SE VCH SE U(KOV)CH RLD N&F NW 1 Yxtanejdens Sarek | Avancerad klass | 0 poäng | Larsson Maria |
SE VCH SE U(KOV)CH RLD N&F NW 1 Yxtanejdens Sarek | Avancerad klass | 0 poäng | Larsson Maria |
SE U(V)CH FI UCH RLD N SE JV-22 C.I.B.-J Heatwave Remember My Name | Nybörjarklass | 90 poäng | Angleby Sofia |
SE U(V)CH FI UCH RLD N SE JV-22 C.I.B.-J Heatwave Remember My Name | Nybörjarklass | 81 poäng | Aasen Linn |
SE&NO VCH SE U(V)CH RLD N&F NW 1&2 Bellomis Uno-X | Avancerad klass | 69 poäng | Svelander Lena |
SE&NO VCH SE U(V)CH RLD N&F NW 1&2 Bellomis Uno-X | Avancerad klass | 56 poäng | Svelander Lena |
SE VCH NORD U(V)CH RLD N Spårdax Circle of Life | Nybörjarklass | 72 poäng | Lindmark Jenny |
SE U(V)CH Snödalen's Lilla Alfons | Nybörjarklass | 42 poäng | Lindmark Jenny |
RLD N Snödalen's Lilla Atlas | Nybörjarklass | 0 poäng | Lindmark Jenny |
SE VCH NORD U(V)CH RLD N Spårdax Circle of Life | Nybörjarklass | 83 poäng | Norström Elin |
SE U(V)CH Snödalen's Lilla Alfons | Nybörjarklass | 0 poäng | Norström Elin |
SE VCH SE U(KOV)CH RLD N&F NW 1 Yxtanejdens Sarek | Avancerad klass | 77 poäng | Wessberg Ida |
SE VCH SE U(KOV)CH RLD N&F NW 1 Yxtanejdens Sarek | Avancerad klass | 0 poäng | Wessberg Ida |
RLD N Maincrew Birthday Suit | Fortsättningsklass | 74 poäng | Frejås Annelie |
RLD N Maincrew Birthday Suit | Fortsättningsklass | 71 poäng | Lange Carolin |
RLD N Maincrew Birthday Suit | Fortsättningsklass | 80 poäng | Sundström Mikael |
RLD N Maincrew Birthday Suit | Fortsättningsklass | 78 poäng | Hernander Louise |
SE VCH SE U(V)CH RLD N Manaca's Blush Rambler | Nybörjarklass | 95 poäng | Åhs Margareta |
SE VCH SE U(V)CH RLD N Manaca's Blush Rambler | Nybörjarklass | 90 poäng | Angleby Sofia |
SE U(V)CH FI UCH RLD N SE JV-22 C.I.B.-J Heatwave Remember My Name | Nybörjarklass | 98 poäng | Skoog Maria |
RLD N Skrockkullens Ozzie | Fortsättningsklass | 85 poäng | Wendel Kristin |
RLD N Skrockkullens Ozzie | Fortsättningsklass | 79 poäng | Mattsson Lena |
SE VCH SE U(KOV)CH RLD N&F NW 1 Yxtanejdens Sarek | Avancerad klass | 0 poäng | Kruse Marianne |
SE VCH SE U(KOV)CH RLD N&F NW 1 Yxtanejdens Sarek | Avancerad klass | 0 poäng | Kruse Marianne |
SE VCH SE U(KOV)CH RLD N&F NW 1 Yxtanejdens Sarek | Avancerad klass | 0 poäng | Kruse Marianne |
RLD N Geltman's Machinac Grand | Fortsättningsklass | 66 poäng | Åhs Margareta |
RLD N Geltman's Machinac Grand | Fortsättningsklass | 0 poäng | Lange Carolin |
RLD N RLD F RLD A Lilla Farsbo's Gonna Keep Ture | Mästarklass | 65 poäng | Wendel Kristin |
RLD N RLD F RLD A Lilla Farsbo's Gonna Keep Ture | Mästarklass | 44 poäng | Sävner Pia |
SE VCH SE U(KOV)CH RLD N&F NW 1 Yxtanejdens Sarek | Avancerad klass | 97 poäng | Kruse Marianne |
SE VCH SE U(KOV)CH RLD N&F NW 1 Yxtanejdens Sarek | Avancerad klass | 56 poäng | Kruse Marianne |
SE&NO VCH SE U(V)CH RLD N&F NW 1&2 Bellomis Uno-X | Fortsättningsklass | 89 poäng | Saarisilta Satu |
