SE UCH DK UCH NO UCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH SE VV-23 Redmound's Life Is to Run For Fun | 0 kl.III | 0 poäng | Ohlsson Patrik |
RLD N RLD F Segerlyckans Sensationella Stella | Godkänd startklass | 139 poäng | Lengfelt Ulf |
RLD N Segerlyckans Royal Party | Ej godkänd startklass | 108.5 poäng | Lengfelt Ulf |
RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Agrosofens Mitt I Krysset | 0 kl.II | 154 poäng | Landin Martha |
RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS LD 1 Tollca's Sirius | 0 kl.II | 0 poäng | Landin Martha |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Gunzeal's Beyond Vega | Godkänd startklass | 129 poäng | Johansson Kenneth |
LD STARTKLASS Njupavallens Tim | Uppflyttad startklass | 191.5 poäng | Larsson Anita |
LPI RLD N RLD F LD 1 Agrosofens Rea-Lisa | 2 kl.III | 239.5 poäng | Brandel Maria |
LD STARTKLASS Chroje Jippie Joy Diesel | 3 kl.II | 215.5 poäng | Lundgren Cecilia |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Chroje Listiga Leona | Uppflyttad startklass | 183 poäng | Edström Kjell |
RLD N RLD F Amazing Tollers Fajita of Difox | 1 kl.I | 269.5 poäng | Andersson Yvonne |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Agildes Will Celebrate Light | 0 kl.II | 147.5 poäng | Axenvik Mats |
SE VCH C.I.B. & C.I.E. LD STARTKLASS & 1 SE&NO&FI UCH SE V-23 Tollarbos Malliga Otto | 1 kl.I | 314 poäng | Axenvik Mats |
Agrosofens Rånarluva | 0 kl.I | 0 poäng | Axenvik Mats |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Hummelviksgårdens Ystra Ringo | Uppflyttad startklass | 161.5 poäng | Axenvik Catarina |
LPI RLD N RLD F LD 1 Agrosofens Rea-Lisa | 2 kl.III | 243.5 poäng | Granlund Beatrice |
HTM I FDI&II AGD II LD STARTKLASS AGD&AGHD I Blazing Fowler's Win Jackpot | 0 kl.I | 0 poäng | Falk Anders |
SE VCH SE UCH SE J(T)CH LD STARTKLASS Fägrings Salty Chinook | Uppflyttad startklass | 173.5 poäng | Claesson Marianne |
Agildes Queen of Clubs | Uppflyttad startklass | 161.5 poäng | Claesson Marianne |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Arbetsviljans Glädjerus | Uppflyttad startklass | 168 poäng | Altskog Ulla |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Arbetsviljans Glädjerus | Godkänd startklass | 130.5 poäng | Dunder Maria |
SE VCH RLD N LD STARTKLASS Lisica's Jojtex Charma Enya | Ej godkänd startklass | 113 poäng | Dunder Maria |
SE VCH RLD N LD STARTKLASS Lisica's Jojtex Charma Enya | Ej godkänd startklass | 102 poäng | Altskog Ulla |
DK CH(U) RO CH PL CH HU CH RLD N&F C.I.E. SE U(U)CH Tollca's Lilac Wonder | Ej godkänd startklass | 116 poäng | Svensson Anna-Kersti |
RLD N RLD F RLD A Springer Nova's Rocco of Tuffno | Godkänd startklass | 136 poäng | Våring Arne |
SPH I Vildandens Oreo Af Leweli | Godkänd startklass | 148.5 poäng | Barthel Carina |
SE VCH C.I.B. & C.I.E. LD STARTKLASS & 1 SE&NO&FI UCH SE V-23 Tollarbos Malliga Otto | 1 kl.I | 300 poäng | Gustavsson Ann-Marie |
RLD N RLD F Redrivals Are You Ready | 0 kl.II | 164 poäng | Wranning Jimmy |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Agrosofens Solhatt | Godkänd startklass | 158.5 poäng | Wranning Jimmy |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Gunzeal's Beyond Vega | Uppflyttad startklass | 167.5 poäng | Söderkvist Dennis |
SPH I Vildandens Oreo Af Leweli | Godkänd startklass | 158.5 poäng | Barthel Carina |
SE VCH RLD N RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Rödtottarnas Vimsa | 0 kl.II | 184.5 poäng | Wendt Anna-Lena |
LD STARTKLASS SPH I Honey Creek's Saint-Étienne | Uppflyttad startklass | 187 poäng | Eliasson Lennart |
Famous Foxes Born to Be Wild | Ej godkänd startklass | 77 poäng | Eliasson Lennart |
RLD N RLD F RLD A Springer Nova's Rocco of Tuffno | Uppflyttad startklass | 185 poäng | Karlsson Alf |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Agrosofens Solhatt | Godkänd startklass | 149 poäng | Brahm Elsa |
LD STARTKLASS Renarder's Tuvari Upperlevel | Godkänd startklass | 138.5 poäng | Brahm Elsa |
Lönnlövets Jubel | 2 kl.I | 250.5 poäng | Emanuel Sharon |
Arbetsviljans Arracsboll | 2 kl.I | 235 poäng | Emanuel Sharon |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Honey Creek's Marseille | 3 kl.I | 195 poäng | Olsen Leif |
Flottatjärn's A'diva of Red Baron | 2 kl.I | 252 poäng | Olsen Leif |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 Amazing Tollers Enchilada of Difox | 0 kl.I | 148 poäng | Olsen Leif |
AGHD I LD STARTKLASS Renarder's California Supra | Uppflyttad startklass | 168 poäng | Edström Lillemor |
RLD N RLD F NW 1 Tollarbos Primus Unik Som Aston | Ej godkänd startklass | 100.5 poäng | Edström Lillemor |
