LPI LPII Aim High Donnas Adam | 2004-09-18 | Oskarshamn | SBK | akl spår | 300.7 poäng Uppflyttad | Danielsson Lars och Petersson Gunnar |
Aim High Donnas Figo | 2004-05-08 | Lesseboorten | SBK | hkl sök | 507 poäng Uppflyttad | Von Krusenstjerna U |
Aim High Donnas Figo | 2004-09-18 | Lesseboorten | SBK | ekl sök | 0 poäng Ej godkänd | Karlsson Valdemar och Bäckman Sonny |
Aim High Donnas Figo | 2004-12-05 | Tollarp | SBK | ekl sök | 482 poäng Godkänd | Bjädefors Jan och Ekberg Stig |
Aim High Donnas Timmy | 2004-10-30 | Stenungsund | SBK | akl spår | 209.7 poäng Godkänd | Andreasson Laila och Svensson Bo-Göran |
Almstranden's Amber | 2004-09-12 | Veberöd | SBK | akl sök | 186.7 poäng Godkänd | Thornqvist Siv och Wilén Gert |
Almstranden's Amber | 2004-10-10 | Hörby | SBK | akl sök | 197.7 poäng Godkänd | Pettersson Kathe och Björkqvist Cronje |
Almstranden's Amber | 2004-11-14 | Söderåsen | SBK | akl sök | 194.7 poäng Godkänd | Lundh Berit och Bjädefors Jan |
Almstranden's Leende Happy | 2004-11-14 | Växjö | SBK | akl spår | 213.7 poäng Godkänd | Ahlqvist Jan och Nyström Thomas |
SE SPCH Arwen's Wilma | 2004-09-19 | Västervik | SBK | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Nilsson Mi och Sjökvist Johan |
Arwen's Wirus | 2004-09-19 | Västervik | SBK | lkl spår | 450.2 poäng Godkänd | Nilsson Mi och Sjökvist Johan |
Av Melica Arwen | 2004-04-09 | Norrköping | SBK | ekl spår | 227 poäng Ej godkänd | Bodelsson Ola och Härdelin Bertil |
Av Melica Arwen | 2004-04-24 | Oskarshamn | SBK | ekl spår | 501 poäng Godkänd | Sundin Leif och Ståhl Roth Gunborg |
Av Melica Arwen | 2004-05-23 | Västervik | SBK | ekl spår | 584.2 poäng Certpoäng | Ax Lennart och Berge Ingemar |
Av Melica Arwen | 2004-09-11 | Linköping | SBK | ekl spår | 553.2 poäng Certpoäng | Axelson Mats och Jansson Bo |
SE VCH SE BCH Av Melica Castor | 2004-02-01 | Veberöd | SBK | hkl sök | 559.5 poäng Uppflyttad | Björkqvist Cronje och Pettersson Kathe |
SE VCH SE BCH Av Melica Castor | 2004-04-12 | Kil | SBK | ekl sök | 550.7 poäng Certpoäng | Sanfridsson Lennarth och Engström Tommy |
SE VCH SE BCH Av Melica Castor | 2004-04-24 | Oskarström | SBK | ekl spår | 573.2 poäng Certpoäng | Svensson Olle och Andersson Mats |
SE VCH SE BCH Av Melica Castor | 2004-05-09 | Värnamo | SBK | ekl sök | 582.7 poäng Certpoäng | Hjelm Magnus och Rosander Erik |
SE VCH SE BCH Av Melica Castor | 2004-05-22 | Grums | SBK | ekl sök | 630.7 poäng Cert | Åkerlund Milton och Eklund Göran |
SE VCH SE BCH Av Melica Castor | 2004-05-29 | Mjölby | SBK | ekl sök | 604.5 poäng Cert | Hansson Hans-Erik och Erlandsson Ulf |
SE VCH SE BCH Av Melica Castor | 2004-08-07 | Hässleholm | SBK | ekl sök | 0 poäng Ej godkänd | Rylander Yvonne och Ljung Lars-Åke |
SE VCH SE BCH Av Melica Castor | 2004-08-27 | Värmland-Dals | SBK SM | ekl sök | Plac:001614.7 poäng Cert | Nordin Mats och Eklund Göran |
SE VCH SE BCH Av Melica Castor | 2004-11-13 | Mellerud | SBK | ekl sök | 605 poäng Cert | Johansson Kjell och Larsson Christer |
SE VCH SE BCH Av Melica Castor | 2004-11-28 | Ängelholm | SBK | ekl sök | 609.2 poäng Cert | Svensson Ronny och Brandin Thomas |
SE BCH Avjava's Bulldozer | 2004-03-14 | Svalöv | SBK | ekl sök | 562.7 poäng Certpoäng | Nordström Åke och Wilén Gert |
SE BCH Avjava's Bulldozer | 2004-04-12 | Höganäs | SBK | ekl sök | 539.5 poäng Godkänd | Sjöstrand Yvonne och Mortenssen Per |
SE BCH Avjava's Bulldozer | 2004-04-24 | Laholm | SBK | hkl spår | 522.5 poäng Uppflyttad | Andersson Yvonne och Rolfsson Tom |
SE BCH Avjava's Bulldozer | 2004-08-08 | Helsingborg | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Prahl Leif och Bengtsson Sten |
SE BCH Avjava's Bulldozer | 2004-11-07 | Hörby | SBK | ekl sök | 511.5 poäng Godkänd | Prahl Leif och Krüger Carola |
SE BCH Avjava's Bulldozer | 2004-12-05 | Tollarp | SBK | ekl sök | 575 poäng Certpoäng | Bjädefors Jan och Ekberg Stig |
Bredagårds Faithfull | 2004-10-02 | Hultsfred | SBK | akl spår | 200.5 poäng Godkänd | Danielsson Lars och Flender Johansson Ul |
Colgolds Humble Holiness | 2004-09-26 | Botkyrka | SBK | akl sök | 0 poäng Ej godkänd | Johansson Lars Erik och Norman Leif |
Constancy Edvard of Börje-Tu | 2004-03-28 | Falkenberg | SBK | lkl spår | 471.5 poäng Uppflyttad | Svensson Olle och Larsson Bengt-Hugo |
Constancy Pondus of Wilde | 2004-04-04 | Karlskrona | SBK | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Perslöf Jan och Johnsson Marianne |
Constancy Pondus of Wilde | 2004-04-25 | Rödeby | SBK | hkl spår | 500.5 poäng Uppflyttad | Blomdahl Yvonne och Blomdahl Börge |
Constancy Pondus of Wilde | 2004-09-05 | Karlskrona | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Edner Helene och Ivarsson Ulf |
Constancy Pondus of Wilde | 2004-11-06 | Tollarp | SBK | ekl spår | 480.5 poäng Godkänd | Wallin Birgitta och Jönsson Kjell |
Constancy Pondus of Wilde | 2004-11-07 | Olofström | SBK | ekl spår | 490.5 poäng Godkänd | Bahlenberg Ingrid och Carlsson Thomas |
