Information om Lagotto Romagnolo från Rasdata.nu

Rallylydnad 2019

Resultat i namnordning


2019-12-27 Vårgårda SKK
RLD N RLD F Imperie's Gioele Grimaldo Fortsättningsklass89 poäng Bratt Mona
RLD N RLD F Imperie's Gioele Grimaldo Fortsättningsklass0 poäng Wendel Kristin
RLD N Lord Nelson's Kisen Nybörjarklass96 poäng Moberg Örn Louise
RLD N Lord Nelson's Kisen Nybörjarklass87 poäng Klug Susanne

2019-12-26 Gävle SBK
SE VCH Cavatelli Honky Dory Nybörjarklass80 poäng Hedman Carina
Rowntree Zuccata Ricetta Nybörjarklass69 poäng Hedman Carina
SE VCH Cavatelli Honky Dory Nybörjarklass62 poäng Hedman Carina
Rowntree Zuccata Ricetta Nybörjarklass62 poäng Hedman Carina

2019-12-21 Kalix SKK
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Mästarklass90 poäng Pettersson Emma
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass87 poäng Pettersson Emma
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Mästarklass86 poäng Pettersson Emma
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass79 poäng Pettersson Emma
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Mästarklass66 poäng Pettersson Emma
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Mästarklass65 poäng Pettersson Emma

2019-12-15 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass74 poäng Huuki Diana
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass60 poäng Huuki Diana
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Mästarklass0 poäng Gustafsson Caroline

2019-12-08 Kungsör SBK
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Mästarklass78 poäng Löhman Hans

2019-12-08 Fagersta SBK
RLD N RLD F Nostryffelns Jonna Di Fedro Nybörjarklass95 poäng Strömberg Katarina
Rowntree Zuccata Ricetta Nybörjarklass80 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F Nostryffelns Jonna Di Fedro Nybörjarklass79 poäng Strömberg Katarina
Rowntree Zuccata Ricetta Nybörjarklass68 poäng Strömberg Katarina

2019-12-07 Kungsör SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Bonebreakers Meraviglia Nybörjarklass77 poäng Svensson Madeleine

2019-12-01 Gävle SBK
RLD N Rowntree Jolly Viking Nybörjarklass73 poäng Hedman Carina

2019-12-01 Mellerud SBK
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Avancerad klass0 poäng Bergström Diana

2019-11-30 Gävle SBK
RLD N RLD F Rowntree Elettra Nybörjarklass91 poäng Hedman Carina

2019-11-24 Kungsbacka SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass0 poäng Klug Susanne
RLD N Chicabeams Felicia Di Igino Nybörjarklass69 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N Chicabeams Felicia Di Igino Nybörjarklass63 poäng Andersson Jan-Olof

2019-11-23 Mockfjärd SBK
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Mästarklass86 poäng Falk Emil
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Mästarklass74 poäng Carlberg Lotta
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Mästarklass66 poäng Norberg Carina

2019-11-16 Kalix SKK
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Mästarklass86 poäng Sandström Lisa
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Mästarklass76 poäng Utterström Beatrice
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Mästarklass73 poäng Sandström Lisa
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Mästarklass71 poäng Sandström Lisa
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Mästarklass69 poäng Sandström Lisa
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Mästarklass67 poäng Utterström Beatrice
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass63 poäng Sandström Lisa
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Mästarklass62 poäng Sandström Lisa
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass0 poäng Utterström Beatrice
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass0 poäng Sandström Lisa
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Mästarklass0 poäng Sandström Lisa
RLD N Lanegotte's Zelda Nybörjarklass90 poäng Utterström Beatrice

2019-11-10 Värnamo SBK
RLD N Delindas Samanta Nybörjarklass97 poäng Persdotter Hildur
RLD N Delindas Samanta Nybörjarklass76 poäng Ljungberg Carina

2019-11-10 Stigen SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass90 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass83 poäng Moberg Örn Louise
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Avancerad klass79 poäng Moberg Örn Louise
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Avancerad klass66 poäng Larsson Maria

2019-11-09 Ljungsbro SHU
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Mästarklass63 poäng Wessberg Ida
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Mästarklass56 poäng Frejås Annelie
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Fortsättningsklass80 poäng Wessberg Ida
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Fortsättningsklass46 poäng Wessberg Ida
SE VCH LPI HTM I RLD N Scheffelfältets Demis Dundl• Fortsättningsklass0 poäng Wessberg Ida
SE VCH LPI HTM I RLD N Scheffelfältets Demis Dundl• Fortsättningsklass0 poäng Wessberg Ida
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Avancerad klass89 poäng Frejås Annelie
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Avancerad klass0 poäng Frejås Annelie

2019-11-09 Värnamo SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass91 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass0 poäng Ljungberg Carina

2019-11-09 Stigen SBK
RLD N Lord Nelson's Kisen Nybörjarklass47 poäng Larsson Maria
RLD N Lord Nelson's Kisen Nybörjarklass0 poäng Moberg Örn Louise

2019-11-03 Gävle SBK
SE VCH Cavatelli Honky Dory Nybörjarklass23 poäng Hedman Carina

2019-11-03 Göteborg SBK
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Avancerad klass42 poäng Friis Hansen Eva
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Avancerad klass0 poäng Friis Hansen Eva

2019-11-02 Gävle SBK
SE VCH Cavatelli Honky Dory Nybörjarklass36 poäng Swahn Natalie

