SE VCH C.I.B. SE U(V)CH Sundsdal's Blackswan | akl spår | 178 poäng Uppflyttad | Persson Sven-Börje och Johansson Kenneth |
SE VCH C.I.B. SE U(V)CH Sundsdal's Blackswan | akl spår | 167 poäng Godkänd | Prahl Leif och Johansson Anders |
SE VCH C.I.B. SE U(V)CH Sundsdal's Blackswan | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Wallin Birgitta och Magnusson Claes |
SE VCH LPI LPII RLD N SPH I Peppersaint's Vacuum | lkl spår | 482.2 poäng Uppflyttad | Hällgren Nils och Nilsson Stefan |
SE VCH LPI LPII RLD N SPH I Peppersaint's Vacuum | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Ljung Lars-Åke och Rylander Yvonne |
SE VCH LPI LPII RLD N SPH I Peppersaint's Vacuum | akl spår | 280.5 poäng Uppflyttad | Ljung Lars-Åke och Hjorth Ingegerd |
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Cerridwen's Remus | akl spår | 256 poäng Uppflyttad | Klang Ingvar och Öberg Åke |
Törnåkras Bumblebee | lkl spår | 401 poäng Godkänd | Odén Anders och Andersson Klas-Göran |
SE VCH LPI SE U(V)CH Nuits Red Pepper | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Rönnlund Susanne och Axelsson Mats |
SE VCH LPI SE U(V)CH Nuits Red Pepper | akl spår | 277.5 poäng Uppflyttad | Erlandsson Ulf och Johansson Tomas |
SE VCH LPII HTM I RLD N&F&A&M FDI&II SE AGCH & AGD II Friskus Smulan's Garbo | akl spår | 269.5 poäng Uppflyttad | Collin Yngve och Franzon Thomas |
SE VCH LPII HTM I RLD N&F&A&M FDI&II SE AGCH & AGD II Friskus Smulan's Garbo | akl spår | 221.2 poäng Godkänd | Broms Liselotte och Sund Anita |
SE VCH Guldrikets Diorit | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Lindström Monica och Vesterlund Nicklas |
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva | lkl spår | 479 poäng Uppflyttad | Andersson B-M och Sandberg Loring |
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva | lkl spår | 388.5 poäng Godkänd | Valgeborg Gunnar och Eriksson Per-Olof |
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Nilsson Dick |
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Nordin Staffan och Rosendahl Sonja |
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Åberg Anders och Karlsson Robert |
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva | lkl spår | 458.2 poäng Godkänd | Bergquist Ulrik och Björkström Weine |
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva | akl spår | 269.2 poäng Uppflyttad | Berg Marita och Liljeqvist Ch |
LPI Trålens Åsgårdr | akl spår | 247 poäng Uppflyttad | Brolin Arne och Svensson Bo |
SE U(D)CH Bothnia's Rra Stig Gorthon | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Ledin Jan och Svahn Inga-Lill |
Dethroitz's Alexandra | lkl sök | 387.5 poäng Godkänd | Borgenlöv Leif och Hesslo Glenn |
SE U(D)CH Bothnia's Rra Stig Gorthon | akl spår | 228 poäng Uppflyttad | Lund Rolf och Eriksson Torbjörn |
Sennenvännens Zappo | akl spår | 106.5 poäng Ej godkänd | Evhammar Roland och Bäckman Sonny |
Friskus Ronja Kaprifolie | akl spår | 244 poäng Uppflyttad | Gustafson Ann-Marie och Hagelin Torbjörn |
Friskus Ronja Kaprifolie | akl spår | 145 poäng Ej godkänd | Gustavsson Ann-Marie |
SE LCH Bellma | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Lindgren Olle och Johansson Mats |
SE LCH Bellma | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Nilsson Björn och Laurén Maria |
SE U(V)CH Bothnia's Ha Atlantic Conpass | akl spår | 204 poäng Godkänd | Karlsson Bengt och Jansson Lars-Erik |
SE LCH Bellma | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Collin Yngve och Alshammar Ulf |
SE LCH Bellma | akl spår | 265.5 poäng Uppflyttad | Johansson Clary-Ann och Johansson Kurt |
SE LCH Bellma | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Källström Björn och Åberg Wallentin |
Uddebackens Skilla | akl spår | 256 poäng Godkänd |
Uddebackens Skilla | akl | 212 poäng Godkänd |
Emira | akl | 237 poäng Uppflyttad |
Emira | akl spår | 197.5 poäng Godkänd |
Emira | akl spår | 187.5 poäng Godkänd |
SE U(G)CH NORD V-85 Framnäsgårdens Da Busan | 0 poäng Godkänd | Kiverä Kosti | |
FI J(G)CH SE J(D)CH SE J(G)CH Skallgården's Illmaran | 0 poäng Godkänd | Kiverä Kosti | |
FI J(G)CH Trollstigens Cannasta | 0 poäng Godkänd | Kiverä Kosti |
Strops B-Lj Sverre | hkl spår | 450 poäng Godkänd |
Bazetts Pluto | akl spår | 227.5 poäng Uppflyttad |
Bazetts Pluto | akl spår | 187.5 poäng Godkänd |
Gevys Rick | akl spår | 211 poäng Godkänd |
Gevys Rick | akl spår | 192.5 poäng Godkänd |
Gevys Rick | akl spår | 165 poäng Godkänd |
Björnslunds Mysak | akl spår | 188 poäng Godkänd |
Björnslunds Mysak | 151 poäng |
Fagermons Centella | akl spår | 184 poäng Godkänd |
Sjöormens Koora | 146 poäng | Lundquist Åke L |
Ali | 159 poäng | Nicklasson Elof |
Dumaurier's Jambalaya | 136 poäng | Markert Bernt |
SE U(V)CH NO UCH LP Ödmårdens Queen of The Blues | lkl spår | 377.5 poäng Godkänd | Cederholm Sven och Lannerbäck Alf |
INT U(V)CH NORD U(V)CH Imos Jeppe | akl | 182 poäng Godkänd | Söderström Ulla-B |
SE U(V)CH NO UCH LP Ödmårdens Queen of The Blues | lkl spår | 332 poäng Godkänd | Stare Gunvor |
Oscar | akl spår | 216 poäng Godkänd |
SE U(V)CH NO UCH LP Ödmårdens Queen of The Blues | akl | 265 poäng Uppflyttad |
SE U(V)CH NO UCH LP Ödmårdens Queen of The Blues | akl | 169.5 poäng Godkänd | Märgel Ragne och Jonsson Bengt |
SE U(V)CH NO UCH LP Ödmårdens Queen of The Blues | 183 poäng | Johansson Karl-Henry |
Maltings Ck Babs | 184 poäng | Mohlin Arne | |
Bessy | 165 poäng | Petersson Bert |