Örnbergets Jade | Johansson Lasse |
Marelden's Malvales | Wadström Mikael |
Twin Fields Chira | Österlund Lasse |
SE VCH SE U(V)CH Zelmaas Fanny | Ogebjer Lorentz |
SE VCH Speelas Tax Azzi | Österlund Lasse |
SE VCH LPI LPII RLD N SPH I Peppersaint's Vacuum | Persson Pernilla |
SE VCH SE U(KOV)CH NORD VV-21 DK VV-21 NORD VV-22 Bellomis Vanilla Sky | Larsson Ingalill |
SE VCH SE U(V)CH Heavenly Hunters Loke | Melanoz Carina |
SE VCH C.I.B. SE U(V)CH Sundsdal's Blackswan | Persson Pernilla |
SE VCH C.I.B. SE U(V)CH NO UCH DK U(V)CH Örnbergets Tally-Ho | Olsson Anders |
SE VCH SE U(V)CH FI UCH Bikarol's Likable Bethra | Lamminen Juhani |
SE VCH SE U(V)CH Segerblick Noah | Laurén Maria |
Rönings Vallens Izo | Wall Krister |
SE U(V)CH RLD N Skarvelurvens Sandel | Jönsegård Anita |
Åsabackens Bira | Lind Peter |
SE VCH SE U(GV)CH Glömseruds King Kasmir | Wadström Mikael |
SE VCH SE U(V)CH SE VV-19 Viltgläntan's Bäcky | Burström Ove |
SE VCH SE U(GV)CH SE J(G)CH Soft Color's Aline Af A-Son | Carlsson Margaretha |
SE J(D)CH Kolmilans Isac | Jönsegård Anita |
SE VCH SE U(V)CH Bussahagens Oscar-Wilde | Johansson Pia |
SE VCH SE U(V)CH Lobbengårdens A Neptunus | Carlsson Stellan |
NORD VCH C.I.B. C.I.E. NORD U(V)CH SE V-11 SE V-12 Heatwave Elvira | Larsson Ingalill |
SE VCH SE U(V)CH K'ke Asterias Lilla Gottvis | Carlsson Stellan |
Lisa | Lindgren Laila |
SE VCH SE J(D)CH Allax Elvis | Ståhl Roth Gunborg |
SE U(V)CH Muskabo Nickolina | Lundahl Ken |
SE VCH SE U(V)CH Novastar's Hercules | Kronqvist Anders |
SE VCH SE J(GF)CH C.I.B. SE U(GV)CH NO UCH SE VV-15-17 Oliwhistars Icarhoz Freez to Ice | Andersson Kent |
SE VCH LPI SE U(V)CH Nuits Red Pepper | Kronqvist Anders |
SE VCH Örnbergets Uarda | Nilsson Mi |
LPI LPII FDI RLD N&F&A AGD II Oliwhistars Chaplin's Dark Angel | Hultin Ammie |
Assi | Hansson Hans-Erik |
Kickoy's Edwin | Edner Helene |
SE VCH SE U(DV)CH SE J(D)CH Ellensborg's Norea | Hansson Daniel |
Hallavaras Unni | Russberg Inger |
SE VCH Skeidhaugen's Adelhorst A-Son | Persson Kerstin |
SE VCH SE U(V)CH NO UCH Wow's Allan | Knutsson Lennart |
SE VCH Hägerstedts Vilmer | Ahrenstedt Victoria |
SE VCH SE U(GV)CH Lillsjöskogens Agnes De Bonbon | Nyman Anders |
SE VCH NO VCH SE U(GV)CH Strops E.l Jonna | Eriksson Per-Olof |
SE VCH DK VCH SE U(V)CH Tueholt A-Milla | Dådring Kenneth |
SE VCH SE U(DV)CH Härsmes Proffs | Ståhl Roth Gunborg |
Wärmegårdens Ninni | Oskarsson Reino |
SE VCH Guldrikets Diorit | Fredriksson Mia |
SE VCH DK UCH(S) C.I.B. C.I.E. SE U(V)CH Hound's Mercury | Dådring Kenneth |
SE VCH SE U(V)CH Romanicas Xelence | Axelsson Kia |
SE VCH LPII HTM I RLD N&F&A&M FDI&II SE AGCH & AGD II Friskus Smulan's Garbo | Ahlqvist Anders |
Sun of Omas Garbo | Ström Sonny |
Red Top's Eclipse | Lindh Pär |
Belgian Joy Faxe | Roman Göte | ||
Belgian Joy Filur | Roman Göte | ||
SE J(D)CH Teleborgs Fox | Roman Göte | ||
Belgian Joy Gaio | Roman Göte | ||
Belgian Joy Guzten | Roman Göte | ||
Belgian Joy Ginza | Roman Göte |
