LD 2 Tollarbos Uniqa Yaya As Gun | 3 kl.II | 223.5 poäng | Svensson Sven Erik |
SE VCH RLD N&F LD STARTKLASS Amazing Tollers Moon Glow of Arli | Godkänd startklass | 147.5 poäng | Ek Lennart |
SE VCH LPI LPII SE UCH Riverbreeze Dream Team Apach | 2 kl.III | 234 poäng | Johansson Sven-Arne |
SE VCH SE U(U)CH LPI RLD N RLD F RLD A Flottatjärn's A' Berta of Latino | 0 kl.I | 177.5 poäng | Johansson Sven-Arne |
Rödtottarnas Pirat | Ej godkänd startklass | 114.5 poäng | Claesson Marianne |
C.I.B. & C.I.E. SE UCH&VCH SPH I NORDIC CH RLD N&F&A & SE RALLY CH NO&DK&FI UCH Njupavallens Tiro | 0 kl.I | 182.5 poäng | Järsand Kjell |
SE VCH SE U(U)CH LPI RLD N RLD F RLD A Flottatjärn's A' Berta of Latino | 0 kl.I | 0 poäng | Gustafsson Inger |
SE VCH LD STARTKLASS LD 1 Bella Nova's Tasty Tipi | Uppflyttad startklass | 192.5 poäng | Gustafsson Bo |
SE U(U)CH RLD N LD STARTKLASS Hillitön Kuunloiste | Uppflyttad startklass | 170 poäng | Liukkonen Ulle |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Tollartrollets Lingon | Uppflyttad startklass | 171.5 poäng | Jernestål Ulf |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS NW 1 Bluenosers Diving Delight | Uppflyttad startklass | 163 poäng | Jernestål Ulf |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Agildes M&m Taste Like Geisha | 3 kl.II | 218.5 poäng | Hagström Charlotta |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Agildes Will Celebrate Light | Uppflyttad startklass | 181.5 poäng | Wärme Leif |
SE VCH C.I.E.&NORD UCH LD STARTKLASS RLD N&F&A&M & SE RALLYCH SE VV-18 NO VV-19 Agildes Victory Prix | Uppflyttad startklass | 178.5 poäng | Wärme Leif |
SE VCH RLD N RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Rödtottarnas Vimsa | Godkänd startklass | 135.5 poäng | Gillberg Bo |
LPI AGHD I SÖKH I SÖKH II Rus N' Riv Ts Precious Vallmojaspis | 3 kl.I | 220 poäng | Jönsson Arne |
SE VCH LD 1 River Fox Hollister By Lefi | Uppflyttad startklass | 168 poäng | Söderkvist Dennis |
NORD VCH RLD N RLD F RLD A Arbetsviljans Skvattram | 2 kl.I | 249.5 poäng | Härlin Marie-Louise |
RLD N RLD F Agrosofens Flitiga Lisa | Godkänd startklass | 138.5 poäng | Ek Lennart |
LPI LPII RLD N&F SPH I&II&III Agrosofens Pariserhjul | 1 kl.II | 301 poäng | Frid Crispin |
SE VCH LD 1 River Fox Hollister By Lefi | Uppflyttad startklass | 169.5 poäng | Hammarberg Jonas |
Camimos Poseidon | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Hammarberg Jonas |
SE VCH LD STARTKLASS LD 1 Bella Nova's Tasty Tipi | Uppflyttad startklass | 175 poäng | Lengfelt Ulf |
LD STARTKLASS LD 1 Attrahunt's Brilliant Compassion | 1 kl.I | 279.5 poäng | Isaksson Bo |
LD STARTKLASS LD 1 West Coast Tollers Zeke | Uppflyttad startklass | 184 poäng | Ohlsson Patrik |
RLD N RLD F Attrahunt's Best Wishes | Uppflyttad startklass | 165 poäng | Ohlsson Patrik |
Rödtottarnas Pirat | Uppflyttad startklass | 163.5 poäng | Ohlsson Patrik |
LD 1 Koppeldragets Lord Lennox | 3 kl.I | 193 poäng | Althorn Britta |
SE VCH RLD F RLD A Lönnlövets Vallmo | 0 kl.II | 118.5 poäng | Dunder Maria |
RLD N RLD F Agildes Snow Lady | Godkänd startklass | 134.5 poäng | Härlin Marie-Louise |
RLD F Tollarbos Rockviktor Unik Som Aston | 0 kl.I | 0 poäng | Johansson Mats |
RLD N RLD F SPH I Agrosofens Givet-Vis | 3 kl.II | 208.5 poäng | Söderkvist Dennis |
LPI LPII RLD N&F SPH I&II&III Agrosofens Pariserhjul | 3 kl.II | 200.5 poäng | Söderkvist Dennis |
SE VCH SE J(T)CH Inlicios Dusk and Dawn | Godkänd startklass | 153 poäng | Johansson Kenneth |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Bigsize Jason | Godkänd startklass | 140 poäng | Johansson Kenneth |
SE VCH SE U(U)CH DK CH(U) RLD N&F LD STARTKLASS Digby Tollers Goosander | Ej godkänd startklass | 110.5 poäng | Johansson Kenneth |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Agrosofens Mona-Lisa | Uppflyttad startklass | 185 poäng | Andersson Britt-Mari |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Renarder's California Starlet | 2 kl.I | 251.5 poäng | Edström Lillemor |
RLD F Tollarbos Rockviktor Unik Som Aston | 0 kl.I | 144.5 poäng | Ahlgren Anna |
SE U(U)CH RLD N RLD F SPH I Chroje Gårdsjö Goosie | 3 kl.II | 192 poäng | Cangren Malmberg A-M |
LD STARTKLASS Chroje Ivriga Ivra | Godkänd startklass | 147.5 poäng | Lind Thomas |
Tollarbos Vide Tassar Som Arrac | 2 kl.II | 238.5 poäng | Brännström Catarina |
SE VCH SE U(U)CH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Working Beauty's Optimistic Outlook | 2 kl.I | 234 poäng | Brännström Catarina |
LD 2 Tollarbos Uniqa Yaya As Gun | 0 kl.II | 0 poäng | Svensson Sven Erik |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Agrosofens Mona-Lisa | Uppflyttad startklass | 172 poäng | Sjöblom Annika |
Skymningsskallets Winston | Godkänd startklass | 142 poäng | Berg Marita |
LD STARTKLASS West Coast Tollers Atlas | Godkänd startklass | 138.5 poäng | Bergstedt Eva |
LPI LPII RLD N&F SPH I&II&III Agrosofens Pariserhjul | 2 kl.II | 251.5 poäng | Magnusson Claes |
RLD N RLD F SPH I Agrosofens Givet-Vis | 2 kl.II | 241.5 poäng | Magnusson Claes |
SE VCH SE U(U)CH DK CH(U) RLD N&F LD STARTKLASS Digby Tollers Goosander | Godkänd startklass | 137 poäng | Barthel Carina |
Tollarbos Vide Tassar Som Arrac | 0 kl.II | 178.5 poäng | Våring Arne |
LD 1 Koppeldragets Lord Lennox | 2 kl.I | 254.5 poäng | Våring Arne |
SE VCH SE U(U)CH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Working Beauty's Optimistic Outlook | 2 kl.I | 236.5 poäng | Våring Arne |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Renarder's California Starlet | 2 kl.I | 233 poäng | Våring Arne |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS NW 1 Bluenosers Diving Delight | Ej godkänd startklass | 118 poäng | Våring Arne |
Felix | Ej godkänd startklass | 90 poäng | Våring Arne |
LPI SE UCH SE J(T)CH LD 1 Lönnlövets Lotus | 1 kl.I | 282 poäng | Brocker Björn |
Hummelviksgårdens Monti | 0 kl.I | 178 poäng | Andersson John-Åke |
RLD N Springer Nova's Ängla of Tuffno | 3 kl.I | 214 poäng | Hedenberg Birgitta |
SE VCH RLD N Duck Tail's Snjoflygsa | 0 kl.I | 189 poäng | Dahlberg Peder |
LD STARTKLASS Storstrandsnova's Azha Star | Uppflyttad startklass | 168.5 poäng | Dahlberg Peder |
