Information om Tax från Rasdata.nu

Lydnadsprov

Resultat i namnordning


2020-02-22 Haninge SBK
Oliwhistars Miss Magic Night Godkänd startklass121.5 poäng Stare Gunilla

2019-12-01 Bollnäs SBK
SE VCH NO VCH SE U(V)CH Bellomis Uno-X Uppflyttad startklass178.5 poäng Larsson Anita

2019-09-08 Bollnäs SBK
SE VCH NO VCH SE U(V)CH Bellomis Uno-X Godkänd startklass150 poäng Axenvik Mats

2019-08-28 Haninge SBK
Oliwhistars Miss Magic Night Godkänd startklass149.5 poäng Borgström Roger

2019-05-30 Haninge SBK
Oliwhistars Miss Magic Night Ej godkänd startklass118 poäng Malmström Christer

2017-09-23 Kungsbacka SBK
Högeruds Dominant Dancer Girl Ej godkänd startklass0 poäng Lengfelt Ulf

2017-09-17 Stenkullen SBK
Högeruds Dominant Dancer Girl Ej godkänd startklass111 poäng Lindqvist Göran

2017-07-30 Kungsbacka SBK
Högeruds Dominant Dancer Girl Ej godkänd startklass55 poäng Lengfelt Ulf

2017-07-02 Ösmo SBK
Hedmogläntans Jumping Hemi Godkänd startklass130 poäng Ivanov Mikael

2017-07-01 Varberg SBK
Högeruds Dominant Dancer Girl Godkänd startklass121 poäng Johansson Mats

2017-07-01 Ösmo SBK
Hedmogläntans Jumping Hemi Godkänd startklass146 poäng Ivanov Mikael

2016-10-02 Knislinge SBK
SE VCH LPI LPII RLD N SPH I Peppersaint's Vacuum 2 kl.II149.5 poäng Magnusson Claes

2016-09-25 Vällingby SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A AGD II Oliwhistars Chaplin's Dark Angel 1 kl.II163 poäng Carlsson Ann

2016-09-24 Märsta SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A AGD II Oliwhistars Chaplin's Dark Angel 1 kl.II172 poäng Andersson Britt-Mari

2016-09-18 Osby SBK
SE VCH LPI LPII RLD N SPH I Peppersaint's Vacuum 1 kl.II163.5 poäng Jansson Anna

2016-09-18 Ekerö SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A AGD II Oliwhistars Chaplin's Dark Angel 0 kl.II83 poäng Johansson Mats

2016-09-17 Bålsta SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A AGD II Oliwhistars Chaplin's Dark Angel 2 kl.II147 poäng Stare Gunilla

2016-09-14 Farsta SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A AGD II Oliwhistars Chaplin's Dark Angel 2 kl.II141.5 poäng Collin Yngve

2016-09-11 Stockholm SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A AGD II Oliwhistars Chaplin's Dark Angel 0 kl.II0 poäng Bukss Ronge Irene

2016-09-11 Åhus SBK
SE VCH LPI LPII RLD N SPH I Peppersaint's Vacuum 1 kl.II173.5 poäng Wallin Birgitta

2016-09-10 Eskilstuna SKK
LPI LPII FDI RLD N&F&A AGD II Oliwhistars Chaplin's Dark Angel 2 kl.II146 poäng Alfredsson Jan

2016-09-10 Eskilstuna SKK
LPI LPII FDI RLD N&F&A AGD II Oliwhistars Chaplin's Dark Angel 3 kl.II126.5 poäng Falk Inger

2016-09-04 Hässleholm SBK
SE VCH LPI LPII RLD N SPH I Peppersaint's Vacuum 3 kl.II135.5 poäng Söderkvist Dennis

2016-09-03 Norrtälje SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A AGD II Oliwhistars Chaplin's Dark Angel 2 kl.II145 poäng Dunder Maria

2016-09-03 Norrtälje SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A AGD II Oliwhistars Chaplin's Dark Angel 0 kl.II37 poäng Ek Lennart

2016-08-26 SRRS
LPI LPII FDI RLD N&F&A AGD II Oliwhistars Chaplin's Dark Angel 1 kl.II165 poäng Neteborn Bengt

2016-08-21 Grödinge SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A AGD II Oliwhistars Chaplin's Dark Angel 2 kl.II140 poäng Pettersson Helene

2016-08-05 Ystad SBK
SE VCH LPI LPII RLD N SPH I Peppersaint's Vacuum 1 kl.II165.5 poäng Petersson Lars

2016-07-15 Tollarp SBK
SE VCH LPI LPII RLD N SPH I Peppersaint's Vacuum 2 kl.II143 poäng Hansson Mikael

2016-07-06 Åhus SBK
SE VCH LPI LPII RLD N SPH I Peppersaint's Vacuum 1 kl.II160 poäng Bonder Mikael

2016-05-28 Nacka SBK
SE U(V)CH Bellomis Happiness 0 kl.III123.5 poäng Svensson Anders

2016-02-07 Ängelholm SBK
SE VCH LPI LPII RLD N SPH I Peppersaint's Vacuum 1 kl.I174 poäng Johansson Kenneth

2015-11-28 Kungsör SBK
SE U(V)CH Bellomis Happiness 1 kl.II171 poäng Wärme Leif

2015-11-14 Ljungbyhed SBK
SE VCH LPI LPII RLD N SPH I Peppersaint's Vacuum 1 kl.I161 poäng Söderkvist Dennis

2015-11-01 Knislinge SBK
SE VCH LPI LPII RLD N SPH I Peppersaint's Vacuum 1 kl.I176 poäng Ehrlander Christine

2015-09-27 Ekerö SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A AGD II Oliwhistars Chaplin's Dark Angel 1 kl.I174 poäng Carlsson Ann

2015-09-20 Tollarp SBK
SE VCH LPI LPII RLD N SPH I Peppersaint's Vacuum 3 kl.I122 poäng Söderkvist Dennis

2015-09-13 SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 0 ekl0 poäng Axell Sylvia

2015-09-13 Waxholm SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A AGD II Oliwhistars Chaplin's Dark Angel 2 kl.I159 poäng Carlsson Ann

2015-09-12 Märsta SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A AGD II Oliwhistars Chaplin's Dark Angel 1 kl.I176 poäng Wistedt Anna

2015-06-17 Kista SBK
SE VCH LPII HTM I RLD N&F&A&M FDI&II SE AGCH & AGD II Friskus Smulan's Garbo 1 kl.II164.5 poäng Axell Sylvia
LPI LPII FDI RLD N&F&A AGD II Oliwhistars Chaplin's Dark Angel 3 kl.I132.5 poäng Stare Gunilla

2015-06-13 Haninge SBK
SE U(V)CH Bellomis Happiness 1 kl.I172.5 poäng Borgström Roger

2015-06-09 Sundbyberg SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A AGD II Oliwhistars Chaplin's Dark Angel 3 kl.I122 poäng Stjernborg Carina

2015-06-03 Farsta SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A AGD II Oliwhistars Chaplin's Dark Angel 2 kl.I154.5 poäng Stare Gunilla

2015-05-14 Haninge SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A AGD II Oliwhistars Chaplin's Dark Angel 3 kl.I105 poäng Malmström Christer
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 0 ekl140 poäng Malmström Christer

2015-05-09 Norsborg SKK
SE VCH LPII HTM I RLD N&F&A&M FDI&II SE AGCH & AGD II Friskus Smulan's Garbo 1 kl.II162 poäng Forsberg Lena
LPI LPII FDI RLD N&F&A AGD II Oliwhistars Chaplin's Dark Angel 1 kl.I178 poäng Forsberg Lena

2015-03-21 Kungsör SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A AGD II Oliwhistars Chaplin's Dark Angel 2 kl.I140 poäng Andersson Anna-Carin

2015-03-07 Fagersta SBK
LPI LPII FDI RLD N&F&A AGD II Oliwhistars Chaplin's Dark Angel 2 kl.I144 poäng Elfström Ingemar

2014-09-27 Ockelbo SBK
SE VCH RLD N RLD F Fallagårdens Dustin 3 kl.I125 poäng Lindgren Laila

2014-07-05 Norrtälje SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 1 kl.III268.5 poäng Wranning Jimmy

2014-05-29 Hörby SBK
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Cerridwen's Remus 1 kl.II174.5 poäng Barthel Carina

2014-05-24 Nacka SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 2 kl.III239.5 poäng Skantz Elizabeth

2014-05-02 Farsta SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 0 kl.III185 poäng Lindberg Ninni

2014-02-23 SKK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 2 kl.III227 poäng Pettersson Helene

2014-02-16 Norrtälje SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 2 kl.III246.5 poäng Andersson Anna-Carin

2014-01-25 Nacka SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 0 kl.III143 poäng Ahlgren Anna

2013-11-02 Piteå SBK
SE VCH SE U(V)CH Novastar's Hydra 3 kl.I123 poäng Dahlberg Peder

2013-10-20 Örebro SBK
SE VCH Inolomas Flammulina 0 kl.I90 poäng Almquist Sture

2013-10-12 Haninge SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 3 kl.III203 poäng Borgström Roger

2013-10-05 Hallstavik SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 2 kl.III240 poäng Ek Lennart

2013-09-22 Grödinge SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 0 kl.III151 poäng Heikkilä Viljo

2013-09-14 Vallentuna SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 2 kl.III241.5 poäng Sjöblom Annika

2013-09-07 Ösmo SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 3 kl.III219.5 poäng Larsén Pia

2013-08-18 Tollarp SBK
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Cerridwen's Remus 1 kl.II166.5 poäng Sommarin Christer

2013-08-16 Ystad Bk SBK
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Cerridwen's Remus 1 kl.II188 poäng Frid Crispin

2013-08-11 Västerås Bk SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 2 kl.III252 poäng Jacobsson Sten

2013-08-11 Västerås Bk SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 3 kl.III210.5 poäng Jacobsson Sten

2013-07-26 Luleå Bk SBK
SE VCH Novastar's Canes-Venatici 2 kl.I151 poäng Aspnér Jonny

2013-07-12 Tollarps Bk SBK
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Cerridwen's Remus 2 kl.II145 poäng Ekberg Stig

2013-07-03 Åhus Brukshunds SBK
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Cerridwen's Remus 3 kl.II136 poäng Jönsson Kjell

2013-06-30 Nynäshamns Bk SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 0 kl.III188 poäng Falk Inger

2013-06-19 Häverö Bk SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 0 kl.III0 poäng Domeij Ulf

2013-06-09 Haninge Bk SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 0 kl.III0 poäng Borgström Roger

2013-06-01 Svenska Colliek SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 0 kl.III166 poäng Johansson Mats

2013-05-28 Värmdö Bk SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 3 kl.III220.5 poäng Lindberg Ninni

2013-05-25 Överkalix Bk SBK
SE VCH Novastar's Canes-Venatici 1 kl.I174.5 poäng Boman Tom

2013-05-16 Vällingby Bk SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 0 kl.III186 poäng Collin Yngve

2013-05-09 Haninge Bk SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 2 kl.III244 poäng Borgström Roger

2013-05-04 Waxholms Bk SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 0 kl.III172.5 poäng Moberg Ragnar

2012-11-10 Överkalix SBK
SE VCH SE U(V)CH Novastar's Hydra 3 kl.I138 poäng Nilsson Kjell

2012-11-10 Nacka SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 3 kl.II126 poäng Moberg Ragnar

2012-08-29 Nacka SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 1 kl.II177 poäng Jelving Fredrik

2012-08-23 Vällingby SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 1 kl.II173.5 poäng Collin Yngve

2012-08-19 Hallstavik SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 2 kl.II150.5 poäng Ek Lennart

