2017-03-25 |
23 agility klass I Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Karlsson Johanna |
2017-03-25 |
23 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Karlsson Johanna |
2017-03-25 |
10 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Karlsson Johanna |
2017-04-23 |
D agility klass I Medium - SBK Olofström, Lundh Viktoria |
2017-04-23 |
8 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Olofström, Lundh Viktoria |
2017-04-29 |
D agility klass I Medium - SBK Lomma, Lundh Viktoria |
2017-04-29 |
D hoppklass I Medium - SBK Lomma, Knutsson Jon |
2017-05-01 |
D agility klass I Medium - SBK Smålandsstenar, Karlsson Cecilia |
2017-05-01 |
D agility klass I Medium - SBK Smålandsstenar, Myrefelt Kristina |
2017-05-01 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Smålandsstenar, Tangfelt Joakim |
2017-05-01 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Smålandsstenar, Tangfelt Joakim |
2017-05-13 |
D agility klass I Medium - SBK Hässleholm, Petersson Roger |
2017-05-13 |
D agility klass I Medium - SBK Hässleholm, Petersson Roger |
2017-05-13 |
D hoppklass I Medium - SBK Hässleholm, Käll Anna |
2017-05-13 |
21 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Hässleholm, Digréus Tobias |
2017-05-20 |
17 agility klass I Medium Noll fel - SBK Halmstad, Bergh Ola |
2017-05-20 |
D hoppklass I Medium - SBK Halmstad, Bergh Ola |
2017-05-27 |
13 agility klass I Medium Noll fel - SBK Vaggeryd, Karlsson Cecilia |
2017-05-27 |
D agility klass I Medium - SBK Vaggeryd, Tuomisto Catharina |
2017-05-27 |
18 agility klass I Medium Noll fel - SBK Vaggeryd, Karlsson Cecilia |
2017-06-03 |
7 agility klass I Medium Noll fel - SHU Hässleholm, Lindqvist Nils |
2017-06-03 |
12 agility klass I Medium Noll fel - SHU Hässleholm, Silfverberg Andreas |
2017-06-03 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SHU Hässleholm, Tangfelt Joakim |
2017-06-06 |
D agility klass I Medium - SAGIK Växjö, Myrefelt Kristina |
2017-06-06 |
8 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Växjö, Lundh Viktoria |
2017-06-06 |
13 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Växjö, Lundh Viktoria |
2017-06-06 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SAGIK Växjö, Jonasson Fredrika |
2017-06-10 |
D agility klass I Medium - SBK 31161 Ullared, Jonasson Fredrika |
2017-06-10 |
14 agility klass I Medium Noll fel - SBK 31161 Ullared, Jonasson Fredrika |
2017-06-10 |
15 hoppklass I Medium Noll fel - SBK 31161 Ullared, Bergh Ola |
2017-06-10 |
5 hoppklass I Medium Noll fel - SBK 31161 Ullared, Bergh Ola |
2017-06-18 |
D agility klass I Medium - SBK Höganäs, Petersson Roger |
2017-06-18 |
16 agility klass I Medium Noll fel - SBK Höganäs, Petersson Roger |
2017-06-18 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Höganäs, Franksson Roger |
2017-06-18 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Höganäs, Franksson Roger |
2017-08-12 |
D agility klass I Medium - SAGIK Skabersjö, Bertelsen Bonnik |
2017-08-12 |
D agility klass I Medium - SAGIK Skabersjö, Bertelsen Bonnik |
2017-08-13 |
13 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Skabersjö, Bertelsen Bonnik |
2017-08-13 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Skabersjö, Bertelsen Bonnik |
2018-04-15 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Kävlinge, Roxenwell Lejonellee |
2018-04-21 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Trelleborg, Eriksson Louise |
2018-04-21 |
4 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Trelleborg, Rasmusson Oliver |
2018-04-28 |
D agility klass I Medium - SBK Lomma, Knutsson Jon |
2018-04-28 |
7 agility klass I Medium Noll fel - SBK Lomma, Rasmusson Oliver |
2018-04-29 |
D hoppklass II Medium - SBK Lomma, Nilsson Jens |
2018-05-01 |
11 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2018-05-01 |
D agility klass I Medium - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2018-05-01 |
D agility klass I Medium - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2018-05-05 |