RLD N AGD I AGHD I LD STARTKLASS Tollarängens Legolas | Ej godkänd startklass | 115 poäng | Sjödén Curt |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Agrosofens Karusella | 0 kl.I | 0 poäng | Hansson Tina |
SE VCH LPI RLD N&F&A&M SE RALLYCH Tollarbos Nikita Unik Som Aston | Uppflyttad startklass | 200 poäng | Gustavsson Ann-Marie |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Agrosofens Mona-Lisa | Uppflyttad startklass | 163 poäng | Gustavsson Ann-Marie |
SE U(U)CH RLD N LD STARTKLASS Hillitön Kuunloiste | Godkänd startklass | 157 poäng | Liukkonen Ulle |
SE U(U)CH RLD N LD STARTKLASS Hillitön Kuunloiste | Godkänd startklass | 133 poäng | Andersson John-Åke |
RLD N Springer Nova's Ängla of Tuffno | 3 kl.I | 201 poäng | Johansson Kenneth |
SE U(U)CH Famous Foxes Alice | Uppflyttad startklass | 173 poäng | Johansson Kenneth |
SE VCH LD 1 River Fox Hollister By Lefi | Godkänd startklass | 135.5 poäng | Hammarberg Jonas |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Bigsize Jason | Godkänd startklass | 129 poäng | Hammarberg Jonas |
SE VCH SE U(U)CH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Working Beauty's Optimistic Outlook | 2 kl.I | 238 poäng | Linnarsson Bo |
AGD I AGHD I LD STARTKLASS Racing Tollers Petronella | Godkänd startklass | 135 poäng | Carlén Siv Elisabeth |
SE U(U)CH Famous Foxes Alice | Godkänd startklass | 153.5 poäng | Johansson Kenneth |
RLD N RLD F Blackwoodriver-Tollers Coco of Aype | 1 kl.I | 275 poäng | Axell Sylvia |
RLD N RLD F RLD A Hunter's Moonlight Flying Viggo | Godkänd startklass | 159.5 poäng | Axell Sylvia |
LPI RLD N RLD F AGD III AGHD I AGHD II Midgårdstollaren Idun | 1 kl.I | 272 poäng | Lindkvist Dan |
RLD N Krokasmedens Åkerblomma | Godkänd startklass | 132 poäng | Lövenius Rune |
SE VCH SE U(U)CH LPI RLD N RLD F RLD A Flottatjärn's A' Berta of Latino | 2 kl.I | 253 poäng | Karlsson Alf |
SE VCH SE&NO UCH RLD N LD STARTKLASS SPH I&II Vildandens Guldhjärta Af Gremir | Uppflyttad startklass | 165 poäng | Karlsson Alf |
SE LCH RLD N RLD F Redrivals Pintail For Fox | 0 kl.III | 166.5 poäng | Svensson Anders |
SE VCH SE LCH RLD N RLD F SE J(T)CH Tollarbos Singo Tassar Som Arrac | 1 kl.II | 265 poäng | Svensson Anders |
SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Svensdotters Hjärtliga Hjalle | Uppflyttad startklass | 173 poäng | Malmström Christer |
LD 2 Tollarbos Uniqa Yaya As Gun | 0 kl.II | 164 poäng | Dunder Maria |
Camimos Dark Forest Af Timi | 2 kl.I | 235 poäng | Berg Marita |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Renarder's California Starlet | 1 kl.I | 257.5 poäng | Keskinen Martti |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Agrosofens Karusella | 0 kl.I | 188 poäng | Hagström Charlotta |
LPI RLD N RLD F AGD III AGHD I AGHD II Midgårdstollaren Idun | 3 kl.I | 221 poäng | Lundberg Linnéa |
RLD N Wildbird Röda Blixtra | 3 kl.II | 223.5 poäng | Lindfalk Ingrid |
Wildbird Röde Hagel | Godkänd startklass | 122.5 poäng | Lindfalk Ingrid |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Agildes Will Celebrate Light | Uppflyttad startklass | 167 poäng | Anderpalm Patric |
SE U(U)CH RLD N RLD F Agildes Heart of Dixie | Ej godkänd startklass | 96.5 poäng | Anderpalm Patric |
SE VCH SE&NO UCH RLD N LD STARTKLASS SPH I&II Vildandens Guldhjärta Af Gremir | Godkänd startklass | 154 poäng | Carlén Siv Elisabeth |
RLD N RLD F SPH I Agrosofens Hux Flux | 1 kl.I | 300.5 poäng | Håvedal Claes Göran |
NORD VCH RLD N RLD F RLD A Arbetsviljans Skvattram | 0 kl.I | 0 poäng | Dunder Maria |
RLD N LD STARTKLASS Mister Milou's Beautiful Girl | Uppflyttad startklass | 177 poäng | Lind Birgit |
RLD N LD STARTKLASS Svensdotters Fantastiska Freja | Uppflyttad startklass | 174 poäng | Lind Birgit |
SE U(U)CH RLD N Svensdotters Listiga-Lizi | Godkänd startklass | 153.5 poäng | Lind Birgit |
RLD N Svensdotters Magiska Malte | Godkänd startklass | 145 poäng | Lind Birgit |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH Andrummets Helge Strb | Godkänd startklass | 143.5 poäng | Lind Birgit |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Andrummets Riksäpple | Godkänd startklass | 131.5 poäng | Lind Birgit |
SE VCH SE UCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Andrummets Fisk | Godkänd startklass | 127 poäng | Lind Birgit |
Hummelviksgårdens Monti | 0 kl.I | 149 poäng | Olofsson Iréne |
SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Svensdotters Hjärtliga Hjalle | Uppflyttad startklass | 183 poäng | Janson Sandra |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS NW 1 Bluenosers Diving Delight | Godkänd startklass | 150 poäng | Janson Sandra |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS LD 1 Andrummets Mockasin | Uppflyttad startklass | 179 poäng | Edström Kjell |
SE VCH RLD F RLD A Lönnlövets Vallmo | 0 kl.II | 0 poäng | Svensson Sven Erik |
SE VCH SE LCH RLD N RLD F SE J(T)CH Tollarbos Singo Tassar Som Arrac | 0 kl.II | 0 poäng | Svensson Anders |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH Andrummets Helge Strb | Ej godkänd startklass | 115 poäng | Anderpalm Patric |
SE VCH SE UCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Andrummets Fisk | Ej godkänd startklass | 109 poäng | Anderpalm Patric |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Andrummets Riksäpple | Ej godkänd startklass | 103 poäng | Anderpalm Patric |
RLD N RLD F Wildbird Sierra | 0 kl.I | 119.5 poäng | Ljungberg Carina |
RLD N AGD I AGHD I LD STARTKLASS Tollarängens Legolas | Uppflyttad startklass | 171.5 poäng | Gudmunds Laila |
AGD I AGHD I LD STARTKLASS Racing Tollers Petronella | Godkänd startklass | 142 poäng | Våring Arne |
LPI AGHD I SÖKH I SÖKH II Rus N' Riv Ts Precious Vallmojaspis | 3 kl.I | 205.5 poäng | Brandin Thomas |
RLD N Svensdotters Magiska Malte | Uppflyttad startklass | 170 poäng | Skog Anja |
RLD N LD STARTKLASS Svensdotters Fantastiska Freja | Godkänd startklass | 153 poäng | Skog Anja |
SE VCH SE U(U)CH DK CH(U) RLD N&F LD STARTKLASS Digby Tollers Goosander | Ej godkänd startklass | 111.5 poäng | Hammarberg Jonas |
LD STARTKLASS LD 1 SPH I SPH II SPH III River Fox Lee By Lefi | Godkänd startklass | 150 poäng | Vennerström Therese |