2012-07-22 SBC
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 3 kl.II120.5 poäng Lindberg Ninni

2012-07-14 Årjäng SBK
Storfoten's Önske-Lilje 0 kl.I47 poäng Gunnarsson Tommy

2012-07-07 Mellerud SBK
SE VCH Silvervikens Fulton 0 kl.I81.5 poäng Johansson Kjell

2012-06-14 Haninge SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 1 kl.II160.5 poäng Björkström Weine

2012-06-12 Gustavsberg SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 0 kl.II97 poäng Svahn Inga-Lill

2012-06-09 Farsta SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 3 kl.II108 poäng Collin Yngve

2012-05-23 Lidingö SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 2 kl.II144.5 poäng Collin Yngve

2012-05-06 Åkersberga SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 2 kl.II140 poäng Moberg Ragnar

2012-04-15 Waxholm SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 1 kl.II161.5 poäng Jelving Fredrik

2011-10-16 Haninge SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 3 kl.I105 poäng Björkström Weine

2011-10-02 Kiruna SBK
NORD VCH C.I.B. C.I.E. NORD U(V)CH SE V-11 SE V-12 Heatwave Elvira 0 kl.I63 poäng Boman Tom

2011-10-01 Kiruna SBK
NORD VCH C.I.B. C.I.E. NORD U(V)CH SE V-11 SE V-12 Heatwave Elvira 3 kl.I132 poäng Boman Tom

2011-09-03 Hässleholm SBK
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Cerridwen's Remus 3 kl.I139.5 poäng Nielsen Tommy

2011-08-21 Tollarp SBK
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Cerridwen's Remus 1 kl.I176.5 poäng Pallesen Tove

2011-08-12 Degeberga SBK
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Cerridwen's Remus 1 kl.I178 poäng Jönsson Kjell

2011-08-05 Piteå SBK
Herrnillson's Don Juan 0 kl.II73 poäng Plym Forsell Lena

2011-07-06 Åhus SBK
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Cerridwen's Remus 3 kl.I136 poäng Hanson Michael

2011-07-06 Slite SBK
NORD VCH C.I.B. C.I.E. NORD U(V)CH SE V-11 SE V-12 Heatwave Elvira 0 kl.I74 poäng Amelid Carina

2011-07-04 Hemse SBK
NORD VCH C.I.B. C.I.E. NORD U(V)CH SE V-11 SE V-12 Heatwave Elvira 0 kl.I97.5 poäng Appelqvist A-M

2011-06-26 Simrishamn SBK
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Cerridwen's Remus 1 kl.I183 poäng Nilsson Bo

2011-06-17 Gällivare SBK
NORD VCH C.I.B. C.I.E. NORD U(V)CH SE V-11 SE V-12 Heatwave Elvira 3 kl.I108.5 poäng Axelsson Vannestål A

2011-06-08 Tyresö SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 3 kl.I109 poäng Bergståhl Maria

2011-05-29 Älvsbyn SBK ÄLVSBYN
Herrnillson's Don Juan 0 kl.II94 poäng Vesterlund Nicklas

2011-05-28 Vaxholm SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 1 kl.I178.5 poäng Magnusson Claes

2011-05-20 Piteå SBK
Herrnillson's Don Juan 3 kl.II117 poäng Lindquist Dan

2011-05-18 Haninge SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 1 kl.I177.5 poäng Borgström Roger

2011-05-14 Nacka Bk SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 1 kl.I179 poäng Moberg Ragnar

2011-05-14 Överkalix SBK
NORD VCH C.I.B. C.I.E. NORD U(V)CH SE V-11 SE V-12 Heatwave Elvira 3 kl.I101.5 poäng Nilsson Kjell

2011-05-13 Överkalix SBK
NORD VCH C.I.B. C.I.E. NORD U(V)CH SE V-11 SE V-12 Heatwave Elvira 3 kl.I132 poäng Nilsson Kjell

2011-04-29 Ågesta SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 3 kl.I132 poäng Svensson Sven Erik

2011-04-22 Nynäshamn SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 2 kl.I147 poäng Hjort Mikael

2011-04-17 Piteå SBK
Herrnillson's Don Juan 0 kl.II90 poäng Dahlberg Peder

2011-04-13 Haninge SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 2 kl.I155 poäng Borgström Roger

2011-03-05 Söderköping SBK
SE VCH LPI SE U(V)CH Nuits Red Pepper 3 kl.II135 poäng Nyman Rolf

2011-02-27 Bergeforsen SBK
SE VCH C.I.B. C.I.E. DK UCH NORD U(V)CH SE VV-19 Lillsjöskogens Aleksej De Bonbon 3 kl.I132 poäng Forslund Eva

2010-11-07 Tyresö SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 2 kl.I155 poäng Wiklander Charlotte

2010-11-07 Piteå SBK
Herrnillson's Don Juan 3 kl.II124 poäng Behrendtz Göran

2010-10-09 Piteå SBK
Herrnillson's Don Juan 3 kl.II139 poäng Åström Pia

2010-10-02 Vallentuna Bk SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 3 kl.I136.5 poäng Andersson Britt-Mari

2010-09-26 Kiruna SBK
NORD VCH C.I.B. C.I.E. NORD U(V)CH SE V-11 SE V-12 Heatwave Elvira 3 kl.I111 poäng Lindström Monica

2010-09-08 Riddartorp SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 1 kl.I170 poäng Malmström Christer

2010-09-05 Boden SBK
Herrnillson's Don Juan 3 kl.II121.5 poäng Svalenström Gunilla

2010-08-28 Luleå SBK
Herrnillson's Don Juan 0 kl.II96.5 poäng Thurfjell Mats

2010-08-25 Nacka SBK
SE VCH LPI LPII SE U(V)CH Bellomis Java 3 kl.I119.5 poäng Moberg Ragnar

2010-08-21 Älvsbyn SBK
Herrnillson's Don Juan 0 kl.II0 poäng Vesterlund Nicklas

2010-08-06 Piteå SBK
Herrnillson's Don Juan 3 kl.II123.5 poäng Thurfjell Mats

2010-07-30 Luleå SBK
Herrnillson's Don Juan 2 kl.II140.5 poäng Svalenström Gunilla

2010-06-05 Luleå SBK
Herrnillson's Don Juan 2 kl.II145 poäng Larsson Jens

2010-05-09 Älvsbyn SBK
Herrnillson's Don Juan 3 kl.II132.5 poäng Vesterlund Nicklas

2010-04-10 Oskarshamn SBK
SE VCH Örnbergets Uarda 2 kl.I142 poäng Petersson Gunnar

2010-03-06 Söderköping SBK
SE VCH LPI SE U(V)CH Nuits Red Pepper 1 kl.I180 poäng Thunström Åke

2009-11-07 Söderköping SBK
SE VCH LPI SE U(V)CH Nuits Red Pepper 1 kl.I189 poäng Hagvall Bertil

2009-10-25 Västervik SBK
SE VCH Örnbergets Uarda 1 kl.I160.5 poäng Berglund Nils

2009-10-18 Linköping SBK
SE VCH LPI SE U(V)CH Nuits Red Pepper 1 kl.I176 poäng Berge Ingemar

2009-09-26 Piteå SHU
Herrnillson's Don Juan 2 kl.I156 poäng Dahlberg Peder

2009-09-19 Oskarshamn SBK
SE VCH Örnbergets Uarda 2 kl.I150.5 poäng Gustavsson Annette

2009-09-13 Älvsbyn SBK
Herrnillson's Don Juan 3 kl.I121 poäng Boman Sören

2009-08-29 Överkalix SBK
SE VCH SE U(V)CH Novastar's Hydra 2 kl.I156 poäng Nilsson Kjell

2009-08-26 Väsby SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Alligator 0 kl.I0 poäng Karlsson Bengt

2009-08-23 Sthlmsavd SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Alligator 0 kl.I0 poäng Moberg Ragnar

2009-08-16 Älvsbyn SBK
Herrnillson's Don Juan 3 kl.I139 poäng Larsson Jens

2009-07-24 Bro/Håbo SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Alligator 0 kl.I95 poäng Fredriksson Rickard

2009-06-17 Solna/Sundbyber SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Alligator 0 kl.I0 poäng Svensson Sven Arne

2009-06-11 Tyresö SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 0 kl.II86 poäng Collin Yngve

2009-06-03 Väsby SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Alligator 0 kl.I99 poäng Andersson B-M

2009-05-31 Överkalix SBK
SE VCH SE U(V)CH Novastar's Hydra 2 kl.I142 poäng Nilsson Kjell

2009-05-24 Roslagen SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Alligator 0 kl.I80 poäng Härlin Marie-Louise

2009-05-10 Skogås STOKK SKOGÅS LK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Alligator 3 kl.I116 poäng Lindberg Ninni

2009-05-09 Älvsbyn SBK
Herrnillson's Don Juan 1 kl.I170.5 poäng Lindgren Henry

2009-05-01 Norrtälje STOKK NLKK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Alligator 2 kl.I142 poäng Berg Marita

2009-04-15 Haninge SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Alligator 3 kl.I106 poäng Hedberg Leif

2009-03-22 Enköping SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Alligator 0 kl.I0 poäng Christiansson Kriste

2009-02-22 Matfors SBK
SE VCH C.I.B. C.I.E. DK UCH NORD U(V)CH SE VV-19 Lillsjöskogens Aleksej De Bonbon 0 kl.I0 poäng Åman Kent

2009-02-15 Bro/Håbo SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Alligator 0 kl.I90 poäng Gustafson Ann-Marie

2008-11-23 Södertälje STOKK APOLLOGRU
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Alligator 3 kl.I107.5 poäng Olsen Leif

2008-11-16 Solna/Sundbyber SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Alligator 2 kl.I151.5 poäng Nyberg Jan-Ola

2008-11-01 Märsta/Sigtuna SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Alligator 3 kl.I131.5 poäng Antehed Gunnel

2008-10-25 Mälarö SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Alligator 2 kl.I143.5 poäng Collin Yngve

2008-10-18 Lidingö SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Alligator 3 kl.I132 poäng Johansson Mats

2008-10-05 Älvsbyn SBK
Herrnillson's Don Juan 3 kl.I136.5 poäng Larsson Jens

2008-09-28 Roslagen SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Alligator 1 kl.I163 poäng Sigfridsson Alf

2008-09-14 Tyresö SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Alligator 1 kl.I169.5 poäng Moberg Ragnar

2008-08-31 Sthlmsavd SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Alligator 2 kl.I143 poäng Moberg Ragnar

2008-08-17 Älvsbyn SBK
Herrnillson's Don Juan 1 kl.I171.5 poäng Larsson Jens

2008-08-03 N:a Gotland SBK
Bellomis Guld 0 kl.I0 poäng Boberg Urban

2008-07-13 Nynäshamn SBK
SE VCH Bellomis Allians 3 kl.I103.5 poäng Larsén Pia

2008-07-12 Nynäshamn SBK
SE VCH SE U(V)CH NO UCH INT U(V)CH Cickies Camaro 0 kl.I89 poäng Larsén Pia

2008-07-09 S:a Gotland SBK
Bellomis Guld 3 kl.I127 poäng Boberg Inga-Maj

2008-05-22 Kil SBK
Säröbos Sexiga Turi 3 kl.I127 poäng Kristoffersson Ylwa

2007-11-24 Nacka SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 0 kl.III138.5 poäng Linnerborg Jerker

2007-11-04 Tyresö SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 0 kl.III150 poäng Collin Yngve

2007-10-27 Matfors SBK
SE VCH SE U(V)CH NO UCH Wow's Allan 3 kl.I102 poäng Andersson John-Åke