2019-10-26 Uppsala SBK
RLD N Galottens Vice Versa Nybörjarklass80 poäng Gustafsson Caroline
RLD N Galottens Vice Versa Nybörjarklass64 poäng Hedman Carina

2019-10-26 Sölvesborg SBK
RLD N RLD F Gillenias Glory of Pondus Fortsättningsklass80 poäng Langefors Barbro

2019-10-26 Norrköping SBK
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia Fortsättningsklass80 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia Fortsättningsklass71 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Fortsättningsklass44 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Fortsättningsklass41 poäng Aasen Linn

2019-10-20 Bålsta SBK
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia Fortsättningsklass79 poäng Sandström Lisa
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia Fortsättningsklass0 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F Rowntree Elettra Nybörjarklass93 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N RLD F Rowntree Elettra Nybörjarklass67 poäng Gustafsson Caroline

2019-10-19 Söderköping SBK
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Fortsättningsklass58 poäng Svärd Caroline
SE VCH LPI HTM I RLD N Scheffelfältets Demis Dundl• Fortsättningsklass0 poäng Svärd Caroline

2019-10-19 Bålsta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass94 poäng Sandström Lisa
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Mästarklass88 poäng Huuki Diana
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass82 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass79 poäng Braathen Johansson H
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass75 poäng Braathen Johansson H
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass73 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass63 poäng Huuki Diana
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Mästarklass34 poäng Sandström Lisa
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass0 poäng Sandström Lisa
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Avancerad klass95 poäng Norström Elin
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Avancerad klass73 poäng Hedman Carina

2019-10-18 Uppsala/Knivsta SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass89 poäng Norström Elin
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass76 poäng Norström Elin
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass56 poäng Norström Elin

2019-10-18 Uppsala/Knivsta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass91 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass65 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass0 poäng Hernander Louise

2019-10-14 Tierp SBK
Rowntree Zuccata Ricetta Nybörjarklass59 poäng Hernander Louise
Rowntree Zuccata Ricetta Nybörjarklass46 poäng Hernander Louise

2019-10-12 Arboga SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass89 poäng Skoog Maria
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass0 poäng Himmel Jana

2019-10-06 Lomma SBK
Soul to Soul Fredo Fabiano Nybörjarklass0 poäng Dahlstedt Anna Karin

2019-10-05 Olofström SBK
RLD N RLD F Gillenias Glory of Pondus Fortsättningsklass74 poäng Ljungberg Carina

2019-10-05 Halmstad SBK
RLD N RLD F Encos Elvira Nybörjarklass81 poäng Hansson Gitte
RLD N RLD F Encos Elvira Nybörjarklass75 poäng Dahlqvist Ingrid

2019-09-29 Mark SBK
RLD N Semenzinas Very Shining Fortsättningsklass0 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N Semenzinas Very Shining Fortsättningsklass0 poäng Skogström Mia
RLD N RLD F Encos Elvira Nybörjarklass85 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F Encos Elvira Nybörjarklass84 poäng Skogström Mia
RLD N Chicabeams Felicia Di Igino Nybörjarklass68 poäng Skogström Mia
RLD N Chicabeams Felicia Di Igino Nybörjarklass54 poäng Andersson Jan-Olof

2019-09-29 Ljungby SBK
RLD N Delindas Samanta Nybörjarklass74 poäng Hansson Gitte

2019-09-29 Gävle SBK
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass95 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass84 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass80 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass80 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass70 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass43 poäng Carlberg Lotta

2019-09-28 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass85 poäng Österlund Camilla
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass0 poäng Sävner Pia

2019-09-28 Eskilstuna SKK
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Mästarklass94 poäng Aasen Linn
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Mästarklass85 poäng Wendel Kristin

2019-09-28 Gävle SBK
SE VCH Cavatelli Honky Dory Nybörjarklass72 poäng Hernander Louise
SE VCH Cavatelli Honky Dory Nybörjarklass53 poäng Åhs Margareta
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH Kan Trace Shine On You Crazy Diamon Nybörjarklass49 poäng Åhs Margareta
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH Kan Trace Shine On You Crazy Diamon Nybörjarklass37 poäng Hernander Louise
SE VCH C.I.B. RLD N SE JV-15 NO V-16 NORD UCH & SE UCH Rowntree Ugo Unico Avancerad klass86 poäng Åhs Margareta
SE VCH C.I.B. RLD N SE JV-15 NO V-16 NORD UCH & SE UCH Rowntree Ugo Unico Avancerad klass84 poäng Hernander Louise

2019-09-22 Norsborg SKK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass94 poäng Wendel Kristin
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass83 poäng Åhs Margareta
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass82 poäng Wendel Kristin
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass80 poäng Wendel Kristin
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass71 poäng Åhs Margareta
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass71 poäng Åhs Margareta

2019-09-22 Gävle SBK
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass88 poäng Skoog Maria
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass81 poäng Skoog Maria
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass69 poäng Persson Gunnel
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Mästarklass65 poäng Skoog Maria
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass59 poäng Persson Gunnel
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Mästarklass0 poäng Persson Gunnel
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass0 poäng Persson Gunnel
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass0 poäng Skoog Maria
SE VCH C.I.B. RLD N SE JV-15 NO V-16 NORD UCH & SE UCH Rowntree Ugo Unico Avancerad klass95 poäng Skoog Maria
SE VCH C.I.B. RLD N SE JV-15 NO V-16 NORD UCH & SE UCH Rowntree Ugo Unico Avancerad klass70 poäng Persson Gunnel

