SE LCH Tollarbos Uniqa Xuper As Gun | 1 kl.I | 194 poäng | Ek Lennart |
SE VCH RLD N RLD F SPH III Gränstorps Cetus | 1 kl.I | 181 poäng | Gustafsson Lars-Göra |
LPI RLD N RLD F RLD A Canagold's Dalwhinnie | 0 kl.II | 0 poäng | Gustafsson Mikael |
SE VCH SE LCH RLD N RLD F Fagerlands Röda Idefix De Amorex | 1 ekl | 280 poäng | Gustafsson Mikael |
LPI River Duck's Troj Af Timmis | 3 kl.I | 136.5 poäng | Jacobson Elisabet |
RLD N Tollarbos Ockra El Nacho | 3 kl.I | 117 poäng | Jacobson Elisabet |
Krokasmedens Fight | 3 kl.I | 111 poäng | Jacobson Elisabet |
Krokasmedens Dunder | 2 kl.III | 226.5 poäng | Markert Bernt |
RLD N Krokasmedens Full Rulle | 0 kl.III | 122 poäng | Markert Bernt |
LPI LPII LPIII LPELIT Krokasmedens Diezel | 1 ekl | 273.5 poäng | Brocker Björn |
SPH II SPH III SÖKH II Duck Tail's Sexochenhalv Blazer | 2 kl.III | 242 poäng | Eriksson Torbjörn |
SE U(U)CH RLD N RLD F SPH I Hummelviksgårdens Hero Af Eliska | 3 kl.I | 135 poäng | Eriksson Torbjörn |
RLD N RLD F Bluenosers Rapide | 3 kl.I | 106 poäng | Erlandsson Ulf |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Agildes More Action Less Sweets | 2 kl.III | 243 poäng | Östling Anders |
LPI LPII RLD N RLD F RLD A Blazing Fowler's Purdey | 1 kl.II | 183.5 poäng | Ek Bo |
Krokasmedens Fight | 2 kl.I | 158 poäng | Ek Bo |
LPI LPII RLD N&F&A&M Agildes Surprise Prix D'hobbe | 1 kl.I | 170 poäng | Östling Anders |
SE VCH Njupavallens Qasper | 0 ekl | 0 poäng | Jespersen Alf |
SE FREECH FDI HTM I RLD N RLD F RLD A Sävikens Candy Man Maem | 3 kl.II | 127 poäng | Larsson Kjell |
SE VCH Krokasmedens Perfect Performance | 2 kl.III | 235.5 poäng | Sörlin Ulf |
LPII Arbetsviljans Lindlöv | 3 kl.III | 221 poäng | Moberg Ragnar |
SE VCH SPH III Bluenosers Sail Suhaili | 0 kl.II | 0 poäng | Barthel Carina |
LPI LPII Honey Creek's Glasgow Rangers | 1 kl.II | 170.5 poäng | Gustafsson Bo |
LPI Allydor's Powerful Lovely Rose | 1 kl.II | 162.5 poäng | Gustafsson Bo |
LPI LPII RLD N&F&A&M Agildes Surprise Prix D'hobbe | 2 kl.I | 156 poäng | Nyberg Jan-Ola |
LPI LPII LPIII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Agrosofens Rouletta | 2 kl.III | 238.5 poäng | Olsen Leif |
LPI LPII RLD F Riverbreeze Key of Mystery | 2 kl.II | 150.5 poäng | Klang Ingvar |
SE U(U)CH LPI LPII RLD N RLD F Vildandens Molekyl Af Dax | 1 kl.II | 174 poäng | Klang Ingvar |
SE VCH LPI Fägrings Salta Brage | 3 kl.II | 106 poäng | Keskinen Martti |
LPI LPII LPIII SE UCH SE LCH SE FREECH RLD M SE HTMCH Working Beauty's Excellent Energy | 1 ekl | 281.5 poäng | Keskinen Martti |
FDI HTM I RLD N Tollarbos Lystra El Nacho | 0 kl.II | 0 poäng | Jönsson Leif |
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Hut's Russin | 3 kl.I | 132 poäng | Jönsson Leif |
SE U(U)CH LPI FDI Gränstorps Lyra | 1 kl.I | 180 poäng | Jönsson Leif |
Tollarbos Joy El Nacho | 1 kl.I | 171.5 poäng | Jönsson Leif |
RLD N Tollarbos Ockra El Nacho | 1 kl.I | 164 poäng | Jönsson Leif |
Mysslä's Chilepepper Mirasol | 2 kl.II | 152.5 poäng | Edner Helene |
LPI RLD N RLD F RLD A Fagerlands Röda Klappen Di Ziel | 1 kl.I | 195 poäng | Edner Helene |
SE VCH LPI RLD N RLD F Kullantrollens Ladytaboca | 1 kl.I | 177 poäng | Edner Helene |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Hjälmsatösens Anja | 3 ekl | 196 poäng | Karlström Alf |
LPI LPII LPIII Koppeldragets Jissa | 1 kl.III | 266 poäng | Sjöstrand Yvonne |
SE VCH LPI LPII Lyckotassens Miroku | 2 kl.III | 242.5 poäng | Hyrén Bertil |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII LPIII SE LCH West Coast Tollers Lilla My | 3 ekl | 207 poäng | Hyrén Bertil |
LPI LPII LPIII LPELIT Krokasmedens Diezel | 1 ekl | 305 poäng | Hyrén Bertil |
SE VCH Tollartrollets Boss | 3 kl.III | 223.5 poäng | Linnarsson Bo |
SE U(U)CH LPI LPII Agrosofens Fiinish | 2 kl.II | 148 poäng | Linnarsson Bo |
SE VCH SE UCH SE LCH SE J(T)CH Agrosofens Fiinslip | 3 ekl | 203.5 poäng | Brinning Karlsson An |
Aktiviva's Primo D'nash | 2 kl.II | 158.5 poäng | Antehed Gunnel |
RLD N Tollarbos Ockra El Nacho | 2 kl.I | 142 poäng | Ferm Gunnel |
LPI LPII RLD N RLD F Zaar Tolling Cumulus | 0 kl.II | 0 poäng | Wessman Göran |
SE AG(HOPP)CH LPI RLD N RLD F Midgårdstollaren Rimfaxe | 0 kl.I | 0 poäng | Nilsson Kjell |
SE U(U)CH LPI EE CH NO UCH RLD N RLD F Maalarigårdens Rose Line Af Mikkel | 0 kl.I | 0 poäng | Nilsson Kjell |
LPI LPII LPIII SE UCH SE LCH SE FREECH RLD M SE HTMCH Working Beauty's Excellent Energy | 1 ekl | 282 poäng | Erlandsson Ulf |
SE U(U)CH LPI LPII Agrosofens Fiinish | 1 kl.II | 171 poäng | Holmgren Kent |
Krokasmedens Fr Gilla | 2 kl.III | 253.5 poäng | Fröjd Bengt |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII Agrosofens Musetta | 0 kl.III | 0 poäng | Wiklander Charlotte |
Tollarbos Indra El Nacho | 0 kl.II | 0 poäng | Moberg Ragnar |
Rödrävens Sabadill | 0 kl.I | 83 poäng | Gustavsson Kurt Vill |
SE VCH LPI RLD N RLD F Maalarigårdens Aqua Af Mikkel | 3 kl.II | 137.5 poäng | Dahlberg Peder |
SE VCH SE U(U)CH LPI C.I.E. RLD N RLD F Fagerlands Röda Puzzel De Amorex | 3 kl.II | 100 poäng | Dahlberg Peder |
SE U(U)CH LPI EE CH NO UCH RLD N RLD F Maalarigårdens Rose Line Af Mikkel | 2 kl.I | 152 poäng | Dahlberg Peder |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII Agrosofens Musetta | 2 kl.III | 232.5 poäng | Johansson Mats |
LPI LPII LPIII Koppeldragets Jissa | 1 kl.III | 275.5 poäng | Klang Ingvar |
SE U(U)CH LPI LPII RLD N RLD F Vildandens Molekyl Af Dax | 1 kl.II | 164 poäng | Klang Ingvar |
LPI Rus N' Riv Atfi's New Year's Gift | 3 kl.I | 128.5 poäng | Barthel Carina |
RLD N Min Vilda Charmiga Canadagås | 0 kl.I | 0 poäng | Andersson Kjell-Arne |
SE VCH LPI LP RLD N Chroje Ember Goose | 0 kl.II | 89 poäng | Kristoffersson Ylwa |
Chroje Alfons | 3 kl.I | 113.5 poäng | Kristoffersson Ylwa |
SE VCH LPI LP RLD N Chroje Ember Goose | 0 kl.II | 89 poäng | Kristoffersson Ylwa |
Chroje Alfons | 3 kl.I | 113.5 poäng | Kristoffersson Ylwa |
Krokasmedens Saffran | 0 kl.I | 0 poäng | Isaksson Bo |
LPI LPII LPIII LPELIT Krokasmedens Diezel | 1 ekl | 276.5 poäng | Isaksson Bo |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII RLD N Fagerlands Röda Puma | 0 kl.III | 115 poäng | Larsson Jens |
SE VCH SE U(U)CH LPI C.I.E. RLD N RLD F Fagerlands Röda Puzzel De Amorex | 3 kl.II | 129 poäng | Aspnér Jonny |
SE AG(HOPP)CH LPI RLD N RLD F Midgårdstollaren Rimfaxe | 2 kl.I | 155.5 poäng | Aspnér Jonny |
SE U(U)CH LPI EE CH NO UCH RLD N RLD F Maalarigårdens Rose Line Af Mikkel | 2 kl.I | 141 poäng | Aspnér Jonny |
SE VCH LPI RLD N RLD F Maalarigårdens Aqua Af Mikkel | 1 kl.I | 177 poäng | Aspnér Jonny |
LPI LPII Honey Creek's Glasgow Rangers | 2 kl.II | 156 poäng | Andersson Yvonne |
RLD N Min Vilda Charmiga Canadagås | 0 kl.I | 72 poäng | Andersson Kjell-Arne |
SE VCH SE UCH SE LCH SE J(T)CH Agrosofens Fiinslip | 0 ekl | 162 poäng | Karlsson Alf |
Vildandens Proton Af Dax | 3 kl.I | 116 poäng | Sommarin Christer |
LPI Rus N' Riv Atfi's New Year's Gift | 2 kl.I | 146.5 poäng | Sommarin Christer |
SE VCH LPI Fägrings Salta Brage | 2 kl.II | 155.5 poäng | Almquist Sture |
SE U(U)CH Working Beauty's Immortal Icon | 1 kl.II | 193 poäng | Johansson Mats |
LPI RLD N TJH(PTRH) Adoreas Red Felice | 2 kl.I | 143 poäng | Flender Johansson Ul |
LPI LPII LPIII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Agrosofens Rouletta | 2 kl.III | 233 poäng | Lundin Thomas |
