SPH I SPH II SPH III Alsterbygdens Tösa of Skoj | 2020-09-12 | Falköping | SBK | hkl spår | 453.2 poäng Godkänd | Swartling Carina och Dahlgren Per |
SPH I SPH II SPH III Alsterbygdens Tösa of Skoj | 2020-09-19 | Borås | SBK | hkl spår | 515.5 poäng Uppflyttad | Claesson Marianne och Andersson Conny |
LD STARTKLASS SPH I SPH II SPH III Andhämtningens Volvo På Vinterväg | 2020-03-15 | Åhus | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Svensson Anna-Kersti och Wallin Birgitta |
LD STARTKLASS SPH I SPH II SPH III Andhämtningens Volvo På Vinterväg | 2020-09-05 | Ronneby | SBK | ekl spår | 518 poäng Godkänd | Edner Helene och Lindfalk Kenneth |
LD STARTKLASS SPH I SPH II SPH III Andhämtningens Volvo På Vinterväg | 2020-09-12 | Karlskrona | SBK | ekl spår | 551.7 poäng Godkänd | Fagerstedt Tomas och Lindfalk Kenneth |
LD STARTKLASS SPH I SPH II SPH III Andhämtningens Volvo På Vinterväg | 2020-10-18 | Höganäs | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Svensson Anna-Kersti och Ljung Lars-Åke |
SÖKH I Aqua Seer's Big Blind | 2020-03-22 | Ullared | SBK | akl spår | 231 poäng Uppflyttad | Karlsson Magnus och Svensson Wilson Anni |
SÖKH I Aqua Seer's Big Blind | 2020-10-04 | Väröbacka | SBK | lkl sök | 536.2 poäng Uppflyttad | Andersson Mats och Gustafsson Bo |
SPH I Aqua Seer's Cash Out | 2020-03-15 | Varberg | SBK | lkl spår | 547.7 poäng Uppflyttad | Svensson Wilson Anni och Andersson Mats |
SE SÖCH SÖKH I SÖKH II SÖKH III Aqua Seer's Fight to Win | 2020-03-08 | Svedala | SBK | ekl sök | 564 poäng Cert | Wallin Birgitta och Emgård Anders |
RLD N RLD F SPH I SPH II SPH III Aqua Seer's First Born | 2020-09-19 | Ljusdal | SBK | hkl spår | 492.7 poäng Uppflyttad | Dahlberg Christer och Strandberg Siv |
SPH I SPH II SPH III Aqua Seer's Hunting Line | 2020-09-06 | Genevad | SBK | hkl spår | 536.7 poäng Uppflyttad | Brorsson Kenneth och Hallin Annica |
SÖKH I SÖKH II SÖKH III Aqua Seer's Like to Lead | 2020-09-20 | Eslöv | SBK | akl sök | 201 poäng Uppflyttad | Andersson Gunilla och Johnsson Linda |
SE VCH HTM I RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Aqua Seer's Like to Work | 2020-08-09 | Mellerud | SBK | akl spår | 196.5 poäng Uppflyttad | Larsson Inge och Östlund Bo |
SE LCH Aqua Seer's Live to Win | 2020-03-15 | Varberg | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Svensson Wilson Anni och Andersson Mats |
RLD N RLD F SPH I Aqua Seer's Once and For All | 2020-08-29 | Vänersborg | SBK | akl spår | 197.2 poäng Uppflyttad | Andersson Jan och Samuelsson Ingvar |
SPH I Aqua Seer's Once in A Lifetime | 2020-09-06 | Genevad | SBK | lkl spår | 462.2 poäng Godkänd | Andersson Yvonne och Brolén Lars |
SÖKH I Aqua Seer's Once in A While | 2020-09-20 | Eslöv | SBK | akl sök | 202 poäng Uppflyttad | Andersson Gunilla och Johnsson Linda |
SE SPCH SPH I SPH II SPH III Aqua Seer's Once in Love | 2020-08-02 | Svalöv | SBK | hkl spår | 310.7 poäng Ej godkänd | Bergström Elisabeth och Wallin Birgitta |
SE SPCH SPH I SPH II SPH III Aqua Seer's Once in Love | 2020-09-06 | Genevad | SBK | hkl spår | 554.7 poäng Uppflyttad | Brorsson Kenneth och Hallin Annica |
SPH I SPH II SPH III Aqua Seer's Steel Wheel | 2020-09-05 | Enköping | SBK | lkl spår | 488.2 poäng Uppflyttad | Andersson Per-Olof och Boström Annica |