Constancy Pondus of Wilde | 2004-11-14 | Ronneby | SBK | ekl spår | 481 poäng Godkänd | Carlsson Thomas och Olsson Christer |
Constancy Rakel of Wilde-Tu | 2004-03-21 | Karlskrona | SBK | akl spår | 245.5 poäng Uppflyttad | Olsson Christer och Eriksson Ronny |
Constancy Rakel of Wilde-Tu | 2004-11-06 | Åhus | SBK | lkl spår | 331.7 poäng Godkänd | Svensson Anna-Kersti och Ekberg Stig |
LPI LPII Dainty's Sweet in Sassy | 2004-10-09 | Lund | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Olsson Jan Erik och Ringdahl Kaj |
LPI LPII Dainty's Sweet in Sassy | 2004-10-31 | Trelleborg | SBK | lkl spår | 491.7 poäng Uppflyttad | Johansson Lars och Klang Ingvar |
SE BCH Doubleuse Apasche | 2004-04-04 | Elfsborg | SBK | ekl sök | 461 poäng Godkänd | Östh Sven och Andersson Conny |
SE BCH Doubleuse Apasche | 2004-04-18 | Årjäng | SBK | ekl sök | 569.5 poäng Certpoäng | Bodin Margoth och Eklund Göran |
SE BCH Doubleuse Apasche | 2004-05-23 | Skara | SBK | ekl sök | 551.7 poäng Certpoäng | Wennerberg Anders och Hall Evert |
SE BCH Doubleuse Apasche | 2004-06-26 | Fagersta | SBK | ekl sök | 574 poäng Certpoäng | Elfström Ingemar och Björkman Stefan |
SE BCH Doubleuse Apasche | 2004-09-26 | Trollhättan | SBK | ekl sök | 598 poäng Cert | Svensson Bo-Göran och Larsson Görel |
SE BCH Doubleuse Apasche | 2004-10-03 | Vänersborg | SBK | ekl sök | 552.2 poäng Certpoäng | Svedberg Jan och Linder Leif |
SE BCH Doubleuse Apasche | 2004-10-24 | Borås | SBK | ekl sök | 561 poäng Certpoäng | Börjesson Inger och Claesson Marianne |
SE BCH Doubleuse Apasche | 2004-11-06 | Stenungsund | SBK | ekl sök | 556.7 poäng Certpoäng | Andersson Klas-Göran och Järvholm Ove |
SE BCH Doubleuse Apasche | 2004-11-14 | Uddevalla | SBK | ekl sök | 531.5 poäng Certpoäng | Linder Leif och Bucklin Lars |
TJH Doubleuse Blizzard | 2004-08-07 | Hässleholm | SBK | ekl sök | 474 poäng Godkänd | Rylander Yvonne och Ljung Lars-Åke |
TJH Doubleuse Blizzard | 2004-09-05 | Osby | SBK | ekl sök | 0 poäng Ej godkänd | Ekberg Stig och Karlsson Jörgen |
SE BCH Doubleuse December | 2004-02-01 | Veberöd | SBK | hkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Björkqvist Cronje och Pettersson Kathe |
SE BCH Doubleuse December | 2004-02-22 | Halmstad | SBK | hkl sök | 403.7 poäng Godkänd | Gustafsson Inger och Svensson Olle |
SE BCH Doubleuse December | 2004-03-14 | Svalöv | SBK | hkl sök | 556.2 poäng Uppflyttad | Brandin Thomas och Röjelid Ingrid |
SE BCH Doubleuse December | 2004-03-28 | Åstorp | SBK | hkl sök | 511.5 poäng Uppflyttad | Jonsson Kurt och Karlsson Jörgen |
SE BCH Doubleuse December | 2004-08-07 | Hässleholm | SBK | ekl sök | 541.2 poäng Certpoäng | Rylander Yvonne och Ljung Lars-Åke |
SE BCH Doubleuse December | 2004-09-05 | Osby | SBK | ekl sök | 400.2 poäng Godkänd | Ekberg Stig och Karlsson Jörgen |
SE BCH Doubleuse December | 2004-09-12 | Söderåsen | SBK | ekl sök | 530 poäng Cert | Karlsson Jörgen och Nordström Åke |
SE BCH Doubleuse December | 2004-11-07 | Hörby | SBK | ekl sök | 0 poäng Ej godkänd | Prahl Leif och Krüger Carola |
SE BCH Doubleuse December | 2004-11-14 | Ystad | SBK | ekl sök | 558.7 poäng Cert | Frid Crispin och Hansson Leif |
SE BCH Doubleuse December | 2004-11-28 | Ängelholm | SBK | ekl sök | 0 poäng Ej godkänd | Svensson Ronny och Brandin Thomas |
LPII LPIII SE LCH Doubleuse February | 2004-04-25 | Tomten | SBK | lkl spår | 556.5 poäng Uppflyttad | Simmingsköld Hans och Linnarsson Bo |
SE VCH LPI LPII Doubleuse Ginger | 2004-05-22 | Bengtsfors | SBK | ekl spår | 534.2 poäng Godkänd | Johansson Kjell och Larsson Inge |
SE VCH LPI LPII Doubleuse Ginger | 2004-05-23 | Uddevalla | SBK | ekl spår | 536 poäng Certpoäng | Linder Leif och Svensson Bo-Göran |
SE VCH LPI LPII Doubleuse Ginger | 2004-08-28 | Laholm | SBK | ekl spår | 572.7 poäng Certpoäng | Svensson Olle och Johansson Sture |
SE VCH LPI LPII Doubleuse Ginger | 2004-09-12 | Kungälv | SBK | ekl spår | 532.5 poäng Certpoäng | Lövenius Rune och Augustsson Roland |
Doubleuse Gold Stripes | 2004-04-03 | Karlskrona | SBK | lkl spår | 441.7 poäng Godkänd | Blomdahl Yvonne och Perslöv Claes |
Doubleuse Gold Stripes | 2004-05-09 | Olofström | SBK | lkl spår | 499 poäng Uppflyttad | Bahlenberg Ingrid och Perslöf Jan |
Doubleuse Gold Stripes | 2004-11-07 | Åhus | SBK | hkl spår | 506.2 poäng Uppflyttad | Ekberg Stig och Ivarsson Henrik |
Doubleuse La Dolce Vita | 2004-09-25 | Årjäng | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Eklund Göran och Gunnarsson Tommy |
Doubleuse La Dolce Vita | 2004-09-26 | Stenungsund | SBK | lkl spår | 468 poäng Godkänd | Andersson Klas-Göran och Larsson Hasse |
Doubleuse La Dolce Vita | 2004-11-14 | Strömstad | SBK | lkl spår | 411.7 poäng Godkänd | Augustsson Roland och Bohlin Sven-Olof |
Doubleuse La Dolce Vita | 2004-11-21 | Göteborg | SBK | lkl spår | 393 poäng Godkänd | Svanstedt Eva och Svanstedt Benny |
