2017-03-25 |
D agility klass I Medium - SBK Ulricehamn, Karlsson Johanna |
2017-03-25 |
D hoppklass I Medium - SBK Ulricehamn, Karlsson Johanna |
2017-03-25 |
16 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Karlsson Johanna |
2017-05-06 |
D agility klass I Medium - SBK Falköping, Bergqvist Anders |
2017-05-06 |
D agility klass I Medium - SBK Falköping, Alden Magne |
2017-05-06 |
D hoppklass I Medium - SBK Falköping, Lundin Ewa |
2017-07-22 |
D agility klass I Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2017-07-22 |
D hoppklass I Medium - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2017-07-23 |
D agility klass I Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2017-07-23 |
5 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2017-11-11 |
12 agility klass I Medium Noll fel - SBK Jönköping, Karlsson Tina |
2017-11-11 |
11 agility klass I Medium Noll fel - SBK Jönköping, Hagström Jakobsson T |
2017-11-11 |
16 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Jönköping, Hagström Jakobsson T |
2018-02-03 |
D agility klass I Medium - SBK Ulricehamn, Roxenwell Lejonellee |
2018-02-03 |
9 agility klass I Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Roxenwell Lejonellee |
2018-02-03 |
D agility klass I Medium - SBK Ulricehamn, Fernström Marianne |
2018-03-25 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Lindskog Malin |
2018-03-25 |
15 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Lindskog Malin |
2018-03-25 |
11 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Lindskog Malin |
2018-05-10 |
17 agility klass I Medium Noll fel - SBK Götene, Hagström Jakobsson T |
2018-05-10 |
D hoppklass I Medium - SBK Götene, Hagström Jakobsson T |
2018-05-16 |
4 agility klass I Medium Noll fel - SBK Tidaholm, Uhlan Renée |
2018-05-16 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Tidaholm, Uhlan Renée |
2018-05-19 |
20 agility klass I Medium Noll fel - SBK Halmstad, Tangfelt Joakim |
2018-05-19 |
D hoppklass I Medium - SBK Halmstad, Bergh Ola |
2018-05-19 |
D hoppklass I Medium - SBK Halmstad, Bergh Ola |
2018-07-21 |
D agility klass I Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2018-07-21 |
D hoppklass I Medium - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2018-07-22 |
2 agility klass I Medium Noll fel - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2018-07-22 |
8 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2018-07-28 |
5 agility klass I Medium Noll fel - SBK Arvika, Jonasson Fredrika |
2018-07-28 |
D agility klass I Medium - SBK Arvika, Jonasson Fredrika |
2018-07-28 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Arvika, Lundin Ewa |
2018-07-28 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Arvika, Lundin Ewa |
2018-08-25 |
4 agility klass I Medium Noll fel - SBK Kungsbacka, Roxenwell Lejonellee |
2018-08-25 |
4 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Kungsbacka, Roxenwell Lejonellee |
2018-09-16 |
D agility klass I Medium - SBK Tånga Hed Vårg, Alden Magne |
2018-09-16 |
10 agility klass I Medium Noll fel - SBK Tånga Hed Vårg, Alden Magne |
2018-09-16 |
D hoppklass I Medium - SBK Tånga Hed Vårg, Thunqvist Åsa |
2018-09-16 |
D hoppklass I Medium - SBK Tånga Hed Vårg, Thunqvist Åsa |
2018-11-11 |
D agility klass I Medium - SBK Ulricehamn, Uhlan Renée |
2018-11-11 |
D agility klass I Medium - SBK Ulricehamn, Uhlan Renée |
2018-11-11 |
21 agility klass I Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Uhlan Renée |
2018-11-11 |
D agility klass I Medium - SBK Ulricehamn, Uhlan Renée |
2018-11-11 |
D agility klass I Medium - SBK Ulricehamn, Uhlan Renée |
2018-11-11 |
21 agility klass I Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Uhlan Renée |
2018-12-01 |
D agility klass I Medium - SBK Axvall, Hagström Jakobsson T |
2018-12-01 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Axvall, Karlsson Tina |
2018-12-01 |
D hoppklass I Medium - SBK Axvall, Karlsson Tina |
2019-01-19 |
6 agility klass I Medium Noll fel - SBK Burseryd, Lindskog Malin |
2019-01-19 |
D agility klass I Medium - SBK Burseryd, Lindskog Malin |
2019-01-19 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Burseryd, Hagström Jakobsson T |
2019-01-19 |
10 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Burseryd, Hagström Jakobsson T |
2019-03-02 |
16 agility klass I Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Fernström Marianne |
2019-03-02 |
11 agility klass I Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Fernström Marianne |
2019-03-02 |
8 agility klass I Medium Noll fel - SBK Ulricehamn, Tuomisto Catharina |
2019-03-10 |
8 agility klass I Medium Noll fel - SBK Värnamo, Olsen Leif |