2019-09-22 Ställdalen SBK
RLD N Galottens Vice Versa Nybörjarklass64 poäng Falk Emil
RLD N Galottens Vice Versa Nybörjarklass0 poäng Falk Emil

2019-09-21 Sölvesborg SBK
RLD N RLD F Gillenias Glory of Pondus Fortsättningsklass88 poäng Dahlqvist Ingrid

2019-09-21 Norrtälje SBK
RLD N RLD F Rowntree Elettra Nybörjarklass97 poäng Huuki Diana

2019-09-21 Söderhamn SBK
RLD N Rowntree Kittiwake Fortsättningsklass87 poäng Strömberg Katarina
RLD N Rowntree Kittiwake Fortsättningsklass27 poäng Strömberg Katarina

2019-09-21 Gävle SBK
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH Kan Trace Shine On You Crazy Diamon Nybörjarklass67 poäng Hernander Louise
SE VCH SE UCH DK UCH NO UCH Kan Trace Shine On You Crazy Diamon Nybörjarklass62 poäng Persson Gunnel
RLD N Rowntree Jolly Viking Nybörjarklass49 poäng Persson Gunnel
RLD N Rowntree Jolly Viking Nybörjarklass35 poäng Hernander Louise
SE VCH Cavatelli Honky Dory Nybörjarklass34 poäng Hernander Louise
SE VCH Cavatelli Honky Dory Nybörjarklass0 poäng Persson Gunnel

2019-09-16 Angered SBK
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Avancerad klass79 poäng Freij Sandra
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Avancerad klass71 poäng Freij Sandra

2019-09-15 Södertälje SBK
Fiona Fortsättningsklass57 poäng Mokko Marketta
Fiona Fortsättningsklass0 poäng Mokko Marketta

2019-09-15 Norrköping SBK
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Fortsättningsklass63 poäng Frejås Annelie
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Fortsättningsklass39 poäng Persson Gunnel

2019-09-15 Oskarshamn SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Mästarklass64 poäng Ortscheid Günter
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Mästarklass41 poäng Mattsson Lena

2019-09-14 Kalmar SBK
RLD N Lingotto D'oro Hallifax Hill Fortsättningsklass87 poäng Persson Gunnel
RLD N Lingotto D'oro Hallifax Hill Fortsättningsklass82 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia Fortsättningsklass80 poäng Persson Gunnel
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia Fortsättningsklass65 poäng Ortscheid Günter
Dogo Vita's Emil Nybörjarklass61 poäng Ortscheid Günter
Dogo Vita's Emil Nybörjarklass39 poäng Persson Gunnel

2019-09-14 Sandviken SBK
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass84 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass79 poäng Swahn Natalie

2019-09-08 Norsborg SKK
RLD N RLD F Rowntree Elettra Nybörjarklass77 poäng Wessberg Ida
RLD N RLD F Rowntree Elettra Nybörjarklass63 poäng Braathen Johansson H
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Avancerad klass55 poäng Wessberg Ida
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Avancerad klass51 poäng Braathen Johansson H

2019-09-08 Stenkullen SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass93 poäng Klug Susanne
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass81 poäng Sävner Pia

2019-09-08 Ekerö SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass96 poäng Strömberg Katarina
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass90 poäng Wendel Kristin
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass80 poäng Wendel Kristin
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass80 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass76 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass76 poäng Wendel Kristin
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass74 poäng Strömberg Katarina
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass74 poäng Strömberg Katarina
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Mästarklass72 poäng Strömberg Katarina
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Mästarklass66 poäng Wendel Kristin
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass51 poäng Wendel Kristin
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass0 poäng Wendel Kristin

2019-09-07 Tierp SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass88 poäng Norström Elin
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass84 poäng Hernander Louise
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Mästarklass82 poäng Hernander Louise
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Mästarklass81 poäng Norström Elin
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass51 poäng Norström Elin
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass43 poäng Hernander Louise

2019-09-07 Ekerö SBK
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Avancerad klass48 poäng Elegård Liss-Britt
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Avancerad klass0 poäng Strömberg Katarina

2019-09-05 Alingsås SBK
RLD N Semenzinas Very Shining Nybörjarklass90 poäng Svanstedt Eva
RLD N Semenzinas Very Shining Nybörjarklass70 poäng Thorsén Mona
SE VCH NORD UCH RLD N AGD I AGHD I Galottens Rotatorkuff Nybörjarklass62 poäng Svanstedt Eva
SE VCH NORD UCH RLD N AGD I AGHD I Galottens Rotatorkuff Nybörjarklass29 poäng Thorsén Mona
RLD N Chicabeams Felicia Di Igino Nybörjarklass0 poäng Thorsén Mona
RLD N Chicabeams Felicia Di Igino Nybörjarklass0 poäng Svanstedt Eva

2019-09-03 Uppsala SHU
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass87 poäng Sterner Martos E
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass63 poäng Sterner Martos E
RLD N RLD F Rowntree Elettra Nybörjarklass67 poäng Hernander Louise

2019-09-02 Angered SBK
RLD N RLD F LD STARTKLASS Galottens Vespa Nybörjarklass83 poäng Thorsén Mona
RLD N RLD F LD STARTKLASS Galottens Vespa Nybörjarklass76 poäng Andersson Jan-Olof