RLD N RLD F Chroje Hejja Hazzta | 0 kl.I | 182.5 poäng | Axelsson Stefan |
LD STARTKLASS Chroje Ivriga Ivra | Uppflyttad startklass | 161 poäng | Jansson Björn-Åke |
RLD N RLD F Koppeldragets Mandel | Ej godkänd startklass | 116 poäng | Järsand Kjell |
RLD N RLD F RLD A RLD M Working Beauty's My Melody | Uppflyttad startklass | 188 poäng | Hällgren Nils |
Lönnlövets Sol | 0 kl.III | 180.5 poäng | Norman Leif |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Rus N' Riv Trååst Sparks Fly | Uppflyttad startklass | 187 poäng | Barthel Carina |
Krokasmedens Åwaki | 3 kl.II | 213.5 poäng | Hyrén Bertil |
SE LCH Tollarbos Uniqa Xuper As Gun | 1 kl.III | 313 poäng | Bagge Åsa |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS LD 1 Andrummets Mockasin | Uppflyttad startklass | 169 poäng | Haeggblom Bjellå A |
SE U(U)CH RLD N RLD F Koppartrollets Mistral | Godkänd startklass | 159 poäng | Haeggblom Bjellå A |
RLD N AGHD I AGHD II LD STARTKLASS LD 1 Segerlyckans Magiska Mira | Uppflyttad startklass | 191 poäng | Lengfelt Ulf |
SE VCH LD STARTKLASS LD 1 Bella Nova's Tasty Tipi | Uppflyttad startklass | 185.5 poäng | Lengfelt Ulf |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 West Coast Tollers Diana | Uppflyttad startklass | 185.5 poäng | Lengfelt Ulf |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 SPH I Flottatjärn's A'ebba of Apach | 1 kl.I | 288 poäng | Stjernborg Carina |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Tollartrollets Lingon | Uppflyttad startklass | 171.5 poäng | Svensson Kjell |
Krokasmedens Etter | 0 kl.I | 0 poäng | Lindqvist Göran |
RLD N AGHD I AGHD II LD STARTKLASS LD 1 Segerlyckans Magiska Mira | Uppflyttad startklass | 186 poäng | Lindqvist Göran |
RLD F West Coast Tollers Hydra | Godkänd startklass | 130.5 poäng | Lindqvist Göran |
SE LCH RLD N RLD F Redrivals Pintail For Fox | 3 kl.III | 209.5 poäng | Svensson Anders |
LD 2 Tollarbos Uniqa Yaya As Gun | 2 kl.II | 239 poäng | Svensson Anders |
SE VCH Agrosofens Comedienne | Ej godkänd startklass | 118 poäng | Skantz Elizabeth |
Tollergrenda's Yum Yum Aila | Uppflyttad startklass | 167 poäng | Larsson Görel |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Tollartrollets Lingon | Uppflyttad startklass | 171 poäng | Falk Anders |
SE LCH LD STARTKLASS Redrivals Wildcard | Uppflyttad startklass | 178.5 poäng | Olofsson Linda |
SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Svensdotters Hjärtliga Hjalle | Ej godkänd startklass | 84 poäng | Ryttse Katinka |
RLD F Tollarbos Rockviktor Unik Som Aston | Godkänd startklass | 158 poäng | Carlsson Ann |
SE VCH SE U(U)CH LPI RLD N RLD F RLD A Flottatjärn's A' Berta of Latino | 0 kl.I | 183.5 poäng | Hyrén Bertil |
LD STARTKLASS Agrosofens List-Etta | Godkänd startklass | 143.5 poäng | Olausson Erik |
NORD VCH RLD N RLD F RLD A Arbetsviljans Skvattram | 2 kl.I | 248 poäng | Svensson Sven Erik |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 SPH I Flottatjärn's A'ebba of Apach | 1 kl.I | 298 poäng | Svensson Sven Erik |
NORD VCH RLD N RLD F RLD A Arbetsviljans Skvattram | 2 kl.I | 236 poäng | Andersson Anna-Carin |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 SPH I Flottatjärn's A'ebba of Apach | 1 kl.I | 306.5 poäng | Andersson Anna-Carin |
Maalarigårdens Jarmo Myllys Af Bono | Ej godkänd startklass | 114.5 poäng | Rörström Cari |
Skymningsskallets Winston | Godkänd startklass | 124.5 poäng | Christiansson Kriste |
LD 1 Andrummets Sigill | 1 kl.I | 277 poäng | Malmström Christer |
SE VCH C.I.E.&NORD UCH LD STARTKLASS RLD N&F&A&M & SE RALLYCH SE VV-18 NO VV-19 Agildes Victory Prix | Uppflyttad startklass | 164 poäng | Malmström Christer |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Rus N' Riv Trååst Sparks Fly | Godkänd startklass | 121 poäng | Sjöstrand Yvonne |
Maalarigårdens Jarmo Myllys Af Bono | Godkänd startklass | 122 poäng | Lundberg Linnéa |
LPI Hummelviksgårdens Mega Samson | 0 kl.I | 153 poäng | Lundgren Cecilia |
SE LCH LD STARTKLASS Redrivals Wildcard | Uppflyttad startklass | 165 poäng | Lundgren Cecilia |
RLD N LD STARTKLASS Svensdotters Fantastiska Freja | Uppflyttad startklass | 165.5 poäng | Olsen Leif |
RLD N Svensdotters Magiska Malte | Ej godkänd startklass | 97 poäng | Olsen Leif |
RLD N LD STARTKLASS Svensdotters Fantastiska Freja | Uppflyttad startklass | 181.5 poäng | Skog Anja |
RLD N Svensdotters Magiska Malte | Uppflyttad startklass | 162.5 poäng | Skog Anja |
LD 1 LD 2 River Fox Boss By Lefi | 1 kl.I | 274 poäng | Isaksson Bo |
LD 1 Honey Creek's Toulouse | Uppflyttad startklass | 189 poäng | Isaksson Bo |
River Fox Hunkydory By Lefi | Uppflyttad startklass | 168 poäng | Isaksson Bo |
SE VCH RLD N Duck Tail's Snjoflygsa | 0 kl.I | 164.5 poäng | Lundberg Linnéa |
Maalarigårdens Jarmo Myllys Af Bono | Godkänd startklass | 128 poäng | Lundberg Linnéa |
SE VCH SE U(U)CH LPI RLD N RLD F RLD A Flottatjärn's A' Berta of Latino | 2 kl.I | 243.5 poäng | Claesson Marianne |
Krokasmedens Etter | 2 kl.I | 226.5 poäng | Claesson Marianne |
RLD F West Coast Tollers Hydra | Godkänd startklass | 151 poäng | Claesson Marianne |
AGHD I Segerlyckans Ivrige Izar | Ej godkänd startklass | 34 poäng | Claesson Marianne |
Ruskus Black Army | Godkänd startklass | 159.5 poäng | Larsson Anita |
SE U(U)CH RLD N RLD F SPH I Chroje Gårdsjö Goosie | 0 kl.II | 0 poäng | Löf Marie |
RLD N RLD F Chroje Hejja Hazzta | 3 kl.I | 198.5 poäng | Löf Marie |
RLD N LD STARTKLASS Chroje Ivriga Mollie | Ej godkänd startklass | 91.5 poäng | Löf Marie |
Tollarbos Vide Tassar Som Arrac | 2 kl.II | 226.5 poäng | Petersson Lennart |
LD 1 LD 2 River Fox Boss By Lefi | 1 kl.I | 265.5 poäng | Gustavsson Kurt Vill |
LPI SE UCH SE J(T)CH LD 1 Lönnlövets Lotus | 1 kl.I | 265 poäng | Gustavsson Kurt Vill |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 West Coast Tollers Diana | Uppflyttad startklass | 160 poäng | Ohlsson Patrik |
LD STARTKLASS LD 1 West Coast Tollers Zeke | Godkänd startklass | 139 poäng | Ohlsson Patrik |
LPI RLD N RLD F LD 1 Agrosofens Rea-Lisa | 0 kl.II | 0 poäng | Tunér Stefan |
Skymningsskallets Winston | Godkänd startklass | 123 poäng | Tunér Stefan |