2019-03-10 |
2 agility klass I Medium Noll fel - SBK Värnamo, Olsen Leif |
2019-03-10 |
D hoppklass I Medium - SBK Värnamo, Olsen Leif |
2019-03-10 |
19 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Värnamo, Olsen Leif |
2019-05-05 |
3 agility klass I Medium Noll fel - SBK Töreboda, Lindskog Malin |
2019-05-05 |
5 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Töreboda, Lindskog Malin |
2019-05-05 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Töreboda, Lindskog Malin |
2019-05-15 |
D agility klass I Medium - SBK Tidaholm, Olsen Leif |
2019-05-15 |
7 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Tidaholm, Olsen Leif |
2019-06-15 |
13 agility klass I Medium Noll fel - SBK Borås, Karlsson Cecilia |
2019-06-15 |
D agility klass I Medium - SBK Borås, Jonasson Fredrika |
2019-06-15 |
D agility klass I Medium - SBK Borås, Karlsson Cecilia |
2019-06-16 |
16 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Borås, Karlsson Cecilia |
2019-06-16 |
15 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Borås, Tuomisto Catharina |
2019-07-06 |
D agility klass I Medium - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2019-07-06 |
D agility klass I Medium - SBK Mora, Ahlin Yvonne |
2019-07-06 |
D hoppklass I Medium - SBK Mora, Sjölander Amanda |
2019-07-06 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Mora, Sjölander Amanda |
2019-07-20 |
10 agility klass I Medium Noll fel - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2019-07-20 |
5 agility klass I Medium Noll fel - SBK Munkfors, Lundin Ewa |
2019-07-20 |
8 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2019-07-20 |
D hoppklass I Medium - SBK Munkfors, Sassner Lars |
2019-08-06 |
7 agility klass I Medium Noll fel - SBK Kumla, Gott Fanny |
2019-08-06 |
D agility klass I Medium - SBK Kumla, Gott Fanny |
2019-08-18 |
14 agility klass I Medium Noll fel - SBK Fellingsbro, Lindskog Malin |
2019-08-18 |
1 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Fellingsbro, Lindskog Malin |
2019-08-18 |
D hoppklass I Medium - SBK Fellingsbro, Lindskog Malin |
2019-08-31 |
16 agility klass I Medium Noll fel - SBK Tidaholm, Gott Fanny |
2019-08-31 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Tidaholm, Hagström Jakobsson T |
2019-09-01 |
D agility klass I Medium - SBK Tidaholm, Thenert Jörg |
2019-09-01 |
D hoppklass I Medium - SBK Tidaholm, Hagström Jakobsson T |
2019-10-12 |
D agility klass I Medium - SBK Vårgårda, Lindskog Malin |
2019-10-12 |
D hoppklass I Medium - SBK Vårgårda, Gustavsson Mats |
2019-11-30 |
D agility klass I Medium - SBK Skövde, Tuomisto Catharina |
2019-11-30 |
D agility klass I Medium - SBK Skövde, Tuomisto Catharina |
2019-11-30 |
D hoppklass I Medium - SBK Skövde, Tuomisto Catharina |
2020-01-26 |
D agility klass I Medium - SAGIK Landvetter, Lindqvist Nils |
2020-01-26 |
D agility klass I Medium - SAGIK Landvetter, Wrede Åsa |
2020-01-26 |
11 agility klass I Medium Noll fel - SAGIK Landvetter, Wrede Åsa |
2020-01-26 |
D agility klass I Medium - SAGIK Landvetter, Wrede Åsa |
2020-10-24 |
3 agility klass I Medium Noll fel - SBK Tidaholm, Olsen Leif |
2020-10-24 |
D agility klass I Medium - SBK Tidaholm, Olsen Leif |
2020-10-24 |
12 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Tidaholm, Olsen Leif |
2020-10-24 |
3 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Tidaholm, Olsen Leif |
2021-06-06 |
3 agility klass I Medium Noll fel - SBK Götene, Tuomisto Catharina |
2021-06-06 |
8 agility klass I Medium Noll fel - SBK Götene, Tuomisto Catharina |
2021-06-06 |
D hoppklass I Medium - SBK Götene, Tuomisto Catharina |
2021-06-06 |
2 hoppklass I Medium Noll fel - SBK Götene, Tuomisto Catharina |
2021-07-03 |
6 agility klass II Medium Noll fel - SBK Götene, Olsen Leif |
2021-07-03 |
2 agility klass II Medium Noll fel - SBK Götene, Olsen Leif |
2021-07-03 |
4 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Götene, Olsen Leif |
2021-07-03 |
D hoppklass II Medium - SBK Götene, Olsen Leif |
2021-09-04 |
17 agility klass II Medium Noll fel - SBK Tidaholm, Thorén Martin |
2021-09-04 |
D hoppklass II Medium - SBK Tidaholm, Thorén Martin |
2021-09-04 |
D hoppklass II Medium - SBK Tidaholm, Jonasson Fredrika |
2021-09-05 |
D agility klass II Medium - SBK Tidaholm, Karlsson Tina |
2021-09-05 |
D hoppklass II Medium - SBK Tidaholm, Thorén Martin |
2021-09-05 |
7 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Tidaholm, Uhlan Renée |
2022-06-04 |
D agility klass II Medium - SBK Götene, Broberg Emma |
2022-06-04 |
6 hoppklass II Medium Noll fel - SBK Götene, Broberg Emma |
2022-06-04 |
D hoppklass II Medium - SBK Götene, Broberg Emma |