2007-08-17 Enköping SBK
SE VCH LPII HTM I RLD N&F&A&M FDI&II SE AGCH & AGD II Friskus Smulan's Garbo 1 kl.II172.5 poäng Nyman Kjell

2007-08-12 Matfors SBK
SE VCH SE U(V)CH NO UCH Wow's Allan 1 kl.I164.5 poäng Nygård Ann

2007-08-05 Södertälje SBK
SE VCH LPII HTM I RLD N&F&A&M FDI&II SE AGCH & AGD II Friskus Smulan's Garbo 0 kl.II0 poäng Eriksson Sören

2007-07-27 Bro/Håbo SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 0 kl.III0 poäng Svedin Inger

2007-06-20 Häverö SBK
Dafnes Ale 0 kl.I0 poäng Fredriksson Mette

2007-05-27 Nacka SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 0 kl.III185 poäng Lindberg Ninni

2007-05-02 Nynäshamn SBK
SE VCH SE U(V)CH NO UCH INT U(V)CH Cickies Camaro 3 kl.I111 poäng Jernström Lena

2007-02-25 Matfors SBK
SE VCH SE U(V)CH NO UCH Wow's Allan 3 kl.I124.5 poäng Näslund Göran

2007-02-18 Lidingö SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 3 kl.II124 poäng Moberg Ragnar

2006-11-25 Nacka SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 2 kl.II159.5 poäng Svahn Inga-Lill

2006-10-15 Sölvesborg SHU
LPI Teleborgs Cleo 0 kl.II14 poäng Ekberg Stig
Teleborgs Ginza 3 kl.I108 poäng Ekberg Stig

2006-09-06 Haninge SBK
SE VCH LPII HTM I RLD N&F&A&M FDI&II SE AGCH & AGD II Friskus Smulan's Garbo 1 kl.I176.5 poäng Lind Thomas

2006-08-31 Vällingby SBK
SE VCH LPII HTM I RLD N&F&A&M FDI&II SE AGCH & AGD II Friskus Smulan's Garbo 3 kl.I128 poäng Svensson Sven Arne

2006-06-14 Växjö SBK
Källstigens Cisco 0 kl.I99 poäng Gustavsson Annette

2006-06-08 Tyresö SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 0 kl.II0 poäng Detlefsen-Dahlström

2006-06-03 Nacka SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 3 kl.II132 poäng Moberg Ragnar

2006-05-10 Uppsala SBK
SE VCH SE U(V)CH Zelmaas Sacco 2 kl.I143.5 poäng Fredriksson Mette

2006-05-03 Nynäshamn SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 0 kl.III134.5 poäng Hjort Mikael

2006-04-19 Haninge SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 0 kl.III175.5 poäng Norman Leif

2005-10-29 Tierp SBK
SE VCH SE U(V)CH Zelmaas Sacco 3 kl.I109.5 poäng Arthursson Dennis

2005-10-09 Uppsala SBK
SE VCH SE U(V)CH Zelmaas Sacco 1 kl.I173 poäng Antehed Gunnel

2005-09-04 Nynäshamn SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 2 kl.II140 poäng Pettersson Bengt

2005-08-17 Sthlmsavd SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 3 kl.II126.5 poäng Nordin Staffan

2005-08-07 Bro/Håbo SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 2 kl.II146 poäng Swedenborg Ebba

2005-07-31 Tammsvik SVVK
LPI LPII Bellomis Salmiak 1 kl.II168 poäng Tofthagen Mikael

2005-07-30 Knivsta SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 0 kl.II90.5 poäng Berg Marita

2005-07-14 Waxholm SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 2 kl.II150.5 poäng Nordin Staffan

2005-07-06 Åhus SBK
Teleborgs Ginza 0 kl.I0 poäng Persson Mårten

2005-07-03 Tollarp SBK
Teleborgs Ginza 3 kl.I127 poäng Ekberg Stig

2005-06-17 Sala SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 2 kl.II157.5 poäng Hawée Göran

2005-06-15 Växjö SBK
Teleborgs Ginza 2 kl.I150 poäng Engström Ingemar

2005-06-15 Uppsala SBK
SE VCH SE U(V)CH Zelmaas Sacco 1 kl.I167 poäng Liljeqvist Ch

2005-06-15 Solna/Sundbyber SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 3 kl.II139 poäng Lindberg Ninni

2005-06-11 Jokkmokk SBK
SE VCH Guldrikets Diorit 0 kl.I87 poäng Hedlund Josefin

2005-06-09 Värmdö SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 3 kl.II137.5 poäng Johansson Mats

2005-06-05 Bro/Håbo SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 3 kl.II120.5 poäng Linder Owe

2005-06-04 Sölvesborg SBK
Teleborgs Ginza 2 kl.I146 poäng Ohlsson Olof

2005-06-04 Nynäshamn SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 2 kl.II150.5 poäng Larsén Pia

2005-06-02 Tyresö SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 1 kl.II165 poäng Dahlström Catharina

2005-05-26 Ronneby SBK
Teleborgs Ginza 2 kl.I151.5 poäng Eriksson Ronny

2005-05-25 Märsta/Sigtuna SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 2 kl.II144 poäng Jansson Eva

2005-05-20 Enköping SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 3 kl.II138.5 poäng Valgeborg Gunnar

2005-05-20 Kristianstad SBK
Teleborgs Ginza 2 kl.I151 poäng Svensson Anna-Kersti

2005-05-16 Södertälje SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 2 kl.II151.5 poäng Brink Yvonne

2005-05-15 Waxholm SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 0 kl.II0 poäng Moberg Ragnar

2005-05-11 Nacka SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 3 kl.II136 poäng Linnerborg Jerker

2005-05-08 Bro/Håbo SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 2 kl.II159.5 poäng Härlin Marie-Louise

2005-05-04 Nynäshamn SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 1 kl.II164 poäng Carlsson Robert

2005-04-14 Haninge SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 0 kl.II0 poäng Hjort Mikael

2005-04-10 Bro/Håbo SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 3 kl.II134.5 poäng Svensson Sven-Eric

2004-09-19 Lidingö SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 1 kl.I163.5 poäng Rosendahl Sonja

2004-09-12 Botkyrka SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 1 kl.I161 poäng Karlsson Lars-Gunnar

2004-09-12 Västerås WKK VKK
SE VCH SE U(V)CH Ophera's Valkyria 1 kl.I165.5 poäng Eriksson Kent

2004-09-11 Bro/Håbo SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 1 kl.I162.5 poäng Lundin Thomas

2004-09-08 Haninge SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 3 kl.I138.5 poäng Pettersson Bengt

2004-09-05 Uppsala SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 3 kl.I124 poäng Fredriksson Rickard

2004-08-20 Visättra Ängar STOKK APOLLOGR
LPI LPII Bellomis Salmiak 3 kl.I127 poäng Olsson Göran

2004-08-18 Sthlmsavd SBK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 0 ekl0 poäng Linnerborg Jerker

2004-08-13 Enköping SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 3 kl.I135.5 poäng Nyman Kjell

2004-07-31 Leksand SDHK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 3 ekl199.5 poäng Fors Gunnar

2004-07-31 Knivsta SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 2 kl.I153.5 poäng Tofthagen Mikael

2004-07-17 Tollarp SBK
Teleborgs Ginza 0 kl.I99 poäng Eriksson Lennart

2004-07-09 Tollarp SBK
Teleborgs Ginza 0 kl.I97 poäng Ekberg Stig

2004-06-30 Västerås SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 1 kl.I179 poäng Adesand Christer

2004-06-23 Visättra STOKK
LPI LPII Bellomis Salmiak 2 kl.I152 poäng Jonsson Jonny

2004-06-21 Karlshamn SHU
Teleborgs Ginza 2 kl.I157 poäng Olsson Christer

2004-06-16 Växjö SBK
Teleborgs Ginza 3 kl.I125 poäng Engström Ingemar

2004-06-16 Uppsala SBK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 3 ekl209 poäng Fredriksson Mette

2004-06-08 Värmdö SBK
LPI LPII Bellomis Salmiak 3 kl.I128 poäng Johansson Mats

2004-06-05 Sölvesborg SBK
Teleborgs Ginza 3 kl.I128.5 poäng Ohlsson Christer

2004-05-27 Ronneby SBK
Teleborgs Ginza 0 kl.I90 poäng Lundin Carina

2004-05-26 Märsta/Sigtuna SBK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 0 ekl167.5 poäng Jansson Eva

2004-05-15 Gubbängen Sthlm SPK
LPI LPII Bellomis Salmiak 0 kl.I99 poäng Linder Owe

2004-04-25 Ronneby SBK
Teleborgs Ginza 2 kl.I140 poäng Ohlsson Olof

2003-12-14 Hund2003 Sthlm SKK/CS
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 3 ekl201 poäng Detlefsen-Dahlström

2003-09-21 Bro/Håbo SBK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 2 ekl244 poäng Svedin Inger

2003-09-11 Haninge SBK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 1 ekl259 poäng Olsson Leif

2003-08-24 Angered SBK
Randoris Va Carne' 0 kl.I40 poäng Gustavsson Willy

2003-06-15 Botkyrka SBK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 0 ekl0 poäng Jonsson Jonny

2003-06-15 Stureby STOKK/SLKK
Bothnia's Bg NÚftys Rödlöga 0 kl.I34 poäng Lindberg Ninni

2003-06-14 Karlshamn SHU
LPI Teleborgs Cleo 3 kl.II129 poäng Olsson Christer

2003-05-25 Sölvesborg SBK
LPI Teleborgs Cleo 3 kl.II139 poäng Ohlsson Olof

2003-05-23 Kristianstad SBK
LPI Teleborgs Cleo 3 kl.II110 poäng Öberg Åke

2003-05-22 Ronneby SBK
LPI Teleborgs Cleo 0 kl.II0 poäng Sjösten Inki

2003-05-10 Uddevalla SBK
LPI Teleborgs Cleo 1 kl.II169.5 poäng Bucklin Lars

2003-04-26 Ronneby SBK
LPI Teleborgs Cleo 1 kl.II163.5 poäng Johansson Lars

2002-08-25 Angered SBK
Randoris Va Carne' 0 kl.I40 poäng Söderberg Fredric

2002-08-21 Väsby SBK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 0 ekl0 poäng Lundgren Anna

2002-08-10 Knivsta SBK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 0 ekl63.5 poäng Svedin Inger

2002-08-02 Kristinehamn SBK
SE VCH SE U(V)CH Campilios Örnie 3 kl.I105 poäng Lundström Lars-Ivar
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 0 ekl132.5 poäng Backman Lena

2002-07-02 Bollnäs SBK
Nero 3 kl.I111 poäng Ahlström Mats-Åke
Nina 0 kl.I99 poäng Ahlström Mats-Åke

2002-06-19 Nynäshamn SBK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 1 ekl260 poäng Hjort Mikael

2002-06-15 Kungsbacka SBK
SE VCH Caesar 0 kl.I37 poäng Dahlberg Göran

2002-06-09 Angered SBK
Randoris Va Carne' 0 kl.I55 poäng Gustavsson Willy

2002-06-01 Karlshamn SHU
LPI Teleborgs Cleo 1 kl.I166.5 poäng

2002-05-28 Österåker SBK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 0 ekl185 poäng Detlefsen-Dahlström

2002-05-25 Trollhättan SBK
LPI Trålens Åsgårdr 3 kl.III195 poäng Merenius Johnny

2001-10-06 Smålandsstenar SBK
SE VCH SE U(V)CH Örnbergets Zimba 2 kl.I143.5 poäng Petersson Jonny