Flottatjärn's A'diva of Red Baron | 3 kl.I | 206.5 poäng | Edström Kjell |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 Amazing Tollers Enchilada of Difox | 0 kl.I | 172.5 poäng | Edström Kjell |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Honey Creek's Marseille | 0 kl.I | 168 poäng | Edström Kjell |
AGHD I LD STARTKLASS Renarder's California Supra | Uppflyttad startklass | 169 poäng | Olsen Leif |
RLD N RLD F NW 1 Tollarbos Primus Unik Som Aston | Godkänd startklass | 144 poäng | Olsen Leif |
RLD N RLD F Amazing Tollers Fajita of Difox | 2 kl.I | 254 poäng | Svensson Jan |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH Andrummets Helge Strb | Godkänd startklass | 156 poäng | Skog Anja |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 Amazing Tollers Enchilada of Difox | 0 kl.I | 169 poäng | Romland Carina |
SE VCH SE UCH SE J(T)CH LD STARTKLASS Fägrings Salty Chinook | Uppflyttad startklass | 173.5 poäng | Romland Carina |
SE VCH Doglefox Shadow Weaver | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Romland Carina |
SE UCH DK UCH NO UCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH SE VV-23 Redmound's Life Is to Run For Fun | 3 kl.III | 212 poäng | Våring Arne |
LPI RLD N Renarder's Goolden Iva | 0 kl.I | 158.5 poäng | Våring Arne |
RLD N RLD F RLD A Springer Nova's Rocco of Tuffno | Godkänd startklass | 142 poäng | Våring Arne |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Honey Creek's Marseille | Uppflyttad startklass | 181 poäng | Lengfelt Yvonne |
Agrosofens Rånarluva | 2 kl.I | 236.5 poäng | Andersson Anna-Carin |
LD STARTKLASS Vinnarens Gyllene Kaliber | 0 kl.I | 0 poäng | Andersson Anna-Carin |
SE VCH RLD N LD STARTKLASS Lisica's Jojtex Charma Enya | Godkänd startklass | 157 poäng | Gottfridsson Suzanne |
SE UCH DK UCH NO UCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH SE VV-23 Redmound's Life Is to Run For Fun | 0 kl.III | 0 poäng | Våring Arne |
RLD N RLD F RLD A Springer Nova's Rocco of Tuffno | Godkänd startklass | 145 poäng | Oskarsson Per |
SE UCH DK UCH NO UCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH SE VV-23 Redmound's Life Is to Run For Fun | 2 kl.III | 245.5 poäng | Ollars Stefan |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Arbetsviljans Glädjerus | Godkänd startklass | 155.5 poäng | Hellberg Roland |
SPH I Vildandens Oreo Af Leweli | Uppflyttad startklass | 164.5 poäng | Frid Crispin |
HTM I FDI&II AGD II LD STARTKLASS AGD&AGHD I Blazing Fowler's Win Jackpot | 0 kl.I | 118.5 poäng | Gustavsson Krafft Ka |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 Amazing Tollers Enchilada of Difox | 0 kl.I | 151 poäng | Ohlsson Patrik |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Honey Creek's Marseille | Uppflyttad startklass | 185.5 poäng | Ohlsson Patrik |
SE VCH RLD N LD STARTKLASS Solvingas Payatt Af Dezzley | Uppflyttad startklass | 176 poäng | Ohlsson Patrik |
SE VCH Doglefox Shadow Weaver | Godkänd startklass | 141.5 poäng | Ohlsson Patrik |
SE VCH RLD N RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Rödtottarnas Vimsa | 3 kl.II | 217 poäng | Karlsson Alf |
RLD N RLD F LD STARTKLASS SPH I Vildandens Havsnymf Af Drömlo | Uppflyttad startklass | 169 poäng | Karlsson Alf |
LD STARTKLASS Vildandens Sjöjungfru Af Drömlo | Ej godkänd startklass | 98 poäng | Karlsson Alf |
RLD N LD STARTKLASS SPH I SPH II Arbetsviljans Tutti Frutti | 3 kl.I | 221.5 poäng | Andersson Per-Olof |
LD STARTKLASS Renarder's Tuvari Upperlevel | Godkänd startklass | 144 poäng | Fast Agneta |
LD STARTKLASS SPH I Honey Creek's Saint-Étienne | Uppflyttad startklass | 180 poäng | Isaksson Bo |
SE VCH SE UCH SE J(T)CH LD STARTKLASS Fägrings Salty Chinook | Godkänd startklass | 153.5 poäng | Isaksson Bo |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Hummelviksgårdens Åh My Mira | Godkänd startklass | 138 poäng | Andersson John-Åke |
SE VCH SE UCH SE J(T)CH LD STARTKLASS Fägrings Salty Chinook | Uppflyttad startklass | 180 poäng | Svensson Bo-Göran |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS LD 1 Rus N' Riv Magical Glittering Gold | 3 kl.II | 202 poäng | Hammarberg Jonas |
FDI HTM I RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Agrosofens Hattskrålla | Uppflyttad startklass | 161 poäng | Svensson Sven Erik |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Pathseekers My Soulmate Piksi | Uppflyttad startklass | 183.5 poäng | Bergström Elisabeth |
West Coast Tollers Vinda | Godkänd startklass | 147.5 poäng | Bergström Elisabeth |
Ferrarina | Uppflyttad startklass | 179.5 poäng | Vennerström Therese |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Hummelviksgårdens Åh My Mira | Godkänd startklass | 143 poäng | Olofsson Linda |