SE LCH Tollarbos Uniqa Xuper As Gun | 1 kl.III | 256 poäng | Edström Kjell |
LPI RLD F Eldnäsets Alexus Af And | 3 kl.I | 217.5 poäng | Fors Gunnar |
SE LCH Tollarbos Uniqa Xuper As Gun | 1 kl.III | 279 poäng | Toftler Göte |
RLD N RLD F RLD A RLD M Working Beauty's My Melody | Godkänd startklass | 150 poäng | Åkesson Anne-Marie |
LPI SE UCH SE J(T)CH LD 1 Lönnlövets Lotus | 1 kl.I | 267.5 poäng | Segerdahl Lennart |
RLD N AGHD I AGHD II LD STARTKLASS LD 1 Segerlyckans Magiska Mira | Godkänd startklass | 159.5 poäng | Segerdahl Lennart |
LD STARTKLASS LD 1 West Coast Tollers Zeke | Godkänd startklass | 153.5 poäng | Segerdahl Lennart |
SE VCH RLD N LD STARTKLASS Solvingas Payatt Af Dezzley | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Segerdahl Lennart |
RLD N RLD F Rus N' Riv Trååst Beautyful Eyes | Godkänd startklass | 129.5 poäng | Salminen Antti |
SE VCH LPI RLD N RLD F RLD A Working Beauty's Happy Harmony | 0 kl.I | 0 poäng | Karlsson Alf |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 West Coast Tollers Diana | Uppflyttad startklass | 191 poäng | Karlsson Alf |
Hummelviksgårdens Monti | Uppflyttad startklass | 186.5 poäng | Olander Per-Erik |
Ruskus Black Army | Uppflyttad startklass | 168.5 poäng | Olander Per-Erik |
RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS LD 1 NW 1 NW 2 Maalarigårdens Elsa Af Aiden | Ej godkänd startklass | 114 poäng | Olsen Leif-Arne |
RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS LD 1 NW 1 NW 2 Maalarigårdens Elsa Af Aiden | Godkänd startklass | 155.5 poäng | Rörström Cari |
LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Maalarigårdens Paradis Af Phoenix | 0 kl.II | 0 poäng | Rörström Cari |
RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS LD 1 NW 1 NW 2 Maalarigårdens Elsa Af Aiden | Godkänd startklass | 137 poäng | Rörström Cari |
LD 1 LD 2 River Fox Boss By Lefi | 1 kl.I | 276 poäng | Hyrén Bertil |
River Fox Hunkydory By Lefi | Godkänd startklass | 158.5 poäng | Hyrén Bertil |
SE VCH LD STARTKLASS Riverbreeze Blaze of Joy | Uppflyttad startklass | 175.5 poäng | Larsson Kjell |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS LD 1 Andrummets Mockasin | Uppflyttad startklass | 164.5 poäng | Larsson Kjell |
Swinging Tails Norma Nosler | Godkänd startklass | 129.5 poäng | Henriksson Anneli |
SE LCH LD STARTKLASS Redrivals Wildcard | Uppflyttad startklass | 164.5 poäng | Olofsson Linda |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Tollartrollets Björnbär | 0 kl.II | 77 poäng | Bryne Lisbet |
LPI RLD N RLD F LD 1 Agrosofens Rea-Lisa | 2 kl.II | 227 poäng | Andersson Anna-Carin |
LPI LPII DK RLCH SPH I&II NORD RLCH RLD N&F&A & SE RALLY CH J & SE VCH Agrosofens Naturligt-Vis | 1 kl.II | 263.5 poäng | Andersson Anna-Carin |
SE VCH Agrosofens Comedienne | Godkänd startklass | 125 poäng | Rahmström Åsa |
Blazing Fowler's Movie Mad Max | Godkänd startklass | 120.5 poäng | Korhonen Ari |
LPI LPII SE LCH Lönnlövets Vilda Bushund | 0 kl.III | 172.5 poäng | Claesson Marianne |
Krokasmedens Etter | 3 kl.I | 195.5 poäng | Claesson Marianne |
RLD F West Coast Tollers Hydra | Uppflyttad startklass | 172.5 poäng | Johansson Sven-Arne |
FDI RLD N Mariendals Red Nose Canadian Aki | Godkänd startklass | 126.5 poäng | Johansson Sven-Arne |
LPI Hummelviksgårdens Mega Samson | 3 kl.I | 199.5 poäng | Rörström Cari |
SE VCH SE U(U)CH LD STARTKLASS LD 1 LD 2 RLD N&F&A & SE RALLY CH Maalarigårdens Ariel Af Aiden | Uppflyttad startklass | 179 poäng | Rörström Cari |
Maalarigårdens Jarmo Myllys Af Bono | Godkänd startklass | 144.5 poäng | Rörström Cari |
RLD N RLD F SPH I Agrosofens Hux Flux | 3 kl.I | 209 poäng | Hjulström Anna |
SE VCH Agrosofens Comedienne | Godkänd startklass | 147 poäng | Elfström Ingemar |
Skymningsskallets Winston | Godkänd startklass | 120 poäng | Elfström Ingemar |
SE LCH Tollarbos Uniqa Xuper As Gun | 0 kl.III | 0 poäng | Tunér Stefan |
SE LCH Tollarbos Uniqa Xuper As Gun | 1 kl.III | 283 poäng | Skog Anja |
SE VCH SE U(U)CH LD STARTKLASS LD 1 LD 2 RLD N&F&A & SE RALLY CH Maalarigårdens Ariel Af Aiden | Uppflyttad startklass | 168.5 poäng | Andersson John-Åke |
Maalarigårdens Jarmo Myllys Af Bono | Godkänd startklass | 125.5 poäng | Plym Forsell Lena |
RLD N RLD F SPH I Agrosofens Hux Flux | 2 kl.I | 240 poäng | Larsson Anita |
SE VCH SE U(U)CH RLD N Njupavallens River Race | Ej godkänd startklass | 119 poäng | Norrman Roland |
SE VCH RLD N LD STARTKLASS Solvingas Payatt Af Dezzley | Godkänd startklass | 129 poäng | Lengfelt Ulf |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Rus N' Riv Trååst Sparks Fly | Uppflyttad startklass | 160.5 poäng | Barthel Carina |
SE U(U)CH Famous Foxes Alice | Godkänd startklass | 140 poäng | Magnusson Claes |
SE VCH SE U(U)CH DK CH(U) RLD N&F LD STARTKLASS Digby Tollers Goosander | Ej godkänd startklass | 112.5 poäng | Barthel Carina |
SE VCH LPI RLD N RLD F RLD A Working Beauty's Happy Harmony | 3 kl.I | 208 poäng | Alaby Kjell-Arne |
AGHD I Segerlyckans Ivrige Izar | Ej godkänd startklass | 71 poäng | Fries Gunilla |
SE LCH Tollarbos Uniqa Xuper As Gun | 0 kl.III | 0 poäng | Persson Maria |
SE LCH Tollarbos Uniqa Xuper As Gun | 1 kl.III | 284 poäng | Hansson Ola |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Rus N' Riv Trååst Sparks Fly | Uppflyttad startklass | 165.5 poäng | Nyström Thomas |
RLD N RLD F RLD A RLD M Working Beauty's My Melody | Uppflyttad startklass | 165 poäng | Nyström Thomas |
SE VCH SE U(U)CH LD STARTKLASS LD 1 LD 2 RLD N&F&A & SE RALLY CH Maalarigårdens Ariel Af Aiden | Uppflyttad startklass | 166 poäng | Lindkvist Dan |
Maalarigårdens Jarmo Myllys Af Bono | Godkänd startklass | 151.5 poäng | Lindkvist Dan |
SE VCH Agrosofens Comedienne | Godkänd startklass | 154 poäng | Elfström Ingemar |
LPI LPII DK RLCH SPH I&II NORD RLCH RLD N&F&A & SE RALLY CH J & SE VCH Agrosofens Naturligt-Vis | 2 kl.II | 225.5 poäng | Persson Maria |
NORD VCH RLD N RLD F RLD A Arbetsviljans Skvattram | 0 kl.I | 178 poäng | Ryttse Katinka |
SE VCH Lifsungstollarens Skrållan | Ej godkänd startklass | 106 poäng | Amelid Carina |
LPI LPII DK RLCH SPH I&II NORD RLCH RLD N&F&A & SE RALLY CH J & SE VCH Agrosofens Naturligt-Vis | 2 kl.II | 253.5 poäng | Borgström Roger |
