2021-07-19 | HD grad C |
2022-03-22 | PLD normal |
2022-03-22 | Öga UA |
2021-03-27 | Exc junkl Ck - SKK EXTERIÖRBED Gagnef, Karlsdotter Nina |
2021-09-05 | Exc ukl 1 ukk - SKK Leksand, Hübenthal Rodi |
2021-11-13 | Exc ökl - SSRK Rättvik, Widén Lars |
2021-11-14 | Exc ukl 1 ukk - SSRK Rättvik, Lundgren Bertil |
2022-06-18 | Exc ökl 1 ökk R-Cert Ck 2 btkl R-NORDC - SKK Leksand, Grundetjern Vidar |
2022-07-09 | Exc ökl 3 ökk - SSRK Sunne, Jonsson Mats |
2023-11-04 | Exc jkl 1 jkk - SSRK Rättvik, Bay Kim |
2023-11-05 | Exc jkl 1 jkk - SSRK Rättvik, Johansson Börje |
2021-06-05 | Ordinarie vattenprov: godkänt - SSRK Lammhult, Johansson Petra |
2021-09-18 | Nybörjarprov A: ej godkänt - SSRK Kungsängen, Marklund Roger |
2021-09-19 | Nybörjarprov B: godkänt - SSRK Örebro, Petersson Gunnar |
2022-09-18 | Nybörjarprov A: ej godkänt - SSRK Strängnäs, Augustinsson Torbjör |
2022-04-30 | 135 poäng Godkänd startklass - SBK Falun, Ollars Stefan |
2022-05-08 | 159 poäng Godkänd startklass - SBK Hedemora, Larsson Toni |
2022-05-08 | 155 poäng Godkänd startklass - SBK Hedemora, Larsson Toni |
2022-06-12 | 165.5 poäng Uppflyttad startklass - SBK Mora, Gustafsson Lars-Göra |
2022-10-29 | 177.5 poäng Uppflyttad startklass - SBK Mora, Gustafsson Lars-Göra |
2023-05-28 | 159 poäng - SBK Falun, Ollars Stefan |
2023-05-28 | 159 poäng - SBK Falun, Borgljung Cecilia |
2023-07-12 | 117 poäng - SBK Särna, Gustafsson Lars-Göra |
2023-10-07 | 179.5 poäng - SBK Falun, Mattsson Nice |
2023-10-07 | 164.5 poäng - SBK Falun, Ollars Stefan |
2023-10-22 | 140 poäng - SBK Borlänge, Mattsson Nice |
2023-11-11 | 162 poäng - SBK Gävle, Lundin Thomas |
2023-11-11 | 173 poäng - SBK Gävle, Lundin Thomas |
2022-02-27 | Nybörjarklass 0 poäng - SBK Dala Floda, Strömberg Katarina |
2022-02-27 | Nybörjarklass 79 poäng - SBK Dala Floda, Strömberg Katarina |
2022-03-20 | Nybörjarklass 83 poäng - SKK Karlstad, Himmel Jana |
2022-03-20 | Nybörjarklass 95 poäng - SKK Karlstad, Larsson Maria |
2022-03-27 | Fortsättningsklass 56 poäng - SBK Dala Floda, Åhs Margareta |
2022-05-15 | Fortsättningsklass 0 poäng - SKK Malung, Braathen Johansson H |
2022-05-15 | Fortsättningsklass 93 poäng - SKK Malung, Braathen Johansson H |
2022-05-28 | Fortsättningsklass 72 poäng - SBK Rättvik, Mårtensson Christer |
2022-05-28 | Fortsättningsklass 96 poäng - SBK Rättvik, Mårtensson Christer |
2022-06-30 | Fortsättningsklass 67 poäng - SKK Malung, Nordqvist Jeanette |
2022-06-30 | Fortsättningsklass 96 poäng - SKK Malung, Nordqvist Jeanette |
2023-05-13 | Avancerad klass 71 poäng - SBK Dala Floda, Ahlvin Maria |
2023-05-13 | Avancerad klass 63 poäng - SBK Dala Floda, Ahlvin Maria |
2023-05-13 | Avancerad klass 0 poäng - SBK Dala Floda, Ahlvin Maria |
2023-06-14 | Avancerad klass 87 poäng - SBK Mora, Hanni Tanja |
2023-06-14 | Avancerad klass 67 poäng - SBK Mora, Hanni Tanja |
2023-10-14 | Avancerad klass 93 poäng - SBK Falun, Ahlvin Maria |
2021-08-24 | BPH Genomförd - Skk Malung, Andersson Ulla |