2019-09-01 Vårgårda SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass86 poäng Gustafsson Caroline
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass76 poäng Bergström Diana

2019-09-01 Veberöd SBK
Soul to Soul Fredo Fabiano Nybörjarklass0 poäng Palm Beatrice

2019-09-01 Mönsterås SBK
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia Fortsättningsklass74 poäng Eliasson Thulin Cari
RLD N Lingotto D'oro Hallifax Hill Fortsättningsklass68 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia Fortsättningsklass66 poäng Ortscheid Günter
RLD N Lingotto D'oro Hallifax Hill Fortsättningsklass57 poäng Eliasson Thulin Cari

2019-09-01 Stora Höga SBK
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Avancerad klass83 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Avancerad klass56 poäng Skogström Mia

2019-09-01 Ösmo SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass92 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass91 poäng Hernander Louise

2019-08-31 Mönsterås SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Mästarklass94 poäng Ortscheid Günter
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Mästarklass79 poäng Eliasson Thulin Cari
Dogo Vita's Emil Nybörjarklass63 poäng Eliasson Thulin Cari

2019-08-31 Ösmo SBK
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Mästarklass98 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Mästarklass92 poäng Hernander Louise
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Mästarklass87 poäng Penttilä Linda
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass61 poäng Gerdlind Lise Lott
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass0 poäng Penttilä Linda

2019-08-25 Stoxa Märsta I SKK
RLD N Galottens Vice Versa Nybörjarklass61 poäng Elegård Liss-Britt

2019-08-25 Jönköping SBK
RLD N RLD F Imperie's Gioele Grimaldo Nybörjarklass93 poäng Bratt Mona
RLD N RLD F Imperie's Gioele Grimaldo Nybörjarklass86 poäng Aasen Linn
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Avancerad klass84 poäng Thorsén Mona
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Avancerad klass67 poäng Thorsén Mona

2019-08-24 Jönköping SBK
RLD N RLD F Imperie's Gioele Grimaldo Nybörjarklass77 poäng Sävner Pia
RLD N RLD F Imperie's Gioele Grimaldo Nybörjarklass49 poäng Thorsén Mona
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Avancerad klass91 poäng Österlund Camilla
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Avancerad klass79 poäng Mårtensson Christer

2019-08-24 Järvsö SBK
RLD N Rowntree Kittiwake Nybörjarklass87 poäng Norberg Carina
RLD N Rowntree Kittiwake Nybörjarklass85 poäng Norberg Carina

2019-08-24 Hultsfred SBK
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia Fortsättningsklass34 poäng Wessberg Ida
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia Fortsättningsklass0 poäng Krüger Anna

2019-08-18 Vintrosa SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass100 poäng Wendel Kristin
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass94 poäng Aasen Linn

2019-08-18 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass85 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass80 poäng Klug Susanne

2019-08-18 Uppsala SBK
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Mästarklass85 poäng Huuki Diana
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass80 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass76 poäng Hernander Louise
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Mästarklass70 poäng Carlberg Lotta
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass69 poäng Carlberg Lotta
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass0 poäng Huuki Diana

2019-08-18 Ed SBK
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Avancerad klass80 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Avancerad klass74 poäng Larsson Maria

2019-08-17 Uppsala SBK
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Mästarklass90 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass81 poäng Angleby Sofia
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass74 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass71 poäng Hag Carola
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass45 poäng Strömberg Katarina
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Mästarklass0 poäng Angleby Sofia

2019-08-11 Flen SBK
SE&DK&FI UCH NORD JV-11 RLD N&F&A LD STARTKLASS C.I.B.&NO UCH SE V-12-14-15-17-18-19 Blixtra Alberta Mästarklass76 poäng Löhman Hans
SE VCH LPI HTM I RLD N Scheffelfältets Demis Dundl• Fortsättningsklass29 poäng Andersson Jan-Olof
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante Fortsättningsklass0 poäng Andersson Jan-Olof

2019-08-10 Varberg SBK
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Mästarklass57 poäng Klug Susanne
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Mästarklass0 poäng Svanstedt Eva

2019-08-10 Flen SBK
RLD N Killinge's Carenza Fortsättningsklass0 poäng Thörner Camilla

2019-08-08 Kalix SKK
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Mästarklass89 poäng Hag Carola
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Mästarklass80 poäng Hag Carola
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Mästarklass78 poäng Hag Carola
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass58 poäng Hag Carola
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass22 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Mästarklass0 poäng Hag Carola

2019-08-07 Kalix SKK
RLD N Lanegotte's Zelda Nybörjarklass79 poäng Utterström Beatrice
RLD N Lanegotte's Zelda Nybörjarklass72 poäng Hag Carola

2019-08-07 Eskilstuna SBK
RLD N Killinge's Carenza Fortsättningsklass63 poäng Aasen Linn
RLD N Killinge's Carenza Fortsättningsklass0 poäng Skoog Maria

2019-08-04 Gävle SBK
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass90 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass0 poäng Norberg Carina
SE VCH RLD N Rowntree Vincenza Fortsättningsklass7 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N Rowntree Vincenza Fortsättningsklass0 poäng Norberg Carina

2019-08-03 Norrköping SBK
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Fortsättningsklass73 poäng Strömberg Katarina

2019-07-31 Kalix SKK
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass84 poäng Hag Carola
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass82 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Mästarklass70 poäng Hag Carola
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Mästarklass53 poäng Hag Carola
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Mästarklass46 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Mästarklass12 poäng Hag Carola

