2020-09-25 |
D agility klass I Medium - SAGIK Kävinge, Lundh Viktoria |
2020-09-25 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Kävinge, Lundh Viktoria |
2020-09-26 |
D agility klass I Medium - SHU Vankiva, Rasmusson Oliver |
2020-09-26 |
D hoppklass I Medium - SHU Vankiva, Rasmusson Oliver |
2020-09-26 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Ystad, Lundh Viktoria |
2020-09-26 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Ystad, Lundh Viktoria |
2020-10-03 |
5 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Landvetter, Lindqvist Nils |
2020-10-03 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Landvetter, Lindqvist Nils |
2020-10-03 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Landvetter, Lindqvist Nils |
2020-10-04 |
D agility klass I Medium - SAGIK Landvetter, Lindqvist Nils |
2020-10-04 |
5 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Landvetter, Lindqvist Nils |
2020-10-04 |
D agility klass I Medium - SAGIK Landvetter, Lindqvist Nils |
2020-10-10 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SBK Mölndal, Tangfelt Pär |
2020-10-10 |
D agility klass I Medium - SBK Mölndal, Tangfelt Pär |
2020-10-10 |
D hoppklass I Medium - SBK Mölndal, Tangfelt Pär |
2020-10-10 |
D hoppklass I Medium - SBK Mölndal, Tangfelt Pär |
2020-10-11 |
1 agility klass I Medium Noll fel - SHU Klippan, Roxenwell Lejonellee |
2020-10-11 |
D hoppklass I Medium - SHU Klippan, Roxenwell Lejonellee |
2020-10-11 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SHU Klippan, Roxenwell Lejonellee |
2020-10-24 |
D agility klass II Medium - SAGIK Kävlinge, Savikko Seppo |
2020-10-24 |
D agility klass II Medium - SAGIK Kävlinge, Savikko Seppo |
2020-10-24 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Kävlinge, Savikko Seppo |
2020-10-24 |
6 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Savikko Seppo |
2021-06-06 |
D agility klass II Medium - SBK Lund, Nilsson Jens |
2021-06-06 |
D agility klass II Medium - SBK Lund, Nilsson Jens |
2021-06-06 |
10 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Lund, Erlandson Jonas |
2021-06-06 |
14 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Lund, Erlandson Jonas |
2021-06-12 |
1 agility klass II Medium Noll fel - SAGIK Svedala, Nilsson Jens |
2021-06-12 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Svedala, Rasmusson Oliver |
2021-06-13 |
D agility klass II Medium - SAGIK Svedala, Rasmusson Oliver |
2021-06-13 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Svedala, Nilsson Jens |
2021-06-19 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Landvetter, Erlandson Jonas |
2021-06-19 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Landvetter, Erlandson Jonas |
2021-06-19 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Landvetter, Erlandson Jonas |
2021-06-20 |
1 agility klass II Medium Noll fel - SAGIK Landvetter, Erlandson Jonas |
2021-06-20 |
1 agility klass II Medium Noll fel - SAGIK Landvetter, Erlandson Jonas |
2021-06-20 |
1 agility klass II Medium Noll fel - SAGIK Landvetter, Erlandson Jonas |
2021-06-25 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Kävlinge, Nilsson Jens |
2021-06-26 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Tangfelt Joakim |
2021-06-26 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Tangfelt Joakim |
2021-06-26 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Tangfelt Joakim |
2021-06-27 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2021-06-27 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Tangfelt Joakim |
2021-07-03 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Götene, Olsen Leif |
2021-07-03 |
D hoppklass II Medium - SBK Götene, Olsen Leif |
2021-07-04 |
D agility klass III Medium - SAGIK Svedala, Erlandson Jonas |
2021-07-04 |
D agility klass III Medium - SAGIK Svedala, Erlandson Jonas |
2021-07-04 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Svedala, Bertelsen Bonnik |
2021-07-04 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Svedala, Bertelsen Bonnik |
2021-07-11 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Tr j Tam s |
2021-07-11 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Tr j Tam s |
2021-07-11 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Tr j Tam s |
2021-07-11 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Tr j Tam s |
