2015-05-16 |
D agility klass I Medium - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge |
2015-05-16 |
8 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge |
2015-07-22 |
D hoppklass I Medium - SBK Borlänge, Andkvist Magnus |
2015-07-22 |
D hoppklass I Medium - SBK Borlänge, Lundström Anna |
2015-07-23 |
19 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Ludvika, Karlsson Tina |
2015-08-29 |
D hoppklass I Medium - SHU Malung, Ekström Per-Inge |
2016-07-30 |
D hoppklass I Medium - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell |
2016-07-31 |
8 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Dala Floda, Olsen Leif |
2016-08-20 |
23 agility klass I Medium Noll fel - SBK Frövi, Olsen Leif |
2016-08-20 |
17 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Frövi, Tångring Malin |
2016-08-28 |
D agility klass I Medium - SBK Ludvika, Sundqvist Hans |
2016-08-28 |
D hoppklass I Medium - SBK Ludvika, Sundqvist Hans |
2016-11-13 |
D hoppklass I Medium - SBK Mora, Fernström Marianne |
2016-11-13 |
9 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Mora, Sassner Lars |
2017-04-09 |
6 hoppklass I Large Noll fel - SBK Mora, Ekström Per-Inge |
2017-05-06 |
D agility klass I Large - SBK Torsby, Karlsson Tina |
2017-05-06 |
D hoppklass I Large - SBK Torsby, Sassner Lars |
2017-05-07 |
D agility klass I Large - SBK Sunne, Uhlan Renée |
2017-05-07 |
2 hoppklass I Large Noll fel - SBK Sunne, Karlsson Tina |
2017-06-10 |
D agility klass I Large - SBK Örebro, Karlsson Tina |
2017-06-10 |
8 hoppklass I Large Noll fel - SBK Örebro, Brundin Camilla |
2017-08-19 |
D agility klass I Large - SBK Örebro, Ahlin Yvonne |
2017-08-19 |
D hoppklass I Large - SBK Örebro, Ahlin Yvonne |
2017-08-20 |
D agility klass I Large - SBK Örebro, Ahlin Yvonne |
2017-08-20 |
6 hoppklass I Large Noll fel - SBK Örebro, Ahlin Yvonne |
2018-03-04 |
11 hoppklass I Large Noll fel - SKK Fagersta, Fernström Marianne |
2018-03-04 |
3 hoppklass I Large Noll fel - SKK Fagersta, Fernström Marianne |
2018-04-22 |
D agility klass I Large - SBK Mockfjärd, Thorén Martin |
2018-04-22 |
D agility klass I Large - SBK Mockfjärd, Thorén Martin |
2018-04-22 |
11 hoppklass I Large Noll fel - SBK Mockfjärd, Jansson Maria |
2018-04-22 |
7 hoppklass I Large Noll fel - SBK Mockfjärd, Ahlin Yvonne |
2018-05-05 |
D agility klass I Large - SBK Torsby, Wrede Åsa |
2018-05-05 |
D hoppklass I Large - SBK Torsby, Wrede Åsa |
2018-05-06 |
3 agility klass I Large Noll fel - SBK Sunne, Wrede Åsa |
2018-05-06 |
D hoppklass I Large - SBK Sunne, Broberg Emma |
2018-05-12 |
2 agility klass I Large Noll fel - SBK Härnösand, Brickman Carina |
2018-05-12 |
D agility klass I Large - SBK Härnösand, Bergqvist Anders |
2018-05-13 |
7 hoppklass I Large Noll fel - SBK Härnösand, Brickman Carina |
2018-05-13 |
D hoppklass I Large - SBK Härnösand, Thorén Martin |
2018-06-02 |
D agility klass I Large - SHU Malungsfors, Lundin Ewa |
2018-06-02 |
3 agility klass I Large Noll fel - SHU Malungsfors, Lundin Ewa |
2018-06-02 |
7 hoppklass I Large Noll fel - SHU Malungsfors, Lundin Ewa |
2018-06-02 |
D hoppklass I Large - SHU Malungsfors, Lundin Ewa |
2018-07-14 |
10 agility klass I Large Noll fel - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2018-07-14 |
4 agility klass I Large Noll fel - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2018-07-14 |
D hoppklass I Large - SBK Mora, Jansson Michaela |
2018-07-14 |
5 hoppklass I Large Noll fel - SBK Mora, Jansson Michaela |
2018-07-18 |
9 agility klass I Large Noll fel - SBK Kungälv, Tuomisto Catharina |