SE VCH SE J(T)CH Inlicios Dusk and Dawn | Godkänd startklass | 154.5 poäng | Larsson Inge |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Renarder's California Celica | 0 kl.II | 185.5 poäng | Gustavsson Arvidsson |
Blazing Fowler's Movie Mad Max | Godkänd startklass | 133 poäng | Frid Crispin |
RLD N RLD F RLD A AGD I Kanadickens Van Halen Af Svazi | Ej godkänd startklass | 113.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
RLD N West Coast Tollers Calippo | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Frid Crispin |
Tollarbos X-Twix Tassar Som Arrac | Uppflyttad startklass | 175 poäng | Gudmunds Laila |
SE VCH SE U(U)CH Arbetsviljans Mannagryn | Ej godkänd startklass | 102 poäng | Gudmunds Laila |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Renarder's California Celica | 0 kl.II | 127 poäng | Timan Inger |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Agrosofens Lyckohjula | Uppflyttad startklass | 174 poäng | Gustafsson Lars-Göra |
Tollarbos X-Twix Tassar Som Arrac | Godkänd startklass | 150.5 poäng | Gustafsson Lars-Göra |
RLD N AGD I AGHD I LD STARTKLASS Tollarängens Legolas | Godkänd startklass | 128.5 poäng | Gustafsson Lars-Göra |
LPI RLD F Eldnäsets Alexus Af And | 3 kl.I | 207 poäng | Larsson Toni |
SE VCH SE U(U)CH Arbetsviljans Mannagryn | Ej godkänd startklass | 10 poäng | Sjödén Curt |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Rus N' Riv Trååst Sparks Fly | Godkänd startklass | 149 poäng | Söderkvist Dennis |
SE U(U)CH RLD N RLD F SPH I Chroje Gårdsjö Goosie | 3 kl.II | 193.5 poäng | Gunnarsson Tommy |
RLD N LD STARTKLASS Rödtottarnas Sjörövare | Uppflyttad startklass | 168.5 poäng | Gunnarsson Tommy |
LD STARTKLASS Chroje Ivriga Ivra | Ej godkänd startklass | 97 poäng | Gunnarsson Tommy |
SE U(U)CH RLD N LD STARTKLASS Hummelviksgårdens Platypus Perry | Godkänd startklass | 147.5 poäng | Liukkonen Ulle |
RLD N NW 1 Lifsungstollarens Simba | Godkänd startklass | 141 poäng | Liukkonen Ulle |
LPI LPII DK RLCH SPH I&II NORD RLCH RLD N&F&A & SE RALLY CH J & SE VCH Agrosofens Naturligt-Vis | 3 kl.II | 208.5 poäng | Hansson Ola |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Agrosofens Karusella | Uppflyttad startklass | 169 poäng | Ivanov Mikael |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Tolling Magic's Zion of Ma Zip | Uppflyttad startklass | 178.5 poäng | Isaksson Bo |
SE U(U)CH RLD N RLD F Veagaardens Toller Agilda Av Mistra | Godkänd startklass | 144.5 poäng | Henriksson Anneli |
FDI FDII HTM I RLD N RLD F LD STARTKLASS Audax Fidelique Afrodite | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Henriksson Anneli |
FDI FDII HTM I RLD N RLD F LD STARTKLASS Audax Fidelique Afrodite | Uppflyttad startklass | 167.5 poäng | Ryttse Katinka |
SE U(U)CH RLD N RLD F Veagaardens Toller Agilda Av Mistra | Ej godkänd startklass | 104 poäng | Ryttse Katinka |
RLD N Swinging Tails Evan Williams | Ej godkänd startklass | 77 poäng | Ryttse Katinka |
SE VCH LPI RLD N RLD F RLD A Working Beauty's Happy Harmony | 0 kl.I | 98.5 poäng | Johansson Ingvar |
SE VCH SE U(U)CH DK CH(U) RLD N&F LD STARTKLASS Digby Tollers Goosander | Godkänd startklass | 135 poäng | Frid Crispin |
LPI LPII DK RLCH SPH I&II NORD RLCH RLD N&F&A & SE RALLY CH J & SE VCH Agrosofens Naturligt-Vis | 2 kl.II | 243 poäng | Olsen Leif |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Agrosofens Karusella | Uppflyttad startklass | 168 poäng | Ivanov Mikael |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Renarder's California Celica | 3 kl.II | 208.5 poäng | Falk Anders |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Agildes M&m Taste Like Geisha | 1 kl.I | 269 poäng | Dunder Maria |
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Agildes M&m Taste Like Geisha | 1 kl.I | 307 poäng | Bukss Ronge Irene |
C.I.B. & C.I.E. SE UCH&VCH SPH I NORDIC CH RLD N&F&A & SE RALLY CH NO&DK&FI UCH Njupavallens Tiro | Godkänd startklass | 152.5 poäng | Obbarius Håkan |
SE U(U)CH LPI RLD N SPH I Seawild's Water Fowler | 0 kl.I | 172 poäng | Halvarsson Daniel |
RLD N LD STARTKLASS Rödtottarnas Sjörövare | Uppflyttad startklass | 166.5 poäng | Svensson Kristina |
Krokasmedens Fight | Uppflyttad startklass | 169.5 poäng | Fors Gunnar |
RLD N RLD F RLD A Hunter's Moonlight Flying Viggo | Ej godkänd startklass | 97.5 poäng | Sjöblom Annika |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS LD 1 Andrummets Mockasin | Uppflyttad startklass | 171.5 poäng | Ryttse Katinka |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Andrummets Riksäpple | Godkänd startklass | 156.5 poäng | Ryttse Katinka |
SE VCH SE UCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH Andrummets Fisk | Godkänd startklass | 134.5 poäng | Ryttse Katinka |
RLD N RLD F West Coast Tollers Artemis | Godkänd startklass | 129 poäng | Ryttse Katinka |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH Andrummets Helge Strb | Ej godkänd startklass | 108.5 poäng | Ryttse Katinka |
Lönnlövets Sol | 3 kl.III | 216.5 poäng | Svensson Anders |
SE UCH Arbetsviljans Risgryn | 0 kl.II | 190 poäng | Hansson Ola |
LPI Hummelviksgårdens Mega Samson | 3 kl.I | 201 poäng | Olofsson Linda |
RLD N Swinging Tails Evan Williams | Godkänd startklass | 131 poäng | Nilsson Berth |
Min Vilda Duktiga Duva | 0 kl.II | 159 poäng | Edström Lillemor |
SE VCH LD STARTKLASS Riverbreeze Blaze of Joy | Godkänd startklass | 144 poäng | Edström Kjell |
Min Vilda Duktiga Duva | 0 kl.II | 170.5 poäng | Edström Kjell |
SE VCH LD STARTKLASS Riverbreeze Blaze of Joy | Uppflyttad startklass | 165.5 poäng | Edström Lillemor |
RLD N NW 1 Lifsungstollarens Simba | Godkänd startklass | 155 poäng | Edström Lillemor |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Springer Nova's Fejja of Tuffno | 0 kl.II | 80 poäng | Hammarberg Jonas |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Renarder's California Celica | 2 kl.II | 252 poäng | Timan Inger |
Krokasmedens Etter | 0 kl.I | 0 poäng | Claesson Marianne |
RLD F West Coast Tollers Hydra | Uppflyttad startklass | 163 poäng | Reikerås Kjell |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 West Coast Tollers Diana | Godkänd startklass | 144 poäng | Reikerås Kjell |