LPELIT SE LCH SE HTMCH Tollarbos Skojstreck Von Ducke | 1 ekl | 310.5 poäng | Olsen Leif |
Njupavallens Qvicke Aston | 0 kl.I | 0 poäng | Wistedt Anna |
LPI LPII Vildandens Nix Af Snoddax | 2 kl.III | 235 poäng | Johnsson Linda |
SE VCH Swinging Tails Lode Star | 1 kl.I | 161.5 poäng | Östlund Bo |
LPI LPII LPIII Allydor's Vy Tejat Prior | 0 ekl | 177.5 poäng | Hjort Mikael |
SE VCH LPI RLD N RLD F Kullantrollens Ladytaboca | 1 kl.I | 166 poäng | Öberg Åke |
LPI LPII LPIII Koppeldragets Jissa | 2 kl.III | 240.5 poäng | Björkqvist Cronje |
Vildandens Titan Af Snoddax | 2 kl.II | 158.5 poäng | Barthel Carina |
LPI Rus N' Riv Atfi's New Year's Gift | 1 kl.I | 165.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
RLD N RLD F RLD A RLD M Skymningsskallets Play Vega | 0 kl.I | 51 poäng | Svensson Anna-Kersti |
Chroje Dunder Dustie | 3 kl.II | 129 poäng | Almquist Sture |
LPII Working Beauty's Kind Knockout | 1 kl.II | 166 poäng | Almquist Sture |
NORD UCH RLD N RLD F Tollarbos Milton Lira Banjo | 2 kl.III | 224 poäng | Fors Gunnar |
LPI LPII Skymningsskallets Nick Nolte | 1 kl.III | 257 poäng | Fors Gunnar |
SE VCH Tollarbos Krut El Nacho | 0 kl.I | 0 poäng | Fors Gunnar |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Vildandens Pangbrud Af Axquiz | 3 kl.III | 215.5 poäng | Johansson Mats |
SE VCH Njupavallens Qasper | 3 ekl | 217 poäng | Dunder Maria |
SE AG(HOPP)CH LPI RLD N RLD F Midgårdstollaren Rimfaxe | 2 kl.I | 148.5 poäng | Berg Viktoria |
SE VCH LPI LPII Lyckotassens Miroku | 2 kl.III | 254 poäng | Isaksson Bo |
SE VCH Dalerivers Firebird | 3 kl.I | 129.5 poäng | Larsson Fred |
LPI LPII LPIII LPELIT Krokasmedens Diezel | 1 ekl | 299 poäng | Isaksson Bo |
Leringen's Fixie | 2 kl.I | 153 poäng | Östlund Bo |
SE VCH LPI LPIII RLD N RLD F Working Beauty's Colourful Cookie | 0 ekl | 161 poäng | Isebark Conny |
Tollarbos Yuni Med Twist | 3 kl.II | 135 poäng | Ek Lennart |
Lifsungstollarens Bulten | 0 kl.I | 78.5 poäng | Ek Lennart |
SE VCH Tollarbos Krut El Nacho | 3 kl.I | 115 poäng | Fors Gunnar |
SPH II SPH III SÖKH II Duck Tail's Sexochenhalv Blazer | 2 kl.III | 230 poäng | Crona Gunnel |
Kanadickens Tilapia of Mafli | 1 kl.III | 272.5 poäng | Johansson Ingvar |
LPI LPII LPIII SE UCH SE LCH SE FREECH RLD M SE HTMCH Working Beauty's Excellent Energy | 0 ekl | 0 poäng | Klasson Göran |
SE VCH SE UCH RLD N RLD F Sävikens Bumblebee Af Nema | 3 kl.III | 193.5 poäng | Snell Karl-Evert |
Lönnlövets Asahi | 3 kl.I | 119 poäng | Nordström Lena |
LPI LPII Honey Creek's Glasgow Rangers | 3 kl.II | 134 poäng | Johansson Mats |
Kanadickens Tilapia of Mafli | 0 kl.III | 0 poäng | Borgström Roger |
Lönnlövets Sol | 1 kl.I | 191 poäng | Borgström Roger |
SE U(U)CH Working Beauty's Immortal Icon | 0 kl.II | 0 poäng | Skog Anja |
LPI Canagold's Ready Teddy | 3 kl.II | 133.5 poäng | Mortensen Per |
Krokasmedens Dr Nelson | 3 kl.II | 105 poäng | Mortensen Per |
SE U(U)CH LPI LPII River Fox Jackpot of Jeba | 1 kl.II | 182 poäng | Mortensen Per |
SE AG(HOPP)CH LPI SE AGCH RLD N&F&A Blazing Fowler's Det Miss Marple | 3 kl.I | 132 poäng | Bonder Mikael |
SE VCH SE U(U)CH LPI DK UCH RLD N RLD F Springer Nova's Liam of Tuffno | 3 kl.I | 114 poäng | Bonder Mikael |
LPI Vattubrinkens Sjöbjörn | 0 kl.I | 0 poäng | Gustavsson Bengt |
LPI GiHaTass Rödmire | 2 kl.II | 148.5 poäng | Svensson Jeanette |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII RLD N Fagerlands Röda Puma | 2 kl.II | 156 poäng | Hedlund Josefin |
SE VCH SE U(U)CH LPI C.I.E. RLD N RLD F Fagerlands Röda Puzzel De Amorex | 0 kl.II | 0 poäng | Hedlund Josefin |
SE U(U)CH LPI EE CH NO UCH RLD N RLD F Maalarigårdens Rose Line Af Mikkel | 1 kl.I | 177.5 poäng | Hedlund Josefin |
SE VCH LPI Renarder's Lamborghini Diabloz | 1 kl.I | 166 poäng | Andersson Bo |
RLD N RLD F Hummelviksgårdens Humble Moby | 2 kl.I | 141.5 poäng | Larsson Anita |
SE VCH LPI LPII LPIII RLD M RLD N&F&A Working Beauty's Delightful Dream | 2 ekl | 247 poäng | Jacobsson Ulf |
LPI RLD N TJH(PTRH) Adoreas Red Felice | 3 kl.I | 136.5 poäng | Karlsson Bo |
Rödrävens Sabadill | 3 kl.I | 121 poäng | Svanstedt Benny |
SE U(U)CH LPI EE CH NO UCH RLD N RLD F Maalarigårdens Rose Line Af Mikkel | 2 kl.I | 143 poäng | Hedlund Josefin |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII RLD N Fagerlands Röda Puma | 1 kl.II | 165.5 poäng | Boman Tom |
SE VCH SE U(U)CH LPI C.I.E. RLD N RLD F Fagerlands Röda Puzzel De Amorex | 0 kl.II | 72 poäng | Boman Tom |
SE VCH SPH III Bluenosers Sail Suhaili | 2 kl.II | 145.5 poäng | Jönsson Kjell |
LPI Agrosofens Vågtopp | 3 kl.III | 214 poäng | Domeij Ulf |
LPI Inlicios 1st Born | 1 kl.II | 175.5 poäng | Domeij Ulf |
Tollarbos Queen El Nacho | 1 kl.I | 185.5 poäng | Domeij Ulf |
Flottatjärn's Yara of Asterix | 0 kl.II | 58 poäng | Löfberg Åsa |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Vildandens Pangbrud Af Axquiz | 3 kl.III | 221.5 poäng | Hansson Ola |
Agrosofens Sockerbit | 0 kl.I | 85 poäng | Hansson Ola |
Krokasmedens Saffran | 2 kl.I | 150.5 poäng | Segerdahl Lennart |
LPII Working Beauty's Kind Knockout | 1 kl.II | 162.5 poäng | Elfström Eva |
LPI River Duck's Troj Af Timmis | 1 kl.I | 166 poäng | Elfström Eva |
SE U(U)CH LPI LPII River Fox Jackpot of Jeba | 1 kl.II | 172 poäng | Johansson Kenneth |
SE VCH LPI LP RLD N Chroje Ember Goose | 2 kl.II | 148.5 poäng | Melander Jansson Eva |
Chroje Alfons | 3 kl.I | 135.5 poäng | Melander Jansson Eva |
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Hut's Russin | 1 kl.I | 171.5 poäng | Järsand Kjell |
LPI LPII Vildandens Nix Af Snoddax | 2 kl.III | 239 poäng | Barthel Carina |
SE VCH SPH III Bluenosers Sail Suhaili | 3 kl.II | 125 poäng | Prahl Leif |
Vildandens Titan Af Snoddax | 0 kl.II | 0 poäng | Prahl Leif |
RLD N Sävikens Bozz Af Nema | 2 kl.III | 232 poäng | Häggström Åsa |
SE VCH LPI Fägrings Salta Brage | 3 kl.II | 125 poäng | Samuelsson Sven |
SE VCH LPI Renarder's Lamborghini Diabloz | 1 kl.I | 169.5 poäng | Tunér Stefan |
Agrosofens Sockerbit | 3 kl.I | 114 poäng | Hansson Ola |
RLD N Wildbird Vessla Vilding | 1 kl.II | 184 poäng | Lundin Carina |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Hjälmsatösens Anja | 0 ekl | 120 poäng | Korhonen Ari |
LPI Tollerstemmen's Jessie | 1 kl.I | 174.5 poäng | Gunnarsson Tommy |
SE VCH SE U(U)CH LPI Lauvstuas Indian Pontiac | 1 kl.I | 174.5 poäng | Hamberg Gunno |
LPI Agrosofens Vågtopp | 0 kl.III | 166 poäng | Berg Camilla |
Tollarbos Indra El Nacho | 2 kl.II | 158.5 poäng | Fredriksson Mette |
SE FREECH FDI HTM I RLD N RLD F RLD A Sävikens Candy Man Maem | 2 kl.II | 153.5 poäng | Claesson Gunnar |
Rödrävens Sabadill | 3 kl.I | 108 poäng | Claesson Gunnar |
Flottatjärn's Yara of Asterix | 3 kl.II | 106 poäng | Olander Per-Erik |
LPI Rus N' Riv Atfi's New Year's Gift | 2 kl.I | 158 poäng | Olander Per-Erik |
Flottatjärn's Yara of Asterix | 3 kl.II | 106 poäng | Olander Per-Erik |
LPI Rus N' Riv Atfi's New Year's Gift | 2 kl.I | 158 poäng | Olander Per-Erik |
SE VCH LPI LPII RLD N Rus N' Riv Tåjz's More Than Words | 0 kl.II | 0 poäng | Edbäck Mats |
SE VCH LPI LPII LPIII SE U(U)CH SE LCH RLD N&F&A&M Rus N' Riv Zuar's Who's That Girl | 0 ekl | 185 poäng | Gustafsson Lars-Göra |
SE VCH Njupavallens Qasper | 0 ekl | 174 poäng | Gustafsson Lars-Göra |
SE VCH Tollartrollets Boss | 0 kl.III | 0 poäng | Falk Anders |
SE VCH LPI RLD N Hircum's Tanariva | 0 kl.I | 53 poäng | Larsson Malin |
