2014-10-01 | HD grad B |
2014-04-26 | Exc junkl 1 junkk Ck 1 bhkl BIM - SKK Västerås, Miller Jenny |
2014-05-25 | Exc junkl 1 junkk Ck 1 bhkl BIM - SKK Österbybruk, Konkiel Jadwiga |
2014-06-01 | Exc junkl 1 junkk Ck 1 bhkl BIM - SKK Norrköping, Watson Shaun |
2014-06-07 | Exc junkl 1 junkk Ck 1 bhkl BIR - SKK Vänersborg, Urek Jipping T |
2014-07-11 | Exc junkl 1 junkk - SKK Tvååker, Kips Guy |
2014-07-19 | Exc junkl 1 junkk Ck 2 bhkl - SKK Askersund, Hübenthal Rodi |
2014-07-20 | Exc junkl 1 junkk Ck 2 bhkl - SKK Köping, Collins Catherine |
2014-12-14 | VG junkl 2 junkk - SKK Stockholm, Sporre-Willes Renée |
2015-01-05 | Exc jkl 2 jkk - SKK Göteborg (1), Bodegård Göran |
2015-01-06 | R-Cert Ck Exc jkl 2 jkk 3 bhkl - SKK Göteborg (2), Tchistiakova Lyudmil |
2015-04-03 | VG jkl 2 jkk - SKK Kista, Whyte Frank |
2015-05-03 | Cert Ck Exc jkl 1 jkk 1 bhkl BIG 2 BIR CACIB - SKK Lidköping, Jobse Sjoerd |
2015-05-17 | Cert Ck Exc jkl 1 jkk 2 bhkl CACIB - SKK Hässleholm, Kane Frank |
2015-07-10 | Cert Ck Exc jkl 1 jkk 1 bhkl BIR CACIB - SKK Tvååker, Lundgren Bertil |
2015-07-11 | Cert Ck Exc jkl 1 jkk 2 bhkl - SKK Tvååker, Davern Pluis |
2015-07-18 | Cert Ck Exc jkl 1 jkk 1 bhkl BIR CACIB - SKK Köping, Dunne Ralph |
2015-12-12 | Cert Ck Exc jkl 1 jkk 2 bhkl R-CACIB - SKK Stockholm, Coode Carole |
2016-02-06 | Cert Ck Exc jkl 1 jkk 1 bhkl BIM - FA Vingåker, Rosenberg Hans |
2016-05-22 | VG jkl 2 jkk - SKK Hässleholm, Nymann Gunnar |
2016-06-11 | Ck Exc jkl 1 jkk 1 bhkl BIM CACIB - SKK Vänersborg, Pedersen Erling Kj. |
2016-07-09 | Ck Exc jkl 1 jkk 1 bhkl BIM - SKK Tvååker, Ulltveit-Moe Annika |
2016-07-23 | Exc ökl 1 ökk Ck 2 bhkl R-CACIB - SKK Köping, Barak Yochai |
2016-12-04 | Exc chkl 1 chkk Ck 3 bhkl - SKK Stockholm, Thirlwell John |
2017-01-07 | Exc chkl 1 chkk Ck 2 bhkl R-CACIB - SKK Göteborg, Byrnes James |
2017-01-08 | VG chkl 2 chkk - SKK Göteborg, Stockmari Harto |
2017-08-13 | Exc chkl 1 chkk Ck 1 bhkl BIG 4 BIR CACIB - SKK Askersund, Schepers Jo |
2018-01-04 | VG chkl 3 chkk - SKK Göteborg, Black Jim |
2018-01-05 | Exc chkl 3 chkk - SKK Göteborg, Carlström Ann |
2018-06-17 | Exc chkl 1 chkk Ck 2 bhkl - FA Arboga, Göransson Arvid |
2018-12-09 | Exc chkl 3 chkk Ck 4 bhkl - SKK Älvsjö, Whyte Frank |
2019-06-15 | Exc chkl 2 chkk Ck 3 bhkl - FA Arboga, Jacobsson Charlotte |
2019-08-11 | Exc chkl 2 chkk Ck 2 bhkl - SKK Askersund, Blidh Von Schedvin B |
2021-07-25 | Exc chkl 1 chkk - FA Örebro, Frisk Svante |
2022-05-07 | Exc vetkl 1 vetkk Ck 3 bhkl - FA Arvika, Andersson Vibeke L |
2023-05-07 | Exc vetkl 1 vetkk Ck 1 bhkl BIR - FA Mangskog, Lundgren Bertil |
2014-09-19 | Fältprov 2 ukl - FA Bodlunda, Thulin Lars |
2014-09-19 | Fältprov 0 ukl - FA Bodlunda, Melin Benny |
2014-10-11 | Fältprov 0 ukl - FA Väst Sverige, Larsson Torbjörn |
2015-03-27 | Fältprov 0 ukl - FA Enköping, Thulin Lars |
2015-09-18 | Fältprov 0 ökl - FA Bodlunda, Melin Benny |
2015-09-18 | Fältprov 0 ökl - FA Bodlunda, Melin Benny |
2015-09-21 | Fältprov 0 ökl - FA Malmköping, Melin Benny |