2001-09-23 Angered SBK
Randoris Va Carne' 0 kl.I50 poäng Andreasson Laila

2001-09-19 Botkyrka SBK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 1 kl.III258 poäng Bergquist Ulrik

2001-09-09 Mullsjö SBK
SE VCH SE U(V)CH Örnbergets Zimba 1 kl.I167 poäng Brinning Karlsson An

2001-09-05 Danderyd/Täby SBK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 3 kl.III194.5 poäng Karlsson Bengt

2001-09-02 Trelleborg SBK
LPI LPII SE U(V)CH Budkavlen's Bellissima 2 kl.III240 poäng Frid Crispin

2001-09-02 Tollarp SBK
LPI Teleborgs Cleo 1 kl.I161 poäng Altenmark Sven

2001-09-01 Elfsborg SBK
SE VCH SE U(V)CH Örnbergets Zimba 3 kl.I122 poäng Johansson Berit

2001-08-22 Väsby SBK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 3 kl.III199.5 poäng Sjöblom Annika

2001-08-19 Sölvesborg SBK
LPI Teleborgs Cleo 1 kl.I176 poäng Hällgren Nils

2001-08-11 Landskrona SBK/AFB SLO
LPI LPII SE U(V)CH Budkavlen's Bellissima 2 kl.III245 poäng Pallesen Tove

2001-07-27 Råådalen SBK
LPI LPII SE U(V)CH Budkavlen's Bellissima 2 kl.III244.5 poäng Ringdahl Kaj

2001-07-27 Ulricehamn SBK
SE VCH SE U(V)CH Örnbergets Zimba 1 kl.I188 poäng Blomqvist Kjell

2001-07-20 Kristianstad SBK
LPI Teleborgs Cleo 2 kl.I151 poäng Pallesen Tove

2001-07-05 Åhus SBK
LPI Teleborgs Cleo 3 kl.I123 poäng Nilsson Ingvar

2001-06-10 Angered SBK
Randoris Va Carne' 0 kl.I56 poäng Gustavsson Willy

2001-05-27 Malmö SBK
LPI LPII SE U(V)CH Budkavlen's Bellissima 2 kl.III227 poäng Ahlberg Alf

2001-05-26 Trollhättan SBK
LPI Trålens Åsgårdr 2 kl.III226.5 poäng Hyrén Bertil

2001-05-26 Sölvesborg SBK
LPI Teleborgs Cleo 3 kl.I133 poäng Ohlsson Olof

2001-05-06 Angered SBK
Randoris Va Carne' 0 kl.I67 poäng Johansson Berit

2001-04-21 Eslöv SBK
LPI LPII SE U(V)CH Budkavlen's Bellissima 1 kl.III261 poäng Jonsson Kurt

2001-04-21 Huddinge STOKK/APOLLOGR
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 1 kl.II169 poäng Olsson Leif

2001-02-23 Riddersberg SMÖKK/HHK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 3 kl.II110.5 poäng Lindberg Dennis

2001-02-10 Katrineholm SBK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 3 kl.II132.5 poäng Nyberg Per-Åke

2000-10-29 Lund SBK
LPI LPII SE U(V)CH Budkavlen's Bellissima 0 kl.III0 poäng

2000-10-07 Gubbängen Sthlm SPK
Bjuntas Pasadena 0 kl.I49 poäng Ferm Gunnel

2000-09-24 Malmö SBK
LPI LPII SE U(V)CH Budkavlen's Bellissima 3 kl.III200 poäng Andersson Maria

2000-09-24 Angered SBK
Randoris Va Carne' 0 kl.I56 poäng Söderberg Fredric

2000-09-17 Höör SBK
LPI LPII SE U(V)CH Budkavlen's Bellissima 2 kl.III237.5 poäng Svensson Ronny

2000-09-16 Lysekil SBK
LPI Trålens Åsgårdr 1 kl.II190 poäng Hyrén Bertil

2000-09-10 Sofiero SKK/SYSKK
LPI LPII SE U(V)CH Budkavlen's Bellissima 3 kl.III199 poäng Pallesen Tove

2000-08-13 Angered SBK
Randoris Va Carne' 0 kl.I60 poäng Segerdahl Lennart

2000-08-12 Landskrona SBK/AFB SLO
LPI LPII SE U(V)CH Budkavlen's Bellissima 2 kl.III231.5 poäng Svensson Ronny

2000-07-21 Huskvarna SMÖKK/HHK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Busan 3 kl.I111.5 poäng Gustavsson Bengt

2000-07-07 Botkyrka SBK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 0 kl.I0 poäng Westman O

2000-06-30 Olandstrakten SBK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Busan 0 kl.I75 poäng Olsson Jörgen

2000-06-11 Angered SBK
Randoris Va Carne' 0 kl.I69 poäng Söderberg Fredric

2000-06-06 Solna/Sundbyber SBK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 0 kl.I93 poäng Berglund Curt

2000-05-28 Göteborg SKK/V:AKK
Randoris Va Carne' 0 kl.I85.5 poäng Eliasson Lennart

2000-05-27 Sölvesborg SBK
LPI Teleborgs Cleo 3 kl.I123 poäng Cederquist Göran

2000-05-25 Uppsala SBK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Busan 3 kl.I111 poäng Härlin Marie-Louise

2000-05-24 Tyresö SBK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 3 kl.I124 poäng Svahn Inga-Lill

2000-05-18 Ronneby SBK
LPI Teleborgs Cleo 3 kl.I120 poäng Sjösten Inki

2000-05-14 Trollhättan SBK
LPI Trålens Åsgårdr 1 kl.II179 poäng Andreasson Laila
Randoris Va Carne' 1 kl.I162.5 poäng Andreasson Laila

2000-05-14 Olofström SBK
LPI Teleborgs Cleo 0 kl.I84 poäng Thorell Per-Arne

2000-05-07 Angered SBK
Randoris Va Carne' 0 kl.I73 poäng Gustavsson Willy

2000-05-06 Sthlmsavd SBK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 2 kl.I145.5 poäng Backevik Jan

2000-05-04 Nacka SBK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 1 kl.I178 poäng Dahlström Catharina

2000-04-28 Sthlm Sö SBK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Diva 1 kl.I180 poäng

1999-12-04 Varberg SBK
Randoris Va Carne' 0 kl.I68 poäng Gustafsson Inger

1999-10-31 Lund SBK
LPI LPII SE U(V)CH Budkavlen's Bellissima 1 kl.II162 poäng Thornqvist Siv

1999-10-23 Örebro ÖLKK
SE VCH Dovras Gottfrid 0 kl.I0 poäng Rikse Gunnel

1999-10-02 Trollhättan SBK
LPI Trålens Åsgårdr 1 kl.I191 poäng Bergstedt Eva

1999-09-26 Angered SBK
Randoris Va Carne' 0 kl.I83.5 poäng Söderberg Fredric

1999-09-12 Sofiero SKK/SYSKK
LPI LPII SE U(V)CH Budkavlen's Bellissima 2 kl.II149.5 poäng Persson Sven-Börje

1999-09-11 Timrå SBK
SE VCH INT U(V)CH NORD U(V)CH Örnbergets Julienne 0 kl.I88 poäng Gustafsson Stig

1999-09-05 Tyresö SBK
SE LCH Bellma 0 ekl0 poäng Collin Yngve

1999-09-04 Sölvesborg SBK
LPI Teleborgs Cleo 3 kl.I133.5 poäng Ohlsson Olof

1999-08-21 Gubbängen SPK
Belinda 0 kl.I0 poäng Linder Owe

1999-08-15 Angered SBK
Randoris Va Carne' 3 kl.I100 poäng Söderberg Fredric

1999-08-14 Landskrona SBK/AFB
Dalbosjön's Orvar 1 kl.II164 poäng Ahlberg Alf

1999-08-08 Ronneby SKK/BLKK
LPI LPII SE U(V)CH Budkavlen's Bellissima 1 Hp kl.II177 poäng Sjösten Roland

1999-08-06 Sundsvall SBK
SE VCH INT U(V)CH NORD U(V)CH Örnbergets Julienne 0 kl.I56 poäng Olsson Håkan

1999-07-17 Stureby STOKK/SLKK
Belinda 0 kl.I0 poäng Nordlander Lennart

1999-06-27 Hässleholm SNK
LPI LPII SE U(V)CH Budkavlen's Bellissima 1 kl.II170 poäng Nilsson Ewa

1999-05-30 Kramfors SBK
SE VCH INT U(V)CH NORD U(V)CH Örnbergets Julienne 0 kl.I97 poäng Näsholm Arne

1999-05-22 Lysekil SBK
LPI Trålens Åsgårdr 3 kl.I135 poäng Samuelsson Ingvar

1999-04-10 Lysekil SBK
LPI Trålens Åsgårdr 1 kl.I185 poäng Andersson Jan

1999-03-07 Uddevalla SBK
LPI Trålens Åsgårdr 2 kl.I152 poäng Bucklin Lars

1999-01-31 Munkedal SBK
LPI Trålens Åsgårdr 2 kl.I153 poäng Fagerberg Bengt

1998-11-06 Kungälv SBK
LPI Trålens Åsgårdr 3 kl.I129 poäng Englund Ann-Sofi

1998-10-03 Trollhättan SBK
Randoris Va Carne' 3 kl.I117 poäng Frykler Hans
LPI Trålens Åsgårdr 1 kl.I163 poäng Frykler Hans

1998-10-03 Enköping SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Beskow 0 ekl179.5 poäng

1998-09-19 Kungsbacka SBK
Myrekullas Elli 0 kl.I63 poäng Lengfelt Ulf

1998-08-16 Angered SBK
Randoris Va Carne' 0 kl.I59 poäng

1998-08-12 Orust SBK
LPI Trålens Åsgårdr 3 kl.I132.5 poäng Brocker Björn

1998-07-11 Bjursås SBC
Campilios Kåla 3 kl.I115 poäng Sjödén Curt

1998-07-08 Möklinta WKK/MÖKK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Beskow 1 ekl260 poäng Nordlander Lennart

1998-07-04 Malmö SBK
LPI LPII SE U(V)CH Budkavlen's Bellissima 1 kl.I175 poäng Losell Bengt

1998-06-06 Hässleholm SNK
LPI LPII SE U(V)CH Budkavlen's Bellissima 1 kl.I187 poäng Axerup Kurt

1998-05-30 Göteborg SKK
Randoris Va Carne' 0 kl.I55 poäng Merenius Johnny

1998-05-23 Tjolöholm SSRK/V
Myrekullas Elli 0 kl.I83 poäng Dahlberg Göran

1998-05-16 Trollhättan SBK
LPI Trålens Åsgårdr 3 kl.I139.5 poäng Merenius Johnny

1997-10-12 Haninge SBK
SE LCH Bellma 0 ekl175.5 poäng Björkström Weine

1997-09-20 Visättra STOKK/APOLLOGR
SE VCH Jägarflickans Gina 3 kl.I121 poäng Nordlander Lennart

1997-09-07 Piteå SHU
The Big Dippers Carmen 0 kl.I38 poäng Boman Sören

1997-08-31 Göteborg SSRK/V
Randoris Va Carne' 0 kl.I0 poäng Gustavsson Willy

1997-07-09 Möklinta WKK/MÖKK
SE VCH SE U(V)CH Jägarflickans Hjärta 3 kl.I134.5 poäng Nordlander Lennart
SE VCH Jägarflickans Gina 2 kl.I156 poäng Nordlander Lennart
SE VCH SE U(V)CH Jägarflickans Humla 2 kl.I156 poäng Nordlander Lennart
Jägarflickans Hassel 0 kl.I93.5 poäng Nordlander Lennart
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Beskow 2 ekl237.5 poäng Nordlander Lennart