D agility klass I Medium - SBK Eslöv, Eriksson Louise |
2018-05-05 |
D agility klass I Medium - SBK Eslöv, Eriksson Louise |
2018-05-06 |
D hoppklass II Medium - SBK Eslöv, Roxenwell Lejonellee |
2018-05-06 |
D hoppklass II Medium - SBK Eslöv, Roxenwell Lejonellee |
2018-05-26 |
D agility klass I Medium - SBK Hässleholm, Lindqvist Nils |
2018-05-26 |
D agility klass I Medium - SBK Hässleholm, Wrede Åsa |
2018-06-02 |
D hoppklass II Medium - SBK Olofström, Lundh Viktoria |
2018-06-02 |
D hoppklass II Medium - SBK Olofström, Lundh Viktoria |
2018-06-03 |
D agility klass I Medium - SBK Hörby, Nilsson Jens |
2018-06-08 |
D hoppklass II Medium - SBK Fjälkestad, Olsen Leif |
2018-06-08 |
6 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Fjälkestad, Petersson Roger |
2018-06-17 |
17 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Höganäs, Fernström Marianne |
2018-06-17 |
D hoppklass II Medium - SBK Höganäs, Fernström Marianne |
2018-06-22 |
D agility klass I Medium - SAGIK Lund, Silfverberg Andreas |
2018-06-23 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Lund, Silfverberg Andreas |
2018-06-24 |
D agility klass I Medium - SAGIK Lund, Bertelsen Bonnik |
2018-06-30 |
13 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Skurup, S›rensen Dennis |
2018-06-30 |
D agility klass I Medium - SBK Skurup, Eriksson Louise |
2018-08-11 |
D agility klass I Medium - SAGIK Skabersjö, Crone Maj-Brit |
2018-08-11 |
D agility klass I Medium - SAGIK Skabersjö, Crone Maj-Brit |
2018-08-12 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Skabersjö, Crone Maj-Brit |
2018-08-12 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Skabersjö, Crone Maj-Brit |
2018-08-18 |
D hoppklass II Medium - SBK Lund, Karlsson Susanne |
2018-08-18 |
8 agility klass I Medium Noll fel - SBK Lund, Nilsson Jens |
2018-08-19 |
5 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Lund, Erlandson Jonas |
2018-08-19 |
9 agility klass I Medium Noll fel - SBK Lund, Karlsson Susanne |
2018-08-25 |
D hoppklass II Medium - SHU Klippan, Erlandson Jonas |
2018-09-02 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2018-09-02 |
15 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2018-09-02 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2018-09-08 |
3 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Degeberga, Knutsson Jon |
2018-09-08 |
D hoppklass II Medium - SBK Degeberga, Knutsson Jon |
2018-09-09 |
D hoppklass II Medium - SBK Degeberga, Lindqvist Nils |
2018-09-09 |
D hoppklass II Medium - SBK Degeberga, Lindqvist Nils |
2018-09-13 |
D agility klass I Medium - SAGIK Skabersjö, Premholt Gullberg A |
2018-09-13 |
10 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Skabersjö, Premholt Gullberg A |
2018-09-29 |
D hoppklass II Medium - SBK Ljungbyhed, Lindqvist Nils |
2018-11-18 |
6 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Premholt Gullberg A |
2018-11-18 |
14 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Premholt Gullberg A |
2018-11-18 |
7 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Premholt Gullberg A |
2018-12-08 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Åhus, Karlsson Kalle |
2018-12-08 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Åhus, Karlsson Kalle |
2018-12-08 |
11 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Åhus, Karlsson Kalle |
2018-12-08 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Åhus, Karlsson Kalle |
2019-02-10 |
D agility klass I Medium - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-02-10 |
5 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-02-10 |
9 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-02-17 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Kävlinge, Karlsson Kalle |
2019-02-17 |
1 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Karlsson Kalle |
2019-02-17 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Kävlinge, Karlsson Kalle |
2019-04-06 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-04-06 |
13 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-04-06 |