2015-10-30 | Fältprov 0 ökl - FA Långtora, Holmvik Einar |
2015-10-30 | Fältprov 0 ökl - FA Långtora, Nissen Allan |
2015-10-30 | Fältprov 3 ökl - FA Långtora, Bodin Niklas |
2016-04-08 | Fältprov 0 ökl - FA Långfora/Enköpi, Thulin Lars |
2016-09-03 | Skogsprov 0 ökl - MFK Älvdalen, Olausson Åge |
2016-09-16 | Fältprov 0 ökl - FA Bolunda, Andersson Hans |
2016-09-16 | Fältprov 0 ökl - FA Bolunda, Brekke Per-Ola |
2016-09-19 | Fältprov 0 ökl - FA Gredby, Melin Benny |
2016-11-04 | Fältprov 0 ökl - FA Långtora, Thulin Lars |
2016-11-05 | Fältprov 0 ökl - FA Långtora, Andersson Vibeke L |
2016-11-05 | Fältprov 3 ökl - FA Långtora, Andersson Vibeke L |
2017-10-27 | Fältprov 0 ökl - FA Långtora, Olander Lars |
2017-10-27 | Fältprov 0 ökl - FA Långtora, Larsson Torbjörn |
2018-04-06 | Fältprov 0 ökl - FA Enköping/Långto, Thulin Lars |
2018-09-15 | Fältprov 3 ökl - FA Arboga, Frändegård Kerstin |
2018-10-26 | Fältprov 0 ökl - FA Långtora, Olander Lars |
2018-10-26 | Fältprov 0 ökl - FA Långtora, Larsson Torbjörn |
2019-09-28 | Fältprov 0 ökl - FA Strängnäs, Olander Lars |
2019-09-28 | Fältprov 3 ökl - FA Strängnäs, Melin Benny |
2019-11-01 | Fältprov 3 ökl - FA Långtora, Larsson Torbjörn |
2019-11-01 | Fältprov 0 ökl - FA Långtora, Clausen Erling |
2020-09-12 | Skogsprov 0 ökl - FA Orsa, Johansson Ulf |
2020-09-27 | Fältprov 0 ökl - FA Grönsöö, Stenström Magnus |
2020-10-13 | Fältprov 0 ökl - FA Långtora, Lilja Magnus |
2021-09-18 | Fältprov 0 ökl - FA Långtora, Stenström Magnus |
2021-11-21 | Fältprov 0 ökl - FA Jällsjö, Stenström Magnus |
2022-11-11 | Fältprov 0 ökl - FA Trossnäs, Brekke Per-Ola |
Födda: 2017-05-23, undan: C.I.E. SE V-16 Sunhouse I Am What I Am , svart & vit | HD C | u:CACIB | avk: 2 | ||||||||
Woodwelike I Am Spirit of Scandiaca | SE12281/2018 | hane | vit & svart | HD C | u:EXC ukl | ||||||
Woodwelike I Am Casanova Legacy | SE12282/2018 | hane | vit & gul | HD A | 0 ukl | u:GOOD ökl |
Födda: 2019-02-23, undan: C.I.E. NO V-18 Atina , orange & vit | HD A | 0 ukl | u:CACIB | avk: 15 | |||||||
Dreampoint Sweden Joyfull Jurij | SE23603/2019 | hane | vit & svart | u:EXC ökl | |||||||
Dreampoint Sweden Legendary Ljuba | SE23604/2019 | hane | vit & orange | 0 ukl | u:GOOD ökl | ||||||
Dreampoint Sweden Sweet Stavomir | SE23605/2019 | hane | vit & orange | ||||||||
Dreampoint Sweden Magic Mascha | SE23606/2019 | tik | vit & svart | ||||||||
Dreampoint Sweden Woodwelike Wava | SE23607/2019 | tik | vit & svart | HD A | |||||||
Dreampoint Sweden Victory Valerija | SE23608/2019 | tik | vit & svart | ||||||||
Dreampoint Sweden Awesome Alenka | SE23609/2019 | tik | vit & svart | HD B | u:GOOD junkl | ||||||
Dreampoint Sweden Jumping Jagorda | SE23610/2019 | tik | vit & orange |
Födda: 2020-07-28, undan: HR CH HU JCH C.I.B. HU CH Sáregresi I Had A Misty Dream , | avk: 1 | ||||||||||
Sáregresi Noble Pearl | MET.POI.289/20 | tik | |||||||||
Sáregresi Nothern Mission | SE45515/2021 | tik | vit & leverbrun | HD A | u:CACIB |