2015-02-07 |
9 agility klass I Medium Noll fel - SBK Halmstad, Bergh Ola |
2015-02-07 |
10 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Halmstad, Eriksson Louise |
2015-03-21 |
D agility klass I Medium - SBK Värnamo, Bergh Ola |
2015-03-21 |
17 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Värnamo, Tuomisto Catharina |
2015-03-21 |
D hoppklass I Medium - SBK Värnamo, Tuomisto Catharina |
2015-04-12 |
D agility klass I Medium - SBK Landskrona, Rasmusson Oliver |
2015-04-12 |
14 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Landskrona, Andkvist Magnus |
2015-04-25 |
D agility klass I Medium - SBK Lomma, Bertelsen Bonnik |
2015-04-25 |
D hoppklass I Medium - SBK Lomma, Fogelberg Ken |
2015-05-09 |
D agility klass I Medium - SBK Degeberga, Petersson Roger |
2015-05-09 |
10 agility klass I Medium Noll fel - SBK Degeberga, Petersson Roger |
2015-05-09 |
11 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Degeberga, Lundh Viktoria |
2015-05-09 |
D hoppklass I Medium - SBK Degeberga, Gustavsson Mats |
2015-05-10 |
D agility klass I Medium - SBK Degeberga, Gustavsson Mats |
2015-05-10 |
D hoppklass I Medium - SBK Degeberga, Petersson Roger |
2015-05-17 |
D agility klass I Medium - SBK Tollarp, Rasmusson Oliver |
2015-05-17 |
10 agility klass I Medium Noll fel - SBK Tollarp, Rasmusson Oliver |
2015-05-17 |
D hoppklass I Medium - SBK Tollarp, Crone Maj-Brit |
2015-05-17 |
D hoppklass I Medium - SBK Tollarp, Crone Maj-Brit |
2015-05-23 |
D agility klass I Medium - SBK Halmstad, Jonasson Fredrika |
2015-05-23 |
13 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Halmstad, Käll Anna |
2015-05-24 |
D agility klass I Medium - SBK Halmstad, Käll Anna |
2015-05-24 |
8 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Halmstad, Jonasson Fredrika |
2015-07-02 |
D agility klass I Medium - SBK Kalmar, Juréhn Thomas |
2015-07-02 |
34 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Kalmar, Ammerlaan Sandy |
2015-07-03 |
58 agility klass I Medium Noll fel - SBK Kalmar, Eriksson Louise |
2015-07-03 |
29 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Kalmar, Nilsson Jens |
2015-07-04 |
10 agility klass I Medium Noll fel - SBK Kalmar, Ahlin Yvonne |
2015-07-04 |
7 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Kalmar, Semkat Stefanie |
2015-07-05 |
19 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Kalmar, Jansson Nalle |
2015-07-12 |
4 agility klass I Medium Noll fel - SBK Karlskrona, Gustavsson Mats |
2015-07-12 |
D hoppklass I Medium - SBK Karlskrona, Knutsson Jon |
2015-07-25 |
D agility klass I Medium - SBK Skurup, Nilsson Joakim |
2015-07-25 |
D hoppklass I Medium - SBK Skurup, Nilsson Joakim |
2015-08-22 |
D agility klass I Medium - SHU Hässleholm, Lundh Viktoria |
2015-08-23 |
D agility klass I Medium - SHU Hässleholm, S›rensen Dennis |
2015-08-23 |
D hoppklass I Medium - SHU Hässleholm, Lundh Viktoria |
2015-09-26 |
D agility klass I Medium - SBK Trelleborg, Lundh Viktoria |
2015-09-26 |
D hoppklass I Medium - SBK Trelleborg, Knutsson Jon |
2015-10-03 |
D agility klass I Medium - SBK Svedala, Eriksson Louise |
2015-10-03 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Svedala, Lundh Viktoria |
2016-09-04 |
D agility klass I Medium - SHU Klippan, Silfverberg Andreas |
2016-09-04 |
D agility klass I Medium - SHU Klippan, Silfverberg Andreas |
2016-09-04 |
D hoppklass I Medium - SHU Klippan, Tangfelt Joakim |
2016-09-04 |
D hoppklass I Medium - SHU Klippan, Tangfelt Joakim |
2016-09-24 |
D agility klass I Medium - SBK Svedala, Therkildsen Susanne |
2016-09-24 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Svedala, Rasmusson Oliver |
2016-09-24 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Svedala, Therkildsen Susanne |
2016-10-22 |
D agility klass I Medium - SBK Halmstad, Jonasson Fredrika |
2016-10-22 |
19 agility klass I Medium Noll fel - SBK Halmstad, Tangfelt Joakim |
2016-10-22 |
D hoppklass I Medium - SBK Halmstad, Jonasson Fredrika |
2016-10-22 |
D hoppklass I Medium - SBK Halmstad, Jonasson Fredrika |
2017-08-05 |
D hoppklass II Medium - SBK Ystad, Nilsson Jens |
2017-08-05 |
9 agility klass I Medium Noll fel - SBK Ystad, Silfverberg Andreas |
2017-08-13 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Skabersjö, Bertelsen Bonnik |
2017-08-13 |
6 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Skabersjö, Bertelsen Bonnik |
2017-08-20 |
D hoppklass II Medium - SBK, Karlsson Susanne |
2017-08-20 |
D hoppklass II Medium - SBK, Rasmusson Oliver |
2017-08-26 |
D hoppklass II Medium - SBK Lund, Rasmusson Oliver |
2017-08-26 |
5 agility klass I Medium Noll fel - SBK Lund, Jonasson Fredrika |
2017-09-30 |
D hoppklass II Medium - SBK Svedala, Petersson Roger |
2017-09-30 |
D agility klass I Medium - SBK Svedala, Nilsson Jens |
2018-04-21 |
D hoppklass II Medium - SBK Trelleborg, Eriksson Louise |
2018-04-21 |
D hoppklass II Medium - SBK Trelleborg, Rasmusson Oliver |
2018-04-29 |
D hoppklass II Medium - SBK Lomma, Nilsson Jens |
2018-07-18 |
D hoppklass II Medium - SBK Kungälv, Ahlin Yvonne |
2018-07-18 |
15 agility klass I Medium Noll fel - SBK Kungälv, Lundh Viktoria |
2018-07-19 |
D agility klass I Medium - SBK Kungälv, Virtanen Anders |
2018-08-11 |
D agility klass I Medium - SAGIK Skabersjö, Crone Maj-Brit |
2018-08-11 |
6 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Skabersjö, Crone Maj-Brit |
2018-09-13 |
D agility klass I Medium - SAGIK Skabersjö, Premholt Gullberg A |
2018-09-13 |
D agility klass I Medium - SAGIK Skabersjö, Premholt Gullberg A |
2018-09-30 |
D agility klass I Medium - SBK Malmö, Gustavsson Mats |
2019-08-31 |
3 agility klass I Medium Noll fel - SBK Arlöv, Silfverberg Andreas |
2019-08-31 |
D agility klass I Medium - SBK Arlöv, Rasmusson Oliver |
2019-09-01 |
D hoppklass II Medium - SBK Arlöv, Rasmusson Oliver |