2019-07-26 Torsås SBK
RLD F Lundens Bellagotto Belladonna Fortsättningsklass0 poäng Wessberg Ida
RLD F Lundens Bellagotto Belladonna Fortsättningsklass0 poäng Sandström Peter

2019-07-23 Ödeshög SKK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass71 poäng Arvestrand Therese
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass66 poäng Wendel Kristin

2019-07-21 Jönköping SBC
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia Nybörjarklass83 poäng Österlund Camilla
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia Nybörjarklass78 poäng Mattsson Lena

2019-07-21 Bollnäs SBK
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass84 poäng Falk Emil
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass0 poäng Wessberg Ida

2019-07-20 Jönköping SBC
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass82 poäng Österlund Camilla
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass80 poäng Mattsson Lena

2019-07-20 Alunda SBK
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass0 poäng Åhs Margareta
RLD N Lord Nelson's Troy Nybörjarklass85 poäng Elegård Liss-Britt

2019-07-16 Ödeshög SKK
Belizia Elliot Af Biscotti Avancerad klass73 poäng Mattsson Lena
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Avancerad klass49 poäng Arvestrand Therese
Belizia Elliot Af Biscotti Avancerad klass47 poäng Arvestrand Therese
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Avancerad klass0 poäng Mattsson Lena

2019-07-09 Ödeshög SKK
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Fortsättningsklass71 poäng Wessberg Ida
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Fortsättningsklass55 poäng Arvestrand Therese
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Wessberg Ida
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Arvestrand Therese

2019-07-06 Falkenberg SBK
RLD N Semenzinas Very Shining Nybörjarklass78 poäng Ertzinger Sofie
RLD N Chicabeams Felicia Di Igino Nybörjarklass75 poäng Ertzinger Sofie
RLD N Chicabeams Felicia Di Igino Nybörjarklass0 poäng Ertzinger Filip

2019-07-05 Falkenberg SBK
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Mästarklass42 poäng Andersson Jan-Olof
RLD M Flaxstams Zb Mascot Di Zolo Mästarklass36 poäng Skogström Mia
RLD N Semenzinas Very Shining Nybörjarklass85 poäng Johansson Karin
RLD N Chicabeams Felicia Di Igino Nybörjarklass80 poäng Nilsson Petra
RLD N Chicabeams Felicia Di Igino Nybörjarklass0 poäng Klug Susanne

2019-07-02 Ödeshög SKK
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia Nybörjarklass92 poäng Arvestrand Therese
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia Nybörjarklass63 poäng Frejås Annelie

2019-06-30 Hudiksvall SBK
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass88 poäng Vengelin Annette
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass73 poäng Vengelin Annette
SE VCH RLD N Rowntree Vincenza Fortsättningsklass25 poäng Vengelin Annette
SE VCH RLD N Rowntree Vincenza Fortsättningsklass0 poäng Vengelin Annette

2019-06-30 Åtvidaberg SKK
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante Fortsättningsklass0 poäng Ortscheid Günter
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante Fortsättningsklass0 poäng Tilly Jannika
Hundhuset's Sedici Santino Nybörjarklass0 poäng Ortscheid Günter
Hundhuset's Sedici Santino Nybörjarklass0 poäng Tilly Jannika

2019-06-30 Simrishamn SBK
Soul to Soul Fredo Fabiano Nybörjarklass47 poäng Ertzinger Sofie

2019-06-29 Åtvidaberg SKK
Belizia Elliot Af Biscotti Avancerad klass73 poäng Tilly Jannika
Belizia Elliot Af Biscotti Avancerad klass0 poäng Ortscheid Günter

2019-06-28 Hallstavik SBK
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass67 poäng Huuki Diana
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass57 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Mästarklass12 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass0 poäng Huuki Diana
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass86 poäng Gustafsson Caroline
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass66 poäng Huuki Diana

2019-06-23 Ulricehamn SBK
Galottens Pulex Nybörjarklass41 poäng Sävner Pia
Galottens Pulex Nybörjarklass0 poäng Krüger Anna

2019-06-16 Järvsö SBK
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass66 poäng Norberg Carina
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass50 poäng Norberg Carina

2019-06-15 Surahammar SBK
RLD N Galottens Vice Versa Nybörjarklass61 poäng Hedman Carina

2019-06-15 Järvsö SBK
SE VCH Pelinas First Kiss Nybörjarklass0 poäng Norberg Carina

2019-06-12 Lidingö SBK
RLD N Lord Nelson's Troy Nybörjarklass74 poäng Angleby Sofia

2019-06-10 Torslanda SBK
RLD N RLD F Imperie's Gioele Grimaldo Nybörjarklass88 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F Imperie's Gioele Grimaldo Nybörjarklass62 poäng Thorsén Mona

2019-06-08 Uppsala SHU
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Avancerad klass0 poäng Kättström Maria

2019-06-08 Köping SBK
RLD N Galottens Vice Versa Nybörjarklass0 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N Galottens Vice Versa Nybörjarklass0 poäng Elegård Liss-Britt

2019-06-06 Färjestaden SBK
RLD N RLD F Lingotto D'oro Gioia Nybörjarklass58 poäng Persson Gunnel

2019-06-04 Falun SBK
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass96 poäng Falk Emil
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass85 poäng Arvidsson Thors Katr

2019-06-01 Karlshamn SBK
RLD N RLD F Gillenias Glory of Pondus Fortsättningsklass94 poäng Strömberg Katarina