SE VCH LPI LPII Doubleuse May | 2004-08-08 | Katrineholm | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Hedberg Leif och Johansson Karl-Henry |
SE VCH LPI LPII Doubleuse May | 2004-08-29 | Haninge | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Malmström Christer och Larsén Pia |
LPI Doubleuse September | 2004-04-18 | Solna/Sundbyber | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Bergståhl Maria och Axell Sylvia |
LPI Doubleuse September | 2004-05-09 | Tyresö | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Svensson Gunilla och Flachsbinder Ronny |
LPI Doubleuse September | 2004-05-22 | Danderyd/Täby | SBK | lkl spår | 448.5 poäng Godkänd | Johansson Mats och Moberg Ragnar |
LPI Doubleuse September | 2004-08-29 | Haninge | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Malmström Christer och Larsén Pia |
LPI SE LCH Doubleuse Teddy Bear | 2004-04-18 | Nora | SBK | ekl sök | 428.2 poäng Godkänd | Broström Hans och Sääf Rolf |
LPI SE LCH Doubleuse Teddy Bear | 2004-06-05 | Hällefors | SBK | ekl spår | 549.5 poäng Certpoäng | Lönnberg Anders och Zaring Åke |
LPI SE LCH Doubleuse Teddy Bear | 2004-08-01 | Mariestad | SBK | ekl spår | 547.7 poäng Certpoäng | Lindgren Leif och Laurén Maria |
LPI SE LCH Doubleuse Teddy Bear | 2004-08-21 | Mjölby | SBK | ekl spår | 536.5 poäng Certpoäng | Berggren Eva och Svensson Siewert |
LPI SE LCH Doubleuse Teddy Bear | 2004-09-04 | Askersund | SBK | ekl spår | 574.5 poäng Certpoäng | Samuelsson Sven och Andrén Ulf |
LPI SE LCH Doubleuse Teddy Bear | 2004-09-18 | Kil | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Hedberg Göran |
LPI SE LCH Doubleuse Teddy Bear | 2004-11-07 | Lindesberg | SBK | ekl sök | 391.7 poäng Godkänd | Eriksson Bernt och Jernestål Ulf |
TJH LPI LPII Duvkullans Sisu | 2004-03-21 | Göinge/Broby | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Hansson Mikael och Rylander Yvonne |
TJH LPI LPII Duvkullans Sisu | 2004-08-07 | Hässleholm | SBK | ekl sök | 0 poäng Ej godkänd | Rylander Yvonne och Ljung Lars-Åke |
Elektra | 2004-08-28 | Valdemarsvik | SBK | akl spår | 253 poäng Uppflyttad | Arkström Stefan och Ax Lennart |
Endicott Donegal Bay | 2004-08-15 | Lomma | SBK | akl spår | 169.5 poäng Godkänd | Hansson Leif och Johnsson Lars |
Endicott Donegal Bay | 2004-10-10 | Hörby | SBK | akl spår | 199.5 poäng Godkänd | Pettersson Kathe och Björkqvist Cronje |
Endicott Donegal Bay | 2004-10-17 | Skurup | SBK | akl spår | 230.7 poäng Uppflyttad | Borgenlöv Leif och Ström Tommy |
Endicott Xavier | 2004-11-21 | Kristianstad | SBK | akl | 223 poäng Godkänd | Jönsson Arne och Ekberg Stig |
LPI LPII Festival's Digitalis | 2004-09-26 | Jönköping | SBK | akl | 241 poäng Uppflyttad | Svensson Kjell och Althorn Britta |
LPI LPII Festival's Digitalis | 2004-10-17 | Jönköping | SBK | lkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Erlandsson Ebbe och Althorn Britta |
LPI LPII Festival's Third Time Lucky | 2004-11-13 | Karlshamn | SBK | akl spår | 247.5 poäng Uppflyttad | Lindfalk Kenneth och Perslöv Claes |
Floprym Avantgardisten | 2004-05-09 | Botkyrka | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Falk Inger och Norman Leif |
Floprym Avantgardisten | 2004-09-26 | Botkyrka | SBK | akl spår | 232.2 poäng Uppflyttad | Olsson Göran och Larsén Pia |
TJH LPI LPII LPIII Fragrance's Dirk Bikkembergs | 2004-04-24 | Gbg/Mölndal | SBK | hkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Larsson Hasse |
TJH LPI LPII LPIII Fragrance's Dirk Bikkembergs | 2004-05-09 | Råhagen | SBK | hkl sök | 366.2 poäng Godkänd | Frykler Anette och Samuelsson Ingvar |
Frodo | 2004-04-17 | Varberg | SBK | akl spår | 168 poäng Godkänd | Gustafsson Inger och Johansson Ingvar |
Gaiagårdens Atlas | 2004-03-14 | Svalöv | SBK | hkl sök | 448 poäng Godkänd | Brandin Thomas och Röjelid Ingrid |
Gaiagårdens Atlas | 2004-04-25 | Sydöstra Skåne | SBK | hkl sök | 417.5 poäng Godkänd | Wallin Birgitta och Svensson Anna-Kersti |
Gaiagårdens Atlas | 2004-05-02 | Göinge/Broby | SBK | hkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Ivarsson Henrik och Jonsson Kurt |
Gaiagårdens Atlas | 2004-06-05 | Sölvesborg | SBK | hkl sök | 454 poäng Godkänd | Thorell Per-Arne och Svensson Anna-Kersti |
Gaiagårdens Atlas | 2004-09-05 | Osby | SBK | hkl sök | 391 poäng Godkänd | Ekberg Stig och Karlsson Jörgen |
Gaiagårdens Atlas | 2004-09-12 | Söderåsen | SBK | hkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Karlsson Jörgen och Nordström Åke |
Gaiagårdens Atlas | 2004-10-17 | Åhus | SBK | hkl sök | 442.7 poäng Godkänd | Nilsson Ingvar och Bjädefors Jan |
Gaiagårdens Atlas | 2004-11-07 | Hörby | SBK | hkl sök | 360.2 poäng Godkänd | Ringdahl Kaj och Johansson Kenneth |
Gaiagårdens Atlas | 2004-12-05 | Tollarp | SBK | hkl sök | 525.7 poäng Uppflyttad | Jonsson Kurt och Svensson Anna-Kersti |
Gaiagårdens Attis | 2004-04-12 | Kristianstad | SBK | ekl spår | 40.5 poäng Ej godkänd | Sandström Bo och Petersson Lars |