RLD N RLD F LD STARTKLASS RPH I Aqua Seer's Wild Card | 2020-08-02 | Genevad | SBK | akl rph | 167 poäng Godkänd | Karlsson Carina och Johansson Morgan |
RLD N RLD F LD STARTKLASS RPH I Aqua Seer's Wild Card | 2020-10-18 | Limhamn | SBK | akl rph | 0 poäng Ej godkänd | Johansson Kenneth och Sjöstrand Yvonne |
SÖKH I SÖKH II SÖKH III Aqua Seer's Will to Win | 2020-09-13 | Hässleholm | SBK | ekl sök | 500 poäng Godkänd | Prahl Leif och Hansson Mikael |
SÖKH I SÖKH II SÖKH III Aqua Seer's Will to Win | 2020-09-27 | Kristianstad | SBK | ekl sök | 496.5 poäng Godkänd | Emgård Anders och Brandin Thomas |
Avjava's Portia of Rymen | 2020-09-05 | Surahammar | SBK | akl spår | 218.2 poäng Uppflyttad | Lundqvist Kim och Rahmström Åsa |
Avjava's Rhino of Isidor | 2020-10-18 | Linköping | SBK | akl spår | 192.5 poäng Uppflyttad | Axelsson Mats och Nilsson Mi |
SPH I SPH II SPH III Avjava's Sid of Isidor | 2020-09-27 | Västervik | SBK | hkl spår | 529 poäng Uppflyttad | Nilsson Mi och Axelsson Mats |
SE VCH SPH I SPH II SPH III RLD N&F&A & SE RALLY CH Blågul's Briska | 2020-06-07 | Gävle | SBK | lkl spår | 459.5 poäng Uppflyttad | Hedman Carina och Karlsson Lisa-Maria |
SE VCH SPH I SPH II SPH III RLD N&F&A & SE RALLY CH Blågul's Briska | 2020-09-19 | Gävle | SBK | hkl spår | 388.2 poäng Godkänd | Hedman Carina och Altskog Ulla |
SE VCH SPH I SPH II SPH III RLD N&F&A & SE RALLY CH Blågul's Briska | 2020-09-26 | Knivsta | SBK | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Berg Marita och Arthursson Dennis |
LPI SPH I SPH II SÖKH II SÖKH III Brunnefjälls A Tage | 2020-02-29 | Simrishamn | SBK | hkl spår | 511 poäng Uppflyttad | Nielsen Tommy och Ljung Lars-Åke |
LD STARTKLASS SPH I SPH II Castor | 2020-09-05 | Surahammar | SBK | akl spår | 182 poäng Uppflyttad | Lundqvist Kim och Rahmström Åsa |
RLD N RLD F Cheer's Crystal Clear | 2020-09-12 | Skärhamn | SBK | akl spår | 50 poäng Ej godkänd | Petersson Lennart och Odén Anders |
LD STARTKLASS Combine Piccadilly | 2020-09-20 | Västerås | SBK | akl spår | 80 poäng Ej godkänd | Adesand Christer och Jacobsson Sten |
SPH I SPH II Djuparps Golden Jacques | 2020-09-27 | Rödeby | SBK | akl spår | 187 poäng Uppflyttad | Lindfalk Kenneth och Lindfalk Ingrid |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 SPH I SPH II Doubleuse Aramis | 2020-10-04 | Sveg | SBK | lkl spår | 460.5 poäng Uppflyttad | Wiklund Magnus och Åman Kent |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH SPH III Doubleuse Earth | 2020-09-12 | Kil | SBK | ekl spår | 461.2 poäng Godkänd | Axelsson Stefan och Lundström Lars |
RLD F RLD A SE RALLYCH SPH I SPH II SPH III Doubleuse Fuller's Golden Pride | 2020-09-12 | Eskilstuna | SBK | ekl spår | 498.5 poäng Godkänd | Hansson Ola och Larsson Kjell |
SÖKH II SÖKH III Doubleuse Mac Lobell | 2020-08-02 | Ronneby | SBK | ekl sök | 0 poäng Ej godkänd | Fagerstedt Tomas och Lindfalk Ingrid |
SÖKH II SÖKH III Doubleuse Mac Lobell | 2020-09-13 | Hässleholm | SBK | ekl sök | 575.5 poäng Cert | Prahl Leif och Hansson Mikael |
SPH I SÖKH I Doubleuse Maradona | 2020-08-08 | Kil | SBK | akl sök | 195.5 poäng Uppflyttad | Olsson Inga-Lena och Thiderman Sören |