SE VCH NORD VCH DK VCH RLD N NO BSCH Hjärter Dams Number One | Godkänd startklass | 151 poäng | Johansson Sven-Arne |
SE VCH Doglefox Shadow Weaver | Ej godkänd startklass | 106 poäng | Johansson Sven-Arne |
LPI RLD N RLD F LD 1 Agrosofens Rea-Lisa | 0 kl.III | 0 poäng | Svensson Anders |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS LD 1 Andrummets Mockasin | 0 kl.I | 0 poäng | Kamleitner Barbro |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Pathseekers My Soulmate Piksi | Uppflyttad startklass | 167 poäng | Kamleitner Barbro |
RLD N Agrosofens Popsnöre | Godkänd startklass | 151 poäng | Kamleitner Barbro |
Flottatjärn's A'diva of Red Baron | 3 kl.I | 196 poäng | Linnarsson Bo |
RLD N RLD F LD STARTKLASS SPH I Vildandens Havsnymf Af Drömlo | Uppflyttad startklass | 161.5 poäng | Linnarsson Bo |
LD STARTKLASS Vildandens Sjöjungfru Af Drömlo | Godkänd startklass | 141 poäng | Linnarsson Bo |
River Fox Swing Av Fira | 0 kl.I | 110 poäng | Brandin Thomas |
LD STARTKLASS LD 1 Tollarbos Malliga Yes | 3 kl.III | 198 poäng | Liukkonen Ulle |
RLD N RLD F LD STARTKLASS West Coast Tollers Tinker Bell | 2 kl.I | 232.5 poäng | Kristoffersson Ylwa |
Vildandens Dunder Af Pegno | Uppflyttad startklass | 174.5 poäng | Kristoffersson Ylwa |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Chroje Listiga Leona | Ej godkänd startklass | 119 poäng | Kristoffersson Ylwa |
Fågelsjöns General | Uppflyttad startklass | 181.5 poäng | Gustavsson Arvidsson |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH Andrummets Helge Strb | Uppflyttad startklass | 179.5 poäng | Gustavsson Arvidsson |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 SPH I Flottatjärn's A'ebba of Apach | 0 kl.III | 0 poäng | Gustafsson Lars-Göra |
Agrosofens Rånarluva | 0 kl.I | 0 poäng | Sjöblom Annika |
FDI HTM I RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Chrilikas Mission to The Moon | Uppflyttad startklass | 170 poäng | Berg Marita |
LD STARTKLASS Renarder's Tuvari Upperlevel | Godkänd startklass | 136.5 poäng | Berg Marita |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 West Coast Tollers Cayuga | Uppflyttad startklass | 169.5 poäng | Gustafsson Lars-Göra |
RLD N RLD F LD STARTKLASS West Coast Tollers Tinker Bell | 2 kl.I | 239 poäng | Tunér Stefan |
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS West Coast Tollers Ojibwa | Godkänd startklass | 156.5 poäng | Wranning Jimmy |
SE VCH SE U(U)CH DK CH(U) LD STARTKLASS LD 1 LD 2 Agildes King of Diamonds | 2 kl.I | 252.5 poäng | Svensson Anders |
RLD N RLD F Redrivals Are You Ready | 3 kl.II | 213 poäng | Häggström Åsa |
SE VCH NO BSCH NW 1 Njupavallens Underbara Sally | Uppflyttad startklass | 160.5 poäng | Järsand Kjell |
LD STARTKLASS Njupavallens Tim | Ej godkänd startklass | 113.5 poäng | Järsand Kjell |
SE VCH RLD N Njupavallens Valter | Ej godkänd startklass | 95 poäng | Järsand Kjell |
LPI RLD N Renarder's Goolden Iva | 0 kl.I | 185.5 poäng | Linnarsson Bo |
SE VCH LD STARTKLASS Andrummets Satellit | Uppflyttad startklass | 188.5 poäng | Jernestål Ulf |
RLD N RLD F LD STARTKLASS SPH I Vildandens Havsnymf Af Drömlo | Uppflyttad startklass | 170 poäng | Jernestål Ulf |
AGHD I LD STARTKLASS Renarder's California Supra | Godkänd startklass | 143 poäng | Jernestål Ulf |
LD STARTKLASS Vildandens Sjöjungfru Af Drömlo | Ej godkänd startklass | 113 poäng | Jernestål Ulf |
Tollarbos Tikkande Lava Lik Tiro | Uppflyttad startklass | 168 poäng | Lindfalk Ingrid |
RLD N LD STARTKLASS Agrosofens Lagkapten | Godkänd startklass | 131.5 poäng | Lindfalk Ingrid |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Famous Foxes Beat It | Godkänd startklass | 121 poäng | Lindfalk Ingrid |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Chroje Listiga Leona | Godkänd startklass | 145.5 poäng | Axelsson Dolores |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 Amazing Tollers Enchilada of Difox | 2 kl.I | 226.5 poäng | Isaksson Bo |
SE VCH SE LCH RLD N RLD F SE J(T)CH Tollarbos Singo Tassar Som Arrac | 1 kl.III | 294 poäng | Altskog Ulla |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Bluenosers East Bay Ines Toftemo | Uppflyttad startklass | 160 poäng | Cangren Malmberg A-M |
Koppartrollets Brumma | Godkänd startklass | 148 poäng | Cangren Malmberg A-M |
SE VCH RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lönnlövets Vim | 3 kl.I | 202.5 poäng | Axell Sylvia |
Soliandens Ariel | Godkänd startklass | 159 poäng | Lindfalk Kenneth |
LPI RLD N RLD F LD 1 Agrosofens Rea-Lisa | 1 kl.III | 287 poäng | Skog Anja |
SE VCH RLD N LD STARTKLASS Lisica's Jojtex Charma Enya | Godkänd startklass | 133 poäng | Tunér Stefan |
LPI RLD N RLD F LD 1 Agrosofens Rea-Lisa | 2 kl.III | 248.5 poäng | Tunér Stefan |
