2018-04-22 |
8 agility klass I Large Noll fel - SBK Mockfjärd, Thorén Martin |
2018-04-22 |
D agility klass I Large - SBK Mockfjärd, Thorén Martin |
2018-04-22 |
D hoppklass I Large - SBK Mockfjärd, Jansson Maria |
2018-04-22 |
5 hoppklass I Large Noll fel - SBK Mockfjärd, Ahlin Yvonne |
2018-04-23 |
D hoppklass I Large - SBK Karlstad, Sassner Lars |
2018-04-23 |
3 hoppklass I Large Noll fel - SBK Karlstad, Sassner Lars |
2018-05-06 |
6 agility klass I Large Noll fel - SBK Sunne, Wrede Åsa |
2018-05-06 |
7 hoppklass I Large Noll fel - SBK Sunne, Broberg Emma |
2018-05-14 |
D agility klass I Large - SBK Karlstad, Sassner Lars |
2018-05-14 |
3 agility klass I Large Noll fel - SBK Karlstad, Sassner Lars |
2018-05-26 |
D hoppklass I Large - SBK Hällefors, Lundin Ewa |
2018-05-26 |
D hoppklass I Large - SBK Hällefors, Lundin Ewa |
2018-05-26 |
D hoppklass I Large - SBK Hällefors, Lundin Ewa |
2018-06-02 |
D agility klass I Large - SHU Malungsfors, Lundin Ewa |
2018-06-02 |
1 agility klass I Large Noll fel - SHU Malungsfors, Lundin Ewa |
2018-06-02 |
1 hoppklass I Large Noll fel - SHU Malungsfors, Lundin Ewa |
2018-06-02 |
D hoppklass I Large - SHU Malungsfors, Lundin Ewa |
2018-06-17 |
5 agility klass I Large Noll fel - SBK Kil, Lindskog Malin |
2018-06-17 |
D agility klass I Large - SBK Kil, Lindskog Malin |
2018-06-17 |
7 hoppklass I Large Noll fel - SBK Kil, Lindskog Malin |
2018-07-14 |
13 agility klass I Large Noll fel - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2018-07-14 |
D agility klass I Large - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2018-07-14 |
11 hoppklass I Large Noll fel - SBK Mora, Jansson Michaela |
2018-07-14 |
12 hoppklass I Large Noll fel - SBK Mora, Jansson Michaela |
2018-07-19 |
D hoppklass I Large - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2018-07-19 |
2 hoppklass I Large Noll fel - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2018-07-19 |
4 hoppklass I Large Noll fel - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2018-07-20 |
2 agility klass I Large Noll fel - SKK Fagersta, Olsen Leif |
2018-07-20 |
D agility klass I Large - SKK Fagersta, Olsen Leif |
2018-07-21 |
3 agility klass I Large Noll fel - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2018-07-21 |
D hoppklass I Large - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2018-07-22 |
D agility klass I Large - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2018-07-22 |
2 hoppklass I Large Noll fel - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2018-07-28 |
D agility klass I Large - SBK Arvika, Jonasson Fredrika |
2018-07-28 |
2 agility klass I Large Noll fel - SBK Arvika, Jonasson Fredrika |
2018-07-28 |
3 hoppklass I Large Noll fel - SBK Arvika, Lundin Ewa |
2018-07-28 |
2 hoppklass I Large Noll fel - SBK Arvika, Lundin Ewa |
2018-08-19 |
1 agility klass I Large Noll fel - SBK Fellingsbro, Uhlan Renée |
2018-08-19 |
6 hoppklass I Large Noll fel - SBK Fellingsbro, Lindskog Malin |
2018-08-19 |
9 hoppklass I Large Noll fel - SBK Fellingsbro, Lindskog Malin |
2018-08-22 |
1 hoppklass I Large Noll fel - SHU Malungsfors, Lundin Ewa |
2018-08-22 |
1 hoppklass I Large Noll fel - SHU Malungsfors, Lundin Ewa |
2018-08-22 |
