Information om Schapendoes från Rasdata.nu

Agility

Resultat i namnordning


2020-02-16 Landvetter SAGIK
Ceasar D hoppklass I Extra Large Antal startande=19 Erlandson Jonas
Ceasar D agility klass I Extra Large Antal startande=15 Erlandson Jonas
Ceasar D agility klass I Extra Large Antal startande=15 Erlandson Jonas

2020-02-01 Ulricehamn SBK
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 13 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=59 Lindskog Malin
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 8 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=58 Lindskog Malin
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 4 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=55 Lindskog Malin

2020-02-01 Klippan SAGIK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=36 Premholt Gullberg A
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=36 Premholt Gullberg A
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 1 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=136 Premholt Gullberg A

2019-12-08 Vårgårda SAGIK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 10 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=30 Hagström Jakobsson T
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D agility klass I Medium Antal startande=24 S›rensen Dennis
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass III Medium Antal startande=60 Suomalainen Jari
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Large Antal startande=28 Suomalainen Jari
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass III Medium Antal startande=60 Suomalainen Jari
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 13 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=47 Karlsson Kalle
Carnac's Racy Ragazza D agility klass III Medium Antal startande=61 Karlsson Kalle
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 16 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=61 Karlsson Kalle

2019-12-07 Vårgårda SAGIK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=35 Roxenwell Lejonellee
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=42 Roxenwell Lejonellee
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D agility klass I Medium Antal startande=36 Hermansson Annelie
AGD I Athena 3 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=122 S›rensen Dennis
AGD I Athena 6 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=20 S›rensen Dennis
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 10 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=55 Suomalainen Jari

2019-11-24 Ulricehamn SBK
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 31 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=49 Gustavsson Mats
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 22 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=49 Gustavsson Mats
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 11 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=49 Gustavsson Mats

2019-11-10 Söråker SAGIK
Vindarna's Grynet D hoppklass I Medium Antal startande=13 Broberg Emma
Vindarna's Grynet 9 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=13 Broberg Emma
Vindarna's Grynet 8 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=13 Broberg Emma

2019-11-09 Söråker SAGIK
Vindarna's Grynet D agility klass I Medium Antal startande=11 Broberg Emma
Vindarna's Grynet 8 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=11 Broberg Emma
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=11 Broberg Emma
Vindarna's Grynet 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=11 Broberg Emma
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=11 Broberg Emma
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile 2 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=111 Broberg Emma

2019-11-09 Kävlinge SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=39 Gott Fanny
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 16 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=38 Gott Fanny
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=37 Gott Fanny
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=36 Gott Fanny

2019-11-02 Kävlinge SAGIK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 5 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=20 Silfverberg Andreas
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=117 Silfverberg Andreas
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 2 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=120 Silfverberg Andreas
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=26 Silfverberg Andreas
AGD I Athena 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=24 Silfverberg Andreas
AGD I Athena 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=127 Silfverberg Andreas

2019-10-26 Klippan SAGIK
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=23 Roxenwell Lejonellee
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=25 Roxenwell Lejonellee
AGD I Athena 6 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=25 Roxenwell Lejonellee

2019-10-20 Klippan SHU
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=22 Premholt Gullberg A
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=22 Premholt Gullberg A
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D agility klass I Medium Antal startande=22 Premholt Gullberg A

2019-10-12 Ystad SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=31 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 11 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=33 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 6 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=33 Rasmusson Oliver

2019-10-12 Vårgårda SBK
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 12 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=46 Gustavsson Mats
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 18 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=44 Sassner Lars

2019-10-06 Degeberga SBK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 3 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=125 Nilsson Jens
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 1 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=125 Nilsson Jens
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D agility klass I Medium Antal startande=28 Roxenwell Lejonellee
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 4 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=27 Roxenwell Lejonellee

2019-10-05 Kävlinge SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=30 Tr j Tam s
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=35 Tr j Tam s
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=35 Tr j Tam s

2019-10-05 Hörby SBK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=22 Lindqvist Nils
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=27 Lindqvist Nils
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D agility klass I Medium Antal startande=22 Nilsson Jens
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=25 Nilsson Jens

2019-09-29 Malmö SBK
Mc Marra's Game On Couronne D hoppklass I Large Antal startande=14 Roxenwell Lejonellee
Mc Marra's Game On Couronne 4 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=13 Roxenwell Lejonellee
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 2 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=135 S›rensen Dennis
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 1 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=133 S›rensen Dennis
Mc Marra's Game On Couronne D agility klass I Large Antal startande=9 Roxenwell Lejonellee
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D agility klass I Medium Antal startande=35 S›rensen Dennis
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D agility klass I Medium Antal startande=36 S›rensen Dennis
Mc Marra's Game On Couronne 4 agility klass I Large Noll fel Antal startande=9 Roxenwell Lejonellee

2019-09-28 Ljungbyhed SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=45 Lindqvist Nils
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 5 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=49 Lindqvist Nils
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=46 Erlandson Jonas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 7 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=47 Erlandson Jonas

2019-09-28 Osby SBK
RLD N Excerno Machk Does 3 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=5 Eriksson Louise
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 1 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=111 Eriksson Louise
RLD N Excerno Machk Does D agility klass I Large Antal startande=6 Eriksson Louise
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D agility klass I Medium Antal startande=12 Eriksson Louise

2019-09-15 Trelleborg SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=22 Silfverberg Andreas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=27 Silfverberg Andreas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=27 Rasmusson Oliver

2019-09-14 Trelleborg SBK
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 11 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=43 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 10 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=41 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 9 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=43 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=40 Roxenwell Lejonellee
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=40 Roxenwell Lejonellee

2019-09-07 Växjö SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=49 Tangfelt Joakim
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 33 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=53 Wrede Åsa
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=50 Lindskog Malin
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=51 Lindskog Malin
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 10 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=51 Lindskog Malin

2019-09-01 Uppsala SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass III Medium Antal startande=54 Roxenwell Lejonellee
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass III Medium Antal startande=58 Broberg Emma
Carnac's Racy Ragazza 19 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=58 Roxenwell Lejonellee
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 14 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=36 Tångring Malin
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 13 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=36 Roxenwell Lejonellee

2019-09-01 Tidaholm SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass III Medium Antal startande=34 Olsen Leif

2019-09-01 Arlöv SBK
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D hoppklass II Medium Antal startande=13 Rasmusson Oliver
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass II Large Antal startande=10 Rasmusson Oliver
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass II Large Antal startande=10 Silfverberg Andreas

2019-08-31 Arlöv SBK
Mc Marra's Game On Couronne D hoppklass I Large Antal startande=16 Silfverberg Andreas
Mc Marra's Game On Couronne D hoppklass I Large Antal startande=17 Rasmusson Oliver
Mc Marra's Game On Couronne D agility klass I Large Antal startande=14 Rasmusson Oliver
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D agility klass I Medium Antal startande=18 Rasmusson Oliver
Mc Marra's Game On Couronne 7 agility klass I Large Noll fel Antal startande=14 Silfverberg Andreas
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=24 Silfverberg Andreas

2019-08-25 Vankiva SHU
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 27 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=65 Roxenwell Lejonellee
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 11 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=62 Myrefelt Kristina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 7 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=62 Myrefelt Kristina

2019-08-24 Vankiva SHU
Mc Marra's Game On Couronne D hoppklass I Large Antal startande=15 Silfverberg Andreas
Mc Marra's Game On Couronne D agility klass I Large Antal startande=15 Roxenwell Lejonellee
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 22 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=69 Myrefelt Kristina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=63 Silfverberg Andreas
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=63 Silfverberg Andreas

2019-08-18 Lund SBK
Mc Marra's Game On Couronne D hoppklass I Large Antal startande=13 Nilsson Jens
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 4 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=19 Nilsson Jens
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D agility klass I Medium Antal startande=16 Nilsson Jens
Mc Marra's Game On Couronne 5 agility klass I Large Noll fel Antal startande=13 Nilsson Jens
AGD I Athena 7 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=19 Jansson Nalle
AGD I Athena 4 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=20 Lundh Viktoria
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass III Medium Antal startande=43 Erlandson Jonas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 20 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=43 Erlandson Jonas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 1 agility klass III Medium Noll fel Cert Antal startande=41 Roxenwell Lejonellee

2019-08-17 Lund SBK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=18 Roxenwell Lejonellee
Mc Marra's Game On Couronne 8 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=13 Roxenwell Lejonellee
Mc Marra's Game On Couronne 6 agility klass I Large Noll fel Antal startande=13 Roxenwell Lejonellee
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 4 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=21 Roxenwell Lejonellee
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=22 Lundh Viktoria
AGD I Athena 8 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=25 Erlandson Jonas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=50 Jansson Nalle
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 18 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=47 Nilsson Jens

2019-08-11 Ystad SBK
Mc Marra's Game On Couronne 4 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=122 Nilsson Jens
Mc Marra's Game On Couronne 3 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=121 Nilsson Jens
Mc Marra's Game On Couronne 9 agility klass I Large Noll fel Antal startande=19 Rasmusson Oliver
Mc Marra's Game On Couronne 5 agility klass I Large Noll fel Antal startande=16 Rasmusson Oliver

2019-08-11 Trollhättan SBK
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 19 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=38 Uhlan Renée
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 17 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=35 Uhlan Renée
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=34 Uhlan Renée
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=34 Uhlan Renée

2019-08-11 Klippan SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=37 Lindqvist Nils
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 14 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=34 Lindqvist Nils
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 11 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=38 Lindqvist Nils

2019-08-11 Lit SBK
Vindarna's Grynet D hoppklass I Medium Antal startande=15 Fernström Marianne
Vindarna's Grynet D agility klass I Medium Antal startande=13 Bäck Stina
RLD N Vindarna's Ellies 2 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=4 Fernström Marianne
RLD N Vindarna's Ellies 2 agility klass II Large Noll fel Antal startande=3 Bäck Stina
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass III Medium Antal startande=25 Fernström Marianne
Sagoland's Eye Catcher D agility klass III Medium Antal startande=21 Bäck Stina

2019-08-10 Ystad SBK
SE UCH By Frost Italian Ice Cream D hoppklass I Medium Antal startande=16 Rasmusson Oliver
SE UCH By Frost Italian Ice Cream D agility klass I Medium Antal startande=18 Nilsson Jens

2019-08-10 Lit SBK
Vindarna's Grynet 7 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=15 Bäck Stina
Vindarna's Grynet D agility klass I Medium Antal startande=13 Fernström Marianne
RLD N Vindarna's Ellies D hoppklass II Large Antal startande=4 Bäck Stina
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass II Large Antal startande=2 Fernström Marianne
Sagoland's Eye Catcher 13 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=26 Bäck Stina
Sagoland's Eye Catcher D agility klass III Medium Antal startande=23 Fernström Marianne

2019-08-04 Kalix SKK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Muccelis Maccelis 11 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=21 Kankainen Riikka
SE UCH SE JCH High Volts Isla Wuffy 9 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=26 Viitanen Anne
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Hocus-Pocus 3 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=26 Viitanen Anne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Muccelis Maccelis 1 agility klass III Large Noll fel Antal startande=19 Viitanen Anne

2019-08-03 Ystad SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 14 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=55 Erlandson Jonas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 12 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=55 Lundh Viktoria
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=51 Tangfelt Joakim
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=50 Rasmusson Oliver
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=51 Tangfelt Joakim

2019-08-03 Kalix SKK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Muccelis Maccelis D hoppklass III Large Antal startande=23 Viitanen Anne
SE AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Muccelis Maccelis 2 agility klass III Large Noll fel Cert Antal startande=19 Kankainen Riikka

2019-07-28 Dala Floda SBK
Mamoh's Bali D hoppklass III Large Antal startande=30 Ahlin Yvonne
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass III Medium Antal startande=56 Olsen Leif
Mamoh's Bali D agility klass III Large Antal startande=30 Fernström Marianne
Sagoland's Eye Catcher D agility klass III Medium Antal startande=45 Olsen Leif

2019-07-28 Torhamn SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=51 Erlandson Jonas
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass III Medium Antal startande=51 Erlandson Jonas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 16 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=49 Erlandson Jonas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=45 Lundh Viktoria
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 12 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=47 Lundh Viktoria

2019-07-27 Dala Floda SBK
Mamoh's Bali D hoppklass III Large Antal startande=32 Ahlin Yvonne
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass III Medium Antal startande=58 Olsen Leif
Mamoh's Bali D agility klass III Large Antal startande=29 Ahlin Yvonne
Sagoland's Eye Catcher 26 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=47 Ahlin Yvonne

2019-07-27 Torhamn SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=56 Lundh Viktoria
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 16 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=56 Lundh Viktoria
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=52 Erlandson Jonas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 12 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=52 Erlandson Jonas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 3 agility klass III Medium Noll fel Cert Antal startande=52 Erlandson Jonas

2019-07-21 Timrå SBK
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass III Medium Antal startande=43 Thenert Jörg
Sagoland's Eye Catcher 20 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=45 Thenert Jörg
Sagoland's Eye Catcher D agility klass III Medium Antal startande=44 Thenert Jörg
Sagoland's Eye Catcher D agility klass III Medium Antal startande=42 Thenert Jörg

2019-07-20 Timrå SBK
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass III Medium Antal startande=42 Berglund Tomas
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass III Medium Antal startande=42 Berglund Tomas
Sagoland's Eye Catcher D agility klass III Medium Antal startande=41 Thenert Jörg
Sagoland's Eye Catcher D agility klass III Medium Antal startande=39 Thenert Jörg

2019-07-20 Skurup SBK
Mc Marra's Game On Couronne 5 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=14 Gustavsson Mats
Mc Marra's Game On Couronne 5 agility klass I Large Noll fel Antal startande=13 Franksson Roger

2019-07-14 Balingslöv SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=26 Uhlan Renée
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=32 Silfverberg Andreas
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=32 Silfverberg Andreas

2019-07-13 Jönköping SBK
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 9 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=29 Gustavsson Mats
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=31 Gustavsson Mats
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=28 Wrede Åsa
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 11 agility klass I Large Noll fel Antal startande=30 Wrede Åsa

2019-07-13 Balingslöv SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=43 Silfverberg Andreas
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=41 Roxenwell Lejonellee
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 6 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=41 Roxenwell Lejonellee

2019-07-12 Balingslöv SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=37 Uhlan Renée
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=40 Uhlan Renée
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 8 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=40 Uhlan Renée

2019-07-07 Helsingborg SBK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 1 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=114 Lindqvist Nils
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 8 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=16 Erlandson Jonas
AGD I Athena 11 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=24 Lindqvist Nils
AGD I Athena 4 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=24 Erlandson Jonas

2019-07-06 Färjestaden SBK
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=12 Digréus Tobias
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=13 Digréus Tobias
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=14 Gustavsson Mats
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 5 agility klass I Large Noll fel Antal startande=12 Gustavsson Mats

2019-07-06 Helsingborg SBK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=20 Lindqvist Nils
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 9 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=20 Erlandson Jonas
AGD I Athena 7 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=21 Lindqvist Nils
AGD I Athena 5 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=18 Erlandson Jonas

2019-07-06 Landvetter SAGIK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass III Medium Antal startande=56 Tångring Malin
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass III Medium Antal startande=55 Tångring Malin
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass III Medium Antal startande=56 Tångring Malin
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Large Antal startande=24 Tångring Malin
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 8 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=20 Tångring Malin
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 8 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=23 Tångring Malin

2019-06-23 Lund SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 22 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=55 Silfverberg Andreas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=54 Santos Hugo

2019-06-16 Örnsköldsvik SBK
Vindarna's Grynet D hoppklass I Medium Antal startande=8 Thenert Jörg
Vindarna's Grynet D agility klass I Medium Antal startande=8 Vertanen Timo
RLD N Vindarna's Ellies 2 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=7 Thenert Jörg
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass II Large Antal startande=7 Thenert Jörg

2019-06-15 Örnsköldsvik SBK
Vindarna's Grynet 4 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=8 Vertanen Timo
Vindarna's Grynet D agility klass I Medium Antal startande=8 Thenert Jörg
RLD N Vindarna's Ellies D hoppklass II Large Antal startande=7 Thenert Jörg
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass II Large Antal startande=7 Thenert Jörg

2019-06-13 Härnösand SBK
RLD N Vindarna's Ellies D hoppklass II Large Antal startande=5 Thenert Jörg
RLD N Vindarna's Ellies 2 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=5 Thenert Jörg
RLD N Vindarna's Ellies 3 agility klass II Large Noll fel Antal startande=4 Thenert Jörg

2019-06-12 Härnösand SBK
Vindarna's Grynet D hoppklass I Medium Antal startande=8 Thenert Jörg
Vindarna's Grynet D hoppklass I Medium Antal startande=8 Thenert Jörg

2019-06-06 Varberg SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=53 S›rensen Dennis
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 17 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=53 S›rensen Dennis
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=50 S›rensen Dennis
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=50 S›rensen Dennis
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=50 S›rensen Dennis

2019-06-02 Luleå SKK
FI AGCH FI AG(HOPP)CH SE AGCH SE UCH FI UCH High Volts Jippi Jippi Yeah D agility klass III Medium Antal startande=16 Vertanen Timo
FI AGCH FI AG(HOPP)CH SE AGCH SE UCH FI UCH High Volts Jippi Jippi Yeah D agility klass III Medium Antal startande=18 Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Muccelis Maccelis D agility klass III Large Antal startande=9 Vertanen Timo
SE UCH SE JCH High Volts Isla Wuffy D agility klass III Medium Antal startande=16 Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Muccelis Maccelis 2 agility klass III Large Noll fel Antal startande=9 Vertanen Timo
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Hocus-Pocus 1 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=18 Vertanen Timo

2019-06-01 Luleå SKK
FI AGCH FI AG(HOPP)CH SE AGCH SE UCH FI UCH High Volts Jippi Jippi Yeah D hoppklass III Medium Antal startande=21 Vertanen Timo
FI AGCH FI AG(HOPP)CH SE AGCH SE UCH FI UCH High Volts Jippi Jippi Yeah D hoppklass III Medium Antal startande=21 Vertanen Timo
SE UCH SE JCH High Volts Isla Wuffy D hoppklass III Medium Antal startande=21 Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Muccelis Maccelis 3 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=12 Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Muccelis Maccelis 1 hoppklass III Large Noll fel Cert Antal startande=12 Vertanen Timo

2019-05-28 Dala Floda SBK
Mamoh's Bali D hoppklass III Large Antal startande=8 Sundqvist Hans

2019-05-25 Ljungby SBK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=15 Gustavsson Mats
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 9 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=15 Gustavsson Mats
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D agility klass I Medium Antal startande=16 Gustavsson Mats
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 2 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=10 Gustavsson Mats

2019-05-19 Farsta SBK
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal D hoppklass II Large Antal startande=21 Tångring Malin
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal D agility klass II Large Antal startande=15 Pettersson Kjell

2019-05-19 Halmstad SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=68 Alden Magne
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 27 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=70 Lundh Viktoria
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=60 Myrefelt Kristina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 13 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=60 Myrefelt Kristina

2019-05-18 Halmstad SBK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=33 Myrefelt Kristina
RLD N La Familia's Chakka Romy Romano D hoppklass I Large Antal startande=33 Myrefelt Kristina
RLD N La Familia's Chakka Romy Romano 7 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=34 Lundh Viktoria
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 2 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=131 Karlsson Kalle
RLD N La Familia's Chakka Romy Romano 7 agility klass I Large Noll fel Antal startande=28 Alden Magne
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 1 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=137 Alden Magne
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=56 Premholt Gullberg A
AGD I Athena 17 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=58 Lundh Viktoria
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=58 Karlsson Kalle

2019-05-14 Halmstad Hundar SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=15 Tangfelt Joakim
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 2 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=15 Tangfelt Joakim

2019-05-05 Hörby SBK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=34 Premholt Gullberg A
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 3 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=131 Premholt Gullberg A
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D agility klass I Medium Antal startande=34 Erlandson Jonas

2019-05-01 Klippan SHU
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D agility klass I Medium Antal startande=12 Karlsson Kalle
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D agility klass I Medium Antal startande=12 Karlsson Kalle

2019-04-28 Söråker SAGIK
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass III Medium Antal startande=21 Sjölander Amanda
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass III Medium Antal startande=22 Sjölander Amanda
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass III Medium Antal startande=22 Sjölander Amanda

2019-04-27 Osby SBK
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=34 Roxenwell Lejonellee
AGD I Athena 8 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=37 Erlandson Jonas
AGD I Athena 14 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=32 Roxenwell Lejonellee

2019-04-27 Tranås SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 7 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=29 Digréus Tobias
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 6 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=32 Franksson Roger
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=29 Karlsson Tina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 7 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=30 Olsen Leif
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 6 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=29 Karlsson Tina

2019-04-27 Söråker SAGIK
Sagoland's Eye Catcher D agility klass III Medium Antal startande=25 Sjölander Amanda
Sagoland's Eye Catcher D agility klass III Medium Antal startande=26 Sjölander Amanda
Sagoland's Eye Catcher D agility klass III Medium Antal startande=26 Sjölander Amanda

2019-04-21 Svedala SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 13 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=51 Holmberg Peter
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 14 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=70 Campos Andrade Renan

2019-04-20 Svedala SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=79 Bertelsen Bonnik
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=79 Holmberg Peter
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 26 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=79 Holmberg Peter

2019-04-19 Svedala SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 30 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=81 Holmberg Peter
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=80 Campos Andrade Renan
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=80 Campos Andrade Renan

2019-04-13 Ulricehamn SBK
Workingdoezen Harpo D'bellissimo D hoppklass I Large Antal startande=27 Fernström Marianne
Workingdoezen Harpo D'bellissimo D hoppklass I Large Antal startande=28 Fernström Marianne
Workingdoezen Harpo D'bellissimo D hoppklass I Large Antal startande=28 Tuomisto Catharina
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=28 Tuomisto Catharina
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 8 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=28 Fernström Marianne
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 4 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=127 Fernström Marianne

2019-04-13 Ystad SAGIK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=16 Lundh Viktoria
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 1 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=116 Lundh Viktoria
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 1 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=113 Lundh Viktoria

2019-04-06 Klippan SAGIK
AGD I Athena 12 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=30 Lindqvist Nils
AGD I Athena 6 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=30 Lindqvist Nils
AGD I Athena 6 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=30 Lindqvist Nils

2019-03-31 Vårgårda SAGIK
AGD I Athena 20 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=51 S›rensen Dennis
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 8 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=21 Uhlan Renée
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D agility klass II Large Antal startande=29 Uhlan Renée
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=55 Uhlan Renée

2019-03-30 Vårgårda SAGIK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=40 Tuomisto Catharina
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile 4 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=140 Tuomisto Catharina
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D agility klass I Medium Antal startande=43 Gott Fanny
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile D agility klass I Medium Antal startande=43 Gott Fanny
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D hoppklass II Large Antal startande=26 Lundh Viktoria
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=50 Lundh Viktoria
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D agility klass II Large Antal startande=33 Tangfelt Joakim
AGD I Athena 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=52 S›rensen Dennis

2019-03-29 Vårgårda SAGIK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=38 Tangfelt Joakim
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile 9 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=38 Tangfelt Joakim
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile 22 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=41 Uhlan Renée
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 11 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=41 Uhlan Renée

2019-03-24 Ulricehamn SBK
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass III Medium Antal startande=48 Roxenwell Lejonellee
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 20 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=48 Roxenwell Lejonellee
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 18 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=46 Roxenwell Lejonellee

2019-03-24 Söråker SAGIK
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D hoppklass II Large Antal startande=13 Mähler Johan
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 7 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=13 Mähler Johan
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 3 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=14 Mähler Johan

2019-03-23 Söråker SAGIK
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D agility klass II Large Antal startande=9 Mähler Johan
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D agility klass II Large Antal startande=10 Mähler Johan
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 2 agility klass II Large Noll fel Antal startande=10 Mähler Johan

2019-03-16 Söderköping SHU
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=18 Hagström Jakobsson T
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 7 agility klass I Large Noll fel Antal startande=18 Hagström Jakobsson T

2019-03-16 Klippan SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 8 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=38 Lindqvist Nils
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 8 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=36 Lindqvist Nils
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 6 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=36 Lindqvist Nils

2019-03-11 Bollnäs SAGIK
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=10 Tangfelt Pär
Sagoland's Eye Catcher 4 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=10 Tangfelt Pär
Sagoland's Eye Catcher 1 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=110 Tangfelt Pär

2019-03-03 Ulricehamn SBK
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=26 Fernström Marianne
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=27 Fernström Marianne
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 9 agility klass I Large Noll fel Antal startande=26 Tuomisto Catharina

2019-03-02 Kävlinge SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=45 Lundh Viktoria
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 10 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=38 Lundh Viktoria

2019-02-23 Ulricehamn SBK
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=56 Karlsson Tina
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=56 Karlsson Tina
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 10 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=58 Karlsson Tina

2019-02-16 Kävlinge SAGIK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=11 Erlandson Jonas
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=12 Erlandson Jonas
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=12 Erlandson Jonas

2019-02-11 Bollnäs SAGIK
RLD N Vindarna's Ellies 5 agility klass II Large Noll fel Antal startande=8 Tangfelt Pär
RLD N Vindarna's Ellies 5 agility klass II Large Noll fel Antal startande=8 Tangfelt Pär
RLD N Vindarna's Ellies 4 agility klass II Large Noll fel Antal startande=8 Tangfelt Pär

2019-02-10 Klippan SAGIK
Mc Marra's Game On Couronne D agility klass I Large Antal startande=19 Lindqvist Nils
Mc Marra's Game On Couronne 6 agility klass I Large Noll fel Antal startande=18 Lindqvist Nils
Mc Marra's Game On Couronne 5 agility klass I Large Noll fel Antal startande=19 Lindqvist Nils