SE VCH RLD N LD STARTKLASS Lisica's Jojtex Charma Enya | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Skog Anja |
SE VCH SE LCH RLD N RLD F SE J(T)CH Tollarbos Singo Tassar Som Arrac | 1 kl.III | 293.5 poäng | Axenvik Mats |
RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS LD 1 NW 1 NW 2 Maalarigårdens Elsa Af Aiden | 1 kl.I | 264 poäng | Lindström Monica |
Maalarigårdens Lone Star Af Into | Uppflyttad startklass | 180 poäng | Lindström Monica |
Flottatjärn's A'diva of Red Baron | 3 kl.I | 208 poäng | Oskarsson Per |
RLD N RLD F RLD A Springer Nova's Rocco of Tuffno | Godkänd startklass | 143 poäng | Oskarsson Per |
SE VCH LD STARTKLASS LD 1 SÖKH I West Coast Tollers Ariel | 2 kl.II | 228.5 poäng | Kristoffersson Ylwa |
RLD N RLD F LD STARTKLASS West Coast Tollers Tinker Bell | 3 kl.I | 221.5 poäng | Kristoffersson Ylwa |
LD STARTKLASS Lorevy Catching Dreams | Uppflyttad startklass | 164 poäng | Liukkonen Ulle |
LPI RLD N RLD F LD 1 Agrosofens Rea-Lisa | 2 kl.III | 230.5 poäng | Andersson Per-Olof |
SE VCH SE U(U)CH DK CH(U) LD STARTKLASS LD 1 LD 2 Agildes King of Diamonds | 1 kl.I | 259 poäng | Gottfridsson Suzanne |
RLD N RLD F Redrivals Are You Ready | 0 kl.II | 183 poäng | Lindfors Dick |
SE VCH RLD N Digby Tollers Baleno | 3 kl.I | 193 poäng | Järsand Kjell |
RLD N RLD F Amazing Tollers Fajita of Difox | Uppflyttad startklass | 192 poäng | Palm Maria |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS LD 1 Andrummets Mockasin | 2 kl.I | 254.5 poäng | Larsson Kjell |
LPI RLD N RLD F LD 1 Agrosofens Rea-Lisa | 2 kl.III | 236 poäng | Svensson Sven Erik |
SE VCH SE U(U)CH DK CH(U) LD STARTKLASS LD 1 LD 2 Agildes King of Diamonds | 1 kl.I | 263.5 poäng | Svensson Sven Erik |
SE VCH RLD N LD STARTKLASS Lisica's Jojtex Charma Enya | Uppflyttad startklass | 169 poäng | Svensson Anders |
RLD N LD STARTKLASS Andrummets Hms Sjölejonet | Uppflyttad startklass | 174 poäng | Oskarsson Helene |
LD 2 Tollarbos Uniqa Yaya As Gun | 3 kl.III | 221.5 poäng | Stjernborg Carina |
LD STARTKLASS LD 1 Koppartrollets Name of The Game | 0 kl.III | 141.5 poäng | Stjernborg Carina |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 Amazing Tollers Enchilada of Difox | Uppflyttad startklass | 170.5 poäng | Isaksson Bo |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Pathseekers My Soulmate Njállu | Uppflyttad startklass | 162 poäng | Henriksson Anneli |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 SPH I Flottatjärn's A'ebba of Apach | 0 kl.III | 142.5 poäng | Tunér Stefan |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Pathseekers My Soulmate Njállu | Uppflyttad startklass | 162 poäng | Samuelsson Sven |
RLD N RLD F Torparröjningens Molly | Ej godkänd startklass | 112 poäng | Samuelsson Sven |
SE VCH LD STARTKLASS Andrummets Satellit | Ej godkänd startklass | 106.5 poäng | Samuelsson Sven |
LD STARTKLASS Chroje Jippie Joy Diesel | 0 kl.II | 0 poäng | Myhrberg Helene |
LD STARTKLASS Andrummets Koi Bärnsten | Ej godkänd startklass | 38 poäng | Myhrberg Helene |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Bluenosers East Bay Ines Toftemo | Uppflyttad startklass | 165.5 poäng | Nilsson Berth |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH Andrummets Helge Strb | Godkänd startklass | 125 poäng | Nilsson Berth |
Soliandens Ariel | Ej godkänd startklass | 111 poäng | Schwandner Jutta |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Bluenosers East Bay Ines Toftemo | Uppflyttad startklass | 169 poäng | Martens Lena |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH Andrummets Helge Strb | Godkänd startklass | 127.5 poäng | Martens Lena |
LPI RLD N RLD F LD 1 Agrosofens Rea-Lisa | 2 kl.III | 246 poäng | Axell Sylvia |
LD 2 Tollarbos Uniqa Yaya As Gun | 0 kl.III | 184 poäng | Axell Sylvia |
SE VCH Doglefox Shadow Weaver | Godkänd startklass | 126 poäng | Isaksson Bo |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Chroje Listiga Leona | Uppflyttad startklass | 168 poäng | Edström Lillemor |
Brain and Beauty's Blizzard | Ej godkänd startklass | 30 poäng | Edström Lillemor |
FDI HTM I RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Agrosofens Hattskrålla | Uppflyttad startklass | 160.5 poäng | Holmlund Michelle |
LD STARTKLASS Chroje Jippie Joy Diesel | 2 kl.II | 231 poäng | Lundgren Cecilia |
LD STARTKLASS Andrummets Koi Bärnsten | Ej godkänd startklass | 72 poäng | Lundgren Cecilia |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Famous Foxes Beat It | Godkänd startklass | 147.5 poäng | Falk Karin |
TJH RLD A RLD N&F LD STARTKLASS AGD&AGHD I NW 1 Famous Foxes Oh Pretty Woman | Ej godkänd startklass | 113.5 poäng | Falk Karin |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 Amazing Tollers Enchilada of Difox | Uppflyttad startklass | 171.5 poäng | Svensson Bo-Göran |