D hoppklass II Medium - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-04-13 |
D agility klass I Medium - SAGIK Ystad, Lundh Viktoria |
2019-04-27 |
D hoppklass II Medium - SBK Osby, Erlandson Jonas |
2019-04-27 |
8 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Osby, Roxenwell Lejonellee |
2019-05-01 |
D agility klass I Medium - SHU Klippan, Karlsson Kalle |
2019-05-01 |
D agility klass I Medium - SHU Klippan, Karlsson Kalle |
2019-05-05 |
D agility klass I Medium - SBK Hörby, Erlandson Jonas |
2019-05-25 |
D hoppklass II Medium - SBK Degeberga, Lindqvist Nils |
2019-05-25 |
7 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Degeberga, Lindqvist Nils |
2019-05-26 |
D hoppklass II Medium - SBK Degeberga, Lundh Viktoria |
2019-05-26 |
D hoppklass II Medium - SBK Degeberga, Lundh Viktoria |
2019-05-30 |
4 agility klass I Medium Noll fel - SBK Ljungbyhed, Erlandson Jonas |
2019-05-30 |
10 agility klass I Medium Noll fel - SBK Ljungbyhed, Erlandson Jonas |
2019-06-01 |
17 agility klass I Medium Noll fel - SBK Bjuv, Lundh Viktoria |
2019-06-01 |
D agility klass I Medium - SBK Bjuv, Erlandson Jonas |
2019-06-02 |
D hoppklass II Medium - SBK Bjuv, Erlandson Jonas |
2019-06-02 |
D hoppklass II Medium - SBK Bjuv, Lundh Viktoria |
2019-06-21 |
D agility klass I Medium - SAGIK Lund, Erlandson Jonas |
2019-06-22 |
10 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Lund, Roxenwell Lejonellee |
2019-06-23 |
2 hoppklass II Medium Noll fel - SAGIK Lund, Silfverberg Andreas |
2019-07-07 |
D hoppklass II Medium - SBK Helsingborg, Lindqvist Nils |
2019-07-07 |
D hoppklass II Medium - SBK Helsingborg, Erlandson Jonas |
2019-07-07 |
D agility klass I Medium - SBK Helsingborg, Erlandson Jonas |
2019-07-20 |
D agility klass I Medium - SBK Skurup, Franksson Roger |
2019-07-28 |
D hoppklass II Medium - SBK Tollarp, Jansson Nalle |
2019-07-28 |
D hoppklass II Medium - SBK Tollarp, Jansson Nalle |
2019-08-03 |
D hoppklass III Medium - SBK Ystad, Lundh Viktoria |
2019-08-03 |
D hoppklass III Medium - SBK Ystad, Erlandson Jonas |
2019-08-04 |
D hoppklass III Medium - SBK Ystad, Erlandson Jonas |
2019-08-10 |
D agility klass I Medium - SBK Ystad, Nilsson Jens |
2019-08-11 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-08-11 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-08-11 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Klippan, Lindqvist Nils |
2019-08-17 |
D hoppklass III Medium - SBK Lund, Jansson Nalle |
2019-08-17 |
2 agility klass I Medium Noll fel - SBK Lund, Roxenwell Lejonellee |
2019-08-24 |
D hoppklass III Medium - SHU Vankiva, Myrefelt Kristina |
2019-08-24 |
D agility klass I Medium - SHU Vankiva, Roxenwell Lejonellee |
2019-08-31 |
D agility klass I Medium - SBK Arlöv, Silfverberg Andreas |
2019-08-31 |
D agility klass I Medium - SBK Arlöv, Rasmusson Oliver |
2019-09-28 |
D hoppklass III Medium - SBK Ljungbyhed, Lindqvist Nils |
2019-09-28 |
D hoppklass III Medium - SBK Ljungbyhed, Lindqvist Nils |
2019-09-29 |
D agility klass I Medium - SBK Malmö, S›rensen Dennis |
2019-09-29 |
D agility klass I Medium - SBK Malmö, S›rensen Dennis |
2019-10-06 |
D agility klass I Medium - SBK Degeberga, Roxenwell Lejonellee |
2019-10-06 |
D agility klass I Medium - SBK Degeberga, Roxenwell Lejonellee |
2019-10-12 |
10 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2019-10-12 |
D hoppklass III Medium - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2019-10-12 |
18 hoppklass III Medium Noll fel - SBK Ystad, Rasmusson Oliver |
2019-10-20 |
13 agility klass I Medium Noll fel - SHU Klippan, Premholt Gullberg A |
2019-11-02 |
D agility klass I Medium - SAGIK Kävlinge, Silfverberg Andreas |
2019-11-02 |
8 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Silfverberg Andreas |
2019-11-02 |
5 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Kävlinge, Silfverberg Andreas |
2019-11-09 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Gott Fanny |
2019-11-09 |
D hoppklass III Medium - SAGIK Kävlinge, Gott Fanny |