SE VCH RLD N RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Rödtottarnas Vimsa | Godkänd startklass | 129.5 poäng | Reikerås Kjell |
Krokasmedens Tix | Ej godkänd startklass | 88 poäng | Reikerås Kjell |
SE JV-12 RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Agrosofens Sockerärta | Uppflyttad startklass | 182.5 poäng | Ek Lennart |
RLD N RLD F Tollmaster's Guess Again | 0 kl.I | 183 poäng | Frid Crispin |
LPI LPII DK RLCH SPH I&II NORD RLCH RLD N&F&A & SE RALLY CH J & SE VCH Agrosofens Naturligt-Vis | 2 kl.II | 229.5 poäng | Andersson Anna-Carin |
RLD N RLD F RLD A Tollarbos Uronyxia Tassar Som Arrac | 1 kl.II | 263.5 poäng | Andersson Anna-Carin |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Agrosofens Karusella | Godkänd startklass | 157 poäng | Andersson Anna-Carin |
SE VCH Agrosofens Comedienne | Godkänd startklass | 142.5 poäng | Andersson Anna-Carin |
LD 1 Andrummets Sigill | 1 kl.I | 266 poäng | Alfredsson Jan |
SE U(U)CH RLD N RLD F SPH I Hummelviksgårdens Hero Af Eliska | Uppflyttad startklass | 161 poäng | Eriksson Eva |
SE VCH SE U(U)CH LPI RLD N RLD F RLD A Flottatjärn's A' Berta of Latino | 0 kl.I | 164 poäng | Ohlsson Patrik |
RLD N Krokasmedens Åkerblomma | Godkänd startklass | 136.5 poäng | Ohlsson Patrik |
LD STARTKLASS Famous Foxes Arkimedes | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Ohlsson Patrik |
SE U(U)CH LPI RLD N SPH I Seawild's Water Fowler | 3 kl.I | 223.5 poäng | Melander Jansson Eva |
RLD N LD STARTKLASS Rödtottarnas Sjörövare | Uppflyttad startklass | 181 poäng | Melander Jansson Eva |
RLD N RLD F Chroje Hejja Hazzta | Uppflyttad startklass | 177.5 poäng | Melander Jansson Eva |
SE VCH SE U(U)CH DK CH(U) RLD N&F LD STARTKLASS Digby Tollers Goosander | Godkänd startklass | 144.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
RLD N RLD F West Coast Tollers Artemis | Godkänd startklass | 134 poäng | Henriksson Anneli |
Lönnlövets Sol | 0 kl.III | 187 poäng | Ivanov Mikael |
RLD F Tollarbos Rockviktor Unik Som Aston | Uppflyttad startklass | 166 poäng | Cangren Malmberg A-M |
AGD I Agildes Treasure Poseidon | Godkänd startklass | 141.5 poäng | Cangren Malmberg A-M |
SE VCH SE U(U)CH LPI RLD N RLD F RLD A Flottatjärn's A' Berta of Latino | 0 kl.I | 156.5 poäng | Gustafsson Inger |
RLD N Krokasmedens Åkerblomma | Ej godkänd startklass | 78 poäng | Gustafsson Inger |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Springer Nova's Fejja of Tuffno | 0 kl.II | 142.5 poäng | Ehrlander Christine |
RLD N West Coast Tollers Calippo | Ej godkänd startklass | 116.5 poäng | Johansson Kenneth |
SE VCH SE U(U)CH LPI RLD N RLD F RLD A Flottatjärn's A' Berta of Latino | 0 kl.I | 170 poäng | Brocker Björn |
RLD F West Coast Tollers Hydra | Godkänd startklass | 158.5 poäng | Brocker Björn |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 West Coast Tollers Diana | Godkänd startklass | 151 poäng | Brocker Björn |
SE VCH Lifsungstollarens Bianca | Godkänd startklass | 137.5 poäng | Amelid Carina |
SE VCH Lifsungstollarens Skrållan | Godkänd startklass | 123 poäng | Amelid Carina |
RLD N Kanadickens Paddington of Sisa | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Karlsson Alf |
RLD N Kanadickens Paddington of Sisa | Ej godkänd startklass | 106.5 poäng | Simmingsköld Hans |
RLD N RLD F West Coast Tollers Artemis | Godkänd startklass | 145.5 poäng | Nilsson Berth |
SE JV-12 RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Agrosofens Sockerärta | Uppflyttad startklass | 177 poäng | Andersson Britt-Mari |
NORD VCH RLD N RLD F RLD A Arbetsviljans Skvattram | 3 kl.I | 222 poäng | Adesand Christer |
SE U(U)CH RLD N RLD F SPH I Chroje Gårdsjö Goosie | 3 kl.II | 192 poäng | Hagström Charlotta |
LPI LPII DK RLCH SPH I&II NORD RLCH RLD N&F&A & SE RALLY CH J & SE VCH Agrosofens Naturligt-Vis | 0 kl.II | 0 poäng | Hagström Charlotta |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Agrosofens Karusella | Godkänd startklass | 135 poäng | Paananen Anette |
NORD VCH RLD N RLD F RLD A Arbetsviljans Skvattram | 0 kl.I | 0 poäng | Adesand Christer |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Springer Nova's Fejja of Tuffno | 0 kl.II | 125.5 poäng | Brorsson Kenneth |
Krokasmedens Fr Ässla | Godkänd startklass | 157 poäng | Sjödén Curt |
Krokasmedens Fight | Godkänd startklass | 154 poäng | Sjödén Curt |
RLD N LD STARTKLASS River Fox Reggae Av Fira | Godkänd startklass | 151.5 poäng | Svanstedt Eva |
LD STARTKLASS Agrosofens List-Etta | Godkänd startklass | 146.5 poäng | Svanstedt Eva |
LD STARTKLASS Famous Foxes Arkimedes | Uppflyttad startklass | 176 poäng | Gustavsson Kurt Vill |
RLD N LD STARTKLASS River Fox Reggae Av Fira | Uppflyttad startklass | 162.5 poäng | Gustavsson Kurt Vill |
LD STARTKLASS LD 1 Attrahunt's Brilliant Compassion | Uppflyttad startklass | 162 poäng | Gustavsson Kurt Vill |
RLD N LD STARTKLASS Rödtottarnas Sjörövare | Godkänd startklass | 144 poäng | Edström Lillemor |
RLD N Swinging Tails Evan Williams | Uppflyttad startklass | 162 poäng | Nilsson Berth |
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Wildbird Röda Storma | 0 kl.II | 171 poäng | Söderkvist Dennis |
SE VCH Agrosofens Comedienne | Ej godkänd startklass | 104 poäng | Andersson Per-Olof |
SE JV-12 RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Agrosofens Sockerärta | Uppflyttad startklass | 176.5 poäng | Gustavsson Ann-Marie |
RLD N RLD F RLD A Hunter's Moonlight Flying Viggo | Godkänd startklass | 136.5 poäng | Gustavsson Ann-Marie |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Agrosofens Kvicksilver | Godkänd startklass | 135.5 poäng | Johnsson Berger Mimm |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Renarder's California Celica | 1 kl.I | 264 poäng | Erlandsson Ulf |
RLD N RLD F Tollmaster's Guess Again | 0 kl.I | 128 poäng | Nyström Thomas |
LD 1 Andrummets Sigill | 2 kl.I | 243.5 poäng | Johansson Mats |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Renarder's California Starlet | Uppflyttad startklass | 189.5 poäng | Bergström Elisabeth |
RLD N LD STARTKLASS Mister Milou's Beautiful Girl | Godkänd startklass | 144 poäng | Bergström Elisabeth |