RLD N Kanadickens Paddington of Sisa | 0 kl.I | 0 poäng | Larsson Malin |
LPI SE LCH Vildandens Knallpulver Af Axquiz | 0 ekl | 0 poäng | Jacobsson Ulf |
Aktiviva's Prima D'nash | 2 kl.II | 156 poäng | Johnsson Berger Mimm |
LPI LPII LPIII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Agrosofens Rouletta | 3 kl.III | 216.5 poäng | Olsen Leif |
FDI HTM I RLD N Tollarbos Lystra El Nacho | 1 kl.I | 192.5 poäng | Berg Camilla |
Chroje Dunder Dustie | 2 kl.II | 156 poäng | Gunnarsson Eva |
LPI LPII Vildandens Nix Af Snoddax | 3 kl.III | 208 poäng | Barthel Carina |
LPI Rus N' Riv Atfi's New Year's Gift | 2 kl.I | 148.5 poäng | Klang Ingvar |
LPI Krokasmedens Quintus Röd | 1 kl.I | 169.5 poäng | Klang Ingvar |
Aktiviva's Primo D'nash | 0 kl.II | 0 poäng | Svedin Inger |
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Hut's Russin | 2 kl.I | 142 poäng | Ahlström Lars |
LPI LPII Honey Creek's Glasgow Rangers | 0 kl.II | 0 poäng | Petersson Lennart |
SE VCH LPI LPII RLD N&F&A&M Canagold's Knockando | 2 kl.I | 148.5 poäng | Lengfelt Ulf |
Tollartrollets Ametist | 0 ekl | 187 poäng | Lindberg Ninni |
SE VCH LPI RLD N RLD F Kullantrollens Ladytaboca | 0 kl.I | 0 poäng | Larsson Jan |
SE VCH LPI LPII RLD N Rus N' Riv Tåjz's More Than Words | 1 kl.II | 171 poäng | Larsson Anita |
SE VCH LPI LPII LPIII SE U(U)CH SE LCH RLD N&F&A&M Rus N' Riv Zuar's Who's That Girl | 0 ekl | 0 poäng | Larsson Anita |
SE VCH SE U(U)CH LPI Lauvstuas Indian Pontiac | 1 kl.I | 177 poäng | Burström Ove |
LPI LPII RLD N RLD A Working Beauty's Favourite Fantasy | 1 kl.II | 172.5 poäng | Klasson Göran |
Kanadickens Tilapia of Mafli | 2 kl.III | 235.5 poäng | Ivanov Mikael |
SE VCH LPI LP RLD N Chroje Ember Goose | 3 kl.II | 129 poäng | Jansson Björn-Åke |
SE FREECH FDI HTM I RLD N RLD F RLD A Sävikens Candy Man Maem | 3 kl.II | 114 poäng | Jansson Björn-Åke |
Chroje Alfons | 2 kl.I | 149 poäng | Jansson Björn-Åke |
LPI LPII SE UCH FDI SE J(T)CH HTM I&II RLD N&F&A&M & SE RALLYCH Arbetsviljans Hallongrotta | 1 kl.I | 166 poäng | Martens Lena |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Vildandens Pangbrud Af Axquiz | 3 kl.III | 195.5 poäng | Ahlgren Anna |
SE U(U)CH Vildandens Blåmussla Af Spirtas | 2 kl.II | 158.5 poäng | Ahlgren Anna |
Tollarbos Asta Mikkels Jente | 0 kl.II | 0 poäng | Ahlgren Anna |
LPI Krokasmedens Quintus Röd | 1 kl.I | 174 poäng | Amelid Carina |
LPELIT SE LCH SE HTMCH Tollarbos Skojstreck Von Ducke | 1 ekl | 302.5 poäng | Andersson Birger |
Tollarbos Vilde Von Ducke | 2 kl.II | 140 poäng | Eliasson Bengt |
Hjärter Dams Goodlookcharm | 3 kl.III | 217 poäng | Claesson Åke |
LPI River Duck's Troj Af Timmis | 1 kl.I | 162 poäng | Viberg Ing-Britt |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII RLD N Fagerlands Röda Puma | 3 kl.II | 136.5 poäng | Hagstedt Lennart |
SE VCH SE U(U)CH LPI C.I.E. RLD N RLD F Fagerlands Röda Puzzel De Amorex | 2 kl.II | 144.5 poäng | Hagstedt Lennart |
SE U(U)CH LPI EE CH NO UCH RLD N RLD F Maalarigårdens Rose Line Af Mikkel | 2 kl.I | 144 poäng | Boman Tom |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII LPIII SE LCH West Coast Tollers Lilla My | 0 ekl | 143.5 poäng | Eliasson Lennart |
LPII Blazing Fowler's Cirkus Prinsessa | 1 kl.I | 182.5 poäng | Björkman Bergström A |
SE VCH LPI RLD N Hircum's Tanariva | 3 kl.I | 106 poäng | Heikkilä Viljo |
LPI LPII Honey Creek's Celtic | 1 kl.II | 172.5 poäng | Simmingsköld Hans |
SE VCH SPH III Bluenosers Sail Suhaili | 0 kl.II | 0 poäng | Svensson Anna-Kersti |
RLD N Tollca's Storm Af Trolle | 2 kl.I | 152 poäng | Svensson Anna-Kersti |
Tollarkullans Blazer of Energy | 0 kl.II | 0 poäng | Petersson Jonny |
Hundskallet's Lord Konrad | 3 kl.I | 131.5 poäng | Petersson Jonny |
SE U(U)CH Bella Nova's Miss Cholima | 3 kl.I | 126 poäng | Bäckman Sonny |
LPI Tollarbellas Quickstep | 1 kl.I | 169 poäng | Bäckman Sonny |
RLD N RLD F RLD A RLD M Krokasmedens Qiro | 1 kl.I | 168 poäng | Bäckman Sonny |
LPII RLD N RLD F Tollarbellas Tango | 3 kl.II | 118 poäng | Falk Anders |
LPI LPII Honey Creek's Glasgow Rangers | 1 kl.II | 161.5 poäng | Andersson Yvonne |
SE U(U)CH RLD N Hjärter Dams Suspiciousmind | 1 kl.I | 186 poäng | Bergström Göran |
LPI LPII LPIII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Agrosofens Rouletta | 2 kl.III | 226.5 poäng | Svedin Inger |
SE AG(HOPP)CH LPI RLD N RLD F Midgårdstollaren Rimfaxe | 1 kl.I | 180 poäng | Jönsson Camilla |
RLD N Sävikens Bozz Af Nema | 3 kl.III | 222 poäng | Bryne Lisbet |
SE VCH SE U(U)CH LPI Lauvstuas Indian Pontiac | 1 kl.I | 177 poäng | Andersson Kjell-Arne |
SE VCH LPI LPII RLD N Rus N' Riv Tåjz's More Than Words | 1 kl.II | 180 poäng | Forslund Eva |
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Rus N' Riv T E Because of You | 1 kl.I | 184 poäng | Olsson Håkan |
SE VCH LPI LPII LPIII SE U(U)CH SE LCH RLD N&F&A&M Rus N' Riv Zuar's Who's That Girl | 0 ekl | 0 poäng | Olsson Håkan |
Krokasmedens Saffran | 1 kl.I | 170 poäng | Odén Anders |
RLD N RLD F RLD A RLD M Krokasmedens Qiro | 2 kl.I | 155 poäng | Falk Karin |
SE VCH SE U(U)CH LPI Arbetsviljans Boklöv | 2 kl.II | 140 poäng | Gustavsson Bengt |
LPI LPII LPIII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Agrosofens Rouletta | 1 kl.III | 261 poäng | Axenvik Mats |
SE VCH LPI LPII RLD N Rus N' Riv Tåjz's More Than Words | 2 kl.II | 148.5 poäng | Axenvik Catarina |
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Rus N' Riv T E Because of You | 1 kl.I | 174.5 poäng | Axenvik Catarina |
SE VCH LPI LPII LPIII SE U(U)CH SE LCH RLD N&F&A&M Rus N' Riv Zuar's Who's That Girl | 0 ekl | 0 poäng | Axenvik Mats |
Njupavallens Qvicke Aston | 3 kl.I | 133 poäng | Thorman Staffan |
Aktiviva's Primo D'nash | 1 kl.I | 179.5 poäng | Thorman Staffan |
Kempssons Springtokiga Harry | 3 kl.II | 125 poäng | Svensson Jeanette |
LPI Tollarbellas Quickstep | 2 kl.I | 159 poäng | Svensson Jeanette |
LPI LPII Honey Creek's Glasgow Rangers | 2 kl.II | 146 poäng | Gustafsson Inger |
LPI LPII Honey Creek's Celtic | 1 kl.II | 166 poäng | Gustafsson Inger |
Chroje Dunder Dustie | 1 kl.II | 165 poäng | Andersen Jörn |
LPI Vattubrinkens Sjöbjörn | 1 kl.I | 161 poäng | Andersen Jörn |
SE VCH Tollartrollets Boss | 3 kl.III | 213 poäng | Gustafsson Stephanie |
LPII RLD N RLD F Tollarbellas Tango | 1 kl.II | 170 poäng | Gustafsson Stephanie |
RLD N Hummelviksgårdens Gallax Gibson | 2 kl.I | 141 poäng | Åman Kent |
LPI LPII RLD N RLD F Zaar Tolling Cumulus | 0 kl.II | 0 poäng | Barthel Carina |
LPI Vattubrinkens Villemo | 0 kl.II | 0 poäng | Jelving Fredrik |
LPI LPII Honey Creek's Celtic | 1 kl.II | 177 poäng | Persson Arne |
Doglefox Cream | 1 kl.I | 171 poäng | Persson Arne |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII Agrosofens Pudding | 0 kl.III | 174.5 poäng | Björnson Lena |
SE VCH LPI LPII LPIII NORD UCH CIB&CIE Fagerlands Röda Hyzz De Amorex | 0 ekl | 181 poäng | Neteborn Bengt |
SE VCH SE U(U)CH LPI Arbetsviljans Boklöv | 2 kl.II | 159.5 poäng | Klasson Göran |
LPI LPII SE UCH FDI SE J(T)CH HTM I&II RLD N&F&A&M & SE RALLYCH Arbetsviljans Hallongrotta | 1 kl.I | 169 poäng | Klasson Göran |
Tollarbos Kuta Lira Banjo | 3 ekl | 223 poäng | Björkström Weine |
LPI LPII LPIII Allydor's Vy Tejat Prior | 2 ekl | 236.5 poäng | Björkström Weine |
LPI RLD N RLD F RLD A Canagold's Dalwhinnie | 0 kl.II | 74 poäng | Petersson Jonny |
LPI Krokasmedens Quintus Röd | 1 kl.I | 184.5 poäng | Amelid Carina |