2019-06-01 Gävle SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass97 poäng Krüger Anna
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass63 poäng Wessberg Ida
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass49 poäng Krüger Anna
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass0 poäng Wessberg Ida
SE VCH Cavatelli Honky Dory Nybörjarklass35 poäng Krüger Anna

2019-05-30 Uppsala SHU
SE VCH RLD N Rowntree Vincenza Fortsättningsklass35 poäng Norström Elin
SE VCH RLD N Rowntree Vincenza Fortsättningsklass30 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Avancerad klass87 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Avancerad klass82 poäng Norström Elin
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass76 poäng Norström Elin
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass71 poäng Hernander Louise

2019-05-30 Tranås SBK
Belizia Elliot Af Biscotti Avancerad klass56 poäng Sävner Pia
Belizia Elliot Af Biscotti Avancerad klass0 poäng Frejås Annelie

2019-05-30 Kungsbacka SBK
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Avancerad klass69 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Avancerad klass28 poäng Segvall Marie-Louise

2019-05-30 Söderhamn SBK
RLD N Rowntree Kittiwake Nybörjarklass87 poäng Norberg Carina
RLD N Rowntree Kittiwake Nybörjarklass83 poäng Norberg Carina

2019-05-29 Umeå SBK
RLD N Encos Ida Nybörjarklass92 poäng Pettersson Emma

2019-05-25 Stora Höga SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass89 poäng Persdotter Hildur
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass63 poäng Persdotter Hildur

2019-05-23 Uppsala SBK
RLD N Lord Nelson's Troy Nybörjarklass95 poäng Norström Elin

2019-05-22 Rättvik SBK
Lanegotte's Mario Nybörjarklass0 poäng Åhs Margareta

2019-05-19 Nacka SBK
RLD N Killinge's Carenza Nybörjarklass93 poäng Viklund Elin
RLD N Killinge's Carenza Nybörjarklass85 poäng Löhman Hans

2019-05-19 Skövde SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass97 poäng Bratt Mona
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass0 poäng Wendel Kristin

2019-05-19 Sandviken SBK
SE VCH SE JV-19 Kan Trace Viking Rock Nybörjarklass0 poäng Falk Emil

2019-05-16 Luleå SHU
RLD N Lanegotte's Zelda Nybörjarklass73 poäng Utterström Beatrice

2019-05-12 Enköping SBK
RLD N Lord Nelson's Troy Nybörjarklass56 poäng Kättström Maria

2019-05-12 Flen SBK
FI&DK UCH NO UCH RLD N RLD F C.I.B. & SE UCH Blixtra Contessa Fortsättningsklass87 poäng Frejås Annelie
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Fortsättningsklass82 poäng Angleby Sofia
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Fortsättningsklass74 poäng Frejås Annelie
FI&DK UCH NO UCH RLD N RLD F C.I.B. & SE UCH Blixtra Contessa Fortsättningsklass72 poäng Angleby Sofia
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante Fortsättningsklass0 poäng Frejås Annelie
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante Fortsättningsklass0 poäng Angleby Sofia

2019-05-12 Mellerud SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass76 poäng Larsson Maria
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass72 poäng Bergström Diana

2019-05-11 Täby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass93 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass80 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass0 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Avancerad klass0 poäng Carlberg Lotta

2019-05-11 Norrtälje SBK
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass58 poäng Hernander Louise

2019-05-11 Borås SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass84 poäng Jensen Lisa
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass0 poäng Jensen Lisa

2019-05-11 Torsås SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Mästarklass73 poäng Mattsson Lena
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Mästarklass73 poäng Sandström Peter
RLD N Lingotto D'oro Hallifax Hill Fortsättningsklass48 poäng Mattsson Lena
RLD N Lingotto D'oro Hallifax Hill Fortsättningsklass0 poäng Sandström Peter

2019-05-08 Kungsör SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass91 poäng Aasen Linn

2019-05-05 Oskarshamn SBK
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante Nybörjarklass61 poäng Ljungberg Carina
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante Nybörjarklass33 poäng Ortscheid Günter

2019-05-05 Farsta SBK
RLD N Galottens Vice Versa Nybörjarklass87 poäng Hag Carola
RLD N Lord Nelson's Troy Nybörjarklass24 poäng Hag Carola

2019-05-05 Uppsala SBK
SE UCH RLD N RLD F RLD A Lagottessa Colomba Mästarklass52 poäng Hernander Louise
SE UCH RLD N RLD F RLD A Lagottessa Colomba Mästarklass42 poäng Carlberg Lotta

2019-05-05 Farsta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass97 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Mästarklass94 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass86 poäng Elegård Liss-Britt
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass86 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Mästarklass85 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass81 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass73 poäng Strömberg Katarina
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass70 poäng Strömberg Katarina

2019-05-04 Olofström SBK
RLD N RLD F Gillenias Glory of Pondus Fortsättningsklass70 poäng Skogström Mia

2019-05-01 Hudiksvall SBK
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass77 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Mästarklass73 poäng Nordqvist Jeanette

2019-05-01 Söderköping SBK
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Fortsättningsklass54 poäng Frejås Annelie
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Fortsättningsklass52 poäng Wessberg Ida
Belizia Elliot Af Biscotti Avancerad klass73 poäng Wessberg Ida
Belizia Elliot Af Biscotti Avancerad klass57 poäng Frejås Annelie