2019-02-09 Klippan SAGIK
Mc Marra's Game On Couronne D hoppklass I Large Antal startande=20 Lindqvist Nils
Mc Marra's Game On Couronne D hoppklass I Large Antal startande=20 Lindqvist Nils
Mc Marra's Game On Couronne 8 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=19 Lindqvist Nils

2019-01-20 Kävlinge SAGIK
Mc Marra's Game On Couronne 3 agility klass I Large Noll fel Antal startande=15 S›rensen Dennis
Mc Marra's Game On Couronne 2 agility klass I Large Noll fel Antal startande=15 S›rensen Dennis

2019-01-13 Söderköping SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass III Medium Antal startande=48 Myrefelt Kristina
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass III Medium Antal startande=48 Myrefelt Kristina

2019-01-12 Söderköping SBK
Carnac's Racy Ragazza D agility klass III Medium Antal startande=48 Myrefelt Kristina
Carnac's Racy Ragazza D agility klass III Medium Antal startande=48 Myrefelt Kristina

2018-12-02 Mockfjärd SBK
Mamoh's Bali D hoppklass III Large Antal startande=31 Ahlin Yvonne
Mamoh's Bali D hoppklass III Large Antal startande=29 Ahlin Yvonne
Mamoh's Bali D agility klass III Large Antal startande=27 Sjölander Amanda
Mamoh's Bali 10 agility klass III Large Noll fel Antal startande=27 Sjölander Amanda

2018-11-24 Ulricehamn SBK
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass III Medium Antal startande=66 Karlsson Cecilia
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 39 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=67 Lundh Viktoria
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 36 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=64 Karlsson Cecilia

2018-11-24 Söderköping SKK
Workingdoezen Harpo D'bellissimo D hoppklass I Large Antal startande=12 Gustavsson Mats
Workingdoezen Harpo D'bellissimo D hoppklass I Large Antal startande=11 Gustavsson Mats
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=11 Gustavsson Mats
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 2 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=112 Gustavsson Mats
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 5 agility klass I Large Noll fel Antal startande=9 Gustavsson Mats

2018-11-18 Klippan SAGIK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D agility klass I Medium Antal startande=41 Premholt Gullberg A
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D agility klass I Medium Antal startande=42 Premholt Gullberg A
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D agility klass I Medium Antal startande=42 Premholt Gullberg A

2018-11-17 Klippan SAGIK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=39 Lindqvist Nils
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=39 Lindqvist Nils
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 8 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=39 Lindqvist Nils

2018-11-17 Jönköping SBK
Workingdoezen Harpo D'bellissimo D hoppklass I Large Antal startande=21 Gustavsson Mats
Workingdoezen Harpo D'bellissimo D hoppklass I Large Antal startande=21 Lindskog Malin
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=21 Gustavsson Mats
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=21 Lindskog Malin
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=17 Lindskog Malin

2018-11-10 Söråker/Timrå SAGIK
Sagoland's Eye Catcher D agility klass III Medium Antal startande=24 Mähler Johan
Sagoland's Eye Catcher D agility klass III Medium Antal startande=25 Mähler Johan
Sagoland's Eye Catcher D agility klass III Medium Antal startande=25 Mähler Johan

2018-10-27 Ulricehamn SBK
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=54 Olsen Leif
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=56 Roxenwell Lejonellee
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 13 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=56 Roxenwell Lejonellee

2018-10-27 Klippan SAGIK
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=20 Karlsson Kalle
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=19 Karlsson Kalle
AGD I Athena 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=20 Karlsson Kalle

2018-10-27 Kävlinge SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=27 Suomalainen Jari
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 6 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=27 Suomalainen Jari
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=27 Suomalainen Jari

2018-10-21 Värnamo SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=57 Olsen Leif
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 12 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=61 Olsen Leif
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=59 Olsen Leif
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=61 Olsen Leif

2018-10-14 Söråker/Timrå SAGIK
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile D hoppklass I Medium Antal startande=10 Mähler Johan
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile D hoppklass I Medium Antal startande=11 Mähler Johan
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile 1 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=110 Mähler Johan

2018-10-13 Söråker/Timrå SAGIK
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=12 Mähler Johan
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile 4 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=13 Mähler Johan
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile 2 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=113 Mähler Johan

2018-10-13 Ulricehamn SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=70 Uhlan Renée
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 40 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=70 Uhlan Renée
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 18 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=70 Uhlan Renée
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=67 Uhlan Renée
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 25 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=67 Uhlan Renée

2018-10-07 Norberg SKK
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=22 Sundqvist Hans
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=22 Sundqvist Hans

2018-09-30 Luleå SKK
FI AGCH FI AG(HOPP)CH SE AGCH SE UCH FI UCH High Volts Jippi Jippi Yeah D hoppklass III Medium Antal startande=20 Sjölander Amanda
SE AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Muccelis Maccelis D hoppklass III Large Antal startande=12 Sjölander Amanda
SE UCH FI UCH High Volts Makian-Maki D hoppklass III Medium Antal startande=22 Sjölander Amanda
SE UCH FI UCH High Volts Makian-Maki 14 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=20 Sjölander Amanda
FI AGCH FI AG(HOPP)CH SE AGCH SE UCH FI UCH High Volts Jippi Jippi Yeah 8 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=22 Sjölander Amanda
SE UCH SE JCH High Volts Isla Wuffy 2 hoppklass III Medium Noll fel Cert Antal startande=22 Sjölander Amanda
SE AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Muccelis Maccelis 1 hoppklass III Large Noll fel Cert Antal startande=11 Sjölander Amanda

2018-09-30 Malmö SBK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=36 Fogelberg Ken
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=37 Fogelberg Ken
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D agility klass I Medium Antal startande=40 Gustavsson Mats
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D agility klass I Medium Antal startande=40 Gustavsson Mats

2018-09-30 Herrljunga SAGIK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass III Medium Antal startande=38 Karlsson Tina
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass III Medium Antal startande=38 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 3 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=18 Hagström Jakobsson T
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 2 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=18 Hagström Jakobsson T
Carnac's Racy Ragazza D agility klass III Medium Antal startande=35 Karlsson Tina

2018-09-29 Ljungbyhed SBK
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=32 Lindqvist Nils
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=33 Karlsson Kalle
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=48 Lindqvist Nils
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 6 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=50 Karlsson Kalle

2018-09-23 Piteå SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Muccelis Maccelis 3 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=15 Naarttijärvi Jenny
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Hocus-Pocus D agility klass III Medium Antal startande=17 Flanagan Michael
SE AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Muccelis Maccelis 1 agility klass III Large Noll fel Cert Antal startande=13 Naarttijärvi Jenny

2018-09-23 Märsta SBK
Mamoh's Bali 1 agility klass II Large Noll fel Antal startande=107 Ahlin Yvonne

2018-09-22 Piteå SBK
SE AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Muccelis Maccelis 5 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=16 Naarttijärvi Jenny
SE AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Muccelis Maccelis 9 agility klass III Large Noll fel Antal startande=13 Naarttijärvi Jenny
SE UCH SE JCH High Volts Isla Wuffy 6 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=18 Naarttijärvi Jenny

2018-09-22 Märsta SBK
Mamoh's Bali D hoppklass III Large Antal startande=22 Ahlin Yvonne

2018-09-15 Trelleborg SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=42 Nilsson Jens
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 11 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=41 Roxenwell Lejonellee
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=41 Lundh Viktoria
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=45 Lundh Viktoria

2018-09-13 Skabersjö SAGIK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=28 Premholt Gullberg A
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 8 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=26 Premholt Gullberg A
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D agility klass I Medium Antal startande=26 Premholt Gullberg A
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D agility klass I Medium Antal startande=26 Premholt Gullberg A
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D agility klass I Medium Antal startande=27 Premholt Gullberg A
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 12 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=27 Premholt Gullberg A

2018-09-09 Timrå SBK
Ella 4 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=7 Thorén Martin
Ella 5 agility klass I Large Noll fel Antal startande=10 Mähler Johan
Sagoland's Eye Catcher 1 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=117 Thorén Martin
Sagoland's Eye Catcher D agility klass III Medium Antal startande=27 Hermansson Annelie

2018-09-09 Degeberga SBK
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=24 Lindqvist Nils
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=28 Lindqvist Nils
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=25 Knutsson Jon
AGD I Athena 16 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=28 Knutsson Jon

2018-09-08 Timrå SBK
Ella 4 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=9 Hermansson Annelie
Ella 2 agility klass I Large Noll fel Antal startande=110 Mähler Johan
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=18 Mähler Johan
Sagoland's Eye Catcher D agility klass III Medium Antal startande=30 Hermansson Annelie

2018-09-02 Tidaholm SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra 14 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=29 Thorén Martin
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass III Medium Antal startande=46 Roxenwell Lejonellee

2018-09-02 Klippan SAGIK
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=25 Lindqvist Nils
AGD I Athena 14 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=25 Lindqvist Nils
AGD I Athena 10 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=24 Lindqvist Nils

2018-09-01 Rättvik SBK
Mamoh's Bali D agility klass II Large Antal startande=8 Vertanen Timo
Mamoh's Bali 4 agility klass II Large Noll fel Antal startande=7 Vertanen Timo
Mamoh's Bali 1 agility klass II Large Noll fel Antal startande=108 Vertanen Timo
Mamoh's Bali 1 agility klass II Large Noll fel Antal startande=108 Vertanen Timo

2018-08-26 Borås SAGIK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=29 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Carnac's Humble Hydra 7 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=28 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Carnac's Humble Hydra 6 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=29 Roxenwell Lejonellee

2018-08-26 Linköping SBK
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=18 Vartiainen Seija
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 8 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=18 Vartiainen Seija
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=16 Wrede Åsa
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 4 agility klass I Large Noll fel Antal startande=16 Wrede Åsa

2018-08-25 Kungsör SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass III Medium Antal startande=33 Tångring Malin
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 3 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=19 Karlsson Tina
Carnac's Racy Ragazza D agility klass III Medium Antal startande=31 Tångring Malin
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Large Antal startande=19 Karlsson Tina

2018-08-19 Svenljunga SBK
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 10 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=28 Johansson Christpher
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=29 Johansson Christpher

2018-08-19 Lund SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=48 Sundvall Jörgen
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=48 Bertelsen Bonnik

2018-08-18 Lund SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 13 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=55 Erlandson Jonas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=53 Lindqvist Nils

2018-08-18 Fellingsbro SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass III Medium Antal startande=76 Pettersson Kjell
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass III Medium Antal startande=80 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Large Antal startande=40 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Large Antal startande=40 Olsen Leif
Carnac's Racy Ragazza D agility klass III Medium Antal startande=79 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 13 agility klass III Large Noll fel Antal startande=36 Pettersson Kjell

2018-08-12 Skabersjö SAGIK
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass II Large Antal startande=21 Premholt Gullberg A
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass II Large Antal startande=22 Premholt Gullberg A

2018-08-12 Klippan SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=24 Lindqvist Nils
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=25 Lindqvist Nils

2018-08-12 Lit SBK
Vindarna's Grynet D hoppklass I Medium Antal startande=14 Fernström Marianne
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile 1 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=114 Fernström Marianne
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile D agility klass I Medium Antal startande=12 Svanered Erica
RLD N Vindarna's Ellies D hoppklass II Large Antal startande=8 Fernström Marianne
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 2 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=8 Fernström Marianne
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass II Large Antal startande=5 Svanered Erica
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D agility klass II Large Antal startande=5 Svanered Erica

2018-08-11 Skabersjö SAGIK
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D agility klass I Medium Antal startande=40 Crone Maj-Brit
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=137 Crone Maj-Brit

2018-08-11 Klippan SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 7 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=26 Lindqvist Nils
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 4 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=26 Lindqvist Nils

2018-08-11 Lit SBK
Vindarna's Grynet D hoppklass I Medium Antal startande=12 Svanered Erica
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile 4 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=12 Svanered Erica
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile 4 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=10 Fernström Marianne
RLD N Vindarna's Ellies 3 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=8 Svanered Erica
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 1 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=108 Svanered Erica
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass II Large Antal startande=5 Fernström Marianne
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 4 agility klass II Large Noll fel Antal startande=5 Fernström Marianne

2018-07-28 Dala Floda SBK
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=30 Ekström Per-Inge
Sagoland's Eye Catcher 23 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=67 Olsen Leif

2018-07-22 Kungälv SBK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=54 Tangfelt Pär
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 20 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=61 Ahlin Yvonne
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=46 Tangfelt Pär
AGD I Athena 18 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=47 Tuomisto Catharina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 36 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=121 Virtanen Anders
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 27 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=123 Pupik Petr

2018-07-21 Kungälv SBK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=72 Karlsson Tina
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal 26 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=71 Tangfelt Pär
AGD I Athena 16 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=60 Flanagan Michael
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 6 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=39 Ahlin Yvonne
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=51 Hagström Jakobsson T
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 11 agility klass II Large Noll fel Antal startande=35 Hagström Jakobsson T
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=139 Mikkilä Sari
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=141 Alden Magne
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 7 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=141 Alden Magne

2018-07-19 Kungälv SBK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=69 Alden Magne
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D agility klass I Medium Antal startande=75 Virtanen Anders
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D agility klass I Medium Antal startande=75 Virtanen Anders
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=64 Mikkilä Sari
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass II Large Antal startande=36 Gustavsson Mats
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=56 Gustavsson Mats
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=136 Lundh Viktoria
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=135 Bache Veronica
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=135 Bache Veronica

2018-07-18 Kungälv SBK
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D hoppklass I Medium Antal startande=72 Silfverberg Andreas
NORD UCH AGHD I By Frost Ice Crystal D agility klass I Medium Antal startande=78 Lundh Viktoria
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme 15 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=78 Lundh Viktoria
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D hoppklass II Medium Antal startande=65 Ahlin Yvonne
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass II Large Antal startande=38 Myrefelt Kristina
AGD I Athena 10 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=65 Ahlin Yvonne
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass II Large Antal startande=35 Pettersson Kjell
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=57 Pettersson Kjell
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 32 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=141 Flanagan Michael
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=133 Tr j Tam s
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 24 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=133 Tr j Tam s

2018-07-14 Mora SBK
Mamoh's Bali D agility klass II Large Antal startande=8 Jansson Michaela

2018-07-07 Kalix SKK
FI AGCH FI AG(HOPP)CH SE AGCH SE UCH FI UCH High Volts Jippi Jippi Yeah D hoppklass III Medium Antal startande=39 Gabi Steppan
SE UCH SE JCH High Volts Isla Wuffy D hoppklass III Medium Antal startande=39 Gabi Steppan
SE AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Muccelis Maccelis 1 hoppklass III Large Noll fel Cert Antal startande=12 Gabi Steppan
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Hocus-Pocus D agility klass III Medium Antal startande=33 Berglund Tomas
FI AGCH FI AG(HOPP)CH SE AGCH SE UCH FI UCH High Volts Jippi Jippi Yeah D agility klass III Medium Antal startande=33 Berglund Tomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Muccelis Maccelis D agility klass III Large Antal startande=12 Berglund Eija
SE UCH SE JCH High Volts Isla Wuffy D agility klass III Medium Antal startande=33 Berglund Tomas

2018-07-06 Kalix SKK
FI AGCH FI AG(HOPP)CH SE AGCH SE UCH FI UCH High Volts Jippi Jippi Yeah D hoppklass III Medium Antal startande=33 Berglund Tomas
SE AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Muccelis Maccelis D hoppklass III Large Antal startande=9 Berglund Tomas
SE UCH SE JCH High Volts Isla Wuffy D hoppklass III Medium Antal startande=33 Berglund Tomas
SE UCH SE JCH High Volts Isla Wuffy 11 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=32 Berglund Eija
FI AGCH FI AG(HOPP)CH SE AGCH SE UCH FI UCH High Volts Jippi Jippi Yeah 2 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=32 Berglund Eija
SE AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Muccelis Maccelis 1 agility klass III Large Noll fel Cert Antal startande=9 Berglund Eija

2018-07-05 Borås SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=16 Hagström Jakobsson T
AGHD I Carnac's Humble Hydra 8 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=16 Hagström Jakobsson T

2018-07-04 Hudiksvall SAGIK
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=16 Mähler Johan
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=16 Mähler Johan
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=16 Mähler Johan

2018-06-24 Lund SAGIK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass III Medium Antal startande=40 Bertelsen Bonnik
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Large Antal startande=20 Bertelsen Bonnik
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 12 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=40 Bertelsen Bonnik
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=38 Silfverberg Andreas
Carnac's Racy Ragazza D agility klass III Medium Antal startande=38 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 4 agility klass III Large Noll fel Antal startande=18 Silfverberg Andreas

2018-06-24 Klintehamn SHU
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 4 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=7 Fernström Marianne
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass III Large Antal startande=7 Ahlin Yvonne

2018-06-23 Lund SAGIK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass III Medium Antal startande=36 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Large Antal startande=14 Silfverberg Andreas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 8 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=36 Silfverberg Andreas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=33 Bertelsen Bonnik
Carnac's Racy Ragazza D agility klass III Medium Antal startande=33 Bertelsen Bonnik
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Large Antal startande=14 Bertelsen Bonnik

2018-06-23 Klintehamn SHU
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D hoppklass III Large Antal startande=7 Fernström Marianne
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass III Large Antal startande=7 Ahlin Yvonne

2018-06-22 Lund SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 17 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=35 Bertelsen Bonnik
Carnac's Racy Ragazza 14 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=35 Bertelsen Bonnik
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 5 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=9 Bertelsen Bonnik
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=34 Silfverberg Andreas
Carnac's Racy Ragazza D agility klass III Medium Antal startande=34 Silfverberg Andreas
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Large Antal startande=8 Silfverberg Andreas

2018-06-17 Strömsund SBK
Vindarna's Grynet D hoppklass I Medium Antal startande=10 Bäck Stina
RLD N Vindarna's Ellies 3 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=4 Thorén Martin
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass II Large Antal startande=2 Thorén Martin

2018-06-17 Höganäs SBK
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D hoppklass I Large Antal startande=10 Petersson Roger
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D agility klass I Large Antal startande=14 Sundvall Jörgen

2018-06-17 Vankiva SHU
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 21 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=54 Roxenwell Lejonellee
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 8 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=55 Tangfelt Joakim
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 10 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=54 Lundh Viktoria
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 9 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=54 Lundh Viktoria

2018-06-16 Strömsund SBK
Vindarna's Grynet D hoppklass I Medium Antal startande=10 Bäck Stina
RLD N Vindarna's Ellies D hoppklass II Large Antal startande=4 Thorén Martin
RLD N Vindarna's Ellies 2 agility klass II Large Noll fel Antal startande=2 Thorén Martin

2018-06-16 Vankiva SHU
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 25 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=59 Roxenwell Lejonellee
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=58 Lundh Viktoria
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=60 Roxenwell Lejonellee
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=60 Roxenwell Lejonellee

2018-06-13 Falkenberg SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 18 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=33 Roxenwell Lejonellee
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 17 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=35 Karlsson Kalle

2018-06-10 Fjälkestad SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=37 Petersson Roger
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 20 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=37 Petersson Roger
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=41 Gustavsson Mats
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 14 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=41 Gustavsson Mats
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 12 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=20 Olsen Leif

2018-06-10 Kista SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass III Medium Antal startande=45 Tångring Malin
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 9 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=26 Tångring Malin
Carnac's Racy Ragazza D agility klass III Medium Antal startande=41 Tångring Malin

2018-06-09 Bollnäs SAGIK
Sagoland's Eye Catcher D agility klass III Medium Antal startande=39 Bereflod Madeleine
Sagoland's Eye Catcher 29 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=39 Bereflod Madeleine

2018-06-06 Timrå SBK
Ella 3 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=7 Thorén Martin
Ella 2 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=107 Thorén Martin
Ella D agility klass I Large Antal startande=9 Thorén Martin
Ella 4 agility klass I Large Noll fel Antal startande=8 Thorén Martin

2018-06-06 Strängnäs SKK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=53 Broberg Emma
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=54 Karlsson Tina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=54 Karlsson Tina
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=54 Karlsson Tina

2018-05-27 Hässleholm SBK
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah D hoppklass II Medium Antal startande=40 Wrede Åsa
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 7 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=35 Lindqvist Nils

2018-05-27 Degeberga SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 10 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=45 Myrefelt Kristina
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=43 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 9 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=43 Rasmusson Oliver

2018-05-26 Jönköping SBK
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=21 Digréus Tobias
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=22 Digréus Tobias
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=22 Lindskog Malin
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=22 Gustavsson Mats

2018-05-26 Farsta SBK
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 10 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=18 Fernström Marianne
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal D agility klass II Large Antal startande=18 Bache Veronica

2018-05-26 Degeberga SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 21 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=52 Myrefelt Kristina
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 12 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=57 Knutsson Jon
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 10 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=57 Knutsson Jon
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=47 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=58 Nilsson Jens
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 23 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=58 Nilsson Jens

2018-05-25 Degeberga SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=46 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=46 Knutsson Jon
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 12 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=46 Knutsson Jon

2018-05-23 Hudiksvall SAGIK
Ella 2 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=2 Bäck Stina
Ella 2 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=2 Bäck Stina
Ella 1 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=2 Bäck Stina

2018-05-20 Halmstad SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 30 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=75 Lindqvist Nils
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 29 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=75 Lindqvist Nils
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 15 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=38 Lindqvist Nils
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 10 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=69 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=68 Myrefelt Kristina
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass III Large Antal startande=35 Tangfelt Joakim

2018-05-19 Fagersta SKK
Mamoh's Bali D agility klass II Large Antal startande=13 Sundqvist Hans
Mamoh's Bali 3 agility klass II Large Noll fel Antal startande=13 Sundqvist Hans

2018-05-13 Härnösand SBK
Ella 8 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=11 Brickman Carina
Ella 3 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=11 Thorén Martin
RLD N Vindarna's Ellies D hoppklass II Large Antal startande=11 Bergqvist Anders
RLD N Vindarna's Ellies D hoppklass II Large Antal startande=11 Thorén Martin
Sagoland's Eye Catcher 4 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=20 Bergqvist Anders
Sagoland's Eye Catcher 4 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=18 Thorén Martin

2018-05-13 Växjö SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 6 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=34 S›rensen Dennis
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 3 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=37 Olsen Leif

2018-05-12 Härnösand SBK
Ella D agility klass I Large Antal startande=14 Bergqvist Anders
Ella D agility klass I Large Antal startande=14 Brickman Carina
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass II Large Antal startande=7 Bergqvist Anders
RLD N Vindarna's Ellies 2 agility klass II Large Noll fel Antal startande=7 Thorén Martin
Sagoland's Eye Catcher D agility klass III Medium Antal startande=28 Bergqvist Anders
Sagoland's Eye Catcher 6 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=31 Bäck Stina

2018-05-12 Växjö SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=40 Olsen Leif
Carnac's Racy Ragazza 17 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=40 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 7 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=31 Olsen Leif
Carnac's Racy Ragazza D agility klass III Medium Antal startande=40 S›rensen Dennis
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Large Antal startande=30 S›rensen Dennis
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 5 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=40 S›rensen Dennis

2018-05-10 Ljungbyhed SBK
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D hoppklass I Large Antal startande=22 Lindqvist Nils
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D hoppklass I Large Antal startande=22 Lindqvist Nils
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah D hoppklass I Medium Antal startande=44 Lindqvist Nils
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=142 Karlsson Kalle

2018-05-10 Götene SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra 18 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=31 Karlsson Tina

2018-05-08 Falun SBK
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=7 Ekström Per-Inge
Sagoland's Eye Catcher 3 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=9 Ekström Per-Inge
Sagoland's Eye Catcher 1 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=109 Ekström Per-Inge

2018-05-06 Ljungby SBK
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D hoppklass I Large Antal startande=4 Gustavsson Mats
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D hoppklass I Large Antal startande=6 Gustavsson Mats

2018-05-06 Sunne SBK
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 6 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=25 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Large Antal startande=20 Karlsson Tina

2018-05-05 Torsby SBK
Carnac's Racy Ragazza 14 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=32 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 5 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=19 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Large Antal startande=17 Lundin Ewa
Carnac's Racy Ragazza 5 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=32 Lundin Ewa

2018-05-01 Klippan SAGIK
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D agility klass I Large Antal startande=12 Lindqvist Nils
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D agility klass I Large Antal startande=12 Lindqvist Nils
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D agility klass I Large Antal startande=12 Lindqvist Nils

2018-05-01 Smålandsstenar SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=32 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=32 Roxenwell Lejonellee

2018-05-01 Nora SBK
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=25 Karlsson Tina
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=25 Karlsson Tina
Carnac's Racy Ragazza 1 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=125 Karlsson Tina

2018-04-29 Tranås SBK
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=27 Olsen Leif
Carnac's Racy Ragazza 1 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=126 Olsen Leif

2018-04-29 Lomma SBK
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D hoppklass II Medium Antal startande=35 Nilsson Jens
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass II Large Antal startande=21 Nilsson Jens
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass II Large Antal startande=22 Rasmusson Oliver

2018-04-28 Tranås SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=58 Olsen Leif
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass III Medium Antal startande=58 Olsen Leif
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 23 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=53 Olsen Leif
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 16 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=58 Olsen Leif
Carnac's Racy Ragazza 14 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=53 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 13 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=29 Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 4 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=26 Olsen Leif
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=56 Digréus Tobias
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 7 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=52 Digréus Tobias

2018-04-22 Partille/Götebo SBK
Briedoes Golden Gate 21 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=46 Eriksson Louise
Briedoes Golden Gate D agility klass I Medium Antal startande=45 Eriksson Louise

2018-04-22 Helsingborg SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=58 Crone Maj-Brit
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 11 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=53 Crone Maj-Brit
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=60 Roxenwell Lejonellee
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 7 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=56 Roxenwell Lejonellee