1997-07-05 Malmö SBK
LPI LPII SE U(V)CH Budkavlen's Bellissima 1 kl.I184 poäng Persson Sven

1997-07-02 Uppsala SBK
LPI SE U(V)CH Bellomis Falcon 0 kl.II59 poäng Lundin Thomas

1997-06-10 Strängnäs SBK
LPI SE U(V)CH Bellomis Falcon 0 kl.II62.5 poäng Thunell Bengt

1997-06-01 Malmö SBK
LPI LPII SE U(V)CH Budkavlen's Bellissima 1 kl.I184 poäng Persson Sven

1997-06-01 Dalsjö VBKK/DLKK
SE U(V)CH Vofflans Lucky 0 kl.I97 poäng Sejnell Karin

1997-05-24 Göteborg VÄSTRA KK
Randoris Va Carne' 0 kl.I64 poäng Ek Björn

1997-05-11 Angered SBK
Randoris Va Carne' 3 kl.I105 poäng Åklint Leif

1997-05-11 Malmö SBK/AFRS/SKÅ/BL
LPI LPII SE U(V)CH Budkavlen's Bellissima 1 kl.I171 poäng Björkqvist Cronje

1997-04-27 Hofors SBK
Campilios Åsså 0 kl.I96 poäng Johansson Anette

1997-01-18 Bollebygd SBK
Randoris Va Carne' 0 kl.I65 poäng Dahlberg Göran

1996-11-30 Varberg SBK
Randoris Va Carne' 0 kl.I81 poäng Gustafsson Inger

1996-10-27 Orust SBK
Randoris Va Carne' 0 kl.I0 poäng

1996-10-20 Hallstahammar SBK
LPI SE U(V)CH Bellomis Falcon 1 kl.I160.5 poäng Söder Åke

1996-10-13 Falun SBK
Campilios Kåla 3 kl.I116 poäng Fors Gunnar

1996-10-12 Dalsjö Umeå VBKK/DLKK
SE U(V)CH Vofflans Lucky 3 kl.I102 poäng Sörlin Ulf

1996-09-28 Ed SBK
Randoris Va Carne' 3 kl.I118 poäng Roos Rolf

1996-09-08 Bro/Håbo SBK
LPI SE U(V)CH Bellomis Falcon 2 kl.I149 poäng Holmberg Eva

1996-08-18 Angered SBK
Randoris Va Carne' 0 kl.I75 poäng Furvik Gunnar

1996-08-16 Botkyrka SBK
SE U(D)CH Bothnia's Rra Stig Gorthon 2 kl.II154 poäng Jonsson Jonny

1996-08-14 Haninge SBK
Sundvallens Heidi 3 kl.I107 poäng Andrén Ulf

1996-08-09 Södertälje SBK
SE U(D)CH Bothnia's Rra Stig Gorthon 2 kl.II153 poäng Hellberg Ingrid

1996-08-07 Mälarö SBK
SE U(D)CH Bothnia's Rra Stig Gorthon 2 kl.I141 poäng Vesterlund Rune

1996-08-03 Borlänge SBK
Campilios Kåla 0 kl.I83 poäng Skoglund Marianne

1996-08-01 Roslagen SBK
SE U(D)CH Bothnia's Rra Stig Gorthon 1 kl.I178 poäng Andersson Rolf

1996-07-27 Knivsta SBK
LPI SE U(V)CH Bellomis Falcon 1 kl.I161 poäng Thorman Staffan

1996-07-03 Uppsala SBK
LPI SE U(V)CH Bellomis Falcon 3 kl.I134 poäng Lund Rolf

1996-06-14 Hallsberg SBK
LPI SE U(KOV)CH Fingerboskogens Simon 3 kl.II114.5 poäng Sandahl Roger

1996-06-01 Hässleholm SNK
LPI LPII SE U(V)CH Budkavlen's Bellissima 3 kl.I112 poäng Axerup Kurt

1996-05-29 Märsta/Sigtuna SBK
LPI SE U(V)CH Bellomis Falcon 0 kl.I97 poäng Andersson Göran

1996-05-25 Göteborg SKK
Randoris Va Carne' 0 kl.I67 poäng Claesson Åke

1996-05-24 Heby SBK
LPI SE U(V)CH Bellomis Falcon 1 kl.I164.5 poäng Eriksson Kent

1996-05-12 Bro/Håbo SBK
LPI SE U(V)CH Bellomis Falcon 3 kl.I122 poäng Svensson Sven-Eric

1996-05-05 Vaxholm SBK
SE LCH Bellma 1 ekl255.5 poäng Karlsson Bengt

1995-10-21 Fagersta SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Beskow 3 ekl203 poäng Löfberg Åsa

1995-10-15 Kumla SBK
LPI SE U(KOV)CH Fingerboskogens Simon 1 kl.I169.5 poäng Samuelsson Sven

1995-10-14 Eskilstuna SBK/AFS
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Beskow 2 ekl250 poäng Alfredsson Jan

1995-10-08 Väsby SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Beskow 0 ekl0 poäng Berg Marita

1995-10-07 Enköping SBK
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 0 ekl0 poäng Ferm Gunnel

1995-10-07 Sydöstra Skåne SBK
Tre Ekar's Jerry 2 kl.I156 poäng Altenmark Sven

1995-10-07 Hallsberg SBK
LPI SE U(KOV)CH Fingerboskogens Simon 1 kl.I176 poäng Andersson Per

1995-09-24 Lindesberg SBK
LPI SE U(KOV)CH Fingerboskogens Simon 0 kl.I0 poäng Sasse Monika

1995-09-17 Uppsala SBK
Friskus Ronja Kaprifolie 1 kl.I172 poäng Antehed Gunnel

1995-09-16 Ed SBK
Randoris Va Carne' 2 kl.I148.5 poäng Hyrén Bertil

1995-09-16 Malung SBK
Belkas Emil 0 kl.I0 poäng Gustafsson Anita

1995-09-10 Burlöv SBK
Tre Ekar's Jerry 2 kl.I154 poäng Thornqvist Siv

1995-08-27 Nyköping SKK
LPI SE U(KOV)CH Fingerboskogens Simon 2 kl.I150 poäng Karlsson Lars-Gunnar

1995-08-26 Örebro SBK
LPI SE U(KOV)CH Fingerboskogens Simon 1 kl.I162.5 poäng Sasse Monika

1995-08-23 Botkyrka SBK
SE LCH Bellma 3 ekl219 poäng Falk Inger

1995-08-20 Hörby SBK
Krutgumman's Cherry 2 kl.I155.5 poäng Nilsson Agne

1995-08-20 Eskilstuna SBK
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 3 ekl206 poäng Grimborg Bengt

1995-08-13 Nynäshamn SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Beskow 2 ekl235.5 poäng Pettersson Bengt

1995-08-11 Skurup SBK
Tre Ekar's Jerry 2 kl.I151 poäng Svensson Tord

1995-08-08 Södertälje SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Beskow 0 ekl190.5 poäng Falk Inger

1995-08-06 Ystad SBK
Tre Ekar's Jerry 1 kl.I171 poäng Nilsson Leif

1995-08-03 Mälarö SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Beskow 2 ekl252 poäng Johansson Mats

1995-08-02 Nybro SBK
Jossan 2 kl.I142.5 poäng Larsson Solbritt

1995-07-09 Östhammar SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Beskow 3 ekl204.5 poäng Rogneholt Inger

1995-07-07 Veberöd SBK
Tre Ekar's Jerry 1 kl.I169 poäng Nilsson Bertil

1995-07-05 Uppsala SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Beskow 0 ekl168.5 poäng Lund Rolf

1995-07-02 Borås SKK
Randoris Va Carne' 3 kl.I115 poäng Dahlberg Göran

1995-06-30 Sydöstra Skåne SBK
Tre Ekar's Jerry 2 kl.I152 poäng Jönlid Anders

1995-06-18 Avesta SKK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Beskow 0 ekl0 poäng Fältman Charlie

1995-06-18 Katrineholm SBK
LPI SE U(KOV)CH Fingerboskogens Simon 2 kl.I151.5 poäng Nyberg Per-Åke

1995-06-17 Ronneby SBK
Jossan 2 kl.I147.5 poäng Olsson Christer

1995-06-17 Sala SBK
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 0 ekl0 poäng Landquist Inge

1995-06-16 Lomma SBK
Krutgumman's Cherry 3 kl.I129 poäng Björkman Claes

1995-06-07 Nacka SBK
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 0 ekl184 poäng Ledin Jan

1995-06-05 Örebro SBK
LPI SE U(KOV)CH Fingerboskogens Simon 3 kl.I137 poäng Gimby Stig

1995-06-05 Knivsta SBK
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 0 ekl0 poäng Thorman Staffan

1995-06-03 Linköping SKK
LPI SE U(KOV)CH Fingerboskogens Simon 1 Hp kl.I175.5 poäng Hallin Roger

1995-05-27 Göteborg SKK
Randoris Va Carne' 0 kl.I0 poäng Lösaus Owe

1995-05-21 Örebro SBK
LPI SE U(KOV)CH Fingerboskogens Simon 1 kl.I172 poäng Gimby Stig

1995-05-20 Köping SBK
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 2 ekl233 poäng Eriksson Kent

1995-05-20 Linköping SSSK
LPI SE U(KOV)CH Fingerboskogens Simon 1 kl.I168 poäng Falk Inger

1995-05-19 Åmål SBK
SE VCH NO VCH SE U(DV)CH Hultängen's Floyd Patersen 3 kl.I116.5 poäng Larsson Christer

1995-05-19 Skurup SBK
Tre Ekar's Jerry 3 kl.I131 poäng Ahlberg Alf

1995-05-14 Karlskoga SBK
LPI SE U(KOV)CH Fingerboskogens Simon 1 kl.I166 poäng Hedberg Göran

1995-05-06 Årjäng SBK
SE VCH NO VCH SE U(DV)CH Hultängen's Floyd Patersen 3 kl.I112.5 poäng Lundgren Kjell

1995-04-15 Stockholm SKK
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 2 ekl227.5 poäng Johnsson Lars

1995-04-14 Stockholm SKK
SE LCH Bellma 2 ekl237 poäng Nordlander Lennart
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 0 ekl180.5 poäng Nordlander Lennart

1995-04-01 Ed SBK
Randoris Va Carne' 3 kl.I104 poäng Roos Rolf

1994-12-10 Sthlm SHU
Malte 1 kl.I177 poäng Linnerborg Camilla
Swede Sun's Zorro 1 kl.I170.5 poäng Linnerborg Camilla

1994-11-27 Nacka SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Beskow 3 ekl214.5 poäng Moberg Ragnar

1994-10-16 Botkyrka SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Beskow 1 ekl260 poäng Linder Owe

1994-10-15 Nynäshamn SBK
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 3 ekl204 poäng Winberg Timo

1994-10-08 Avesta SBK
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 0 ekl184 poäng Brusling Birgitta

1994-10-01 Årjäng SBK
SE VCH NO VCH SE U(DV)CH Hultängen's Floyd Patersen 3 kl.I125 poäng Andersen Helge

1994-10-01 Sthlm Sö SBK
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 0 ekl0 poäng

1994-09-24 Ödeshög ÖKK/ÖHK
Maja 0 kl.I88 poäng Nilsson Bert

1994-09-17 Visättra Ängar STOKK/APOLLOGR
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 0 ekl0 poäng Ferm Gunnel

1994-09-11 Eskilstuna SBK
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 1 ekl263 poäng Alfredsson Jan

1994-09-11 Sofiero SKK
SE VCH SE U(V)CH Trålens Rigr 0 kl.I40 poäng Borgenlöv Leif