SE&NO VCH SE U(V)CH RLD N&F NW 1&2 Bellomis Uno-X | Fortsättningsklass | 86 poäng | Sundström Mikael |
SE&NO VCH SE U(V)CH RLD N&F NW 1&2 Bellomis Uno-X | Fortsättningsklass | 88 poäng | Palm Åsa |
SE&NO VCH SE U(V)CH RLD N&F NW 1&2 Bellomis Uno-X | Fortsättningsklass | 86 poäng | Palm Åsa |
SE VCH SE U(KOV)CH RLD N&F NW 1 Yxtanejdens Sarek | Avancerad klass | 86 poäng | Strandli Chatrine |
SE VCH SE U(KOV)CH RLD N&F NW 1 Yxtanejdens Sarek | Avancerad klass | 21 poäng | Strandli Chatrine |
SE U(V)CH Snödalen's Lilla Alfons | Nybörjarklass | 74 poäng | Vestin Eriksson Vict |
SE U(V)CH Snödalen's Lilla Alfons | Nybörjarklass | 61 poäng | Vestin Eriksson Vict |
SE U(V)CH Snödalen's Lilla Alfons | Nybörjarklass | 57 poäng | Vestin Eriksson Vict |
RLD N Snödalen's Lilla Atlas | Nybörjarklass | 0 poäng | Vestin Eriksson Vict |
RLD N Snödalen's Lilla Atlas | Nybörjarklass | 0 poäng | Vestin Eriksson Vict |
SE VCH Örnbergets Judy | Nybörjarklass | 56 poäng | Elegård Liss-Britt |
SE VCH SE U(V)CH RLD N Manaca's Blush Rambler | Nybörjarklass | 84 poäng | Aasen Linn |
SE VCH SE U(V)CH RLD N RLD F RLD A Friends Always Sweetest Honey | Mästarklass | 70 poäng | Sundström Mikael |
SE VCH SE U(V)CH RLD N RLD F RLD A Friends Always Sweetest Honey | Mästarklass | 46 poäng | Åhs Margareta |
RLD N Maincrew Birthday Suit | Nybörjarklass | 90 poäng | Viklund Elin |
RLD N Maincrew Birthday Suit | Nybörjarklass | 79 poäng | Lönngren Susanna |
SE VCH SE U(V)CH RLD N RLD F RLD A Friends Always Sweetest Honey | Mästarklass | 91 poäng | Gerdlind Lise Lott |
SE VCH SE U(V)CH RLD N RLD F RLD A Friends Always Sweetest Honey | Mästarklass | 74 poäng | Lönngren Susanna |
RLD N Maincrew Birthday Suit | Nybörjarklass | 94 poäng | Hansson Debbie |
RLD N Maincrew Birthday Suit | Nybörjarklass | 84 poäng | Huuki Diana |
RLD N Maincrew Birthday Suit | Nybörjarklass | 75 poäng | Sundström Mikael |
SE&NO VCH SE U(V)CH RLD N&F NW 1&2 Bellomis Uno-X | Fortsättningsklass | 89 poäng | Saarisilta Satu |
RLD N Geltman's Machinac Grand | Fortsättningsklass | 84 poäng | Elegård Liss-Britt |
SE&NO VCH SE U(V)CH RLD N&F NW 1&2 Bellomis Uno-X | Fortsättningsklass | 61 poäng | Larsson Maria |
RLD N Lilla Farsbo's Heartbeat Song | Fortsättningsklass | 0 poäng | Larsson Maria |
RLD N Lilla Farsbo's Heartbeat Song | Fortsättningsklass | 0 poäng | Kärfstedt Mari |
RLD N Lilla Farsbo's Heartbeat Song | Fortsättningsklass | 78 poäng | Kärfstedt Mari |
RLD N Lilla Farsbo's Heartbeat Song | Fortsättningsklass | 39 poäng | Palm Åsa |
RLD N Lilla Farsbo's Heartbeat Song | Fortsättningsklass | 0 poäng | Palm Åsa |
RLD N Westerner Aston Martin | Nybörjarklass | 71 poäng | Viklund Elin |
RLD N Westerner Aston Martin | Nybörjarklass | 52 poäng | Viklund Elin |
SE VCH SE U(V)CH RLD N RLD F RLD A Friends Always Sweetest Honey | Mästarklass | 88 poäng | Svärd Caroline |
SE VCH SE U(V)CH RLD N RLD F RLD A Friends Always Sweetest Honey | Mästarklass | 79 poäng | Lönngren Susanna |