SPH I Doubleuse Poplar | 2020-10-17 | Luleå | SBK | akl spår | 115.5 poäng Ej godkänd | Lindkvist Dan och Sundberg Peter |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 SPH I SPH II SPH III Doubleuse Princess Leia | 2020-06-13 | Herrljunga | SBK | hkl spår | 462.2 poäng Godkänd | Fries Gunilla och Romland Carina |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 SPH I SPH II SPH III Doubleuse Princess Leia | 2020-08-08 | Filipstad | SBK | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Jansson Richard och Bad Inga-Lill |
SPH I SÖKH I Guldkullens Clyde Crossford | 2020-06-07 | Stenkullen | SBK | hkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Merenius Johnny och Sandberg Kenth |
SPH I SÖKH I Guldkullens Clyde Crossford | 2020-09-20 | Kungsbacka | SBK | hkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Lengfelt Yvonne och Lengfelt Ulf |
RLD N LD STARTKLASS SPH I SPH II Hope-Of-Kalix | 2020-08-08 | Nyköping | SBK | lkl spår | 429.5 poäng Uppflyttad | Cangren Malmberg A-M och Rönnbäck Peter |
SPH I SPH II SPH III Huntingfudges Ecco | 2020-10-25 | Hörby | SBK | hkl spår | 451.7 poäng Godkänd | Frid Crispin och Johnsson Lars |
RLD N SPH I SPH II SPH III Huntingfudges Fight | 2020-03-01 | Simrishamn | SBK | lkl spår | 445.5 poäng Uppflyttad | Johansson Anders och Bonder Mikael |
Höghedens Billboo | 2020-10-11 | Knivsta | SBK | akl spår | 210.7 poäng Uppflyttad | Berg Marita och Persson Lars-Göran |
LPI LPII SE LCH SPH II SPH III Höghedens Xymer | 2020-09-12 | Ockelbo | SBK | ekl spår | 560.5 poäng Certpoäng | Åström Sune och Dahlberg Christer |
SÖKH I SÖKH II Indragårdens Lesto | 2020-09-06 | Piteå | SBK | hkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Lindström Carina och Sundberg Peter |
SÖKH I SÖKH II Indragårdens Lesto | 2020-10-04 | Skellefteå | SBK | hkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Dahlberg Peder och Wallbing Jessica |
SE VCH SPH I Indragårdens Otilia | 2020-07-11 | Hagfors | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Thiderman Sören och Gillå Urban |
SE VCH SPH I Indragårdens Otilia | 2020-08-08 | Kil | SBK | akl spår | 181.5 poäng Uppflyttad | Olsson Inga-Lena och Thiderman Sören |
RLD N RLD F Indragårdens Rally | 2020-10-17 | Luleå | SBK | akl spår | 134.5 poäng Godkänd | Lindkvist Dan och Sundberg Peter |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS SPH I SÖKH I Indragårdens Rex | 2020-08-15 | Skultuna | SBK | akl spår | 216 poäng Uppflyttad | Rahmström Åsa och Lindfors Dick |
Indragårdens Rondo | 2020-08-15 | Sollefteå | SBK | akl spår | 133 poäng Godkänd | Näsholm Arne och Liukkonen Ulle |
Indragårdens Rondo | 2020-08-29 | Örnsköldsvik | SBK | akl spår | 156.7 poäng Godkänd | Liukkonen Ulle och Näslund Göran |
Indragårdens Rondo | 2020-09-26 | Umeå | SBK | akl spår | 202.5 poäng Uppflyttad | Andersson Eva-Stina och Wacek Christine |
SPH I Indragårdens Ruth | 2020-07-11 | Hagfors | SBK | akl spår | 221.5 poäng Uppflyttad | Thiderman Sören och Gillå Urban |
SPH I SPH II SPH III Indragårdens Santana | 2020-08-08 | Kil | SBK | akl spår | 168.5 poäng Godkänd | Olsson Inga-Lena och Thiderman Sören |
SPH I SPH II SPH III Indragårdens Santana | 2020-09-05 | Arvika | SBK | akl spår | 197.5 poäng Uppflyttad | Andersson Ing-Marie och Gillå Urban |
SPH I SPH II SPH III Indragårdens Santana | 2020-09-27 | Torsby | SBK | lkl spår | 457.5 poäng Uppflyttad | Bornstedt Marika och Weinholt Nina |