LPI LPII Lifsungstollarens Anton | 1 kl.I | 164 poäng | Amelid Carina |
Renarder's Key Vancocine | 0 kl.III | 0 poäng | Svensson Anders |
LPI LPII SE UCH FDI SE J(T)CH HTM I&II RLD N&F&A&M & SE RALLYCH Arbetsviljans Hallongrotta | 1 kl.I | 172 poäng | Erlandsson Ulf |
LPI LPII RLD N RLD A Working Beauty's Favourite Fantasy | 1 kl.II | 181.5 poäng | Ryttse Katinka |
Lyckotassens Magnum | 0 kl.II | 0 poäng | Ek Lennart |
Mysslä's Donna Elvira Wa Mozart | 3 kl.I | 116 poäng | Ek Lennart |
LPI Tollarbellas Quickstep | 3 kl.I | 120.5 poäng | Karlsson Bo |
LPI LPII Tollartrollets Malakit | 0 ekl | 0 poäng | Karlsson Bo |
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Rus N' Riv T E Because of You | 1 kl.I | 160 poäng | Dahlin Marianne |
SE VCH LPI LPII LPIII SE U(U)CH SE LCH RLD N&F&A&M Rus N' Riv Zuar's Who's That Girl | 2 ekl | 236.5 poäng | Dahlin Marianne |
SE VCH LPII Agrosofens Lindanserska | 1 kl.II | 190 poäng | Frid Crispin |
LPI Rus N' Riv Atfi's New Year's Gift | 2 kl.I | 151 poäng | Klang Ingvar |
LPI LPII LPIII Leringen's Dancing Disco | 2 kl.III | 241 poäng | Ekberg Stig |
LPI LPII RLD N RLD F Zaar Tolling Cumulus | 2 kl.II | 142 poäng | Jonsson Kurt |
LPI Allydor's Powerful Lovely Rose | 2 kl.II | 159 poäng | Johansson Ingvar |
LPI LPII Honey Creek's Glasgow Rangers | 1 kl.II | 160 poäng | Johansson Ingvar |
LPI LPII LPIII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Agrosofens Rouletta | 3 kl.III | 203 poäng | Norman Leif |
LPI LPII LPIII SE UCH SE LCH SE FREECH RLD M SE HTMCH Working Beauty's Excellent Energy | 2 ekl | 253 poäng | Melin Rolf |
SE VCH LPI LP RLD N Chroje Ember Goose | 2 kl.II | 141.5 poäng | Jansson Björn-Åke |
LPI LPII Agrosofens Lejontämjerska | 2 kl.I | 155 poäng | Jansson Björn-Åke |
SE VCH SE U(U)CH LPI Arbetsviljans Boklöv | 3 kl.II | 130.5 poäng | Jernestål Ulf |
SE AG(HOPP)CH LPI RLD N RLD F Midgårdstollaren Rimfaxe | 1 kl.I | 181 poäng | Jönsson Camilla |
LPI LPII LPIII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Agrosofens Rouletta | 3 kl.III | 218 poäng | Melin Märta-Klara |
LPI LPII LPIII SE UCH SE LCH SE FREECH RLD M SE HTMCH Working Beauty's Excellent Energy | 1 ekl | 294 poäng | Norman Leif |
Tollarbos Vilde Von Ducke | 3 kl.II | 126.5 poäng | Brocker Björn |
LPI LPII Honey Creek's Celtic | 3 kl.II | 107 poäng | Brocker Björn |
LPI Tollarbellas Quickstep | 1 kl.I | 177 poäng | Karlsson Bo |
NORD VCH NORD UCH NORD JV-11 RLD N&F Tollarbos Charley Mikkels Gutt | 3 kl.I | 133 poäng | Ledin Jan |
LPI LPII Honey Creek's Celtic | 2 kl.II | 157 poäng | Hernvall Leif |
SE U(U)CH Canagold's Mackmyra | 1 kl.I | 172.5 poäng | Hernvall Leif |
SE U(U)CH LPI LPII FDI Tollarbos Raiko Von Ducke | 1 kl.III | 294.5 poäng | Tunér Stefan |
LPI LPII LPIII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Agrosofens Rouletta | 1 kl.III | 279 poäng | Tunér Stefan |
LPII Siipiveikon Kaislikko Kuiskii | 1 kl.II | 182 poäng | Lundin Robert |
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Hut's Russin | 3 kl.I | 115 poäng | Olsson Lena |
LPI Vattubrinkens Meryl S | 1 kl.II | 162.5 poäng | Christiansson Kriste |
NORD VCH NORD UCH NORD JV-11 RLD N&F Tollarbos Charley Mikkels Gutt | 2 kl.I | 147 poäng | Andersson Britt-Mari |
Krokasmedens Saffran | 1 kl.I | 166 poäng | Olausson Erik |
SE U(U)CH LPI LPII Shaggy Toller's Blue Moon Nights | 2 kl.II | 142 poäng | Jacobsson Sten |
SE U(U)CH LPI LPII Shaggy Toller's Blue Moon Nights | 2 kl.II | 156 poäng | Lööv Mats |
Agildes Snow Prince | 2 kl.I | 147.5 poäng | Forsberg Frida |
RLD N Sävikens Bozz Af Nema | 2 kl.III | 244 poäng | Burström Ove |
SE VCH Tollartrollets Boss | 2 kl.III | 230 poäng | Gustavsson Bengt |
SE U(U)CH LPI EE CH NO UCH RLD N RLD F Maalarigårdens Rose Line Af Mikkel | 1 kl.I | 180.5 poäng | Lindkvist Dan |
SE U(U)CH LPI LPII Shaggy Toller's Blue Moon Nights | 1 kl.II | 174 poäng | Paananen Anette |
SE VCH River Duck's Embla Af Zeb | 3 kl.I | 123 poäng | Paananen Anette |
SE VCH LPI LPII Lyckotassens Miroku | 3 kl.III | 222.5 poäng | Larsson Inge |
Vildandens Proton Af Dax | 3 kl.I | 135 poäng | Östling Anders |
Krokasmedens Fight | 0 kl.I | 89.5 poäng | Östling Anders |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII Agrosofens Musetta | 1 kl.III | 271.5 poäng | Falk Inger |
LPII Arbetsviljans Lindlöv | 1 kl.II | 165.5 poäng | Ivanov Mikael |
Leringen's Fixie | 1 kl.I | 174.5 poäng | Forsberg Lena |
SE U(U)CH Canagold's Mackmyra | 3 kl.I | 132.5 poäng | Tillström Ulf |
SE LCH SPH III Krokasmedens Plopp | 1 kl.III | 265 poäng | Tofthagen Mikael |
Krokasmedens Saffran | 3 kl.I | 134 poäng | Romland Carina |
Sävikens Cup of Coffee Maem | 3 kl.I | 126.5 poäng | Romland Carina |
Bluenosers Sail Siandra | 3 kl.II | 120 poäng | Larsson Inge |
LPI LPII LPIII Leringen's Dancing Disco | 1 kl.III | 261 poäng | Sjöstrand Yvonne |
SE VCH LPI RLD N RLD F RLD A Working Beauty's Happy Harmony | 2 kl.I | 155.5 poäng | Petersson Lennart |
LPI LPII RLD N RLD F Zaar Tolling Cumulus | 3 kl.II | 137 poäng | Pallesen Tove |
Camimos Afrodite | 0 kl.I | 0 poäng | Pallesen Tove |
SE AG(HOPP)CH LPI RLD N RLD F Midgårdstollaren Rimfaxe | 3 kl.I | 121 poäng | Boman Tom |
SE U(U)CH LPI LPII RLD N RLD F Vildandens Molekyl Af Dax | 2 kl.II | 155.5 poäng | Barthel Carina |
LPI LPII RLD F Riverbreeze Key of Mystery | 1 kl.I | 173.5 poäng | Sommarin Christer |
RLD N RLD F RLD A RLD M River Fox Joy of Jeba | 1 kl.I | 172 poäng | Sommarin Christer |
SE VCH LPI RLD N RLD F Kullantrollens Ladytaboca | 3 kl.I | 136 poäng | Gustavsson Krafft Ka |
Tollarbellas Cancan | 3 kl.I | 128 poäng | Gustavsson Krafft Ka |
SE VCH LPI NO VCH Working Beauty's Dancing Diva | 2 kl.II | 152.5 poäng | Andersen Jörn |
Bluenosers Sail Siandra | 2 kl.II | 141.5 poäng | Andersen Jörn |
SE VCH LPI LP RLD N Chroje Ember Goose | 0 kl.II | 0 poäng | Andersen Jörn |
Hjärter Dams Goodlookcharm | 1 kl.II | 188 poäng | Andersson Patrik |
SE U(U)CH Canagold's Mackmyra | 3 kl.I | 111 poäng | Markert Bernt |
SE U(U)CH RLD N Hjärter Dams Suspiciousmind | 2 kl.I | 142 poäng | Markert Bernt |
SE VCH LPI LPII RLD N&F&A&M Canagold's Knockando | 1 kl.I | 166 poäng | Markert Bernt |
Tollarbos Asta Mikkels Jente | 0 kl.II | 0 poäng | Ryttse Katinka |
FDI Tollarbos Zamba Med Twist | 0 kl.II | 0 poäng | Lindberg Ninni |
LPI Tollarbellas Quickstep | 3 kl.I | 135 poäng | Ståhl Roth Gunborg |
SE VCH LPI RLD N RLD F Kullantrollens Ladytaboca | 1 kl.I | 166 poäng | Eriksson Ronny |
SE VCH SE LCH RLD N RLD F Fagerlands Röda Idefix De Amorex | 2 ekl | 228 poäng | Lundin Carina |
SE VCH West Coast Tollers Latino | 3 kl.I | 112 poäng | Mårefors Anne-Lie |
RLD N Hircum's Toscano | 3 kl.I | 123 poäng | Svensson Sven Erik |
LPI Vildviljans Millie | 1 kl.I | 167.5 poäng | Johansson Mats |
Tollarbellas Cancan | 3 kl.I | 131 poäng | Johnsson Marianne |
SE VCH SPH III Bluenosers Sail Suhaili | 0 kl.II | 0 poäng | Emgård Anders |
Agrosofens Eldslukerska | 3 kl.I | 134 poäng | Larsson Malin |
Min Vilda Duktiga Duva | 3 kl.I | 132.5 poäng | Larsson Malin |
LPI LPII Kanadickens Coquille of Mafli | 2 kl.I | 156 poäng | Larsson Malin |
SE VCH LPI LPII LPIII RLD M RLD N&F&A Working Beauty's Delightful Dream | 2 ekl | 230 poäng | Linnarsson Bo |
LPI GiHaTass Rödmire | 3 kl.II | 133.5 poäng | Johansson Magnus |
LPI Inlicios 3rd Wish | 1 kl.I | 173 poäng | Lundmark Sven-Oskar |
SE VCH LPI LP RLD N Chroje Ember Goose | 3 kl.II | 106.5 poäng | Daleke Anette |