Gaiagårdens Attis | 2004-04-18 | Växjö | SBK | ekl spår | 464.5 poäng Godkänd | Sandström Anette och Nyström Thomas |
Gaiagårdens Attis | 2004-05-09 | Kalmar | SBK | ekl spår | 56 poäng Ej godkänd | Johansson Hans och Lindholm Lars |
Gaiagårdens Attis | 2004-06-26 | Kristianstad | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Svensson Anna-Kersti och Ekberg Stig |
LPI Gently's Rythm'and Soul | 2004-04-17 | Varberg | SBK | akl spår | 258.2 poäng Uppflyttad | Gustafsson Inger och Johansson Ingvar |
Goldenlines Splendid Day | 2004-10-02 | Roslagen | SBK | akl spår | 176.2 poäng Ej godkänd | Andersson Rolf och Jansson Eva |
Goldensafe's Great-Mowgli | 2004-04-24 | Oskarström | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Svensson Olle och Andersson Mats |
Goldensafe's Great-Mowgli | 2004-05-08 | Laholm | SBK | ekl spår | 532.5 poäng Certpoäng | Mattsson Lena och Svensson Sven-Olof |
SE SPBCH LPI LPII LPELIT SE LCH Grelzgårdens Texaz Trut | 2004-05-23 | Linköping | SBK | hkl spår | 427.7 poäng Godkänd | Björkman Åke och Hallin Roger |
SE SPBCH LPI LPII LPELIT SE LCH Grelzgårdens Texaz Trut | 2004-08-07 | Katrineholm | SBK | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Strömbäck Göran och Melin Märta-Klara |
SE SPBCH LPI LPII LPELIT SE LCH Grelzgårdens Texaz Trut | 2004-08-15 | Botkyrka | SBK | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Larsson Lennart och Linder Owe |
SE SPBCH LPI LPII LPELIT SE LCH Grelzgårdens Texaz Trut | 2004-08-29 | Tyresö | SBK | hkl spår | 487.7 poäng Uppflyttad | Svahn Inga-Lill och Nilsson Jan |
TJH Gryningsljusets Herliga Goa | 2004-04-25 | Ronneby | SBK | akl spår | 254 poäng Uppflyttad | Eriksson Ronny och Ivarsson Henrik |
TJH Gryningsljusets Herliga Goa | 2004-09-12 | Veberöd | SBK | akl sök | 237.5 poäng Uppflyttad | Thornqvist Siv och Wilén Gert |
TJH Gryningsljusets Herliga Goa | 2004-11-06 | Åhus | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Svensson Anna-Kersti och Ekberg Stig |
TJH Gryningsljusets Herliga Goa | 2004-11-27 | Råådalen | SBK | lkl spår | 466.2 poäng Godkänd | Therup Anders och Johnsson Lars |
TJH Gryningsljusets Herliga Goa | 2004-12-05 | Tollarp | SBK | lkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Jonsson Kurt och Svensson Anna-Kersti |
Guldruschen's Full of Style | 2004-06-13 | Åseda/Lenhovda | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Karlsson Valdemar och Ahlqvist Jan |
Guldruschen's Full of Style | 2004-09-12 | Kalmar | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Johansson Hans och Blomdahl Börge |
Guldruschen's Full of Style | 2004-11-06 | Åhus | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Svensson Anna-Kersti och Ekberg Stig |
Guldäpplets Snöstorm | 2004-04-17 | Varberg | SBK | akl rph | 226.7 poäng Uppflyttad | Gustafsson Inger och Johansson Ingvar |
SE VCH LPI LPII Gullbackens Nikodemus | 2004-04-17 | Lesseboorten | SBK | akl spår | 261.5 poäng Uppflyttad | Bäckman Sonny och Engström Ingemar |
SE VCH LPI LPII Gullbackens Nikodemus | 2004-05-09 | Emmaboda | SBK | lkl spår | 406.5 poäng Godkänd | Karlsson Valdemar och Bäckman Sonny |
SE VCH Gullbackens Underbare Kirrin | 2004-10-23 | Råådalen | SBK | akl spår | 248 poäng Uppflyttad | Ahlqvist Barry och Branthall Marie |
SE VCH LPI Gyllene Horden's Jakita | 2004-06-12 | Edsbyn | SBK | akl spår | 174.7 poäng Godkänd | Unosson Reino och Lundberg Lars-Åke |
SE VCH LPI Gyllene Horden's Jakita | 2004-10-02 | Järvsö | SBK | akl sök | 0 poäng Ej godkänd | Larsson Anita och Nylén Kurt |
SE VCH LPI Gyllene Horden's Mr Milian | 2004-05-23 | Ockelbo | SBK | lkl spår | 463.7 poäng Uppflyttad | Lindgren Laila och Nygren Håkan |
SE VCH LPI Gyllene Horden's Mr Milian | 2004-09-12 | Hudiksvall | SBK | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Snell Karl-Evert och Olsson Lena |
SE VCH LPI Gyllene Horden's Mr Milian | 2004-09-25 | Ockelbo | SBK | hkl spår | 346.7 poäng Godkänd | Lindgren Laila och Westman Anne |
SE VCH LPI Gyllene Horden's Mr Milian | 2004-10-02 | Ljusdal | SBK | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Larsson Georg och Persson Per-Inge |
SE VCH LPII Gyllene Horden's Petronella | 2004-06-12 | Edsbyn | SBK | akl spår | 235 poäng Godkänd | Unosson Reino och Lundberg Lars-Åke |
SE VCH LPII Gyllene Horden's Petronella | 2004-08-01 | Bollnäs | SBK | akl spår | 235.7 poäng Uppflyttad | Larsson Georg och Nylén Kurt |
SE VCH LPI Gyllene Horden's Rocky | 2004-08-14 | Bollnäs | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Larsson Anita och Norrman Roland |
SE VCH LPI SE LCH Gyllene Horden's Tarzan | 2004-09-25 | Bollnäs | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Broms Liselotte och Ahlström Lars |
High Coast Out By My Side | 2004-05-15 | Matfors | SBK | akl spår | 219.2 poäng Godkänd | Nygård Ann |
High Coast Out By My Side | 2004-05-23 | Sundsvall | SBK | akl spår | 229 poäng Uppflyttad | Olsson Håkan och Gustafsson Stig |