SE VCH SE UCH SE J(T)CH LD STARTKLASS Fägrings Salty Chinook | Godkänd startklass | 123 poäng | Svensson Bo-Göran |
LD STARTKLASS Lorevy Catching Dreams | Uppflyttad startklass | 178 poäng | Brage Louise |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS LD 1 Andrummets Mockasin | 2 kl.I | 252 poäng | Kamleitner Barbro |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS LD 1 Andrummets Mockasin | 2 kl.I | 237 poäng | Kamleitner Barbro |
SE VCH SE U(U)CH DK CH(U) LD STARTKLASS LD 1 LD 2 Agildes King of Diamonds | 1 kl.I | 269 poäng | Malmström Christer |
Flottatjärn's A'diva of Red Baron | 3 kl.I | 212.5 poäng | Karlsson Alf |
SE VCH LD STARTKLASS LD 1 SPH I Rus N' Riv Magical Golden Adventure | 1 kl.I | 259.5 poäng | Karlsson Alf |
SE VCH RLD N RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Rödtottarnas Vimsa | 2 kl.II | 254 poäng | Lindqvist Göran |
SE VCH NORD VCH DK VCH RLD N NO BSCH Hjärter Dams Number One | Uppflyttad startklass | 166.5 poäng | Lindqvist Göran |
Flottatjärn's Älsa of Magic Fire | Godkänd startklass | 139.5 poäng | Lindqvist Göran |
RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS LD 1 Tollca's Sirius | 0 kl.II | 146 poäng | Björkqvist Cronje |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Gunzeal's Beyond Vega | Uppflyttad startklass | 165.5 poäng | Hammarberg Jonas |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Agrosofens Lyckohjula | Uppflyttad startklass | 176 poäng | Lindström Monica |
SE VCH RLD N Pathseekers My Soulmate Njunni | Godkänd startklass | 124 poäng | Lindström Monica |
Koppartrollets Brumma | Godkänd startklass | 142 poäng | Hansson Ola |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Bluenosers East Bay Ines Toftemo | Godkänd startklass | 129 poäng | Hansson Ola |
LD STARTKLASS Lorevy Catching Dreams | Uppflyttad startklass | 172.5 poäng | Olofsson Linda |
SE VCH LD STARTKLASS LD 1 SPH I Rus N' Riv Magical Golden Adventure | 1 kl.I | 272 poäng | Karlsson Alf |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS LD 1 Rus N' Riv Magical Glittering Gold | 1 kl.I | 267.5 poäng | Johansson Kenneth |
SE VCH RLD N RLD F LD STARTKLASS Agrosofens Lyckohjula | Uppflyttad startklass | 176 poäng | Lindström Monica |
SE VCH RLD N Pathseekers My Soulmate Njunni | Godkänd startklass | 135 poäng | Lindström Monica |
SE VCH LD STARTKLASS LD 1 SPH I Rus N' Riv Magical Golden Adventure | 1 kl.I | 283.5 poäng | Alaby Kjell-Arne |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Hummelviksgårdens Ystra Ringo | Godkänd startklass | 156.5 poäng | Altskog Ulla |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Hummelviksgårdens Ystra Ringo | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Altskog Ulla |
RLD N RLD F LD STARTKLASS West Coast Tollers Tinker Bell | 2 kl.I | 241 poäng | Granlund Beatrice |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 Amazing Tollers Enchilada of Difox | Uppflyttad startklass | 176.5 poäng | Hyrén Bertil |
RLD N AGHD I LD STARTKLASS SPH I NW 1 Pathseekers My Soulmate Kila | 0 kl.I | 187 poäng | Bryne Lisbet |
FDI HTM I RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Agrosofens Hattskrålla | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Andersson Anna-Carin |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Hummelviksgårdens Ystra Ringo | Godkänd startklass | 141 poäng | Neteborn Marita |
TJH RLD A RLD N&F LD STARTKLASS AGD&AGHD I NW 1 Famous Foxes Oh Pretty Woman | Ej godkänd startklass | 106.5 poäng | Karlsson Bo |
Agrosofens Rånarluva | Uppflyttad startklass | 181 poäng | Berg Marita |
SE U(U)CH RLD N Agildes Jolly Roger | Ej godkänd startklass | 86.5 poäng | Berg Marita |
SE U(U)CH RLD N Agildes Jolly Roger | Ej godkänd startklass | 56.5 poäng | Andersson Anna-Carin |
SE VCH SE U(U)CH LD STARTKLASS LD 1 LD 2 RLD N&F&A & SE RALLY CH Maalarigårdens Ariel Af Aiden | 1 kl.II | 275 poäng | Oskarsson Helene |
SE VCH LD 2 LD STARTKLASS & 1 SPH I&II RLD N&F&A & SE RALLY CH NW 1 Rus N' Riv Magical Golden Star | 0 kl.II | 0 poäng | Oskarsson Helene |
SE U(U)CH RLD N Kanadickens Queen L Af Ally | Godkänd startklass | 126.5 poäng | Sjöstrand Yvonne |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS LD 1 Rus N' Riv Magical Glittering Gold | 1 kl.I | 259.5 poäng | Svensson Anna-Kersti |
Flottatjärn's A' Flingan of Perry | Uppflyttad startklass | 163 poäng | Carlaby Björn |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS LD 1 Rus N' Riv Magical Glittering Gold | 1 kl.I | 257 poäng | Svensson Anna-Kersti |
Flottatjärn's A' Flingan of Perry | Godkänd startklass | 132 poäng | Barthel Carina |