1 hoppklass I Large Noll fel - SHU Malungsfors, Lundin Ewa |
2018-09-22 |
3 agility klass I Large Noll fel - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2018-09-22 |
1 agility klass I Large Noll fel - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2018-10-13 |
7 agility klass II Large Noll fel - SBK Ulricehamn, Tångring Malin |
2018-10-13 |
6 hoppklass II Large Noll fel - SBK Ulricehamn, Pettersson Kjell |
2018-11-18 |
1 agility klass II Large Noll fel - SBK Mockfjärd, Ekström Per-Inge |
2018-11-18 |
2 agility klass II Large Noll fel - SBK Mockfjärd, Ekström Per-Inge |
2018-11-18 |
D hoppklass II Large - SBK Mockfjärd, Ekström Per-Inge |
2018-11-18 |
2 hoppklass II Large Noll fel - SBK Mockfjärd, Ekström Per-Inge |
2019-01-19 |
4 hoppklass II Large Noll fel - SBK Ulricehamn, Tuomisto Catharina |
2019-01-19 |
D hoppklass II Large - SBK Ulricehamn, Tuomisto Catharina |
2019-01-19 |
3 hoppklass II Large Noll fel - SBK Ulricehamn, Tuomisto Catharina |
2019-03-30 |
D agility klass II Large - SAGIK Vårgårda, Tangfelt Joakim |
2019-03-30 |
4 hoppklass II Large Noll fel - SAGIK Vårgårda, Lundh Viktoria |
2019-03-31 |
D agility klass II Large - SAGIK Vårgårda, Uhlan Renée |
2019-03-31 |
5 hoppklass II Large Noll fel - SAGIK Vårgårda, Uhlan Renée |
2019-04-28 |
5 agility klass II Large Noll fel - SBK Tranås, Digréus Tobias |
2019-04-28 |
D agility klass II Large - SBK Tranås, Digréus Tobias |
2019-04-28 |
2 hoppklass II Large Noll fel - SBK Tranås, Olsen Leif |
2019-04-28 |
3 hoppklass II Large Noll fel - SBK Tranås, Olsen Leif |
2019-05-08 |
D hoppklass II Large - SBK Karlstad, Lundin Ewa |
2019-05-08 |
3 hoppklass II Large Noll fel - SBK Karlstad, Lundin Ewa |
2019-05-21 |
D agility klass II Large - SBK Karlstad, Lundin Ewa |
2019-05-21 |
D agility klass II Large - SBK Karlstad, Lundin Ewa |
2019-05-30 |
1 agility klass II Large Noll fel - SBK Sunne, Lundin Ewa |
2019-05-30 |
2 hoppklass II Large Noll fel - SBK Sunne, Lundin Ewa |
2019-06-02 |
2 agility klass II Large Noll fel - SBK Örebro, Gott Fanny |
2019-06-02 |
1 hoppklass II Large Noll fel - SBK Örebro, Uhlan Renée |
2019-07-07 |
3 agility klass II Large Noll fel - SBK Mora, Pettersson Kjell |
2019-07-07 |
D agility klass II Large - SBK Mora, Pettersson Kjell |
2019-07-07 |
D hoppklass II Large - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2019-07-07 |
8 hoppklass II Large Noll fel - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2019-07-08 |
3 hoppklass II Large Noll fel - SKK Fagersta, Ekström Per-Inge |
2019-07-08 |
4 hoppklass II Large Noll fel - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2019-07-08 |
8 hoppklass II Large Noll fel - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2019-07-09 |
7 agility klass II Large Noll fel - SKK Fagersta, Fernström Marianne |
2019-07-09 |
D agility klass II Large - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2019-07-20 |
6 agility klass II Large Noll fel - SBK Munkfors, Andersson Fredrik |
2019-07-20 |
1 agility klass II Large Noll fel - SBK Munkfors, Andersson Fredrik |
2019-07-20 |
2 hoppklass II Large Noll fel - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2019-07-20 |
1 hoppklass II Large Noll fel - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2019-07-27 |