RPH I Indragårdens Soda | 2020-10-18 | Limhamn | SBK | akl rph | 0 poäng Ej godkänd | Johansson Kenneth och Sjöstrand Yvonne |
TJH RLD N RLD F SPH I Indragårdens Soliga Scilla | 2020-09-27 | Skurup | SBK | akl spår | 185.2 poäng Uppflyttad | Andersson Gunilla och Bergström Elisabeth |
RLD N Indragårdens Speya | 2020-08-08 | Kil | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Olsson Inga-Lena och Thiderman Sören |
RLD N Indragårdens Speya | 2020-09-26 | Hällefors | SBK | akl spår | 140 poäng Godkänd | Andersson Ing-Marie och Hübinette Christin |
SE SPCH LD STARTKLASS SPH I SPH II SPH III Indragårdens Urax | 2020-08-08 | Kil | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Olsson Inga-Lena och Thiderman Sören |
SE SPCH LD STARTKLASS SPH I SPH II SPH III Indragårdens Urax | 2020-09-26 | Hällefors | SBK | akl spår | 148 poäng Ej godkänd | Andersson Ing-Marie och Hübinette Christin |
SE SPCH LD STARTKLASS SPH I SPH II SPH III Indragårdens Urax | 2020-10-17 | Stigen | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Andersson Jan och Mellberg Sven-Håkan |
SPH I SPH II SPH III NW 1 Ippika's Grand Marnier Rouge | 2020-09-12 | Oskarshamn | SBK | akl spår | 172 poäng Godkänd | Adolfsson Ulrika och Danielsson Lars |
SPH I SPH II SPH III NW 1 Ippika's Grand Marnier Rouge | 2020-09-13 | Mönsterås | SBK | akl spår | 179 poäng Uppflyttad | Engdahl Joakim och Adolfsson Ulrika |
SPH I SPH II SPH III NW 1 Ippika's Grand Marnier Rouge | 2020-10-18 | Växjö | SBK | lkl spår | 394.2 poäng Godkänd | Svensson Patrik och Karlsson Per |
SÖKH I Memarkens Bonuz | 2020-08-22 | Boden | SBK | akl spår | 242 poäng Uppflyttad | Hedlund Josefin och Sundberg Peter |
SÖKH I Memarkens Bonuz | 2020-10-11 | Piteå | SBK | lkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Johansson Lars-Göran och Dahlberg Peder |
SPH I SPH II SÖKH I Memarkens Stiffa | 2020-10-25 | Jönköping | SBK | lkl sök | 480.5 poäng Uppflyttad | Svensson Kjell och Lindberg Dennis |
SPH I SPH II SPH III Mighty Duck's Pluto | 2020-06-13 | Herrljunga | SBK | lkl spår | 519.7 poäng Uppflyttad | Fries Gunilla och Romland Carina |
SPH I SPH II SPH III Mighty Duck's Pluto | 2020-08-08 | Nässjö | SBK | hkl spår | 547 poäng Uppflyttad | Svensson Kjell och Karlsson Åke |
SPH I SÖKH I SÖKH II Myramarken's Homnibus | 2020-09-12 | Söderhamn | SBK | hkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Jönsson Leif och Norrman Roland |
SPH I SÖKH I SÖKH II Myramarken's Homnibus | 2020-09-26 | Gävle | SBK | hkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Alfredsson Robin och Jönsson Leif |
SPH I Myramarken's Magica De Hex | 2020-06-06 | Ljusdal | SBK | lkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Dahlberg Christer och Strandberg Siv |
TJH LPI PATRH I SPH I SPH II Myramarken's Storm Af Dellen | 2020-09-27 | Umeå | SBK | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Nordström Lena och Wiklund Lena |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Poetry's Estrella | 2020-11-01 | Växjö | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Engström Ingemar och Thoren Linda |
RLD N RLD F SPH I SÖKH I Roghöjdens Jax Fraendi | 2020-08-09 | Sävsjö | SBK | lkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Vescovi Roberto och Ljungqvist Lars |