2018-04-21 Trelleborg SBK
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D hoppklass II Medium Antal startande=27 Rasmusson Oliver
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D hoppklass II Medium Antal startande=27 Eriksson Louise
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass II Large Antal startande=19 Rasmusson Oliver
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass II Large Antal startande=19 Eriksson Louise
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass II Large Antal startande=20 Eriksson Louise
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass II Large Antal startande=20 Rasmusson Oliver

2018-04-15 Söråker SBK
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=18 Bäck Stina
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=18 Bäck Stina
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=16 Bäck Stina
Sagoland's Eye Catcher 3 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=18 Bäck Stina

2018-04-14 Söråker SBK
Sagoland's Eye Catcher D agility klass II Medium Antal startande=18 Bäck Stina
Sagoland's Eye Catcher 10 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=20 Bäck Stina
Sagoland's Eye Catcher 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=20 Bäck Stina
Sagoland's Eye Catcher 2 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=120 Bäck Stina

2018-04-14 Kävlinge SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=37 S›rensen Dennis
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=37 S›rensen Dennis
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=34 S›rensen Dennis

2018-04-09 Bollnäs SAGIK
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=5 Tangfelt Pär
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=5 Tangfelt Pär

2018-04-07 Ulricehamn SBK
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass III Large Antal startande=26 Lindskog Malin
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass III Large Antal startande=25 Lindskog Malin
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=59 Roxenwell Lejonellee
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 10 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=61 Roxenwell Lejonellee
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 8 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=61 Roxenwell Lejonellee

2018-04-01 Skurup SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=59 Pires Jorge
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass III Medium Antal startande=59 Pires Jorge
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=68 Ebeling Thomas

2018-03-31 Skurup SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=79 Pirttikoski Reetta
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=78 Ebeling Thomas

2018-03-30 Skurup SAGIK
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 29 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=81 Silfverberg Andreas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 24 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=81 Silfverberg Andreas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=75 Pires Jorge

2018-03-24 Ulricehamn SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=69 Johansson Christpher
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=72 Johansson Christpher
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass III Medium Antal startande=69 Johansson Christpher
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass III Medium Antal startande=72 Johansson Christpher
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass III Medium Antal startande=72 Johansson Christpher
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D hoppklass III Large Antal startande=27 Lindskog Malin
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass III Medium Antal startande=72 Johansson Christpher
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 42 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=69 Johansson Christpher
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 27 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=72 Johansson Christpher
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 17 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=72 Johansson Christpher
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 12 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=28 Lindskog Malin
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 9 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=27 Lindskog Malin

2018-03-11 Upplands Väsby SKK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass III Medium Antal startande=65 Bereflod Madeleine
Carnac's Racy Ragazza 18 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=64 Bereflod Madeleine
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 11 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=26 Tangfelt Pär
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 3 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=29 Bereflod Madeleine

2018-03-10 Värnamo SBK
RLD N La Familia's Chakka Romy Romano D hoppklass I Large Antal startande=14 Tuomisto Catharina
RLD N Briemates Fantastic Fantasy 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=14 Tuomisto Catharina
RLD N Briemates Fantastic Fantasy D agility klass I Large Antal startande=15 Tuomisto Catharina
RLD N Briemates Fantastic Fantasy 7 agility klass I Large Noll fel Antal startande=17 Tuomisto Catharina
RLD N La Familia's Chakka Romy Romano 5 agility klass I Large Noll fel Antal startande=17 Tuomisto Catharina
RLD N La Familia's Chakka Romy Romano 1 agility klass I Large Noll fel Antal startande=15 Tuomisto Catharina

2018-02-24 Tidaholm SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=34 Uhlan Renée
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass III Medium Antal startande=34 Uhlan Renée
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=40 Karlsson Tina

2018-02-18 Kävlinge SAGIK
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 17 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=25 Roxenwell Lejonellee
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 16 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=25 Roxenwell Lejonellee
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=27 Roxenwell Lejonellee

2018-02-10 Klippan SHU
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D hoppklass I Large Antal startande=16 Lindqvist Nils
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D hoppklass I Large Antal startande=16 Jansson Nalle

2018-02-04 Ulricehamn SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=41 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=44 Roxenwell Lejonellee
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=41 Roxenwell Lejonellee
AGD I Hipper Av Ulfsäter D agility klass II Large Antal startande=9 Fernström Marianne
Carnac's Racy Ragazza 8 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=44 Roxenwell Lejonellee
AGHD I Carnac's Humble Hydra 7 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=43 Roxenwell Lejonellee
AGD I Hipper Av Ulfsäter 5 agility klass II Large Noll fel Antal startande=9 Fernström Marianne
AGD I Hipper Av Ulfsäter 4 agility klass II Large Noll fel Antal startande=9 Fernström Marianne
Carnac's Racy Ragazza 2 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=143 Roxenwell Lejonellee

2018-01-14 Söderköping SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass III Medium Antal startande=45 Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Large Antal startande=25 Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Large Antal startande=25 Myrefelt Kristina
Carnac's Racy Ragazza 10 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=47 Myrefelt Kristina

2018-01-07 Fagersta SKK
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=21 Fernström Marianne
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=20 Fernström Marianne

2018-01-06 Fagersta SKK
Sagoland's Eye Catcher D agility klass II Medium Antal startande=20 Sundqvist Hans
Sagoland's Eye Catcher D agility klass II Medium Antal startande=19 Sundqvist Hans

2017-12-03 Ulricehamn SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=40 Fernström Marianne
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=40 Fernström Marianne
AGD I Hipper Av Ulfsäter D agility klass II Large Antal startande=17 Eriksson Louise
AGD I Hipper Av Ulfsäter D agility klass II Large Antal startande=18 Fernström Marianne
AGHD I Carnac's Humble Hydra 13 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=39 Eriksson Louise
AGD I Hipper Av Ulfsäter 3 agility klass II Large Noll fel Antal startande=16 Eriksson Louise

2017-12-02 Ulricehamn SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=45 Fernström Marianne
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=45 Fernström Marianne
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D hoppklass III Large Antal startande=21 Fernström Marianne
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass III Medium Antal startande=45 Fernström Marianne
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass III Medium Antal startande=45 Fernström Marianne
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 18 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=44 Fernström Marianne
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 17 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=44 Fernström Marianne
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 14 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=45 Fernström Marianne
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 13 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=21 Tuomisto Catharina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 9 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=44 Fernström Marianne
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 9 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=45 Fernström Marianne
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 4 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=21 Tuomisto Catharina

2017-11-26 Söråker SKK
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile 8 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=17 Brickman Carina
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile 3 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=116 Svanered Erica
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D hoppklass II Large Antal startande=12 Svanered Erica
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=17 Svanered Erica
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=17 Svanered Erica
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 6 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=12 Svanered Erica

2017-11-25 Söråker SKK
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 6 agility klass I Large Noll fel Antal startande=14 Svanered Erica
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile 4 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=17 Brickman Carina
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 3 agility klass I Large Noll fel Antal startande=115 Svanered Erica
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile 2 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=117 Svanered Erica
Sagoland's Eye Catcher 6 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=16 Svanered Erica
Sagoland's Eye Catcher 6 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=16 Svanered Erica

2017-11-19 Mölndal SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=47 Karlsson Tina
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass III Medium Antal startande=47 Karlsson Tina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=56 Uhlan Renée

2017-11-18 Mölndal SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=67 Uhlan Renée
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D hoppklass III Large Antal startande=37 Karlsson Tina
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass III Medium Antal startande=67 Uhlan Renée
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=65 Uhlan Renée
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=66 Myrefelt Kristina
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass III Large Antal startande=34 Tangfelt Joakim
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass III Large Antal startande=35 Myrefelt Kristina

2017-11-11 Jönköping SBK
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 2 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=120 Hagström Jakobsson T
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=27 Hagström Jakobsson T
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 4 agility klass I Large Noll fel Antal startande=127 Hagström Jakobsson T

2017-11-05 Askersund SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=62 Jansson Michaela
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass III Medium Antal startande=61 Uhlan Renée
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass III Medium Antal startande=62 Jansson Michaela
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Large Antal startande=37 Karlsson Tina
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass III Medium Antal startande=62 Jansson Michaela
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 35 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=61 Uhlan Renée
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 16 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=61 Uhlan Renée
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 10 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=36 Juréhn Thomas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=54 Jansson Michaela

2017-11-04 Ulricehamn SBK
AGD I Hipper Av Ulfsäter D hoppklass II Large Antal startande=20 Johansson Christpher
AGD I Hipper Av Ulfsäter D hoppklass II Large Antal startande=21 Eriksson Louise
Ghostrider's Immer D hoppklass II Large Antal startande=20 Johansson Christpher
Ghostrider's Immer 5 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=21 Eriksson Louise
Ghostrider's Immer 4 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=18 Johansson Christpher

2017-10-29 Mockfjärd SBK
Mamoh's Bali D hoppklass III Large Antal startande=22 Ahlin Yvonne
Mamoh's Bali D hoppklass III Large Antal startande=25 Ahlin Yvonne
Mamoh's Bali D hoppklass III Large Antal startande=24 Bereflod Madeleine

2017-10-22 Ulricehamn SBK
Workingdoezen Harpo D'bellissimo D hoppklass I Medium Antal startande=39 Tuomisto Catharina
Workingdoezen Harpo D'bellissimo D hoppklass I Medium Antal startande=40 Tuomisto Catharina
Workingdoezen Harpo D'bellissimo D hoppklass I Medium Antal startande=41 Tuomisto Catharina
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 18 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=31 Tångring Malin
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 16 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=29 Tångring Malin
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 14 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=30 Tångring Malin

2017-10-22 Klintehamn SHU
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=13 Fernström Marianne
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=13 Fernström Marianne
Sagoland's Eye Catcher D agility klass II Medium Antal startande=13 Fernström Marianne
Sagoland's Eye Catcher 5 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=13 Fernström Marianne

2017-10-21 Ulricehamn SBK
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=41 Tångring Malin
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 17 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=41 Tångring Malin
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 12 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=42 Tångring Malin

2017-10-15 Falkenberg SBK
RLD N Briemates Fantastic Fantasy D hoppklass I Large Antal startande=15 Brickman Carina
RLD N Briemates Fantastic Fantasy 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=15 Brickman Carina
RLD N La Familia's Chakka Romy Romano 4 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=15 Brickman Carina
RLD N La Familia's Chakka Romy Romano 3 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=115 Brickman Carina
RLD N Briemates Fantastic Fantasy D agility klass I Large Antal startande=15 Lundh Viktoria
RLD N La Familia's Chakka Romy Romano D agility klass I Large Antal startande=15 Lundh Viktoria

2017-10-15 Lidingö SBK
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal D hoppklass I Large Antal startande=22 Fernström Marianne
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 5 agility klass I Large Noll fel Antal startande=23 Fernström Marianne

2017-10-14 Vårgårda SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=48 Myrefelt Kristina
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=48 Myrefelt Kristina
Ghostrider's Immer 4 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=20 Himle Helge
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=43 Hagström Jakobsson T
Sagoland's Eye Catcher D agility klass II Medium Antal startande=43 Hagström Jakobsson T
Ghostrider's Immer 4 agility klass II Large Noll fel Antal startande=15 Karlsson Tina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=63 Gustavsson Mats
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass III Medium Antal startande=63 Gustavsson Mats
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 13 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=27 Himle Helge
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass III Large Antal startande=26 Myrefelt Kristina
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 14 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=61 Gustavsson Mats
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 10 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=61 Gustavsson Mats

2017-10-08 Växjö SAGIK
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=24 Knutsson Jon
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=36 Knutsson Jon

2017-10-08 Kista SBK
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 13 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=20 Karlsson Tina
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 3 agility klass I Large Noll fel Antal startande=120 Karlsson Tina

2017-10-07 Växjö SAGIK
Carnac's Racy Ragazza 12 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=43 Knutsson Jon
Carnac's Racy Ragazza 2 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=141 Myrefelt Kristina
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=35 Olsen Leif
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=40 Olsen Leif

2017-10-01 Kävlinge SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 9 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=33 Lerche Poul
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=35 Lerche Poul
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 2 agility klass III Medium Noll fel Cert Antal startande=33 Lerche Poul

2017-10-01 Sala SBK
Mamoh's Bali D agility klass II Large Antal startande=7 Ahlin Yvonne
Mamoh's Bali D agility klass II Large Antal startande=7 Ahlin Yvonne

2017-10-01 Nordmaling SBK
RLD N RLD F Oliver Izaro D hoppklass I Large Antal startande=16 Svanered Erica
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=16 Svanered Erica
RLD N RLD F Oliver Izaro 10 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=15 Svanered Erica
RLD N RLD F Oliver Izaro 8 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=16 Svanered Erica
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse 7 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=15 Svanered Erica
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse 7 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=16 Svanered Erica

2017-09-30 Växjö SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass II Medium Antal startande=35 Lundh Viktoria
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=29 Käll Anna
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 5 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=26 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Large Antal startande=25 Lindqvist Nils

2017-09-30 Svedala SBK
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D agility klass I Medium Antal startande=25 Nilsson Jens
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D hoppklass II Medium Antal startande=24 Petersson Roger
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 3 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=17 Petersson Roger
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass II Large Antal startande=17 Nilsson Jens

2017-09-30 Nordmaling SBK
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=13 Naarttijärvi Jenny
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=14 Naarttijärvi Jenny

2017-09-24 Piteå SBK
SE UCH FI UCH High Volts Makian-Maki 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=12 Vertanen Timo
SE UCH FI UCH High Volts Makian-Maki 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=19 Svanered Erica

2017-09-24 Åkersberga SBK
Mamoh's Bali 10 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=32 Bereflod Madeleine

2017-09-23 Piteå SBK
SE UCH FI UCH High Volts Makian-Maki 4 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=14 Svanered Erica
SE UCH FI UCH High Volts Makian-Maki 5 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=22 Vertanen Timo

2017-09-23 Åkersberga SBK
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 2 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=117 Bereflod Madeleine
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 5 agility klass I Large Noll fel Antal startande=17 Bereflod Madeleine
Mamoh's Bali D agility klass II Large Antal startande=10 Tångring Malin

2017-09-17 Västerås SKK
RLD N Vindarna's Ellies 9 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=11 Andersson Fredrik
RLD N Vindarna's Ellies 8 agility klass II Large Noll fel Antal startande=13 Andersson Fredrik
RLD N Vindarna's Ellies 1 agility klass II Large Noll fel Antal startande=13 Andersson Fredrik

2017-09-17 Laholm SBK
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 10 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=32 Lindqvist Nils
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 4 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=132 Lindqvist Nils

2017-09-16 Västerås SKK
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Large Antal startande=22 Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Large Antal startande=18 Andersson Fredrik

2017-09-13 Fagersta SKK
Mamoh's Bali D hoppklass II Large Antal startande=10 Sundqvist Hans
Mamoh's Bali 1 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=109 Sundqvist Hans

2017-09-10 Tibro SBK
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 5 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=18 Bergqvist Anders
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 5 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=20 Johansson Christpher
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=19 Johansson Christpher
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 2 agility klass I Large Noll fel Antal startande=117 Franksson Roger

2017-09-10 Eslöv SKK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=40 Pires Ant=nio Jorge
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=39 Mikkilä Sari
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 8 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=40 Pires Ant=nio Jorge
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=35 Mikkilä Sari

2017-09-10 Linköping SBK
Carnac's Racy Ragazza 6 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=21 Karlsson Tina

2017-09-09 Tibro SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=29 Bergqvist Anders
AGHD I Carnac's Humble Hydra 12 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=28 Franksson Roger
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=28 Franksson Roger
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=30 Bergqvist Anders

2017-09-09 Luleå SBK
SE UCH FI UCH High Volts Makian-Maki 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=16 Lundin Ewa
SE UCH FI UCH High Volts Makian-Maki 1 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=119 Broberg Emma

2017-09-09 Eslöv SKK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 6 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=23 Pires Ant=nio Jorge
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=34 Pires Ant=nio Jorge
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 9 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=36 Mikkilä Sari
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 5 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=36 Mikkilä Sari

2017-09-06 Fagersta SKK
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=11 Sundqvist Hans
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=12 Sundqvist Hans

2017-09-03 Nyköping SBK
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal D hoppklass I Large Antal startande=20 Tångring Malin
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 2 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=121 Tångring Malin
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 5 agility klass I Large Noll fel Antal startande=21 Tångring Malin
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 4 agility klass I Large Noll fel Antal startande=20 Tångring Malin

2017-09-03 Helsingborg SBK
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 4 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=122 Crone Maj-Brit
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 1 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=129 Knutsson Jon

2017-09-03 Haninge SBK
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=15 Nilsson Joakim

2017-09-03 Tidaholm SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra 20 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=37 Karlsson Cecilia
AGHD I Carnac's Humble Hydra 4 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=30 Karlsson Cecilia
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass III Medium Antal startande=54 Thorén Martin
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 18 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=54 Thorén Martin
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 12 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=54 Thorén Martin
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=48 Karlsson Cecilia
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=48 Karlsson Cecilia
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 10 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=48 Karlsson Cecilia

2017-09-02 Tidaholm SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=40 Myrefelt Kristina
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=33 Karlsson Cecilia
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=51 Olsen Leif
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 18 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=51 Olsen Leif
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 14 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=51 Olsen Leif
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=48 Silfverberg Andreas
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 19 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=48 Silfverberg Andreas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 3 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=48 Silfverberg Andreas

2017-08-27 Märsta SBK
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 3 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=130 Ahlin Yvonne
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 7 agility klass I Large Noll fel Antal startande=22 Ahlin Yvonne

2017-08-27 Piteå SHU
SE UCH FI UCH High Volts Makian-Maki D hoppklass I Medium Antal startande=24 Flanagan Michael
SE UCH FI UCH High Volts Makian-Maki 9 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=26 Jansson Maria

2017-08-27 Lund SBK
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha 9 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=30 Jonasson Fredrika
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha D agility klass II Medium Antal startande=29 Jonasson Fredrika
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=37 Jansson Nalle
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 6 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=37 Sundvall Jörgen

2017-08-27 Svenljunga SBK
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass III Medium Antal startande=36 Johansson Christpher
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 16 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=36 Johansson Christpher
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=35 Johansson Christpher
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 8 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=35 Johansson Christpher

2017-08-26 Piteå SHU
SE UCH FI UCH High Volts Makian-Maki 1 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=124 Flanagan Michael
SE UCH FI UCH High Volts Makian-Maki 16 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=27 Flanagan Michael

2017-08-26 Lund SBK
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme 5 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=23 Jonasson Fredrika
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D hoppklass II Medium Antal startande=41 Rasmusson Oliver
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha D hoppklass II Medium Antal startande=41 Rasmusson Oliver
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 9 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=16 Rasmusson Oliver
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha D agility klass II Medium Antal startande=32 Karlsson Susanne
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 5 agility klass II Large Noll fel Antal startande=18 Karlsson Susanne
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 15 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=41 Sundvall Jörgen
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=42 Lindqvist Nils
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 4 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=42 Lindqvist Nils

2017-08-20 Höganäs SBK
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 2 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=120 Petersson Roger
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 2 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=121 Lindhardt Anders

2017-08-20 Kungsbacka SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass II Medium Antal startande=27 Sundvall Jörgen
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D hoppklass II Large Antal startande=9 Wrede Åsa
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 1 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=109 Wrede Åsa
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=25 Sundvall Jörgen
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=23 Sundvall Jörgen
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 2 agility klass II Large Noll fel Antal startande=9 Wrede Åsa
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 2 agility klass II Large Noll fel Antal startande=8 Wrede Åsa

2017-08-20 Örebro SBK
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=37 Tångring Malin
AGHD I Carnac's Humble Hydra 10 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=37 Tångring Malin
Sagoland's Eye Catcher D agility klass II Medium Antal startande=43 Karlsson Tina
AGHD I Carnac's Humble Hydra 10 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=43 Karlsson Tina

2017-08-20 Sollebrunn SBK
AGD I Hipper Av Ulfsäter D hoppklass I Large Antal startande=12 Johansson Christpher
AGD I Hipper Av Ulfsäter 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=12 Johansson Christpher
AGD I Hipper Av Ulfsäter 1 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=112 Thunqvist Åsa

2017-08-20 SBK
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D hoppklass II Medium Antal startande=24 Rasmusson Oliver
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D hoppklass II Medium Antal startande=24 Karlsson Susanne
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass II Large Antal startande=16 Rasmusson Oliver
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 1 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=116 Tangfelt Joakim
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 8 agility klass II Large Noll fel Antal startande=19 Tangfelt Joakim
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 6 agility klass II Large Noll fel Antal startande=19 Rasmusson Oliver

2017-08-19 Örebro SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra 24 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=52 Tångring Malin
Sagoland's Eye Catcher 11 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=52 Tångring Malin
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=46 Karlsson Tina
Mamoh's Bali D agility klass II Large Antal startande=22 Pettersson Kjell
Sagoland's Eye Catcher 5 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=146 Karlsson Tina

2017-08-19 Karlskorna SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=41 Rasmusson Oliver
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 19 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=41 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 11 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=41 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=42 Rasmusson Oliver
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 6 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=42 Rasmusson Oliver

2017-08-16 SBK
Mamoh's Bali D agility klass I Large Antal startande=9 Ekström Per-Inge
Mamoh's Bali 1 agility klass I Large Noll fel Antal startande=109 Ekström Per-Inge

2017-08-16 Kungälv SBK
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass II Large Antal startande=7 Jonasson Fredrika
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 2 agility klass II Large Noll fel Antal startande=7 Jonasson Fredrika
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 1 agility klass II Large Noll fel Antal startande=106 Jonasson Fredrika

2017-08-13 Skabersjö SAGIK
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D hoppklass II Medium Antal startande=27 Bertelsen Bonnik
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass II Large Antal startande=19 Bertelsen Bonnik
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass II Large Antal startande=19 Bertelsen Bonnik
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 9 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=19 Bertelsen Bonnik
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme 6 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=26 Bertelsen Bonnik
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 3 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=19 Bertelsen Bonnik
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass II Large Antal startande=19 Bertelsen Bonnik
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass II Large Antal startande=20 Bertelsen Bonnik
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass II Large Antal startande=20 Bertelsen Bonnik
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 2 agility klass II Large Noll fel Antal startande=19 Bertelsen Bonnik

2017-08-12 Tanumshede SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=37 Alden Magne
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=40 Lundin Ewa
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 23 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=37 Alden Magne
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 16 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=37 Alden Magne
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 8 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=40 Lundin Ewa
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=37 Lundin Ewa
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=39 Alden Magne
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 17 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=39 Alden Magne
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 6 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=37 Lundin Ewa
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 5 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=37 Lundin Ewa

2017-08-12 Mönsterås SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass II Medium Antal startande=14 Gustavsson Mats
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=12 Franksson Roger
Carnac's Racy Ragazza 1 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=112 Franksson Roger

2017-08-08 Gällivare SBK
SE UCH FI UCH High Volts Makian-Maki 1 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=107 Flanagan Michael

2017-08-08 Ulricehamn SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=31 Bergqvist Anders
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=31 Bergqvist Anders
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 14 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=31 Bergqvist Anders
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 2 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=31 Bergqvist Anders

2017-08-06 Örnsköldsvik SBK
Ella D hoppklass I Large Antal startande=12 Vertanen Timo
Ella D agility klass I Large Antal startande=13 Flanagan Michael
RLD N Vindarna's Ellies 4 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=7 Vertanen Timo
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass II Large Antal startande=4 Flanagan Michael

2017-08-05 Ystad SBK
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme 9 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=37 Silfverberg Andreas
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D hoppklass II Medium Antal startande=41 Nilsson Jens
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 2 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=120 Nilsson Jens
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 7 agility klass II Large Noll fel Antal startande=21 Silfverberg Andreas

2017-08-05 Herrljunga SBK
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 1 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=111 Karlsson Tina
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 3 agility klass II Large Noll fel Antal startande=8 Hagström Jakobsson T
Ghostrider's Immer 2 agility klass II Large Noll fel Antal startande=8 Hagström Jakobsson T

2017-08-05 Örnsköldsvik SBK
RLD N Vindarna's Ellies D hoppklass II Large Antal startande=7 Flanagan Michael
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass II Large Antal startande=3 Vertanen Timo

2017-07-30 Dala Floda SBK
Sagoland's Eye Catcher 11 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=20 Pettersson Kjell
Mamoh's Bali 3 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=13 Pettersson Kjell
Sagoland's Eye Catcher 12 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=22 Ahlin Yvonne

2017-07-29 Dala Floda SBK
Mamoh's Bali D hoppklass II Large Antal startande=13 Ahlin Yvonne
Sagoland's Eye Catcher 4 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=22 Ahlin Yvonne
Sagoland's Eye Catcher D agility klass II Medium Antal startande=22 Ekström Per-Inge

2017-07-28 Nybro SBK
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D hoppklass II Large Antal startande=25 Myrefelt Kristina
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 8 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=25 Lindqvist Nils
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 11 agility klass II Large Noll fel Antal startande=28 Karlsson Tina
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 10 agility klass II Large Noll fel Antal startande=24 Myrefelt Kristina

2017-07-27 Härnösand SBK
RLD N Vindarna's Ellies D hoppklass II Large Antal startande=7 Thorén Martin
RLD N Vindarna's Ellies D hoppklass II Large Antal startande=7 Thorén Martin
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D hoppklass II Large Antal startande=7 Thorén Martin
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D hoppklass II Large Antal startande=7 Thorén Martin
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass II Large Antal startande=3 Thorén Martin

2017-07-26 Härnösand SBK
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile D hoppklass I Medium Antal startande=16 Thorén Martin
Ella D hoppklass I Large Antal startande=14 Thorén Martin
Ella D hoppklass I Large Antal startande=16 Thorén Martin
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 8 agility klass I Large Noll fel Antal startande=15 Thorén Martin

2017-07-26 Ulricehamn SBK
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass III Medium Antal startande=31 Gustavsson Mats
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 10 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=31 Gustavsson Mats