2 agility klass II Large Noll fel - SBK Arvika, Lundin Ewa |
2019-07-27 |
2 agility klass II Large Noll fel - SBK Arvika, Lundin Ewa |
2019-07-27 |
1 hoppklass II Large Noll fel - SBK Arvika, Thunqvist Åsa |
2019-07-27 |
2 hoppklass II Large Noll fel - SBK Arvika, Thunqvist Åsa |
2019-08-18 |
16 agility klass II Large Noll fel - SBK Fellingsbro, Juréhn Thomas |
2019-08-18 |
D hoppklass II Large - SBK Fellingsbro, Ahlin Yvonne |
2019-08-18 |
6 hoppklass II Large Noll fel - SBK Fellingsbro, Juréhn Thomas |
2019-08-25 |
D hoppklass III Large - SBK Mora, Pettersson Kjell |
2019-08-25 |
D hoppklass III Large - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2019-08-31 |
10 hoppklass III Large Noll fel - SBK Tidaholm, Thenert Jörg |
2019-08-31 |
2 agility klass II Large Noll fel - SBK Tidaholm, Karlsson Tina |
2019-10-12 |
D hoppklass III Large - SBK Vårgårda, Roxenwell Lejonellee |
2019-10-12 |
D agility klass II Large - SBK Vårgårda, Lindskog Malin |
2019-10-26 |
D agility klass III Large - SAGIK Söråker, Sjölander Amanda |
2019-10-26 |
D agility klass III Large - SAGIK Söråker, Sjölander Amanda |
2019-10-26 |
6 agility klass III Large Noll fel - SAGIK Söråker, Sjölander Amanda |
2019-10-27 |
3 hoppklass III Large Noll fel - SAGIK Söråker, Sjölander Amanda |
2019-10-27 |
5 hoppklass III Large Noll fel - SAGIK Söråker, Sjölander Amanda |
2019-10-27 |
D hoppklass III Large - SAGIK Söråker, Sjölander Amanda |
2020-02-02 |
D agility klass III Large - SBK Ulricehamn, Lindskog Malin |
2020-02-02 |
D agility klass III Large - SBK Ulricehamn, Lindskog Malin |
2020-02-02 |
D agility klass III Large - SBK Ulricehamn, Lindskog Malin |
2020-02-02 |
D agility klass III Large - SBK Ulricehamn, Lindskog Malin |
2020-02-22 |
D agility klass III Large - SAGIK Söråker, Vertanen Timo |
2020-02-22 |
D agility klass III Large - SAGIK Söråker, Vertanen Timo |
2020-02-22 |
4 agility klass III Large Noll fel - SAGIK Söråker, Vertanen Timo |
2020-09-19 |
D agility klass III Large - SAGIK Söråker, Thorén Martin |
2020-09-19 |
D agility klass III Large - SAGIK Söråker, Thorén Martin |
2020-09-19 |
1 agility klass III Large Noll fel - SAGIK Söråker, Thorén Martin |
2020-09-20 |
2 hoppklass III Large Noll fel - SAGIK Söråker, Thorén Martin |
2020-09-20 |
D hoppklass III Large - SAGIK Söråker, Thorén Martin |
2020-09-20 |
2 hoppklass III Large Noll fel - SAGIK Söråker, Thorén Martin |
2020-10-24 |
D hoppklass III Large - SAGIK Landvetter, Uhlan Renée |
2020-10-24 |
D hoppklass III Large - SAGIK Landvetter, Uhlan Renée |
2020-10-24 |
D hoppklass III Large - SAGIK Landvetter, Uhlan Renée |
2020-10-24 |
2 hoppklass III Large Noll fel - SAGIK Landvetter, Uhlan Renée |
2020-10-25 |
3 agility klass III Large Noll fel - SAGIK Landvetter, Rasmusson Oliver |
2020-10-25 |
2 agility klass III Large Noll fel - SAGIK Landvetter, Rasmusson Oliver |
2020-10-25 |
5 agility klass III Large Noll fel - SAGIK Landvetter, Rasmusson Oliver |
2020-10-25 |
4 agility klass III Large Noll fel - SAGIK Landvetter, Rasmusson Oliver |
2021-06-12 |
D agility klass III Large - SBK Ulricehamn, Käll Anna |
2021-06-12 |
D agility klass III Large - SBK Ulricehamn, Käll Anna |