SPH I Roghöjdens Jordan Fraendi | 2020-09-13 | Karlskrona | SBK | akl spår | 229.7 poäng Uppflyttad | Lundin Carina och Karlsson Thomas |
RLD N LD STARTKLASS NW 1 Roxanne Marcella | 2020-10-03 | Ockelbo | SBK | akl spår | 161.5 poäng Godkänd | Törnquist Kenneth och Lindgren Laila |
SE VCH SPH I SPH II SPH III Sandyline's Mc Laren | 2020-08-09 | Tierp | SBK | akl spår | 182.5 poäng Uppflyttad | Dunder Maria och Ivarsson Tomas |
SE VCH SPH I SPH II SPH III Sandyline's Mc Laren | 2020-09-26 | Knivsta | SBK | lkl spår | 426.7 poäng Godkänd | Berg Marita och Arthursson Dennis |
SE VCH SPH I SPH II SPH III SÖKH I Sandyline's Morgan | 2020-08-08 | Gävle | SBK | lkl spår | 582.5 poäng Uppflyttad | Hedman Carina och Jönsson Leif |
SE VCH SPH I SPH II SPH III SÖKH I Sandyline's Morgan | 2020-09-06 | Surahammar | SBK | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Nyberg Maivor och Tunér Stefan |
SE VCH SPH I SPH II SPH III SÖKH I Sandyline's Morgan | 2020-09-12 | Strängnäs | SBK | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Åberg Anders och Glamsare Hans |
SE VCH SPH I SPH II SPH III SÖKH I Sandyline's Morgan | 2020-10-31 | Norrtälje | SBK | lkl sök | 0 poäng Ej godkänd | Gustavsson Ann-Marie och Spangenberg Elin |
LPI LPII LPIII SE LCH RLD N RLD F Seasymphony Hot Shot | 2020-08-29 | Forshaga | SBK | hkl spår | 449 poäng Godkänd | Lundström Lars och Melander Jansson Eva |
LPI LPII LPIII SE LCH RLD N RLD F Seasymphony Hot Shot | 2020-11-08 | Karlstad | SBK | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Gillå Urban och Lundström Lars |
Seasymphony Luxurious Lito | 2020-10-11 | Arlöv | SBK | akl spår | 182.5 poäng Godkänd | Frid Crispin och Johnsson Lars |
SE SPCH SPH I SPH II SPH III Soltrollets Power Dynamitt | 2020-07-25 | Luleå | SBK | hkl spår | 499.7 poäng Godkänd | Fredriksson Mia och Sundberg Peter |
SE SPCH SPH I SPH II SPH III Soltrollets Power Dynamitt | 2020-08-02 | Piteå | SBK | hkl spår | 561 poäng Uppflyttad | Åström Maria och Fredriksson Mia |
SPH I Solvingens Colorado | 2020-08-15 | Söderköping | SBK | akl spår | 221.5 poäng Uppflyttad | Hultberg Jörgen och Thunström Åke |
SPH II SPH III Stjärnglimtens Unzo | 2020-08-30 | Fagersta | SBK | ekl spår | 477 poäng Godkänd | Jespersen Alf och Latvala Martti |
RLD N SPH I Stjärnglimtens Zilje | 2020-09-19 | Svenljunga | SBK | akl spår | 228 poäng Uppflyttad | Åsegård Åsa och Reikerås Kjell |
SPH I SPH II Stjärnglimtens Zäta | 2020-09-26 | Smålandsstenar | SBK | akl spår | 192.7 poäng Uppflyttad | Gustavsson Krafft Ka och Herdy Franz |
Stjärnglimtens Älda | 2020-11-01 | Växjö | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Engström Ingemar och Thoren Linda |
LD STARTKLASS SPH I SPH II SÖKH I SÖKH II Upsolut Honey | 2020-03-14 | Varberg | SBK | hkl spår | 441.5 poäng Godkänd | Brolén Lars och Gustafsson Bo |
LD STARTKLASS SPH I SPH II SÖKH I SÖKH II Upsolut Honey | 2020-09-13 | Kungälv | SBK | hkl sök | 512.2 poäng Uppflyttad | Olsson Anneli och Segerdahl Lennart |
SE SPCH SPH I SPH II SPH III Vassruggens Grip Greidi | 2020-09-12 | Mölndal | SBK | ekl spår | 0 poäng Ej godkänd | Lindblad Sverker och Brorsson Anders |