LPI Runforfun's Ants in The Pants | 0 kl.I | 155 poäng | Larsson Anne |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Renarder's California Celica | 1 kl.I | 266 poäng | Falk Karin |
SE VCH LPI LPII RLD N RLD F Maalarigårdens Polly Af Phoenix | 0 kl.II | 167 poäng | Nilsson Håkan |
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F Koppartrollets Dockan | Ej godkänd startklass | 117.5 poäng | Nilsson Håkan |
SPH I SPH II River Fox Rime of Simo | Uppflyttad startklass | 170 poäng | Karlsson Alf |
LD 2 Tollarbos Uniqa Yaya As Gun | 0 kl.II | 167 poäng | Svensson Anders |
RLD F Tollarbos Rockviktor Unik Som Aston | Uppflyttad startklass | 161 poäng | Bukss Ronge Irene |
LPI RLD F Eldnäsets Alexus Af And | 3 kl.I | 203.5 poäng | Bagge Åsa |
SE VCH Vildandens Atlas Af Snoddax | Ej godkänd startklass | 113 poäng | Bergstedt Eva |
FDI RLD N Mariendals Red Nose Canadian Aki | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Bergstedt Eva |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Renarder's California Starlet | Uppflyttad startklass | 171 poäng | Hörman Emelie |
Tollarbos X-Twix Tassar Som Arrac | Godkänd startklass | 153.5 poäng | Tofthagen Mikael |
SE U(U)CH RLD N LD STARTKLASS Svensdotters Chiviga-Chivas | Uppflyttad startklass | 177 poäng | Ryttse Katinka |
RLD N RLD F West Coast Tollers Artemis | Godkänd startklass | 157 poäng | Ryttse Katinka |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Renarder's California Celica | 1 kl.I | 268 poäng | Stenh Per-Ola |
RLD N RLD F SPH I Agrosofens Givet-Vis | 2 kl.II | 245 poäng | Johansson Kenneth |
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Wildbird Röda Storma | 0 kl.II | 170.5 poäng | Johansson Kenneth |
SE LCH Tollarbos Uniqa Xuper As Gun | 2 kl.III | 232.5 poäng | Lundin Thomas |
LD STARTKLASS LD 1 Attrahunt's Brilliant Compassion | Uppflyttad startklass | 187 poäng | Isaksson Bo |
LD STARTKLASS Famous Foxes Arkimedes | Uppflyttad startklass | 177.5 poäng | Isaksson Bo |
RLD N LD STARTKLASS River Fox Reggae Av Fira | Uppflyttad startklass | 160.5 poäng | Isaksson Bo |
RLD N LD STARTKLASS Vildandens Guldskatt Af Gremir | Godkänd startklass | 151 poäng | Isaksson Bo |
LPI RLD N RLD F LD 1 Agrosofens Rea-Lisa | 1 kl.I | 284 poäng | Andersson Per-Olof |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 SPH I Flottatjärn's A'ebba of Apach | Uppflyttad startklass | 196 poäng | Christiansson Kriste |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 SPH I Flottatjärn's A'ebba of Apach | Uppflyttad startklass | 198.5 poäng | Andersson Britt-Mari |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Agrosofens Karusella | Godkänd startklass | 149.5 poäng | Andersson Britt-Mari |
RLD N RLD F Agrosofens Galaxer I Mina Braxer | Godkänd startklass | 120.5 poäng | Andersson Britt-Mari |
RLD N RLD F LD 1 Kanadickens Piccadilly of Sisa | Uppflyttad startklass | 161 poäng | Florinus Alexandra |
SE U(U)CH RLD N RLD F SPH I Chroje Gårdsjö Goosie | 2 kl.II | 224 poäng | Löfroth Lena |
SE AG(HOPP)CH LPI LPII SE AGCH Wildbird Röda Storma | 0 kl.II | 135 poäng | Barthel Carina |
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Rus N' Riv T E Because of You | 3 kl.II | 193 poäng | Olofsson Iréne |
SE VCH SE U(U)CH LD STARTKLASS & 1 SE V-18 RLD N&F&A & SE RALLY CH Rus N' Riv Trååst Shake It Off | Uppflyttad startklass | 196 poäng | Olofsson Iréne |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Tolling Magic's Zion of Ma Zip | Uppflyttad startklass | 172.5 poäng | Petersson Lennart |
LD STARTKLASS Famous Foxes Arkimedes | Uppflyttad startklass | 163.5 poäng | Petersson Lennart |
SE U(U)CH RLD N RLD F SPH I Chroje Gårdsjö Goosie | 3 kl.II | 195 poäng | Larsson Kjell |
SE VCH LD STARTKLASS Riverbreeze Blaze of Joy | Uppflyttad startklass | 175 poäng | Östlund Bo |
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Andrummets Medicinman | Uppflyttad startklass | 173.5 poäng | Östlund Bo |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 SPH I Flottatjärn's A'ebba of Apach | Uppflyttad startklass | 182 poäng | Henriksson Anneli |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Renarder's California Starlet | Uppflyttad startklass | 160.5 poäng | Larsson Ingrid |
SE VCH FDI RLD N RLD F Kanadickens Somebody Loves Me | Godkänd startklass | 154 poäng | Wiklund Magnus |
SE VCH RLD N RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Rödtottarnas Vimsa | Godkänd startklass | 144 poäng | Gustavsson Kurt Vill |
SE VCH SE U(U)CH LD STARTKLASS & 1 SE V-18 RLD N&F&A & SE RALLY CH Rus N' Riv Trååst Shake It Off | Uppflyttad startklass | 178 poäng | Gunnarsson Sven Ever |
RLD N LD STARTKLASS Vildandens Guldskatt Af Gremir | Godkänd startklass | 152 poäng | Fröjd Bengt |
RLD N LD STARTKLASS River Fox Reggae Av Fira | Ej godkänd startklass | 66 poäng | Fröjd Bengt |
RLD N RLD F LD STARTKLASS Renarder's California Starlet | Uppflyttad startklass | 166.5 poäng | Almquist Sture |
RLD N&F&A AGD II AGHD II SE RALLYCH LD STARTKLASS Agildes Treasure Freyja | Uppflyttad startklass | 163.5 poäng | Almquist Sture |
LD 2 Tollarbos Uniqa Yaya As Gun | 0 kl.II | 185 poäng | Wranning Jimmy |
LPI RLD N RLD F LD 1 Agrosofens Rea-Lisa | 1 kl.I | 266.5 poäng | Wranning Jimmy |
RLD N RLD F Tollmaster's Guess Again | Uppflyttad startklass | 162 poäng | Andersson Yvonne |
RLD N RLD F RLD A Tollarbos Uronyxia Tassar Som Arrac | 0 kl.II | 0 poäng | Hagelin Birgitta |
RLD N RLD F Min Vilda Busiga Bläsand | 0 kl.I | 183.5 poäng | Tillström Ulf |
SE VCH SE U(U)CH LPI NO VCH RLD N SPH I Working Beauty's Holy Heaven | 0 kl.II | 146.5 poäng | Gillå Urban |
LPI LPII DK RLCH SPH I&II NORD RLCH RLD N&F&A & SE RALLY CH J & SE VCH Agrosofens Naturligt-Vis | 2 kl.II | 241.5 poäng | Lindfors Dick |
SE VCH Tollarbos Krut El Nacho | 3 kl.I | 212.5 poäng | Granlund Beatrice |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Agrosofens Karusella | Uppflyttad startklass | 167 poäng | Granlund Beatrice |
SE VCH SE U(U)CH DK CH(U) RLD N&F LD STARTKLASS Digby Tollers Goosander | Ej godkänd startklass | 94.5 poäng | Johansson Kenneth |
SE U(U)CH RLD N LD STARTKLASS Svensdotters Chiviga-Chivas | Uppflyttad startklass | 169 poäng | Nilsson Elsmari |