LPI Krokasmedens Quintus Röd | 2 kl.I | 144 poäng | Nylander Marie |
LPI LPII Lifsungstollarens Anton | 1 kl.I | 186.5 poäng | Nylander Marie |
LPI Krokasmedens Quintus Röd | 3 kl.I | 103 poäng | Amelid Carina |
SE U(U)CH LPI LPII Lifsungstollarens Ida | 2 kl.I | 159.5 poäng | Amelid Carina |
SE U(U)CH RLD N Hjärter Dams Suspiciousmind | 2 kl.I | 151 poäng | Amelid Carina |
LPI LPII Lifsungstollarens Anton | 1 kl.I | 181.5 poäng | Amelid Carina |
SE U(U)CH LPI LPII RLD N RLD F Vildandens Molekyl Af Dax | 2 kl.II | 144 poäng | Barthel Carina |
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F RLD A Lyckotassens Piggelin | 2 kl.III | 245 poäng | Jernestål Ulf |
SE VCH LPI LPII Lyckotassens Miroku | 0 kl.III | 181.5 poäng | Larsson Inge |
LPI LPII Honey Creek's Glasgow Rangers | 2 kl.II | 156.5 poäng | Gustafsson Bo |
SE U(U)CH Canagold's Mackmyra | 3 kl.I | 133 poäng | Gustafsson Inger |
SE VCH LPI LPII RLD N&F&A&M Canagold's Knockando | 3 kl.I | 124 poäng | Gustafsson Inger |
SE VCH West Coast Tollers Latino | 0 kl.I | 86 poäng | Gustafsson Inger |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII LPIII SE LCH West Coast Tollers Lilla My | 3 ekl | 218 poäng | Andersson Mats |
LPI Vattubrinkens Meryl S | 3 kl.II | 102 poäng | Neteborn Marita |
FDI Tollarbos Zamba Med Twist | 0 kl.II | 42 poäng | Neteborn Marita |
LPI LPII RLD N&F&A&M Agildes Surprise Prix D'hobbe | 1 kl.I | 166 poäng | Neteborn Bengt |
SE VCH LPI RLD M Allydor's Wixy Mekbuda | 0 ekl | 0 poäng | Johansson Mats |
SE VCH Bizzness Lady-Zebness | 3 kl.I | 103 poäng | Jacobson Elisabet |
Leringen's Elvira | 0 kl.I | 80 poäng | Jacobson Elisabet |
SE VCH LPI LP RLD N Chroje Ember Goose | 0 kl.II | 0 poäng | Björnson Lena |
LPI LPII LPIII LPELIT Krokasmedens Diezel | 1 ekl | 298 poäng | Larsson Fred |
RLD N Tollarbos Ockra El Nacho | 3 kl.I | 122 poäng | Tofthagen Mikael |
SE VCH LPI LPII LPIII SE U(U)CH SE LCH RLD N&F&A&M Rus N' Riv Zuar's Who's That Girl | 2 ekl | 237.5 poäng | Norell Ulrika |
SE VCH LPI LPII LPIII SE U(U)CH SE LCH RLD N&F&A&M Rus N' Riv Zuar's Who's That Girl | 2 ekl | 232.5 poäng | Larsson Anita |
SE VCH SPH III Bluenosers Sail Suhaili | 1 kl.II | 173.5 poäng | Jönsson Kjell |
Lönnlövets Guinness | 2 kl.I | 152 poäng | Weiffert Rolf |
SE VCH Bizzness Lady-Zebness | 2 kl.I | 154 poäng | Gudmunds Laila |
RLD N Tollarbos Ockra El Nacho | 0 kl.I | 81 poäng | Gudmunds Laila |
SE UCH FI UCH RLD N Hummelviksgårdens Gin and Tonic | 0 kl.II | 0 poäng | Arvelin Bengt |
SE VCH LPI LPII LPIII SE U(U)CH SE LCH RLD N&F&A&M Rus N' Riv Zuar's Who's That Girl | 0 ekl | 173.5 poäng | Järsand Kjell |
Bluenosers Sail Siandra | 3 kl.II | 139 poäng | Nordström Sven-Inge |
LPI LPII Allydor's Quicky Australis | 0 kl.III | 85 poäng | Björkström Weine |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII LPIII NORD V-11 Allydor's Utility Cheerful | 1 kl.II | 184.5 poäng | Falk Inger |
LPI LPII LPIII Allydor's Vy Tejat Prior | 0 ekl | 171.5 poäng | Olsen Leif |
LPI LPII Allydor's Quicky Australis | 3 kl.III | 209.5 poäng | Falk Inger |
LPII RLD N Fagerlands Röda Maja De Amorex | 0 kl.III | 176 poäng | Falk Inger |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII LPIII NORD V-11 Allydor's Utility Cheerful | 1 kl.II | 171.5 poäng | Hansson Ola |
LPI LPII LPIII Allydor's Vy Tejat Prior | 3 ekl | 198.5 poäng | Olsen Leif |
SE VCH SPH III Bluenosers Sail Suhaili | 3 kl.II | 139.5 poäng | Klang Ingvar |
Krokasmedens Dunder | 0 kl.III | 180.5 poäng | Falk Anders |
SE VCH SE U(U)CH LPI Arbetsviljans Boklöv | 1 kl.I | 175 poäng | Rikse Gunnel |
LPI LPII RLD N&F&A&M Agildes Surprise Prix D'hobbe | 2 kl.I | 153 poäng | Ek Lennart |
Lifsungstollarens Bulten | 2 kl.I | 143.5 poäng | Ek Lennart |
Krokasmedens Saffran | 3 kl.I | 107 poäng | Bergstedt Eva |
Doglefox Cream | 2 kl.I | 143 poäng | Bergstedt Eva |
SE VCH West Coast Tollers Latino | 0 kl.I | 97 poäng | Bergstedt Eva |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII LPIII SE LCH West Coast Tollers Lilla My | 0 ekl | 164 poäng | Abrahamsson Louise |
LPI Vattubrinkens Meryl S | 2 kl.II | 149 poäng | Gustavsson Ann-Marie |
SE VCH LPI RLD N RLD F Maalarigårdens Aqua Af Mikkel | 2 kl.I | 147.5 poäng | Asplund Rolf Göran |
SE VCH SPH III Bluenosers Sail Suhaili | 2 kl.II | 155 poäng | Barthel Carina |
SE U(U)CH LPI LPII RLD N RLD F Vildandens Molekyl Af Dax | 1 kl.II | 164.5 poäng | Barthel Carina |
LPI LPII RLD F Riverbreeze Key of Mystery | 1 kl.I | 163 poäng | Nilsson Bo |
Renarder's Key Vancocine | 0 kl.III | 185 poäng | Brandin Thomas |
Lyckotassens Magnum | 3 kl.II | 138.5 poäng | Ek Lennart |
LPI Inlicios 1st Born | 2 kl.II | 145.5 poäng | Ek Lennart |
SE VCH LPI RLD M Allydor's Wixy Mekbuda | 0 ekl | 165 poäng | Collin Yngve |
SE VCH LPI RLD N RLD F Kullantrollens Ladytaboca | 1 kl.I | 170.5 poäng | Olsson Christer |
Tollarbellas Cancan | 2 kl.I | 151 poäng | Johansson Magnus |
LPI LPII SE LCH Lönnlövets Vilda Bushund | 1 kl.II | 192.5 poäng | Lundmark Sven-Oskar |
SE U(U)CH LPI LPII Agrosofens Fiinish | 2 kl.II | 153.5 poäng | Carlén Siv Elisabeth |
SE VCH LPI LPII LPIII RLD M RLD N&F&A Working Beauty's Delightful Dream | 1 ekl | 264 poäng | Carlén Siv Elisabeth |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Chroje Dunder Dumle | 0 kl.III | 0 poäng | Axelsson Stefan |
SE VCH LPI LP RLD N Chroje Ember Goose | 0 kl.II | 0 poäng | Axelsson Stefan |
Aktiviva's Prima D'nash | 2 kl.II | 150.5 poäng | Fondelius Maria |
Flottatjärn's Yara of Asterix | 3 kl.II | 123.5 poäng | Löfberg Åsa |
SE VCH LPI RLD N RLD F Maalarigårdens Aqua Af Mikkel | 2 kl.I | 159.5 poäng | Brännström Catarina |
SE VCH LPI Renarder's Lamborghini Diabloz | 3 kl.I | 112 poäng | Rahmström Åsa |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII FI UCH Bluenosers Pacific Petitess Toftemo | 1 kl.II | 162 poäng | Melin Märta-Klara |
Tollarbos Gripa Mikkels Jente | 1 kl.II | 164.5 poäng | Björkström Weine |
LPII Blazing Fowler's Cirkus Prinsessa | 3 kl.I | 136 poäng | Lindmark Elinor |
Arbetsviljans Almlöv | 0 kl.I | 38 poäng | Lindmark Elinor |
LPI LPII RLD N RLD F Zaar Tolling Cumulus | 3 kl.II | 139 poäng | Brandin Thomas |
Tollarbos Rio El Nacho | 1 kl.I | 180.5 poäng | Prahl Leif |
LPI Vildviljans Millie | 3 kl.I | 138 poäng | Johansson Mats |
LPI Hut's Kamomill | 1 kl.III | 264.5 poäng | Appelquist Ann-Margr |
SE U(U)CH LPI LPII Lifsungstollarens Ida | 1 kl.I | 178.5 poäng | Karlström Tommy |
LPI LPII LPIII Leringen's Dancing Disco | 1 kl.III | 291 poäng | Eriksson Lennart |
RLD N Hircum's Toscano | 0 kl.I | 0 poäng | Skog Anja |
Tollarbos Özet Med Twist | 1 kl.I | 163 poäng | Gustavsson Kurt Vill |
SE VCH SE U(U)CH LPI C.I.E. RLD N RLD F Fagerlands Röda Puzzel De Amorex | 3 kl.II | 114 poäng | Hedlund Josefin |
SE U(U)CH LPI EE CH NO UCH RLD N RLD F Maalarigårdens Rose Line Af Mikkel | 3 kl.I | 132 poäng | Hedlund Josefin |
LPI Tollartrollets Opal | 0 kl.II | 0 poäng | Carlén Siv Elisabeth |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII FI UCH Bluenosers Pacific Petitess Toftemo | 2 kl.II | 155.5 poäng | Nilsson Berth |
SE FREECH FDI HTM I RLD N RLD F RLD A Sävikens Candy Man Maem | 2 kl.II | 155.5 poäng | Jansson Björn-Åke |
SE VCH LPI LP RLD N Chroje Ember Goose | 2 kl.II | 144.5 poäng | Jansson Björn-Åke |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII LPIII NORD V-11 Allydor's Utility Cheerful | 1 kl.II | 163 poäng | Collin Yngve |