2021-07-21 |
D agility klass III Medium - SAGIK Hökerum, Zeljko Gora |
2021-07-21 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Hökerum, Zeljko Gora |
2021-07-21 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Hökerum, Zeljko Gora |
2021-08-07 |
9 agility klass III Medium Noll fel - SHU Klippan, Roxenwell Lejonellee |
2021-08-07 |
D agility klass III Medium - SHU Klippan, Roxenwell Lejonellee |
2021-08-07 |
D hoppklass III Medium - SHU Klippan, Erlandson Jonas |
2021-08-07 |
8 hoppklass III Medium Noll fel - SHU Klippan, Erlandson Jonas |
2021-08-22 |
1 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Semkat Stefanie |
2021-08-22 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Savikko Seppo |
2021-08-22 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Semkat Stefanie |
2021-08-22 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Savikko Seppo |
2021-09-05 |
D agility klass III Medium - SHU Vankiva, Erlandson Jonas |
2021-09-05 |
D agility klass III Medium - SHU Vankiva, Erlandson Jonas |
2021-09-05 |
D hoppklass III Medium - SHU Vankiva, Gott Fanny |
2021-09-05 |
D hoppklass III Medium - SHU Vankiva, Gott Fanny |
2021-09-18 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Suomalainen Jari |
2021-09-18 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Suomalainen Jari |
2021-09-18 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Suomalainen Jari |
2021-09-19 |
1 hoppklass III Medium Noll fel Cert - SAGIK Kävlinge, Suomalainen Jari |
2021-09-19 |
1 hoppklass III Medium Noll fel Cert - SAGIK Kävlinge, Suomalainen Jari |
2021-09-19 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Suomalainen Jari |
2022-03-05 |
D agility klass III Medium - SAGIK Bjuv, Premholt Gullberg A |
2022-03-05 |
3 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Bjuv, Premholt Gullberg A |
2022-03-05 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Bjuv, Premholt Gullberg A |
2022-03-05 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Bjuv, Premholt Gullberg A |
2022-03-12 |
5 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2022-03-12 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2022-03-12 |
12 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2022-04-02 |
1 agility klass III Medium Noll fel Cert - SBK Ulricehamn, Bertelsen Bonnik |
2022-04-02 |
D agility klass III Medium - SBK Ulricehamn, Bertelsen Bonnik |
2022-04-02 |
4 agility klass III Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Bertelsen Bonnik |
2022-04-09 |
1 agility klass III Medium Noll fel Cert - SAGIK Genevad, Rasmusson Oliver |
2022-04-09 |
D agility klass III Medium - SAGIK Genevad, Rasmusson Oliver |
2022-04-09 |
D agility klass III Medium - SAGIK Genevad, Rasmusson Oliver |
2022-04-15 |
D agility klass III Medium - SAGIK Skurup, Suomalainen Jari |
2022-04-15 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Skurup, Hüppe Bernd |
2022-04-15 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Skurup, Biro Zsofia |
2022-04-16 |
13 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Skurup, Bertelsen Bonnik |
2022-04-16 |
D agility klass III Medium - SAGIK Skurup, Biro Zsofia |
2022-04-16 |
13 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Skurup, Biro Zsofia |
2022-04-17 |
D agility klass III Medium - SAGIK Skurup, Biro Zsofia |
2022-04-17 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Skurup, Tangfelt Joakim |
2022-04-30 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Kreslina Svetlana |
2022-04-30 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Kreslina Svetlana |
2022-04-30 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Kreslina Svetlana |
2022-05-01 |
4 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Kreslina Svetlana |
2022-05-01 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Kreslina Svetlana |
2022-05-01 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Kreslina Svetlana |
2022-05-28 |
D agility klass III Medium - SBK Lund, Crespo Jesus F |
2022-05-28 |
D agility klass III Medium - SBK Lund, Crespo Jesus F |
2022-05-28 |
1 hoppklass III Medium Noll fel Cert - SBK Lund, Erlandson Jonas |
2022-05-28 |
9 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Lund, Erlandson Jonas |
2022-05-29 |
3 agility klass III Medium Noll fel - SBK Lund, Erlandson Jonas |