RLD N LD STARTKLASS Svensdotters Fantastiska Freja | Godkänd startklass | 151 poäng | Nilsson Elsmari |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Chroje Gårdsjö Greta | Uppflyttad startklass | 160 poäng | Larsson Inge |
SE VCH SE U(U)CH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Working Beauty's Optimistic Outlook | Uppflyttad startklass | 179.5 poäng | Carlén Siv Elisabeth |
SPH I SPH II River Fox Rime of Simo | Godkänd startklass | 159 poäng | Carlén Siv Elisabeth |
SE VCH RLD N RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Rödtottarnas Vimsa | Godkänd startklass | 152 poäng | Carlén Siv Elisabeth |
RLD N RLD F RLD A Tollarbos Uronyxia Tassar Som Arrac | 0 kl.II | 0 poäng | Neteborn Bengt |
Redborn Ultimate Fighter | Godkänd startklass | 151 poäng | Boberg Urban |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Agildes Shine On Me | 0 kl.I | 160 poäng | Olofsson Linda |
Agildes Cloudberry Surprise | 0 kl.I | 0 poäng | Olofsson Linda |
RLD N RLD F Agildes Lingonberry Surprise | Uppflyttad startklass | 160.5 poäng | Lundberg Linnéa |
RLD N RLD F Agildes Snow Lady | Godkänd startklass | 125 poäng | Lundberg Linnéa |
LD 2 Tollarbos Uniqa Yaya As Gun | 0 kl.II | 161.5 poäng | Axell Sylvia |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 SPH I Flottatjärn's A'ebba of Apach | Godkänd startklass | 157.5 poäng | Ahlgren Anna |
SE U(U)CH RLD N LD STARTKLASS Svensdotters Chiviga-Chivas | Uppflyttad startklass | 163.5 poäng | Ryttse Katinka |
SE VCH RLD N Pilla-Nillas Animalix Bianca | Godkänd startklass | 138.5 poäng | Edner Helene |
SE VCH FDI RLD N RLD F Kanadickens Somebody Loves Me | Godkänd startklass | 155.5 poäng | Näslund Göran |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Renarder's California Celica | Uppflyttad startklass | 174.5 poäng | Anderpalm Patric |
RLD N Swinging Tails Evan Williams | Godkänd startklass | 149 poäng | Anderpalm Patric |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Agildes Shine On Me | 3 kl.I | 207.5 poäng | Dunder Maria |
Agildes Cloudberry Surprise | 0 kl.I | 155.5 poäng | Dunder Maria |
NORD VCH NW 1 River Fox Skiffle Av Fira | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Gunnarsson Tommy |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Mister Milou's After Dark | Uppflyttad startklass | 167.5 poäng | Persson Arne |
RLD N Krokasmedens Åkerblomma | Godkänd startklass | 153.5 poäng | Persson Arne |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Renarder's California Celica | Uppflyttad startklass | 188 poäng | Berglund Nils |
LD 2 Tollarbos Uniqa Yaya As Gun | 3 kl.II | 219 poäng | Svensson Anders |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Agrosofens Karusella | Ej godkänd startklass | 109 poäng | Wärme Leif |
RLD N Springer Nova's Ängla of Tuffno | Uppflyttad startklass | 189.5 poäng | Andersson Yvonne |
Redborn Ultimate Fighter | Uppflyttad startklass | 181 poäng | Andersson Yvonne |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Mister Milou's After Dark | Uppflyttad startklass | 169.5 poäng | Hedenberg Birgitta |
RLD N RLD F Tollmaster's Guess Again | Godkänd startklass | 126.5 poäng | Andersson Yvonne |
LPI RLD N RLD F LD 1 Agrosofens Rea-Lisa | 2 kl.I | 248 poäng | Gustafsson Lars-Göra |
RLD N RLD F SPH I Agrosofens Hux Flux | Uppflyttad startklass | 184 poäng | Elfström Ingemar |
SE U(U)CH RLD N LD STARTKLASS Svensdotters Chiviga-Chivas | Godkänd startklass | 158.5 poäng | Elfström Ingemar |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS LD 1 Andrummets Mockasin | Godkänd startklass | 136 poäng | Haeggblom Bjellå A |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Renarder's California Celica | Uppflyttad startklass | 169.5 poäng | Johansson Magnus |
SE LCH Tollarbos Uniqa Xuper As Gun | 1 kl.III | 281.5 poäng | Barthel Carina |
SE U(U)CH RLD N LD STARTKLASS Svensdotters Chiviga-Chivas | Godkänd startklass | 150 poäng | Strömbäck Göran |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 Mister Milou's After Dark | Uppflyttad startklass | 175 poäng | Isaksson Bo |
RLD N Krokasmedens Åkerblomma | Ej godkänd startklass | 119.5 poäng | Isaksson Bo |
LPI LPII DK RLCH SPH I&II NORD RLCH RLD N&F&A & SE RALLY CH J & SE VCH Agrosofens Naturligt-Vis | 0 kl.II | 0 poäng | Wranning Jimmy |
LPI RLD N RLD F LD 1 Agrosofens Rea-Lisa | 1 kl.I | 283.5 poäng | Berg Marita |
Agildes Cloudberry Surprise | 0 kl.I | 0 poäng | Berg Marita |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Agrosofens Karusella | Godkänd startklass | 149 poäng | Lundin Thomas |
SE VCH FDI RLD N RLD F Kanadickens Somebody Loves Me | Godkänd startklass | 154 poäng | Liukkonen Ulle |
SE VCH Tollarbos Krut El Nacho | 2 kl.I | 243.5 poäng | Hellberg Roland |
SE VCH SE U(U)CH LD STARTKLASS & 1 SE V-18 RLD N&F&A & SE RALLY CH Rus N' Riv Trååst Shake It Off | Uppflyttad startklass | 181.5 poäng | Gustafsson Lars-Göra |
Camimos Dark Forest Af Timi | Uppflyttad startklass | 172 poäng | Gustafsson Lars-Göra |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Agrosofens Lyckohjula | Godkänd startklass | 153.5 poäng | Gustafsson Lars-Göra |
Tollarbos X-Twix Tassar Som Arrac | Godkänd startklass | 138.5 poäng | Gustafsson Lars-Göra |
SE VCH RLD N RLD F RLD A Blazing Fowler's Epic Thunder | Godkänd startklass | 131.5 poäng | Gustafsson Lars-Göra |
RLD N AGD I AGHD I LD STARTKLASS Tollarängens Legolas | Ej godkänd startklass | 107 poäng | Gustafsson Lars-Göra |
RLD F West Coast Tollers Hydra | Godkänd startklass | 145.5 poäng | Andersson Mats |
LPI Runforfun's Ants in The Pants | 0 kl.I | 0 poäng | Svensson Anders |
SE VCH Tollarbos Alice Med Kolasmak | Uppflyttad startklass | 162.5 poäng | Reikerås Kjell |
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS Andrummets Medicinman | Godkänd startklass | 148.5 poäng | Edström Lillemor |
FDI HTM I HTM II RLD N RLD F Tollarbos Goa I Yodastil | 1 kl.I | 275 poäng | Skog Anja |
Agildes Cloudberry Surprise | 0 kl.I | 176 poäng | Skog Anja |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Agildes Shine On Me | Uppflyttad startklass | 180.5 poäng | Skog Anja |
Tollarbos Minja Unik Som Aston | Godkänd startklass | 148 poäng | Ivanov Mikael |