LPI Vildviljans Millie | 1 kl.I | 177 poäng | Svensson Sven-Erik |
LPI Tollartrollets Opal | 3 kl.II | 109 poäng | Karlsson Alf |
LPI LPII Leringen's Anemon | 1 kl.II | 178.5 poäng | Karlsson Alf |
SÖKH III Krokasmedens Tenor | 1 kl.I | 166 poäng | Karlsson Alf |
Renarder's Key Vancocine | 3 kl.III | 213 poäng | Karlsson Bo |
SE VCH SE U(U)CH LPI C.I.E. RLD N RLD F Fagerlands Röda Puzzel De Amorex | 3 kl.II | 125.5 poäng | Hedlund Josefin |
SE U(U)CH LPI EE CH NO UCH RLD N RLD F Maalarigårdens Rose Line Af Mikkel | 3 kl.I | 138 poäng | Hedlund Josefin |
LPI LPII LPIII LPELIT Krokasmedens Diezel | 1 ekl | 307 poäng | Larsson Fred |
SE U(U)CH RLD N RLD F RLD A RLD M SE V-11 Fagerlands Röda Poppel De Amorex | 3 kl.III | 211.5 poäng | Lundin Thomas |
SE VCH SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Tollarbos Ålykkeli Med Twist | 2 kl.III | 238 poäng | Nilsson Håkan |
LPI LPII Kanadickens Coquille of Mafli | 1 kl.I | 176.5 poäng | Eriksdotter-Dahlgren |
LPI LPII Skymningsskallets Nick Nolte | 2 kl.II | 152 poäng | Bagge Åsa |
SE VCH Njupavallens Qasper | 0 ekl | 0 poäng | Bagge Åsa |
Tollarbos Unique Von Ducke | 1 kl.III | 294.5 poäng | Falk Inger |
LPI Vattubrinkens Meryl S | 2 kl.II | 149 poäng | Berg Marita |
LPII RLD N Fagerlands Röda Maja De Amorex | 2 kl.II | 148.5 poäng | Berg Marita |
LPI LPII Vildandens Nix Af Snoddax | 0 kl.III | 161.5 poäng | Bengtsson Sten |
LPI LPII RLD N RLD F Zaar Tolling Cumulus | 2 kl.II | 158 poäng | Bengtsson Sten |
SE VCH LPII Agrosofens Lindanserska | 1 kl.II | 171 poäng | Bonder Mikael |
LPI LPII Honey Creek's Glasgow Rangers | 2 kl.II | 150 poäng | Wibäck Jenny |
SE U(U)CH LPI LPII Agrosofens Fiinish | 1 kl.II | 182.5 poäng | Eriksdotter-Dahlgren |
LPI Tollartrollets Opal | 0 kl.II | 0 poäng | Eriksdotter-Dahlgren |
LPI LPII SE LCH Lönnlövets Vilda Bushund | 1 kl.II | 166 poäng | Wallin Åke |
SE VCH West Coast Tollers Latino | 2 kl.I | 155 poäng | Eliasson Lennart |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII LPIII SE LCH West Coast Tollers Lilla My | 2 ekl | 254.5 poäng | Eliasson Lennart |
Flottatjärn's Yara of Asterix | 3 kl.II | 128.5 poäng | Häggström Åsa |
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Hut's Russin | 1 kl.I | 161.5 poäng | Snell Karl-Evert |
SE U(U)CH LPI LPII Shaggy Toller's Blue Moon Nights | 1 kl.II | 169.5 poäng | Jacobsson Sten |
SE VCH LPI LPII LPIII SE UCH NO UCH Mr-Canadien | 2 ekl | 231.5 poäng | Klase Eva |
SE LCH Agrosofens Baletta | 1 ekl | 267.5 poäng | Klase Eva |
SE VCH Krokasmedens Perfect Performance | 1 kl.II | 166.5 poäng | Bygdén Ove |
AGD I Gatzi Nova Tollar Flicka | 3 kl.I | 125.5 poäng | Johansson Tomas |
LPI LPII Skymningsskallets Nick Nolte | 1 kl.II | 174 poäng | Gunnarsson Sonny |
RLD N RLD F RLD A RLD M Krokasmedens Qiro | 0 kl.I | 0 poäng | Karlsson Bo |
LPII RLD N RLD F Tollarbellas Tango | 2 kl.II | 153 poäng | Petersson Jonny |
SPH II SPH III SÖKH II Duck Tail's Sexochenhalv Blazer | 1 kl.II | 176 poäng | Myrén Karin |
SE VCH SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Tollarbos Ålykkeli Med Twist | 0 kl.III | 188 poäng | Jönsson Camilla |
SE VCH LPI RLD N RLD F Maalarigårdens Aqua Af Mikkel | 3 kl.I | 115 poäng | Plym Forsell Lena |
RLD N Hircum's Toscano | 0 kl.I | 10 poäng | Ivanov Mikael |
LPI LPII Vildandens Nix Af Snoddax | 0 kl.III | 155.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
SE VCH LPII Agrosofens Lindanserska | 3 kl.II | 122 poäng | Frid Crispin |
RLD N RLD F RLD A RLD M River Fox Joy of Jeba | 2 kl.I | 151 poäng | Klang Ingvar |
SE U(U)CH LPI LPII Shaggy Toller's Blue Moon Nights | 1 kl.II | 167 poäng | Tunér Stefan |
LPELIT SE LCH SE HTMCH Tollarbos Skojstreck Von Ducke | 1 ekl | 304 poäng | Håvedal Claes Göran |
SE VCH LPI Renarder's Lamborghini Diabloz | 2 kl.I | 146.5 poäng | Paananen Anette |
SE VCH LPI Vildandens Havskräfta Af Spirtas | 3 kl.II | 136 poäng | Bucklin Lars |
LPI Inlicios 3rd Wish | 2 kl.I | 147 poäng | Bucklin Lars |
LPI LPII LPIII LPELIT Krokasmedens Diezel | 1 ekl | 259.5 poäng | Bucklin Lars |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII LPIII SE LCH West Coast Tollers Lilla My | 0 ekl | 159.5 poäng | Lindqvist Göran |
SE VCH SE U(U)CH LPI C.I.E. RLD N RLD F Fagerlands Röda Puzzel De Amorex | 3 kl.II | 112 poäng | Vesterlund Nicklas |
SE U(U)CH LPI EE CH NO UCH RLD N RLD F Maalarigårdens Rose Line Af Mikkel | 0 kl.I | 80 poäng | Vesterlund Nicklas |
SE VCH Lönnlövets Spurta | 2 kl.II | 141 poäng | Axell Sylvia |
LPI LPII LPIII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Agrosofens Rouletta | 1 kl.II | 191.5 poäng | Eriksson Kent |
LPI LPII Agrosofens Lejontämjerska | 3 kl.I | 137 poäng | Eriksson Kent |
SE U(U)CH LPI EE CH NO UCH RLD N RLD F Maalarigårdens Rose Line Af Mikkel | 2 kl.I | 150 poäng | Nilsson Kjell |
LPI Vildviljans Millie | 1 kl.I | 166.5 poäng | Malmström Christer |
SE VCH LPI RLD M Allydor's Wixy Mekbuda | 0 ekl | 0 poäng | Björkström Weine |
SE VCH Njupavallens Qasper | 2 ekl | 228.5 poäng | Dunder Maria |
RLD N RLD F RLD A RLD M Krokasmedens Qiro | 3 kl.I | 136 poäng | Hjelm Magnus |
LPI LPII LPIII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Agrosofens Rouletta | 2 kl.II | 150 poäng | Eriksson Kent |
LPI LPII Agrosofens Lejontämjerska | 2 kl.I | 157.5 poäng | Eriksson Kent |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII FI UCH Bluenosers Pacific Petitess Toftemo | 2 kl.II | 140 poäng | Klasson Göran |
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Tollca's Amitola Aus Liebe | 0 kl.II | 28 poäng | Klasson Göran |
SE VCH LPI Fägrings Salta Brage | 3 kl.II | 120 poäng | Rahm Anders |
Renarder's La Karmann Ghia | 2 kl.I | 147 poäng | Rahm Anders |
Agildes Snow Prince | 3 kl.I | 134.5 poäng | Berg Viktoria |
SE VCH LPI RLD N RLD F Maalarigårdens Aqua Af Mikkel | 1 kl.I | 175.5 poäng | Berg Viktoria |
LPI Vattubrinkens Meryl S | 2 kl.II | 155 poäng | Detlefsen-Dahlström |
LPI Tollartrollets Opal | 3 kl.II | 135 poäng | Svensson Anders |
SE VCH LPI RLD M Allydor's Wixy Mekbuda | 2 ekl | 244 poäng | Moberg Ragnar |
LPI LPII LPIII Allydor's Vy Tejat Prior | 0 ekl | 149 poäng | Malmström Christer |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Vildandens Pangbrud Af Axquiz | 0 kl.III | 141.5 poäng | Nordin Staffan |
SE U(U)CH RLD N RLD F RLD A RLD M SE V-11 Fagerlands Röda Poppel De Amorex | 3 kl.III | 219 poäng | Andersson Bo |
LPI RLD N RLD F RLD A Canagold's Dalwhinnie | 1 kl.I | 160.5 poäng | Larsson Malin |
LPI LPII Honey Creek's Celtic | 1 kl.I | 179.5 poäng | Johansson Ingvar |
LPI LPII Leringen's Anemon | 1 kl.II | 166.5 poäng | Karlsson Alf |
LPII Working Beauty's Kind Knockout | 1 kl.II | 171 poäng | Kamleitner Barbro |
SE VCH SE U(U)CH LPI Arbetsviljans Boklöv | 2 kl.I | 152 poäng | Kamleitner Barbro |
LPI LPII LPIII LPELIT Krokasmedens Diezel | 1 ekl | 256.5 poäng | Hyrén Bertil |
SE VCH LPI RLD M Allydor's Wixy Mekbuda | 1 ekl | 263.5 poäng | Berg Marita |
SE U(U)CH LPI LPII Shaggy Toller's Blue Moon Nights | 3 kl.II | 121.5 poäng | Eriksson Kent |
SE VCH LPI Renarder's Lamborghini Diabloz | 3 kl.I | 117 poäng | Eriksson Kent |
LPII Siipiveikon Kaislikko Kuiskii | 1 kl.I | 169.5 poäng | Eriksson Kent |
SE VCH SE U(U)CH LPI Arbetsviljans Boklöv | 1 kl.I | 181 poäng | Holmsten Sven-Einar |
LPI Vildviljans Millie | 2 kl.I | 154 poäng | Eriksson Sören |
LPI LPII LPIII Leringen's Dancing Disco | 3 kl.III | 222 poäng | Ekberg Stig |