SE VCH SE U(V)CH RLD N RLD F RLD A Friends Always Sweetest Honey | Mästarklass | 75 poäng | Hansson Debbie |
SE VCH SE U(V)CH RLD N RLD F RLD A Friends Always Sweetest Honey | Mästarklass | 60 poäng | Ihrefjord Sanna |
SE VCH SE U(V)CH RLD N RLD F RLD A Friends Always Sweetest Honey | Mästarklass | 0 poäng | Kruse Marianne |
RLD N Westerner Aston Martin | Nybörjarklass | 22 poäng | Aasen Linn |
RLD N Westerner Aston Martin | Nybörjarklass | 0 poäng | Ihrefjord Sanna |
RLD N Maincrew Birthday Suit | Nybörjarklass | 100 poäng | Elegård Liss-Britt |
RLD N Geltman's Machinac Grand | Nybörjarklass | 86 poäng | Elegård Liss-Britt |
RLD N Geltman's Machinac Grand | Nybörjarklass | 85 poäng | Kättström Maria |
RLD N Maincrew Birthday Suit | Nybörjarklass | 69 poäng | Kättström Maria |
RLD N RLD F RLD A Lilla Farsbo's Gonna Keep Ture | Mästarklass | 75 poäng | Braathen Johansson H |
RLD N RLD F RLD A Lilla Farsbo's Gonna Keep Ture | Mästarklass | 0 poäng | Braathen Johansson H |
RLD N RLD F RLD A Lilla Farsbo's Gonna Keep Ture | Mästarklass | 0 poäng | Friis Hansen Eva |
RLD N RLD F RLD A Lilla Farsbo's Gonna Keep Ture | Mästarklass | 0 poäng | Sävner Pia |
RLD N Snödalen's Lilla Atlas | Nybörjarklass | 77 poäng | Norström Elin |
RLD N Snödalen's Lilla Atlas | Nybörjarklass | 0 poäng | Norström Elin |
SE&NO VCH SE U(V)CH RLD N&F NW 1&2 Bellomis Uno-X | Fortsättningsklass | 78 poäng | Sundström Mikael |
SE&NO VCH SE U(V)CH RLD N&F NW 1&2 Bellomis Uno-X | Fortsättningsklass | 53 poäng | Sundström Mikael |
RLD N Snödalen's Lilla Atlas | Nybörjarklass | 82 poäng | Lindmark Jenny |
RLD N Snödalen's Lilla Atlas | Nybörjarklass | 76 poäng | Lindmark Jenny |
RLD N Skrockkullens Ozzie | Nybörjarklass | 86 poäng | Lange Carolin |
RLD N Skrockkullens Ozzie | Nybörjarklass | 71 poäng | Lange Carolin |
SE&NO VCH SE U(V)CH RLD N&F NW 1&2 Bellomis Uno-X | Fortsättningsklass | 70 poäng | Sundström Mikael |
SE&NO VCH SE U(V)CH RLD N&F NW 1&2 Bellomis Uno-X | Fortsättningsklass | 74 poäng | Carlberg Lotta |
RLD N Lilla Farsbo's Heartbeat Song | Fortsättningsklass | 0 poäng | Saarisilta Satu |
RLD N Lilla Farsbo's Heartbeat Song | Fortsättningsklass | 0 poäng | Carlberg Lotta |
RLD N Westerner Aston Martin | Nybörjarklass | 82 poäng | Sundström Mikael |
RLD N Westerner Aston Martin | Nybörjarklass | 62 poäng | Sundström Mikael |
RLD N Geltman's Machinac Grand | Nybörjarklass | 90 poäng | Hag Carola |
RLD N Geltman's Machinac Grand | Nybörjarklass | 75 poäng | Strömberg Katarina |
RLD N Lilla Farsbo's Heartbeat Song | Fortsättningsklass | 0 poäng | Hernander Louise |
RLD N Lilla Farsbo's Heartbeat Song | Fortsättningsklass | 0 poäng | Hernander Louise |
RLD N Lilla Farsbo's Heartbeat Song | Fortsättningsklass | 54 poäng | Elegård Liss-Britt |
RLD N Lilla Farsbo's Heartbeat Song | Fortsättningsklass | 0 poäng | Åhs Margareta |
RLD N RLD F RLD A Trochilidae King's Cross Furrytale | Mästarklass | 64 poäng | Hernander Louise |