LPI RLD N RLD F LD 1 Agrosofens Rea-Lisa | 2 kl.III | 252.5 poäng | Lundin Thomas |
SE VCH RLD N Digby Tollers Baleno | 3 kl.I | 201 poäng | Johnsson Berger Mimm |
SE VCH NORD VCH DK VCH RLD N NO BSCH Hjärter Dams Number One | Godkänd startklass | 146.5 poäng | Bergstedt Eva |
RLD N&F&A SE RALLYCH River Fox Snow of Simo | Godkänd startklass | 135 poäng | Henriksson Anneli |
SE VCH RLD N Digby Tollers Baleno | 0 kl.I | 0 poäng | Brahm Elsa |
SE VCH SE U(U)CH DK CH(U) LD STARTKLASS LD 1 LD 2 Agildes King of Diamonds | 2 kl.I | 252 poäng | Hansson Ola |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH Andrummets Helge Strb | Uppflyttad startklass | 166 poäng | Skog Anja |
SE VCH SE U(U)CH DK CH(U) LD STARTKLASS LD 1 LD 2 Agildes King of Diamonds | 1 kl.I | 266 poäng | Skog Anja |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH Andrummets Helge Strb | Godkänd startklass | 149.5 poäng | Hansson Ola |
FDI HTM I RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Agrosofens Hattskrålla | Uppflyttad startklass | 178.5 poäng | Berg Marita |
SE U(U)CH RLD N Agildes Jolly Roger | Godkänd startklass | 150 poäng | Berg Marita |
SE U(U)CH RLD N Agildes Jolly Roger | Ej godkänd startklass | 96.5 poäng | Fast Agneta |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 Amazing Tollers Enchilada of Difox | Uppflyttad startklass | 173 poäng | Hyrén Bertil |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 Amazing Tollers Enchilada of Difox | Godkänd startklass | 158.5 poäng | Hyrén Bertil |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS LD 1 Andrummets Mockasin | 3 kl.I | 193.5 poäng | Edström Kjell |
SE VCH SE U(U)CH LD STARTKLASS LD 1 LD 2 RLD N&F&A & SE RALLY CH Maalarigårdens Ariel Af Aiden | 3 kl.II | 198.5 poäng | Rörström Cari |
SE VCH LD 2 LD STARTKLASS & 1 SPH I&II RLD N&F&A & SE RALLY CH NW 1 Rus N' Riv Magical Golden Star | 2 kl.II | 229 poäng | Rörström Cari |
RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS LD 1 NW 1 NW 2 Maalarigårdens Elsa Af Aiden | 3 kl.I | 216.5 poäng | Rörström Cari |
SE VCH Doglefox Shadow Weaver | Godkänd startklass | 145 poäng | Hyrén Bertil |
LD STARTKLASS LD 1 Koppartrollets Name of The Game | 2 kl.III | 250 poäng | Bagge Åsa |
SE VCH LD 2 LD STARTKLASS & 1 SPH I&II RLD N&F&A & SE RALLY CH NW 1 Rus N' Riv Magical Golden Star | 3 kl.II | 203.5 poäng | Lundgren Cecilia |
SE VCH SE U(U)CH LD STARTKLASS LD 1 LD 2 RLD N&F&A & SE RALLY CH Maalarigårdens Ariel Af Aiden | 2 kl.II | 241.5 poäng | Lundgren Cecilia |
SE VCH SE U(U)CH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Working Beauty's Optimistic Outlook | 1 kl.II | 276 poäng | Olsen Leif |
SPH I Rus N' Riv Teki Precious Vellamo | 1 kl.II | 259 poäng | Olsen Leif |
HTM I FDI&II AGD II LD STARTKLASS AGD&AGHD I Blazing Fowler's Win Jackpot | 1 kl.I | 272 poäng | Olsen Leif |
SE VCH LD STARTKLASS Andrummets Satellit | Uppflyttad startklass | 186.5 poäng | Våring Arne |
RLD N RLD F RLD A Springer Nova's Rocco of Tuffno | Godkänd startklass | 139.5 poäng | Våring Arne |
RLD N RLD F Redrivals Are You Ready | 1 kl.I | 269 poäng | Östman Högström Hann |
SE U(U)CH RLD N&F LD STARTKLASS NORD V-23 DK CH(U) & NO UCH Pathseekers My Soulmate Viddjá | 2 kl.I | 251 poäng | Kristoffersson Ylwa |
LPI RLD N RLD F LD 1 Agrosofens Rea-Lisa | 2 kl.III | 246 poäng | Axenvik Mats |
RLD N LD STARTKLASS Agrosofens Lagkapten | Uppflyttad startklass | 164 poäng | Engström Ingemar |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Famous Foxes Beat It | Godkänd startklass | 154.5 poäng | Engström Ingemar |
SE VCH SE U(U)CH LD STARTKLASS LD 1 LD 2 RLD N&F&A & SE RALLY CH Maalarigårdens Ariel Af Aiden | 3 kl.II | 220 poäng | Lundberg Linnéa |
SE VCH LD 2 LD STARTKLASS & 1 SPH I&II RLD N&F&A & SE RALLY CH NW 1 Rus N' Riv Magical Golden Star | 3 kl.II | 200.5 poäng | Lundberg Linnéa |
LPI RLD N RLD F LD 1 Agrosofens Rea-Lisa | 2 kl.III | 238.5 poäng | Altskog Ulla |
SE VCH LD 2 LD STARTKLASS & 1 SPH I&II RLD N&F&A & SE RALLY CH NW 1 Rus N' Riv Magical Golden Star | 1 kl.II | 262.5 poäng | Lundberg Linnéa |
SE VCH SE U(U)CH LD STARTKLASS LD 1 LD 2 RLD N&F&A & SE RALLY CH Maalarigårdens Ariel Af Aiden | 0 kl.II | 0 poäng | Lundberg Linnéa |
Soliandens Ariel | Uppflyttad startklass | 160 poäng | Hansson Mikael |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Agrosofens Lyxjakt | Uppflyttad startklass | 172 poäng | Frid Crispin |
RLD N AGHD I LD STARTKLASS SPH I NW 1 Pathseekers My Soulmate Kila | 2 kl.I | 249.5 poäng | Larsson Anita |