2018-07-18 |
12 hoppklass I Large Noll fel - SBK Kungälv, Gustavsson Mats |
2018-07-19 |
4 agility klass I Large Noll fel - SBK Kungälv, Tangfelt Pär |
2018-07-19 |
D hoppklass I Large - SBK Kungälv, Tuomisto Catharina |
2018-07-21 |
2 agility klass I Large Noll fel - SBK Kungälv, Tuomisto Catharina |
2018-07-21 |
11 hoppklass I Large Noll fel - SBK Kungälv, Myrefelt Kristina |
2018-07-22 |
D agility klass I Large - SBK Kungälv, Gustavsson Mats |
2018-07-22 |
13 hoppklass I Large Noll fel - SBK Kungälv, Gustavsson Mats |
2018-07-28 |
8 agility klass I Large Noll fel - SBK Dala Floda, Ahlin Yvonne |
2018-07-28 |
10 hoppklass I Large Noll fel - SBK Dala Floda, Ahlin Yvonne |
2018-07-29 |
2 agility klass I Large Noll fel - SBK Dala Floda, Ahlin Yvonne |
2018-07-29 |
D hoppklass I Large - SBK Dala Floda, Ahlin Yvonne |
2018-08-19 |
D agility klass I Large - SBK Fellingsbro, Uhlan Renée |
2018-08-19 |
D hoppklass I Large - SBK Fellingsbro, Lindskog Malin |
2018-08-19 |
12 hoppklass I Large Noll fel - SBK Fellingsbro, Lindskog Malin |
2018-08-26 |
D agility klass I Large - SBK Borlänge, Brickman Carina |
2018-08-26 |
D hoppklass I Large - SBK Borlänge, Brickman Carina |
2018-08-26 |
2 hoppklass I Large Noll fel - SBK Borlänge, Brickman Carina |
2018-08-29 |
2 agility klass I Large Noll fel - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge |
2018-08-29 |
1 agility klass I Large Noll fel - SBK Dala Floda, Ekström Per-Inge |
2018-09-08 |
D agility klass I Large - SBK Timrå, Mähler Johan |
2018-09-08 |
3 hoppklass I Large Noll fel - SBK Timrå, Hermansson Annelie |
2018-09-09 |
4 agility klass I Large Noll fel - SBK Timrå, Mähler Johan |
2018-09-09 |
3 hoppklass I Large Noll fel - SBK Timrå, Thorén Martin |
2018-09-12 |
1 hoppklass I Large Noll fel - SBK Dala Floda, Brickman Carina |
2018-09-12 |
D hoppklass I Large - SBK Dala Floda, Brickman Carina |
2018-09-22 |
D agility klass I Large - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2018-09-22 |
D agility klass I Large - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2018-09-23 |
1 hoppklass I Large Noll fel - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2018-09-23 |
7 hoppklass I Large Noll fel - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2018-10-06 |
D agility klass II Large - SKK Norberg, Sundqvist Hans |
2018-10-06 |
D agility klass II Large - SKK Norberg, Sundqvist Hans |
2018-11-18 |
D agility klass II Large - SBK Mockfjärd, Ekström Per-Inge |
2018-11-18 |
D agility klass II Large - SBK Mockfjärd, Ekström Per-Inge |
2018-11-18 |
D hoppklass II Large - SBK Mockfjärd, Ekström Per-Inge |
2018-11-18 |
5 hoppklass II Large Noll fel - SBK Mockfjärd, Ekström Per-Inge |
2019-03-24 |
D hoppklass II Large - SAGIK Söråker, Mähler Johan |
2019-03-24 |
1 hoppklass II Large Noll fel - SAGIK Söråker, Mähler Johan |
2019-03-24 |
3 hoppklass II Large Noll fel - SAGIK Söråker, Mähler Johan |
2019-03-30 |
D agility klass II Large - SAGIK Vårgårda, Tangfelt Joakim |
2019-03-30 |
6 hoppklass II Large Noll fel - SAGIK Vårgårda, Lundh Viktoria |
2019-03-31 |
D agility klass II Large - SAGIK Vårgårda, Uhlan Renée |
2019-03-31 |
6 hoppklass II Large Noll fel - SAGIK Vårgårda, Uhlan Renée |
2019-05-15 |
D agility klass II Large - SBK Falun, Sundqvist Hans |
2019-05-15 |
5 agility klass II Large Noll fel - SBK Falun, Sundqvist Hans |
2019-05-15 |
D agility klass II Large - SBK Falun, Sundqvist Hans |
2019-06-02 |
6 agility klass II Large Noll fel - SBK Örebro, Gott Fanny |
2019-06-02 |