2021-06-12 |
D hoppklass III Large - SBK Ulricehamn, Käll Anna |
2021-06-12 |
4 hoppklass III Large Noll fel - SBK Ulricehamn, Käll Anna |
2021-07-04 |
D agility klass III Large - SBK Örebro, Uhlan Renée |
2021-07-04 |
D agility klass III Large - SBK Örebro, Uhlan Renée |
2021-07-04 |
1 hoppklass III Large Noll fel Cert - SBK Örebro, Uhlan Renée |
2021-07-04 |
2 hoppklass III Large Noll fel - SBK Örebro, Uhlan Renée |
2021-07-12 |
3 hoppklass III Large Noll fel Cert - SKK Semla, Sundqvist Hans |
2021-07-12 |
7 hoppklass III Large Noll fel - SKK Semla, Sundqvist Hans |
2021-07-13 |
D agility klass III Large - SKK Semla, Ekström Per-Inge |
2021-07-13 |
D agility klass III Large - SKK Semla, Ekström Per-Inge |
2021-07-30 |
1 agility klass III Large Noll fel Cert - SBK Ulricehamn, Karlsson Tina |
2021-07-30 |
D agility klass III Large - SBK Ulricehamn, Karlsson Tina |
2021-07-30 |
D hoppklass III Large - SBK Ulricehamn, Karlsson Tina |
2021-07-30 |
5 hoppklass III Large Noll fel - SBK Ulricehamn, Karlsson Tina |
2021-08-01 |
11 agility klass III Large Noll fel - SBK Dala Floda, Olsen Leif |
2021-08-01 |
7 agility klass III Large Noll fel - SBK Dala Floda, Olsen Leif |
2021-08-01 |
2 hoppklass III Large Noll fel Cert - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell |
2021-08-01 |
D hoppklass III Large - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2021-08-15 |
6 agility klass III Large Noll fel - SBK Tranås, Franksson Roger |
2021-08-15 |
9 agility klass III Large Noll fel - SBK Tranås, Franksson Roger |
2021-08-15 |
D hoppklass III Large - SBK Tranås, Franksson Roger |
2021-08-15 |
D hoppklass III Large - SBK Tranås, Franksson Roger |
2021-08-21 |
1 agility klass III Large Noll fel Cert - SBK Trollhättan, Erlandson Jonas |
2021-08-21 |
D agility klass III Large - SBK Trollhättan, Erlandson Jonas |
2021-08-21 |
10 hoppklass III Large Noll fel - SBK Trollhättan, Erlandson Jonas |
2021-08-21 |
7 hoppklass III Large Noll fel - SBK Trollhättan, Erlandson Jonas |
2021-10-23 |
11 agility klass III Large Noll fel - SAGIK Jönköping, Karlsson Tina |
2021-10-23 |
3 agility klass III Large Noll fel - SAGIK Jönköping, Karlsson Tina |
2021-10-23 |
2 agility klass III Large Noll fel - SAGIK Jönköping, Käll Anna |
2022-02-05 |
4 hoppklass III Large Noll fel - SBK Ulricehamn, Olsen Leif |
2022-02-05 |
10 hoppklass III Large Noll fel - SBK Ulricehamn, Olsen Leif |
2022-02-05 |
D hoppklass III Large - SBK Ulricehamn, Tuomisto Catharina |
2022-02-19 |
D agility klass III Large - SAGIK Vara, Käll Anna |
2022-02-19 |
6 agility klass III Large Noll fel - SAGIK Vara, Käll Anna |
2022-02-19 |
D hoppklass III Large - SAGIK Vara, Käll Anna |
2022-02-19 |
D hoppklass III Large - SAGIK Vara, Käll Anna |
2022-03-12 |
D agility klass III Large - SBK Ulricehamn, Ahlin Yvonne |
2022-03-12 |
D agility klass III Large - SBK Ulricehamn, Ahlin Yvonne |
2022-03-12 |
D agility klass III Large - SBK Ulricehamn, Pettersson Kjell |
2022-04-30 |
D agility klass III Large - SBK Vänersborg, Karlsson Tina |
2022-04-30 |
D agility klass III Large - SBK Vänersborg, Karlsson Tina |
2022-04-30 |
2 agility klass III Large Noll fel - SBK Vänersborg, Karlsson Tina |
2022-04-30 |