2017-07-25 SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass II Medium Antal startande=23 Karlsson Tina
Carnac's Racy Ragazza 3 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=123 Karlsson Tina
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=22 Karlsson Tina

2017-07-24 Kungälv SBK
AGD I Hipper Av Ulfsäter 5 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=13 Tuomisto Catharina
AGD I Hipper Av Ulfsäter 4 agility klass I Large Noll fel Antal startande=14 Tuomisto Catharina
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass III Medium Antal startande=37 Pettersson Kjell
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 14 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=37 Pettersson Kjell
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 19 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=38 Ahlin Yvonne
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 12 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=38 Ahlin Yvonne

2017-07-23 Kungälv SBK
AGD I Hipper Av Ulfsäter D hoppklass I Large Antal startande=11 Tangfelt Joakim
AGD I Hipper Av Ulfsäter 5 agility klass I Large Noll fel Antal startande=14 Tuomisto Catharina
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass III Medium Antal startande=40 Tangfelt Joakim
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 9 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=38 Ahlin Yvonne

2017-07-23 Upplands Väsby SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass II Medium Antal startande=19 Tangfelt Pär
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=17 Bereflod Madeleine

2017-07-22 Upplands Väsby SBK
Momtae'z at Beatrice D hoppklass I Medium Antal startande=24 Bereflod Madeleine
Momtae'z at Beatrice D agility klass I Medium Antal startande=25 Brundin Camilla

2017-07-15 Fagersta SKK
Mamoh's Bali D hoppklass II Large Antal startande=21 Sundqvist Hans
Mamoh's Bali 8 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=22 Sundqvist Hans
Mamoh's Bali 2 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=122 Sundqvist Hans

2017-07-15 Brastad SBK
AGD I Hipper Av Ulfsäter D hoppklass I Large Antal startande=26 Tangfelt Joakim
AGD I Hipper Av Ulfsäter D hoppklass I Large Antal startande=25 Tangfelt Joakim
AGD I Hipper Av Ulfsäter D agility klass I Large Antal startande=23 Tuomisto Catharina
AGD I Hipper Av Ulfsäter 3 agility klass I Large Noll fel Antal startande=124 Tuomisto Catharina

2017-07-09 Kalix SKK
Soulshine Aika Pakkaus 26 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=53 Fernström Marianne
Soulshine Aika Pakkaus 16 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=51 Alden Magne

2017-07-09 Färjestaden SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=62 Myrefelt Kristina
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass III Medium Antal startande=57 Knutsson Jon
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 11 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=57 Knutsson Jon
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=46 Lundh Viktoria
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=62 Myrefelt Kristina
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=62 Myrefelt Kristina

2017-07-08 Mora SBK
Mamoh's Bali D hoppklass II Large Antal startande=12 Ahlin Yvonne
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=18 Pettersson Kjell
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=19 Pettersson Kjell
Mamoh's Bali 3 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=14 Ahlin Yvonne
Sagoland's Eye Catcher D agility klass II Medium Antal startande=19 Tångring Malin
Sagoland's Eye Catcher D agility klass II Medium Antal startande=20 Tångring Malin

2017-07-08 Kalix SKK
SE UCH FI UCH High Volts Makian-Maki D hoppklass I Medium Antal startande=18 Flanagan Michael

2017-07-08 Kalix SKK
Soulshine Aika Pakkaus D hoppklass III Medium Antal startande=57 Alden Magne
Soulshine Aika Pakkaus 9 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=50 Fernström Marianne

2017-07-08 Färjestaden SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=54 Silfverberg Andreas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=62 Tangfelt Joakim
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=57 Myrefelt Kristina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=63 Lundh Viktoria
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 21 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=57 Myrefelt Kristina

2017-07-07 Kalix SKK
SE UCH FI UCH High Volts Makian-Maki D hoppklass I Medium Antal startande=16 Karlsson Tina

2017-07-06 Ulricehamn SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=25 Thunqvist Åsa
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=26 Thunqvist Åsa
Ghostrider's Immer D agility klass II Large Antal startande=8 Thunqvist Åsa
Ghostrider's Immer 1 agility klass II Large Noll fel Antal startande=108 Thunqvist Åsa

2017-06-21 Ulricehamn SBK
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D hoppklass II Large Antal startande=6 Gustavsson Mats
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D hoppklass II Large Antal startande=6 Gustavsson Mats
Ghostrider's Immer 1 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=106 Gustavsson Mats
Ghostrider's Immer 1 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=106 Gustavsson Mats

2017-06-21 Hudiksvall SAGIK
Ella D hoppklass I Large Antal startande=11 Mähler Johan
Ella 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=11 Mähler Johan

2017-06-20 Hudiksvall SAGIK
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D agility klass I Large Antal startande=8 Mähler Johan
Ella D agility klass I Large Antal startande=8 Mähler Johan
Ella 3 agility klass I Large Noll fel Antal startande=8 Mähler Johan
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 1 agility klass I Large Noll fel Antal startande=8 Mähler Johan

2017-06-20 Mölndal/Sisjön SBK
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D hoppklass II Large Antal startande=7 Tangfelt Joakim
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass II Large Antal startande=10 Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 3 agility klass II Large Noll fel Antal startande=9 Hagström Jakobsson T

2017-06-18 Höganäs SBK
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 22 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=33 Franksson Roger
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 10 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=31 Franksson Roger
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=38 Petersson Roger
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 1 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=141 Petersson Roger

2017-06-17 SHU
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Large Antal startande=30 Uhlan Renée
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 23 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=51 Wrede Åsa
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=50 Wrede Åsa
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=50 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 8 agility klass III Large Noll fel Antal startande=30 Digréus Tobias

2017-06-17 Uppsala SBK
Mamoh's Bali D hoppklass II Large Antal startande=6 Olsen Leif
Mamoh's Bali 2 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=7 Olsen Leif

2017-06-14 Falkenberg SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=34 Käll Anna
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=34 Tangfelt Joakim

2017-06-10 Waxholm SBK
Momtae'z at Beatrice D hoppklass I Medium Antal startande=26 Ahlin Yvonne
Momtae'z at Beatrice D agility klass I Medium Antal startande=23 Pettersson Kjell
Momtae'z at Beatrice 11 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=20 Pettersson Kjell

2017-06-06 Växjö SAGIK
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=21 Lundh Viktoria
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 3 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=120 Jonasson Fredrika
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=19 Myrefelt Kristina
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 3 agility klass I Large Noll fel Antal startande=17 Myrefelt Kristina

2017-06-06 Helsingborg SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=47 Crone Maj-Brit
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass III Medium Antal startande=47 Crone Maj-Brit
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 8 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=48 Crone Maj-Brit
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=47 Rasmusson Oliver
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=47 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 9 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=46 Rasmusson Oliver

2017-06-06 Lysekil SBK
AGD I Hipper Av Ulfsäter 4 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=13 Hagström Jakobsson T
AGD I Hipper Av Ulfsäter D agility klass I Large Antal startande=11 Hagström Jakobsson T

2017-06-06 Bro SBK
Carnac's Racy Ragazza 1 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=124 Olsen Leif
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=24 Olsen Leif

2017-06-05 Helsingborg SBK
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=15 Crone Maj-Brit
AGD I Athena 8 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=13 Crone Maj-Brit

2017-06-04 Hässleholm SHU
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=37 BÖr= Zs=fia
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass III Medium Antal startande=37 BÖr= Zs=fia
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 21 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=58 Lindqvist Nils
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=57 Silfverberg Andreas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=61 Silfverberg Andreas
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=57 Silfverberg Andreas

2017-06-03 Umeå SBK
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse 3 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=9 Svanered Erica
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=13 Teileri Timo

2017-06-03 Hässleholm SHU
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah D hoppklass I Medium Antal startande=49 Tangfelt Joakim
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah D agility klass I Medium Antal startande=54 Lindqvist Nils
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 29 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=50 Silfverberg Andreas
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha D hoppklass II Medium Antal startande=44 Tangfelt Joakim
AGD I Athena 10 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=44 Tangfelt Joakim
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=37 Knutsson Jon
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=37 BÖr= Zs=fia
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha D agility klass II Medium Antal startande=37 Knutsson Jon
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha 12 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=37 BÖr= Zs=fia

2017-06-03 Bergby Hallstav SBK
Mamoh's Bali D agility klass I Large Antal startande=12 Pettersson Kjell
Mamoh's Bali D agility klass I Large Antal startande=12 Ahlin Yvonne

2017-05-28 Timrå SBK
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=25 Broberg Emma
RLD N Vindarna's Ellies 8 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=12 Broberg Emma
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass II Large Antal startande=12 Juréhn Thomas
Sagoland's Eye Catcher D agility klass II Medium Antal startande=27 Juréhn Thomas

2017-05-28 Katrineholm SBK
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=8 Franksson Roger
Mamoh's Bali D agility klass I Large Antal startande=8 Franksson Roger
Mamoh's Bali D agility klass I Large Antal startande=10 Franksson Roger
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=10 Franksson Roger

2017-05-28 Tollarp SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=55 Knutsson Jon
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 30 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=55 Knutsson Jon
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 20 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=52 Knutsson Jon
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=53 Lindqvist Nils
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=53 Lindqvist Nils
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 24 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=54 Lindqvist Nils

2017-05-27 Timrå SBK
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=20 Broberg Emma
Ella 4 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=20 Broberg Emma
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=20 Broberg Emma
RLD N Vindarna's Ellies D hoppklass II Large Antal startande=11 Karlsson Tina
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=27 Karlsson Tina
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass II Large Antal startande=10 Juréhn Thomas
Sagoland's Eye Catcher D agility klass II Medium Antal startande=30 Juréhn Thomas

2017-05-27 SBK
Mamoh's Bali D agility klass I Large Antal startande=20 Olsen Leif

2017-05-26 Varberg SBK
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 16 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=32 Jansson Nalle
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=31 Rasmusson Oliver

2017-05-26 Timrå SBK
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse 9 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=24 Fernström Marianne
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse 12 agility klass I Large Noll fel Antal startande=23 Tangfelt Joakim
RLD N Vindarna's Ellies D hoppklass II Large Antal startande=16 Broberg Emma
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=29 Broberg Emma
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass II Large Antal startande=14 Juréhn Thomas
Sagoland's Eye Catcher D agility klass II Medium Antal startande=31 Juréhn Thomas

2017-05-26 Tollarp SBK
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=30 Lundh Viktoria
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=30 Lundh Viktoria
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=32 Knutsson Jon
AGD I Athena 8 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=30 Knutsson Jon

2017-05-25 Varberg SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=41 Rasmusson Oliver
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass III Medium Antal startande=41 Rasmusson Oliver
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass III Medium Antal startande=41 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=42 Jansson Nalle
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=42 Jansson Nalle
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 13 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=42 Jansson Nalle

2017-05-25 Timrå SBK
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=22 Tangfelt Joakim
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=23 Tangfelt Joakim
RLD N Vindarna's Ellies D hoppklass II Large Antal startande=14 Juréhn Thomas
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=29 Juréhn Thomas
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass II Large Antal startande=12 Thorén Martin
Sagoland's Eye Catcher D agility klass II Medium Antal startande=29 Broberg Emma

2017-05-25 Ludvika SBK
Mamoh's Bali D hoppklass II Large Antal startande=7 Sassner Lars

2017-05-21 Halmstad SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=61 Alden Magne
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=61 Alden Magne
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 13 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=28 Bergvall Kristiansso
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 6 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=28 Bergvall Kristiansso
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=47 Alden Magne
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass II Large Antal startande=24 Alden Magne
AGD I Athena 11 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=47 Alden Magne
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 4 agility klass II Large Noll fel Antal startande=24 Alden Magne
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=60 Silfverberg Andreas
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass III Medium Antal startande=60 Silfverberg Andreas
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 15 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=60 Silfverberg Andreas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=72 Silfverberg Andreas
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 30 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=72 Silfverberg Andreas
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 9 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=72 Silfverberg Andreas

2017-05-21 Fagersta SKK
Mamoh's Bali D hoppklass II Large Antal startande=17 Sundqvist Hans
Mamoh's Bali D hoppklass II Large Antal startande=19 Sundqvist Hans
Mamoh's Bali D hoppklass II Large Antal startande=19 Sundqvist Hans

2017-05-20 Halmstad SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=64 Alden Magne
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass II Large Antal startande=28 Alden Magne
AGD I Athena 16 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=64 Alden Magne
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 4 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=28 Alden Magne
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=47 Alden Magne
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass II Large Antal startande=24 Bergvall Kristiansso
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass II Large Antal startande=24 Bergvall Kristiansso
AGD I Athena 8 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=47 Alden Magne
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=67 Silfverberg Andreas
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 14 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=67 Silfverberg Andreas
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 7 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=67 Silfverberg Andreas
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=67 Silfverberg Andreas
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 16 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=67 Silfverberg Andreas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 13 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=67 Silfverberg Andreas

2017-05-18 Linköping SBK
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass III Medium Antal startande=21 Wrede Åsa
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 4 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=21 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 3 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=7 Mojanis Annika
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=21 Wrede Åsa
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Large Antal startande=6 Mojanis Annika
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=21 Wrede Åsa

2017-05-14 Söderköping SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass II Medium Antal startande=20 Franksson Roger
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=17 Olsen Leif

2017-05-14 SBK
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D hoppklass I Large Antal startande=16 Mähler Johan
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=16 Mähler Johan
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=15 Bache Veronica
RLD N Vindarna's Ellies 8 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=15 Bache Veronica
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=19 Bache Veronica
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 3 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=15 Bache Veronica
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile 2 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=19 Brickman Carina
RLD N Vindarna's Ellies 1 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=116 Mähler Johan
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=13 Bache Veronica
Sagoland's Eye Catcher 6 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=13 Mähler Johan

2017-05-14 Hässleholm SBK
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass II Large Antal startande=21 Digréus Tobias
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=26 Digréus Tobias
AGD I Athena 11 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=26 Petersson Roger
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 5 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=21 Petersson Roger
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass II Large Antal startande=21 Petersson Roger
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 12 agility klass II Large Noll fel Antal startande=20 Digréus Tobias
AGD I Athena 12 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=25 Digréus Tobias
AGD I Athena 5 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=25 Petersson Roger

2017-05-13 SBK
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=13 Thorén Martin
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=13 Bache Veronica
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 5 agility klass I Large Noll fel Antal startande=13 Thorén Martin
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 5 agility klass I Large Noll fel Antal startande=13 Bache Veronica
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass II Large Antal startande=6 Mähler Johan
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass II Large Antal startande=6 Bache Veronica
Sagoland's Eye Catcher D agility klass II Medium Antal startande=11 Mähler Johan
Sagoland's Eye Catcher 1 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=12 Bache Veronica

2017-05-13 Hässleholm SBK
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 24 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=30 Digréus Tobias
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=133 Käll Anna
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah D agility klass I Medium Antal startande=26 Petersson Roger

2017-05-07 Löddeköpinge SBK
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D hoppklass I Large Antal startande=20 Petersson Roger
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile 5 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=20 Petersson Roger
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=18 Lindqvist Nils
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D agility klass I Large Antal startande=18 Lindqvist Nils
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass II Large Antal startande=12 Petersson Roger
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha D hoppklass II Medium Antal startande=33 Lindqvist Nils
AGD I Athena 7 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=33 Lindqvist Nils
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass II Large Antal startande=12 Lindqvist Nils
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha D agility klass II Medium Antal startande=26 Lindqvist Nils
AGD I Athena 5 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=26 Lindqvist Nils

2017-05-07 Falköping SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=21 Alden Magne
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=22 Alden Magne
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 11 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=21 Alden Magne
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 7 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=21 Alden Magne
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 7 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=22 Alden Magne
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=16 Lundin Ewa
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=21 Lundin Ewa
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=16 Lundin Ewa
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=21 Lundin Ewa
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 11 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=21 Lundin Ewa

2017-05-06 Västerås SKK
Mamoh's Bali D agility klass I Large Antal startande=21 Olsen Leif
Mamoh's Bali 4 agility klass I Large Noll fel Antal startande=21 Olsen Leif

2017-05-06 Falköping SBK
Schappetorpets Hjalmar 12 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=18 Lundin Ewa
Schappetorpets Hjalmar D agility klass I Large Antal startande=17 Alden Magne
Schappetorpets Hjalmar D agility klass I Large Antal startande=18 Bergqvist Anders
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 2 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=6 Bergqvist Anders
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 1 agility klass II Large Noll fel Antal startande=4 Alden Magne
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 1 agility klass II Large Noll fel Antal startande=104 Lundin Ewa

2017-05-01 Kungälv SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=28 Alden Magne
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=28 Alden Magne
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass III Medium Antal startande=28 Alden Magne

2017-05-01 Smålandsstenar SBK
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D hoppklass I Large Antal startande=24 Tangfelt Joakim
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D hoppklass I Large Antal startande=22 Myrefelt Kristina
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile 9 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=24 Tangfelt Joakim
RLD N Briemates Fantastic Fantasy 5 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=24 Tangfelt Joakim
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=24 Myrefelt Kristina
RLD N Briemates Fantastic Fantasy D agility klass I Large Antal startande=24 Myrefelt Kristina
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D agility klass I Large Antal startande=24 Myrefelt Kristina
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D agility klass I Large Antal startande=20 Myrefelt Kristina

2017-04-30 Kungälv SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=24 Eide Jan-Egil
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=25 Eide Jan-Egil
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=26 Eide Jan-Egil
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=26 Eide Jan-Egil
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 3 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=24 Eide Jan-Egil

2017-04-30 Södertälje SKK
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 7 hoppklass III Large Noll fel Antal startande=26 Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Large Antal startande=27 Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 8 agility klass III Large Noll fel Antal startande=26 Sundqvist Hans

2017-04-29 SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass II Medium Antal startande=22 Broberg Emma

2017-04-29 SBK
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=22 Broberg Emma
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=22 Broberg Emma

2017-04-29 Tranås SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=43 Karlsson Tina
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass III Medium Antal startande=43 Karlsson Tina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 11 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=55 Karlsson Tina
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=52 Franksson Roger
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 11 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=52 Franksson Roger
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 5 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=54 Franksson Roger

2017-04-29 Lomma SBK
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=19 Knutsson Jon
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah D hoppklass I Medium Antal startande=40 Knutsson Jon
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon 2 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=119 Knutsson Jon
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=18 Lundh Viktoria
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D agility klass I Large Antal startande=18 Lundh Viktoria
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 15 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=42 Lundh Viktoria
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass II Large Antal startande=18 Rasmusson Oliver
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=32 Rasmusson Oliver
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=33 Knutsson Jon
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 1 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=118 Rasmusson Oliver
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass II Large Antal startande=17 Rasmusson Oliver
AGD I Athena 8 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=27 Lundh Viktoria

2017-04-29 Stora Höga SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=17 Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 1 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=9 Hagström Jakobsson T
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=16 Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 6 agility klass II Large Noll fel Antal startande=11 Hagström Jakobsson T

2017-04-23 Falkenberg SBK
AGD I Athena 24 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=39 Jonasson Fredrika
AGD I Athena 22 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=36 Jonasson Fredrika
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=38 Tangfelt Joakim
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=38 Tangfelt Joakim

2017-04-22 Trelleborg SBK
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass II Large Antal startande=24 Silfverberg Andreas
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=33 Silfverberg Andreas
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 8 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=21 Silfverberg Andreas
AGD I Athena 8 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=32 Silfverberg Andreas
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass II Large Antal startande=24 Tangfelt Joakim
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=32 Tangfelt Joakim
AGD I Athena 4 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=30 Tangfelt Joakim
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 2 agility klass II Large Noll fel Antal startande=124 Tangfelt Joakim

2017-04-22 Partille SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=27 Alden Magne
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 1 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=109 Alden Magne
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=32 Johansson Christpher
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=32 Alden Magne
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass II Large Antal startande=9 Alden Magne
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 3 agility klass II Large Noll fel Antal startande=9 Alden Magne

2017-04-16 Skurup SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=46 Campos Andrade Renan
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=57 Tr j Tam s

2017-04-15 Skurup SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=70 Campos Andrade Renan
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=74 Silfverberg Andreas

2017-04-14 Skurup SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=82 Käll Anna
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=80 Tr j Tam s

2017-04-14 Ulricehamn SBK
AGD I Hipper Av Ulfsäter 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=19 Johansson Christpher
AGD I Hipper Av Ulfsäter D agility klass I Large Antal startande=18 Johansson Christpher

2017-04-09 Mora SBK
Mamoh's Bali D agility klass I Large Antal startande=14 Tångring Malin
Mamoh's Bali D hoppklass II Large Antal startande=13 Ekström Per-Inge

2017-04-08 Leksand SBK
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass II Medium Antal startande=21 Ekström Per-Inge
Sagoland's Eye Catcher D agility klass II Medium Antal startande=22 Sundvall Jörgen
Sagoland's Eye Catcher D agility klass II Medium Antal startande=22 Bäck Stina

2017-03-25 Ulricehamn SBK
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=29 Tuomisto Catharina
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=30 Tuomisto Catharina
AGD I Hipper Av Ulfsäter D hoppklass I Large Antal startande=29 Tuomisto Catharina
AGD I Hipper Av Ulfsäter 7 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=30 Tuomisto Catharina
AGD I Hipper Av Ulfsäter D agility klass I Large Antal startande=28 Tuomisto Catharina
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 13 agility klass I Large Noll fel Antal startande=28 Tuomisto Catharina

2017-03-25 Lund SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=30 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=39 Rasmusson Oliver
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass III Medium Antal startande=30 Rasmusson Oliver
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=38 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 4 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=38 Rasmusson Oliver

2017-03-21 Halmstad SVKFUR
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=23 Tangfelt Joakim
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=25 Tangfelt Joakim
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=30 Tangfelt Joakim
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=30 Tangfelt Joakim
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=30 Tangfelt Joakim

2017-03-19 Kinnared SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=36 Tuomisto Catharina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 24 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=43 Tuomisto Catharina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 17 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=43 Tuomisto Catharina

2017-03-18 Kinnared SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=52 Tuomisto Catharina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=49 Tuomisto Catharina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 10 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=51 Tuomisto Catharina

2017-03-12 Lund SAGIK
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass II Large Antal startande=23 Lundh Viktoria
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass II Large Antal startande=23 Lundh Viktoria
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 5 agility klass II Large Noll fel Antal startande=22 Lundh Viktoria

2017-03-12 Njurunda SKK
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile D hoppklass I Medium Antal startande=18 Svanered Erica
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile D hoppklass I Medium Antal startande=19 Svanered Erica
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=10 Svanered Erica
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=10 Svanered Erica
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass I Medium Antal startande=18 Svanered Erica
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=10 Svanered Erica
RLD N Vindarna's Ellies 3 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=10 Svanered Erica
RLD N Vindarna's Ellies 3 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=10 Svanered Erica
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 1 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=110 Svanered Erica
Sagoland's Eye Catcher 1 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=119 Svanered Erica

2017-03-11 Njurunda SKK
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 1 agility klass I Large Noll fel Antal startande=108 Svanered Erica
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 1 agility klass I Large Noll fel Antal startande=108 Svanered Erica
Sagoland's Eye Catcher D agility klass II Medium Antal startande=21 Svanered Erica
RLD N Vindarna's Ellies 4 agility klass II Large Noll fel Antal startande=6 Svanered Erica
Sagoland's Eye Catcher 3 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=121 Svanered Erica
RLD N Vindarna's Ellies 2 agility klass II Large Noll fel Antal startande=6 Svanered Erica

2017-03-11 Lund SAGIK
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=29 Lundh Viktoria
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=13 Lundh Viktoria
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=22 Lundh Viktoria

2017-03-04 Ulricehamn SBK
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 7 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=15 Tuomisto Catharina
AGHD I Carnac's Humble Hydra 6 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=39 Himle Helge
Ghostrider's Immer 5 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=15 Tuomisto Catharina
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=42 Himle Helge
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=42 Himle Helge
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass II Large Antal startande=15 Tuomisto Catharina
Ghostrider's Immer D agility klass II Large Antal startande=15 Tuomisto Catharina
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 8 agility klass II Large Noll fel Antal startande=15 Tuomisto Catharina
Ghostrider's Immer 3 agility klass II Large Noll fel Antal startande=15 Tuomisto Catharina

2017-02-25 Tidaholm SBK
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass III Medium Antal startande=26 Karlsson Tina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 11 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=26 Karlsson Tina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=28 Karlsson Tina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 7 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=30 Bergqvist Anders
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 7 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=28 Karlsson Tina
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 3 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=30 Bergqvist Anders

2017-02-19 Fagersta SKK
Mamoh's Bali D hoppklass II Large Antal startande=16 Olsen Leif
Mamoh's Bali D hoppklass II Large Antal startande=16 Olsen Leif

2017-02-14 Halmstad SVKFUR
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=34 Myrefelt Kristina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 8 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=34 Myrefelt Kristina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 7 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=29 Myrefelt Kristina

2017-02-12 Skellefteå SBK
Sagoland's Eye Catcher 10 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=23 Flanagan Michael
Sagoland's Eye Catcher 6 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=23 Flanagan Michael

2017-02-11 Skellefteå SBK
Sagoland's Eye Catcher D agility klass II Medium Antal startande=20 Fernström Marianne
Sagoland's Eye Catcher D agility klass II Medium Antal startande=20 Flanagan Michael

2017-02-11 Linköping SHU
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=16 Mojanis Annika
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=15 Wrede Åsa
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass II Medium Antal startande=27 Mojanis Annika

2017-02-04 Ulricehamn SBK
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 19 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=41 Himle Helge
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 15 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=41 Himle Helge
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=38 Himle Helge
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=38 Himle Helge
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 11 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=38 Himle Helge
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 9 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=38 Himle Helge

2017-01-28 Lund SAGIK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 11 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=30 Silfverberg Andreas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=33 Silfverberg Andreas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 7 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=35 Silfverberg Andreas