RLD N AGHD I LD STARTKLASS SPH I NW 1 Pathseekers My Soulmate Kila | 3 kl.I | 196.5 poäng | Larsson Anita |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Hummelviksgårdens Ystra Ringo | Godkänd startklass | 157 poäng | Larsson Anita |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Bluenosers East Bay Ines Toftemo | Godkänd startklass | 127.5 poäng | Persson Maria |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Pathseekers My Soulmate Njállu | Uppflyttad startklass | 174 poäng | Henriksson Anneli |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Pathseekers My Soulmate Njállu | Uppflyttad startklass | 166.5 poäng | Janson Sandra |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Chroje Listiga Lisen | Uppflyttad startklass | 180 poäng | Edström Kjell |
FDI HTM I RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Chrilikas Mission to The Moon | Uppflyttad startklass | 167 poäng | Nyberg Maivor |
Lönnlövets Jubel | Uppflyttad startklass | 191 poäng | Gustavsson Ann-Marie |
Lönnlövets Jubel | Godkänd startklass | 150.5 poäng | Svensson Sven Erik |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Chroje Listiga Lisen | Uppflyttad startklass | 170.5 poäng | Axelsson Stefan |
LD STARTKLASS Swinging Tails Norma Ecostrike | Uppflyttad startklass | 167 poäng | Axelsson Stefan |
LD STARTKLASS Swinging Tails Norma Ecostrike | Uppflyttad startklass | 165 poäng | Axelsson Stefan |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Chroje Listiga Lisen | Uppflyttad startklass | 162 poäng | Axelsson Stefan |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Chroje Listiga Leona | Godkänd startklass | 126.5 poäng | Axelsson Stefan |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Agrosofens Lyxjakt | Uppflyttad startklass | 181.5 poäng | Wallin Birgitta |
Krokasmedens Etter | 0 kl.I | 0 poäng | Petersson Lennart |
SE U(U)CH RLD N&F LD STARTKLASS NORD V-23 DK CH(U) & NO UCH Pathseekers My Soulmate Viddjá | 3 kl.I | 193.5 poäng | Edström Lillemor |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 West Coast Tollers Cayuga | Uppflyttad startklass | 180.5 poäng | Gudmunds Laila |
RLD N AGD I AGHD I LD STARTKLASS Tollarängens Legolas | Ej godkänd startklass | 114.5 poäng | Gudmunds Laila |
SE VCH SE U(U)CH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Working Beauty's Optimistic Outlook | 3 kl.II | 215 poäng | Oskarsson Per |
SE VCH SE U(U)CH DK CH(U) LD STARTKLASS LD 1 LD 2 Agildes King of Diamonds | 3 kl.I | 213 poäng | Olsen Leif |
SE VCH SE U(U)CH DK CH(U) LD STARTKLASS LD 1 LD 2 Agildes King of Diamonds | 2 kl.I | 233.5 poäng | Tunér Stefan |
LPI RLD N RLD F LD 1 Agrosofens Rea-Lisa | 2 kl.III | 244 poäng | Andersson John-Åke |
SE VCH SE U(U)CH LD STARTKLASS & 1 SE V-18 RLD N&F&A & SE RALLY CH Rus N' Riv Trååst Shake It Off | 0 kl.II | 148 poäng | Strandberg Siv |
Flottatjärn's A'diva of Red Baron | Uppflyttad startklass | 185.5 poäng | Svensson Bo-Göran |
AGHD I Segerlyckans Ivrige Izar | Ej godkänd startklass | 0 poäng | Svensson Bo-Göran |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH Andrummets Helge Strb | Godkänd startklass | 156 poäng | Alfredsson Jan |
Koppartrollets Brumma | Godkänd startklass | 156 poäng | Olsen Leif |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Bluenosers East Bay Ines Toftemo | Godkänd startklass | 145 poäng | Alfredsson Jan |
Koppartrollets Brumma | Godkänd startklass | 135.5 poäng | Svensson Anders |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Bluenosers East Bay Ines Toftemo | Godkänd startklass | 121 poäng | Svensson Anders |
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH Andrummets Helge Strb | Godkänd startklass | 120 poäng | Olsen Leif |
LPI RLD N RLD F LD 1 Agrosofens Rea-Lisa | 0 kl.III | 135 poäng | Larsson Anita |
SE VCH SE U(U)CH LD STARTKLASS & 1 SE V-18 RLD N&F&A & SE RALLY CH Rus N' Riv Trååst Shake It Off | 2 kl.II | 239 poäng | Andersson John-Åke |
SE VCH SE U(U)CH DK CH(U) LD STARTKLASS LD 1 LD 2 Agildes King of Diamonds | 1 kl.I | 272 poäng | Larsson Anita |
RLD N AGD I AGHD I LD STARTKLASS Tollarängens Legolas | Godkänd startklass | 122 poäng | Andersson John-Åke |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 West Coast Tollers Cayuga | Ej godkänd startklass | 110 poäng | Andersson John-Åke |
FDI HTM I RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Chrilikas Mission to The Moon | Ej godkänd startklass | 111 poäng | Johansson Mats |
RLD N LD STARTKLASS Agrosofens Lagkapten | Uppflyttad startklass | 164.5 poäng | Johansson Magnus |
RLD N LD STARTKLASS Agrosofens Lagkapten | Godkänd startklass | 138 poäng | Gustavsson Susanne |
SE VCH SE U(U)CH DK CH(U) LD STARTKLASS LD 1 LD 2 Agildes King of Diamonds | 0 kl.I | 166.5 poäng | Andersson John-Åke |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS NW 1 West Coast Tollers Cayuga | Uppflyttad startklass | 168 poäng | Larsson Anita |