TJH High Priority's X-Tra Power-P | 2004-04-10 | Norrköping | SBK | ekl sök | 536 poäng Godkänd | Andersson Lars och Nyman Rolf |
TJH High Priority's X-Tra Power-P | 2004-05-09 | Enköping | SBK | lkl spår | 539.2 poäng Uppflyttad | Valgeborg Gunnar och Hawée Göran |
TJH High Priority's X-Tra Power-P | 2004-09-04 | Söderköping | SBK | hkl spår | 528.7 poäng Uppflyttad | Jansson Bo och Arkström Stefan |
SE VCH LPI LPII LPIII LPELIT SE LCH Hit's Heaven's On Fire | 2004-06-18 | Lycksele | SBK | akl spår | 280.7 poäng Uppflyttad | Burström Ove och Ritzén Kenneth |
LPI LPII Hjortronmyren's Kiss From A Rose | 2004-06-06 | Skellefteå | SBK | hkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Lindberg Gerhard och Sejnell Karin |
LPI LPII Hjortronmyren's Kiss From A Rose | 2004-06-19 | Vuollerim | SBK | hkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Nilsson Per-Erik och Holmström Ingemar |
LPI LPII Hjortronmyren's Kiss From A Rose | 2004-09-04 | Boden | SBK | hkl sök | 414 poäng Godkänd | Nilsson Per-Erik och Larsson Mikael |
LPI LPII Hjortronmyren's Kiss From A Rose | 2004-10-16 | Kalix | SBK | hkl sök | 373.5 poäng Godkänd | Åström Pia och Nilsson Per Erik |
LPI LPII Hjortronmyren's Kiss From A Rose | 2004-11-07 | Piteå | SBK | hkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Sjölin Maud och Olovsson Torbjörn |
SE VCH LPI LPII SE LCH Honey Queen's Bechamel | 2004-05-21 | Gävle | SBK | ekl spår | 527.2 poäng Godkänd | Skoog Lennart och Axenvik Catarina |
Hålans Amadeus Star | 2004-03-14 | Partille | SBK | akl spår | 226 poäng Uppflyttad | Sandberg Kenth och Köster Jörgen |
LPI LPII Inassicas Sauvage | 2004-05-16 | Åstorp | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Ljung Lars-Åke och Johansson Kenneth |
LPI LPII Inassicas Sauvage | 2004-05-20 | Hörby | SBK | akl spår | 257.2 poäng Uppflyttad | Olsson Jan Erik och Prahl Leif |
TJH Khemosabi Comanche | 2004-11-14 | Sthlmsavd | SBK | hkl sök | 380.7 poäng Godkänd | Bergman Gunnar och Nilsson Jan |
Kohagslyckans Hugo | 2004-03-28 | Saxnäs | SBK | ekl spår | 537.2 poäng Certpoäng | Blomdahl Börge |
Kohagslyckans Hugo | 2004-05-02 | Mönsterås | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Blomdahl Börge och Arkström Stefan |
Kohagslyckans Hugo | 2004-05-09 | Kalmar | SBK | ekl spår | 56 poäng Ej godkänd | Johansson Hans och Lindholm Lars |
Kullamannens Filip | 2004-05-16 | Åstorp | SBK | akl spår | 237.5 poäng Uppflyttad | Ljung Lars-Åke och Johansson Kenneth |
LPI Lintorpets Fagur | 2004-10-02 | Roslagen | SBK | akl sök | 217.2 poäng Godkänd | Öjerstedt Hans |
SE SPBCH LPI LPELIT SE LCH Lintorpets Fjorgyn | 2004-09-11 | Danderyd/Täby | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Nyberg Jan-Ola |
SE SPBCH LPI LPELIT SE LCH Lintorpets Fjorgyn | 2004-09-12 | Solna/Sundbyber | SBK | akl spår | 252.7 poäng Uppflyttad | Svahn Inga-Lill och Stjernborg Carina |
Lintorpets Stjärnglimt | 2004-08-15 | Botkyrka | SBK | hkl spår | 374.7 poäng Godkänd | Larsson Lennart och Linder Owe |
Lisabackens Birk-Borkason | 2004-05-20 | Hedemora/Säter | SBK | lkl spår | 409 poäng Godkänd | Sjödén Curt och Lindfors Kurt |
Lisabackens Birk-Borkason | 2004-05-22 | Borlänge | SBK | lkl spår | 366.7 poäng Godkänd | Gunnarsson Sonny och Söderholm Ove |
Lisabackens Birk-Borkason | 2004-05-31 | Ö:a Härjedalen | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Olovsson Irén och Karlsson Bertil |
Lisabackens Birk-Borkason | 2004-06-05 | Hofors | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Lundmark Göran och Ek Bo |
Lisabackens Bonnie-Boop | 2004-06-13 | Järvsö | SBK | hkl spår | 472.7 poäng Godkänd | Fridh Ingemar och Ahlström Lars |
Lisabackens Bonnie-Boop | 2004-08-01 | Bollnäs | SBK | hkl spår | 507.5 poäng Uppflyttad | Ahlström Lars och Persson Per-Inge |
Lisabackens Capten-Cosmos | 2004-06-12 | Edsbyn | SBK | akl spår | 237.5 poäng Uppflyttad | Unosson Reino och Lundberg Lars-Åke |
Lisabackens Chiquita-Corinne | 2004-10-02 | Järvsö | SBK | akl spår | 169.7 poäng Ej godkänd | Larsson Anita och Nylén Kurt |
Lisabackens Cilla-Citron | 2004-06-13 | Järvsö | SBK | lkl spår | 491.2 poäng Uppflyttad | Fridh Ingemar och Ahlström Lars |
SE SPCH SE SÖCH SE VCH Lisabackens Cubbe-Cubik | 2004-05-15 | Hudiksvall | SBK | lkl spår | 538.5 poäng Uppflyttad | Lindh Bengt och Nylén Kurt |
SE SPCH SE SÖCH SE VCH Lisabackens Cubbe-Cubik | 2004-06-19 | Matfors | SBK | lkl sök | 522 poäng Uppflyttad | Andersson John-Åke och Åhlén Kenth |
SE SPCH SE SÖCH SE VCH Lisabackens Cubbe-Cubik | 2004-08-01 | Bollnäs | SBK | hkl spår | 517 poäng Uppflyttad | Ahlström Lars och Persson Per-Inge |
SE VCH Lisabackens Dito-Diameter | 2004-08-29 | Järvsö | SBK | akl spår | 248.5 poäng Uppflyttad | Fridh Ingemar och Nylén Kurt |
Lisabackens Diva-Dagdriva | 2004-08-29 | Järvsö | SBK | akl spår | 173 poäng Godkänd | Fridh Ingemar och Nylén Kurt |