1994-09-10 Nacka SBK
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 2 ekl249 poäng Jansson

1994-09-03 Knivsta SBK
SE VCH SE U(V)CH Hummelmoras Jonna 0 kl.I34 poäng Bodin Birgitta

1994-08-28 Ruddalen SSRK
Randoris Va Carne' 1 kl.I160 poäng Ljungqvist Leif

1994-08-21 Askersund SKK
SE VCH SE U(V)CH Trålens Rigr 0 kl.I63 poäng Fagerberg Curt

1994-07-31 Ransäter SKK
SE VCH SE U(V)CH Trålens Rigr 0 kl.I68 poäng Isebark Conny

1994-07-17 Halmstad SBK
Akke 2 kl.I154 poäng Remse Ronny

1994-07-15 Tollarp SBK
Fritz 2 kl.I152 poäng Eriksson Lennart

1994-06-19 Nynäshamn SBK
Iskas Olivia Nimbus 2 kl.I154 poäng Johnsson Lars

1994-06-16 Hallsberg SBK
LPI SE U(KOV)CH Fingerboskogens Simon 3 kl.I127.5 poäng Henning Lili Anne

1994-06-11 V:a Medelpad SBK
Trädskrindsbackens Bessy 3 kl.I117 poäng Andersson John-Åke

1994-06-11 Danderyd/Täby SBK
Bothnia's Stg Ivan Gorthon 3 kl.I117 poäng Olsson Jörgen

1994-05-28 Göteborg SKK
Randoris Va Carne' 2 kl.I146 poäng Ek Björn

1994-05-12 Haninge SBK
SE LCH Bellma 2 ekl227.5 poäng Björkström Weine

1994-05-01 Partille SBK
Randoris Va Carne' 3 kl.I101 poäng Johnson Bernt

1994-04-27 Botkyrka SBK
SE LCH Bellma 1 ekl270.5 poäng Carlsson Robert

1994-04-17 Malmö SHU
LP Pågarnas Puss Och Kram Spratteldam 1 kl.I182 poäng Persson Sven

1994-04-04 Lund SBK
LP Pågarnas Puss Och Kram Spratteldam 1 kl.I171 poäng Prahl Leif

1994-04-01 Sthlm SKK
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 1 kl.III300 poäng Nordlander Lennart

1994-03-19 Helsingborg SBK
LP Pågarnas Puss Och Kram Spratteldam 0 kl.I0 poäng Brandin Thomas

1993-12-11 Sthlm Älvsjö SHU
Malte 3 kl.I138.5 poäng

1993-12-04 Varberg SBK
Randoris Va Carne' 3 kl.I109 poäng

1993-11-07 Värmdö SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Beskow 1 kl.III259 poäng Lindgren Olle

1993-10-30 Väsby SHU
Adam 2 kl.II155.5 poäng Ferm Gunnel

1993-10-24 Umeå SBK
SE U(V)CH NO U(V)CH INT U(V)CH Rulla-Vidare Hedda 0 kl.I45 poäng

1993-10-16 Nynäshamn SBK
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 0 kl.III167.5 poäng Johnsson Lars

1993-10-09 Väsby SBK
Malte 3 kl.I131 poäng Apelgren Karl-Erik

1993-09-26 Bro/Håbo SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Beskow 1 kl.II165 poäng Hawée Göran

1993-09-19 Malmö SBK
LP Pågarnas Puss Och Kram Spratteldam 2 kl.I145 poäng Ringdahl Kaj

1993-09-12 Sthlm Sö SBK
Iskas Olivia Nimbus 0 kl.I97 poäng Ledin Jan

1993-09-11 Haninge SBK
SE LCH Bellma 1 ekl264 poäng Malmström Christer

1993-08-28 Ruddalen SSRK
Randoris Va Carne' 2 kl.I152 poäng Ek Björn

1993-08-28 Göteborg SPK
Ögus Caprice 3 kl.I126 poäng Hyrén Bertil

1993-08-26 Lidingö SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Beskow 2 kl.II158.5 poäng Johansson Jarl

1993-08-25 Botkyrka SBK
SE LCH Bellma 1 ekl268.5 poäng Lundberg Thorwald

1993-08-08 Haninge SBK
SE LCH Bellma 1 ekl279.5 poäng Winberg Timo

1993-08-07 Timrå SKK
Pågarnas Pixipuff 0 kl.I77 poäng Holmberg Jan

1993-07-08 Visby SBK
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Beskow 3 kl.I139.5 poäng Selin Gertz

1993-06-19 Kinna SVVK
Ögus Caprice 2 kl.I145 poäng Fröjd Bengt

1993-06-19 Gubbängen SPK
SE LCH Bellma 2 ekl225 poäng Collin Yngve

1993-06-16 Haninge SBK
SE LCH Bellma 1 ekl265.5 poäng Malmström Christer

1993-06-12 Landskrona SBK
LP Pågarnas Puss Och Kram Spratteldam 2 kl.I158 poäng Prahl Leif

1993-06-09 Nacka SBK
SE LCH Bellma 3 ekl198 poäng Lilja Dan

1993-06-03 Botkyrka SBK
SE LCH Bellma 1 ekl265 poäng Larsson Gunnar

1993-05-31 Angered SBK
Randoris Va Carne' 3 kl.I100 poäng Ek Björn

1993-05-30 Malmö SBK
Västervångs Ruskprick 3 kl.I134 poäng Persson Sven
LP Pågarnas Puss Och Kram Spratteldam 3 kl.I103 poäng Persson Sven

1993-05-29 Tyresö SBK
SE LCH Bellma 2 ekl232.5 poäng Lannerbäck Alf

1993-05-23 Lidköping SBK
Skaraskogens Atos 0 kl.I79 poäng Hall Bengt-Evert

1993-05-16 Lomma SBK
LP Pågarnas Puss Och Kram Spratteldam 3 kl.I124 poäng Persson Sven

1993-05-15 Huddinge STOKK/APOLLOGR
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Beskow 2 kl.II144 poäng Ledin Jan

1993-05-08 Nacka SBK
SE LCH Bellma 3 ekl192.5 poäng Basth Gunn-Britt

1993-04-18 Malmö SHU
Västervångs Ruskprick 2 kl.I150 poäng Thornqvist Siv

1993-04-18 Huddinge STOKK/APOLLOGR
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Beskow 2 kl.II159.5 poäng Falk Inger

1993-02-28 Sundsvall SBK
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 1 kl.II173.5 poäng Nyström Hans-Erik
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Beskow 0 kl.I0 poäng Olsson Håkan

1993-02-27 Sundsvall SBK
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 1 kl.II164.5 poäng Olsson Håkan
SE VCH SE U(V)CH Bellomis Beskow 1 kl.I189 poäng Nyström Hans

1993-02-07 Väsby SBK
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 3 kl.II131 poäng Carlsson Anders

1992-11-22 Malmö SBK
LP Pågarnas Puss Och Kram Spratteldam 1 kl.I191 poäng Petersson Lars

1992-11-15 Skanör/Falsterb SBK
LP Pågarnas Puss Och Kram Spratteldam 3 kl.I123 poäng Thornqvist Siv

1992-11-07 Tyresö SBK
Adam 2 kl.II142 poäng Elias Jaan

1992-10-10 Avesta SBK
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 3 kl.II133 poäng Brusling Birgitta

1992-08-26 Lidingö SBK
SE LCH Bellma 1 ekl263.5 poäng Söderlund Lena

1992-08-19 Mälarö SBK
Adam 1 kl.I182 poäng Basth Gunn-Britt

1992-08-19 Eskilstuna SÖKK/ELKK
SE U(V)CH LP NO U(V)CH INT U(V)CH Söderfjärdens Anton 0 kl.II89 poäng

1992-08-13 Nynäshamn SBK
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 1 kl.I170.5 poäng Pettersson Bengt

1992-08-09 Haninge SBK
SE LCH Bellma 1 ekl272 poäng Winberg Timo

1992-07-25 Ransäter SKK
Sankt Tibax Tim 3 kl.I106 poäng Dahlbom Rolf

1992-06-16 Haninge SBK
SE LCH Bellma 1 ekl291 poäng Trillcott Nils

1992-06-13 Nynäshamn SBK
SE LCH Bellma 2 ekl234 poäng Lundberg Thorwald

1992-06-10 Eskilstuna SÖKK/ELKK
SE U(V)CH LP NO U(V)CH INT U(V)CH Söderfjärdens Anton 2 kl.II147.5 poäng Steen-Andersson Ulla

1992-06-02 Österåker SBK
SE LCH Bellma 2 ekl245 poäng Karlsson Bengt

1992-05-26 Haninge SBK
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 2 kl.I146 poäng Norman Leif
SE LCH Bellma 1 ekl255 poäng Johansson Lennart

1992-05-16 Huddinge SBK/AFH
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 1 kl.I164.5 poäng Björkström Weine

1992-05-07 Nynäshamn SBK
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 1 kl.I176 poäng Pettersson Bengt

1992-04-12 Mälarö SBK
Adam 1 kl.I181 poäng Moberg Ragnar

1992-03-14 Sthlm Sö SBK
SE U(V)CH Bothnia's Ha Atlantic Conpass 3 kl.I111 poäng Domeij Ulf

1992-03-01 Sundsvall SBK
SE VCH SE U(V)CH LP Bellomis Taiga 3 kl.I133 poäng Andremo Ann Christin

1992-02-22 Solna/Sundbyb SBK
Adam 1 kl.I174 poäng Collin Yngve

1991-11-24 Malmö SBK
Västervångs Ruskprick 3 kl.I132 poäng Wendt Bertil

1991-11-16 Ulricehamn SBK
LP Björkdalens Dinja 0 kl.II75 poäng Fröjd Bengt

1991-11-05 Mälarö SHU
Adam 3 kl.I138 poäng Rosendahl Sonja

1991-10-13 Boxholm SBK
Astors Filippa 2 kl.I141 poäng Andersson Torvald

1991-09-01 Kumla SBK
Bazetts Pluto 0 kl.III190 poäng Österlund Hans

1991-08-31 Eskilstuna SÖKK/ELKK
SE U(V)CH LP NO U(V)CH INT U(V)CH Söderfjärdens Anton 1 kl.I161 poäng Thunell Bengt

1991-08-22 Örebro SBK
Bazetts Pluto 0 kl.III159 poäng Eriksson Bernt
Bazetts Alfons 3 kl.I135.5 poäng Eriksson Bernt

1991-08-06 Haninge SBK
SE LCH Bellma 1 kl.III283 poäng Winberg Timo

1991-08-04 Västerås SBK
Emira 2 kl.I157.5 poäng Jacobsson Sten

1991-08-03 Västerås SBK
Emira 3 kl.I124.5 poäng Jacobsson Sten

1991-08-03 Hallsberg SBK
Bazetts Pluto 2 kl.III229.5 poäng Johansson Åke
Bazetts Alfons 2 kl.I158.5 poäng Johansson Åke

1991-06-25 Haninge SBK
SE LCH Bellma 2 kl.III251.5 poäng Trillcott Nils

1991-06-14 Hallsberg SBK
Bazetts Alfons 1 kl.I163.5 poäng

1991-06-14 Boxholm SBK
Astors Filippa 2 kl.I147.5 poäng Andersson Torvald

1991-06-12 Strängnäs SÖKK/SLKK
SE U(V)CH LP NO U(V)CH INT U(V)CH Söderfjärdens Anton 2 kl.I151 poäng Hellberg Ingrid

1991-06-01 Eskilstuna SÖKK/ELKK
Tjuvbergets Grebba 3 kl.I115.5 poäng Hedström Lennart
SE U(V)CH LP NO U(V)CH INT U(V)CH Söderfjärdens Anton 1 kl.I177 poäng Hedström Lennart

