Jan-Olof |
RLD N RLD F RLD A NW 1 NW 2 Scheffelfältets Ricciolina Maja | 2019-04-27 | Uddevalla | SBK | Avancerad klass | 34 poäng | Larsson Maria |
RLD N RLD F RLD A NW 1 NW 2 Scheffelfältets Ricciolina Maja | 2019-04-27 | Uddevalla | SBK | Avancerad klass | 62 poäng | Bergström Diana |
RLD N RLD F RLD A NW 1 NW 2 Scheffelfältets Ricciolina Maja | 2019-05-30 | Kungsbacka | SBK | Avancerad klass | 28 poäng | Segvall Marie-Louise |
RLD N RLD F RLD A NW 1 NW 2 Scheffelfältets Ricciolina Maja | 2019-05-30 | Kungsbacka | SBK | Avancerad klass | 69 poäng | Dahlqvist Ingrid |
RLD N RLD F RLD A NW 1 NW 2 Scheffelfältets Ricciolina Maja | 2019-08-18 | Ed | SBK | Avancerad klass | 74 poäng | Larsson Maria |
RLD N RLD F RLD A NW 1 NW 2 Scheffelfältets Ricciolina Maja | 2019-08-18 | Ed | SBK | Avancerad klass | 80 poäng | Larsson Maria |
RLD N RLD F RLD A NW 1 NW 2 Scheffelfältets Ricciolina Maja | 2019-09-01 | Stora Höga | SBK | Avancerad klass | 56 poäng | Skogström Mia |
RLD N RLD F RLD A NW 1 NW 2 Scheffelfältets Ricciolina Maja | 2019-09-01 | Stora Höga | SBK | Avancerad klass | 83 poäng | Andersson Jan-Olof |
RLD N RLD F RLD A NW 1 NW 2 Scheffelfältets Ricciolina Maja | 2019-09-16 | Angered | SBK | Avancerad klass | 71 poäng | Freij Sandra |
RLD N RLD F RLD A NW 1 NW 2 Scheffelfältets Ricciolina Maja | 2019-09-16 | Angered | SBK | Avancerad klass | 79 poäng | Freij Sandra |
RLD N RLD F RLD A NW 1 NW 2 Scheffelfältets Ricciolina Maja | 2019-11-03 | Göteborg | SBK | Avancerad klass | 0 poäng | Friis Hansen Eva |
RLD N RLD F RLD A NW 1 NW 2 Scheffelfältets Ricciolina Maja | 2019-11-10 | Stigen | SBK | Avancerad klass | 66 poäng | Larsson Maria |
RLD N RLD F RLD A NW 1 NW 2 Scheffelfältets Ricciolina Maja | 2019-11-10 | Stigen | SBK | Avancerad klass | 79 poäng | Moberg Örn Louise |
RLD N RLD F RLD A NW 1 NW 2 Scheffelfältets Ricciolina Maja | 2019-12-01 | Mellerud | SBK | Avancerad klass | 0 poäng | Bergström Diana |
C.I.B. DK UCH NO UCH RLD F RLD A SE UCH&VCH Semenzinas Use For Pleasure | 2019-02-03 | Ulricehamn | SBK | Fortsättningsklass | 60 poäng | Andersson Jan-Olof |
C.I.B. DK UCH NO UCH RLD F RLD A SE UCH&VCH Semenzinas Use For Pleasure | 2019-02-03 | Ulricehamn | SBK | Fortsättningsklass | 79 poäng | Svanstedt Eva |
C.I.B. DK UCH NO UCH RLD F RLD A SE UCH&VCH Semenzinas Use For Pleasure | 2019-04-07 | Ulricehamn | SBK | Fortsättningsklass | 63 poäng | Arvestrand Therese |
C.I.B. DK UCH NO UCH RLD F RLD A SE UCH&VCH Semenzinas Use For Pleasure | 2019-04-07 | Ulricehamn | SBK | Fortsättningsklass | 97 poäng | Wendel Kristin |
C.I.B. DK UCH NO UCH RLD F RLD A SE UCH&VCH Semenzinas Use For Pleasure | 2019-04-14 | Skillingaryd | SBK | Fortsättningsklass | 82 poäng | Ertzinger Sofie |
C.I.B. DK UCH NO UCH RLD F RLD A SE UCH&VCH Semenzinas Use For Pleasure | 2019-04-14 | Skillingaryd | SBK | Fortsättningsklass | 82 poäng | Ertzinger Filip |
C.I.B. DK UCH NO UCH RLD F RLD A SE UCH&VCH Semenzinas Use For Pleasure | 2019-07-09 | Ödeshög | SKK | Fortsättningsklass | 55 poäng | Arvestrand Therese |
C.I.B. DK UCH NO UCH RLD F RLD A SE UCH&VCH Semenzinas Use For Pleasure | 2019-07-09 | Ödeshög | SKK | Fortsättningsklass | 71 poäng | Wessberg Ida |
C.I.B. DK UCH NO UCH RLD F RLD A SE UCH&VCH Semenzinas Use For Pleasure | 2019-07-16 | Ödeshög | SKK | Avancerad klass | 0 poäng | Mattsson Lena |
C.I.B. DK UCH NO UCH RLD F RLD A SE UCH&VCH Semenzinas Use For Pleasure | 2019-07-16 | Ödeshög | SKK | Avancerad klass | 49 poäng | Arvestrand Therese |
C.I.B. DK UCH NO UCH RLD F RLD A SE UCH&VCH Semenzinas Use For Pleasure | 2019-08-24 | Jönköping | SBK | Avancerad klass | 79 poäng | Mårtensson Christer |
C.I.B. DK UCH NO UCH RLD F RLD A SE UCH&VCH Semenzinas Use For Pleasure | 2019-08-24 | Jönköping | SBK | Avancerad klass | 91 poäng | Österlund Camilla |
C.I.B. DK UCH NO UCH RLD F RLD A SE UCH&VCH Semenzinas Use For Pleasure | 2019-08-25 | Jönköping | SBK | Avancerad klass | 67 poäng | Thorsén Mona |