2022-05-29 |
D agility klass III Medium - SBK Lund, Erlandson Jonas |
2022-05-29 |
D hoppklass III Medium - SBK Lund, Crespo Jesus F |
2022-05-29 |
D hoppklass III Medium - SBK Lund, Crespo Jesus F |
2022-06-11 |
D agility klass III Medium - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2022-06-11 |
4 agility klass III Medium Noll fel - SBK Ystad, Lundh Viktoria |
2022-06-11 |
2 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Ystad, Bertelsen Bonnik |
2022-06-12 |
1 agility klass III Medium Noll fel Cert - SBK Ystad, Bertelsen Bonnik |
2022-06-12 |
D hoppklass III Medium - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2022-06-12 |
1 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Ystad, Lundh Viktoria |
2022-06-17 |
D agility klass III Medium - SHU Vankiva, Steinset Kurt-Ove |
2022-06-17 |
D hoppklass III Medium - SHU Vankiva, Santos Hugo |
2022-06-18 |
D agility klass III Medium - SHU Vankiva, Santos Hugo |
2022-06-18 |
10 agility klass III Medium Noll fel - SHU Vankiva, Tangfelt Joakim |
2022-06-18 |
D hoppklass III Medium - SHU Vankiva, Tangfelt Joakim |
2022-06-18 |
D hoppklass III Medium - SHU Vankiva, Steinset Kurt-Ove |
2022-06-19 |
D agility klass III Medium - SHU Vankiva, Tangfelt Joakim |
2022-06-19 |
D agility klass III Medium - SHU Vankiva, Santos Hugo |
2022-06-19 |
2 hoppklass III Medium Noll fel - SHU Vankiva, Steinset Kurt-Ove |
2022-06-24 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Tangfelt Joakim |
2022-06-24 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Tr j Tam s |
2022-06-25 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Tr j Tam s |
2022-06-25 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Tr j Tam s |
2022-06-25 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Tangfelt Joakim |
2022-06-26 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Tangfelt Joakim |
2022-06-26 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Tr j Tam s |
2022-07-13 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kalmar, Hüppe Bernd |
2022-07-13 |
8 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Kalmar, Gott Fanny |
2022-07-14 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kalmar, Eimhjellen Kine |
2022-07-14 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kalmar, Semkat Stefanie |
2022-07-16 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kalmar, Tr j Tam s |
2022-07-16 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kalmar, Tangfelt Joakim |
2022-07-17 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kalmar, Savikko Seppo |
2022-07-17 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kalmar, Käll Anna |
2022-08-13 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Veres Zsuzsa |
2022-08-13 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Veres Zsuzsa |
2022-08-14 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Veres Zsuzsa |
2022-08-14 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Veres Zsuzsa |
2022-08-14 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Veres Zsuzsa |
2022-09-03 |
2 agility klass III Medium Noll fel - SBK Jönköping, Broberg Emma |
2022-09-03 |
12 agility klass III Medium Noll fel - SBK Jönköping, Erlandson Jonas |
2022-09-03 |
D hoppklass III Medium - SBK Jönköping, Roxenwell Lejonellee |
2022-09-03 |
D hoppklass III Medium - SBK Jönköping, Roxenwell Lejonellee |
2022-09-04 |
D agility klass III Medium - SBK Bjuv, Mercebach Tom |
2022-09-04 |
3 agility klass III Medium Noll fel - SBK Bjuv, Mercebach Tom |
2022-09-04 |
D agility klass III Medium - SBK Bjuv, Mercebach Tom |
2022-09-10 |
1 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Falsterbo, Pires Jorge |
2022-09-10 |
D agility klass III Medium - SAGIK Falsterbo, Van Der Stock Thora |
2022-09-10 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Falsterbo, Van Der Stock Thora |
2022-09-10 |
1 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Falsterbo, Pires Jorge |
2022-09-11 |
D agility klass III Medium - SAGIK Falsterbo, Van Der Stock Thora |
2022-09-11 |
D agility klass III Medium - SAGIK Falsterbo, Pires Jorge |
2022-09-11 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Falsterbo, Pires Jorge |
2022-09-11 |
1 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Falsterbo, Van Der Stock Thora |