1991-06-01 Österåker SBK
Södersjöns Fayette 2 kl.I141 poäng Karlsson Bengt

1991-06-01 Ulricehamn SBK
LP Björkdalens Dinja 1 kl.I161 poäng Markert Bernt

1991-05-31 Frövi SBK
Bazetts Pluto 2 kl.III228.5 poäng Kropp Ingegärd

1991-05-26 Herrljunga SBK/AFAV
LP Björkdalens Dinja 1 kl.I176 poäng Claesson Åke

1991-05-25 Tyresö SBK
SE LCH Bellma 2 kl.III234 poäng Jansson Lars-Erik

1991-05-20 Södertälje SBK
SE LCH Bellma 3 kl.III217 poäng Falk Inger

1991-05-20 Lindesberg SBK
Bazetts Pluto 0 kl.III124 poäng Eriksson Bernt

1991-05-08 Kind SBK
LP Björkdalens Dinja 1 kl.I178.5 poäng Fröjd Bengt

1991-05-04 Nynäshamn SBK
SE LCH Bellma 2 kl.III230 poäng Thunell Bengt

1991-04-21 Ulricehamn SBK
LP Björkdalens Dinja 3 kl.I129.5 poäng Henningsson Lasse

1991-04-14 Malmö SHU
Västervångs Ruskprick 1 kl.I173 poäng Petersson Bert

1990-11-18 Ulricehamn SBK
LP Björkdalens Dinja 2 kl.I152 poäng Hedberg Rolf G

1990-11-11 Vadstena SBK
Astors Filippa 2 kl.I154 poäng Nilsson Berth

1990-11-10 Tyresö SBK
SE LCH Bellma 2 kl.III231.5 poäng Källström Björn

1990-11-03 Göteborg SKK
Västergårdens Madicken 3 kl.I118.5 poäng Gustavsson Willy

1990-10-21 Boxholm SBK
Astors Filippa 1 kl.I177 poäng Johansson Bernt

1990-10-06 Strängnäs SÖKK/SLKK
SE U(V)CH LP NO U(V)CH INT U(V)CH Söderfjärdens Anton 3 kl.I124.5 poäng Karlsson Lars-Gunnar
Tjuvbergets Grebba 0 kl.I93 poäng Karlsson Lars-Gunnar

1990-09-15 Eskilstuna SÖKK/ELKK
SE U(V)CH LP NO U(V)CH INT U(V)CH Söderfjärdens Anton 1 kl.I170 poäng Hedberg Leif

1990-09-08 Sofiero SKK
Västervångs Ruskprick 3 kl.I136 poäng Karlsson Hardy

1990-09-01 Öland SKK
Presleylands Uno-X-Ett 3 kl.I122 poäng Lindquist Urban

1990-08-25 Södertälje SBK
SE LCH Bellma 3 kl.III211 poäng Falk Inger

1990-08-19 Nynäshamn SBK
SE LCH Bellma 3 kl.III203 poäng Lundberg Thorwald

1990-08-15 Botkyrka SBK
SE LCH Bellma 3 kl.III205.5 poäng Lundberg Thorwald

1990-08-12 Finspång SBK
Västergårdens Madicken 1 kl.I163 poäng Sandberg Olof

1990-08-11 Haninge SBK
SE LCH Bellma 0 kl.III179.5 poäng Malmström Christer

1990-08-05 Timrå SKK
SE VCH SE U(V)CH Örnbergets Jack 0 kl.I57 poäng Gustafsson Stig

1990-08-04 Sthlm Sö SBK
SE LCH Bellma 2 kl.III251.5 poäng Almén Lennart

1990-07-14 Malmö SBK
Västervångs Ruskprick 0 kl.I70 poäng Björkqvist Cronje

1990-06-29 Sydöstra Skåne SBK
Ludde 3 kl.I116.5 poäng Altenmark Sven

1990-06-17 Skanör/Falsterb SBK
LP Framnäsgårdens Do Ludde 3 kl.II134.5 poäng Björkman Claes

1990-06-16 Hedemora/Säter SBK
Hubert 0 kl.I67 poäng Backlund Göran

1990-06-15 Hallsberg SBK
Bazetts Pluto 1 kl.II161 poäng Israelsson Gun
SE U(D)CH SE J(D)CH Campilios Kalla På Flashing's 3 kl.I122.5 poäng Persson Lili Anne

1990-06-10 Vaxholm SBK
SE LCH Bellma 3 kl.III211.5 poäng Elias Jaan

1990-06-10 Borås SBK
LP Björkdalens Dinja 0 kl.I96 poäng Andersson Conny

1990-06-09 Ulricehamn SBK
LP Björkdalens Dinja 1 kl.I164.5 poäng Markert Bernt

1990-06-03 Uppsala SKK
SE LCH Bellma 3 kl.II134 poäng Rogneholt Inger

1990-06-02 Laxå SBK
SE U(D)CH SE J(D)CH Campilios Kalla På Flashing's 3 kl.I134 poäng Lindgren Leif

1990-06-01 Askersund SBK
SE U(D)CH SE J(D)CH Campilios Kalla På Flashing's 3 kl.I122.5 poäng Samuelsson Sven

1990-06-01 Frövi SBK
Bazetts Pluto 2 kl.II156 poäng Gimby Stig

1990-05-27 Ulricehamn SBK
LP Björkdalens Dinja 3 kl.I129 poäng Markert Bernt

1990-05-20 Trelleborg SBK
LP Framnäsgårdens Do Ludde 2 kl.II147 poäng Persson Stig

1990-05-12 Tyresö SBK
SE LCH Bellma 1 kl.II191 poäng Bergquist Allan

1990-05-06 Kind SBK
LP Björkdalens Dinja 3 kl.I131 poäng Jonsson Torbjörn

1990-04-22 Burlöv SBK
LP Framnäsgårdens Do Ludde 1 kl.I174 poäng Prahl Erik

1990-03-18 Borås SBK
LP Björkdalens Dinja 3 kl.I135 poäng Claesson Marianne

1989-11-12 Vadstena SBK
Astors Filippa 2 kl.I153.5 poäng

1989-10-29 Svedala SBK
LP Framnäsgårdens Do Ludde 2 kl.I149 poäng

1989-10-15 Sydöstra Skåne SBK
LP Framnäsgårdens Do Ludde 2 kl.I143 poäng

1989-10-01 Boxholm SBK
Astors Filippa 2 kl.I155 poäng

1989-09-17 Sölvesborg SHU
Lisa 3 kl.I100 poäng

1989-09-16 Alingsås SBK
Uddebackens Skilla 1 kl.II167.5 poäng

1989-09-06 Vällingby SBK
SE LCH Bellma 2 kl.II154 poäng

1989-07-05 Vällingby SBK
SE LCH Bellma 1 kl.II160 poäng

1989-06-30 Sydöstra Skåne SBK
Ludde 3 kl.I133 poäng

1989-06-17 Ulricehamn SBK
LP Björkdalens Dinja 3 kl.I128 poäng

1989-06-14 Haninge SBK 890615
SE LCH Bellma 1 kl.II168 poäng

1989-06-11 Sollefteå SKK INT
SE VCH SE U(V)CH Örnbergets Jack 3 kl.I120 poäng

1989-05-28 Svedala SBK
LP Framnäsgårdens Do Ludde 1 kl.I171 poäng

1989-05-27 Ulricehamn SBK
LP Björkdalens Dinja 3 kl.I138 poäng

1989-05-17 Botkyrka SBK
SE LCH Bellma 3 kl.I134.5 poäng

1989-05-06 Tyresö SBK
SE LCH Bellma 1 kl.I163 poäng

1989-04-09 Nacka SBK
LP Nuits Black Velvet 3 kl.I129.5 poäng

1988-12-04 Malmö SBK
LP Framnäsgårdens Do Ludde 1 kl.I169 poäng

1988-11-12 Sthlm Sö Ågesta SBK
SE LCH Bellma 3 kl.I133 poäng

1988-11-05 Tyresö SBK 881106
SE LCH Bellma 1 kl.I161 poäng

1988-10-30 Svedala SBK
LP Framnäsgårdens Do Ludde 2 kl.I153 poäng

1988-10-23 Nora SBK
Bazetts Pluto 1 kl.I160 poäng

1988-10-16 Oskarshamn SBK
Presleylands Uno-X-Ett 3 kl.I133 poäng

1988-10-15 Trollhättan SBK
Uddebackens Skilla 1 kl.I168.5 poäng

1988-09-08 Nacka SBK
SE LCH Bellma 2 kl.I153 poäng

1988-09-04 Öland SKK
Presleylands Uno-X-Ett 2 kl.I143 poäng

1988-08-24 Södertälje SBK
SE U(V)CH NO U(V)CH Wix Sarastro 3 kl.I116.5 poäng

1988-08-13 Strängnäs SLKK
LP Nuits Black Velvet 1 kl.I165.5 poäng

1988-07-24 Köping SKK
LP Nuits Black Velvet 3 kl.I130 poäng

1988-07-14 Stockholm Sö SBK
LP Nuits Black Velvet 1 kl.I165 poäng
SE U(V)CH NO U(V)CH Wix Sarastro 1 kl.I164 poäng

1988-07-06 Köping SBK
SE U(V)CH NO U(V)CH Wix Sarastro 2 kl.I144.5 poäng

1988-06-25 Dals Långed SKK
Inter Nos Cayo 1 kl.I176 poäng

1988-06-01 Nacka SBK
LP Nuits Black Velvet 3 kl.I136 poäng

1988-05-28 Tullinge STOKK/APOLLOGR
LP Nuits Black Velvet 2 kl.I145 poäng

1988-05-21 Uppsala SKK INT
SE U(V)CH NO U(V)CH Wix Sarastro 3 kl.I122 poäng

1988-05-11 Södertälje SBK
SE U(V)CH NO U(V)CH Wix Sarastro 2 kl.I157 poäng

1988-04-24 Oskarshamn SBK
Presleylands Uno-X-Ett 1 kl.I163 poäng

1987-12-06 Vällingby SBK
SE U(V)CH NO U(V)CH Wix Sarastro 3 kl.I130 poäng

1987-10-31 Tanum SBK
LP Fanny 1 kl.I164.5 poäng

1987-10-18 Oskarshamn SBK
Presleylands Uno-X-Ett 2 kl.I149 poäng

1987-10-18 Bjuv SBK
Sjöormens Dior Filip's 3 kl.I122.5 poäng

1987-10-11 Örebro SBK
Bazetts Alfons 3 kl.I118 poäng
Bazetts Pluto 2 kl.I148 poäng