C.I.B. DK UCH NO UCH RLD F RLD A SE UCH&VCH Semenzinas Use For Pleasure | 2019-08-25 | Jönköping | SBK | Avancerad klass | 84 poäng | Thorsén Mona |
RLD N Semenzinas Very Shining | 2019-07-05 | Falkenberg | SBK | Nybörjarklass | 85 poäng | Johansson Karin |
RLD N Semenzinas Very Shining | 2019-07-06 | Falkenberg | SBK | Nybörjarklass | 78 poäng | Ertzinger Sofie |
RLD N Semenzinas Very Shining | 2019-09-05 | Alingsås | SBK | Nybörjarklass | 70 poäng | Thorsén Mona |
RLD N Semenzinas Very Shining | 2019-09-05 | Alingsås | SBK | Nybörjarklass | 90 poäng | Svanstedt Eva |
RLD N Semenzinas Very Shining | 2019-09-29 | Mark | SBK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Skogström Mia |
RLD N Semenzinas Very Shining | 2019-09-29 | Mark | SBK | Fortsättningsklass | 0 poäng | Andersson Jan-Olof |
Soul to Soul Fredo Fabiano | 2019-06-30 | Simrishamn | SBK | Nybörjarklass | 47 poäng | Ertzinger Sofie |
Soul to Soul Fredo Fabiano | 2019-09-01 | Veberöd | SBK | Nybörjarklass | 0 poäng | Palm Beatrice |
Soul to Soul Fredo Fabiano | 2019-10-06 | Lomma | SBK | Nybörjarklass | 0 poäng | Dahlstedt Anna Karin |
RLD N Sörgårdskullens Leopold | 2019-04-27 | Upplands Väsby | SBK | Nybörjarklass | 49 poäng | Gerdlind Lise Lott |
RLD N Sörgårdskullens Leopold | 2019-04-27 | Upplands Väsby | SBK | Nybörjarklass | 59 poäng | Huuki Diana |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-03-23 | Gävle | SBK | Avancerad klass | 76 poäng | Wessberg Ida |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-03-23 | Gävle | SBK | Avancerad klass | 87 poäng | Hedman Carina |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-04-27 | Uppsala | SBK | Avancerad klass | 86 poäng | Åhs Margareta |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-04-27 | Uppsala | SBK | Avancerad klass | 99 poäng | Hernander Louise |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-04-28 | Upplands Väsby | SBK | Avancerad klass | 67 poäng | Wendel Kristin |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-04-28 | Upplands Väsby | SBK | Avancerad klass | 87 poäng | Wendel Kristin |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-05-11 | Norrtälje | SBK | Avancerad klass | 58 poäng | Hernander Louise |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-05-30 | Uppsala | SHU | Avancerad klass | 71 poäng | Hernander Louise |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-05-30 | Uppsala | SHU | Avancerad klass | 76 poäng | Norström Elin |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-06-28 | Hallstavik | SBK | Avancerad klass | 66 poäng | Huuki Diana |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-06-28 | Hallstavik | SBK | Avancerad klass | 86 poäng | Gustafsson Caroline |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-08-17 | Uppsala | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Angleby Sofia |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-08-17 | Uppsala | SBK | Mästarklass | 90 poäng | Hag Carola |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-08-18 | Uppsala | SBK | Mästarklass | 70 poäng | Carlberg Lotta |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-08-18 | Uppsala | SBK | Mästarklass | 85 poäng | Huuki Diana |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-08-31 | Ösmo | SBK | Mästarklass | 87 poäng | Penttilä Linda |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-08-31 | Ösmo | SBK | Mästarklass | 92 poäng | Hernander Louise |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-08-31 | Ösmo | SBK | Mästarklass | 98 poäng | Gerdlind Lise Lott |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-09-07 | Tierp | SBK | Mästarklass | 81 poäng | Norström Elin |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-09-07 | Tierp | SBK | Mästarklass | 82 poäng | Hernander Louise |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-09-08 | Ekerö | SBK | Mästarklass | 66 poäng | Wendel Kristin |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-09-08 | Ekerö | SBK | Mästarklass | 72 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-09-22 | Gävle | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Persson Gunnel |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-09-22 | Gävle | SBK | Mästarklass | 65 poäng | Skoog Maria |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-10-19 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 34 poäng | Sandström Lisa |