2017-01-15 Kungälv SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=41 Hagström Jakobsson T
Ghostrider's Immer D hoppklass II Large Antal startande=14 Tangfelt Joakim
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 8 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=12 Tangfelt Joakim
AGHD I Carnac's Humble Hydra 5 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=141 Hagström Jakobsson T
Ghostrider's Immer 4 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=12 Tangfelt Joakim
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 3 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=14 Tangfelt Joakim
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=42 Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass II Large Antal startande=14 Tangfelt Joakim
Ghostrider's Immer D agility klass II Large Antal startande=14 Tangfelt Joakim
Ghostrider's Immer D agility klass II Large Antal startande=15 Tangfelt Joakim
AGHD I Carnac's Humble Hydra 25 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=42 Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 3 agility klass II Large Noll fel Antal startande=15 Tangfelt Joakim

2017-01-15 Fagersta SKK
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass I Medium Antal startande=24 Sundqvist Hans
Sagoland's Eye Catcher 11 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=24 Sundqvist Hans

2017-01-14 Kungälv SBK
AGD I Hipper Av Ulfsäter D hoppklass I Large Antal startande=14 Tangfelt Joakim
AGD I Hipper Av Ulfsäter 4 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=13 Tangfelt Joakim
AGD I Hipper Av Ulfsäter D agility klass I Large Antal startande=15 Tangfelt Joakim
AGD I Hipper Av Ulfsäter 5 agility klass I Large Noll fel Antal startande=15 Tangfelt Joakim

2017-01-14 Fagersta SKK
Mamoh's Bali D agility klass I Large Antal startande=11 Sundqvist Hans
Mamoh's Bali 1 agility klass I Large Noll fel Antal startande=111 Sundqvist Hans

2016-12-10 Ulricehamn SBK
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 13 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=44 Tuomisto Catharina
AGD I Hipper Av Ulfsäter 11 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=48 Karlsson Cecilia
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=49 Tuomisto Catharina
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=50 Tuomisto Catharina
AGD I Hipper Av Ulfsäter D agility klass I Medium Antal startande=55 Karlsson Cecilia
AGD I Hipper Av Ulfsäter 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=155 Karlsson Cecilia

2016-12-03 SBK
Schappetorpets Hjalmar D hoppklass I Large Antal startande=30 Uhlan Renée
Schappetorpets Hjalmar D hoppklass I Large Antal startande=36 Bergqvist Anders
Schappetorpets Hjalmar D agility klass I Large Antal startande=34 Bergqvist Anders

2016-11-20 Njurunda SKK
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile D hoppklass I Medium Antal startande=21 Tangfelt Pär
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=18 Tangfelt Pär
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=22 Tangfelt Pär
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=23 Tangfelt Pär
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass I Medium Antal startande=20 Tangfelt Pär
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass I Medium Antal startande=21 Tangfelt Pär
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass I Medium Antal startande=21 Tangfelt Pär
RLD N Vindarna's Ellies 13 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=23 Tangfelt Pär
RLD N Vindarna's Ellies 9 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=22 Tangfelt Pär
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile 8 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=20 Tangfelt Pär
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 8 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=22 Tangfelt Pär
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 7 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=23 Tangfelt Pär
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 3 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=18 Tangfelt Pär
AGHD I Workingdoezen Dito D'voodoo Chile 2 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=121 Tangfelt Pär

2016-11-20 SBK
Mamoh's Bali D agility klass I Medium Antal startande=42 Bereflod Madeleine
Mamoh's Bali D agility klass I Medium Antal startande=43 Bereflod Madeleine

2016-11-20 SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=51 Dyrsmeds Lena
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=50 Dyrsmeds Lena
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=41 Alden Magne
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass II Medium Antal startande=50 Dyrsmeds Lena
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 17 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=41 Alden Magne
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 14 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=51 Dyrsmeds Lena

2016-11-19 Njurunda SKK
Sagoland's Eye Catcher D agility klass I Medium Antal startande=25 Tangfelt Pär
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 9 agility klass I Large Noll fel Antal startande=17 Tangfelt Pär
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 8 agility klass I Large Noll fel Antal startande=17 Tangfelt Pär
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 8 agility klass I Large Noll fel Antal startande=18 Tangfelt Pär
Sagoland's Eye Catcher 5 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=24 Tangfelt Pär
Sagoland's Eye Catcher 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=124 Tangfelt Pär
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass II Large Antal startande=11 Brickman Carina
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass II Large Antal startande=11 Brickman Carina
RLD N Vindarna's Ellies 1 agility klass II Large Noll fel Antal startande=11 Brickman Carina

2016-11-19 SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=32 Dyrsmeds Lena
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=34 Dyrsmeds Lena
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=30 Alden Magne
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D hoppklass II Medium Antal startande=32 Dyrsmeds Lena
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D hoppklass II Medium Antal startande=34 Dyrsmeds Lena
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 16 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=30 Alden Magne

2016-11-19 SKK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass II Medium Antal startande=13 Gustavsson Mats
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass II Medium Antal startande=14 Gustavsson Mats
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=11 Gustavsson Mats

2016-11-13 SBK
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 9 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=40 Johansson Christpher
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=39 Jansson Nalle

2016-11-13 Mora SBK
Sagoland's Eye Catcher 2 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=128 Fernström Marianne
Sagoland's Eye Catcher 1 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=128 Sassner Lars

2016-11-13 Varberg SBK
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 19 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=27 Tangfelt Joakim
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 5 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=129 Tangfelt Joakim
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 13 agility klass I Large Noll fel Antal startande=32 Tangfelt Joakim
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 2 agility klass I Large Noll fel Antal startande=136 Tangfelt Joakim

2016-11-12 Varberg SBK
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 20 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=36 Tangfelt Joakim
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 17 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=37 Tangfelt Joakim
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 13 agility klass I Large Noll fel Antal startande=44 Tangfelt Joakim
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 8 agility klass I Large Noll fel Antal startande=147 Tangfelt Joakim

2016-11-12 Mora SBK
Sagoland's Eye Catcher 4 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=131 Dyrsmeds Lena
Sagoland's Eye Catcher 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=130 Uhlan Renée

2016-11-05 Ulricehamn SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=40 Käll Anna
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D hoppklass II Medium Antal startande=40 Käll Anna
Ghostrider's Immer D hoppklass II Large Antal startande=33 Käll Anna
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 9 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=41 Jonasson Fredrika
AGHD I Carnac's Humble Hydra 6 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=41 Jonasson Fredrika
Ghostrider's Immer 5 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=33 Käll Anna
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=40 Jonasson Fredrika
Ghostrider's Immer D agility klass II Large Antal startande=35 Käll Anna
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 14 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=40 Karlsson Johanna
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 11 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=40 Jonasson Fredrika
AGHD I Carnac's Humble Hydra 6 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=40 Karlsson Johanna
Ghostrider's Immer 5 agility klass II Large Noll fel Antal startande=35 Käll Anna

2016-10-29 Ulricehamn SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=43 Jonasson Fredrika
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=46 Jonasson Fredrika
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass III Medium Antal startande=43 Jonasson Fredrika
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass III Medium Antal startande=46 Jonasson Fredrika
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=42 Jonasson Fredrika
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=44 Jonasson Fredrika
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=42 Jonasson Fredrika
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 16 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=44 Jonasson Fredrika

2016-10-23 Piteå SBK
FI AGCH FI AG(HOPP)CH SE AGCH SE UCH FI UCH High Volts Jippi Jippi Yeah D hoppklass III Medium Antal startande=18 Svanered Erica
FI AGCH FI AG(HOPP)CH SE AGCH SE UCH FI UCH High Volts Jippi Jippi Yeah 3 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=21 Svanered Erica

2016-10-22 Piteå SBK
FI AGCH FI AG(HOPP)CH SE AGCH SE UCH FI UCH High Volts Jippi Jippi Yeah D agility klass III Medium Antal startande=20 Svanered Erica
FI AGCH FI AG(HOPP)CH SE AGCH SE UCH FI UCH High Volts Jippi Jippi Yeah 1 agility klass III Medium Noll fel Cert Antal startande=20 Svanered Erica

2016-10-22 Halmstad SBK
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D hoppklass I Medium Antal startande=44 Jonasson Fredrika
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D hoppklass I Medium Antal startande=64 Jonasson Fredrika
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D hoppklass I Large Antal startande=39 Tangfelt Joakim
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 37 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=64 Jonasson Fredrika
RLD N Briemates Fantastic Fantasy 36 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=64 Jonasson Fredrika
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile 17 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=39 Tangfelt Joakim
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon 15 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=34 Jonasson Fredrika
RLD N Briemates Fantastic Fantasy 14 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=44 Jonasson Fredrika
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=134 Jonasson Fredrika
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=34 Tangfelt Joakim
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=43 Bergh Ola
RLD N Briemates Fantastic Fantasy D agility klass I Medium Antal startande=53 Jonasson Fredrika
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D agility klass I Medium Antal startande=53 Jonasson Fredrika
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass I Medium Antal startande=57 Tangfelt Joakim
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme 19 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=57 Tangfelt Joakim
RLD N Briemates Fantastic Fantasy 18 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=57 Tangfelt Joakim
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon 17 agility klass I Large Noll fel Antal startande=43 Bergh Ola
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=153 Jonasson Fredrika

2016-10-16 Kalmar SBK
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=65 Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 4 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=61 Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=57 Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 9 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=54 Karlsson Susanne

2016-10-15 Kalmar SBK
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=41 Karlsson Susanne
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 20 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=43 Franksson Roger
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=51 Tangfelt Joakim
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 21 agility klass I Large Noll fel Antal startande=44 Karlsson Susanne

2016-10-15 Ulricehamn SBK
Schappetorpets Hjalmar D hoppklass I Large Antal startande=35 Tuomisto Catharina
AGD I Hipper Av Ulfsäter D hoppklass I Medium Antal startande=55 Tuomisto Catharina
Schappetorpets Hjalmar D agility klass I Large Antal startande=41 Karlsson Tina
AGD I Hipper Av Ulfsäter 13 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=57 Karlsson Tina
Ghostrider's Immer D hoppklass II Large Antal startande=40 Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 17 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=41 Hagström Jakobsson T
Ghostrider's Immer D agility klass II Large Antal startande=39 Alden Magne
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 18 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=39 Karlsson Tina
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass III Medium Antal startande=46 Hagström Jakobsson T
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=42 Alden Magne

2016-10-09 Kil SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=19 Sassner Lars
AGHD I Carnac's Humble Hydra 6 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=20 Sassner Lars
AGHD I Carnac's Humble Hydra 6 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=19 Sassner Lars
AGHD I Carnac's Humble Hydra 5 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=16 Sassner Lars

2016-10-02 Vimmerby SBK
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 9 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=20 Franksson Roger
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=21 Franksson Roger
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 9 agility klass I Large Noll fel Antal startande=21 Franksson Roger

2016-10-01 Vallåkra SBK
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D hoppklass I Large Antal startande=38 Crone Maj-Brit
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=137 Crone Maj-Brit

2016-09-28 SBK
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass I Medium Antal startande=14 Dyrsmeds Lena
Sagoland's Eye Catcher 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=14 Dyrsmeds Lena

2016-09-25 Hässleholm SBK
RLD F Lightschaps Boogie Aaska D hoppklass I Large Antal startande=41 Sundvall Jörgen
RLD F Lightschaps Boogie Aaska D hoppklass I Large Antal startande=42 Olsen Leif
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D hoppklass I Large Antal startande=41 Sundvall Jörgen
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon 9 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=42 Olsen Leif
RLD F Lightschaps Boogie Aaska D agility klass I Large Antal startande=37 Olsen Leif
RLD F Lightschaps Boogie Aaska D agility klass I Large Antal startande=44 Sundvall Jörgen

2016-09-25 Timrå SBK
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=21 Ahlin Yvonne
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass I Medium Antal startande=12 Ahlin Yvonne
RLD N Vindarna's Ellies 16 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=21 Ahlin Yvonne
RLD N Vindarna's Ellies 11 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=20 Ahlin Yvonne
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 10 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=21 Ahlin Yvonne
Sagoland's Eye Catcher 7 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=15 Ahlin Yvonne
RLD N RLD F Oliver Izaro 6 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=15 Ahlin Yvonne
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=20 Ahlin Yvonne
RLD N RLD F Oliver Izaro D agility klass I Medium Antal startande=18 Pettersson Kjell
Sagoland's Eye Catcher D agility klass I Medium Antal startande=15 Pettersson Kjell
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 19 agility klass I Large Noll fel Antal startande=24 Pettersson Kjell
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse 16 agility klass I Large Noll fel Antal startande=24 Pettersson Kjell
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 12 agility klass I Large Noll fel Antal startande=21 Pettersson Kjell
Sagoland's Eye Catcher 10 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=18 Pettersson Kjell
RLD N Vindarna's Ellies 6 agility klass II Large Noll fel Antal startande=12 Ahlin Yvonne
RLD N Vindarna's Ellies 4 agility klass II Large Noll fel Antal startande=11 Ahlin Yvonne

2016-09-24 SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 32 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=90 Karlsson Cecilia
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 26 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=87 Hagström Jakobsson T
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=88 Karlsson Cecilia
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=83 Fossum Marie
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=88 Karlsson Cecilia
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 36 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=83 Fossum Marie

2016-09-24 Timra SBK
RLD N RLD F Oliver Izaro D hoppklass I Medium Antal startande=14 Pettersson Kjell
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D hoppklass I Large Antal startande=19 Pettersson Kjell
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=19 Pettersson Kjell
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass I Medium Antal startande=12 Pettersson Kjell
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass I Medium Antal startande=14 Pettersson Kjell
RLD N Vindarna's Ellies 9 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=17 Pettersson Kjell
RLD N Vindarna's Ellies 9 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=19 Pettersson Kjell
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 1 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=117 Pettersson Kjell
RLD N RLD F Oliver Izaro D agility klass I Medium Antal startande=19 Ahlin Yvonne
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D agility klass I Large Antal startande=22 Ahlin Yvonne
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=22 Ahlin Yvonne
Sagoland's Eye Catcher D agility klass I Medium Antal startande=19 Ahlin Yvonne
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 13 agility klass I Large Noll fel Antal startande=21 Ahlin Yvonne
Sagoland's Eye Catcher 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=21 Ahlin Yvonne
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass II Large Antal startande=10 Pettersson Kjell
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass II Large Antal startande=10 Pettersson Kjell

2016-09-24 Svedala SBK
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 8 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=31 Rasmusson Oliver
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=22 Therkildsen Susanne
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme 4 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=122 Therkildsen Susanne
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme 3 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=131 Rasmusson Oliver
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D agility klass I Medium Antal startande=29 Therkildsen Susanne
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass I Medium Antal startande=29 Therkildsen Susanne
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=32 Rasmusson Oliver
AGD I Athena 8 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=24 Rasmusson Oliver
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=32 Therkildsen Susanne

2016-09-21 SBK
Mamoh's Bali D agility klass I Medium Antal startande=11 Brickman Carina
Mamoh's Bali 8 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=11 Brickman Carina

2016-09-18 Lund SBK
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=29 Crone Maj-Brit
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=31 Nilsson Jens
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=66 Petersson Roger
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=63 Bertelsen Bonnik

2016-09-17 Lund SBK
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D hoppklass I Large Antal startande=25 Petersson Roger
AGD I Athena 14 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=31 S›rensen Dennis
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=33 Bertelsen Bonnik

2016-09-17 Svenljunga SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=31 Johansson Christpher
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 13 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=30 Käll Anna
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 11 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=30 Käll Anna
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 10 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=31 Johansson Christpher
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=29 Jonasson Fredrika
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 13 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=29 Jonasson Fredrika
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 13 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=29 Jonasson Fredrika
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 9 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=29 Jonasson Fredrika

2016-09-17 Umeå SBK
RLD N RLD F Oliver Izaro D hoppklass I Medium Antal startande=18 Svanered Erica
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=21 Svanered Erica
RLD N RLD F Oliver Izaro D agility klass I Medium Antal startande=21 Naarttijärvi Jenny
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=22 Naarttijärvi Jenny

2016-09-17 Söderköping SBK
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=41 Karlsson Tina

2016-09-17 Tierp SBK
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal D hoppklass I Large Antal startande=23 Olsen Leif
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal D hoppklass I Large Antal startande=22 Olsen Leif
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 7 agility klass I Large Noll fel Antal startande=26 Olsen Leif

2016-09-17 Vaggeryd SBK
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D hoppklass II Medium Antal startande=23 Karlsson Cecilia
Ghostrider's Immer 14 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=31 Karlsson Cecilia
Ghostrider's Immer 11 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=30 Karlsson Cecilia
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 4 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=21 Karlsson Cecilia
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 12 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=26 Karlsson Cecilia
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 11 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=25 Karlsson Cecilia
Ghostrider's Immer 9 agility klass II Large Noll fel Antal startande=31 Tuomisto Catharina
Ghostrider's Immer 3 agility klass II Large Noll fel Antal startande=130 Tuomisto Catharina

2016-09-11 SBK
AGD I Athena 19 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=32 Petersson Roger
AGD I Athena 11 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=30 Petersson Roger
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 5 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=30 Petersson Roger
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 5 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=32 Petersson Roger
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=28 Petersson Roger
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass II Medium Antal startande=28 Petersson Roger
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 19 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=30 Petersson Roger
AGD I Athena 16 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=30 Petersson Roger

2016-09-11 Arlöv SKK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=61 Virtanen Anders
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 20 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=59 Silfverberg Andreas

2016-09-11 Falköping SBK
AGD I Hipper Av Ulfsäter 9 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=36 Thunqvist Åsa
AGD I Hipper Av Ulfsäter 15 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=41 Thunqvist Åsa

2016-09-10 SBK
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass I Medium Antal startande=36 Fogelberg Ken
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 13 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=37 Fogelberg Ken
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 2 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=134 Therkildsen Susanne
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 1 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=135 Therkildsen Susanne
AGD I Athena 15 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=23 Petersson Roger
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 9 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=23 Petersson Roger
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=23 Wrede Åsa
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 8 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=23 Wrede Åsa

2016-09-10 SBK
AGD I Hipper Av Ulfsäter D hoppklass I Medium Antal startande=34 Alden Magne
AGD I Hipper Av Ulfsäter D agility klass I Medium Antal startande=36 Alden Magne

2016-09-10 Arlöv SKK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=59 Silfverberg Andreas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=58 Virtanen Anders

2016-09-04 SBK
Ghostrider's Immer D hoppklass II Large Antal startande=40 Thorén Martin
Ghostrider's Immer 6 agility klass II Large Noll fel Antal startande=45 Wrede Åsa
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 22 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=43 Wrede Åsa
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 3 hoppklass III Medium Noll fel Cert Antal startande=43 Wrede Åsa
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=43 Dyrsmeds Lena
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 15 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=43 Dyrsmeds Lena
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 4 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=43 Dyrsmeds Lena

2016-09-04 Klippan SHU
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D hoppklass I Medium Antal startande=36 Tangfelt Joakim
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D hoppklass I Medium Antal startande=38 Tangfelt Joakim
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 14 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=36 Tangfelt Joakim
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=138 Tangfelt Joakim
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D agility klass I Medium Antal startande=32 Silfverberg Andreas
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D agility klass I Medium Antal startande=33 Silfverberg Andreas
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass I Medium Antal startande=32 Silfverberg Andreas
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=33 Silfverberg Andreas

2016-09-03 SBK
Ghostrider's Immer D hoppklass II Large Antal startande=43 Wrede Åsa
Ghostrider's Immer 14 agility klass II Large Noll fel Antal startande=46 Wrede Åsa
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 11 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=42 Thorén Martin
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 6 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=42 Thorén Martin
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass III Medium Antal startande=41 Wrede Åsa
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 18 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=41 Wrede Åsa
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 11 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=41 Wrede Åsa

2016-09-03 SBK
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 7 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=37 Bäck Stina
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 7 agility klass I Large Noll fel Antal startande=41 Bäck Stina

2016-08-31 Falun SBK
Sagoland's Eye Catcher D hoppklass I Medium Antal startande=14 Tangfelt Pär
Sagoland's Eye Catcher D agility klass I Medium Antal startande=13 Tangfelt Pär
Mamoh's Bali 1 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=113 Tangfelt Pär

2016-08-28 Katrineholm SBK
Carnac's Racy Ragazza 1 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=114 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=31 Bereflod Madeleine

2016-08-28 Rossön SBK
RLD N RLD F Oliver Izaro D hoppklass I Medium Antal startande=9 Thorén Martin
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=12 Thorén Martin
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=12 Näslund Charlotta
RLD N Vindarna's Ellies 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=12 Thorén Martin
RLD N Vindarna's Ellies 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=12 Näslund Charlotta
RLD N RLD F Oliver Izaro 4 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=9 Näslund Charlotta

2016-08-28 Ludvika SBK
Mamoh's Bali D hoppklass II Medium Antal startande=14 Fernström Marianne

2016-08-28 Tollarp SBK
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=21 Sundvall Jörgen
AGD I Athena 14 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=24 Petersson Roger
AGD I Athena D agility klass II Medium Antal startande=23 Petersson Roger
AGD I Athena 13 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=25 Sundvall Jörgen

2016-08-27 Rossön SBK
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=14 Näslund Charlotta
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=14 Thorén Martin
RLD N Vindarna's Ellies 4 agility klass II Large Noll fel Antal startande=10 Näslund Charlotta
RLD N Vindarna's Ellies 3 agility klass II Large Noll fel Antal startande=9 Näslund Charlotta

2016-08-27 Tollarp SBK
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 9 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=41 Sundvall Jörgen
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 7 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=145 Petersson Roger
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass I Medium Antal startande=40 Sundvall Jörgen
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 14 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=30 Petersson Roger

2016-08-27 Linköping SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=59 Myrefelt Kristina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=59 Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=59 Myrefelt Kristina
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=59 Myrefelt Kristina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=60 Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=60 Digréus Tobias

2016-08-27 Habo SBK
La Familia's Fabian Scarlett O'hara D hoppklass II Large Antal startande=27 Karlsson Cecilia
La Familia's Fabian Scarlett O'hara 10 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=28 Karlsson Johanna
La Familia's Fabian Scarlett O'hara D agility klass II Large Antal startande=25 Karlsson Johanna

2016-08-21 Frövi SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass II Medium Antal startande=44 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 12 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=78 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 9 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=72 Ahlin Yvonne

2016-08-21 SBK
RLD F Lightschaps Boogie Aaska D hoppklass I Large Antal startande=44 Bergqvist Anders
RLD F Lightschaps Boogie Aaska 15 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=44 Franksson Roger
RLD F Lightschaps Boogie Aaska 20 agility klass I Large Noll fel Antal startande=48 Franksson Roger

2016-08-21 Höganäs SBK
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 11 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=33 Andkvist Magnus
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass I Medium Antal startande=31 Andkvist Magnus
AGD I Athena D hoppklass II Medium Antal startande=26 Andkvist Magnus
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha D hoppklass II Medium Antal startande=26 Andkvist Magnus
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha D agility klass II Medium Antal startande=29 Petersson Roger
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass II Medium Antal startande=29 Petersson Roger
AGD I Athena 17 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=29 Petersson Roger
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 1 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=129 Petersson Roger

2016-08-20 SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra 13 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=20 Franksson Roger
AGHD I Carnac's Humble Hydra 11 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=21 Bergqvist Anders
AGHD I Carnac's Humble Hydra 10 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=23 Bergqvist Anders
AGHD I Carnac's Humble Hydra 9 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=23 Franksson Roger

2016-08-20 Frövi SBK
Carnac's Racy Ragazza 15 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=48 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 29 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=88 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=79 Pettersson Kjell

2016-08-20 Trelleborg SBK
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass I Medium Antal startande=32 Lundh Viktoria
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 3 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=135 Knutsson Jon
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass I Medium Antal startande=29 Knutsson Jon
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass I Medium Antal startande=36 Lundh Viktoria

2016-08-14 Jordbro SBK
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 1 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=136 Bereflod Madeleine
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 10 agility klass I Large Noll fel Antal startande=34 Bereflod Madeleine
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 6 agility klass I Large Noll fel Antal startande=139 Bereflod Madeleine

2016-08-14 SBK
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D hoppklass I Large Antal startande=20 Fernström Marianne
RLD N Vindarna's Ellies 15 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=20 Fernström Marianne
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D agility klass I Large Antal startande=25 Lindahl Johan
RLD N Vindarna's Ellies 3 agility klass I Large Noll fel Antal startande=125 Lindahl Johan

2016-08-13 SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=42 Hagström Jakobsson T
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass III Medium Antal startande=42 Hagström Jakobsson T
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 22 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=42 Hagström Jakobsson T
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 13 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=42 Hagström Jakobsson T
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=40 Hagström Jakobsson T
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 11 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=39 Hagström Jakobsson T

2016-08-13 SBK
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D hoppklass I Large Antal startande=20 Lindahl Johan
RLD N Vindarna's Ellies 5 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=20 Lindahl Johan
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D agility klass I Large Antal startande=26 Fernström Marianne
RLD N Vindarna's Ellies 15 agility klass I Large Noll fel Antal startande=26 Fernström Marianne

2016-08-13 Waxholm SBK
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 9 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=30 Karlsson Tina
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal D agility klass I Large Antal startande=37 Karlsson Tina
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 2 agility klass I Large Noll fel Antal startande=134 Karlsson Tina

2016-08-07 Löderup SBK
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile 8 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=40 Andkvist Magnus
AGD I Athena 7 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=142 Andkvist Magnus
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=142 Andkvist Magnus
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=41 Lindqvist Nils
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass I Medium Antal startande=45 Lindqvist Nils
AGD I Athena 2 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=45 Lindqvist Nils
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha 8 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=31 Nilsson Jens
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha 6 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=37 Nilsson Jens
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha D agility klass II Medium Antal startande=30 Silfverberg Andreas
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha D agility klass II Medium Antal startande=37 Andkvist Magnus