SPH I SPH II SPH III SÖKH I SÖKH II Vassruggens Horsens Af Niko | 2020-09-27 | Skurup | SBK | akl spår | 217.7 poäng Uppflyttad | Andersson Gunilla och Bergström Elisabeth |
SPH I SPH II Vassruggens Vrå Af Niko | 2020-09-27 | Skurup | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Andersson Gunilla och Bergström Elisabeth |
SPH I SPH II Vassruggens Vrå Af Niko | 2020-10-04 | Hörby | SBK | akl spår | 235 poäng Uppflyttad | Svensson Anna-Kersti och Prahl Leif |
SE VCH SPH I SPH II Vattenbrynets Sieur Aramis | 2020-09-06 | Tyresö | SBK | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Stare Gunilla och Wiklander Charlotte |
SE VCH SPH I SPH II Vattenbrynets Sieur Aramis | 2020-09-13 | Gustavsberg | SBK | hkl spår | 477.2 poäng Godkänd | Svensson Anders och Berntsson Charlotte |
SE VCH SPH I SPH II Vattenbrynets Sieur Aramis | 2020-09-19 | Haninge | SBK | hkl spår | 0 poäng Ej godkänd | Alfredsson Jan och Syrén Bengt |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS LD 1 SPH I Vildgnistrans Lyra | 2020-09-20 | Norrköping | SBK | lkl spår | 553 poäng Uppflyttad | Widén Marie och Johansson Tomas |
SE VCH LD STARTKLASS SPH I Viltfinnarens Värdiga Viktor | 2020-03-22 | Enköping | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Åkesson Mikael och Andersson Britt-Mari |
SE VCH LD STARTKLASS SPH I Viltfinnarens Värdiga Viktor | 2020-08-22 | Enköping | SBK | akl spår | 0 poäng Ej godkänd | Berg Marita och Åkesson Mikael |
RPH I RPH II RPH III SPH I SPH II Vindögats Tango | 2020-07-04 | Lindesberg | SBK | ekl rph | 579.7 poäng Certpoäng | Sandahl Roger och Toftler Göte |
RPH I RPH II RPH III SPH I SPH II Vindögats Tango | 2020-09-06 | Knivsta | SBK | ekl rph | 0 poäng Ej godkänd | Andersson Britt-Mari och Berg Marita |
RPH I RPH II RPH III SPH I SPH II Vindögats Tango | 2020-10-25 | Jönköping | SBK | ekl rph | 0 poäng Ej godkänd | Tillström Ulf och Stenh Per-Ola |
RPH I RPH II RPH III SPH I SPH II Vindögats Tango | 2020-11-01 | Tierp | SBK | ekl rph | 555 poäng Certpoäng | Ivarsson Tomas och Härlin Marie-Louise |
RPH I RPH II RPH III SPH I SPH II Vindögats Tango | 2020-11-07 | Eskilstuna | SBK | ekl rph | 0 poäng Ej godkänd | Glamsare Hans och Larsson Kjell |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Waterfreak's West Coast Winner | 2020-10-24 | Mölndal | SBK | akl spår | 177 poäng Godkänd | Wallin Åke och Wendt Anna-Lena |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Waterfreak's West Coast Winner | 2020-11-08 | Kungsbacka | SBK | akl spår | 187 poäng Uppflyttad | Andersson Mats och Lengfelt Ulf |
LD STARTKLASS Wiggwill's Filip Dawn | 2020-09-05 | Arvika | SBK | akl spår | 161.5 poäng Ej godkänd | Andersson Ing-Marie och Gillå Urban |
LD STARTKLASS Wiggwill's Filip Dawn | 2020-10-17 | Arvika | SBK | akl spår | 235 poäng Uppflyttad | Bornstedt Marika och Gunnarsson Tommy |
SE SPCH SPH I SPH II SPH III SÖKH I SÖKH II Wild Dawgs Goldie Lady Deathstrike | 2020-06-06 | Sollefteå | SBK | akl spår | 214.5 poäng Uppflyttad | Knutar Niklas och Dahl Mari-Helen |
LPI LPII LPIII SPH III SÖKH III Wintergold's Minnesota Wild | 2020-09-05 | Knivsta | SBK | ekl sök | 504.5 poäng Godkänd | Brahm Elsa och Persson Lars-Göran |
LPI LPII LPIII SPH III SÖKH III Wintergold's Minnesota Wild | 2020-09-20 | Uppsala | SBK | ekl sök | 526 poäng Godkänd | Eriksson Monica och Gustavsson Ann-Marie |