2018-03-25 |
D hoppklass I Medium - SBK Ulricehamn, Lindskog Malin |
2018-03-25 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Lindskog Malin |
2018-03-25 |
9 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Lindskog Malin |
2018-04-22 |
10 agility klass I Medium Noll fel - SBK Partille/Götebo, Eriksson Louise |
2018-04-22 |
12 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Partille/Götebo, Eriksson Louise |
2018-05-05 |
D agility klass I Medium - SBK Forserum, Tuomisto Catharina |
2018-05-05 |
4 agility klass I Medium Noll fel - SBK Forserum, Tuomisto Catharina |
2018-05-05 |
5 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Forserum, Gustavsson Mats |
2018-05-05 |
11 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Forserum, Gustavsson Mats |
2018-06-10 |
18 agility klass I Medium Noll fel - SBK Svenljunga, Eriksson Louise |
2018-06-10 |
14 agility klass I Medium Noll fel - SBK Svenljunga, Eriksson Louise |
2018-06-10 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Svenljunga, Eriksson Louise |
2018-06-10 |
15 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Svenljunga, Eriksson Louise |
2018-07-18 |
D agility klass I Medium - SBK Kungälv, Lundh Viktoria |
2018-07-18 |
14 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Kungälv, Silfverberg Andreas |
2018-07-19 |
D agility klass I Medium - SBK Kungälv, Virtanen Anders |
2018-07-19 |
D hoppklass I Medium - SBK Kungälv, Alden Magne |
2018-08-16 |
16 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Borås, Roxenwell Lejonellee |
2018-08-16 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Borås, Roxenwell Lejonellee |
2018-08-26 |
D agility klass I Medium - SBK Höganäs, Erlandson Jonas |
2018-08-26 |
4 agility klass I Medium Noll fel - SBK Höganäs, Erlandson Jonas |
2018-08-26 |
D hoppklass I Medium - SBK Höganäs, Sundvall Jörgen |
2018-08-26 |
D hoppklass I Medium - SBK Höganäs, Sundvall Jörgen |
2018-09-15 |
5 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Laholm, Lundström Anna |
2018-09-15 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Laholm, Johansson Christpher |
2018-09-15 |
D hoppklass I Medium - SAGIK Laholm, Johansson Christpher |
2018-10-13 |
2 agility klass I Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Juréhn Thomas |
2018-10-13 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Ahlin Yvonne |
2018-11-11 |
D agility klass I Medium - SBK Ulricehamn, Uhlan Renée |
2018-11-11 |
15 agility klass I Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Uhlan Renée |
2018-11-11 |
8 agility klass I Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Uhlan Renée |
2018-11-11 |
D agility klass I Medium - SBK Ulricehamn, Uhlan Renée |
2018-11-11 |
15 agility klass I Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Uhlan Renée |
2018-11-11 |
8 agility klass I Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Uhlan Renée |
2018-11-17 |
8 agility klass I Medium Noll fel - SBK Jönköping, Gustavsson Mats |
2018-11-17 |
14 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Jönköping, Gustavsson Mats |
2018-11-17 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Jönköping, Gustavsson Mats |
2018-12-01 |
2 agility klass I Medium Noll fel - SBK Axvall, Hagström Jakobsson T |
2018-12-01 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Axvall, Karlsson Tina |
2018-12-01 |
8 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Axvall, Karlsson Tina |
2019-01-19 |
7 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Roxenwell Lejonellee |
2019-01-19 |
D hoppklass II Medium - SBK Ulricehamn, Roxenwell Lejonellee |
2019-01-19 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Roxenwell Lejonellee |
2019-02-10 |
D agility klass II Medium - SBK Ulricehamn, Lindskog Malin |
2019-02-10 |
2 agility klass II Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Lindskog Malin |
2019-02-10 |
3 agility klass II Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Lindskog Malin |
2019-04-06 |
15 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-04-06 |
4 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-04-06 |
5 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-04-07 |
D agility klass II Medium - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-04-07 |
4 agility klass II Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-04-07 |
D agility klass II Medium - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-05-05 |
2 agility klass II Medium Noll fel - SBK Partille, Jonasson Fredrika |
2019-05-05 |
D agility klass II Medium - SBK Partille, Jonasson Fredrika |
2019-05-05 |
8 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Partille, Jonasson Fredrika |
2019-05-11 |
D agility klass II Medium - SBK Götene Brukshun, Karlsson Tina |
2019-05-11 |
D agility klass II Medium - SBK Götene Brukshun, Karlsson Tina |
2019-05-11 |
D hoppklass II Medium - SBK Götene Brukshun, Hagström Jakobsson T |
2019-05-18 |
D agility klass II Medium - SBK Halmstad, Karlsson Kalle |
2019-05-18 |
8 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Halmstad, Premholt Gullberg A |
2019-05-18 |
7 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Halmstad, Lundh Viktoria |
2019-06-02 |
D agility klass II Medium - SBK Bjuv, Lundh Viktoria |
2019-06-02 |
2 agility klass II Medium Noll fel - SBK Bjuv, Erlandson Jonas |
2019-06-02 |
7 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Bjuv, Erlandson Jonas |