8 hoppklass III Large Noll fel - SBK Vänersborg, Hagström Jakobsson T |
2022-04-30 |
9 hoppklass III Large Noll fel - SBK Vänersborg, Hagström Jakobsson T |
2022-04-30 |
4 hoppklass III Large Noll fel - SBK Vänersborg, Hagström Jakobsson T |
2022-05-21 |
D agility klass III Large - SAGIK Nyköping, Hermansson Annelie |
2022-05-21 |
D agility klass III Large - SAGIK Nyköping, Hermansson Annelie |
2022-05-21 |
D agility klass III Large - SAGIK Nyköping, Hermansson Annelie |
2022-05-21 |
D agility klass III Large - SAGIK Nyköping, Hermansson Annelie |
2022-06-06 |
1 agility klass III Large Noll fel Cert - SBK Torsby, Sassner Lars |
2022-06-06 |
D agility klass III Large - SBK Torsby, Sassner Lars |
2022-06-06 |
2 hoppklass III Large Noll fel - SBK Torsby, Sassner Lars |
2022-06-06 |
D hoppklass III Large - SBK Torsby, Sassner Lars |
2022-06-06 |
D hoppklass III Large - SBK Torsby, Sassner Lars |
2022-06-11 |
2 agility klass III Large Noll fel - SAGIK Stenungsund, Jansson Michaela |
2022-06-11 |
D agility klass III Large - SAGIK Stenungsund, Jansson Michaela |
2022-06-11 |
D agility klass III Large - SAGIK Stenungsund, Hagström Jakobsson T |
2022-06-11 |
3 agility klass III Large Noll fel - SAGIK Stenungsund, Hagström Jakobsson T |
2022-06-12 |
2 hoppklass III Large Noll fel - SAGIK Stenungsund, Jansson Michaela |
2022-06-12 |
D hoppklass III Large - SAGIK Stenungsund, Jansson Michaela |
2022-06-12 |
D hoppklass III Large - SAGIK Stenungsund, Hagström Jakobsson T |
2022-06-12 |
8 hoppklass III Large Noll fel - SAGIK Stenungsund, Hagström Jakobsson T |
2022-06-19 |
D agility klass III Large - SBK Örebro, Rasmusson Oliver |
2022-06-19 |
D agility klass III Large - SBK Örebro, Rasmusson Oliver |
2022-06-19 |
D agility klass III Large - SBK Örebro, Rasmusson Oliver |
2022-06-19 |
D hoppklass III Large - SBK Örebro, Sjölander Amanda |
2022-06-19 |
3 hoppklass III Large Noll fel - SBK Örebro, Sjölander Amanda |
2022-06-19 |
D hoppklass III Large - SBK Örebro, Sjölander Amanda |
2022-07-12 |
3 hoppklass III Large Noll fel - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2022-07-12 |
12 hoppklass III Large Noll fel - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2022-07-12 |
7 hoppklass III Large Noll fel - SKK Fagersta, Sundqvist Hans |
2022-07-31 |
2 agility klass III Large Noll fel - SAGIK Vara, Uhlan Renée |
2022-07-31 |
D agility klass III Large - SAGIK Vara, Uhlan Renée |
2022-07-31 |
D agility klass III Large - SAGIK Vara, Uhlan Renée |
2022-07-31 |
D hoppklass III Large - SAGIK Vara, Uhlan Renée |
2022-07-31 |
5 hoppklass III Large Noll fel - SAGIK Vara, Uhlan Renée |
2022-07-31 |
1 hoppklass III Large Noll fel - SAGIK Vara, Uhlan Renée |
2022-09-03 |
D agility klass III Large - SBK Jönköping, Broberg Emma |
2022-09-03 |
D agility klass III Large - SBK Jönköping, Broberg Emma |
2022-09-03 |
18 hoppklass III Large Noll fel - SBK Jönköping, Erlandson Jonas |
2022-09-03 |
D hoppklass III Large - SBK Jönköping, Erlandson Jonas |
2022-10-01 |
6 agility klass III Large Noll fel - SAGIK Fjugesta, Karlsson Tina |
2022-10-01 |
D agility klass III Large - SAGIK Fjugesta, Karlsson Tina |
2022-10-01 |
D agility klass III Large - SAGIK Fjugesta, Gott Fanny |
2022-10-01 |