LPI RLD N RLD F RLD A RLD M Tollca's Amitola Aus Liebe | 3 kl.II | 107 poäng | Svensson Anders |
SE VCH LPI LPII Pilla-Nillas Animalix Fröken Frida | 1 kl.III | 280.5 poäng | Bengtsson Caroline |
LPI RLD N RLD F RLD A Canagold's Dalwhinnie | 1 kl.I | 160.5 poäng | Bengtsson Caroline |
SE VCH LPI LPII Lyckotassens Miroku | 3 kl.III | 200.5 poäng | Larsson Kjell |
SE VCH SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Tollarbos Ålykkeli Med Twist | 2 kl.III | 235.5 poäng | Larsson Jens |
SE U(U)CH LPI EE CH NO UCH RLD N RLD F Maalarigårdens Rose Line Af Mikkel | 3 kl.I | 126 poäng | Vesterlund Nicklas |
SE VCH Njupavallens Qasper | 0 ekl | 0 poäng | Arvelin Bengt |
LPI Gränstorps Pollux | 1 kl.II | 165 poäng | Brolin Arne |
LPI LPII LPIII LPELIT Krokasmedens Diezel | 3 ekl | 219 poäng | Olausson Erik |
LPI LPII RLD N RLD F RLD A Mozart | 3 kl.III | 213.5 poäng | Christiansson Kriste |
LPELIT SE LCH SE HTMCH Tollarbos Skojstreck Von Ducke | 1 ekl | 313.5 poäng | Sahlberg Caroline |
SE U(U)CH LPI LPII RLD N RLD F Vildandens Molekyl Af Dax | 3 kl.II | 137.5 poäng | Sommarin Christer |
RLD N RLD F RLD A RLD M River Fox Joy of Jeba | 3 kl.I | 139 poäng | Björkqvist Cronje |
SE VCH LPII Agrosofens Lindanserska | 1 kl.I | 163.5 poäng | Björkqvist Cronje |
RLD N Tollca's Storm Af Trolle | 0 kl.I | 0 poäng | Björkqvist Cronje |
Redcoat | 3 kl.I | 125 poäng | Fors Gunnar |
RLD N RLD F Hummelviksgårdens Humble Moby | 3 kl.I | 132 poäng | Dahlberg Christer |
RLD N Tollarbos Ockra El Nacho | 3 kl.I | 114.5 poäng | Thorman Staffan |
SE U(U)CH LPI LPII RLD N RLD F River Fox Jolly of Jeba | 1 kl.II | 172.5 poäng | Jacobsson Ulf |
SE VCH LPI LPII Springer Nova's Max Af Pepper | 0 kl.III | 113 poäng | Gustafsson Lars-Göra |
SE VCH Tollarbos Krut El Nacho | 3 kl.I | 110.5 poäng | Gran Arne |
RLD N Sävikens Bozz Af Nema | 2 kl.III | 226 poäng | Bryne Lisbet |
SE VCH LPI LPII Pilla-Nillas Animalix Fröken Frida | 2 kl.III | 250.5 poäng | Korhonen Ari |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Hjälmsatösens Anja | 1 kl.III | 263.5 poäng | Korhonen Ari |
RLD N RLD F RLD A RLD M Krokasmedens Qiro | 2 kl.I | 145 poäng | Korhonen Ari |
LPI LPII LPIII LPELIT Krokasmedens Diezel | 1 ekl | 260.5 poäng | Hyrén Bertil |
SE VCH SE U(U)CH LPI Arbetsviljans Boklöv | 1 kl.I | 173.5 poäng | Samuelsson Sven |
Krokasmedens Saffran | 3 kl.I | 118.5 poäng | Romland Carina |
LPI LPII Honey Creek's Celtic | 1 kl.I | 170 poäng | Romland Carina |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII LPIII SE LCH West Coast Tollers Lilla My | 0 ekl | 176 poäng | Ek Björn |
Krokasmedens Dunder | 2 kl.III | 231 poäng | Petersson Jonny |
SE UCH Kanadickens John Dory of Mafli | 2 kl.I | 158 poäng | Gustavsson Krafft Ka |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Hjälmsatösens Anja | 0 kl.III | 168.5 poäng | Barthel Carina |
LPI Krokasmedens Prima | 0 kl.II | 0 poäng | Barthel Carina |
SE U(U)CH LPI LPII RLD N RLD F Vildandens Molekyl Af Dax | 1 kl.I | 169 poäng | Ekberg Stig |
LPI LPII RLD N RLD F Zaar Tolling Cumulus | 3 kl.II | 114 poäng | Johansson Kenneth |
Chroje Dunder Dustie | 2 kl.II | 156.5 poäng | Åsbom Birgitta |
SE U(U)CH LPI LPII Lifsungstollarens Ida | 1 kl.I | 170 poäng | Amelid Carina |
SE VCH LPI Vildandens Havskräfta Af Spirtas | 3 kl.II | 106.5 poäng | Augustsson Roland |
LPI Inlicios 3rd Wish | 3 kl.I | 119 poäng | Augustsson Roland |
RLD N Sävikens Bozz Af Nema | 2 kl.III | 239.5 poäng | Jakob Peter |
Flottatjärn's Yara of Asterix | 2 kl.I | 146.5 poäng | Jakob Peter |
Renarder's Key Vancocine | 3 kl.III | 216.5 poäng | Svensson Anders |
Tollarbos Asta Mikkels Jente | 2 kl.II | 142 poäng | Hjort Mikael |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII LPIII NORD V-11 Allydor's Utility Cheerful | 1 kl.II | 168 poäng | Hjort Mikael |
LPI LPII LPIII Allydor's Vy Tejat Prior | 3 ekl | 214 poäng | Björkström Weine |
LPELIT SE LCH SE HTMCH Tollarbos Skojstreck Von Ducke | 1 ekl | 301 poäng | Björkström Weine |
Tollarbos Özet Med Twist | 2 kl.I | 158.5 poäng | Svanstedt Eva |
SE VCH LPI Renarder's Lamborghini Diabloz | 1 kl.I | 168.5 poäng | Tunér Stefan |
SE FREECH FDI HTM I RLD N RLD F RLD A Sävikens Candy Man Maem | 3 kl.II | 117 poäng | Sanfridsson Lennarth |
Renarder's La Karmann Ghia | 0 kl.I | 0 poäng | Sanfridsson Lennarth |
LPI LPII Leringen's Anemon | 2 kl.II | 159.5 poäng | Hellberg Per-Arne |
SE U(U)CH LPI LPII RLD N RLD F River Fox Jolly of Jeba | 1 kl.II | 172 poäng | Hyrén Bertil |
Tollarbos Indra El Nacho | 1 kl.I | 173.5 poäng | Bergqvist Ulrich |
LPI LPII Working Beauty's Glossy Glamour | 2 kl.III | 226 poäng | Keskinen Martti |
LPII Working Beauty's Kind Knockout | 1 kl.I | 182 poäng | Keskinen Martti |
SE VCH Chroje Dunder Dolly | 0 kl.I | 90 poäng | Keskinen Martti |
SE VCH SE U(U)CH LPI RLD N Vitötollarns Lakka | 1 kl.II | 160 poäng | Jönsson Camilla |
SE VCH LPI RLD N RLD F Maalarigårdens Aqua Af Mikkel | 1 kl.I | 165 poäng | Jönsson Camilla |
LPI LPII LPIII Leringen's Dancing Disco | 3 kl.III | 207 poäng | Wallin Birgitta |
LPI RLD N RLD F RLD A Fagerlands Röda Klappen Di Ziel | 0 kl.I | 0 poäng | Persson Mårten |
LPI RLD N RLD F RLD A Canagold's Dalwhinnie | 1 kl.I | 183.5 poäng | Gustavsson Bengt |
Hjälmsatösens Alissa | 2 kl.II | 158.5 poäng | Edner Helene |
SE VCH SE UCH SE LCH SE J(T)CH Agrosofens Fiinslip | 1 kl.III | 301 poäng | Larsson Malin |
SE VCH Chroje Dunder Dolly | 2 kl.I | 145.5 poäng | Larsson Malin |
LPI Tollerstemmen's Jessie | 1 kl.I | 182 poäng | Edström Lillemor |
SE U(U)CH LPI LPII Shaggy Toller's Blue Moon Nights | 1 kl.I | 175.5 poäng | Lindfors Dick |
SE VCH LPI LPII Pilla-Nillas Animalix Fröken Frida | 3 kl.III | 194.5 poäng | Hansson Mikael |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Hjälmsatösens Anja | 2 kl.III | 249.5 poäng | Hansson Mikael |
SE VCH LPI RLD N Hircum's Tanariva | 0 kl.I | 84 poäng | Hansson Ola |
Fagerlands Röda Chili Di Ziel | 0 kl.I | 20 poäng | Näslund Helena |
SE LCH Agrosofens Baletta | 3 ekl | 202.5 poäng | Klase Eva |
SE VCH LPI Vildandens Havskräfta Af Spirtas | 0 kl.II | 80 poäng | Andreasson Laila |
LPI Tollerstemmen's Jessie | 1 kl.I | 181.5 poäng | Andreasson Laila |
LPI Inlicios 3rd Wish | 0 kl.I | 0 poäng | Andreasson Laila |
LPI Gatzi Atena Tollar Flicka | 2 kl.III | 237.5 poäng | Bäckman Sonny |
SE VCH LPI RLD M Allydor's Wixy Mekbuda | 3 ekl | 195 poäng | Malmström Christer |
LPI LPII LPIII Allydor's Vy Tejat Prior | 0 ekl | 136 poäng | Malmström Christer |
LPI LPII Honey Creek's Celtic | 1 kl.I | 177 poäng | Markert Bernt |
Hjärter Dams Goodlookcharm | 1 kl.I | 167 poäng | Markert Bernt |
LPI LPII Honey Creek's Glasgow Rangers | 0 kl.II | 32 poäng | Mattsson Lena |
LPI RLD N Swinging Tails Arts and Craft | 1 kl.I | 162.5 poäng | Johansson Mats |
SE U(U)CH LPI LPII Agrosofens Fiinish | 2 kl.II | 158.5 poäng | Karlsson Alf |
LPI Gränstorps Pollux | 1 kl.II | 161 poäng | Karlsson Alf |
SE VCH LPI Renarder's Lamborghini Diabloz | 2 kl.I | 141 poäng | Rahmström Åsa |
RLD N Tollca's Storm Af Trolle | 0 kl.I | 77 poäng | Björkqvist Cronje |
LPI Tollartrollets Opal | 2 kl.II | 148.5 poäng | Eriksdotter-Dahlgren |
Chroje Dunder Dustie | 3 kl.II | 128 poäng | Edström Lillemor |
Renarder's La Karmann Ghia | 3 kl.I | 116 poäng | Edström Lillemor |
SE VCH SE UCH SE LCH SE J(T)CH Agrosofens Fiinslip | 2 kl.III | 230.5 poäng | Abrahamsson Christin |