2022-10-08 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Västra Torup, Veres Zsuzsa |
2022-10-08 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Västra Torup, Veres Zsuzsa |
2022-10-08 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Västra Torup, Käll Anna |
2022-10-09 |
D agility klass III Medium - SAGIK Västra Torup, Käll Anna |
2022-10-09 |
7 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Västra Torup, Veres Zsuzsa |
2022-10-09 |
D agility klass III Medium - SAGIK Västra Torup, Veres Zsuzsa |
2022-10-29 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Willemse Wendy |
2022-10-29 |
1 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Willemse Wendy |
2022-10-29 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Willemse Wendy |
2022-10-30 |
3 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Willemse Wendy |
2022-10-30 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Willemse Wendy |
2022-10-30 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Willemse Wendy |
2022-11-19 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Christenssen Jane El |
2022-11-19 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Christenssen Jane El |
2022-11-19 |
3 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Christenssen Jane El |
2022-11-20 |
6 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Christenssen Jane El |
2022-11-20 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Christenssen Jane El |
2022-11-20 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Christenssen Jane El |
2023-02-18 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Manno Jeremy |
2023-02-18 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Manno Jeremy |
2023-02-18 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Manno Jeremy |
2023-02-18 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Manno Jeremy |
2023-02-19 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Manno Jeremy |
2023-02-19 |
4 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Manno Jeremy |
2023-02-19 |
3 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Manno Jeremy |
2023-02-19 |
1 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Manno Jeremy |
2023-03-04 |
D agility klass III Medium - SAGIK Genevad, Rasmusson Oliver |
2023-03-04 |
D agility klass III Medium - SAGIK Genevad, Rasmusson Oliver |
2023-03-24 |
D agility klass III Medium - SAGIK Västra Torup, Eimhjellen Kine |
2023-03-25 |
1 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Västra Torup, Falck Jakobsen Esthe |
2023-03-25 |
D agility klass III Medium - SAGIK Västra Torup, Falck Jakobsen Esthe |
2023-03-25 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Västra Torup, Eimhjellen Kine |
2023-03-26 |
D agility klass III Medium - SAGIK Västra Torup, Eimhjellen Kine |
2023-03-26 |
7 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Västra Torup, Falck Jakobsen Esthe |
2023-04-07 |
D agility klass III Medium - SAGIK Skurup, Virtanen Anders |
2023-04-07 |
D agility klass III Medium - SAGIK Skurup, Boix Bar= Jordi |
2023-04-07 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Skurup, Santos Hugo |
2023-04-08 |
D agility klass III Medium - SAGIK Skurup, Boix Bar= Jordi |
2023-04-08 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Skurup, Pirttikoski Reetta |
2023-04-08 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Skurup, Santos Hugo |
2023-04-09 |
D agility klass III Medium - SAGIK Skurup, Pirttikoski Reetta |
2023-04-09 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Skurup, Boix Bar= Jordi |
2023-05-03 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Premholt Gullberg A |
2023-05-03 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Premholt Gullberg A |
2023-05-03 |
2 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Premholt Gullberg A |
2023-05-13 |
1 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Kävinge, Beltran Bustamante A |
2023-05-13 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävinge, Beltran Bustamante A |
2023-05-14 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Beltran Bustamante A |
2023-05-14 |
1 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Beltran Bustamante A |
2023-06-10 |
3 agility klass III Medium Noll fel - SBK Lund, Karlsson Tina |
2023-06-10 |
D agility klass III Medium - SBK Lund, Karlsson Tina |
2023-06-10 |
