2019-01-31 | HD grad A |
2019-01-31 | ED ua (0) |
2020-01-10 | PRA-prcd hereditärt fri |
2019-08-25 | VG ökl 4 ökk - SKK Märsta, Svensson Kjell |
2020-01-04 | VG ökl 4 ökk - SKK Göteborg, Wilberg Knut-S |
2020-06-14 | 158.5 poäng Godkänd startklass - SBK Uppsala, Dunder Maria |
2020-08-23 | 187 poäng Uppflyttad startklass - SBK Knivsta, Emanuel Sharon |
2020-08-23 | 188.5 poäng Uppflyttad startklass - SBK Knivsta, Gustavsson Ann-Marie |
2020-09-29 | 170 poäng Uppflyttad startklass - SBK Bålsta, Gottfridsson Suzanne |
2020-10-10 | 174 poäng Uppflyttad startklass - SBK Gävle, Brahm Elsa |
2020-10-10 | 176 poäng Uppflyttad startklass - SBK Gävle, Axenvik Mats |
2021-06-11 | 0 kl.I 126.5 poäng - SBK Östhammar, Svensson Sven Erik |
2018-04-08 | Nybörjarklass 81 poäng - SHU Uppsala, Kättström Maria |
2018-04-08 | Nybörjarklass 84 poäng - SHU Uppsala, Sterner Martos E |
2018-05-15 | Nybörjarklass 95 poäng - SBK Uppsala, Hernander Louise |
2019-04-27 | Fortsättningsklass 52 poäng - SBK Upplands Väsby, Hedman Carina |
2019-04-27 | Fortsättningsklass 75 poäng - SBK Upplands Väsby, Thörner Camilla |
2019-06-06 | Fortsättningsklass 72 poäng - SKK, Sterner Martos E |
2019-06-08 | Fortsättningsklass 0 poäng - SHU Uppsala, Hag Carola |
2019-11-02 | Fortsättningsklass 62 poäng - SBK Gävle, Swahn Natalie |
2019-12-08 | Fortsättningsklass 88 poäng - SBK Kungsör, Skoog Maria |
2020-01-03 | Fortsättningsklass 93 poäng - SBK Mölndal, Nilsson Petra |
2020-01-04 | Fortsättningsklass 86 poäng - SBK Mölndal, Nilsson Petra |
2020-01-18 | Fortsättningsklass 87 poäng - SBK Upplands Väsby, Wessberg Ida |
2020-01-18 | Fortsättningsklass 96 poäng - SBK Upplands Väsby, Strömberg Katarina |
2020-02-08 | Fortsättningsklass 84 poäng - SBK Fagersta, Skoog Maria |
2020-02-08 | Fortsättningsklass 85 poäng - SBK Fagersta, Skoog Maria |
2020-02-21 | Fortsättningsklass 84 poäng - SBK Njurunda, Näslund Jenny |
2020-02-21 | Fortsättningsklass 98 poäng - SBK Njurunda, Svelander Lena |
2020-03-14 | Fortsättningsklass 75 poäng - SBK Upplands Väsby, Julin Anna |
2020-03-14 | Fortsättningsklass 100 poäng - SBK Upplands Väsby, Strömberg Katarina |
2020-06-27 | Avancerad klass 73 poäng - SBK Gävle, Arvidsson Thors Katr |
2020-06-27 | Avancerad klass 0 poäng - SBK Gävle, Carlberg Lotta |
2020-08-21 | Avancerad klass 88 poäng - SBK Knivsta, Norström Elin |
2020-08-21 | Avancerad klass 54 poäng - SBK Knivsta, Kättström Maria |
2020-09-19 | Avancerad klass 64 poäng - SBK Valbo, Gustafsson Caroline |
2020-09-19 | Avancerad klass 67 poäng - SBK Valbo, Wessberg Ida |
2020-09-26 | Avancerad klass 85 poäng - SBK Nacka, Viklund Elin |
2020-09-26 | Avancerad klass 81 poäng - SBK Nacka, Hernander Louise |
2021-06-20 | Mästarklass 0 poäng - SBK Järvsö, Palm Åsa |
2021-06-20 | Mästarklass 39 poäng - SBK Järvsö, Palm Åsa |
2021-07-24 | Mästarklass 54 poäng - SBK Njurunda, Svelander Lena |
2021-07-24 | Mästarklass 19 poäng - SBK Njurunda, Sjödin Emma |
2021-07-24 | Mästarklass 89 poäng - SBK Njurunda, Kärfstedt Mari |
2021-08-29 | Mästarklass 90 poäng - SBK Järvsö, Kärfstedt Mari |
2021-08-29 | Mästarklass 90 poäng - SBK Järvsö, Kärfstedt Mari |
2021-09-25 | Mästarklass 55 poäng - SBK Farsta, Hernander Louise |
2021-09-25 | Mästarklass 84 poäng - SBK Farsta, Lönngren Susanna |
2021-09-26 | Mästarklass 0 poäng - SBK Upplands Väsby, Huuki Diana |
2021-09-26 | Mästarklass 75 poäng - SBK Upplands Väsby, Åhs Margareta |
2021-10-10 | Mästarklass 67 poäng - SBK Hudiksvall, Kärfstedt Mari |
2021-10-10 | Mästarklass 74 poäng - SBK Hudiksvall, Aasen Linn |