LPI LPII LPIII Leringen's Dancing Disco | 3 kl.III | 195.5 poäng | Jönsson Kjell |
SE VCH LPI LPII Pilla-Nillas Animalix Fröken Frida | 2 kl.III | 250 poäng | Jönsson Kjell |
LPI RLD N RLD F RLD A Fagerlands Röda Klappen Di Ziel | 1 kl.I | 173.5 poäng | Jönsson Kjell |
LPI Kempssons Spiderman | 1 kl.I | 167.5 poäng | Jönsson Kjell |
SE VCH SE U(U)CH LPI Arbetsviljans Boklöv | 2 kl.I | 155 poäng | Gustavsson Bengt |
Renarder's La Karmann Ghia | 0 kl.I | 0 poäng | Gustavsson Bengt |
LPI Gränstorps Pollux | 2 kl.II | 143.5 poäng | Romland Carina |
LPI LPII LPIII LPELIT Krokasmedens Diezel | 1 ekl | 272 poäng | Eliasson Lennart |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Hjälmsatösens Anja | 3 kl.III | 214.5 poäng | Korhonen Ari |
LPI RLD N RLD F RLD A Fagerlands Röda Klappen Di Ziel | 1 kl.I | 164 poäng | Korhonen Ari |
SE U(U)CH LPI LPII Shaggy Toller's Blue Moon Nights | 1 kl.I | 175 poäng | Rytterström Elisabet |
LPELIT SE LCH SE HTMCH Tollarbos Skojstreck Von Ducke | 1 ekl | 299 poäng | Hansson Ola |
SE VCH LPI LPII LPIII SE UCH Hummelviksgårdens Golden Texas | 1 kl.III | 314 poäng | Lundmark Sven-Oskar |
LPI LPII RLD F Riverbreeze Key of Mystery | 2 kl.I | 144.5 poäng | Aass Christer |
SE U(U)CH LPI LPII RLD N RLD F Vildandens Molekyl Af Dax | 1 kl.I | 162.5 poäng | Öberg Åke |
Tollarbos Yuni Med Twist | 1 kl.I | 185 poäng | Arvelin Bengt |
Krokasmedens Fight | 3 kl.I | 124 poäng | Gunnarsson Sonny |
LPI LPII LPIII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Agrosofens Rouletta | 2 kl.II | 156.5 poäng | Olsen Leif |
Renarder's La Karmann Ghia | 2 kl.I | 142 poäng | Tunér Stefan |
SE VCH LPI Renarder's Lamborghini Diabloz | 2 kl.I | 140.5 poäng | Tunér Stefan |
RLD N Tollca's Storm Af Trolle | 2 kl.I | 157.5 poäng | Mortensen Per |
LPELIT SE LCH SE HTMCH Tollarbos Skojstreck Von Ducke | 3 ekl | 210.5 poäng | Barthel Carina |
Tollarbos Gripa Mikkels Jente | 3 kl.II | 121.5 poäng | Jelving Fredrik |
LPII Arbetsviljans Lindlöv | 0 kl.II | 96.5 poäng | Jelving Fredrik |
LPII Arbetsviljans Lindlöv | 3 kl.II | 104.5 poäng | Axell Sylvia |
Tollarbos Asta Mikkels Jente | 0 kl.II | 87 poäng | Axell Sylvia |
Tollarbos Yuni Med Twist | 3 kl.I | 122.5 poäng | Westman Anne |
SE U(U)CH LPI FDI Gränstorps Lyra | 0 kl.I | 92 poäng | Westman Anne |
SE U(U)CH LPI LPII Lifsungstollarens Ida | 1 kl.I | 171 poäng | Boberg Urban |
SE VCH SPH III Bluenosers Sail Suhaili | 3 kl.II | 111 poäng | Frid Crispin |
RLD N RLD F Hummelviksgårdens Humble Moby | 2 kl.I | 158 poäng | Larsson Anita |
SE VCH Njupavallens Quattro | 0 kl.I | 0 poäng | Larsson Anita |
SE VCH LPI LPII LPIII SE U(U)CH SE LCH RLD N&F&A&M Rus N' Riv Zuar's Who's That Girl | 0 ekl | 0 poäng | Larsson Anita |
LPI LPII LPIII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Agrosofens Rouletta | 1 kl.II | 174.5 poäng | Tunér Stefan |
SE VCH LPI Renarder's Lamborghini Diabloz | 3 kl.I | 108 poäng | Elfström Ingemar |
SE VCH LPI LP RLD N Chroje Ember Goose | 3 kl.II | 110 poäng | Axelsson Stefan |
SE VCH Chroje Dunder Dolly | 2 kl.I | 156.5 poäng | Axelsson Dolores |
SE VCH LPI LPII LPIII SE UCH Hummelviksgårdens Golden Texas | 1 kl.III | 262 poäng | Isaksson Bo |
RLD N Krokasmedens Full Rulle | 1 kl.II | 181 poäng | Hernvall Leif |
LPI LPII Honey Creek's Celtic | 2 kl.I | 141 poäng | Hernvall Leif |
SE VCH Krokasmedens Perfect Performance | 3 kl.II | 120 poäng | Brännström Catarina |
Agildes Snow Prince | 0 kl.I | 81 poäng | Brännström Catarina |
LPII Arbetsviljans Lindlöv | 3 kl.II | 134 poäng | Olsen Leif |
SE AG(HOPP)CH LPELIT SE AGCH SE LCH Njupavallens Outstanding Daisy | 1 ekl | 271 poäng | Ivanov Mikael |
SE LCH HTM III RLD F RLD A SE HTMCH Tollarbos Qvicka Von Ducke | 0 ekl | 143.5 poäng | Ivanov Mikael |
SE UCH SE LCH Tollarbos Tolle Von Ducke | 0 ekl | 0 poäng | Björkström Weine |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Chroje Dunder Dumle | 0 kl.III | 0 poäng | Östlund Bo |
SE VCH Chroje Dunder Dolly | 3 kl.I | 109 poäng | Östlund Bo |
SE UCH SE LCH Tollarbos Tolle Von Ducke | 1 ekl | 258.5 poäng | Wranning Jimmy |
SE VCH SE UCH Tollarbos Ducke Molleson | 0 ekl | 188 poäng | Wranning Jimmy |
SE VCH LPI RLD M Allydor's Wixy Mekbuda | 0 ekl | 0 poäng | Wranning Jimmy |
Tollarbos Gripa Mikkels Jente | 2 kl.II | 145 poäng | Tunér Stefan |
LPI LPII LPIII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Agrosofens Rouletta | 1 kl.II | 169 poäng | Tunér Stefan |
SE VCH LPI Renarder's Lamborghini Diabloz | 3 kl.I | 122 poäng | Paananen Anette |
Tollarkullans Blazer of Energy | 2 kl.II | 143 poäng | Rosander Erik |
SE VCH SE LCH RLD N RLD F Fagerlands Röda Idefix De Amorex | 0 ekl | 92.5 poäng | Rosander Erik |
RLD N Sävikens Bozz Af Nema | 3 kl.III | 207 poäng | Bryne Lisbet |
SE VCH LPI LPII LPIII SE UCH Hummelviksgårdens Golden Texas | 1 kl.III | 267 poäng | Gustavsson Kurt Vill |
Krokasmedens Fr Gilla | 1 kl.II | 178 poäng | Gustavsson Kurt Vill |
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F Honey Creek's Real Madrid | 1 kl.I | 167 poäng | Lindqvist Göran |
LPI LPII LPIII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Agrosofens Rouletta | 2 kl.II | 150 poäng | Dunder Maria |
Lönnlövets Guinness | 2 kl.I | 150.5 poäng | Vesterlund Rune |
LPELIT SE LCH SE HTMCH Tollarbos Skojstreck Von Ducke | 2 ekl | 227.5 poäng | Berg Marita och Johnsson Berger Mimm |
SE VCH LPI LPII River Duck's Omaha | 0 ekl | 176 poäng | Berg Marita och Johnsson Berger Mimm |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII RLD N RLD F Hummelviksgårdens Golden Theodor | 1 kl.II | 195 poäng | Karlsson Alf |
SE VCH RLD N RLD F RLD A RLD M Agrosofens Bolero | 3 ekl | 213.5 poäng | Kamleitner Barbro |
SE VCH Tollartrollets Boss | 1 kl.II | 179.5 poäng | Lindberg Dennis |
SE VCH Njupavallens Qasper | 0 ekl | 150 poäng | Ahlström Lars |
SPH II SPH III SÖKH II Duck Tail's Sexochenhalv Blazer | 2 kl.II | 147 poäng | Eriksson Torbjörn |
SE VCH SE U(U)CH LPI Arbetsviljans Boklöv | 3 kl.I | 113 poäng | Nilsson Elsmari |
LPI LPII Honey Creek's Glasgow Rangers | 1 kl.I | 172 poäng | Reitmaier Annica |
Krokasmedens Dr Nelson | 3 kl.II | 137 poäng | Branthall Marie |
Tollarkullans Blazer of Energy | 1 kl.II | 163 poäng | Eriksdotter-Dahlgren |
SE VCH LPI LPII LPIII SE UCH Hummelviksgårdens Golden Texas | 3 kl.III | 211.5 poäng | Wibäck Jenny |
Tollarbos Gripa Mikkels Jente | 2 kl.II | 153 poäng | Axell Sylvia |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII RLD N RLD F Hummelviksgårdens Golden Theodor | 2 kl.II | 158.5 poäng | Petersson Jonny |
Tollarkullans Blazer of Energy | 0 kl.II | 0 poäng | Petersson Jonny |
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F Honey Creek's Real Madrid | 2 kl.I | 144 poäng | Petersson Jonny |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Chroje Dunder Dumle | 0 kl.III | 133.5 poäng | Björnson Lena |
SE VCH LPI LP RLD N Chroje Ember Goose | 3 kl.II | 135.5 poäng | Björnson Lena |
SE VCH Njupavallens Qasper | 0 ekl | 83 poäng | Tofthagen Mikael |
SE VCH SE U(U)CH LPI LPII RLD N RLD F Hummelviksgårdens Golden Theodor | 1 kl.II | 185.5 poäng | Stenh Per-Ola |
SE VCH Njupavallens Qasper | 3 ekl | 211.5 poäng | Jönsson Leif |
LPI LPII LPIII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Agrosofens Rouletta | 3 kl.II | 134 poäng | Neteborn Bengt |
LPI LPII LPIII LPELIT Krokasmedens Diezel | 2 ekl | 250.5 poäng | Edström Lillemor |