D hoppklass II Large - SBK Örebro, Uhlan Renée |
2019-06-06 |
1 agility klass II Large Noll fel - SBK Torsby, Lundin Ewa |
2019-06-06 |
D hoppklass II Large - SBK Torsby, Lundin Ewa |
2019-07-07 |
D agility klass II Large - SBK Mora, Pettersson Kjell |
2019-07-07 |
D agility klass II Large - SBK Mora, Pettersson Kjell |
2019-07-07 |
D hoppklass II Large - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2019-07-07 |
13 hoppklass II Large Noll fel - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2019-07-08 |
8 hoppklass II Large Noll fel - SKK Fagersta, Ekström Per-Inge |
2019-07-08 |
8 hoppklass II Large Noll fel - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2019-07-08 |
D hoppklass II Large - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2019-07-09 |
D agility klass II Large - SKK Fagersta, Fernström Marianne |
2019-07-09 |
D agility klass II Large - SKK Fagersta, Andersson Fredrik |
2019-07-27 |
D agility klass II Large - SBK Dala Floda, Fernström Marianne |
2019-07-27 |
2 hoppklass II Large Noll fel - SBK Dala Floda, Mähler Johan |
2019-07-28 |
8 agility klass II Large Noll fel - SBK Dala Floda, Fernström Marianne |
2019-07-28 |
D hoppklass II Large - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell |
2019-08-31 |
D agility klass II Large - SBK Tidaholm, Karlsson Tina |
2019-08-31 |
D hoppklass II Large - SBK Tidaholm, Gott Fanny |
2019-09-01 |
7 agility klass II Large Noll fel - SBK Tidaholm, Thenert Jörg |
2019-09-01 |
5 hoppklass II Large Noll fel - SBK Tidaholm, Karlsson Tina |
2019-09-03 |
1 agility klass II Large Noll fel - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2019-09-03 |
D agility klass II Large - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2019-09-04 |
1 hoppklass II Large Noll fel - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2019-09-04 |
2 hoppklass II Large Noll fel - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2019-09-08 |
1 agility klass II Large Noll fel - SBK Borlänge, Tangfelt Pär |
2019-09-08 |
1 agility klass II Large Noll fel - SBK Borlänge, Tangfelt Pär |
2019-09-08 |
1 hoppklass II Large Noll fel - SBK Borlänge, Tangfelt Pär |
2019-10-26 |
11 agility klass III Large Noll fel - SAGIK Söråker, Sjölander Amanda |
2019-10-26 |
5 agility klass III Large Noll fel - SAGIK Söråker, Sjölander Amanda |
2019-10-26 |
7 agility klass III Large Noll fel - SAGIK Söråker, Sjölander Amanda |
2019-10-27 |
D hoppklass III Large - SAGIK Söråker, Sjölander Amanda |
2019-10-27 |
D hoppklass III Large - SAGIK Söråker, Sjölander Amanda |
2019-10-27 |
6 hoppklass III Large Noll fel - SAGIK Söråker, Sjölander Amanda |
2020-02-22 |
D agility klass III Large - SAGIK Söråker, Vertanen Timo |
2020-02-22 |
D agility klass III Large - SAGIK Söråker, Vertanen Timo |
2020-02-22 |
D agility klass III Large - SAGIK Söråker, Vertanen Timo |
2020-02-23 |
D hoppklass III Large - SAGIK Söråker, Vertanen Timo |
2020-02-23 |
D hoppklass III Large - SAGIK Söråker, Vertanen Timo |
2020-02-23 |
D hoppklass III Large - SAGIK Söråker, Vertanen Timo |
2021-08-01 |
D agility klass III Large - SBK Dala Floda, Olsen Leif |
2021-08-01 |
13 agility klass III Large Noll fel - SBK Dala Floda, Olsen Leif |
2021-08-01 |
D hoppklass III Large - SBK Dala Floda, Pettersson Kjell |
2021-08-01 |
D hoppklass III Large - SBK Dala Floda, Dyrsmeds Lena |
2021-09-04 |
D agility klass III Large - SBK Tidaholm, Karlsson Tina |
2021-09-04 |
4 hoppklass III Large Noll fel - SBK Tidaholm, Olsen Leif |
2021-09-04 |
3 hoppklass III Large Noll fel - SBK Tidaholm, Thorén Martin |