RLD N RLD F RLD A Trochilidae King's Cross Furrytale | Mästarklass | 0 poäng | Svensson Maria |
RLD N RLD F RLD A Lilla Farsbo's Gonna Keep Ture | Mästarklass | 91 poäng | Wendel Kristin |
RLD N RLD F RLD A Lilla Farsbo's Gonna Keep Ture | Mästarklass | 0 poäng | Johansson Karin |
SE VCH SE U(V)CH RLD N RLD F RLD A Friends Always Sweetest Honey | Mästarklass | 79 poäng | Lönngren Susanna |
SE VCH SE U(V)CH RLD N RLD F RLD A Friends Always Sweetest Honey | Mästarklass | 0 poäng | Lange Carolin |
RLD N RLD F RLD A Trochilidae King's Cross Furrytale | Mästarklass | 57 poäng | Saarisilta Satu |
RLD N RLD F RLD A Trochilidae King's Cross Furrytale | Mästarklass | 0 poäng | Svelander Lena |
RLD N RLD F RLD A Trochilidae King's Cross Furrytale | Mästarklass | 46 poäng | Mokko Marketta |
RLD N RLD F RLD A Trochilidae King's Cross Furrytale | Mästarklass | 41 poäng | Lange Carolin |
RLD N RLD F RLD A Trochilidae King's Cross Furrytale | Mästarklass | 0 poäng | Frejås Annelie |
RLD N RLD F RLD A Trochilidae King's Cross Furrytale | Mästarklass | 41 poäng | Frejås Annelie |
RLD N RLD F RLD A Trochilidae King's Cross Furrytale | Mästarklass | 41 poäng | Skoog Maria |
RLD N Snödalen's Lilla Atlas | Nybörjarklass | 55 poäng | Lindmark Jenny |
RLD N Snödalen's Lilla Atlas | Nybörjarklass | 0 poäng | Lindmark Jenny |
RLD N RLD F RLD A Trochilidae King's Cross Furrytale | Mästarklass | 67 poäng | Sundström Mikael |
RLD N RLD F RLD A Trochilidae King's Cross Furrytale | Mästarklass | 40 poäng | Svensson Maria |
SE VCH SE U(KOV)CH RLD N&F NW 1 Yxtanejdens Sarek | Fortsättningsklass | 96 poäng | Himmel Jana |
SE VCH SE U(KOV)CH RLD N&F NW 1 Yxtanejdens Sarek | Fortsättningsklass | 83 poäng | Kruse Marianne |
SE VCH Bikarol's Original Asturia | Nybörjarklass | 0 poäng | Himmel Jana |
RLD N RLD F RLD A Trochilidae King's Cross Furrytale | Mästarklass | 66 poäng | Svensson Maria |
RLD N RLD F RLD A Trochilidae King's Cross Furrytale | Mästarklass | 32 poäng | Sundström Mikael |
SE VCH SE U(KOV)CH RLD N&F NW 1 Yxtanejdens Sarek | Fortsättningsklass | 88 poäng | Ihrefjord Sanna |
SE VCH SE U(KOV)CH RLD N&F NW 1 Yxtanejdens Sarek | Fortsättningsklass | 74 poäng | Ihrefjord Sanna |
RLD N RLD F RLD A Trochilidae King's Cross Furrytale | Mästarklass | 73 poäng | Saarisilta Satu |
RLD N RLD F RLD A Trochilidae King's Cross Furrytale | Mästarklass | 48 poäng | Lange Carolin |
RLD N RLD F RLD A Trochilidae King's Cross Furrytale | Mästarklass | 38 poäng | Huuki Diana |
SE VCH SE U(V)CH RLD N RLD F Sabaku Inus Ninni | Avancerad klass | 75 poäng | Strömberg Katarina |
SE VCH SE U(V)CH RLD N RLD F Sabaku Inus Ninni | Avancerad klass | 0 poäng | Saarisilta Satu |
SE VCH SE U(V)CH RLD N RLD F Sabaku Inus Ninni | Avancerad klass | 0 poäng | Sundström Mikael |
SE VCH SE U(KOV)CH RLD N&F NW 1 Yxtanejdens Sarek | Fortsättningsklass | 85 poäng | Kruse Marianne |
SE VCH SE U(KOV)CH RLD N&F NW 1 Yxtanejdens Sarek | Fortsättningsklass | 64 poäng | Kruse Marianne |