RLD N AGD I AGHD I LD STARTKLASS Tollarängens Legolas | Uppflyttad startklass | 167.5 poäng | Larsson Anita |
RLD N AGHD I LD STARTKLASS SPH I NW 1 Pathseekers My Soulmate Kila | Uppflyttad startklass | 181.5 poäng | Bagge Åsa |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Arbetsviljans Glädjerus | Uppflyttad startklass | 178.5 poäng | Östling Anders |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Agrosofens Lyxjakt | Godkänd startklass | 159 poäng | Frid Crispin |
RLD N LD STARTKLASS Andrummets Hms Sjölejonet | Uppflyttad startklass | 167 poäng | Oskarsson Helene |
RLD N LD STARTKLASS Andrummets Hms Sjölejonet | Godkänd startklass | 137 poäng | Oskarsson Helene |
RLD N LD STARTKLASS LD 1 Amazing Tollers Enchilada of Difox | Godkänd startklass | 142 poäng | Hyrén Bertil |
LPI LPII RLD N&F&A&M SE RALLYCH Springer Nova's Fejja of Tuffno | 3 kl.II | 205.5 poäng | Frid Crispin |
LD STARTKLASS LD 1 LD 2 Wildbird Glada Af Storma | 1 kl.II | 291 poäng | Frid Crispin |
RLD N RLD F LD STARTKLASS LD 1 Agrosofens Lyxjakt | Uppflyttad startklass | 176 poäng | Svensson Anna-Kersti |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Chroje Listiga Lisen | Godkänd startklass | 159 poäng | Karlsson Henrik |
RLD N Agrosofens Popsnöre | Godkänd startklass | 140 poäng | Karlsson Henrik |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Pathseekers My Soulmate Piksi | Godkänd startklass | 120.5 poäng | Karlsson Henrik |
Riverbreeze Oh So Fabulous | Uppflyttad startklass | 162 poäng | Petersson Lennart |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Arbetsviljans Glädjerus | Uppflyttad startklass | 192.5 poäng | Gudmunds Laila |
FDI HTM I RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Chrilikas Mission to The Moon | Uppflyttad startklass | 162.5 poäng | Altskog Ulla |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Hummelviksgårdens Ystra Ringo | Ej godkänd startklass | 117.5 poäng | Dahlin Marianne |
SE VCH FDI RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Running Polar Norrsken | Uppflyttad startklass | 168 poäng | Myhrberg Helene |
LPI RLD N RLD F LD 1 Agrosofens Rea-Lisa | 3 kl.III | 208 poäng | Wranning Jimmy |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS LD 1 Chroje Listiga Loranga | Uppflyttad startklass | 184 poäng | Ollars Stefan |
SE VCH SE LCH RLD N RLD F SE J(T)CH Tollarbos Singo Tassar Som Arrac | 1 kl.III | 268 poäng | Gustavsson Arvidsson |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Pathseekers My Soulmate Njállu | Godkänd startklass | 149 poäng | Anderpalm Patric |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Bluenosers East Bay Ines Toftemo | Godkänd startklass | 146 poäng | Hansson Ola |
SE SÖCH LD STARTKLASS SPH I&II&III SÖKH I&II&III Agrosofens Tåfjutt | 2 kl.I | 241.5 poäng | Tunér Stefan |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS LD 1 Chroje Listiga Loranga | Uppflyttad startklass | 181.5 poäng | Tunér Stefan |
Arbetsviljans Arracsboll | Uppflyttad startklass | 173.5 poäng | Tunér Stefan |
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS West Coast Tollers Ojibwa | Ej godkänd startklass | 94 poäng | Tunér Stefan |
SE VCH LD STARTKLASS Andrummets Radar | Uppflyttad startklass | 174.5 poäng | Bergstedt Eva |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Honey Creek's Marseille | Uppflyttad startklass | 169.5 poäng | Bergstedt Eva |
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Renarder's Andy As Daihatsu | 0 kl.I | 126.5 poäng | Svensson Sven Erik |
Arbetsviljans Arracsboll | Uppflyttad startklass | 170.5 poäng | Dunder Maria |
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS West Coast Tollers Ojibwa | Godkänd startklass | 155 poäng | Dunder Maria |
FDI HTM I RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Chrilikas Mission to The Moon | Godkänd startklass | 135.5 poäng | Dunder Maria |
Mysslä's Donna Elvira Wa Mozart | Ej godkänd startklass | 112.5 poäng | Dunder Maria |
RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Gunzeal's Beyond Vega | Godkänd startklass | 156 poäng | Hansson Mikael |
RLD N RLD F Redrivals Are You Ready | Uppflyttad startklass | 188 poäng | Bagge Åsa |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Hummelviksgårdens Ystra Ringo | Godkänd startklass | 148.5 poäng | Bagge Åsa |
SE VCH SE U(U)CH RLD N RLD F LD STARTKLASS West Coast Tollers Ojibwa | Godkänd startklass | 128.5 poäng | Bagge Åsa |
SE U(U)CH RLD N&F LD STARTKLASS NORD V-23 DK CH(U) & NO UCH Pathseekers My Soulmate Viddjá | 0 kl.I | 170.5 poäng | Vennerström Therese |
SE VCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Chroje Listiga Leona | Ej godkänd startklass | 95.5 poäng | Vennerström Therese |