Lisabackens Diva-Dagdriva | 2004-09-25 | Bollnäs | SBK | akl spår | 262.2 poäng Uppflyttad | Broms Liselotte och Ahlström Lars |
LPI LPII Lisabackens Dixie-Donna | 2004-03-14 | Hässleholm | SBK | akl | 159.7 poäng Ej godkänd | Rylander Yvonne och Ahlqvist Barry |
LPI LPII Lisabackens Dixie-Donna | 2004-04-18 | Rödeby | SBK | akl | 293.5 poäng Uppflyttad | Blomdahl Börge och Blomdahl Yvonne |
LPI LPII Lisabackens Dixie-Donna | 2004-10-09 | Lund | SBK | lkl spår | 489.5 poäng Uppflyttad | Olsson Jan Erik och Ringdahl Kaj |
SE SPCH SE LCH Mdella-Dexell | 2004-03-21 | Karlskrona | SBK | akl spår | 237.5 poäng Uppflyttad | Olsson Christer och Eriksson Ronny |
LPII Mighty Duck's Scarlet | 2004-03-28 | Nässjö | SBK | hkl sök | 457.2 poäng Godkänd | Andersson Birger och Gustafsson Mikael |
LPII Mighty Duck's Scarlet | 2004-04-03 | Tomten | SBK | hkl sök | 361.2 poäng Godkänd | Iversen Kurt och Linnarsson Bo |
LPII Mighty Duck's Scarlet | 2004-04-17 | Tidaholm | SBK | hkl sök | 423.2 poäng Godkänd | Lindh Pär och Rosén-Lindh K |
LPII Mighty Duck's Scarlet | 2004-05-09 | Värnamo | SBK | hkl sök | 348.5 poäng Godkänd | Hjelm Magnus och Rosander Erik |
LPII Mighty Duck's Scarlet | 2004-07-18 | Mariestad | SBK | hkl sök | 503.2 poäng Uppflyttad | Lindgren Leif och Hall Bengt-Evert |
LPII Mighty Duck's Scarlet | 2004-09-18 | Ulricehamn | SBK | ekl sök | 361.2 poäng Godkänd | Markert Bernt och Andersson Patrik |
LPII Mighty Duck's Scarlet | 2004-10-17 | Jönköping | SBK | ekl sök | 410.5 poäng Godkänd | Leo Jan-Egon och Karlsson Göte |
LPII Mighty Duck's Scarlet | 2004-11-07 | Nybro | SBK | ekl sök | 413.5 poäng Godkänd | Lindholm Lars och Sundin Leif |
Mixi-Dexell | 2004-03-21 | Karlskrona | SBK | akl spår | 252.7 poäng Uppflyttad | Olsson Christer och Eriksson Ronny |
Mixi-Dexell | 2004-11-06 | Åhus | SBK | lkl spår | 518.2 poäng Uppflyttad | Svensson Anna-Kersti och Ekberg Stig |
LPI Molle-Dexell | 2004-04-12 | Mönsterås | SBK | akl | 258.7 poäng Uppflyttad | Ståhl Roth Gunborg och Boistrup Anders |
Molly-Dexell | 2004-09-12 | Rödeby | SBK | akl spår | 262.5 poäng Uppflyttad | Bark Ingemar och Perslöv Claes |
SE LCH Måsvingens Carmencita | 2004-11-14 | Ystad | SBK | ekl sök | 0 poäng Ej godkänd | Frid Crispin och Hansson Leif |
Måsvingens Ellinor | 2004-09-05 | Osby | SBK | hkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Ekberg Stig och Karlsson Jörgen |
Måsvingens Ellinor | 2004-10-17 | Åhus | SBK | hkl sök | 375.2 poäng Godkänd | Nilsson Ingvar och Bjädefors Jan |
LPI LPII Owlet's Nicke Nyfiken | 2004-04-24 | Arvika | SBK | akl spår | 240.7 poäng Uppflyttad | Andersson Stig och Gunnarsson Tommy |
LPI LPII Owlet's Nicke Nyfiken | 2004-08-07 | Grums | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Sanfridsson Lennarth och Andersen Jörn |
LPI LPII Owlet's Nicke Nyfiken | 2004-09-25 | Årjäng | SBK | lkl spår | 456.2 poäng Uppflyttad | Eklund Göran och Gunnarsson Tommy |
Pickups Alfina | 2004-04-24 | Häverö | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Andersson Rolf och Ek Lennart |
Pickups Atos | 2004-04-25 | Kind | SBK | akl spår | 271.5 poäng Uppflyttad | Toftby Urban och Sundqvist Anette |
Porteur's April Joy | 2004-05-02 | Nässjö | SBK | akl spår | 175.7 poäng Godkänd | Svensson Leif och Melin Hans |
Porteur's April Joy | 2004-06-05 | Skövde | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Hall Bengt-Evert och Wennerberg Anders |
Porteur's April Joy | 2004-08-08 | Karlstad | SBK | akl spår | 240 poäng Uppflyttad | Larsson Kjell och Zaring Åke |
SE VCH Porteur's Greve Moltke | 2004-04-25 | Njudung | SBK | akl | 179.5 poäng Godkänd | Andersson Birger och Axell Ulf |
SE VCH Porteur's Greve Moltke | 2004-05-09 | Ulricehamn | SBK | akl spår | 218.5 poäng Godkänd | Markert Bernt och Åsegård Åsa |
SE VCH Porteur's Greve Moltke | 2004-06-06 | Halmstad | SBK | akl spår | 245.7 poäng Uppflyttad | Larsson Bengt-Hugo och Gustavsson Göran |
LPI LPII LPIII SE LCH Prilyckans Ystra Rut | 2004-10-17 | Nybro | SBK | akl | 217 poäng Ej godkänd | Sundin Leif och Lindholm Lars |
SE VCH LPI Raypoint's Close to You | 2004-04-03 | Lilla Edet | SBK | akl spår | 210.7 poäng Ej godkänd | Brolin Arne och Augustsson Roland |
SE VCH LPI Raypoint's Close to You | 2004-05-23 | Trollhättan | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Henriksson Eva och Frykler Anette |
Respons Exklusiva Ebenist-Ten | 2004-11-14 | Söderåsen | SBK | akl spår | 261.7 poäng Uppflyttad | Lundh Berit och Bjädefors Jan |
LPII Respons Åvet-Ten | 2004-03-20 | Götene | SBK | ekl spår | 572.5 poäng Certpoäng | Hall Bengt-Evert och Oskarsson Per |
LPII Respons Åvet-Ten | 2004-04-04 | Kind | SBK | ekl spår | 476 poäng Godkänd | Marunga Lothar och Åsegård Åsa |
LPII Respons Åvet-Ten | 2004-04-17 | Ulricehamn | SBK | ekl spår | 545.5 poäng Certpoäng | Blomqvist Kjell och Blomqvist Ann Charlo |
LPII Respons Åvet-Ten | 2004-04-18 | Falkenberg | SBK | ekl spår | 470 poäng Godkänd | Mattsson Lena och Berg Roger |