2 agility klass III Large Noll fel - SAGIK Fjugesta, Lindskog Malin |
2023-01-07 |
3 hoppklass III Large Noll fel - SAGIK Herrljunga, Rodskier Lenes Inger |
2023-01-07 |
D hoppklass III Large - SAGIK Herrljunga, Rodskier Lenes Inger |
2023-01-07 |
D hoppklass III Large - SAGIK Herrljunga, Rodskier Lenes Inger |
2023-01-07 |
D hoppklass III Large - SAGIK Herrljunga, Rodskier Lenes Inger |
2023-02-05 |
D hoppklass III Large - SBK Ulricehamn, Karlsson Tina |
2023-02-05 |
D hoppklass III Large - SBK Ulricehamn, Karlsson Tina |
2023-02-05 |
3 hoppklass III Large Noll fel - SBK Ulricehamn, Karlsson Tina |
2023-02-05 |
7 hoppklass III Large Noll fel - SBK Ulricehamn, Karlsson Tina |
2023-05-07 |
5 hoppklass III Large Noll fel - SBK Falköping, Karlsson Tina |
2023-05-07 |
D hoppklass III Large - SBK Falköping, Karlsson Tina |
2023-06-06 |
D hoppklass III Large - SBK Torsby, Olsen Leif |
2023-06-06 |
D hoppklass III Large - SBK Torsby, Olsen Leif |
2023-06-06 |
2 hoppklass III Large Noll fel - SBK Torsby, Olsen Leif |
2023-06-10 |
3 agility klass III Large Noll fel - SBK Örebro, Olsen Leif |
2023-06-10 |
6 agility klass III Large Noll fel - SBK Örebro, Olsen Leif |
2023-06-10 |
4 hoppklass III Large Noll fel - SBK Örebro, Lindskog Malin |
2023-06-10 |
9 hoppklass III Large Noll fel - SBK Örebro, Olsen Leif |
2023-06-25 |
5 agility klass III Large Noll fel - SAGIK Fristad, Hermansson Annelie |
2023-06-25 |
2 agility klass III Large Noll fel - SAGIK Fristad, Jonasson Fredrika |
2023-06-25 |
7 hoppklass III Large Noll fel - SAGIK Fristad, Hermansson Annelie |
2023-06-25 |
D hoppklass III Large - SAGIK Fristad, Jonasson Fredrika |
2023-07-08 |
D agility klass III Large - SAGIK Fjugesta, Gott Fanny |
2023-07-08 |
4 hoppklass III Large Noll fel - SAGIK Fjugesta, Gott Fanny |
2023-07-15 |
3 agility klass III Large Noll fel - SBK Kil, Lindskog Malin |
2023-07-15 |
4 agility klass III Large Noll fel - SBK Kil, Karlsson Tina |
2023-07-15 |
D agility klass III Large - SBK Kil, Karlsson Tina |
2023-07-16 |
D hoppklass III Large - SBK Kil, Karlsson Tina |
2023-07-16 |
7 hoppklass III Large Noll fel - SBK Kil, Karlsson Tina |
2023-07-16 |
1 hoppklass III Large Noll fel - SBK Kil, Lindskog Malin |
2023-07-29 |
D agility klass III Large - SBK Dala Floda, Ahlin Yvonne |
2023-07-29 |
2 agility klass III Large Noll fel - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge |
2023-07-29 |
D hoppklass III Large - SBK Dala Floda, Fernström Marianne |
2023-07-30 |
5 agility klass III Large Noll fel - SBK Dala Floda, Fernström Marianne |
2023-07-30 |
9 hoppklass III Large Noll fel - SBK Dala Floda, Ahlin Yvonne |
2023-07-30 |
D hoppklass III Large - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge |
2023-10-29 |
D hoppklass III Large - SAGIK Herrljunga, Bertelsen Bonnik |
2023-10-29 |
D hoppklass III Large - SAGIK Herrljunga, Bertelsen Bonnik |
2023-10-29 |
D hoppklass III Large - SAGIK Herrljunga, Bertelsen Bonnik |
2023-10-29 |
D hoppklass III Large - SAGIK Herrljunga, Bertelsen Bonnik |
2023-12-30 |
D agility klass III Large - SBK Ulricehamn, Lövdinger Fiona |
2023-12-30 |
D agility klass III Large - SBK Ulricehamn, Lövdinger Fiona |
2023-12-30 |
D hoppklass III Large - SBK Ulricehamn, Lövdinger Fiona |