2016-08-06 Löderup SBK
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass I Medium Antal startande=56 Lindqvist Nils
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D hoppklass I Large Antal startande=64 Nilsson Jens
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D hoppklass I Large Antal startande=67 Bache Veronica
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile 24 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=64 Nilsson Jens
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile 21 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=67 Bache Veronica
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 14 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=61 Lindqvist Nils
AGD I Athena 10 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=161 Lindqvist Nils
AGD I Athena 8 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=56 Lindqvist Nils
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=63 Bache Veronica
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 25 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=57 Andkvist Magnus
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile 18 agility klass I Large Noll fel Antal startande=61 Lindqvist Nils
AGD I Athena 11 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=52 Silfverberg Andreas
AGD I Athena 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=157 Andkvist Magnus
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha 13 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=35 Lundh Viktoria
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha D agility klass II Medium Antal startande=28 Nilsson Jens

2016-07-31 Dala Floda SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass II Medium Antal startande=45 Ekström Per-Inge
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 13 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=82 Ahlin Yvonne
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=72 Ahlin Yvonne

2016-07-30 Dala Floda SBK
Carnac's Racy Ragazza 20 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=48 Fernström Marianne
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=42 Ekström Per-Inge
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=81 Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=71 Fernström Marianne

2016-07-27 Härnösand SBK
RLD N Vindarna's Ellies 11 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=19 Thorén Martin
RLD N Vindarna's Ellies 11 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=19 Thorén Martin
RLD N Vindarna's Ellies 4 agility klass I Large Noll fel Antal startande=20 Thorén Martin

2016-07-24 Munkfors SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass II Medium Antal startande=21 Sassner Lars
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=21 Lundin Ewa
La Familia's Elbacio Cittie Coyotes D agility klass II Medium Antal startande=21 Lundin Ewa
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=38 Sassner Lars
La Familia's Elbacio Cittie Coyotes D hoppklass III Medium Antal startande=38 Sassner Lars

2016-07-24 SBK
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=100 Pettersson Kjell
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass I Medium Antal startande=65 Hagström Jakobsson T
AGD I Hipper Av Ulfsäter 22 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=65 Hagström Jakobsson T
AGD I Hipper Av Ulfsäter D agility klass I Medium Antal startande=59 Karlsson Tina
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile 49 agility klass I Large Noll fel Antal startande=121 Jonasson Fredrika
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 28 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=59 Karlsson Tina
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 38 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=83 Bertelsen Bonnik
AGHD I Carnac's Humble Hydra 7 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=183 Bertelsen Bonnik
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=80 Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass II Medium Antal startande=80 Hagström Jakobsson T
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 4 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=180 Hagström Jakobsson T
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=140 Gustavsson Mats
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass III Medium Antal startande=140 Gustavsson Mats
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 71 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=140 Gustavsson Mats
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 47 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=122 Savikko Seppo

2016-07-23 Munkfors SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass II Medium Antal startande=20 Sassner Lars
Carnac's Racy Ragazza D agility klass II Medium Antal startande=19 Lundin Ewa
La Familia's Elbacio Cittie Coyotes D agility klass II Medium Antal startande=19 Lundin Ewa
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=37 Sassner Lars
La Familia's Elbacio Cittie Coyotes D hoppklass III Medium Antal startande=37 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=30 Sassner Lars

2016-07-23 SBK
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=112 Gustavsson Mats
AGD I Hipper Av Ulfsäter 13 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=76 Alden Magne
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 12 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=176 Alden Magne
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=129 Pettersson Kjell
AGD I Hipper Av Ulfsäter 37 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=77 Jonasson Fredrika
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 25 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=77 Jonasson Fredrika
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=88 Tangfelt Joakim
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D hoppklass II Medium Antal startande=88 Tangfelt Joakim
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass II Medium Antal startande=92 Alden Magne
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=92 Alden Magne
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 6 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=192 Alden Magne
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass III Medium Antal startande=152 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 33 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=152 Rasmusson Oliver
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 20 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=137 Ahlin Yvonne

2016-07-22 SBK
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=103 Rasmusson Oliver
Workingdoezen Diana D'voodoo Chile D hoppklass I Medium Antal startande=79 Tuomisto Catharina
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass I Medium Antal startande=79 Tuomisto Catharina
AGD I Hipper Av Ulfsäter D hoppklass I Medium Antal startande=79 Tuomisto Catharina
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass I Medium Antal startande=86 Bergh Ola
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile 11 agility klass I Large Noll fel Antal startande=122 Ahlin Yvonne
AGD I Hipper Av Ulfsäter 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=186 Bergh Ola
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D hoppklass II Medium Antal startande=95 Karlsson Tina
AGHD I Carnac's Humble Hydra 24 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=95 Karlsson Tina
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 10 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=195 Karlsson Tina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass II Medium Antal startande=94 Tuomisto Catharina
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=94 Tuomisto Catharina
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass II Medium Antal startande=94 Tuomisto Catharina
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 22 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=94 Tuomisto Catharina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 26 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=157 Jonasson Fredrika

2016-07-21 SBK
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=104 Pettersson Kjell
Workingdoezen Diana D'voodoo Chile D hoppklass I Medium Antal startande=86 Jonasson Fredrika
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass I Medium Antal startande=86 Jonasson Fredrika
AGD I Hipper Av Ulfsäter D hoppklass I Medium Antal startande=86 Jonasson Fredrika
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=123 Rasmusson Oliver
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass I Medium Antal startande=90 Tuomisto Catharina
AGD I Hipper Av Ulfsäter 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=190 Tuomisto Catharina
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass II Medium Antal startande=93 Silfverberg Andreas
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 16 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=93 Silfverberg Andreas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass II Medium Antal startande=97 Jonasson Fredrika
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass II Medium Antal startande=97 Jonasson Fredrika
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass II Medium Antal startande=97 Jonasson Fredrika
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass III Medium Antal startande=152 Bergh Ola

2016-07-17 Borgholm SBK
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 3 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=16 Johansson Christpher
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass II Medium Antal startande=14 Johansson Christpher

2016-07-11 Fagersta SKK
Carnac's Racy Ragazza 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=34 Andersson Fredrik
Carnac's Racy Ragazza 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=134 Andersson Fredrik

2016-07-10 Karlskrona SBK
RLD F Lightschaps Boogie Aaska D hoppklass I Large Antal startande=55 Rasmusson Oliver
RLD F Lightschaps Boogie Aaska D agility klass I Large Antal startande=55 Karlsson Susanne
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass II Medium Antal startande=36 Rasmusson Oliver
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 6 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=36 Rasmusson Oliver
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass II Medium Antal startande=31 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 1 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=131 Rasmusson Oliver

2016-07-10 Fagersta SKK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass II Medium Antal startande=31 Andersson Fredrik
Carnac's Racy Ragazza 11 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=33 Andersson Fredrik
Carnac's Racy Ragazza 5 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=32 Andersson Fredrik

2016-07-10 Örnsköldsvik SBK
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=24 Vertanen Timo
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=27 Svanered Erica

2016-07-09 Karlskrona SBK
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 9 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=37 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 4 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=137 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 12 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=32 Rasmusson Oliver
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 6 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=32 Rasmusson Oliver

2016-07-08 Fagersta SKK
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=41 Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=41 Sundqvist Hans

2016-07-07 Fagersta SKK
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=46 Sundqvist Hans
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 3 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=46 Sundqvist Hans

2016-07-05 Södertälje SKK
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=29 Pettersson Kjell
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=27 Pettersson Kjell

2016-06-26 Klintehamn SHU
Workingdoezen Basko D'indigo Blue D hoppklass I Large Antal startande=22 Tangfelt Joakim
Workingdoezen Basko D'indigo Blue D agility klass I Large Antal startande=24 Karlsson Tina

2016-06-25 Klintehamn SHU
Workingdoezen Basko D'indigo Blue D hoppklass I Large Antal startande=22 Karlsson Tina
Workingdoezen Basko D'indigo Blue 10 agility klass I Large Noll fel Antal startande=26 Tangfelt Joakim

2016-06-20 Linköping SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass II Medium Antal startande=11 Digréus Tobias
La Familia's Fabian Scarlett O'hara 6 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=25 Digréus Tobias
La Familia's Fabian Scarlett O'hara D agility klass II Large Antal startande=26 Digréus Tobias
La Familia's Fabian Scarlett O'hara 7 agility klass II Large Noll fel Antal startande=21 Wrede Åsa

2016-06-19 Hässleholm SHU
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 12 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=32 Zeljko Gora
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 9 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=32 Zeljko Gora
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass II Medium Antal startande=33 Lindqvist Nils
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 5 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=33 Lindqvist Nils

2016-06-18 Karlskoga SKK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=16 Uhlan Renée
La Familia's Fabian Scarlett O'hara D hoppklass II Large Antal startande=22 Uhlan Renée
La Familia's Fabian Scarlett O'hara D hoppklass II Large Antal startande=22 Uhlan Renée
AGHD I Carnac's Humble Hydra 10 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=15 Uhlan Renée
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=16 Uhlan Renée
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=16 Uhlan Renée
La Familia's Fabian Scarlett O'hara D agility klass II Large Antal startande=27 Uhlan Renée
La Familia's Fabian Scarlett O'hara D agility klass II Large Antal startande=27 Uhlan Renée

2016-06-18 Uddevalla SBK
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 14 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=37 Tuomisto Catharina
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 8 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=37 Gustavsson Mats
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass II Medium Antal startande=37 Tuomisto Catharina
Ghostrider's Immer D agility klass II Large Antal startande=29 Tuomisto Catharina

2016-06-16 Tranås SBK
Carnac's Racy Ragazza D agility klass I Medium Antal startande=16 Gustavsson Mats
Carnac's Racy Ragazza 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=16 Gustavsson Mats

2016-06-15 Falkenberg SBK
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=35 Käll Anna
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=33 Jonasson Fredrika

2016-06-12 Höganäs SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 5 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=32 Franksson Roger
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 7 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=29 Sundvall Jörgen

2016-06-12 Svenljunga SBK
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=37 Tuomisto Catharina

2016-06-11 Ullared SBK
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=55 Eriksson Louise
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=55 Eriksson Louise
RLD F Lightschaps Boogie Aaska D hoppklass I Large Antal startande=55 Eriksson Louise
RLD F Lightschaps Boogie Aaska 30 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=55 Eriksson Louise
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 28 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=55 Eriksson Louise
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 24 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=55 Eriksson Louise
RLD F Lightschaps Boogie Aaska D agility klass I Large Antal startande=53 Eriksson Louise

2016-06-11 Hörby SBK
AGD I Athena 8 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=44 Nilsson Joakim
AGD I Athena 1 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=143 Nilsson Joakim

2016-06-06 Uppsala SKK
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=69 Broberg Emma
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=69 Broberg Emma
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=60 Broberg Emma

2016-06-06 Ulricehamn SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass II Medium Antal startande=44 Johansson Christpher
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 15 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=44 Johansson Christpher
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 14 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=44 Johansson Christpher
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass II Medium Antal startande=46 Karlsson Tina
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass II Medium Antal startande=46 Karlsson Tina
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 19 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=46 Karlsson Tina
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 13 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=47 Ahlin Yvonne
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 11 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=47 Ahlin Yvonne
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 8 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=47 Ahlin Yvonne
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass III Medium Antal startande=75 Sassner Lars
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 11 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=73 Pettersson Kjell
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=66 Ahlin Yvonne

2016-06-06 Umeå SBK
RLD N RLD F Oliver Izaro D hoppklass I Medium Antal startande=17 Svanered Erica
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=22 Svanered Erica
RLD N Vindarna's Ellies 12 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=22 Svanered Erica
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass I Large Antal startande=25 Lindahl Johan
RLD N RLD F Oliver Izaro D agility klass I Medium Antal startande=23 Lindahl Johan
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=25 Lindahl Johan

2016-06-05 Uppsala SKK
Mamoh's Bali D hoppklass II Medium Antal startande=26 Tångring Malin
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=66 Broberg Emma
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=60 Tångring Malin

2016-06-05 Umeå SBK
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=22 Lindahl Johan
RLD N RLD F Oliver Izaro 7 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=27 Lindahl Johan
RLD N Vindarna's Ellies 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=22 Lindahl Johan
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=27 Bache Veronica
RLD N Vindarna's Ellies 4 agility klass I Large Noll fel Antal startande=27 Bache Veronica
RLD N RLD F Oliver Izaro 4 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=26 Bache Veronica

2016-06-05 Ulricehamn SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=50 Karlsson Tina
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass II Medium Antal startande=52 Karlsson Cecilia
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 28 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=52 Karlsson Cecilia
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 15 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=50 Karlsson Tina
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 9 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=50 Karlsson Tina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 5 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=152 Karlsson Cecilia
AGHD I Carnac's Humble Hydra 4 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=152 Karlsson Cecilia
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 1 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=150 Karlsson Tina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass II Medium Antal startande=50 Hagström Jakobsson T
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=50 Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass II Medium Antal startande=50 Hagström Jakobsson T
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 4 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=150 Hagström Jakobsson T
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass III Medium Antal startande=75 Ahlin Yvonne
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 22 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=68 Sassner Lars
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 18 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=70 Hagström Jakobsson T

2016-06-04 Uppsala SKK
Workingdoezen Basko D'indigo Blue D hoppklass I Large Antal startande=45 Mähler Johan
Mamoh's Bali D agility klass I Medium Antal startande=36 Tångring Malin
Workingdoezen Basko D'indigo Blue D agility klass I Large Antal startande=45 Tångring Malin
Carnac's Racy Ragazza D agility klass I Medium Antal startande=36 Tångring Malin
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=67 Tångring Malin

2016-06-04 Ulricehamn SBK
AGD I Hipper Av Ulfsäter 22 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=51 Hagström Jakobsson T
AGD I Hipper Av Ulfsäter 9 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=50 Karlsson Tina
AGD I Hipper Av Ulfsäter D agility klass I Medium Antal startande=53 Sassner Lars
AGD I Hipper Av Ulfsäter D agility klass I Medium Antal startande=52 Karlsson Tina

2016-06-04 Umeå SBK
RLD N RLD F Oliver Izaro D hoppklass I Medium Antal startande=23 Svanered Erica
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=27 Svanered Erica
RLD N Vindarna's Ellies 9 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=27 Svanered Erica
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=31 Naarttijärvi Jenny
RLD N Vindarna's Ellies 9 agility klass I Large Noll fel Antal startande=31 Naarttijärvi Jenny
RLD N RLD F Oliver Izaro 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=26 Naarttijärvi Jenny

2016-06-04 Katrineholm SBK
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile 9 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=30 Olsen Leif
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=30 Olsen Leif

2016-06-02 Ydre SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass I Medium Antal startande=24 Gustavsson Mats
Carnac's Racy Ragazza 1 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=124 Gustavsson Mats

2016-05-29 Söderköping SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass I Medium Antal startande=30 Franksson Roger
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass I Medium Antal startande=30 Digréus Tobias
Carnac's Racy Ragazza D agility klass I Medium Antal startande=30 Digréus Tobias
Carnac's Racy Ragazza 11 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=31 Digréus Tobias

2016-05-29 Hässleholm SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 7 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=42 Karlsson Cecilia
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 5 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=42 Myrefelt Kristina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 17 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=47 Myrefelt Kristina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 6 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=47 Karlsson Cecilia

2016-05-29 Frövi SBK
Lightschaps Helianthus Loddon Gold D hoppklass I Large Antal startande=43 Dyrsmeds Lena
Lightschaps Helianthus Loddon Gold 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=32 Uhlan Renée
Lightschaps Helianthus Loddon Gold 6 agility klass I Large Noll fel Antal startande=147 Karlsson Tina

2016-05-28 Linköping SBK
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=21 Brundin Camilla
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass I Medium Antal startande=30 Brundin Camilla
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=18 Brundin Camilla
AGHD I Workingdoezen Danny D'voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=20 Brundin Camilla
Carnac's Racy Ragazza D agility klass I Medium Antal startande=24 Brundin Camilla
Carnac's Racy Ragazza D agility klass I Medium Antal startande=30 Brundin Camilla

2016-05-22 Halmstad SBK
Workingdoezen Diana D'voodoo Chile 34 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=72 Bergh Ola
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 19 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=72 Bergh Ola
AGD I Hipper Av Ulfsäter 11 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=72 Bergh Ola
AGD I Athena 7 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=172 Bergh Ola
AGD I Hipper Av Ulfsäter D agility klass I Medium Antal startande=72 Eriksson Louise
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 14 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=72 Eriksson Louise
AGD I Athena 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=172 Eriksson Louise
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass II Medium Antal startande=70 Jonasson Fredrika
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=70 Jonasson Fredrika
Ghostrider's Immer D hoppklass II Large Antal startande=72 Bergvall Kristiansso
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 8 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=70 Jonasson Fredrika
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass II Medium Antal startande=68 Jonasson Fredrika
AGHD I Carnac's Humble Hydra 38 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=68 Jonasson Fredrika
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 14 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=68 Jonasson Fredrika
Ghostrider's Immer 14 agility klass II Large Noll fel Antal startande=64 Bergvall Kristiansso
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 8 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=68 Jonasson Fredrika
LPI SE UCH RLD N RLD F Skogsbygdens Queen of Hearts D hoppklass III Medium Antal startande=90 Alden Magne
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass III Medium Antal startande=90 Alden Magne
LPI SE UCH RLD N RLD F Skogsbygdens Queen of Hearts D agility klass III Medium Antal startande=85 Alden Magne
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 17 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=85 Alden Magne

2016-05-22 Skellefteå SBK
RLD N RLD F Oliver Izaro D hoppklass I Medium Antal startande=33 Naarttijärvi Jenny
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=28 Naarttijärvi Jenny
RLD N RLD F Oliver Izaro D agility klass I Medium Antal startande=32 Tångring Malin
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=31 Naarttijärvi Jenny

2016-05-22 Karlskoga SKK
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 5 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=60 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 4 hoppklass III Medium Noll fel Cert Antal startande=61 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=55 Sassner Lars
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=55 Tuomisto Catharina

2016-05-21 Halmstad SBK
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=87 Eriksson Louise
AGD I Hipper Av Ulfsäter D hoppklass I Medium Antal startande=74 Bergh Ola
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 25 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=74 Bergh Ola
RLD N La Familia's Chakka Romy Romano 21 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=87 Eriksson Louise
AGD I Athena 15 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=74 Bergh Ola
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass I Medium Antal startande=78 Bergh Ola
AGD I Hipper Av Ulfsäter D agility klass I Medium Antal startande=78 Bergh Ola
RLD N La Familia's Chakka Romy Romano 24 agility klass I Large Noll fel Antal startande=88 Bergh Ola
AGD I Athena 22 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=78 Bergh Ola
Ghostrider's Immer D hoppklass II Large Antal startande=70 Bergvall Kristiansso
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 29 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=71 Jonasson Fredrika
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 18 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=71 Jonasson Fredrika
AGHD I Carnac's Humble Hydra 13 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=71 Jonasson Fredrika
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 6 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=171 Jonasson Fredrika
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass II Medium Antal startande=67 Jonasson Fredrika
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass II Medium Antal startande=67 Jonasson Fredrika
Ghostrider's Immer D agility klass II Large Antal startande=61 Bergvall Kristiansso
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 15 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=67 Jonasson Fredrika
AGHD I Carnac's Humble Hydra 6 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=167 Jonasson Fredrika
LPI SE UCH RLD N RLD F Skogsbygdens Queen of Hearts D hoppklass III Medium Antal startande=89 Hagström Jakobsson T
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass III Medium Antal startande=89 Hagström Jakobsson T
LPI SE UCH RLD N RLD F Skogsbygdens Queen of Hearts D agility klass III Medium Antal startande=86 Hagström Jakobsson T
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 23 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=86 Hagström Jakobsson T

2016-05-21 Saxnäs SBK
RLD F Lightschaps Boogie Aaska D hoppklass I Large Antal startande=46 Franksson Roger
RLD F Lightschaps Boogie Aaska D hoppklass I Large Antal startande=47 Franksson Roger
La Familia's Fabian Scarlett O'hara D hoppklass I Large Antal startande=46 Franksson Roger
La Familia's Fabian Scarlett O'hara 5 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=147 Franksson Roger
RLD F Lightschaps Boogie Aaska D agility klass I Large Antal startande=48 Myrefelt Kristina
RLD F Lightschaps Boogie Aaska D agility klass I Large Antal startande=51 Myrefelt Kristina
La Familia's Fabian Scarlett O'hara D agility klass I Large Antal startande=51 Myrefelt Kristina
La Familia's Fabian Scarlett O'hara 6 agility klass I Large Noll fel Antal startande=148 Myrefelt Kristina

2016-05-21 Skellefteå SBK
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=31 Tångring Malin
RLD N RLD F Oliver Izaro 16 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=33 Tångring Malin
RLD N RLD F Oliver Izaro D agility klass I Medium Antal startande=31 Tångring Malin
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=35 Naarttijärvi Jenny

2016-05-18 Tidaholm SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=16 Bergqvist Anders
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=18 Bergqvist Anders

2016-05-15 Vaggeryd SBK
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=44 Tuomisto Catharina
RLD F Lightschaps Boogie Aaska D hoppklass I Large Antal startande=44 Tuomisto Catharina
RLD F Lightschaps Boogie Aaska D hoppklass I Large Antal startande=45 Tuomisto Catharina
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile 18 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=45 Tuomisto Catharina
AGD I Athena 10 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=34 Tuomisto Catharina
AGD I Athena 8 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=35 Tuomisto Catharina
RLD F Lightschaps Boogie Aaska 23 agility klass I Large Noll fel Antal startande=44 Karlsson Cecilia
AGD I Athena 2 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=131 Karlsson Cecilia

2016-05-15 Farsta SBK
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 18 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=48 Jansson Michaela
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 13 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=48 Jansson Michaela
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal D agility klass I Large Antal startande=47 Bereflod Madeleine

2016-05-15 Härnösand SBK
RLD N Vindarna's Ellies D hoppklass I Large Antal startande=24 Lindahl Johan
RLD N Vindarna's Ellies D hoppklass I Large Antal startande=24 Fernström Marianne
RLD N RLD F Oliver Izaro D hoppklass I Medium Antal startande=17 Lindahl Johan
RLD N RLD F Oliver Izaro D hoppklass I Medium Antal startande=17 Fernström Marianne
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D hoppklass I Large Antal startande=24 Fernström Marianne
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=24 Lindahl Johan
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=24 Fernström Marianne
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 7 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=24 Lindahl Johan

2016-05-14 Värnamo SBK
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=47 Bergh Ola
AGD I Athena D hoppklass I Medium Antal startande=36 Bergh Ola
AGD I Athena 9 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=33 Bergh Ola

2016-05-14 Götene SBK
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D hoppklass II Medium Antal startande=31 Uhlan Renée
Ghostrider's Immer 10 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=26 Uhlan Renée
AGHD I Carnac's Humble Hydra 9 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=31 Uhlan Renée
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=30 Karlsson Tina
Ghostrider's Immer 11 agility klass II Large Noll fel Antal startande=25 Karlsson Tina
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 4 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=30 Karlsson Tina
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass III Medium Antal startande=25 Uhlan Renée
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 4 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=23 Käll Anna

2016-05-14 Härnösand SBK
RLD N RLD F Oliver Izaro D agility klass I Medium Antal startande=19 Lindahl Johan
RLD N RLD F Oliver Izaro D agility klass I Medium Antal startande=19 Fernström Marianne
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D agility klass I Large Antal startande=17 Lindahl Johan
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=17 Lindahl Johan
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=17 Fernström Marianne
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 5 agility klass I Large Noll fel Antal startande=17 Fernström Marianne
RLD N Vindarna's Ellies 4 agility klass I Large Noll fel Antal startande=17 Lindahl Johan
RLD N Vindarna's Ellies 2 agility klass I Large Noll fel Antal startande=17 Fernström Marianne

2016-05-14 Vallentuna SBK
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 24 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=46 Lundström Anna
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 5 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=143 Dyrsmeds Lena

2016-05-08 Mariestad SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass II Medium Antal startande=29 Johansson Christpher
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=29 Johansson Christpher
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=28 Käll Anna
Ghostrider's Immer 12 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=26 Käll Anna
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 9 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=28 Käll Anna
Ghostrider's Immer 8 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=28 Johansson Christpher
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 2 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=128 Käll Anna
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 2 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=129 Johansson Christpher
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass II Medium Antal startande=31 Käll Anna
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass II Medium Antal startande=30 Johansson Christpher
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=31 Käll Anna
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=30 Johansson Christpher
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass II Medium Antal startande=30 Johansson Christpher
Ghostrider's Immer D agility klass II Large Antal startande=26 Johansson Christpher
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 6 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=31 Käll Anna
Ghostrider's Immer 6 agility klass II Large Noll fel Antal startande=25 Johansson Christpher

2016-05-08 Tollarp SBK
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass I Medium Antal startande=63 Lundh Viktoria
AGD I Athena D hoppklass I Medium Antal startande=62 Jansson Nalle
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 18 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=62 Jansson Nalle
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 15 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=62 Jansson Nalle
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 13 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=63 Lundh Viktoria
AGD I Athena 11 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=63 Lundh Viktoria
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass I Medium Antal startande=60 Jansson Nalle
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass I Medium Antal startande=62 Lundh Viktoria
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 21 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=60 Jansson Nalle
AGD I Athena 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=162 Lundh Viktoria
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 5 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=162 Lundh Viktoria
AGD I Athena 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=160 Jansson Nalle

2016-05-07 Västerås SKK
Mamoh's Bali D agility klass I Medium Antal startande=52 Andersson Fredrik
Mamoh's Bali D agility klass I Medium Antal startande=52 Sundqvist Hans