LPII Respons Åvet-Ten | 2004-04-24 | Herrljunga | SBK | ekl spår | 515.2 poäng Godkänd | Alaby Kjell-Arne och Merenius Johnny |
LPII Respons Åvet-Ten | 2004-05-01 | Borås | SBK | ekl spår | 463.2 poäng Godkänd | Börjesson Inger och Claesson Åke |
LPII Respons Åvet-Ten | 2004-06-19 | Elfsborg | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Andersson Conny och Johansson Mats |
LPII Respons Åvet-Ten | 2004-09-04 | Hjo | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Hall Bengt-Evert och Jacobsson Ulf |
LPII Respons Åvet-Ten | 2004-09-18 | Smålandsstenar | SBK | ekl spår | 432.2 poäng Godkänd | Gustafsson-Krafft Ko och Rosander Erik |
SE VCH LPI LPII LPIII Ringmaster Gloria | 2004-10-30 | Stenungsund | SBK | akl spår | 253 poäng Uppflyttad | Andreasson Laila och Svensson Bo-Göran |
SE BCH Sandbytösens Dex | 2004-04-24 | Oskarshamn | SBK | ekl spår | 554.7 poäng Certpoäng | Sundin Leif och Ståhl Roth Gunborg |
SE BCH Sandbytösens Dex | 2004-05-09 | Kalmar | SBK | ekl spår | 550.2 poäng Godkänd | Johansson Hans och Lindholm Lars |
SE BCH Sandbytösens Dex | 2004-05-29 | Karlskrona | SBK | ekl spår | 512.7 poäng Godkänd | Edner Helene och Bahlenberg Ingrid |
SE BCH Sandbytösens Dex | 2004-05-31 | Karlskrona | SBK | ekl spår | 584.5 poäng Certpoäng | Olsson Christer och Johnsson Marianne |
SE BCH Sandbytösens Dex | 2004-06-05 | Vetlanda | SBK | ekl spår | 577.7 poäng Certpoäng | Lindberg Dennis och Erlandsson Ebbe |
SE BCH Sandbytösens Dex | 2004-06-26 | Kristianstad | SBK | ekl spår | 582 poäng Cert | Svensson Anna-Kersti och Ekberg Stig |
SE BCH Sandbytösens Dex | 2004-08-08 | Oskarshamn | SBK | ekl spår | 522.5 poäng Certpoäng | Larsson Solbritt och Ståhl Roth Gunborg |
SE BCH Sandbytösens Dex | 2004-09-05 | Karlskrona | SBK | ekl spår | 578.2 poäng Certpoäng | Edner Helene och Ivarsson Ulf |
SE BCH Sandbytösens Dex | 2004-11-07 | Olofström | SBK | ekl spår | 574 poäng Certpoäng | Bahlenberg Ingrid och Carlsson Thomas |
LPI LPII Sangold Monstrar Troget | 2004-02-29 | Simrishamn | SBK | lkl spår | 469.7 poäng Uppflyttad | Ekberg Stig och Frid Crispin |
LPI LPII Sangold Monstrar Troget | 2004-08-01 | Svalöv | SBK | hkl spår | 482.7 poäng Godkänd | Frid Crispin |
LPI LPII Sangold Monstrar Troget | 2004-08-29 | Bjuv | SBK | hkl spår | 410.2 poäng Godkänd | Mortenssen Per och Ekberg Stig |
LPI LPII Sangold Monstrar Troget | 2004-10-10 | Lund | SBK | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Klang Ingvar och Wilén Gert |
SE U(U)CH LPI Sangold Monstrar Ute I Solen | 2004-10-02 | Nacka | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Domeij Ulf och Bergman Gunnar |
SE U(U)CH LPI Sangold Monstrar Ute I Solen | 2004-10-17 | Vällingby | SBK | akl spår | 199.5 poäng Godkänd | Karlsson Per-Erik och Kyhlstedt Ulla Elisa |
SE U(U)CH LPI Sangold Monstrar Ute I Solen | 2004-10-31 | Mälarö | SBK | akl spår | 173.2 poäng Godkänd | Rosendahl Sonja och Ek Lennart |
LPI LPII Silveric Connie Francis | 2004-08-21 | Borlänge | SBK | akl spår | 229.2 poäng Uppflyttad | Söderholm Ove och Fors Gunnar |
LPI SE LCH Silveric Conway Twitty | 2004-08-22 | Falun | SBK | lkl spår | 429 poäng Uppflyttad | Fors Gunnar och Edbäck Mats |
LPI Snärjets Bathso-Flipp | 2004-05-08 | Laholm | SBK | ekl spår | 562.7 poäng Certpoäng | Mattsson Lena och Svensson Sven-Olof |
LPI Snärjets Bathso-Flipp | 2004-05-22 | Västbo | SBK | ekl spår | 561.2 poäng Certpoäng | Lidén Reine och Rosander Erik |
LPI Snärjets Bathso-Flipp | 2004-06-19 | Elfsborg | SBK | ekl spår | 522.7 poäng Certpoäng | Andersson Conny och Johansson Mats |
LPI Snärjets Bathso-Flipp | 2004-08-28 | Laholm | SBK | ekl spår | 481 poäng Godkänd | Svensson Olle och Johansson Sture |
LPI Snärjets Bathso-Flipp | 2004-09-18 | Smålandsstenar | SBK | ekl spår | 455.2 poäng Godkänd | Gustafsson-Krafft Ko och Rosander Erik |
SE BCH Snärjets Emma-Flipp | 2004-04-18 | Söderåsen | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Svensson Anna-Kersti och Pallesen Tove |
SE BCH Snärjets Emma-Flipp | 2004-05-16 | Höör | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Sandström Bo och Jönsson Kjell |
Snökristallens Frostnatt | 2004-09-26 | Hässleholm | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Mortenssen Per och Boistrup Anders |
Snökristallens Frostnatt | 2004-10-03 | Skurup | SBK | lkl spår | 461 poäng Uppflyttad | Hansson Leif och Sommarin Christer |
Solstrimmans Ecco of Delight | 2004-06-05 | Örnsköldsvik | SBK | akl spår | 267.5 poäng Uppflyttad | Andersson Kjell-Arne och Svensson Lena |
SE U(U)CH LPI LPII Spin Tail Sacheer Tårtan | 2004-10-02 | Örnsköldsvik | SBK | akl spår | 258 poäng Uppflyttad | Svensson Lena och Sundell Susanna |
SE VCH LPI LPII Sweeping Drop of Chocolate | 2004-09-05 | Kind | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Toftby Urban och Johansson Mats |
TJH LPII Sörbyskogens Eliza | 2004-04-24 | Hallsberg | SBK | hkl spår | 382.2 poäng Godkänd | Lindgren Ann-Sofie och Jevemo Sune |