2021-11-07 | Mästarklass 0 poäng - SBK Upplands Väsby, Huuki Diana |
2021-11-26 | Mästarklass 76 poäng - SBK Njurunda, Svelander Lena |
2021-11-26 | Mästarklass 60 poäng - SBK Njurunda, Näslund Jenny |
2022-02-26 | Mästarklass 0 poäng - SBK Dala Floda, Strömberg Katarina |
2022-02-26 | Mästarklass 91 poäng - SBK Dala Floda, Strömberg Katarina |
2022-03-06 | Mästarklass 82 poäng - SBK Söderhamn, Strömberg Katarina |
2022-03-06 | Mästarklass 84 poäng - SBK Söderhamn, Åhs Margareta |
2022-05-07 | Mästarklass 82 poäng - SBK Hudiksvall, Palm Åsa |
2022-05-07 | Mästarklass 75 poäng - SBK Hudiksvall, Hernander Louise |
2018-05-13 | Genomförd FBR Skott - SSRK Norrtälje, Lefwerth Gunilla |
2018-12-15 | Doftprov I - Godkänd - SNWK Enskede, Bodin Linda och Karlsson Lena |
2019-02-16 | NW1 Fordonsssök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 0 Mom.4: 25 Total: 75 poäng 0 fel - SNWK Åkersberga, Rüdén Siv Monika och Svenman Ann-Sofie |
2019-05-01 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SBK Gnesta, Gabrielsson Maria och Bauer Lotta, Blom Karin, Lind Thomas |
2019-06-23 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SBK Norrtälje, Olsson Frida och Bauer Lotta |
2019-07-27 | NW1 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SBK Tänndalen, Hedman Michael och Blom Karin, Rask Pernilla, Gabrielsson Maria |
2019-11-17 | Doftprov II - Godkänd III - Godkänd - SNWK Sala, Jonasson Monica och Renlund Kristina |
2020-02-15 | NW1 Fordonsssök Mom.1: 0 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 75 poäng 0 fel - SNWK Åkersberga, Rüdén Siv Monika och Nordin Mats |
2020-02-22 | NW1 Behållarsök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SBK Matfors, Peterzon Ulf och Hällkvist Karin |
2020-02-23 | NW1 Inomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel - SBK Matfors, Peterzon Ulf och Hällkvist Karin |
2020-08-28 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 8 Utomhus: 0 Fordon: 12 Inomhus: 2 fel Utomhus: 1 fel Fordon: 2 fel Total: 45 poäng 5 fel - SBK Malung, Fogelquist Marie och Sondell Birgitta |
2020-08-29 | NW1 Fordonsssök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.1 SSE: 1 Mom.2 SSE: 1 Mom.3 SSE: 1 Total: 100 poäng 0 fel - SBK Malung, Fogelquist Marie och Sondell Birgitta |
2020-08-31 | NW1 Utomhussök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.1 SSE: 1 Mom.2 SSE: 1 Mom.3 SSE: 1 Mom.4 SSE: 1 Total: 100 poäng 0 fel - SBK Malung, Fogelquist Marie och Sondell Birgitta |
2020-10-25 | NW2 Behållare: 0 Inomhus: 25 Utomhus: 25 Fordon: 12.5 Behållare: 2 fel Total: 62.5 poäng 2 fel - SBK Stjärnhov, Gabrielsson Maria och Rask Pernilla |
2021-08-20 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 7 Utomhus: 12 Fordon: 10 Total: 54 poäng 0 fel - SBK Tänndalen, Hedman Michael och Peterzon Ulf, Rask Pernilla, Hällkvist Karin |
2021-08-21 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 0 Utomhus: 25 Fordon: 25 Total: 75 poäng 0 fel - SBK Tänndalen, Hedman Michael och Peterzon Ulf, Rask Pernilla, Hällkvist Karin |
2021-10-03 | NW2 Behållare: 25 Inomhus: 25 Utomhus: 15 Fordon: 25 Inomhus SSE: 1 Total: 90 poäng 0 fel - SBK Hallstavik, Rüdén Siv Monika och Hedman Michael |
2022-02-19 | NW1 Behållarsök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Mom.2 SSE: 1 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Hallstahammar, Östman Lena och Svenman Ann-Sofie |
2022-03-26 | NW1 Behållarsök Mom.1: 25 Mom.2: 25 Mom.3: 25 Mom.4: 25 Total: 100 poäng 0 fel Diplom - SNWK Åkersberga, Rüdén Siv Monika |
2018-09-30 | BPH Genomförd - Sbk Mjölby, Ragnar Susanne |