SE VCH Tallhyddans Kajsa Kavat | Bengtsson Thomas |
Fia | Ståhl Roth Gunborg |
Skälgarps Lona | Gustafsson Mikael |
SE VCH KBH V-03 SE U(V)CH Ravnsager's Qvikke Quinny | Österlund Lasse | ||
SE VCH SE U(V)CH Ulderik De L'oree Des Heuresclaires | Österlund Lasse |
Västergårdens Philippa | Hansson Hans-Erik | ||
SE VCH SE U(V)CH Västergårdens Indie | Hansson Hans-Erik |
Hallavaras Quill | Andersson Per-Olof |
SE VCH C.I.B. SE U(V)CH FI UCH Y-Stammens Imse-Vimse | Kinn Hans | ||
SE VCH SE U(V)CH Dammlöt's Katja | Kinn Hans | ||
SE U(V)CH Y-Stammens Full Julle | Kinn Hans |
SE VCH SE U(V)CH FI UCH INT U(V)CH Y-Stammens Alter Ego | Pettersson Bengt |
SE J(D)CH Eddy | Andersson Anna-Carin |
SE VCH SE V-94 DK U(V)CH INT U(V)CH NORD U(V)CH Y-Stammens Chopper Coin | Larsson Ingalill |
Hjelmskogens Fixa | Leo Jan-Egon |
SE U(D)CH Askmaden's Uffe | Larsen Bibbi |
SE VCH NORD JV-03 SE U(KOV)CH Snickarn's Sissela | Pettersson Elisabeth |
Häggatorps Smulan | Gustafsson Mikael |
Nordmarkens Hunter's Athena | Oskarsson Elisabeth |
Bestdrivers at Your Service | Larsson Ingalill |
SE VCH SE U(V)CH Måsebo Grizzly | Jadepalm Per-Arne |
SE U(D)CH NO J(D)CH SE J(D)CH Brassa | Jadepalm Per-Arne | ||
SE U(V)CH Sågarebyns Hedda | Jadepalm Per-Arne |
SE VCH Bellomis Qaramell | Karlsson Göte |
SE VCH SE U(V)CH Örnbergets Zimba | Claesson Marianne |
Kolmurens Gittan | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Halvarsson Sune | |
FI J(DG)CH SE J(DG)CH Snapphanebackens Cercis | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Halvarsson Sune | |
SE VCH SE J(D)CH Atlas | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Halvarsson Sune |
SE VCH SE U(DV)CH SE J(D)CH Bissebo Penny | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Andersson Owe | |
Conitas Isa | Avbryter | Andersson Owe | |
SE VCH SE U(V)CH Stallyktans Nisse | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Andersson Owe | |
SE VCH Kjaerragården's Gb Sanna | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Andersson Owe | |
Max | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Andersson Owe | |
SE VCH SE U(V)CH Götaälvdalens Godwin | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Andersson Owe | |
SE VCH SE U(V)CH NO U(V)CH INT U(V)CH Klockarbol's Fatal Charm | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Andersson Owe | |
SE VCH SE U(V)CH INT UCH NO U(V)CH Angelhaken Nessel | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Andersson Owe |
Bothnia's Urs Lu'cifer Rödlöga | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Tapper Ingrid |
Arm's Dizzi | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Klaar Karlerik |
Zekiwa Next of Kin | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Wounder Monika |
SE VCH Knallåsen's Ärgos | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Klaar Karlerik |
Stigfinnarens Dante | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Lindqvist Göran |
LPI Trålens Åsgårdr | Godkänd skott Genomförd MH-beskrivning | Borg Eva |