TJH LPII Sörbyskogens Eliza | 2004-11-14 | Karlskoga | SBK | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Backman Lena och Hedberg Göran |
TJH SE LCH Sörbyskogens Rasmus | 2004-08-08 | Katrineholm | SBK | hkl sök | 311.5 poäng Godkänd | Melin Rolf och Larsson Nils-Göran |
TJH SE LCH Sörbyskogens Rasmus | 2004-11-07 | Lindesberg | SBK | hkl sök | 516.7 poäng Uppflyttad | Rikse Gunnel och Toftler Göte |
TJH LPI LPELIT SE LCH SE BCH Tai Wind's Born Wild | 2004-06-27 | Fagersta | SBK | ekl spår | 509.7 poäng Godkänd | Melin Rolf och Himmler Kenneth |
TJH LPI LPELIT SE LCH SE BCH Tai Wind's Born Wild | 2004-09-12 | Linköping | SBK | ekl spår | 605.7 poäng Cert | Björkman Åke och Jansson Bo |
TJH LPI LPELIT SE LCH SE BCH Tai Wind's Born Wild | 2004-10-02 | Valdemarsvik | SBK | ekl spår | 523.7 poäng Godkänd | Johansson Roland och Arkström Stefan |
LPI LPII Tallhyddans Melody | 2004-03-28 | Falkenberg | SBK | lkl spår | 497 poäng Uppflyttad | Svensson Olle och Larsson Bengt-Hugo |
LPI LPII Tallhyddans Melody | 2004-04-04 | Varberg | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Andersson Alf och Rolfsson Tom |
LPI LPII Tallhyddans Melody | 2004-09-05 | Varberg | SBK | lkl rph | 0 poäng Ej godkänd | Rolfsson Tom och Wallin Åke |
Tessie | 2004-04-03 | Bollebygd | SBK | ekl spår | 496.7 poäng Godkänd | Claesson Åke och Merenius Johnny |
Trisoblues Pleace Be Kind With Me | 2004-04-04 | Simrishamn | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Frid Crispin och Klang Ingvar |
Trisoblues Pleace Be Kind With Me | 2004-04-17 | Sölvesborg | SBK | ekl spår | 434.5 poäng Godkänd | Eriksson Ronny och Olsson Christer |
Trisoblues Pleace Be Kind With Me | 2004-05-29 | Karlskrona | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Edner Helene och Bahlenberg Ingrid |
Trisoblues Pleace Be Kind With Me | 2004-09-04 | Sydöstra Skåne | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Cronhamn Eva-Lena och Pettersson Kathe |
Trisoblues Pleace Be Kind With Me | 2004-09-05 | Karlskrona | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Edner Helene och Ivarsson Ulf |
Trisoblues Pleace Be Kind With Me | 2004-09-11 | Eslöv | SBK | ekl spår | 512.7 poäng Godkänd | Hansson Leif och Bengtsson Sten |
Vassruggens Jonna Af Danarige | 2004-06-05 | Sala | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Nyberg Maivor och Höglund Tim |
Vassruggens Jonna Af Danarige | 2004-07-10 | Heby | SBK | akl spår | 206 poäng Godkänd | Hagelin Birgitta och Tunér Stefan |
SE VCH LPI TJH(FM) NO VCH Vassruggens Meglin Gjord | 2004-09-25 | Malung | SBK | akl spår | 173.5 poäng Godkänd | Gustafsson L-G och Gustafsson Anita |
SE SPBCH SE VCH LPI LPII SE LCH RLD M Vassruggens Nattur Håbrok | 2004-08-07 | Grums | SBK | akl spår | 277.2 poäng Uppflyttad | Sanfridsson Lennarth och Andersen Jörn |
Vildsilkes Dean | 2004-09-26 | Elfsborg | SBK | akl spår | 220.2 poäng Godkänd | Toftby Urban och Johansson Kenneth |
LPI Wintergold's Krusmynta | 2004-10-03 | Sthlmsavd | SBK | akl spår | 150.5 poäng Ej godkänd | Moberg-Falk Monica och Karlsson Per-Erik |
LPI Wintergold's Krusmynta | 2004-10-31 | Mälarö | SBK | akl spår | 202.5 poäng Ej godkänd | Rosendahl Sonja och Ek Lennart |
LPI LPII LPIII Wintergold's Pim Pim | 2004-09-19 | Järfälla | SBK | akl spår | 246.5 poäng Uppflyttad | Lindberg Ninni och Johansson Mats |
LPI LPII SE LCH Wood and Water Cicero'n Cesar | 2004-05-02 | Västerås | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Boija Tommy och Karlsson Thomas |
LPI LPII SE LCH Wood and Water Cicero'n Cesar | 2004-05-20 | Hedemora/Säter | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Sjödén Curt och Lindfors Kurt |
LPI LPII SE LCH Wood and Water Cicero'n Cesar | 2004-06-05 | Hallstahammar | SBK | lkl spår | 535.2 poäng Uppflyttad | Falk Inger |
LPI LPII SE LCH Wood and Water Cicero'n Cesar | 2004-09-05 | Avesta | SBK | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Larsson Toni och Brusling Birgitta |
SE VCH LPI LPII LPIII LPELIT SE LCH Wynntorps Ada | 2004-08-21 | Borlänge | SBK | akl spår | 275.5 poäng Uppflyttad | Söderholm Ove och Fors Gunnar |
LPI Yard Peace Bunnahabhain of Zeb | 2004-04-11 | Helsingborg | SBK | akl spår | 209.2 poäng Godkänd | Brandin Thomas och Ringdahl Kaj |
LPI Yard Peace Bunnahabhain of Zeb | 2004-09-12 | Ängelholm | SBK | akl | 259.5 poäng Uppflyttad | Ljung Lars-Åke och Sjöstrand Yvonne |
Äppelblommans Filippa | 2004-09-05 | Kristianstad | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Jönsson Arne och Ivarsson Henrik |
Äppelblommans Filippa | 2004-09-26 | Hässleholm | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Mortenssen Per och Boistrup Anders |
Äppelblommans Filippa | 2004-11-06 | Åhus | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Svensson Anna-Kersti och Ekberg Stig |
Öijebergets Gnistra | 2004-08-08 | Karlstad | SBK | akl spår | 229.5 poäng Uppflyttad | Larsson Kjell och Zaring Åke |