2019-05-01 Kalmar SBK
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Mästarklass96 poäng Persson Gunnel
LPI LPII RLD N RLD F RLD A RLD M Nostryffelns Karmelo Mästarklass82 poäng Ortscheid Günter
LPI RLD A Nostryffelns Nina Avancerad klass86 poäng Persson Gunnel
LPI RLD A Nostryffelns Nina Avancerad klass80 poäng Ortscheid Günter

2019-04-28 Upplands Väsby SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass97 poäng Thörner Camilla
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass96 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass94 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass93 poäng Thörner Camilla
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass93 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass92 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass86 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Mästarklass83 poäng Hedman Carina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Bay of Fundys Felix Mästarklass76 poäng Thörner Camilla
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass74 poäng Thörner Camilla
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Mästarklass67 poäng Thörner Camilla
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass0 poäng Thörner Camilla
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Quintinos Ombretti Avancerad klass97 poäng Wendel Kristin
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass87 poäng Wendel Kristin
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Avancerad klass83 poäng Wendel Kristin
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Quintinos Ombretti Avancerad klass80 poäng Wendel Kristin
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass67 poäng Wendel Kristin
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Avancerad klass0 poäng Wendel Kristin

2019-04-28 Göteborg SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass96 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass87 poäng Dahlqvist Ingrid
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass73 poäng Krüger Anna

2019-04-27 Uppsala SBK
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass99 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Quintinos Ombretti Avancerad klass99 poäng Hernander Louise
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Quintinos Ombretti Avancerad klass88 poäng Åhs Margareta
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass86 poäng Åhs Margareta

2019-04-27 Upplands Väsby SBK
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Fortsättningsklass86 poäng Thörner Camilla
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Fortsättningsklass85 poäng Hedman Carina
Fiona Fortsättningsklass56 poäng Thörner Camilla
Fiona Fortsättningsklass0 poäng Hedman Carina
RLD N Lord Nelson's Troy Nybörjarklass66 poäng Huuki Diana
RLD N Sörgårdskullens Leopold Nybörjarklass59 poäng Huuki Diana
La Gottis Clemenza Nybörjarklass54 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N Sörgårdskullens Leopold Nybörjarklass49 poäng Gerdlind Lise Lott
La Gottis Clemenza Nybörjarklass18 poäng Huuki Diana
Updates Isabeau Nybörjarklass0 poäng Gerdlind Lise Lott
Updates Isabeau Nybörjarklass0 poäng Huuki Diana

2019-04-27 Linköping SBK
Belizia Elliot Af Biscotti Avancerad klass69 poäng Arvestrand Therese
Belizia Elliot Af Biscotti Avancerad klass41 poäng Wessberg Ida

2019-04-27 Uddevalla SBK
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Avancerad klass62 poäng Bergström Diana
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Avancerad klass34 poäng Larsson Maria

2019-04-27 Göteborg SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass93 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass88 poäng Segvall Marie-Louise
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass79 poäng Persdotter Hildur

2019-04-27 Sölvesborg SBK
RLD N RLD F Gillenias Glory of Pondus Fortsättningsklass71 poäng Langefors Barbro

2019-04-27 Norrköping SBK
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante Nybörjarklass95 poäng Strömberg Katarina
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante Nybörjarklass59 poäng Mattsson Lena

2019-04-22 Lindesberg SBK
RLD N Galottens Vice Versa Nybörjarklass85 poäng Aasen Linn
RLD N Galottens Vice Versa Nybörjarklass49 poäng Skoog Maria

2019-04-21 Gävle SBK
SE VCH C.I.B. RLD N SE JV-15 NO V-16 NORD UCH & SE UCH Rowntree Ugo Unico Fortsättningsklass85 poäng Åhs Margareta
SE VCH C.I.B. RLD N SE JV-15 NO V-16 NORD UCH & SE UCH Rowntree Ugo Unico Fortsättningsklass77 poäng Hedman Carina

2019-04-20 Gävle SBK
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Avancerad klass87 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Avancerad klass83 poäng Norström Elin

2019-04-19 Vadstena SBK
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Fortsättningsklass79 poäng Frejås Annelie
RLD N RLD F Lagottessa Cardellino Fortsättningsklass12 poäng Löhman Hans

2019-04-14 Skillingaryd SBK
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Fortsättningsklass82 poäng Ertzinger Filip
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Fortsättningsklass82 poäng Ertzinger Sofie
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Ertzinger Filip
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass0 poäng Ertzinger Sofie
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante Nybörjarklass98 poäng Ertzinger Sofie
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante Nybörjarklass87 poäng Ertzinger Filip

2019-04-14 Bålsta SBK
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass97 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass90 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass89 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass86 poäng Gerdlind Lise Lott
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass86 poäng Elegård Liss-Britt
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass86 poäng Gerdlind Lise Lott
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass86 poäng Kättström Maria
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass83 poäng Elegård Liss-Britt
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass66 poäng Kättström Maria
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass59 poäng Kättström Maria
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass48 poäng Kättström Maria