D hoppklass III Medium - SBK Lund, Crespo Jesus F |
2023-06-10 |
D hoppklass III Medium - SBK Lund, Crespo Jesus F |
2023-06-11 |
D agility klass III Medium - SBK Lund, Crespo Jesus F |
2023-06-11 |
D agility klass III Medium - SBK Lund, Crespo Jesus F |
2023-06-11 |
D hoppklass III Medium - SBK Lund, Karlsson Tina |
2023-06-11 |
D hoppklass III Medium - SBK Lund, Karlsson Tina |
2023-06-23 |
2 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Suomalainen Jari |
2023-06-23 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Suomalainen Jari |
2023-06-24 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Suomalainen Jari |
2023-06-25 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Suomalainen Jari |
2023-08-19 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Santos Hugo |
2023-08-19 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Santos Hugo |
2023-08-19 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Santos Hugo |
2023-08-20 |
2 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Santos Hugo |
2023-08-20 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Santos Hugo |
2023-08-20 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Santos Hugo |
2023-08-27 |
D agility klass III Medium - SHU Klippan, Rasmusson Oliver |
2023-08-27 |
D agility klass III Medium - SHU Klippan, Premholt Gullberg A |
2023-08-27 |
D agility klass III Medium - SHU Klippan, Rasmusson Oliver |
2023-09-10 |
D agility klass III Medium - SBK Bjuv, Roxenwell Lejonellee |
2023-09-10 |
D agility klass III Medium - SBK Bjuv, Roxenwell Lejonellee |
2023-09-10 |
D hoppklass III Medium - SBK Bjuv, Roxenwell Lejonellee |
2023-09-10 |
15 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Bjuv, Roxenwell Lejonellee |
2023-09-16 |
D agility klass III Medium - SHU Vankiva, Tangfelt Joakim |
2023-09-16 |
2 agility klass III Medium Noll fel - SHU Vankiva, Sjöberg Tobias |
2023-09-16 |
D agility klass III Medium - SHU Vankiva, Sjöberg Tobias |
2023-09-17 |
D hoppklass III Medium - SHU Vankiva, Tangfelt Joakim |
2023-09-17 |
23 hoppklass III Medium Noll fel - SHU Vankiva, Sjöberg Tobias |
2023-09-17 |
D hoppklass III Medium - SHU Vankiva, Tangfelt Joakim |
2023-09-24 |
D agility klass III Medium - SAGIK Bosarp, Mercebach Tom |
2023-09-24 |
1 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Bosarp, Mercebach Tom |
2023-09-24 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Bosarp, Lindqvist Nils |
2023-09-24 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Bosarp, Lindqvist Nils |
2023-10-21 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Västra Torup, Wikström Mia |
2023-10-21 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Västra Torup, Björne Mette |
2023-10-22 |
D agility klass III Medium - SAGIK Västra Torup, Björne Mette |
2023-10-22 |
D agility klass III Medium - SAGIK Västra Torup, Wikström Mia |
2023-10-28 |
D agility klass III Medium - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2023-10-29 |
2 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Roxenwell Lejonellee |
2023-10-29 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Roxenwell Lejonellee |
2023-10-29 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Roxenwell Lejonellee |
2023-11-11 |
2 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Haninge, Landen Jessi Mariann |
2023-11-26 |
4 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Sjöberg Tobias |
2023-11-26 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Genevad, Sjöberg Tobias |
2023-11-26 |
11 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Genevad, Sjöberg Tobias |
2023-12-03 |
1 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2023-12-03 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2023-12-03 |
4 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Lundh Viktoria |
2024-01-13 |
D agility klass III Medium - SAGIK Haninge, Klingberg Cecilia |
2024-01-13 |
D agility klass III Medium - SAGIK Haninge, Klingberg Cecilia |
2024-01-13 |
6 agility klass III Medium Noll fel - SAGIK Haninge, Klingberg Cecilia |
2024-01-14 |
5 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Haninge, Klingberg Cecilia |
2024-01-14 |
1 hoppklass III Medium Noll fel - SAGIK Haninge, Klingberg Cecilia |
2024-01-14 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Haninge, Klingberg Cecilia |