2016-05-05 Västerås SKK
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 4 hoppklass III Medium Noll fel Cert Antal startande=75 Andersson Fredrik
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 6 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=68 Sundqvist Hans

2016-04-30 Smålandsstenar SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass II Medium Antal startande=28 Johansson Christpher
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass II Medium Antal startande=28 Hagström Jakobsson T
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=28 Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D hoppklass II Medium Antal startande=28 Johansson Christpher
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D hoppklass II Medium Antal startande=28 Hagström Jakobsson T
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass II Medium Antal startande=28 Johansson Christpher
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass II Medium Antal startande=28 Hagström Jakobsson T
Ghostrider's Immer D hoppklass II Large Antal startande=45 Johansson Christpher
Ghostrider's Immer D hoppklass II Large Antal startande=46 Johansson Christpher
AGHD I Carnac's Humble Hydra 8 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=28 Johansson Christpher
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=26 Tuomisto Catharina
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=26 Tuomisto Catharina
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 11 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=26 Tuomisto Catharina
Ghostrider's Immer 8 agility klass II Large Noll fel Antal startande=42 Tuomisto Catharina
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 5 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=26 Tuomisto Catharina
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 4 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=26 Tuomisto Catharina
Ghostrider's Immer 3 agility klass II Large Noll fel Antal startande=42 Tuomisto Catharina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 2 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=126 Tuomisto Catharina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 1 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=126 Tuomisto Catharina

2016-04-30 Hällefors SBK
Lightschaps Helianthus Loddon Gold D hoppklass I Large Antal startande=34 Karlsson Tina
Lightschaps Helianthus Loddon Gold 4 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=32 Karlsson Tina
Lightschaps Helianthus Loddon Gold D agility klass I Large Antal startande=27 Karlsson Tina
Lightschaps Helianthus Loddon Gold D agility klass I Large Antal startande=28 Karlsson Tina

2016-04-24 Njurunda SKK
RLD N Vindarna's Ellies D hoppklass I Large Antal startande=18 Brickman Carina
RLD N RLD F Oliver Izaro D hoppklass I Medium Antal startande=15 Brickman Carina
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D hoppklass I Large Antal startande=17 Brickman Carina
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D hoppklass I Large Antal startande=18 Brickman Carina
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=17 Brickman Carina
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=18 Brickman Carina
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=18 Brickman Carina
RLD N Vindarna's Ellies 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=18 Brickman Carina
RLD N RLD F Oliver Izaro 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=15 Brickman Carina
RLD N Vindarna's Ellies 4 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=17 Brickman Carina
RLD N RLD F Oliver Izaro 4 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=15 Brickman Carina
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 1 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=118 Brickman Carina

2016-04-24 Tranås SBK
Ghostrider's Immer D hoppklass II Large Antal startande=37 Mojanis Annika
Ghostrider's Immer 8 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=37 Mojanis Annika
Ghostrider's Immer 6 agility klass II Large Noll fel Antal startande=39 Karlsson Tina
Ghostrider's Immer 3 agility klass II Large Noll fel Antal startande=139 Karlsson Tina

2016-04-23 Njurunda SKK
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass I Large Antal startande=19 Brickman Carina
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D agility klass I Large Antal startande=19 Brickman Carina
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D agility klass I Large Antal startande=19 Brickman Carina
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=18 Brickman Carina
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=19 Brickman Carina
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=19 Brickman Carina
RLD N RLD F Oliver Izaro 14 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=20 Brickman Carina
RLD N RLD F Oliver Izaro 13 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=20 Brickman Carina
RLD N RLD F Oliver Izaro 12 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=20 Brickman Carina
RLD N Vindarna's Ellies 5 agility klass I Large Noll fel Antal startande=19 Brickman Carina
RLD N Vindarna's Ellies 4 agility klass I Large Noll fel Antal startande=18 Brickman Carina
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 2 agility klass I Large Noll fel Antal startande=18 Brickman Carina

2016-04-23 Tranås SBK
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=71 Digréus Tobias
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass III Medium Antal startande=71 Uhlan Renée
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 18 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=71 Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=71 Olsen Leif
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 18 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=68 Olsen Leif
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 6 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=71 Olsen Leif

2016-04-23 Lomma SBK
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass I Medium Antal startande=56 Lundh Viktoria
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass I Medium Antal startande=57 Andkvist Magnus
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass II Medium Antal startande=42 Eriksson Louise
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass II Medium Antal startande=42 Eriksson Louise
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 18 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=39 Lundh Viktoria
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass II Medium Antal startande=38 Lundh Viktoria
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass II Medium Antal startande=38 Lundh Viktoria

2016-04-23 Nacka SBK
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal D hoppklass I Large Antal startande=35 Tångring Malin
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal D agility klass I Large Antal startande=36 Tångring Malin

2016-04-23 Falköping SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=25 Bergqvist Anders
Ghostrider's Immer D hoppklass II Large Antal startande=21 Bergqvist Anders
Ghostrider's Immer 9 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=24 Tuomisto Catharina
AGHD I Carnac's Humble Hydra 4 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=25 Tuomisto Catharina
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=29 Tuomisto Catharina
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=29 Bergqvist Anders
Ghostrider's Immer D agility klass II Large Antal startande=28 Bergqvist Anders
Ghostrider's Immer D agility klass II Large Antal startande=28 Tuomisto Catharina

2016-04-17 Vallåkra SBK
Carnac's Racy Ragazza D agility klass I Medium Antal startande=37 Lundh Viktoria
AGD I Athena D agility klass I Medium Antal startande=37 Crone Maj-Brit
AGD I Athena D agility klass I Medium Antal startande=37 Lundh Viktoria
Carnac's Racy Ragazza 15 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=37 Crone Maj-Brit
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 12 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=35 Lundh Viktoria
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 12 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=37 Lundh Viktoria
Carnac's Racy Ragazza 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=35 Lundh Viktoria
AGD I Athena 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=35 Lundh Viktoria
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=137 Crone Maj-Brit
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=42 Crone Maj-Brit
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=45 S›rensen Dennis
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 7 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=44 S›rensen Dennis

2016-04-17 Partille SBK
Ghostrider's Immer D hoppklass II Large Antal startande=31 Jonasson Fredrika
AGHD I Carnac's Humble Hydra 18 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=35 Johansson Christpher
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 13 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=35 Johansson Christpher
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass II Medium Antal startande=35 Johansson Christpher
Ghostrider's Immer D agility klass II Large Antal startande=30 Jonasson Fredrika
AGHD I Carnac's Humble Hydra 5 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=35 Johansson Christpher

2016-04-16 Vallåkra SBK
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 22 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=31 Crone Maj-Brit
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 14 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=33 Crone Maj-Brit
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 4 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=31 Crone Maj-Brit
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 3 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=133 Crone Maj-Brit
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass II Medium Antal startande=33 S›rensen Dennis
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass II Medium Antal startande=34 S›rensen Dennis
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass II Medium Antal startande=33 S›rensen Dennis
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 2 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=134 S›rensen Dennis

2016-04-16 Partille SBK
Workingdoezen Diana D'voodoo Chile D hoppklass I Medium Antal startande=44 Jonasson Fredrika
AGD I Hipper Av Ulfsäter 4 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=144 Jonasson Fredrika
Workingdoezen Diana D'voodoo Chile D agility klass I Medium Antal startande=42 Jonasson Fredrika
AGD I Hipper Av Ulfsäter 8 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=42 Jonasson Fredrika

2016-04-16 Kalmar SBK
La Familia's Fabian Scarlett O'hara D hoppklass I Large Antal startande=58 Franksson Roger
La Familia's Fabian Scarlett O'hara 10 agility klass I Large Noll fel Antal startande=63 Franksson Roger

2016-04-10 Löddeköpinge SBK
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=88 Rasmusson Oliver
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass I Medium Antal startande=76 Nilsson Joakim
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass I Medium Antal startande=78 Nilsson Joakim
AGD I Athena D hoppklass I Medium Antal startande=78 Nilsson Joakim
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile 19 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=91 Rasmusson Oliver
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 17 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=78 Nilsson Joakim
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 13 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=76 Nilsson Joakim
AGD I Athena 12 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=76 Nilsson Joakim
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 7 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=176 Nilsson Joakim
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 7 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=178 Nilsson Joakim
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass I Medium Antal startande=80 Lindqvist Nils
AGD I Athena 13 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=80 Lindqvist Nils
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 10 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=77 Lindqvist Nils
AGD I Athena 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=77 Lindqvist Nils
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=180 Lindqvist Nils
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 2 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=180 Lindqvist Nils
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 1 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=177 Lindqvist Nils

2016-04-09 Upplands Väsby SBK
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 9 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=64 Broberg Emma
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 7 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=59 Broberg Emma
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=51 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=57 Karlsson Tina

2016-03-20 Askersund SBK
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=89 Lundin Ewa
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=90 Uhlan Renée
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 25 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=89 Lundin Ewa
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 22 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=90 Uhlan Renée
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=80 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=81 Lundin Ewa
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 23 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=81 Lundin Ewa
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 14 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=80 Karlsson Tina

2016-03-19 Askersund SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass I Medium Antal startande=59 Karlsson Tina
Carnac's Racy Ragazza 6 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=59 Karlsson Tina
Carnac's Racy Ragazza 2 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=159 Karlsson Tina
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 24 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=48 Karlsson Tina
Ghostrider's Immer 17 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=65 Uhlan Renée
Ghostrider's Immer 16 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=64 Uhlan Renée
AGHD I Carnac's Humble Hydra 13 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=47 Juréhn Thomas
AGHD I Carnac's Humble Hydra 12 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=48 Karlsson Tina
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 6 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=47 Juréhn Thomas
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 4 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=148 Karlsson Tina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 3 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=147 Juréhn Thomas
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=57 Uhlan Renée
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=59 Uhlan Renée
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass II Medium Antal startande=59 Uhlan Renée
Ghostrider's Immer 18 agility klass II Large Noll fel Antal startande=67 Uhlan Renée
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 15 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=57 Uhlan Renée
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 14 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=57 Uhlan Renée
Ghostrider's Immer 7 agility klass II Large Noll fel Antal startande=68 Sassner Lars
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 1 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=159 Uhlan Renée

2016-03-13 Njurunda SKK
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D hoppklass I Large Antal startande=18 Brickman Carina
RLD N Vindarna's Ellies 10 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=18 Brickman Carina
RLD N Vindarna's Ellies 9 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=18 Brickman Carina
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 6 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=18 Brickman Carina
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue 5 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=18 Brickman Carina
RLD N Vindarna's Ellies 4 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=18 Brickman Carina

2016-03-13 Varberg SBK
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass II Medium Antal startande=49 Hagström Jakobsson T
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass II Medium Antal startande=49 Tuomisto Catharina
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass II Medium Antal startande=48 Tuomisto Catharina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 20 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=49 Hagström Jakobsson T
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 2 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=148 Tuomisto Catharina

2016-03-12 Njurunda SKK
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass I Large Antal startande=18 Brickman Carina
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D agility klass I Large Antal startande=18 Brickman Carina
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D agility klass I Large Antal startande=18 Brickman Carina
SE UCH Workingdoezen Bonzo D'indigo Blue D agility klass I Large Antal startande=18 Brickman Carina
RLD N Vindarna's Ellies 9 agility klass I Large Noll fel Antal startande=18 Brickman Carina
RLD N Vindarna's Ellies 5 agility klass I Large Noll fel Antal startande=18 Brickman Carina

2016-03-12 Varberg SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass II Medium Antal startande=59 Dyrsmeds Lena
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass II Medium Antal startande=59 Eriksson Louise
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass II Medium Antal startande=59 Eriksson Louise
Ghostrider's Immer D agility klass II Large Antal startande=65 Eriksson Louise
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 34 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=59 Dyrsmeds Lena
Ghostrider's Immer 22 agility klass II Large Noll fel Antal startande=65 Eriksson Louise
Ghostrider's Immer 20 agility klass II Large Noll fel Antal startande=64 Eriksson Louise
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 19 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=59 Dyrsmeds Lena
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 8 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=59 Dyrsmeds Lena

2016-03-05 Linköping SHU
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=73 Digréus Tobias
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 24 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=70 Digréus Tobias
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 24 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=73 Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 7 hoppklass III Medium Noll fel Cert Antal startande=70 Digréus Tobias
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=67 Franksson Roger
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 18 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=67 Franksson Roger

2016-02-27 Tidaholm SBK
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 19 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=44 Bergqvist Anders
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=33 Bergqvist Anders
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 11 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=33 Bergqvist Anders

2016-01-23 Linköping SHU
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass I Medium Antal startande=52 Mojanis Annika
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass I Medium Antal startande=54 Mojanis Annika
Carnac's Racy Ragazza D agility klass I Medium Antal startande=52 Franksson Roger

2016-01-17 Fagersta SKK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass I Medium Antal startande=28 Sundqvist Hans
Carnac's Racy Ragazza 3 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=128 Sundqvist Hans

2015-12-06 Njurunda SKK
RLD N Vindarna's Ellies D hoppklass I Large Antal startande=19 Brickman Carina
RLD N Vindarna's Ellies D hoppklass I Large Antal startande=19 Brickman Carina
RLD N Vindarna's Ellies 8 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=20 Brickman Carina

2015-12-05 Njurunda SKK
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass I Large Antal startande=21 Brickman Carina
RLD N Vindarna's Ellies 9 agility klass I Large Noll fel Antal startande=21 Brickman Carina
RLD N Vindarna's Ellies 3 agility klass I Large Noll fel Antal startande=119 Brickman Carina

2015-11-28 Götene SBK
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D hoppklass I Medium Antal startande=47 Gustavsson Mats
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 13 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=44 Gustavsson Mats
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass I Medium Antal startande=45 Bergqvist Anders

2015-11-21 Vårgårda SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass III Medium Antal startande=48 Hagström Jakobsson T
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 32 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=80 Silfverberg Andreas
RLD N RLD F RLD A Frubrax Leia Joltdotter 30 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=74 Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 9 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=74 Hagström Jakobsson T
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 8 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=48 Hagström Jakobsson T
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass III Medium Antal startande=58 Ammerlaan Sandy
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass III Medium Antal startande=68 Ammerlaan Sandy
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=73 Silfverberg Andreas
AGHD I Carnac's Humble Hydra 30 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=58 Ammerlaan Sandy
RLD N RLD F RLD A Frubrax Leia Joltdotter 19 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=68 Ammerlaan Sandy

2015-11-20 Vårgårda SBK
Ghostrider's Immer 24 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=54 Thunqvist Åsa
Ghostrider's Immer D agility klass II Large Antal startande=50 Thunqvist Åsa

2015-11-15 330 26 Bursery SBK
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=51 Tuomisto Catharina
LPI SE UCH RLD N RLD F Skogsbygdens Queen of Hearts 29 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=51 Tuomisto Catharina
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 16 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=51 Tuomisto Catharina
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=46 Myrefelt Kristina
LPI SE UCH RLD N RLD F Skogsbygdens Queen of Hearts 13 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=46 Myrefelt Kristina
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 8 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=46 Myrefelt Kristina

2015-11-14 Åtvidaberg SKK
La Familia's Fabian Scarlett O'hara 9 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=41 Karlsson Tina
La Familia's Fabian Scarlett O'hara D agility klass I Large Antal startande=41 Karlsson Tina

2015-11-07 Mora SBK
RLD N Vindarna's Ellies D hoppklass I Large Antal startande=40 Andersson Fredrik
RLD N Vindarna's Ellies 10 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=38 Andersson Fredrik
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass I Large Antal startande=32 Andersson Fredrik
RLD N Vindarna's Ellies 14 agility klass I Large Noll fel Antal startande=36 Andersson Fredrik

2015-10-24 Kareby SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=32 Alden Magne
Ghostrider's Immer 7 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=35 Alden Magne
AGHD I Carnac's Humble Hydra 24 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=38 Hagström Jakobsson T
Ghostrider's Immer 8 agility klass II Large Noll fel Antal startande=30 Hagström Jakobsson T
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 13 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=39 Hagström Jakobsson T
LPI SE UCH RLD N RLD F Skogsbygdens Queen of Hearts 9 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=39 Hagström Jakobsson T
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=34 Alden Magne
LPI SE UCH RLD N RLD F Skogsbygdens Queen of Hearts 7 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=34 Alden Magne

2015-10-17 Halmstad SBK
RLD N Briemates Chewbacca D hoppklass I Large Antal startande=69 Eriksson Louise
C.I.B. NORD UCH JWW-14 WW-15 Mc Marra's Tomboy Twister D hoppklass I Medium Antal startande=51 Bergh Ola
C.I.B. NORD UCH JWW-14 WW-15 Mc Marra's Tomboy Twister D hoppklass I Medium Antal startande=63 Bergh Ola
RLD N La Familia's Chakka Romy Romano D hoppklass I Large Antal startande=58 Torebring Anette
RLD N La Familia's Chakka Romy Romano D hoppklass I Large Antal startande=69 Eriksson Louise
AGD I Athena 33 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=63 Bergh Ola
RLD N Briemates Chewbacca 30 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=58 Torebring Anette
AGD I Athena 25 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=51 Bergh Ola
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 8 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=151 Bergh Ola
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 6 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=163 Bergh Ola
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass I Medium Antal startande=53 Myrefelt Kristina
RLD N Briemates Chewbacca D agility klass I Large Antal startande=59 Myrefelt Kristina
RLD N Briemates Chewbacca D agility klass I Large Antal startande=67 Myrefelt Kristina
C.I.B. NORD UCH JWW-14 WW-15 Mc Marra's Tomboy Twister D agility klass I Medium Antal startande=40 Eriksson Louise
RLD N La Familia's Chakka Romy Romano D agility klass I Large Antal startande=67 Myrefelt Kristina
AGD I Athena D agility klass I Medium Antal startande=53 Myrefelt Kristina
RLD N La Familia's Chakka Romy Romano 29 agility klass I Large Noll fel Antal startande=59 Myrefelt Kristina
AGD I Athena 22 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=40 Eriksson Louise
C.I.B. NORD UCH JWW-14 WW-15 Mc Marra's Tomboy Twister 14 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=53 Myrefelt Kristina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=40 Eriksson Louise

2015-10-10 Ulricehamn SBK
AGD I Hipper Av Ulfsäter 11 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=50 Karlsson Tina
AGD I Hipper Av Ulfsäter D agility klass I Medium Antal startande=47 Johansson Christpher
AGHD I Carnac's Humble Hydra 19 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=48 Karlsson Johanna
Ghostrider's Immer 10 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=47 Karlsson Johanna
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass II Medium Antal startande=48 Myrefelt Kristina
Ghostrider's Immer D agility klass II Large Antal startande=47 Myrefelt Kristina
LPI SE UCH RLD N RLD F Skogsbygdens Queen of Hearts D hoppklass III Medium Antal startande=54 Hagström Jakobsson T
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass III Medium Antal startande=54 Hagström Jakobsson T
LPI SE UCH RLD N RLD F Skogsbygdens Queen of Hearts 19 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=53 Johansson Christpher
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 16 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=53 Johansson Christpher

2015-10-04 Sala SBK
Mamoh's Bali D hoppklass II Medium Antal startande=23 Broberg Emma
Mamoh's Bali D hoppklass II Medium Antal startande=23 Broberg Emma

2015-10-04 Vimmerby SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass I Medium Antal startande=18 Franksson Roger
La Familia's Fabian Scarlett O'hara 13 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=29 Franksson Roger
Carnac's Racy Ragazza 8 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=18 Franksson Roger
La Familia's Fabian Scarlett O'hara 5 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=31 Wrede Åsa
La Familia's Fabian Scarlett O'hara 20 agility klass I Large Noll fel Antal startande=31 Franksson Roger
Carnac's Racy Ragazza 1 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=119 Franksson Roger

2015-10-03 Svedala SBK
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 28 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=44 Lundh Viktoria
AGD I Athena 11 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=44 Lundh Viktoria
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme 4 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=144 Lundh Viktoria
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D agility klass I Medium Antal startande=45 Eriksson Louise
AGD I Athena D agility klass I Medium Antal startande=45 Eriksson Louise
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 23 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=45 Eriksson Louise

2015-09-27 Sandviken SBK
Mamoh's Bali D hoppklass II Medium Antal startande=19 Ekström Per-Inge
Mamoh's Bali D hoppklass II Medium Antal startande=19 Ekström Per-Inge

2015-09-27 Piteå SHU
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=20 Flanagan Michael
RLD N RLD F Oliver Izaro 8 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=21 Flanagan Michael
RLD N RLD F Oliver Izaro D agility klass I Medium Antal startande=25 Fernström Marianne
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=19 Fernström Marianne

2015-09-27 SHU
Workingdoezen Basko D'indigo Blue D hoppklass I Large Antal startande=6 Jansson Michaela
Workingdoezen Basko D'indigo Blue D hoppklass I Large Antal startande=6 Jansson Michaela
Workingdoezen Basko D'indigo Blue D agility klass I Large Antal startande=6 Jansson Michaela

2015-09-26 Piteå SHU
RLD N RLD F Oliver Izaro D hoppklass I Medium Antal startande=18 Flanagan Michael
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D hoppklass I Large Antal startande=17 Fernström Marianne
RLD N RLD F Oliver Izaro D agility klass I Medium Antal startande=23 Flanagan Michael
SE UCH RLD N Oliver Kung Frasse D agility klass I Large Antal startande=18 Flanagan Michael

2015-09-26 Trelleborg SBK
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D hoppklass I Medium Antal startande=38 Knutsson Jon
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass I Medium Antal startande=38 Knutsson Jon
AGD I Athena D hoppklass I Medium Antal startande=38 Knutsson Jon
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 1 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=138 Knutsson Jon
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D agility klass I Medium Antal startande=40 Lundh Viktoria
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass I Medium Antal startande=40 Lundh Viktoria
AGD I Athena D agility klass I Medium Antal startande=40 Lundh Viktoria
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 1 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=140 Lundh Viktoria
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha D hoppklass II Medium Antal startande=42 Bergh Ola
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass II Medium Antal startande=34 Bergh Ola
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 4 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=142 Bergh Ola
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha D agility klass II Medium Antal startande=40 Knutsson Jon
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass II Medium Antal startande=31 Lundh Viktoria
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 14 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=40 Knutsson Jon

2015-09-26 Fagersta SKK
Mamoh's Bali D agility klass I Medium Antal startande=21 Andersson Fredrik

2015-09-26 Jönköping SBK
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=70 Vertanen Timo
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=82 Jonasson Fredrika
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=87 Alden Magne

2015-09-26 SHU
Workingdoezen Basko D'indigo Blue D hoppklass I Large Antal startande=5 Jansson Michaela
Workingdoezen Basko D'indigo Blue D agility klass I Large Antal startande=5 Jansson Michaela
Workingdoezen Basko D'indigo Blue D agility klass I Large Antal startande=5 Jansson Michaela

2015-09-20 Söderköping SBK
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=60 Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=58 Franksson Roger

2015-09-20 Bollnäs SBK
RLD N Vindarna's Ellies 10 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=30 Brickman Carina
RLD N Vindarna's Ellies 4 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=130 Jonasson Fredrika
RLD N Vindarna's Ellies 5 agility klass I Large Noll fel Antal startande=28 Brickman Carina
RLD N Vindarna's Ellies 3 agility klass I Large Noll fel Antal startande=128 Jonasson Fredrika

2015-09-20 Klippan SHU
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D hoppklass I Large Antal startande=34 Silfverberg Andreas
AGD I Athena D hoppklass I Medium Antal startande=39 Knutsson Jon
AGD I Athena 17 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=40 Lundh Viktoria
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 9 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=39 Knutsson Jon
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 8 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=40 Lundh Viktoria
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 4 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=139 Knutsson Jon
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 2 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=140 Lundh Viktoria
AGD I Athena 25 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=40 Lundh Viktoria
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 17 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=43 Knutsson Jon
AGD I Athena 12 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=43 Knutsson Jon
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 9 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=43 Knutsson Jon
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=40 Lundh Viktoria
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 5 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=140 Lundh Viktoria

2015-09-19 Vallentuna SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Excerno Yoomee Does 9 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=21 Tångring Malin

2015-09-19 Linköping SBK
SE AG(HOPP)CH NO AGCH NO AG(HOPP)CH Carnac's Indecent Ikeya D hoppklass III Medium Antal startande=53 Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=53 Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH NO AGCH NO AG(HOPP)CH Carnac's Indecent Ikeya 27 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=50 Franksson Roger
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova 7 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=50 Franksson Roger

2015-09-13 Tibro SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass I Medium Antal startande=30 Johansson Christpher
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass I Medium Antal startande=33 Johansson Christpher
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass I Medium Antal startande=30 Karlsson Johanna
Carnac's Racy Ragazza D agility klass I Medium Antal startande=30 Karlsson Johanna
AGHD I Carnac's Humble Hydra 9 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=30 Karlsson Johanna
Carnac's Racy Ragazza 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=130 Karlsson Johanna

2015-09-13 Uppsala SKK
Workingdoezen Basko D'indigo Blue D hoppklass I Large Antal startande=35 Broberg Emma
Workingdoezen Basko D'indigo Blue D agility klass I Large Antal startande=42 Vertanen Timo
Mamoh's Bali 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=129 Tångring Malin
Mamoh's Bali D hoppklass II Medium Antal startande=36 Vertanen Timo

2015-09-13 Tollarp SBK
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha D hoppklass II Medium Antal startande=31 Lundh Viktoria
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha D hoppklass II Medium Antal startande=31 Lundh Viktoria
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha 13 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=28 Petersson Roger
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha 11 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=26 Petersson Roger

2015-09-12 Tibro SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra 9 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=30 Karlsson Johanna
AGHD I Carnac's Humble Hydra 7 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=29 Karlsson Johanna