2019-04-13 Bålsta SBK
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass99 poäng Viklund Elin
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass96 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass89 poäng Strandli Chatrine
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass88 poäng Carlberg Lotta
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass85 poäng Strandli Chatrine
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Mästarklass82 poäng Strömberg Katarina
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH LD STARTKLASS Lagottessa Canarino Mästarklass81 poäng Viklund Elin
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Mästarklass81 poäng Hag Carola
RLD N RLD F RLD A RLD M SE RALLYCH Bonebreakers SorridÚre Mästarklass76 poäng Viklund Elin
RLD N RLD F RLD A Graceline's Nova Mästarklass75 poäng Angleby Sofia
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass0 poäng Strandli Chatrine
SE VCH RLD N&F&A&M SE RALLYCH LD STARTKLASS Imperie's Felicia Fiore Mästarklass0 poäng Carlberg Lotta

2019-04-07 Ulricehamn SBK
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Fortsättningsklass97 poäng Wendel Kristin
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Fortsättningsklass63 poäng Arvestrand Therese
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass57 poäng Wendel Kristin
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass51 poäng Arvestrand Therese

2019-04-06 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass91 poäng Ortscheid Günter
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH LD STARTKLASS Yllegårdens Cla-Coc Macchina Mästarklass87 poäng Frejås Annelie

2019-04-02 Uppsala SHU
SE VCH SE UCH RLD N RLD F RLD A LD STARTKLASS Blixtra Evviva Estelle Fortsättningsklass68 poäng Sterner Martos E

2019-03-31 Kalix SKK
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Mästarklass82 poäng Sandström Lisa
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass77 poäng Sandström Lisa
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Mästarklass57 poäng Sandström Lisa
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass33 poäng Sandström Lisa

2019-03-23 Gävle SBK
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass87 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Avancerad klass87 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Avancerad klass84 poäng Wessberg Ida
RLD N&F&A SE RALLYCH Tre Pe's Donna-Lee Avancerad klass76 poäng Wessberg Ida
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Avancerad klass69 poäng Wessberg Ida
RLD N RLD F RLD A Lapinlumon Xander Avancerad klass0 poäng Hedman Carina

2019-03-19 Kungsör SBK
RLD N Galottens Vice Versa Nybörjarklass68 poäng Aasen Linn

2019-03-02 Linköping SHU
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante Nybörjarklass99 poäng Arvestrand Therese
Belizia Elliot Af Biscotti Avancerad klass73 poäng Arvestrand Therese

2019-02-17 Kalix SKK
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Mästarklass52 poäng Utterström Beatrice
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass50 poäng Utterström Beatrice
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Mästarklass45 poäng Utterström Beatrice
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Mästarklass34 poäng Utterström Beatrice
SE&FI UCH RLD N RLD F RLD A RLD M LD STARTKLASS Lago Nette's Mizzie Mästarklass11 poäng Utterström Beatrice
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Mästarklass0 poäng Utterström Beatrice

2019-02-16 Kalix SKK
RLD N Lanegotte's Zelda Nybörjarklass0 poäng Utterström Beatrice
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass72 poäng Utterström Beatrice
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass65 poäng Utterström Beatrice
FI UCH RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Chocolate Avancerad klass62 poäng Utterström Beatrice
RLD N RLD F RLD A Lanegotte's Heart of Mine Avancerad klass59 poäng Utterström Beatrice

2019-02-10 Värnamo SBK
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante Nybörjarklass55 poäng Krüger Anna
SE UCH DK UCH RLD N Blixtra Ecosmo Elegante Nybörjarklass50 poäng Friis Hansen Eva

2019-02-09 Fagersta SBK
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Avancerad klass77 poäng Strömberg Katarina
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Avancerad klass75 poäng Strömberg Katarina

2019-02-08 Njurunda SBK
SE VCH C.I.B. RLD N SE JV-15 NO V-16 NORD UCH & SE UCH Rowntree Ugo Unico Fortsättningsklass99 poäng Vengelin Annette
SE VCH C.I.B. RLD N SE JV-15 NO V-16 NORD UCH & SE UCH Rowntree Ugo Unico Fortsättningsklass92 poäng Svelander Lena

2019-02-03 Ulricehamn SBK
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Fortsättningsklass94 poäng Andersson Jan-Olof
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Fortsättningsklass79 poäng Svanstedt Eva
RLD N RLD F RLD A Scheffelfältets Ricciolina Maja Fortsättningsklass77 poäng Svanstedt Eva
SE VCH SE UCH DK UCH RLD N RLD F RLD A Semenzinas Use For Pleasure Fortsättningsklass60 poäng Andersson Jan-Olof
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass57 poäng Svanstedt Eva
RLD N Riding's Egli Fortsättningsklass45 poäng Andersson Jan-Olof

2019-02-03 Luleå SKK
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Mästarklass5 poäng Lundholm Denise
RLD N RLD F RLD A Chicabeams X-Otica Mästarklass0 poäng Lundholm Denise

2019-01-20 Gävle SBK
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass88 poäng Swahn Natalie
RLD N RLD F RLD A SE RALLYCH Lord Nelson's Adeline Mästarklass82 poäng Hedman Carina
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Mästarklass72 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N RLD F RLD A Rowntree Pescatore Mästarklass0 poäng Hedman Carina

2019-01-19 Gävle SBK
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Avancerad klass95 poäng Swahn Natalie
SE VCH RLD N&F&A SE RALLYCH LD STARTKLASS Art-Fantasy Brunello Di Montalcino Avancerad klass93 poäng Hedman Carina


Rasdata.nu Sidan uppdaterad 2021-02-09 / Page updated 9 Feb 2021: lagotto@rasdata.nu
Information från Svenska Kennelklubben 2021-02-08 / Information from the Swedish Kennel Club 8 Feb 2021