RLD N&F&A SE RALLYCH NW 1 Tre Pe's Donna-Lee | 2019-10-19 | Bålsta | SBK | Mästarklass | 88 poäng | Huuki Diana |
RLD N Updates Isabeau | 2019-04-27 | Upplands Väsby | SBK | Nybörjarklass | 0 poäng | Huuki Diana |
RLD N Updates Isabeau | 2019-04-27 | Upplands Väsby | SBK | Nybörjarklass | 0 poäng | Gerdlind Lise Lott |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-04-06 | Ulricehamn | SBK | Mästarklass | 87 poäng | Frejås Annelie |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-04-06 | Ulricehamn | SBK | Mästarklass | 91 poäng | Ortscheid Günter |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-04-27 | Göteborg | SBK | Mästarklass | 79 poäng | Persdotter Hildur |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-04-27 | Göteborg | SBK | Mästarklass | 88 poäng | Segvall Marie-Louise |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-04-27 | Göteborg | SBK | Mästarklass | 93 poäng | Andersson Jan-Olof |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-04-28 | Göteborg | SBK | Mästarklass | 73 poäng | Krüger Anna |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-04-28 | Göteborg | SBK | Mästarklass | 87 poäng | Dahlqvist Ingrid |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-04-28 | Göteborg | SBK | Mästarklass | 96 poäng | Andersson Jan-Olof |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-05-11 | Borås | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Jensen Lisa |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-05-11 | Borås | SBK | Mästarklass | 84 poäng | Jensen Lisa |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-05-12 | Mellerud | SBK | Mästarklass | 72 poäng | Bergström Diana |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-05-12 | Mellerud | SBK | Mästarklass | 76 poäng | Larsson Maria |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-05-19 | Skövde | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Wendel Kristin |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-05-19 | Skövde | SBK | Mästarklass | 97 poäng | Bratt Mona |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-05-25 | Stora Höga | SBK | Mästarklass | 63 poäng | Persdotter Hildur |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-05-25 | Stora Höga | SBK | Mästarklass | 89 poäng | Persdotter Hildur |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-08-18 | Ulricehamn | SBK | Mästarklass | 80 poäng | Klug Susanne |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-08-18 | Ulricehamn | SBK | Mästarklass | 85 poäng | Ortscheid Günter |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-09-01 | Vårgårda | SBK | Mästarklass | 76 poäng | Bergström Diana |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-09-01 | Vårgårda | SBK | Mästarklass | 86 poäng | Gustafsson Caroline |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-09-08 | Stenkullen | SBK | Mästarklass | 81 poäng | Sävner Pia |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-09-08 | Stenkullen | SBK | Mästarklass | 93 poäng | Klug Susanne |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-09-28 | Ulricehamn | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Sävner Pia |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-09-28 | Ulricehamn | SBK | Mästarklass | 85 poäng | Österlund Camilla |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-11-10 | Stigen | SBK | Mästarklass | 83 poäng | Moberg Örn Louise |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-11-10 | Stigen | SBK | Mästarklass | 90 poäng | Larsson Maria |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina | 2019-11-24 | Kungsbacka | SBK | Mästarklass | 0 poäng | Klug Susanne |