2015-09-12 Värnamo SBK
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=39 Franksson Roger
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=41 Franksson Roger
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass I Medium Antal startande=25 Franksson Roger
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass I Medium Antal startande=25 Franksson Roger
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 6 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=25 Franksson Roger
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 2 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=125 Franksson Roger
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=42 Hagström Jakobsson T
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=43 Hagström Jakobsson T
Carnac's Racy Ragazza D agility klass I Medium Antal startande=26 Hagström Jakobsson T
Carnac's Racy Ragazza D agility klass I Medium Antal startande=27 Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 14 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=26 Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=127 Hagström Jakobsson T

2015-09-12 Hässleholm SBK
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D hoppklass I Large Antal startande=26 Käll Anna
AGD I Athena 10 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=26 Käll Anna
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon 9 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=27 Käll Anna
AGD I Athena 8 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=27 Käll Anna
AGD I Athena 17 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=27 Käll Anna
AGD I Athena 10 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=26 Käll Anna

2015-09-09 Rättvik SBK
Mamoh's Bali D agility klass I Medium Antal startande=14 Ekström Per-Inge

2015-09-06 Limhamn SBK
AGD I Athena D hoppklass I Medium Antal startande=23 Fogelberg Ken
AGD I Athena D agility klass I Medium Antal startande=21 Rasmusson Oliver
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha D hoppklass II Medium Antal startande=38 Fogelberg Ken
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass II Medium Antal startande=38 Fogelberg Ken
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha D agility klass II Medium Antal startande=33 Nilsson Joakim
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass II Medium Antal startande=33 Nilsson Joakim
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 8 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=34 Nilsson Joakim

2015-09-06 Tidaholm SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass I Medium Antal startande=46 Käll Anna
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass II Medium Antal startande=44 Karlsson Johanna
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 22 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=43 Thorén Martin
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 18 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=37 Dyrsmeds Lena

2015-09-05 Limhamn SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass I Medium Antal startande=34 Fogelberg Ken
AGD I Athena D hoppklass I Medium Antal startande=34 Fogelberg Ken
AGD I Athena D hoppklass I Medium Antal startande=39 Fogelberg Ken
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=139 Fogelberg Ken
AGD I Athena D agility klass I Medium Antal startande=33 Eriksson Louise
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 21 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=33 Eriksson Louise
AGD I Athena 12 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=29 Eriksson Louise
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=129 Eriksson Louise
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha 8 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=22 Nilsson Joakim
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass II Medium Antal startande=26 Rasmusson Oliver
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha 5 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=26 Rasmusson Oliver

2015-09-05 Tidaholm SBK
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon 13 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=52 Thorén Martin
AGHD I Carnac's Humble Hydra 9 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=46 Käll Anna
AGHD I Carnac's Humble Hydra 27 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=45 Karlsson Johanna
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 3 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=145 Karlsson Johanna
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=36 Dyrsmeds Lena

2015-09-02 Rättvik SBK
Mamoh's Bali D agility klass I Medium Antal startande=9 Ekström Per-Inge

2015-08-30 Katrineholm SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass I Medium Antal startande=16 Karlsson Tina
Carnac's Racy Ragazza D agility klass I Medium Antal startande=17 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=36 Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=32 Dyrsmeds Lena

2015-08-30 Göteborg SBK
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass II Medium Antal startande=27 Alden Magne
Ghostrider's Immer D hoppklass II Large Antal startande=36 Gustavsson Mats
Ghostrider's Immer 7 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=35 Alden Magne
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 5 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=29 Gustavsson Mats
Ghostrider's Immer 17 agility klass II Large Noll fel Antal startande=34 Alden Magne
Ghostrider's Immer 12 agility klass II Large Noll fel Antal startande=32 Gustavsson Mats

2015-08-30 Bjuv SBK
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah D hoppklass I Medium Antal startande=32 Eriksson Louise
AGD I Athena 25 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=32 Eriksson Louise
AGD I Athena 13 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=35 Eriksson Louise
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 10 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=32 Eriksson Louise
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 10 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=35 Eriksson Louise
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 7 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=35 Eriksson Louise
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass I Medium Antal startande=32 Bergh Ola
AGD I Athena 14 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=29 Sundvall Jörgen
AGD I Athena 8 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=32 Bergh Ola
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 5 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=32 Bergh Ola
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 4 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=29 Sundvall Jörgen
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=129 Sundvall Jörgen

2015-08-29 Malung SHU
Mamoh's Bali D agility klass I Medium Antal startande=7 Ekström Per-Inge
Mamoh's Bali 1 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=5 Ekström Per-Inge

2015-08-29 Osby SBK
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=35 Knutsson Jon
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile 13 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=33 Knutsson Jon
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 11 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=25 Knutsson Jon
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 6 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=22 Knutsson Jon
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D agility klass I Large Antal startande=34 Knutsson Jon
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass I Medium Antal startande=22 Myrefelt Kristina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=24 Myrefelt Kristina

2015-08-26 Dala Floda SBK
Mamoh's Bali 2 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=12 Ekström Per-Inge

2015-08-23 Mölndal SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass I Medium Antal startande=37 Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D hoppklass I Medium Antal startande=37 Hagström Jakobsson T
AGD I Hipper Av Ulfsäter D hoppklass I Medium Antal startande=37 Hagström Jakobsson T
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass I Medium Antal startande=36 Hagström Jakobsson T
AGD I Hipper Av Ulfsäter 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=36 Hagström Jakobsson T
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 5 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=136 Hagström Jakobsson T
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass II Medium Antal startande=50 Silfverberg Andreas
Ghostrider's Immer 16 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=35 Silfverberg Andreas
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 8 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=50 Silfverberg Andreas
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass II Medium Antal startande=45 Rasmusson Oliver
Ghostrider's Immer 10 agility klass II Large Noll fel Antal startande=36 Silfverberg Andreas
LPI SE UCH RLD N RLD F Skogsbygdens Queen of Hearts 16 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=40 Eriksson Louise
LPI SE UCH RLD N RLD F Skogsbygdens Queen of Hearts D agility klass III Medium Antal startande=39 Eriksson Louise
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=39 Eriksson Louise

2015-08-23 Hässleholm SHU
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D hoppklass I Medium Antal startande=48 Lundh Viktoria
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 18 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=48 Lundh Viktoria
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 7 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=148 Lundh Viktoria
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D agility klass I Medium Antal startande=46 S›rensen Dennis
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass I Medium Antal startande=46 S›rensen Dennis
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 8 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=46 S›rensen Dennis

2015-08-23 Timrå SBK
RLD N RLD F Oliver Izaro D hoppklass I Medium Antal startande=16 Pettersson Kjell
RLD N RLD F Oliver Izaro D hoppklass I Medium Antal startande=17 Ahlin Yvonne
RLD N RLD F Oliver Izaro D hoppklass I Medium Antal startande=17 Pettersson Kjell

2015-08-22 Mölndal SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass I Medium Antal startande=40 Eriksson Louise
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D hoppklass I Medium Antal startande=40 Eriksson Louise
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 13 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=45 Rasmusson Oliver
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 4 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=145 Rasmusson Oliver
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass II Medium Antal startande=53 Silfverberg Andreas
Ghostrider's Immer 11 hoppklass II Large Noll fel Antal startande=38 Eriksson Louise
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 9 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=53 Silfverberg Andreas
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 25 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=48 Rasmusson Oliver
Ghostrider's Immer 7 agility klass II Large Noll fel Antal startande=37 Eriksson Louise
LPI SE UCH RLD N RLD F Skogsbygdens Queen of Hearts 18 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=51 Hagström Jakobsson T
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=46 Hagström Jakobsson T
LPI SE UCH RLD N RLD F Skogsbygdens Queen of Hearts 10 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=46 Hagström Jakobsson T

2015-08-22 Hässleholm SHU
AGD I Athena D hoppklass I Medium Antal startande=50 Lindahl Johan
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 28 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=50 Lindahl Johan
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 20 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=50 Lindahl Johan
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D agility klass I Medium Antal startande=51 Lundh Viktoria
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass I Medium Antal startande=51 Lundh Viktoria
AGD I Athena D agility klass I Medium Antal startande=51 Lundh Viktoria
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 1 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=151 Lundh Viktoria

2015-08-22 Uppsala SBK
Workingdoezen Basko D'indigo Blue D hoppklass I Large Antal startande=38 Broberg Emma
Workingdoezen Basko D'indigo Blue D hoppklass I Large Antal startande=42 Broberg Emma
RLD N Vindarna's Ellies 3 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=42 Broberg Emma
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass I Large Antal startande=50 Sundqvist Hans
Mamoh's Bali D agility klass I Medium Antal startande=26 Broberg Emma
Mamoh's Bali D agility klass I Medium Antal startande=27 Broberg Emma
Workingdoezen Basko D'indigo Blue D agility klass I Large Antal startande=47 Sundqvist Hans
Workingdoezen Basko D'indigo Blue D agility klass I Large Antal startande=50 Sundqvist Hans

2015-08-22 Timrå SBK
RLD N RLD F Oliver Izaro D agility klass I Medium Antal startande=14 Pettersson Kjell
RLD N RLD F Oliver Izaro D agility klass I Medium Antal startande=13 Ahlin Yvonne
RLD N RLD F Oliver Izaro D agility klass I Medium Antal startande=14 Pettersson Kjell

2015-08-22 Haninge SBK
Carnac's Racy Ragazza D hoppklass I Medium Antal startande=19 Fernström Marianne
Carnac's Racy Ragazza 13 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=21 Fernström Marianne
Carnac's Racy Ragazza D agility klass I Medium Antal startande=18 Fernström Marianne

2015-08-19 Dala Floda SBK
Mamoh's Bali D agility klass I Medium Antal startande=15 Ekström Per-Inge

2015-08-16 Luleå SBK
SE UCH SE JCH High Volts Isla Wuffy 14 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=31 Lundin Ewa
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Hocus-Pocus 4 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=31 Lundin Ewa
SE UCH SE JCH High Volts Isla Wuffy 4 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=24 Lundin Ewa
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Hocus-Pocus 1 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=24 Lundin Ewa

2015-08-16 Frövi SBK
La Familia's Fabian Scarlett O'hara D hoppklass I Large Antal startande=68 Juréhn Thomas
La Familia's Fabian Scarlett O'hara 3 agility klass I Large Noll fel Antal startande=177 Bergqvist Anders
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=65 Dyrsmeds Lena
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=60 Ahlin Yvonne

2015-08-16 Lund SBK
Workingdoezen Codie D' Voodoo Chile D hoppklass I Large Antal startande=38 Petersson Roger
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass I Medium Antal startande=38 Petersson Roger
AGD I Athena 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=38 Petersson Roger
AGD I Athena 21 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=39 Petersson Roger
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=39 Petersson Roger
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha 8 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=30 Lundh Viktoria
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 7 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=30 Lundh Viktoria
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha D agility klass II Medium Antal startande=28 S›rensen Dennis
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass II Medium Antal startande=28 S›rensen Dennis

2015-08-15 Nässjö SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass I Medium Antal startande=19 Gustavsson Mats
SE UCH Humbledoes Wilda Alva 8 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=22 Gustavsson Mats
AGHD I Carnac's Humble Hydra 1 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=122 Gustavsson Mats
SE UCH Humbledoes Wilda Alva 11 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=24 Bergh Ola
AGHD I Carnac's Humble Hydra 8 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=24 Bergh Ola

2015-08-15 Märsta SBK
Mamoh's Bali D agility klass I Medium Antal startande=32 Brickman Carina

2015-08-15 Frövi SBK
La Familia's Fabian Scarlett O'hara 11 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=67 Pettersson Kjell
La Familia's Fabian Scarlett O'hara 4 agility klass I Large Noll fel Antal startande=174 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D hoppklass III Medium Antal startande=70 Juréhn Thomas
SE AG(HOPP)CH RLD N Chappers Champagne Supernova D agility klass III Medium Antal startande=64 Ahlin Yvonne

2015-08-13 Knislinge SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass I Medium Antal startande=16 Myrefelt Kristina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 2 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=114 Myrefelt Kristina

2015-08-09 Krokom SBK
RLD N Vindarna's Ellies 12 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=20 Näslund Charlotta
RLD N Vindarna's Ellies 11 agility klass I Large Noll fel Antal startande=20 Fernström Marianne

2015-08-09 Varberg SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass I Medium Antal startande=56 Alden Magne
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 17 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=56 Alden Magne
AGHD I Carnac's Humble Hydra 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=156 Alden Magne
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 4 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=156 Alden Magne
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass I Medium Antal startande=57 Johansson Christpher
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 5 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=157 Johansson Christpher
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 4 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=157 Johansson Christpher
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=157 Johansson Christpher
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha D hoppklass II Medium Antal startande=52 Nilsson Joakim
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass II Medium Antal startande=52 Nilsson Joakim
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha D agility klass II Medium Antal startande=48 Nilsson Joakim
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 4 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=148 Nilsson Joakim

2015-08-08 Hällefors SBK
Lightschaps Helianthus Loddon Gold 4 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=124 Uhlan Renée
Lightschaps Helianthus Loddon Gold D agility klass I Large Antal startande=27 Uhlan Renée

2015-08-08 Fliseryd SBK
Carnac's Racy Ragazza 11 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=27 Franksson Roger
Carnac's Racy Ragazza D agility klass I Medium Antal startande=28 Myrefelt Kristina
Carnac's Racy Ragazza 13 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=28 Knutsson Jon

2015-08-08 Krokom SBK
RLD N Vindarna's Ellies 5 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=22 Fernström Marianne
RLD N Vindarna's Ellies D agility klass I Large Antal startande=21 Lindahl Johan

2015-08-08 Varberg SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass I Medium Antal startande=59 Nilsson Joakim
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah D hoppklass I Medium Antal startande=59 Nilsson Joakim
AGHD I Carnac's Humble Hydra 16 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=59 Nilsson Joakim
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 12 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=59 Nilsson Joakim
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass I Medium Antal startande=62 Johansson Christpher
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah 27 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=62 Johansson Christpher
AGHD I Carnac's Humble Hydra 25 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=62 Johansson Christpher
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 15 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=62 Johansson Christpher
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha D hoppklass II Medium Antal startande=47 Olsen Leif
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass II Medium Antal startande=47 Olsen Leif
Mc Marra's Cosmopolitan Samantha 20 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=41 Bertelsen Bonnik
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 7 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=41 Bertelsen Bonnik

2015-08-02 Drängsmark SBK
RLD N RLD F Oliver Izaro 3 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=121 Flanagan Michael
RLD N RLD F Oliver Izaro 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=21 Flanagan Michael

2015-08-01 Drängsmark SBK
RLD N RLD F Oliver Izaro 7 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=19 Flanagan Michael
RLD N RLD F Oliver Izaro 11 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=22 Flanagan Michael

2015-08-01 Ystad SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 11 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=50 Lundh Viktoria
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass I Medium Antal startande=44 Nilsson Jens

2015-07-26 Dala Floda SBK
SE AG(HOPP)CH NO AGCH NO AG(HOPP)CH Carnac's Indecent Ikeya 23 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=80 Brickman Carina

2015-07-25 Dala Floda SBK
Mamoh's Bali D hoppklass II Medium Antal startande=63 Brundin Camilla
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass II Medium Antal startande=63 Brundin Camilla
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 11 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=56 Andkvist Magnus
Mamoh's Bali 4 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=156 Andkvist Magnus
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 17 agility klass II Medium Noll fel Antal startande=63 Lundin Ewa
LPI SE UCH RLD N RLD F Skogsbygdens Queen of Hearts D hoppklass III Medium Antal startande=111 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH NO AGCH NO AG(HOPP)CH Carnac's Indecent Ikeya 20 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=111 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH NO AGCH NO AG(HOPP)CH Carnac's Indecent Ikeya D agility klass III Medium Antal startande=100 Sassner Lars
LPI SE UCH RLD N RLD F Skogsbygdens Queen of Hearts D agility klass III Medium Antal startande=100 Sassner Lars
LPI SE UCH RLD N RLD F Skogsbygdens Queen of Hearts 32 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=97 Brickman Carina
SE AG(HOPP)CH NO AGCH NO AG(HOPP)CH Carnac's Indecent Ikeya 15 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=97 Brickman Carina

2015-07-25 Skurup SBK
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D hoppklass I Medium Antal startande=33 Nilsson Joakim
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass I Medium Antal startande=33 Nilsson Joakim
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D agility klass I Medium Antal startande=34 Nilsson Joakim
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 5 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=34 Nilsson Joakim

2015-07-24 Mora SBK
Mamoh's Bali D hoppklass II Medium Antal startande=56 Karlsson Tina
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 6 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=156 Karlsson Tina
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass II Medium Antal startande=60 Lundin Ewa
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass II Medium Antal startande=63 Lundström Anna
LPI SE UCH RLD N RLD F Skogsbygdens Queen of Hearts D hoppklass III Medium Antal startande=97 Sassner Lars
LPI SE UCH RLD N RLD F Skogsbygdens Queen of Hearts D hoppklass III Medium Antal startande=114 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH NO AGCH NO AG(HOPP)CH Carnac's Indecent Ikeya 11 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=114 Olsen Leif
SE AG(HOPP)CH NO AGCH NO AG(HOPP)CH Carnac's Indecent Ikeya 6 hoppklass III Medium Noll fel Cert Antal startande=97 Sassner Lars
LPI SE UCH RLD N RLD F Skogsbygdens Queen of Hearts 35 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=101 Karlsson Tina
SE AG(HOPP)CH NO AGCH NO AG(HOPP)CH Carnac's Indecent Ikeya 30 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=101 Karlsson Tina

2015-07-23 Ludvika SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 9 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=47 Karlsson Tina
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass I Medium Antal startande=51 Lundin Ewa
Mamoh's Bali D agility klass I Medium Antal startande=51 Lundin Ewa
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass II Medium Antal startande=65 Andkvist Magnus
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass II Medium Antal startande=66 Lundström Anna
LPI SE UCH RLD N RLD F Skogsbygdens Queen of Hearts D hoppklass III Medium Antal startande=90 Lundström Anna

2015-07-22 Borlänge SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 5 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=143 Lundström Anna
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 2 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=149 Andkvist Magnus
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass I Medium Antal startande=50 Lundström Anna
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 7 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=151 Andkvist Magnus

2015-07-15 Umeå SBK
RLD N RLD F Oliver Izaro 8 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=13 Lindahl Johan
RLD N RLD F Oliver Izaro D agility klass I Medium Antal startande=14 Lindahl Johan

2015-07-12 Karlskrona SBK
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D hoppklass I Medium Antal startande=29 Knutsson Jon
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass I Medium Antal startande=29 Knutsson Jon
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass I Medium Antal startande=30 Gustavsson Mats
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme 4 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=130 Gustavsson Mats

2015-07-05 Kalmar SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass I Medium Antal startande=73 Jansson Nalle
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass I Medium Antal startande=73 Jansson Nalle
AGD I Hipper Av Ulfsäter D hoppklass I Medium Antal startande=73 Jansson Nalle
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon 41 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=86 Ammerlaan Sandy
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme 19 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=73 Jansson Nalle
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 14 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=73 Jansson Nalle
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass II Medium Antal startande=80 Juréhn Thomas
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 25 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=80 Juréhn Thomas

2015-07-05 Piteå SBK
SE UCH SE JCH High Volts Isla Wuffy 15 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=34 Svanered Erica
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Hocus-Pocus 6 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=34 Svanered Erica
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Hocus-Pocus D agility klass III Medium Antal startande=32 Fernström Marianne
SE UCH SE JCH High Volts Isla Wuffy 7 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=32 Fernström Marianne

2015-07-04 Kalmar SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass I Medium Antal startande=104 Semkat Stefanie
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass I Medium Antal startande=104 Semkat Stefanie
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D hoppklass I Medium Antal startande=104 Semkat Stefanie
LPI C.I.B. NORD UCH RLD N Lightschaps Litchi-Moon D hoppklass I Large Antal startande=149 Juréhn Thomas
AGD I Hipper Av Ulfsäter D hoppklass I Medium Antal startande=104 Semkat Stefanie
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme 7 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=104 Semkat Stefanie
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass I Medium Antal startande=106 Ahlin Yvonne
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass I Medium Antal startande=106 Ahlin Yvonne
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass I Medium Antal startande=106 Ahlin Yvonne
AGD I Hipper Av Ulfsäter D agility klass I Medium Antal startande=106 Ahlin Yvonne
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme 10 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=106 Ahlin Yvonne
AGD II AGHD II Zattsco Ismo 34 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=110 Gabi Steppan
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 19 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=110 Gabi Steppan
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass II Medium Antal startande=96 Eriksson Louise
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D agility klass III Medium Antal startande=138 Silfverberg Andreas

2015-07-04 Piteå SBK
SE UCH SE JCH High Volts Isla Wuffy 10 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=35 Svanered Erica
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Hocus-Pocus 6 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=35 Svanered Erica
SE UCH SE JCH High Volts Isla Wuffy 10 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=29 Fernström Marianne
FI AGCH SE AG(HOPP)CH FI AG(HOPP)CH SE AGCH High Volts Hocus-Pocus 1 agility klass III Medium Noll fel Caciag Antal startande=29 Fernström Marianne

2015-07-03 Kalmar SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass I Medium Antal startande=108 Nilsson Jens
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme 29 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=108 Nilsson Jens
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 19 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=108 Nilsson Jens
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 15 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=108 Nilsson Jens
AGD I Hipper Av Ulfsäter 11 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=108 Nilsson Jens
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass I Medium Antal startande=122 Eriksson Louise
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass I Medium Antal startande=122 Eriksson Louise
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme 58 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=122 Eriksson Louise
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 41 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=122 Eriksson Louise
AGD I Hipper Av Ulfsäter 19 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=122 Eriksson Louise
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass II Medium Antal startande=109 Jansson Nalle
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass II Medium Antal startande=109 Jansson Nalle
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass II Medium Antal startande=99 Ahlin Yvonne
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 44 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=135 Toshiyuki Oba

2015-07-02 Kalmar SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass I Medium Antal startande=112 Ammerlaan Sandy
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola 42 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=112 Ammerlaan Sandy
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir 38 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=112 Ammerlaan Sandy
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme 34 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=112 Ammerlaan Sandy
AGD I Hipper Av Ulfsäter 21 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=112 Ammerlaan Sandy
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass I Medium Antal startande=121 Juréhn Thomas
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass I Medium Antal startande=121 Juréhn Thomas
AGHD I Mc Marra's Belle Boheme D agility klass I Medium Antal startande=121 Juréhn Thomas
AGHD I Mc Marra's Falstaff Fakir D agility klass I Medium Antal startande=121 Juréhn Thomas
AGD I Hipper Av Ulfsäter D agility klass I Medium Antal startande=121 Juréhn Thomas
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D hoppklass II Medium Antal startande=106 Flanagan Michael
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 18 hoppklass II Medium Noll fel Antal startande=106 Flanagan Michael
AGD II AGHD II Zattsco Ismo D agility klass II Medium Antal startande=96 Nilsson Jens
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter 21 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=136 Zeljko Gora

2015-06-14 Helsingborg SBK
LPI SE UCH RLD N RLD F Skogsbygdens Queen of Hearts 24 hoppklass III Medium Noll fel Antal startande=60 Lerche Poul
LPI SE UCH RLD N RLD F Skogsbygdens Queen of Hearts 32 agility klass III Medium Noll fel Antal startande=58 Knutsson Jon

2015-06-14 Höganäs SBK
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah D hoppklass I Medium Antal startande=21 Sundvall Jörgen
RLD N RLD F AGD I AGHD I Lightschaps Heddah D agility klass I Medium Antal startande=18 Sundvall Jörgen

2015-06-14 Åkersberga SBK
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 4 hoppklass I Large Noll fel Antal startande=19 Pettersson Kjell
Mamoh's Bali D agility klass I Medium Antal startande=12 Pettersson Kjell
SE UCH SE JV-13 AGHD I Wänerlands Pride Pascal 8 agility klass I Large Noll fel Antal startande=24 Tångring Malin
Mamoh's Bali D hoppklass II Medium Antal startande=17 Tångring Malin

2015-06-14 Sundsvall SBK
RLD N RLD F Oliver Izaro D hoppklass I Medium Antal startande=10 Bache Veronica
Sagoland's Fröken Fröjd D agility klass I Medium Antal startande=10 Bache Veronica
RLD N RLD F Oliver Izaro D agility klass I Medium Antal startande=10 Bache Veronica
RLD N RLD F Oliver Izaro 3 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=9 Bache Veronica

2015-06-13 Helsingborg SBK
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D hoppklass I Medium Antal startande=44 Jansson Nalle
AGD I Athena 8 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=44 Jansson Nalle
SE AGCH AGD I AGD II AGHD I AGHD II Zattsco Karola D agility klass I Medium Antal startande=43 Petersson Roger
AGD I Athena 13 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=43 Petersson Roger

2015-06-13 Sundsvall SBK
Sagoland's Fröken Fröjd D hoppklass II Medium Antal startande=9 Bache Veronica

2015-06-13 Vänersborg SBK
AGHD I Carnac's Humble Hydra D hoppklass I Medium Antal startande=44 Alden Magne
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 16 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=42 Thunqvist Åsa
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 12 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=44 Alden Magne
AGHD I Carnac's Humble Hydra 3 hoppklass I Medium Noll fel Antal startande=142 Thunqvist Åsa
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass I Medium Antal startande=41 Thunqvist Åsa
AGHD I Carnac's Humble Hydra D agility klass I Medium Antal startande=38 Sassner Lars
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does D agility klass I Medium Antal startande=38 Sassner Lars
LPI LPII RLD N AGD I AGHD I Excerno Kitchi Does 6 agility klass I Medium Noll fel Antal startande=41 Thunqvist Åsa
AGD II AGHD II Hera Av Ulfsäter D hoppklass II Medium Antal startande=37