2019-06-02 |
3 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Bjuv, Lundh Viktoria |
2019-06-13 |
D agility klass II Medium - SBK Mölndal, Käll Anna |
2019-06-13 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Mölndal, Käll Anna |
2019-06-13 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Mölndal, Käll Anna |
2019-06-25 |
4 agility klass II Medium Noll fel - SAGIK Dannike/Borås, Käll Anna |
2019-06-25 |
8 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Dannike/Borås, Käll Anna |
2019-06-25 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Dannike/Borås, Käll Anna |
2019-07-13 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Landvetter, Erlandson Jonas |
2019-07-13 |
5 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Landvetter, Erlandson Jonas |
2019-07-13 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Landvetter, Erlandson Jonas |
2019-07-13 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Landvetter, Erlandson Jonas |
2019-08-15 |
1 agility klass II Medium Noll fel - SBK Varberg, Eriksson Louise |
2019-08-15 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Varberg, Eriksson Louise |
2019-08-18 |
1 agility klass II Medium Noll fel - SBK Kungsbacka, Eriksson Louise |
2019-08-18 |
D agility klass II Medium - SBK Kungsbacka, Eriksson Louise |
2019-08-18 |
D hoppklass II Medium - SBK Kungsbacka, Eriksson Louise |
2019-08-18 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Kungsbacka, Eriksson Louise |
2019-08-20 |
5 agility klass II Medium Noll fel - SAGIK Landvetter, Alden Magne |
2019-08-20 |
6 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Landvetter, Alden Magne |
2019-08-20 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Landvetter, Alden Magne |
2019-09-07 |
D agility klass III Medium - SAGIK Växjö, Lindskog Malin |
2019-09-07 |
D agility klass III Medium - SAGIK Växjö, Lindskog Malin |
2019-09-07 |
19 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Växjö, Wrede Åsa |
2019-09-07 |
11 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Växjö, Tangfelt Joakim |
2019-09-08 |
D agility klass III Medium - SAGIK Växjö, Wrede Åsa |
2019-09-08 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Växjö, Lindskog Malin |
2019-09-14 |
D agility klass III Medium - SBK Jönköping, Karlsson Tina |
2019-09-14 |
D agility klass III Medium - SBK Jönköping, Karlsson Tina |
2019-09-14 |
23 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Jönköping, Erlandson Jonas |
2019-09-14 |
29 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Jönköping, Erlandson Jonas |
2019-10-05 |
D agility klass III Medium - SBK Mölndal, Rasmusson Oliver |
2019-10-05 |
14 agility klass III Medium Noll fel - SBK Mölndal, Rasmusson Oliver |
2019-10-05 |
19 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Mölndal, Tuomisto Catharina |
2019-10-05 |
D hoppklass III Medium - SBK Mölndal, Karlsson Kalle |
2019-10-12 |
9 agility klass III Medium Noll fel - SBK Vårgårda, Sassner Lars |
2019-10-12 |
D hoppklass III Medium - SBK Vårgårda, Gustavsson Mats |
2019-11-02 |
D agility klass III Medium - SAGIK Landvetter, Gott Fanny |
2019-11-02 |
D agility klass III Medium - SAGIK Landvetter, Gott Fanny |
2019-11-02 |
4 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Landvetter, Karlsson Tina |
2019-11-03 |
19 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Landvetter, Karlsson Tina |
2019-11-03 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Landvetter, Gott Fanny |
2019-11-03 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Landvetter, Karlsson Tina |
2019-11-12 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Landvetter, Erlandson Jonas |
2019-11-12 |
9 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Landvetter, Erlandson Jonas |
2019-11-12 |
6 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Landvetter, Erlandson Jonas |
2019-11-24 |
D hoppklass III Medium - SBK Ulricehamn, Gustavsson Mats |
2019-11-24 |
19 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Gustavsson Mats |
2019-11-24 |
11 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Gustavsson Mats |
2019-12-07 |
D agility klass III Medium - SAGIK Vårgårda, Suomalainen Jari |
2019-12-07 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Vårgårda, Suomalainen Jari |
2019-12-08 |
D agility klass III Medium - SAGIK Vårgårda, Karlsson Kalle |
2019-12-08 |
18 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Vårgårda, Suomalainen Jari |
2019-12-08 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Vårgårda, Karlsson Kalle |
2020-02-01 |
D agility klass III Medium - SBK Ulricehamn, Lindskog Malin |
2020-02-01 |
6 agility klass III Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Lindskog Malin |
2020-02-01 |
D agility klass III Medium - SBK Ulricehamn, Lindskog Malin |
2020-02-01 |
D agility klass III Medium - SBK Ulricehamn, Lindskog Malin |
2020-02-15 |
21 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Vårgårda, Lundh Viktoria |
2020-02-15 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Vårgårda, Hermansson Annelie |
2020-02-29 |
D agility klass III Medium - SAGIK Landvetter, Lindqvist Nils |
2020-02-29 |
D agility klass III Medium - SAGIK Landvetter, Bertelsen Bonnik |
2020-02-29 |
7 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Landvetter, Bertelsen Bonnik |
2020-02-29 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Landvetter, Bertelsen Bonnik |