1987-10-11 Mönsterås SBK
Presleylands Uno-X-Ett 3 kl.I103 poäng

1987-10-11 Munkedal SBK
LP Fanny 1 kl.I168 poäng

1987-09-28 Järfälla SBK
LP Nuits Black Velvet 3 kl.I111 poäng

1987-09-26 Örebro SBK
Bazetts Pluto 2 kl.I149 poäng

1987-09-26 Tullinge STOKK
LP Nuits Black Velvet 1 kl.I168 poäng

1987-09-20 Ljusdal SBK
Rulle 1 kl.I162 poäng

1987-07-18 Öjebyn SKK
LP Nuits Black Velvet 3 kl.I123.5 poäng

1987-07-12 Gimo SBK
LP Nuits Black Velvet 3 kl.I131 poäng

1987-07-11 Rimbo SSPK
LP Nuits Black Velvet 3 kl.I117.5 poäng

1987-06-08 Uddevalla SBK
LP Fanny 3 kl.I126 poäng

1986-10-25 Trollhättan SBK
LP Fanny 3 kl.I122 poäng

1986-10-18 Bengtsfors SBK
LP Fanny 2 kl.I156 poäng

1986-07-06 Visby SKK
Solkustens Tillie 3 kl.I118 poäng

1986-06-07 Trollhättan SBK
LP Fanny 2 kl.I156 poäng

1986-05-31 Laholm SBK
Toots 2 kl.I155 poäng

1986-05-19 Tanum SBK
LP Fanny 1 kl.I167.5 poäng

1986-05-10 Varberg SBK
Toots 3 kl.I132 poäng

1986-04-27 Halmstad SBK
Toots 3 kl.I125 poäng

1985-11-16 Varberg SBK
Toots 1 kl.I162 poäng

1985-10-19 Bengtsfors SBK
LP Fanny 2 kl.I147 poäng

1985-09-08 Gislaved SKK
Solkustens Tillie 3 kl.I111 poäng

1985-07-14 Bergsåker SPEC KL
Öjtas Filippah 3 kl.I106 poäng

1985-06-02 Kristianstad SBK
Gevys Rick 2 kl.I143 poäng

1985-04-08 Bjuv SBK
Björnslunds Mysak 3 kl.I128 poäng

1984-11-11 Nacka SBK
Krusstugans Paulina 3 kl.I125.5 poäng

1984-06-11 Helsingborg SBK
Björnslunds Mysak 3 kl.I137 poäng

1984-05-31 Hasslarp SSRK
Björnslunds Mysak 1 kl.I162 poäng

1983-11-13 Kristianstad SBK
Gevys Rick 3 kl.I125 poäng

1983-06-04 Märsta-Sigtuna SBK
Framnäsgårdens Br Raff 3 kl.I138 poäng

1983-05-22 Laholm SBK/AFBV
Sussi 2 kl.I157 poäng

1982-11-28 Malmö SBK
Keeper's Knatte 1 kl.I168 poäng

1982-11-21 Nacka SBK
Ro Gårds Freja 1 kl.I162 poäng

1982-10-30 Norrköping SBK
Vallhornets Cito 2 kl.I142 poäng

1982-10-10 Herrljunga SBK
Simba 2 kl.I155 poäng

1982-09-12 Norrköping SBK
Vallhornets Cito 2 kl.I152 poäng

1982-08-15 Piteå SBK
Vee-Wee's Fia 3 kl.I117 poäng

1982-07-18 Hudiksvall SBK
Hjertbråtens Frey 3 kl.II126 poäng

1982-06-20 Söderåsen SBK
Tosse 2 kl.I151 poäng

1982-06-13 Trelleborg SBK
Keeper's Knatte 3 kl.I111 poäng

1982-06-06 Malmö SBK
Keeper's Knatte 2 kl.I159 poäng Sommarin Christer

1982-05-23 Ängelholm SBK
Gevys Nitro 2 kl.I150 poäng

1982-05-23 Skanör-Falsterb SBK
Keeper's Knatte 2 kl.I157 poäng

1982-05-22 Landskrona SBK
Keeper's Knatte 1 kl.I171 poäng

1982-05-22 Gävle SVTEK
Hjertbråtens Frey 1 kl.II180 poäng

1982-05-20 Norsborg SKK
Strops Laban 3 kl.I128 poäng

1982-05-20 Höganäs SBK
Gevys Nitro 1 kl.I183 poäng
Keeper's Knatte 1 kl.I169 poäng

1982-05-16 Piteå SBK
Vee-Wee's Fia 2 kl.I147 poäng

1982-05-08 Hult SVTK
Hugo 0 Hp0 poäng
SE J(D)CH Buza 0 Hp0 poäng
SE J(D)CH Viltlyckans Svipp 0 Hp0 poäng

1982-04-25 Lund SBK
Keeper's Knatte 2 kl.I159 poäng

1982-04-18 Gävle SBK
Hjertbråtens Frey 1 kl.II175 poäng

1981-11-28 Södertälje SBK
Minus 0 kl.I26 poäng

1981-11-15 Värmdö SBK
Mariebergs Oan 2 kl.I158 poäng

1981-10-04 Ystad SBK
Gevys Nitro 3 kl.I133 poäng

1981-09-26 Gävle SBK
Hjertbråtens Frey 1 kl.I173 poäng

1981-09-20 Malmö SBK
Gevys Nitro 3 kl.I101 poäng

1981-08-16 Eslöv SBK
Gevys Nitro 1 kl.I170 poäng Ringdahl Kaj

1981-08-09 Sydöstra Skåne SBK
Gevys Nitro 3 kl.I125 poäng Larsson Lars

1981-08-08 Östhammar SPEC KL
Mariebergs Oan 1 kl.I164 poäng

1981-06-21 Simrishamn SBK
Gevys Nitro 2 kl.I148 poäng Altenmark Sven

1981-06-14 Helsingborg SBK
Gevys Nitro 3 kl.I131 poäng Ringdahl Kaj
Tosse 3 kl.I127 poäng Ringdahl Kaj

1981-05-31 Vaxholm SBK
Mariebergs Oan 3 kl.I115 poäng Svarstad Per

1981-05-31 Söderhamn SBK
Hjertbråtens Frey 1 kl.I166 poäng Jansson Georg

1981-05-28 Lomma SBK
Nina 2 kl.I144 poäng Nilsson Leif

1981-05-17 Piteå SBK
Vee-Wee's Fia 3 kl.I104 poäng Höggren Jonas

1981-05-03 Svalöv SBK
Tosse 3 kl.I108 poäng Rylander Lars
Gevys Nitro 2 kl.I151 poäng Rylander Lars

1981-05-03 Hudiksvall SBK
SE U(V)CH Hjertbråtens Mimmi 1 kl.I162 poäng

1981-04-26 Lund SBK
Gevys Nitro 2 kl.I144 poäng Frid Crispin

1981-04-04 Billesholm SBK
Gevys Nitro 3 kl.I137 poäng Vinkvist Lennart

1981-03-08 Trelleborg SBK
Gevys Nitro 3 kl.I129 poäng Weitfeldt Rolf

1980-11-23 Marks SBK
Apikals Amigo 3 kl.I124 poäng Mellqvist Stig

1980-10-26 Danderyd SBK
Mariebergs Oan 3 kl.I118 poäng Sandberg Yngve

1980-10-12 Göteborg SBK
Ali 3 kl.I130 poäng Pettersson Lennart

1980-10-05 Västerås SBK
SE U(V)CH NO UCH LP Ödmårdens Queen of The Blues 3 kl.II135 poäng Lindfors Dick

1980-10-05 Sthlm-Sö SBK
Zandra 3 kl.I113 poäng 0000033795

1980-09-06 Göteborg AFBF/SBK
Apikals Amigo 1 kl.I184 poäng Mellqvist Stig

1980-06-15 Halmstad SBK
Sussi 3 kl.I130 poäng Claus Bo

1980-06-08 Trelleborg SBK
Sjöormens Koora 1 kl.I178 poäng

1980-06-01 Malmö SBK
Lady 3 kl.I121 poäng Olsson Sture

1979-12-02 Malmö SBK
Lady 3 kl.I127 poäng

1979-11-25 Borås SBK
Hedabergs Gruffa 3 kl.I133 poäng Aronsson Per-Olof

1979-10-21 Söderhamn SBK
SE U(V)CH Hjertbråtens Mimmi 2 kl.I153 poäng

1979-10-21 Lomma SBK
Lady 3 kl.I118 poäng Andersson Kurt

1979-10-14 Skanör-Falsterb SBK
Lady 3 kl.I136 poäng Johansson Åke

1979-10-07 Varberg SBK
Sussi 2 kl.I154 poäng Andersson Bengt

1979-10-07 Ronneby SBK
Ryedalens Tinus 3 kl.I104 poäng Klang Egon

1979-08-19 Solna-Sundbyb SBK
SE U(V)CH Ormkärrs Mini 3 kl.II124 poäng Märgel Ragne

1979-07-28 Skokloster SVVK
SE U(V)CH Ormkärrs Mini 3 kl.II109 poäng Thorman Staffan

1979-06-10 Malmö SBK
Lady 3 kl.I117 poäng

1979-06-03 Trelleborg SBK
Sjöormens Koora 2 kl.I153 poäng

1979-06-03 Ronneby SBK
Ryedalens Tinus 3 kl.I130 poäng Johansson Nils

1979-05-26 Märsta-Sigtuna SBK
SE U(V)CH Ormkärrs Mini 2 kl.II148 poäng

1979-05-20 Sthlm/Sö SBK
Dino 3 kl.I129 poäng

1979-04-07 Stockholm SBK
SE U(V)CH Hjertbråtens Mimmi 1 kl.I176 poäng Brännström John

1978-10-28 Södertälje SBK
Floras Bamse 3 kl.I129 poäng Holmer Ulla

1978-10-22 Söderåsen SBK
Atomen 3 kl.I120 poäng Gerkens Bernth

1978-10-07 Bro-Håbo SBK
INT U(V)CH NORD U(V)CH Imos Jeppe 3 kl.II111 poäng Broström Bo

1978-09-10 Västerås SBK
SE U(V)CH NO UCH LP Ödmårdens Queen of The Blues 3 kl.III203 poäng

1978-07-09 Östhammar SBK
SE U(V)CH Hjertbråtens Mimmi 2 kl.I144 poäng

1978-06-11 Sala SBK
SE U(V)CH NO UCH LP Ödmårdens Queen of The Blues 1 kl.II178 poäng Andersson Bror

1978-06-03 Märsta-Sigtuna SBK
INT U(V)CH NORD U(V)CH Imos Jeppe 3 kl.II135 poäng

1978-05-04 Alingsås SBK
Röde Orms Bestla 2 kl.I159 poäng

1977-11-13 Sthlm-Södra SBK
INT U(V)CH NORD U(V)CH Imos Jeppe 3 kl.I110 poäng Sandberg Yngve

1977-10-30 Solna-Sbg SBK
INT U(V)CH NORD U(V)CH Imos Jeppe 1 kl.I181 poäng Jonsson Bertil

1977-10-09 Timrå SBK
Leisy 1 kl.I170 poäng Åsander Lars-Ove

1977-10-02 Strängnäs SBK
SE U(V)CH NO UCH LP Ödmårdens Queen of The Blues 3 kl.II105 poäng Wozny Sten

1977-09-24 Sundsvall SBK 770925
Leisy 1 kl.I162 poäng Thelin Thorsten

1977-09-04 Sthlm-Södra SBK
SE U(V)CH NO UCH LP Ödmårdens Queen of The Blues 1 kl.I172 poäng Sandberg Yngve

1977-07-30 Skokloster SVVK
INT U(V)CH NORD U(V)CH Imos Jeppe 2 kl.I143 poäng Thorman Staffan

1977-06-19 Trelleborg SBK
Polly 3 kl.I136 poäng Mohlin Arne

1977-06-05 Malmö SBK
Lady 3 kl.I123 poäng Olsson Sture

1977-06-04 Vetlanda SBK
Hanse-Bamsing 2 kl.II145 poäng Blomquist Lars

1977-05-29 Sörmlandsdistr SBK
SE U(V)CH NO UCH LP Ödmårdens Queen of The Blues 1 kl.I177 poäng

1976-11-14 Lidingö SBK
SE U(V)CH NO UCH LP Ödmårdens Queen of The Blues 3 kl.I137 poäng Andersson Tommi


Rasdata.nu Sidan uppdaterad 2020-04-03 / Page updated 3 Apr 2020: tax@rasdata.nu
Information från Svenska Kennelklubben 2020-04-01 / Information from the Swedish Kennel Club 1 Apr 2020